Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-09-2007, 19:43   #61
Apticer's
Użytkownik Forum
 
Apticer's's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Wolbrom
Wiek: 33

Posty: 306
Apticer's ma numer GG 8043273
Domyślny

@Up
Build pure int? I mam pytanie + ile masz tego speara i jaki blue oraz co to za skill ma na hotkeyu pod 0?
__________________
Ukryty tekst:
300++ postów i ponad dwa lata na forum


Wystaw mi notke
Apticer's jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-09-2007, 21:10   #62
Matex_PL
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-11-2007, 01:12   #63
Soldier_PL
Użytkownik forum
 
Soldier_PL's Avatar
 
Data dołączenia: 24 11 2007

Posty: 21
Domyślny

Cos nie moge sciagnac ten nowej wersji europe =/ przez torrent probowalem i nie dziala =/. a chcialbym se pograc kiedys gralem...
Soldier_PL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-11-2007, 01:58   #64
Soldier_PL
Użytkownik forum
 
Soldier_PL's Avatar
 
Data dołączenia: 24 11 2007

Posty: 21
Domyślny

Gierka jest fajna teraz na wersji europe mozna tylko sciagnac z torrenta ale mam problem sciagnolem z tego torrenta i nie dziala =/ szkoda ale pozatym doszlem kiedys w tej gierce do 21 lucznika (ice,force) i naprawde mi sie znudzilo na 20 lvlu taka nuda z expieniem tylko questy moga cie uratowac ^^ i jeszcze cos ktos na pisal ze nie ma prawie zadnych hackerow to blad bo ja sam znam okolo 10 stron z hackami poswieconym silku,maple story,gunz itp. xD nie bede mowil ^^ ale i tak nie uzywam tych botow dla expa wtedy traci sie caly sens gry uzywam tylko ich teraz jak bedzie jakis hacker to ja go zabije swoim (jesli w sro tez mozna dawno nie gralem i nie wiem ale w innych sie da grach ).
Soldier_PL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-02-2008, 15:14   #65
spartakus154
Użytkownik forum
 
spartakus154's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2007
Lokacja: Żółkiewka

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Lira Sili
Profesja: Druid
Świat: Elysia
Poziom: 27
Poziom mag.: 30
Pytanie Pomoc

Wybieram server wspisuje pasy i mi wyskakuje cannont connect to the server caly czas na kazdym servie
A przy serwerach pisze crowded wie ktos o co chodzi(pierwszy raz gram w silka)

Ostatnio edytowany przez spartakus154 - 04-02-2008 o 15:18.
spartakus154 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2008, 20:59   #66
Habza
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@spartakus154

sciagnij sobie no-dc i powinno dzialac
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2009, 16:57   #67
Matikuszek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 07 2009

Posty: 4
Domyślny

Gram w Silka, ale tylko wtedy, jak jest więcej, niż 100 wolnych miejsc na servie.Joymax zrobili dosyć fajną gre, ale oni są strasznie zakręceni, a jeśli nie mam humoru, to patrze w banliste , patrząc na to,ile osób JM zbanował można dostać mega napadu śmiechu, patrze na mój, Uranus (2 chars) haha, cały czas piszą o nowym systemie zabezpieczeń.Piszą tak od dłuższego czasu, a i tak nadal crowded.Servery mają status Easy chyba raz na 1 miesiąc.Wbiłem 7 lvl
Matikuszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2009, 17:57   #68
Akahan
Użytkownik Forum
 
Akahan's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2008
Lokacja: W Polsce...

Posty: 227
Stan: Na Emeryturze
Świat: Celesta
Domyślny

Ja też grałem, ale powiem wam tak zwykła lipa, 0 fabuły(idziesz bijesz, bierzesz questa zabij xx Tigerów, zbierz xx itemów z Tigerów itp. i tak przez całą grę), pełno botów, ciągłe disconnecty, nie da się leganie wbić na serva(no chyba, że pół dnia chcesz wpisywać passy i oglądać napis Disconnect to server), ot taka następna gra, żeby zarobić na głupich ludziach w item shopie.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez prison123 Pokaż post
+ Ghoul : Najlepiej przed nim uciekać nawet na 30lvlu bo bierze nieco dużo hp, taktyką powinna być walka z dystansu i nie danie zapędzić się w jakąś pułapkę czy ślepą uliczkę... Polecam summony Monków lub Fire Devilów. Co do lootu to Life Ring czy Brass Helmet nie są zbytnio opłacalnym sprzętem...
Akahan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2009, 20:19   #69
Matikuszek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 07 2009

Posty: 4
Smutny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Akahan Pokaż post
Ja też grałem, ale powiem wam tak zwykła lipa, 0 fabuły(idziesz bijesz, bierzesz questa zabij xx Tigerów, zbierz xx itemów z Tigerów itp. i tak przez całą grę), pełno botów, ciągłe disconnecty, nie da się leganie wbić na serva(no chyba, że pół dnia chcesz wpisywać passy i oglądać napis Disconnect to server), ot taka następna gra, żeby zarobić na głupich ludziach w item shopie.
Da się dostać legalnie, trzeba albo ciągle klikać w Connect, albo kupić konto premium, dzięki którywmu, wbijesz na server za 1 razem
Matikuszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:01.


Powered by vBulletin 3