Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Nebula

Notki

Nebula Wydarzenia ze świata Nebula
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-06-2007, 01:54   #21
Uszatek_Jacek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sowqu Pokaż post
nie interesuje mnie kim i czym jestes a co do Sowqu ..... hmm moze jestes zaskoczony ? moze popatrz poprzednie tematy co napisalem ?

Wybacz kimkolwiek jestes ale sowim nie jestes. Z tego co mowil mi ktos kto Cie dobrze zna sowitpl to char tutaj sowiego a ty jestes jego imitacja. Potwierdzaja to slowa Jacka ktory w tych sprawach sie bardzo dobrze orientuje.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-06-2007, 04:07   #22
NiewiemJakiNickWymyslic
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 05 2007

Posty: 11
Domyślny

No to jak jestes sowqu to napisz na tibia com w comencie prawdziwego hara sowqu ze to ty jestes sowqu ten z forum tibia pl albo cos w tym stylu ...a jak nie to wez wyjdz i niebłaznuj LOL
NiewiemJakiNickWymyslic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-06-2007, 10:46   #23
Driger
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 04 2007

Posty: 108
Imię: Driger
Gildia: Animowcy
Świat: Real
Poziom: 666
Skille: Anime
Poziom mag.: 69
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sowqu Pokaż post
nie interesuje mnie kim i czym jestes a co do Sowqu ..... hmm moze jestes zaskoczony ? moze popatrz poprzednie tematy co napisalem ?
Jestem przybyszem z odleglej galaktyki
Driger jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 00:36   #24
Podroznik
Użytkownik Forum
 
Podroznik's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Lokacja: Hu cie to :]
Wiek: 38

Posty: 120
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zwierz
Profesja: Knight
Świat: Furora
Poziom: 100
Skille: 84/80
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sowqu Pokaż post
skoro tak mowisz to moze nie znasz histori serwa a ja przytaczam az za duzo faktow zapamietaj sobie TY i inni " sowi jest jeden i zawsze bedzie jeden"

Co do watpliwosci czy to sowqu- znam tego osobnika pare lat i po prostocie wymowy i stylu- to napewno prawdziwy sowqu. Co do tego czy sowi jest jeden i uczciwy- wszyscy pamietamy jak na gc mowiels ze sharowales na innym charze z crasherem... nadodatek mu padles i odrabiales straty przez dwa dni a co do tego czy grasz sam- malo kto wierzy i slusznie- widzisz gdy ja wbilem banke expa to jako jedyny zazdrosciles i mowiles ze niezrobilem tego sam- pomimo iz wszyscy mowili ze solo wbilem a ty czym sie pochwalisz sharingiem z kims ? czy jeszcze ze tuzin niby twoich kolegow obgaduje cie poza pelcami nawet z Sw ? tym ze jak pieprzyles na ts o tym gdzie ile sie da wbic expa to sobie zrobilsimy konfernecje na gg i prawdziwy polew z ciebie HEHE.

Ostatnio edytowany przez Podroznik - 23-06-2007 o 00:38.
Podroznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 01:55   #25
nuttella1
Użytkownik forum
 
nuttella1's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2007

Posty: 27
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podroznik Pokaż post
Co do watpliwosci czy to sowqu- znam tego osobnika pare lat i po prostocie wymowy i stylu- to napewno prawdziwy sowqu. Co do tego czy sowi jest jeden i uczciwy- wszyscy pamietamy jak na gc mowiels ze sharowales na innym charze z crasherem... nadodatek mu padles i odrabiales straty przez dwa dni a co do tego czy grasz sam- malo kto wierzy i slusznie- widzisz gdy ja wbilem banke expa to jako jedyny zazdrosciles i mowiles ze niezrobilem tego sam- pomimo iz wszyscy mowili ze solo wbilem a ty czym sie pochwalisz sharingiem z kims ? czy jeszcze ze tuzin niby twoich kolegow obgaduje cie poza pelcami nawet z Sw ? tym ze jak pieprzyles na ts o tym gdzie ile sie da wbic expa to sobie zrobilsimy konfernecje na gg i prawdziwy polew z ciebie HEHE.

kazdy ma swoj sposob grania czy tez zycia. Fajni z was koledzy jak sie smieliscie zamiast powiedziec prosto w oczy co wam sie nie podoba. Przyjazn eh? Brak odwagi zeby cos powiedziec w oczy? Idealny czlowieku.
nuttella1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 02:05   #26
Podroznik
Użytkownik Forum
 
Podroznik's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Lokacja: Hu cie to :]
Wiek: 38

Posty: 120
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zwierz
Profesja: Knight
Świat: Furora
Poziom: 100
Skille: 84/80
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez nuttella1 Pokaż post
kazdy ma swoj sposob grania czy tez zycia. Fajni z was koledzy jak sie smieliscie zamiast powiedziec prosto w oczy co wam sie nie podoba. Przyjazn eh? Brak odwagi zeby cos powiedziec w oczy? Idealny czlowieku.

Jaka przyjazn ? on sie nieodzywal do jednego z najlepszych kolegow zato ze tamten sprzedal chara i przestal gac- zwzywal go natomiast i powiedzial zeby sie nieodzywal tak zakonczyl swoja przyjazn 4 letnia z naszym znajomym potem zakonczyl ja zemna bo byl torszke zazdrosny o kogos- i gdzie tu przyjazn ? ( zobacz sobie nik sowitpel i moj nik podroznik-moze cos zrozumiesz)- pozatym co mu mielsmy powiedziec jak z 2 godziny ponad mowil o kazdym respie ile sie expa wycioga gdy sie ma dwoch blokerow albo jednego i jakei hity wali sie- to byla czysta spekulacja mowil ja monotonym glosem nikt tego naserio niebral a gosc jak w transie- byles tam moze ? ;p hehe tez bys sie posmial i naco to bylo mu mowic skoro sowi wie wszsytko najlepeij o tibi- hehe ale czasem, miewa zonki jak wyskakuje "canot conect to a server~~" to pyta czemu niemoze wbic i co to znaczy tzn tak pytal z 1-2 lata temu
Podroznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 02:33   #27
nuttella1
Użytkownik forum
 
nuttella1's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2007

Posty: 27
Domyślny

watpie zeby sowi za taka glupote chcial stracic starych kumpli. Nie moge ocenic tej sytuacji bo potrzebna jest subiektywna wizja przyczyn 2 stron.
nuttella1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2007, 01:22   #28
Podroznik
Użytkownik Forum
 
Podroznik's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Lokacja: Hu cie to :]
Wiek: 38

Posty: 120
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zwierz
Profesja: Knight
Świat: Furora
Poziom: 100
Skille: 84/80
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez nuttella1 Pokaż post
watpie zeby sowi za taka glupote chcial stracic starych kumpli. Nie moge ocenic tej sytuacji bo potrzebna jest subiektywna wizja przyczyn 2 stron.
Hmm bylo pare osob na tsie kazdy bronil B***o... zreszta o tej sprawie sie moze wypowiedziec nawet jego brat ktory ma takie samo chore podejscie- na tibia com pisal niedawno ze on nieakceptuje jak ktos sharuej tak samo jak ktos sprzedaje chara i to jest powod aby goscia co sie zna pare lat zwzywac i powiedziec nieodzywaj sie domnie itd- czy tak sie traktuje ludzi ? on mogl roknac selnac dac itd tego chara zrobic znim co chcial i czy to powod aby ktos tak traktowal czlowieka za taka glopote- niesadze.. a tak sie stalo
Podroznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2007, 18:15   #29
jura
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2004

Posty: 74
Stan: Początkujący
Imię: Juroqu
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Poziom: 103
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podroznik Pokaż post
Hmm bylo pare osob na tsie kazdy bronil B***o... zreszta o tej sprawie sie moze wypowiedziec nawet jego brat ktory ma takie samo chore podejscie- na tibia com pisal niedawno ze on nieakceptuje jak ktos sharuej tak samo jak ktos sprzedaje chara i to jest powod aby goscia co sie zna pare lat zwzywac i powiedziec nieodzywaj sie domnie itd- czy tak sie traktuje ludzi ? on mogl roknac selnac dac itd tego chara zrobic znim co chcial i czy to powod aby ktos tak traktowal czlowieka za taka glopote- niesadze.. a tak sie stalo

moze Podroznik opowiesz jak to fajnie wlaziles mi w dupe i kazdemu kogo znales? Udajac super przyjaciela i narzekajac jaki to Sowi jest 'be'. Ciagle pamietam te twoje pms do mnie z narzekaniem ze moj brat sie do ciebie przyczepia o byle gowniane rzeczy, ze ci ciagle spamuje na priv, ze cie przesladuje.
Zabawne, czasami bywam i widze jak moj brat gra. Zabawne, ze zawsze jak widzialem wasze prywatne rozmowy to zaczynalo sie od twojego pm i to ty waliles wyzwiskami. Nie jakies normalne wyzwiska, ale takie w stylu starego Xaemusa albo jeszcze gorsze.

Pamietaj Podroznik aka Zwierz ze mozesz wlazic w dupe ludziom i udawac niewiniatko, ale czasami ludzie potrafia zobaczyc co naprawde piszesz komus na privie.

/jura
__________________
Valoria, Kazo
60lev, knight
half-retired
jura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:28.


Powered by vBulletin 3