Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 10-04-2006, 14:41   #201
zeus1985
Użytkownik Forum
 
zeus1985's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Opole
Wiek: 38

Posty: 555
Stan: Na Emeryturze
Imię: Yavimava
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 131
Skille: 98/97
Poziom mag.: 8
Domyślny

Przemo Ent
Apr 10 2006, 13:02:02 CET Killed at Level 122 by Elite Crusher and by Amenhotep

Xafear
Apr 10 2006, 13:17:33 CET Killed at Level 100 by Drazharm and by Minavand

Vorn Rochon
Apr 10 2006, 13:01:45 CET Killed at Level 104 by Minavand and by Amenhotep

Mexenoth Strastin
Apr 10 2006, 13:01:10 CET Killed at Level 81 by Drazharm and by Amenhotep

Vimuzy
Apr 10 2006, 13:06:57 CET Killed at Level 39 by Elite Crusher
__________________
I was Playing in memory of old times.
I was Playing in memory of old friends.
I was Playing in memory of old memories.
Retired.
zeus1985 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-04-2006, 15:43   #202
Drazharm
Użytkownik Forum
 
Drazharm's Avatar
 
Data dołączenia: 09 02 2005
Lokacja: Londyn
Wiek: 41

Posty: 233
Imię: Drazharm
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Poziom: 168
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Qual
A co wszyscy mieli dac sie zabic , przynajmniej reszta zwiala
nie, mieli nas zabic.

jaka znowu `RESZTA ZWIALA`? dobre sobie
tylko xajaki i dowir przezyli

Ostatnio edytowany przez Drazharm - 10-04-2006 o 15:50.
Drazharm jest offline  
stary 10-04-2006, 16:18   #203
Nosso Mc'Furry
Użytkownik Forum
 
Nosso Mc'Furry's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Iława
Wiek: 34

Posty: 278
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 81
Skille: 90/60
Poziom mag.: 18
Nosso Mc'Furry ma numer GG 8484666
Domyślny

Drazku po zabiciu Polla spieprzaliscie do HG az sie za wami kurzylo!

Najbardziej to byl Urbexx przerazony jak kilka osob weszlo w teleport.

O NIE A JAK PRZYJDA?!

HAHAHAHahahuahah

Pwn3d _/
__________________
Hail the Defenders of Fangorn
Nosso Mc'Furry jest offline  
stary 10-04-2006, 16:27   #204
Xelos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 04 2006

Posty: 4
Domyślny

Widze ze lubicie sie bić o nic. W takim razie czekam na wiecej akcji, może zrozumie któraś ze stron ze to sie po prostu nie opłaca..ale honor przede wszyskim prawda ? Powybijacie sie to może bedzie wiecej spokoju, zwykle po wojnie na jakis czas wszystko wracalo do normy wiec i teraz tak bedzie. Powodzenia bardziej dla Dof'u...niektórym w Wanted po prostu level uderzył do głowy..szkoda.
Xelos jest offline  
stary 10-04-2006, 16:29   #205
tajemniczy111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2006
Lokacja: W domu

Posty: 387
Stan: Usunięty
Imię: Sirkiks
Profesja: Elite Knight
Gildia: W*A*N*T*E*D
Świat: Premia
Poziom: 262
Skille: 99/98
Poziom mag.: 11
Domyślny

Nosso jak zuawazylem to twoje uczestnictwo w wojnie rozpoczyna sie tutaj na forum i tu sie konczy. Ani razu nie widzialem Cie na polu bitwy, a twoje najczestsze tlumaczenie to "mialem lagi".
Wiec jak bys mogl to skoncz te swoje pokrzykiwanei na forum kim to ty nie jestes. Bo nikt sie Ciebie i tak nie boi ;-)

PAPA
tajemniczy111 jest offline  
stary 10-04-2006, 16:31   #206
Grebol
Użytkownik Forum
 
Grebol's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2006
Lokacja: Francja>Paryz

Posty: 579
Imię: Neon Corn
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aurea
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xelos
Widze ze lubicie sie bić o nic. W takim razie czekam na wiecej akcji, może zrozumie któraś ze stron ze to sie po prostu nie opłaca..ale honor przede wszyskim prawda ? Powybijacie sie to może bedzie wiecej spokoju, zwykle po wojnie na jakis czas wszystko wracalo do normy wiec i teraz tak bedzie. Powodzenia bardziej dla Dof'u...niektórym w Wanted po prostu level uderzył do głowy..szkoda.
O nic -.- jestes super poinformowany
__________________
Dzisiaj, 17:19 #425
xBardolekx
ok panowie to ja zapominam o carlin.pl..
Grebol jest offline  
stary 10-04-2006, 16:42   #207
jet
Użytkownik Forum
 
jet's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 38

Posty: 75
Stan: Na Emeryturze
Świat: Azura
Poziom: 50
Poziom mag.: 50
Domyślny gratz wanted

piekna akcja! jej przebieg sledzilem zza plecow brata (Amenhotep); to byl na prawde sliczny kontratak, czasem trzeba brac nogi za pas, jednak vision i dof nie znaja sie na taktyce
__________________


AXE BAHIA!
jet jest offline  
stary 10-04-2006, 16:43   #208
Cors Ent
Użytkownik Forum
 
Cors Ent's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 674
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 111
Cors Ent ma numer GG 2525795
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez tajemniczy111
Nosso jak zuawazylem to twoje uczestnictwo w wojnie rozpoczyna sie tutaj na forum i tu sie konczy. Ani razu nie widzialem Cie na polu bitwy, a twoje najczestsze tlumaczenie to "mialem lagi".
Wiec jak bys mogl to skoncz te swoje pokrzykiwanei na forum kim to ty nie jestes. Bo nikt sie Ciebie i tak nie boi ;-)
PAPA
ja niestety nie widziałem zadnego tajemniczy111
ale cos mi tu pachnie ze to noob forum char Pierwszorzednych Pierdół - bo w podobny deseń posty jadą

@Xelos
Powody wojny sa bardziej złorzone i wynikaja z 2 letniej egzystencji wszystkich uczestniczacych w wojnie - zainteresowani wiedza dla czego i po co walcza - wiec po co goscie twojego formatu nadaremnie spamuja fora czekajac na 1 zdaniowa odpowiedz?

@Drazharm
Wojna juz prawie tydzien a ja ciagle z toba nie tańczyłem

[ incydentu na daramie nie licze bo to nie tancem a ledwo zaproszeniem mozna nazwac ]
Cors Ent jest offline  
stary 10-04-2006, 16:51   #209
tajemniczy111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2006
Lokacja: W domu

Posty: 387
Stan: Usunięty
Imię: Sirkiks
Profesja: Elite Knight
Gildia: W*A*N*T*E*D
Świat: Premia
Poziom: 262
Skille: 99/98
Poziom mag.: 11
Domyślny

No i dobrze ze mnie nie widziales
tajemniczy111 jest offline  
stary 10-04-2006, 17:00   #210
Anoniemk
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 02 2006

Posty: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zeus1985
Przemo Ent
Apr 10 2006, 13:02:02 CET Killed at Level 122 by Elite Crusher and by Amenhotep

Xafear
Apr 10 2006, 13:17:33 CET Killed at Level 100 by Drazharm and by Minavand

Vorn Rochon
Apr 10 2006, 13:01:45 CET Killed at Level 104 by Minavand and by Amenhotep

Mexenoth Strastin
Apr 10 2006, 13:01:10 CET Killed at Level 81 by Drazharm and by Amenhotep

Vimuzy
Apr 10 2006, 13:06:57 CET Killed at Level 39 by Elite Crusher
Jest z tego jakiś film?
Anoniemk jest offline  
stary 10-04-2006, 17:18   #211
Franco
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2005
Lokacja: Rochdale-Uk
Wiek: 38

Posty: 92
Stan: Na emeryturze
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Azura
Franco ma numer GG 5046234
Domyślny ehm...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drazharm
nie, mieli nas zabic.

jaka znowu `RESZTA ZWIALA`? dobre sobie
tylko xajaki i dowir przezyli

Draz jakby mieli mi placic za kazda glupote jaka ty tu wypisujesz chociaz funta to dzis niebylbym tu gdzie jestem.

Po drugie-jak to okresliles niedawno w jednym ze swoich postow "zaden frajer nam nie podskoczy",to az mi zal sie ciebie robi..

Tyle gadales ze jestem "lama" a to ty jak narazie uciekasz a jak cie wolalem na open battle to schowales sie w hg( no nic wielki mastah sie przeliczyl,ale bywa

Next time nie bedzie ci do smiechu przyjdzie wkoncu na ciebie kolej.

Pozdrow abu bo to koles ktory non stop pisze glupoty ze mnie zabije a jak narazie to grzeje pz-wez go wkoncu namow zeby wylazl i pokazal mi co on potrafi-taki kozaczek a jest tylko na waszych zasranych masslogach.

Czekam na jakis rozowoj akcji w stylu open-battle bo jak narazie to mass logi nic wiecej nudne sie to staje powoli.


Franco
Franco jest offline  
stary 10-04-2006, 17:25   #212
Drazharm
Użytkownik Forum
 
Drazharm's Avatar
 
Data dołączenia: 09 02 2005
Lokacja: Londyn
Wiek: 41

Posty: 233
Imię: Drazharm
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Poziom: 168
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Franco
Draz jakby mieli mi placic za kazda glupote jaka ty tu wypisujesz chociaz funta to dzis niebylbym tu gdzie jestem.

Po drugie-jak to okresliles niedawno w jednym ze swoich postow "zaden frajer nam nie podskoczy",to az mi zal sie ciebie robi..

Tyle gadales ze jestem "lama" a to ty jak narazie uciekasz a jak cie wolalem na open battle to schowales sie w hg( no nic wielki mastah sie przeliczyl,ale bywa

Next time nie bedzie ci do smiechu przyjdzie wkoncu na ciebie kolej.

Pozdrow abu bo to koles ktory non stop pisze glupoty ze mnie zabije a jak narazie to grzeje pz-wez go wkoncu namow zeby wylazl i pokazal mi co on potrafi-taki kozaczek a jest tylko na waszych zasranych masslogach.

Czekam na jakis rozowoj akcji w stylu open-battle bo jak narazie to mass logi nic wiecej nudne sie to staje powoli.


Franco
dzis nie bylo zadnego mass loga, bylo nas caly czas okolo 10 online, a vision i dof 16~
wyszlismy zeby walczyc open battle i skonczylo sie to 3 fragami w ciagu minuty a reszta sie rozbiegla we wszystkich kierunkach

Ostatnio edytowany przez Drazharm - 10-04-2006 o 17:27.
Drazharm jest offline  
stary 10-04-2006, 17:29   #213
Najwyzsza prawda
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 02 2006

Posty: 105
Domyślny

Do Wanted --nie dyskutujcie tu z nimi bo co to daje,Nosso pyskuje na forum a dzisiaj jak akcja byla to w venore w depo siedzial pewnie zamiast walczyc to na forum pisal jak to nas zabije.Franco licz fragi bo jak narazie to chyba nie jestescie gora.Co do open battle to nie boj sie nie bedziemy walczyc jak nas 15 a was 40 liczysz ze mamy taki mozg jak ty.Bedzie czas na open battle i sie przeliczysz.
Najwyzsza prawda jest offline  
stary 10-04-2006, 18:00   #214
Nosso Mc'Furry
Użytkownik Forum
 
Nosso Mc'Furry's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Iława
Wiek: 34

Posty: 278
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 81
Skille: 90/60
Poziom mag.: 18
Nosso Mc'Furry ma numer GG 8484666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez tajemniczy111
Nosso jak zuawazylem to twoje uczestnictwo w wojnie rozpoczyna sie tutaj na forum i tu sie konczy. Ani razu nie widzialem Cie na polu bitwy, a twoje najczestsze tlumaczenie to "mialem lagi".
Wiec jak bys mogl to skoncz te swoje pokrzykiwanei na forum kim to ty nie jestes. Bo nikt sie Ciebie i tak nie boi ;-)

PAPA
Nawzajem, ja Ciebie także nie widziałem na polu bitwy, twoje uczestnictwo w tej wojnie zaczyna się tu na forum i tu się kończy. Żadne pokrzykiwanie nic Ci nie da, jestes nikim.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Najwyzsza prawda
Do Wanted --nie dyskutujcie tu z nimi bo co to daje,Nosso pyskuje na forum a dzisiaj jak akcja byla to w venore w depo siedzial pewnie zamiast walczyc to na forum pisal jak to nas zabije.Franco licz fragi bo jak narazie to chyba nie jestescie gora.Co do open battle to nie boj sie nie bedziemy walczyc jak nas 15 a was 40 liczysz ze mamy taki mozg jak ty.Bedzie czas na open battle i sie przeliczysz.
Abu akurat biegłem do Ank jak zaczeli padać.
Z reszta boisz się ujawnić? Haha od początku wiedziałem ze jestes jakim frajerem z wanted a najwiekszy frajer w wanted jest tylko jeden, tak tak to Abu Loppez ktory jest zajebiscie mocny, ktory potrafi wylacznie przybiedz pod domek w ktorym siedze Z OBSTAWĄ i rzucac jakies beznadziejne wyzwiska. Swiadczy to nie tylko o twoim poziomie inteligencji ale takze jaki jestes glupi. Zaprzestan pisania na tym forum bo wiekszosc smieje sie z ciebie, nic dziwnego idioci powinni byc wysmiewani nie prawda?
Ty ty wielki wojowniku jak padles na tym moscie co biliscie sie ze szwedami to nie moglem wytrzymac ze smiechu... Stoi abu stoi i gleba hahahaha frajerstwo nic dodac nic ujac, wiedz ze wiekszosc postow pisanych przez ciebie jest ignorowanych przeze mnie, bo po co czytac cos co nie ma sensu, i co jest autorstwa jakiegos Debila?
jak tylko wchodze na to forum i widze napis "post ostatnio dodany przez Najwyzsza prawda" to juz mowie ze "Znowu kretyn wypisuje najwyzsze pierdoly"

A temu ze jestes pod idiotycznym nickiem to juz kazdy powinien wiedziec, jak zauwazyliscie Abu (ciota) jest w wanted a wanted boi sie przegrac wojny wiec pomaga sobie na forum wlasnie w postaci takich to nickow, ze niby taki gosc co wszystko wie ale nie moze sie ujawnic UUU!!
Kazdy wie ze jak bys sie ujawnil to
1. Zostal bys wysmiany za to ze jestes (wystarczajacy powod)
2. Zostal bys zignorowany przez wszystkich (jak wspomnialem, po co sluchac Debila?)

Więc Abu idz sobie stad i nie wracaj nie potrzeba nam takich palantów na tym forum

P.S <Zaraz bedzie najazd od pieskow z Wanted bo jak to tak mozna upokarzac Wanted Membera! :O No coz, boja sie prawdy >


See you in a battlefield, dog!
__________________
Hail the Defenders of Fangorn

Ostatnio edytowany przez Nosso Mc'Furry - 10-04-2006 o 18:11.
Nosso Mc'Furry jest offline  
stary 10-04-2006, 18:41   #215
Najwyzsza prawda
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 02 2006

Posty: 105
Domyślny

Nosso twoj post swiadczy o tym ze jednak czytasz co pisze i strasznie cie to boli, taka rozpiska szkoda ze bezmyslna i ogolnie nic nie wnoszaca w dyskusje tylko troche wyzwisk zes wypisal ale to o tobie swiadczy.Jak pisalbym pierdoly to byscie to ignorowali a nie sie podniecali i odpisywali od razu.Co do ciebie Nosso to jestes tylko malym, zakompleksionym szczurkiem co potrafi miec tylko lagi albo wlasnie biec jak zaczynaja padac.Wszyscy sie ze mnie smieja(rozumiem ze wszyscy z Dofu) ,jestes najzalosniejsza osoba na forum---teraz czekam na pare slow obrazajacych mnie.
Ps.nie jestem Abu zgaduj dalej.
Najwyzsza prawda jest offline  
stary 10-04-2006, 18:44   #216
tajemniczy111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2006
Lokacja: W domu

Posty: 387
Stan: Usunięty
Imię: Sirkiks
Profesja: Elite Knight
Gildia: W*A*N*T*E*D
Świat: Premia
Poziom: 262
Skille: 99/98
Poziom mag.: 11
Domyślny

Dobra wiec Cie jade !
Pieknie zes wszystkim wyjasnil kto kim jest
Trudno zebys mnie widzial tam skoro Ciebie nie bylo ?

Franco czy ty jestes az tak pusty ? I co pewnie czekasz jak draz wyjdzie i przed wszystkimi bedziecie sie lac solo tak ? omg I R Y T U J E S Z mnie
ok jutro kolo DB ( Dwarf Bridge) solo Draz~vs Franco~ ! -.-
Next time pomysl 2x ( albo dla Ciebie to i tak za malo bedzie) za nim cos napiszesz.

btw.
Nosso~ mnie tez juz rozgryzles ? ? ?
tajemniczy111 jest offline  
stary 10-04-2006, 18:53   #217
Nosso Mc'Furry
Użytkownik Forum
 
Nosso Mc'Furry's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Iława
Wiek: 34

Posty: 278
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 81
Skille: 90/60
Poziom mag.: 18
Nosso Mc'Furry ma numer GG 8484666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez tajemniczy111
Dobra wiec Cie jade !
Pieknie zes wszystkim wyjasnil kto kim jest
Trudno zebys mnie widzial tam skoro Ciebie nie bylo ?

Franco czy ty jestes az tak pusty ? I co pewnie czekasz jak draz wyjdzie i przed wszystkimi bedziecie sie lac solo tak ? omg I R Y T U J E S Z mnie
ok jutro kolo DB ( Dwarf Bridge) solo Draz~vs Franco~ ! -.-
Next time pomysl 2x ( albo dla Ciebie to i tak za malo bedzie) za nim cos napiszesz.

btw.
Nosso~ mnie tez juz rozgryzles ? ? ?
Nie, nie mam zamiaru, nie ja sie ukrywam Ukrywaja sie tylko tchórze
__________________
Hail the Defenders of Fangorn
Nosso Mc'Furry jest offline  
stary 10-04-2006, 21:07   #218
Najwyzsza prawda
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 02 2006

Posty: 105
Domyślny

Wazne ze w bitwach mnie widac a nie tak jak niektorzy albo maja lagi albo akurat biegli tylko ich membersi zaczeli padac.
Hail Nosso nastepny forumowy fighter.
Najwyzsza prawda jest offline  
stary 10-04-2006, 21:18   #219
Zwieshu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 05 2004
Lokacja: Pawłowice
Wiek: 37

Posty: 198
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Poziom: --
Skille: spadaja
Poziom mag.: --
Pytanie

chyba jedna z ofiar wojny sie poddala

20:13 You lose 72 hitpoints due to an attack by Luxor. <62lvl>

to chyba powod tego ataku

Luxor.
Apr 10 2006, 00:12:47 CET Killed at Level 64 by Drazharm
Mar 13 2006, 15:23:15 CET Killed at Level 65 by Elite Crusher

i rezultat
Banished: until Apr 17 2006, 20:14:50 CET because of excessive unjustified player killing

chyba zalamke zalapal
Zwieshu jest offline  
stary 10-04-2006, 21:35   #220
Dragoholikus
Użytkownik Forum
 
Dragoholikus's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2005
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 60
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Poziom: 137
Skille: Dist 99
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nosso Mc'Furry
Nawzajem, ja Ciebie także nie widziałem na polu bitwy, twoje uczestnictwo w tej wojnie zaczyna się tu na forum i tu się kończy. Żadne pokrzykiwanie nic Ci nie da, jestes nikim.



Abu akurat biegłem do Ank jak zaczeli padać.
Z reszta boisz się ujawnić? Haha od początku wiedziałem ze jestes jakim frajerem z wanted a najwiekszy frajer w wanted jest tylko jeden, tak tak to Abu Loppez ktory jest zauwielbiam jeść bananyiscie mocny, ktory potrafi wylacznie przybiedz pod domek w ktorym siedze Z OBSTAWĄ i rzucac jakies beznadziejne wyzwiska. Swiadczy to nie tylko o twoim poziomie inteligencji ale takze jaki jestes glupi. Zaprzestan pisania na tym forum bo wiekszosc smieje sie z ciebie, nic dziwnego idioci powinni byc wysmiewani nie prawda?
Ty ty wielki wojowniku jak padles na tym moscie co biliscie sie ze szwedami to nie moglem wytrzymac ze smiechu... Stoi abu stoi i gleba hahahaha frajerstwo nic dodac nic ujac, wiedz ze wiekszosc postow pisanych przez ciebie jest ignorowanych przeze mnie, bo po co czytac cos co nie ma sensu, i co jest autorstwa jakiegos Debila?
jak tylko wchodze na to forum i widze napis "post ostatnio dodany przez Najwyzsza prawda" to juz mowie ze "Znowu kretyn wypisuje najwyzsze rzodkiewka jest supery"

A temu ze jestes pod idiotycznym nickiem to juz kazdy powinien wiedziec, jak zauwazyliscie Abu (ciota) jest w wanted a wanted boi sie przegrac wojny wiec pomaga sobie na forum wlasnie w postaci takich to nickow, ze niby taki gosc co wszystko wie ale nie moze sie ujawnic UUU!!
Kazdy wie ze jak bys sie ujawnil to
1. Zostal bys wysmiany za to ze jestes (wystarczajacy powod)
2. Zostal bys zignorowany przez wszystkich (jak wspomnialem, po co sluchac Debila?)

Więc Abu idz sobie stad i nie wracaj nie potrzeba nam takich palantów na tym forum

P.S <Zaraz bedzie najazd od pieskow z Wanted bo jak to tak mozna upokarzac Wanted Membera! :O No coz, boja sie prawdy >


See you in a battlefield, dog!
He Nosso prosze cię nie ośmieszaj się na forum dzisiaj jak sie ciebie zapytałem dlaczego niewidziałem ciebie ani razu na bitwie to ty na to ze w szkole byłeś dzisiaj wiec po co tu ściemniasz ze leciałeś na ank??
__________________
Regards,
Dragoholikus
_____________________
Hail Wanted
Dragoholikus jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:22.


Powered by vBulletin 3