Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-04-2010, 20:38   #281
Seereek01
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ej, żal mi cie kolego naprawde :<<

Kurwa mać! Teorie spiskowe od ludzi którzy nie mają nawet 18 lat i wiedzą więcej niż przeciętny człowiek. TO BYŁ WYPADEK! SZKODA LUDZI I TYLE -.-
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-04-2010, 21:17   #282
Rzyttofrajer
Użytkownik Forum
 
Rzyttofrajer's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2009

Posty: 140
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gangrel Pokaż post
Ciekawe, ze nikt poza wszystkimi bardzo madrymi małolatami na teorie zamachu nie wpadł nikt
Nie sadze ze Recep jest malolatem.

Kondolencje wyraził też premier Recep Tayyip Erdoğan. Premier powiedział: mamy nadzieję, że był to wypadek. "Chcę wyrazić moje kondolencje w imieniu moim i w imię narodu tureckiego"
__________________
E wez daj piec gorszy dla wina smakoszy ... no dobra moze byc NOTKA
Rzyttofrajer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2010, 22:08   #283
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Ale też nie można jej z góry wykluczyć.
Ataku przez obcych (kosmitów, dla ścisłości) też nie można wykluczyć. Żeby wysuwać tak poważne oskarżenia, trzeba mieć ku temu jakieś powody, nie wystarczy przyswojona skądś niechęć do Rosjan. Akurat ich postawa w obliczu tego wypadku nie pozostawia nic do życzenia i byłoby bardzo szkoda, gdyby te idiotyczne oskarżenia pod ich adresem dostały się do mediów.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2010, 22:28   #284
Articuno
Użytkownik Forum
 
Articuno's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 1,252
Domyślny

http://niezalezna.pl/article/show/id/32967
Koledzy z wieży lotniczej insynuowali w wywiadzie pokazywanym również w TV, że piloci dostatecznie nie rozumieli rosyjskiego, a to nieprawda...
Articuno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2010, 23:42   #285
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 34

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
Nie sadze ze Recep jest malolatem.

Kondolencje wyraził też premier Recep Tayyip Erdoğan. Premier powiedział: mamy nadzieję, że był to wypadek. "Chcę wyrazić moje kondolencje w imieniu moim i w imię narodu tureckiego"
Primo: można to uznać za sugestię zamachu? Semantycznie może i owszem, ale wypowiedź była udzielona bardzo szybko po wypadku, mogła być spontaniczna i nie do końca przemyślana. Secundo: Mogła się wkraść nieścisłość tłumaczenia w przekazie medialnym. Tertio: jest dosłownie jedynym człowiekiem na stanowisku który dał ku temu najmniejszy asumpt.

A my tu mamy bojowników o wolność, gotowych iść na wojnę z Rosją czy rozsztrzelać Tuska, bo TV kłamie, a oni są mądrzejsi. Paranoja, isn't it?

@up

Poczekajmy na analizę czarnych skrzynek, wtedy będzie na pewno wiadomo, co i jak miało miejsce. Takie spekulacje są bezsensowne.
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...


Ostatnio edytowany przez Gangrel - 12-04-2010 o 23:43.
Gangrel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2010, 23:49   #286
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Rzygac mi sie chce na widok tej fali zaklamanego pseudopatriotyzmu wywolanego ta tragedia. Jeszcze kilka dni temu notorycznie wysmiewany prezydent staje sie wspanialym podziwianym przywodca. Nagle wszyscy przypominaja sobie o mordzie w Katyniu, a ciekawe ile osob przypomni sobie w lipcu o rocznicy rzezi wolynskiej, o wiele straszniejszej niz Katyn.
Zaklamanie i falsz. Gdy media nasmiewaly sie z prezydenta to modne bylo robienie sobie z niego jaj. Gdy media wlaczyly tryb zalobny, na czasie jest byc wielce zasmuconym.
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2010, 00:18   #287
Gtyk
Użytkownik Forum
 
Gtyk's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2003
Lokacja: In a Galaxy Far, Far Away...
Wiek: 36

Posty: 851
Gtyk ma numer GG 2321949
Domyślny

spider-bialystok, czyli teraz twoim zdaniem wszyscy powinni sie nasmiewac ze smierci setki ludzi, zeby nie bylo falszu, tak? Sam fakt, ze zginelo tyle osob, w tym glowa panstwa to jest powod do zachowywania sie w taki, a nie inny sposob, tego wymaga jakakolwiek kultura czlowieka na poziomie. Co innego zartowac, czy krytykowac w granicach dobrego smaku (inna sprawa ze czeso ta granica byla przekraczana) sprawujacych urzedy, a co innego oddac szacunek ofiarom takiej tragedii. Ustawianie tysiecy zniczy przed palacem prezydenckim tez uwazasz za falsz i oblude? Wielu ludzi autentycznie przezywa to co sie stalo. Uwazasz ze lzy tez udaja, bo tak kaze tv?
__________________

Hunt you down without mercy
Hunt you down all nightmare long


Ostatnio edytowany przez Gtyk - 13-04-2010 o 23:00.
Gtyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2010, 00:22   #288
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Rzygac mi sie chce na widok tej fali zaklamanego pseudopatriotyzmu wywolanego ta tragedia. Jeszcze kilka dni temu notorycznie wysmiewany prezydent staje sie wspanialym podziwianym przywodca. Nagle wszyscy przypominaja sobie o mordzie w Katyniu, a ciekawe ile osob przypomni sobie w lipcu o rocznicy rzezi wolynskiej, o wiele straszniejszej niz Katyn.
Zaklamanie i falsz. Gdy media nasmiewaly sie z prezydenta to modne bylo robienie sobie z niego jaj. Gdy media wlaczyly tryb zalobny, na czasie jest byc wielce zasmuconym.
Zarty zartami. Sam nie bylem fanem Lecha i czasami zartowalem z niego, ale mam swiadomosc procesow jakie we mnie zaszly gdy zmarl. Jesli wiec u mnie pojawil sie prawdziwy smutek i ta tragedia byla dla mnie ciosem to dlaczego nie moze byc dla innych? Dlaczego najprostsze ludzkie reakcje maja byc klamstwem? Z kolei to ze ludzie z niego zartowali nie znaczy ze go nie szanowali. Z samego siebie tez czasami sie zartuje jesli ma sie odrobine dystansu ,jednoczesnie nie tracac przy tym szacunku do samego siebie. Prawda jest ze teraz jest idealizowany, ale to wynika z dwoch czynnikow. Pierwszy to taki ze o zmarlym nie mowi sie zle ze wzgledu na obyczaje. Drugim zas jest fakt ze od czasu katastrofy moglismy poznac juz bylego Prezydenta z innej strony. Ze strony prywatnej, od ludzi ktorzy go znali i opowiedzieli o nim. To moglo sprawic ze osoba Lecha stala sie blizsza spoleczenstwu.
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441
Faytah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2010, 00:47   #289
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Ależ nawet teraz jak ktoś przedstawi jakiś dobry żart o Lechu Kaczyńskim, nawet zwiazany z jego śmiercią, to nie będę miał nic przeciwko. Tylko że żarty o nim nawet za jego życia nie były wcale śmieszne i były głównie domeną dzieci. A teraz są po prostu żałosne.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2010, 12:43   #290
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

Mnie tylko wkurzaj nagłówki "Lech Kaczyński - wielki przyjaciel sportu" i nie wiadomo jakie historie po opisywane, gdzie wcześniej łączono prezydenta ze sportem tylko tymi hasłami: "Rodżer Perejro i Artur Borubar".
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]

Ostatnio edytowany przez Pan i Wladca - 13-04-2010 o 12:45.
Pan i Wladca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2010, 12:47   #291
Nari
Użytkownik Forum
 
Nari's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2006
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 1,549
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Rzygac mi sie chce na widok tej fali zaklamanego pseudopatriotyzmu wywolanego ta tragedia. Jeszcze kilka dni temu notorycznie wysmiewany prezydent staje sie wspanialym podziwianym przywodca. Nagle wszyscy przypominaja sobie o mordzie w Katyniu, a ciekawe ile osob przypomni sobie w lipcu o rocznicy rzezi wolynskiej, o wiele straszniejszej niz Katyn.
Zaklamanie i falsz. Gdy media nasmiewaly sie z prezydenta to modne bylo robienie sobie z niego jaj. Gdy media wlaczyly tryb zalobny, na czasie jest byc wielce zasmuconym.
To chyba jedna z nielicznych spraw, w których się zupełnie z Tobą zgadzam ;-).

Niezmiernie irytuje mnie pokazywanie w telewizji przez 24 godziny na dobę uśmiechniętego prezydenta z jego wielce szanowaną małżonką. Za życia dorobili mu gębę, a teraz go chwalą, bo się dobrze sprzedaje. Mnie to wręcz brzydzi.
__________________
*Tooku sora mado no mukou*

Nari jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2010, 13:34   #292
Eipiq
Użytkownik Forum
 
Eipiq's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2010

Posty: 123
Domyślny

Dobra, z całym szacunkiem do zmarłego prezydenta, ale kto się zgodził na to by pochować ich na Wawelu?
__________________
Zdeklarowany deista.
Eipiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2010, 13:37   #293
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eipiq Pokaż post
Dobra, z całym szacunkiem do zmarłego prezydenta, ale kto się zgodził na to by pochować ich na Wawelu?
To lekka przesada. Chyba że zamierzają wszystkie prezydenckie pary III RP tam chować.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nari Pokaż post
Niezmiernie irytuje mnie pokazywanie w telewizji przez 24 godziny na dobę uśmiechniętego prezydenta z jego wielce szanowaną małżonką. Za życia dorobili mu gębę, a teraz go chwalą, bo się dobrze sprzedaje. Mnie to wręcz brzydzi.
Ja mogę to łatwo ignorować - nie mam telewizora.

Ostatnio edytowany przez Litawor - 13-04-2010 o 14:21.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2010, 14:16   #294
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

Cytuj:
Patrzymy, czy coś nie jest kopiowane, zabierane lub niszczone. Ale nie wiemy, czy zaraz po katastrofie funkcjonariusze Federalnej Służby Bezpieczeństwa
już czegoś nie zabrali - powiedział oficer ABW.
Także mimo wszystko Ruskie coś wynieść mogły.
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]
Pan i Wladca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2010, 14:22   #295
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan i Wladca Pokaż post
Także mimo wszystko Ruskie coś wynieść mogły.
Portfele i pierścionki.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2010, 16:17   #296
zoliax
Użytkownik Forum
 
zoliax's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 32

Posty: 830
zoliax ma numer GG 6035236 Adres Jabbera do zoliax
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eipiq Pokaż post
Dobra, z całym szacunkiem do zmarłego prezydenta, ale kto się zgodził na to by pochować ich na Wawelu?
Skąd ta informacja? Dziś czytałem o Powązkach i którejś kaplicy, ale nie o Wawelu...

@down
Oj, sorry, ja wracałem ze szkoły jeszcze tego nie pisali w wyborczej na witrynce w kiosku.
__________________
A tak na marginesie.... umrzyj.

Ostatnio edytowany przez zoliax - 13-04-2010 o 18:26.
zoliax jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2010, 17:29   #297
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

W większości serwisów informacyjnych o tym piszą, ale okazuje się, że ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła. Mam nadzieję, że wrócą po rozum do głowy.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2010, 18:13   #298
Nari
Użytkownik Forum
 
Nari's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2006
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 1,549
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Wawel jak Wawel, ale stadion w Warszawie może być pod wezwaniem Kaczyńskiego.
__________________
*Tooku sora mado no mukou*

Nari jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2010, 18:43   #299
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

Wawel? A czemu nie Wawel? Zginął tragiczni w służbie Polski, osiągając to czego przez 20 lat nie osiągnął nikt. Teraz każdy Rosjanin który ogląda telewizję i szanuje Putina nie powie że w Katyniu mordowali Niemcy.

Btw. śmieszna sprawa, posurfowałem trochę po portalach anty GW/TVN ogólnie media. Wszędzie tragedia w Smoleńsku jest opisywana jako zamach na życie prezydenta dokonany przez służby rosyjskie na zlecenie Donalda Tuska. Pal sześć te dyrdymały. Ale co innego przykuło moją uwagę. Ludzie wypowiadający się tam bardzo szybko przypomnieli mi dlaczego nie lubię partii PiS a Jarka Kaczyńskiego i Lecha Kaczyńskiego nie szanuję jako polityków. Otóż okazuje się, że jako osoba nie głosująca na PiS (PO/UPR) nie mam prawa nie tylko do nazywania się Polakiem czy patriotą ale nie mam prawa współczuć rodzinom ofiar ani czuć żalu po śmierci Marii Kaczyńskiej. Jako sprzedawczyk i żydokomunista powinienem (tu cytuję): wy*******ać z kraju. Czyli wracamy do starego piekiełka: nie myślisz tak jak ja = nie jestes Polakiem.

P.S. Zauważyłem jedną fajną rzecz, wszystkie media do tej pory oskarżane o kreowanie rzeczywistości, zamydlanie jej, zakłamywanie obrazu ograniczyły się do suchego relacjonowania wydarzeń. Natomiast media do tej pory uchodzące (w swoim mniemaniu) za jedyne wolnomyślące i zmuszające do refleksji swoich odbiorców, teraz nie tylko podają wszystkie fakty, ale także od razu je komentują, mówią jak rozumieć i jakie wnioski wyciągać należy. A wnioski są dość proste: precz z mordercą Tuskiem, Kaczyński na ołtarze.
__________________
Rogue 80
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2010, 19:12   #300
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Swoja droga...ostatnio czytalem artykul o tym, ze prokuratura zajmuje sie warszawskim klubem, ktory chcial zorganizowac Stypa Party (rozowe zdjecie z samolotem w tle na zaproszeniach) - za obraze narodu polskiego itd. Ciekawi mnie, czy zajeliby sie tym calym Dakannem - bo wg mnie zdecydowanie przegina palke tymi swoimi grafikami. Co o tym myslicie?
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:18.


Powered by vBulletin 3