Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Magia

Notki

Magia Magiczne zaklęcia, runy, potężni magowie. Tutaj wszystko o magii w Tibii

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-08-2005, 21:43   #21
Dzid_91
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lass
Ktoś wyżej pisał, że ceny run pójdą w górę, ponieważ dojdą SP, ale to nie dlatego - bo jeśli ktoś expi-robi runy-expi-robi runy-itd. to mu SP nie
wiem, ze jeste w mniejszosci osob, ktore graja na pvp enforced, ale tam sie tak nie da!!! dopadnie cie np. na 15 lvlu 25 plaek i sytuacja: robiles runy expiac: exp z deada i exp zrobiony ci sie zwroci, ale kasa, ktorta bys na runkach zarobil niestety nie. dochodzi jeszcze wypadniety plate arm lub legsy.
czyli: expie 2 godziny w tym czasie robiac runy: na expie nic nie trace, nic nie zyskuje, przychodzi palk, ubija mnie, bierze runy i jakas czesc eq, wiec trace dajmy na to , ze robielm hmmy, konczylem bp wiec 1k+ pa-rm, p-legs, c-mace czy inny dwarven shield! wystaczy!?

Ostatnio edytowany przez Dzid_91 - 08-08-2005 o 21:44.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-08-2005, 02:00   #22
W3BSTERek
Użytkownik forum
 
W3BSTERek's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005

Posty: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dzid_91
wiem, ze jeste w mniejszosci osob, ktore graja na pvp enforced, ale tam sie tak nie da!!! dopadnie cie np. na 15 lvlu 25 plaek i sytuacja: robiles runy expiac: exp z deada i exp zrobiony ci sie zwroci, ale kasa, ktorta bys na runkach zarobil niestety nie. dochodzi jeszcze wypadniety plate arm lub legsy.
czyli: expie 2 godziny w tym czasie robiac runy: na expie nic nie trace, nic nie zyskuje, przychodzi palk, ubija mnie, bierze runy i jakas czesc eq, wiec trace dajmy na to , ze robielm hmmy, konczylem bp wiec 1k+ pa-rm, p-legs, c-mace czy inny dwarven shield! wystaczy!?
Czy cie delikatnie mówiąc poj****o?
Nikt normalny nie weznie ze sobą runeq, ja na pewno nie, uzbieram SP a potem afkowanie i basta.
LÓL
W3BSTERek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2005, 11:12   #23
Arzo
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Spartakus
Cena sie nei zmieni poniewaz hlv stworza cos takiego jak "price list" i jak bedziesz chcial sprzedac SD za 6k to po niedlugim czasie oddasz za 1k.
A jesli wzrosna to ceny przedmiotow rowniez ostro wzrosna wiec nic sie nie zmieni w gospodarce.Runy w sklepach beda tylko dla zdesperowanych ktorzy natychmiast chca dostac runy a nie maja od kogo kupic.
No to ja mam szczęście bo gram na Non-PvP i mi hlvl gufno zrobi. (Harmonia)
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:43.


Powered by vBulletin 3