Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-08-2008, 01:22   #1561
Nari
Użytkownik Forum
 
Nari's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2006
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 1,549
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Huh Berserk odpadł po pierwszym odcinku ; P. Ma ktoś jeszcze jakieś propozycję? Chodzi tu o jakiegoś shounena z wątkiem humoru ofc.

Zdecydowałem się na Tsubasa Chronicle, zaraz obejrzę 1 ep i zedytuję posta.

Po obejrzeniu pierwszego odcinka stwierdziłem, że jakoś obejrzę to anime. Jak na początek wyciągnąłem parę plusów i minusów.
--- nieproporcjonalność ciała
- parę malutkich błędów... hmm... nie wiem jak je określić- chodzi tu na przykład o to, że główny bohater, Syaorin, czy coś takiego, wspinał się pod koniec odcinka po Sakurę, wspinał się z jakimś trudem, a tu nagle skok na x metrów.
Mam nadzieję, że minusy te zostaną naprawione.
Plusy:
+ kreska
++ muzyka
+/- wyraźne nawiązanie to innych m&a
Łącznie narazie oceniam to anime na 9-/10.
__________________
*Tooku sora mado no mukou*


Ostatnio edytowany przez Nari - 01-08-2008 o 02:24.
Nari jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-08-2008, 07:37   #1562
Relosu
Zbanowany
 
Relosu's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2006

Posty: 196
Domyślny

Nari powiem ci ze 1 odcinek jest zupelnie inny od calego anime. Bo anime jest pokazane o poczatkach tego goscia z wielkim mieczem a tam bylo baaaaaaaaardzo dalej ww czasie. Obejzyj nastepny ep to zobaczysz. Pamietajcie nigdy sie nie konczy anime po 1 odcinku bo to jak okladka od ksiazki. Moze byc brzydki niefajny i wogole ale nastepne epy sa swietne.
Relosu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2008, 09:03   #1563
Stary_Duch
Użytkownik Forum
 
Stary_Duch's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2006
Lokacja: Zaświaty

Posty: 94
Stan: Niegrający
Domyślny

Ja nie polecam Berserka anime na początek, wiele rzeczy jest pozmienianych, seria kończy się gdzieś w początkach mangi. Lepiej nie psuć sobie klimatu mangi.

Właśnie co do mangi. Berserk manga jest super. Do plusów można zaliczyć to, że liczy gdzieś 33 tomy (sam jestem w ok. 2/3), wielowątkowość, ciekawe przygody bohatera, ciekawi i rozbudowani bohaterowie, każdy ma jakąś swoją ciekawą historię, wnikliwe charakterystyki tych postaci , kreska, staranne, szczegółowe rysunki i wiele innych rzeczy.

Podobieństwa Claymore i Berserk'a. Myślę, że są podobne, aczkolwiek Berserk mroczniejszy i bardziej brutalny. Polecam.
__________________

Stary_Duch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2008, 12:19   #1564
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Wiele rzeczy pozamienianych? Co masz na myśli, możesz podać jakieś przykłady?

Btw. Anime obejmuje tomy od czwartego do trzynastego (tyle ich było w dniu ukazania się ostatniego odcinka); z wyjątkiem pierwszego odcinka, który pokazuje wydarzenia z pierwszego tomu. Trochę głupio to wyszło, bo anime Berserk miało być kontynuowane, w takim przypadku ep 01 byłby zrozumiały, a tak to trochę wyszła lipa.

@Nari
Berserk nie jest tytułem dla ciebie. Takie odniosłem wrażenie, jak przeczytałem, że jesteś w stanie porzucić serię po obejrzeniu jednego odcinka.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2008, 12:57   #1565
Macikko
Użytkownik Forum
 
Macikko's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2007
Lokacja: nie wiesz?

Posty: 18
Stan: Początkujący
Domyślny

zapomnieliscie o genialnym anime Dragon Ball takze na szacunek zasługuje Bleach i Sailor Moon troche dziewczynskie ale fajne pozdro dla fanów
Macikko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2008, 14:45   #1566
malydok
Użytkownik Forum
 
malydok's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2008
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 35

Posty: 34
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
malydok ma numer GG 2153682
Domyślny

Czym są podobne Berserk i Claymore? Klimatem.
W Berserku jest lepszy rozwój postaci, są dużo bardziej realistyczne, nikt nie jest ani w pełni dobry ani w pełni zły.
Jeśli ktoś chce oglądać Berserka jedynie dla akcji i walk to faktycznie, nie warto.
Co do oceniania po pierwszym epizodzie się nie wypowiem, bo szkoda zdrowia
__________________
Think for yourself,
question authority.
malydok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2008, 15:20   #1567
Relosu
Zbanowany
 
Relosu's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2006

Posty: 196
Domyślny

dzisiaj obejzalem 4epy claymore i powiem wam ze anime swietne. Teraz czekam na dalszy rozwoj akcji czyli ogladam do upadlego(ahh no i w miedzy czasie robie prace domowa wakacyjna)
Relosu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2008, 15:56   #1568
Corgar Frizz
Użytkownik Forum
 
Corgar Frizz's Avatar
 
Data dołączenia: 22 04 2006
Lokacja: Hinamizawa
Wiek: 33

Posty: 1,247
Corgar Frizz ma numer GG 919691
Domyślny

Wakacyjna praca domowa..... normalnie paradoks xD Całkowite zaprzeczenie prawa, moralności, cnót i co tam chcecie... co masz zrobić przez wakację? Ja muszę zrobić +- 450 zadań z matmy xD



Ktoś tam wcześniej polecał Tenjou Tenge.... ja nie wiem co w tym anime jest że można je polecić. Jakoś dałem radę obejrzeć, ale wydaje mi się bardzo nidne i denne. Ogólnie jestem w stanie każde anime oglądać, a Tenjou mnie normalnie odpycha.... Jak niemasz co robić i chcesz obejrzeć jakieś anime walki to Tenjou Tenge będzie chyba najgorszym wyborem.

I znowu FMA oglądam.... to już 4 raz będzie... ale co poradzę to anime ma coś w sobie co mnie przyciąga...


PS. Widze że temat znowu odżył... Yatta!

Corgar Frizz
__________________
Ukryty tekst:

I am bone of my Keyboard
Internet is my body and Site is my blood
i have created over a thousand threads
unknown to mods nor known to spammers
have withstood the flames of many flamers
yet those flamers cant do anything
so as i create

Unlimited Topic Works

わたしのパン... わたしのパン...

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Corgar Frizz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2008, 16:01   #1569
Relosu
Zbanowany
 
Relosu's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2006

Posty: 196
Domyślny

Ja mam okolo 40 z Rosyjskiego i tak z 80 z Fizyki. i cholera ja sie ledwie wyciagnelem z tych przedmiotow. Wiec jak zobaczylem zadania z fizyki. Przeczytalem wszystkie. To stwierdzilem ze pierdole i zlece komus zrobienie tego. Bo zadnego, ale to zadnego nie moglem rozwiazac =P A rosyjski jakos idzie =P
Relosu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2008, 16:07   #1570
Nari
Użytkownik Forum
 
Nari's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2006
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 1,549
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero Pokaż post
Wiele rzeczy pozamienianych? Co masz na myśli, możesz podać jakieś przykłady?

Btw. Anime obejmuje tomy od czwartego do trzynastego (tyle ich było w dniu ukazania się ostatniego odcinka); z wyjątkiem pierwszego odcinka, który pokazuje wydarzenia z pierwszego tomu. Trochę głupio to wyszło, bo anime Berserk miało być kontynuowane, w takim przypadku ep 01 byłby zrozumiały, a tak to trochę wyszła lipa.

@Nari
Berserk nie jest tytułem dla ciebie. Takie odniosłem wrażenie, jak przeczytałem, że jesteś w stanie porzucić serię po obejrzeniu jednego odcinka.
Nah ja nie odrzucam serii Ja je przekładam na późniejszy plan. Pierw staram się oglądać najbardziej popularne, oraz najlepsze, a później schodzę na dół.


A zadania wakacyjne? Pier**le je ;S. Nie miałem nigdy zamiaru robić czegoś takiego- zresztą i tak nie było mnie na lekcjach na których je zadawali.


@down, więc ufam Ci i obejrzę berserka po Tsubasa Chronicle.
__________________
*Tooku sora mado no mukou*


Ostatnio edytowany przez Nari - 01-08-2008 o 20:28.
Nari jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2008, 17:26   #1571
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nari Pokaż post
Nah ja nie odrzucam serii Ja je przekładam na późniejszy plan. Pierw staram się oglądać najbardziej popularne, oraz najlepsze, a później schodzę na dół.
Padłem ziom. Berserk jest właśnie jednym z najlepszych i najbardziej popularnych. Dla wielu najlepszym. Mamy nawet kilka polskich stron o tym anime. Naprawdę - obejrzyj. A obiecuję, że po serialu z chęcią chwycisz za mangę. Nie zależy mi specjalnie na przekonywaniu ciebie do tego tytułu, ale oczarował cię Claymore. Dla takich Berserk to "must see".
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2008, 22:25   #1572
Nadrill
Użytkownik Forum
 
Nadrill's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2005

Posty: 1,442
Nadrill ma numer GG 3764880
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nari Pokaż post
Nah ja nie odrzucam serii Ja je przekładam na późniejszy plan. Pierw staram się oglądać najbardziej popularne, oraz najlepsze, a później schodzę na dół.
Rofl.......
Nadrill jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2008, 22:49   #1573
ari2423
Użytkownik Forum
 
ari2423's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2005
Lokacja: Annihilator Room
Wiek: 33

Posty: 260
Stan: Na Emeryturze
Imię: Aris Xetr
Profesja: Rookstayer
Gildia: Selint Hill
Świat: Guardia
Domyślny

Wlasnie skonczylem film Clannad, wedlug mnie posiada lepsza fabuła niż w normalnych odcinkach no i bardzo mi sie spodobal. Teraz to tylko czekac na druga serie anime, ciekawe co wymysla.
ari2423 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2008, 09:21   #1574
..::QRAS::..
Manga & Anime
 
..::QRAS::..'s Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Wiek: 35

Posty: 1,795
..::QRAS::.. ma numer GG 638092
Domyślny

Mnie osobiscie berserk odrzucil po 1 odcinku , moze dla tego ze bardzo stara kreska ? ...
__________________
Autor tego posta otrzymał pochwałę

" Choc droga jest bez konca , pozornie bez znaczenia , mniemam ze mam powody by drogi swej nie zmieniac... "

..::QRAS::.. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2008, 11:56   #1575
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Przerażają mnie ludzie oceniający anime po kresce. Sorka, ale tracicie właśnie jedne z najgenialniejszych anime jakie były. Cowboy Bebop, Trigun, Neon Genesis Evangelion, Berserk (którego mangę uznaję za najlepszą mangę jaką w życiu widziałem), Excel Saga i masę innych (tu jeszcze zależy kto uważa kreskę za starą).
No, ale cóż - niektórzy oceniają gry po grafice, to anime po kresce też można. Tylko i pierwsi i drudzy tracą bardzo dużo.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2008, 15:42   #1576
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Przerażają mnie ludzie oceniający anime po kresce. Sorka, ale tracicie właśnie jedne z najgenialniejszych anime jakie były. Cowboy Bebop, Trigun, Neon Genesis Evangelion, Berserk (którego mangę uznaję za najlepszą mangę jaką w życiu widziałem), Excel Saga i masę innych (tu jeszcze zależy kto uważa kreskę za starą).
No, ale cóż - niektórzy oceniają gry po grafice, to anime po kresce też można. Tylko i pierwsi i drudzy tracą bardzo dużo.
Ja czytając posty w tym temacie mam wrażenie, że tu jest dwóch, może trzech fanów anime.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2008, 17:28   #1577
..::QRAS::..
Manga & Anime
 
..::QRAS::..'s Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Wiek: 35

Posty: 1,795
..::QRAS::.. ma numer GG 638092
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Przerażają mnie ludzie oceniający anime po kresce. Sorka, ale tracicie właśnie jedne z najgenialniejszych anime jakie były. Cowboy Bebop, Trigun, Neon Genesis Evangelion, Berserk (którego mangę uznaję za najlepszą mangę jaką w życiu widziałem), Excel Saga i masę innych (tu jeszcze zależy kto uważa kreskę za starą).
No, ale cóż - niektórzy oceniają gry po grafice, to anime po kresce też można. Tylko i pierwsi i drudzy tracą bardzo dużo.
coz moze juz taki jestem , poki co ogladam te interesujace mnie z "ladna kreska" az obejrze wszystkie ciekawe to z braku obejrze te z "brzydka kreska". Tak sobie juz harmonogram ulozylem xD
__________________
Autor tego posta otrzymał pochwałę

" Choc droga jest bez konca , pozornie bez znaczenia , mniemam ze mam powody by drogi swej nie zmieniac... "

..::QRAS::.. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2008, 18:52   #1578
Relosu
Zbanowany
 
Relosu's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2006

Posty: 196
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero Pokaż post
Ja czytając posty w tym temacie mam wrażenie, że tu jest dwóch, może trzech fanów anime.
wymien! bo chcial bym z nimi pogadac na temat anime xD
Relosu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2008, 19:00   #1579
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

ahh wkoncu wrocilem po 30dniowym banie. Jak milo wrocic na stare smieci =)
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.
kołbaś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2008, 19:10   #1580
Fushion
Użytkownik Forum
 
Fushion's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2007
Lokacja: ..::RyBnIk::..

Posty: 203
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Big Team
Świat: Guardia
Fushion ma numer GG 2566119
Domyślny

@up
Nie na dlugo haha :x
Ogladal ktos moze Inukami? a jesli ta kto czy warto lookac?;p
Fushion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 3 (zarejestrowanych: 0, gości: 3)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:35.


Powered by vBulletin 3