Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki

Notki

Poradniki Poradniki napisane przez użytkowników forum.
Podfora : Wasze propozycje poradników ; Poradniki archwialne; Poradniki nie związane z Tibią

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-08-2007, 19:10   #21
Dragon-Rook
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 06 2007

Posty: 46
Domyślny

A opłaca sie 28-29 lvl ms z gfb biegac?
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DrakoOsek Pokaż post
Ehh=P cHłoff!ekoOo $Chybk! I!e$teś =)=] JoOo$ch z m!en$!ąć gra=)=]=)=]
No Comment.

Cytuj:
12:05 Alvin Heshel [25]: buy DSM, MMS, BOH msg me venore
Allegro ROX -.-
Dragon-Rook jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-08-2007, 20:19   #22
Aboc
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Heh niedziwie się autorowi że się zdenerwował bo słysząc takie herezje też bym sie wkurzył...

a poradnik 8/10

Ostatnio edytowany przez Aboc - 14-08-2007 o 20:20. Powód: literówka
  Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2007, 00:34   #23
King Mati
Użytkownik Forum
 
King Mati's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2006
Lokacja: United States
Wiek: 34

Posty: 434
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 94
Domyślny

świetny poradnik mam nadzieje ze jak sie dostosuje do niego to będzie jak napisałeś

10/10
__________________



Nie zaznaczaj tego tekstu !!

Ostatnio edytowany przez King Mati - 15-08-2007 o 00:37.
King Mati jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2007, 12:35   #24
Etan Marth
Użytkownik Forum
 
Etan Marth's Avatar
 
Data dołączenia: 15 05 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 345
Imię: Etan Marth
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Etan Marth ma numer GG 7164295
Domyślny

Mogles tylko zaznaczyc ze to poradnik do "Zarabiania w Mintwallin na non-pvp", bo n.p. na moim lvl'u majac 1.1k capa, nie wyobrazam sobie brania n.p. 11 chain armorów i wysylania ich (11 chain armor=880gp). Bylo by to strasznie mozolne zajecie i marnowanie parcela. Nigdy nie gralem na non-pvp wiec moze masz racje. Jednak na normalnym swiecie pvp juz lepiej robic lootbagi i wysylac majac n.p. 5k oz. Bylo by bardziej ekonomicznie i chyba latwiej pozniej byloby to sprzedac ;p
__________________

Combo by Mahrdis+2 Dragons+1 Dragon Lord=173EK Owned
Thor Rheon [30]: ej wiesz dlaczego mi kutas staje jak mame zobacze??
Etan Marth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2007, 22:37   #25
Tao16
Użytkownik Forum
 
Tao16's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2007
Lokacja: Chorzów
Wiek: 33

Posty: 361
Profesja: Knight
Świat: Saphira
Domyślny

Poradnik ogolnie dobry, lecz rozwalilo mnie 1 zdanko\ twierdzenie o tym ze na 70 lvl brac do bp loota. Chyba kazdy loot sie "cisnie" po ziemi a po to sa parcele podpisane ze jak ktos zacznie krasc to zmyka sie w kierunku MailBoxa i siup do innego miasta.
__________________
Yap.
Tao16 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2007, 22:51   #26
King Mati
Użytkownik Forum
 
King Mati's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2006
Lokacja: United States
Wiek: 34

Posty: 434
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 94
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Etan Marth Pokaż post
Mogles tylko zaznaczyc ze to poradnik do "Zarabiania w Mintwallin na non-pvp", bo n.p. na moim lvl'u majac 1.1k capa, nie wyobrazam sobie brania n.p. 11 chain armorów i wysylania ich (11 chain armor=880gp). Bylo by to strasznie mozolne zajecie i marnowanie parcela. Nigdy nie gralem na non-pvp wiec moze masz racje. Jednak na normalnym swiecie pvp juz lepiej robic lootbagi i wysylac majac n.p. 5k oz. Bylo by bardziej ekonomicznie i chyba latwiej pozniej byloby to sprzedac ;p
jak sobie nie wyobrażasz to przeczytaj dokładnie (jeśli wo gole go przeczytałeś) poradnik bo ja nie widzę żeby zbierał chain armory...
co do parcela od kiedy 15 gp to "marnowanie"

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tao16 Pokaż post
Poradnik ogolnie dobry, lecz rozwalilo mnie 1 zdanko\ twierdzenie o tym ze na 70 lvl brac do bp loota. Chyba kazdy loot sie "cisnie" po ziemi a po to sa parcele podpisane ze jak ktos zacznie krasc to zmyka sie w kierunku MailBoxa i siup do innego miasta.
Ja też robie do full capa i wysyłam ja sobie nie wyobrażam robić loota przez 5 h żeby ktoś mi go potem ukradł wole stracić te 200 gp na parcele niż potem 30 k z loota...

Skoro tak źle oceniacie ten poradnik do dlaczego nie zrobicie lepszego ?
__________________



Nie zaznaczaj tego tekstu !!

Ostatnio edytowany przez King Mati - 16-08-2007 o 23:00.
King Mati jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2007, 23:09   #27
morisek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 257
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Empera
Poziom: 40
Skille: 19/25
Poziom mag.: 45
Domyślny

up: Rotfl, "dlaczego nie zrobicie lepszego?" Takie teksty mnie dobijają. Jeżeli on się decyduje na napisanie to znaczy, że wydaje mu się, że wie coś na ten temat. Oni oceniają jego prace. A to co ty napisałeś, to nie jest żaden argument. Tak piszą dzieci, które chcą tylko niepotrzebnie się kłócić i nie potrafią przyjąć krytyki.

edit: Dla jednego dużo, dla innego mało - ciężko osądzić. A co do reszty to ma prawo im się coś nie podobać. Każdy ma własną opinie.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thebill
Główną bronią magów są różyczki.
Lol.

Ostatnio edytowany przez morisek - 16-08-2007 o 23:41.
morisek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2007, 23:13   #28
King Mati
Użytkownik Forum
 
King Mati's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2006
Lokacja: United States
Wiek: 34

Posty: 434
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 94
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez morisek Pokaż post
up: Rotfl, "dlaczego nie zrobicie lepszego?" Takie teksty mnie dobijają. Jeżeli on się decyduje na napisanie to znaczy, że wydaje mu się, że wie coś na ten temat. Oni oceniają jego prace. A to co ty napisałeś, to nie jest żaden argument. Tak piszą dzieci, które chcą tylko niepotrzebnie się kłócić i nie potrafią przyjąć krytyki.
Co innego gdyby mówili prawdę ale tak nie jest. Niech przemyślą zanim coś napiszą.

np: od kiedy 15 gp to jest "marnowanie" kasy ? w sumie 10 gp...
__________________



Nie zaznaczaj tego tekstu !!
King Mati jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2007, 06:09   #29
nUUBBa
Użytkownik Forum
 
nUUBBa's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2007
Lokacja: Port Hope

Posty: 162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kolonazbaq
Profesja: Elite Knight
Gildia: Barnacles
Świat: Astera
Poziom: 116
Skille: 88/83
Poziom mag.: 7
Domyślny

Dopiszę coś:

1. Poradnik dla ludzi chcących zarobić na 100% (nie stracić lootbaga przez złodzieja - parcele i loot w bp = 100% zarobek bez żadnego ryzyka !)
2. Poradnik dla światu non-pvp (na pvp można kolege nasłać na złodzieja, tutaj nie !)
3. Panów krytykantów zapraszam do napisania swojego poradnika z tymi brakującymi elementami, życzę powodzenia i miłego czytania bezsensownych ocen negatywnych (szacunek dla osób oceniających mnei negatywnie, ale z dowodami konkretniymi)

Panu up dziękuję za pomoc w uświadamianiu kilku noobów z tego forum
__________________
AFTER UPDATE
Originally Posted by Hemanhunters
.:: My bot is my life. fix it before I go crazy ::.
Originally Posted by Makrooo
.:: I am not nothing without tibiabot...xDD ::.
nUUBBa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2007, 12:36   #30
Diuks
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 05 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 33

Posty: 127
Świat: Berylia/selena
Diuks ma numer GG 6666666
Domyślny

Myślałem że coś ciekawszego ale w sumie.. co nowego można napisać o mint? Stare expowisko na wszystkich stronach polecane jako "kasodajne", a jest wiele lepszych i dla pacc i dla facc ale nieważne (szukajcie a znajdziecie ).

Po 1.
Jeśli expiłeś przez dwa miechy minimum 30k dziennie to daje 30k golda*60dni = 1,8mln gp ... dosyć drogi masz świat że 2 miesiące ci zajęło zarobienie na te eq ^^.

Po 2.
Przydałaby się droga jaką robisz w mintwalin, bo mnie to zawsze zastanawia, jak inni tam expią? Wchodzisz do tego pokoiku nad królem? Chodzisz na dragi?

Po 3.
Skoro piszesz poradnik dla ~70+ levela czyli dla teoretycznie doświadczonych graczy to nie pisze "często natrafia się na hordy Minotaurów Archerów", często? chyba co okrążenie a ta horda sie składa z 3-4 mino archerów gdzie każdego masz na hita xD. Chyba że ktoś ma zamiar tam botować to ta informacja się mu przyda ;].

Po 4.
Niezła metoda na segregacje lotbagu.. Nie wpadłem jeszcze na coś takiego zawsze sie trudzę w dp. Chyba jedyna cenna rzecz z tego poradnika jak dla mnie ^^. Za to masz u mnie wielki plus ^^.

Po 5.
Wand of Cosmic Energy chodzi u djinna po 2k a u ludzi więcej.. Chyba że ktoś nie ma dostępu do djinów.

Po 6.
Warto też dodać uwagę że jak ktoś wchodzi już w dużą gromadę to dobrze uciec miedzy jakieś łóżka czy przejście szerokości 1sqm . bije nas wtedy 1 potwór tylko czyli nie potrzeba sie "uchać".

Po 7.
Te chain army/swordy/mace/fishing rody przy sprzedaży nie są aż tak bardzo uciążliwe przy sprzedaży że nie opłaca sie ich zbierać..


Ogólnie to jest to bardziej poradnik jak wynieść lotbag na non-pvp niż jak zarabiać w mint. Napisałeś tylko parę własnych zdań (pomysłów na expienie?)reszta sie powiela z tymi co już kiedyś były na forum porozrzucane po rożnych tematach.
Diuks jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2007, 17:01   #31
Donas
Użytkownik Forum
 
Donas's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 31

Posty: 676
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez nUUBBa Pokaż post
Dopiszę coś:

1. Poradnik dla ludzi chcących zarobić na 100% (nie stracić lootbaga przez złodzieja - parcele i loot w bp = 100% zarobek bez żadnego ryzyka !)
2. Poradnik dla światu non-pvp (na pvp można kolege nasłać na złodzieja, tutaj nie !)
3. Panów krytykantów zapraszam do napisania swojego poradnika z tymi brakującymi elementami, życzę powodzenia i miłego czytania bezsensownych ocen negatywnych (szacunek dla osób oceniających mnei negatywnie, ale z dowodami konkretniymi)

Panu up dziękuję za pomoc w uświadamianiu kilku noobów z tego forum
Z każdym postem wkurzasz mnie coraz bardziej. Nie potrafisz przyjąć konstruktywnej krytyki, nie potrafiłeś ustosunkować się do mojej wypowiedzi po twoim poście pełnym obelg! Ktoś napisał wcześniej "napisz lepszy!", ty mówisz dokładnie to samo, lecz innymi słowami - NIE, NIE I JESZCZE RAZ NIE! To TY tu piszesz poradnik, nie JA! To JA tu oceniam poradnik, nie TY! Nie JA muszę się starać by mój manual był dobry, lecz TY! I to kieruję do wszystkich ludzi piszących teksty tego typu "napisz lepszy!".

Jeśli chcesz ocenić mój poradnik, to zapraszam do strony w podpisie. Jest oczywiście o innej tematyce i liczę na konstruktywną krytykę (bo jak znam życie w ramach odwetu napiszesz "do bani, bo tak").

Nadal się dziwię jakim cudem to przeszło. Tyle na ten temat.

@down
O ropaniu magów słyszałeś? Jak napisał Uther92 cała potęga gracza leży w jego umyśle, którego, jak widać, niektórym tutaj brakuje Wystarczy zastanowić się przed klepaniem respa, nie wbijać się na chama.

Ostatnio edytowany przez Donas - 18-08-2007 o 00:54.
Donas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2007, 20:41   #32
Dziki_Osiol
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 06 2007
Lokacja: Kołobrzeg

Posty: 148
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Poziom: 165
Skille: 666/69
Poziom mag.: 8
Domyślny

poradnik całkiem niezły,znalazłem tylko 1 literówkę.a w dodatku uśmiałem sie z odpowiedzi co niektórych "proplajeruff".
dwudzieste knajty bijace powiedzmy mino maga + 3 archery + reszte szituff?
xD
jak dla mnie 9/10,trzymaj poziom
Dziki_Osiol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2007, 14:05   #33
nUUBBa
Użytkownik Forum
 
nUUBBa's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2007
Lokacja: Port Hope

Posty: 162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kolonazbaq
Profesja: Elite Knight
Gildia: Barnacles
Świat: Astera
Poziom: 116
Skille: 88/83
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Donas Pokaż post
Z każdym postem wkurzasz mnie coraz bardziej. Nie potrafisz przyjąć konstruktywnej krytyki, nie potrafiłeś ustosunkować się do mojej wypowiedzi po twoim poście pełnym obelg! Ktoś napisał wcześniej "napisz lepszy!", ty mówisz dokładnie to samo, lecz innymi słowami - NIE, NIE I JESZCZE RAZ NIE! To TY tu piszesz poradnik, nie JA! To JA tu oceniam poradnik, nie TY! Nie JA muszę się starać by mój manual był dobry, lecz TY! I to kieruję do wszystkich ludzi piszących teksty tego typu "napisz lepszy!".

Jeśli chcesz ocenić mój poradnik, to zapraszam do strony w podpisie. Jest oczywiście o innej tematyce i liczę na konstruktywną krytykę (bo jak znam życie w ramach odwetu napiszesz "do bani, bo tak").

Nadal się dziwię jakim cudem to przeszło. Tyle na ten temat.

@down
O ropaniu magów słyszałeś? Jak napisał Uther92 cała potęga gracza leży w jego umyśle, którego, jak widać, niektórym tutaj brakuje Wystarczy zastanowić się przed klepaniem respa, nie wbijać się na chama.
Skoro dalej twierdzisz, że 20 kina i temu podobne "cosie" są w stanie zarobić na mint to powodzenia w ProPGowaniu w Tibii (ale na OTSie). Skoro poradnik się tu znalazł widać coś jest wart ... a to, że ty masz żal do adminów, że pomimo Twoich (ogromnych) starań Twój jakiś tam badziewiasty poradnik tkwił w propozycjach to już nie mój problem. Widać jestem lepszy, może mam lepszy umysł ? haha siła w umyśle 20 kina na mint, jedyne co on może pomyśleć to mhm ... kiedy umrę ... zal.pl proszę już nie komentuj, bo każdy Twój wpis to plecienie tego samego tyle, że na inne sposoby. Zajmij się swoimi poradniczkami i od mojego już odbij, bo naprawdę nie wiesz co znaczy konstruktywna ocena (zapraszam na wikipedie) i ostatnie to zaznaczę na grubaska 20 kina w mint nie ma czego szukać ! ciao :*
__________________
AFTER UPDATE
Originally Posted by Hemanhunters
.:: My bot is my life. fix it before I go crazy ::.
Originally Posted by Makrooo
.:: I am not nothing without tibiabot...xDD ::.
nUUBBa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2007, 15:54   #34
Donas
Użytkownik Forum
 
Donas's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 31

Posty: 676
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Skoro dalej twierdzisz, że 20 kina i temu podobne "cosie" są w stanie zarobić na mint to powodzenia w ProPGowaniu w Tibii (ale na OTSie).
To w Tibii czy na OTSie? Zastanów się nad tym co piszesz.
Cytuj:
Skoro poradnik się tu znalazł widać coś jest wart ... a to, że ty masz żal do adminów, że pomimo Twoich (ogromnych) starań Twój jakiś tam badziewiasty poradnik tkwił w propozycjach to już nie mój problem. Widać jestem lepszy, może mam lepszy umysł ?
Skoro mój poradnik nie został przeniesiony, to jest jakaś przyczyna. Jednak widzę, że nawet się nie wysiliłeś, by go skrytykować, wątpię czy go przeczytałeś.
Cytuj:
haha siła w umyśle 20 kina na mint, jedyne co on może pomyśleć to mhm ... kiedy umrę ... zal.pl proszę już nie komentuj, bo każdy Twój wpis to plecienie tego samego tyle, że na inne sposoby.
1 post - ogólna krytyka poradnika
2 post - dobitne uzasadnianie moich stanowisk (bo widać krytyka w pierwszym poście była dla ciebie zbyt lakoniczna)
3 post - uświadamianie tobie pewnych racji odnośnie pisania poradników

Twierdzisz że mówię cały czas o tym samym, ubierając to jedynie w różne słowa? To przeczytaj te posty sobie jeszcze raz i się zastanów.

Cytuj:
Zajmij się swoimi poradniczkami i od mojego już odbij, bo naprawdę nie wiesz co znaczy konstruktywna ocena (zapraszam na wikipedie) i ostatnie to zaznaczę na grubaska 20 kina w mint nie ma czego szukać ! ciao :*
W drugim poście zacytowałem definicję konstruktywnej krytyki dokładnie z Wikipedii, więc nie mów, że nie znam znaczenia frazu.

Z każdym postem pokazujesz tylko to, że brakuje ci argumentów. Nie potrafisz sensownie skomentować moich wypowiedzi. Mintwallin jest pełne różnych budynków i można to wykorzystać, kryjąc się po rogach (przez co Mino Archery muszą podejść by uderzyć, a o to chodzi) czy też zamykając się w np. więzieniu czy tym sądzie (budynek od razu na południe po wejściu do mint) i bijąc moby jeden po drugim. Mino magi można ropnąć lub zamknąć w więzieniu, co jest w miarę proste i zwykle kosztuje ok. 4-5 uhów, zależy też od zręczności i szczęścia. Najchętniej nakręciłbym filmik, w którym ukazałbym ci przebieg takiego wypadu, jednak z paru powodów tego nie zrobię.

I będę nadal odpowiadał na twoje posty, w których atakujesz moją osobę czy moje racje, chociaż wiem, że przekonanie ciebie do moich poglądów graniczy z cudem. I gdy odpowiadasz na moje posty, chociaż zastanów się nad tym co piszesz.
Donas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2007, 21:03   #35
Viscia
Użytkownik Forum
 
Viscia's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 180
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Visc
Profesja: Elite Knight
Świat: Astera
Poziom: 182
Domyślny

Ładny poradniczek bardzo mi sie przydal jak dla mnie 9/10
Viscia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2007, 23:39   #36
Moczymordah
Użytkownik Forum
 
Moczymordah's Avatar
 
Data dołączenia: 30 05 2007
Lokacja: z przemytu

Posty: 270
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Świat: Danera
Poziom: 62
Skille: du/pa
Poziom mag.: 58
Domyślny

B. dobry poradnik, 9/10, byłoby 10/10 gdybyś dokładniej opisał respy i metody expa.
__________________
Czym jest 1 br na księżycu? Problemem.
Czym są 2 br na księżycu? Sporym problemem.
Czym są wszyscy br na księżycu? Problemem rozwiązanym.
Moczymordah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2007, 23:39   #37
Kup.Se.Musk
Użytkownik Forum
 
Kup.Se.Musk's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2007
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 8

Posty: 974
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Quanto
Świat: Guardia
Poziom: 19x
Poziom mag.: 8x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez nUUBBa Pokaż post
Dopiszę coś:

1. Poradnik dla ludzi chcących zarobić na 100% (nie stracić lootbaga przez złodzieja - parcele i loot w bp = 100% zarobek bez żadnego ryzyka !)
Nigdy nie ma 100% na stracenie lootbag'a. Nawet najlepszy spec od robienia lootbagów może popełnić błąd lub znajdzie się od niego jeszcze bardziej sprytniejszy gracz.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez nUUBBa Pokaż post
3. Panów krytykantów zapraszam do napisania swojego poradnika z tymi brakującymi elementami, życzę powodzenia i miłego czytania bezsensownych ocen negatywnych (szacunek dla osób oceniających mnei negatywnie, ale z dowodami konkretniymi)
Mam parę poradników. Jak widać tworzę co raz lepsze, a dlaczego? Tu masz odpowiedź. Każdy post z negatywnymi opiniami przeanalizowałem sobie. Nie musiał być poparty dowodami, ponieważ brałem sobie to na "chłopski rozum". Niestety widać, że Ty go nie posiadasz. W dodatku nie potrafisz przyjąć krytyki na siebie i przyznać się do błędu. Poza tym, nikt Ci w życiu nie będzie wskazywać błędów z mocno popartymi dowodami.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez nUUBBa Pokaż post
Panu up dziękuję za pomoc w uświadamianiu kilku noobów z tego forum
Zapoznaj się ze znaczeniem słowa "noob" i dopiero wtedy zacznij go używać.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dziki_Osiol Pokaż post
poradnik całkiem niezły,znalazłem tylko 1 literówkę.a w dodatku uśmiałem sie z odpowiedzi co niektórych "proplajeruff".
dwudzieste knajty bijace powiedzmy mino maga + 3 archery + reszte szituff?
xD
jak dla mnie 9/10,trzymaj poziom
Spójrz w lustro, jak myślisz kogo zobaczysz? "proplajera", którym jesteś TY! Nie będę pisać tego samego. Przeczytaj wcześniejsze posty.

Ostatnio edytowany przez Kup.Se.Musk - 19-08-2007 o 23:40.
Kup.Se.Musk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-08-2007, 15:00   #38
MaThEoS
Użytkownik Forum
 
MaThEoS's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2007

Posty: 95
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Damore
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 238
Skille: 98/91
Poziom mag.: 10
Domyślny

yo
lootbag niejest nigdy pewny.
Zawsze noob może ukraść.
A noob wejdzie wszędzie, więc lepiej wysyłać loot w niedługich odstępach czasu.
exp w mintwallin jest rox
pozdro 4 all
MaThEoS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-08-2007, 18:31   #39
olimpijski
Zbanowany
 
Data dołączenia: 24 06 2006
Lokacja: Oświęcim

Posty: 251
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Furora
Poziom: 62
Domyślny

Najlepiej kupić dużo parceli i wysyłać gdy nie ma sie capa, bo lootbagi... hmmm jedynie z duzym lvl ze jak noobek ukradnie to sie go zbaije
olimpijski jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2007, 19:37   #40
Sniper_Pall
Użytkownik Forum
 
Sniper_Pall's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2007

Posty: 33
Imię: Sniiper
Profesja: Paladin
Świat: Berylia
Poziom: x
Skille: xx/xx
Poziom mag.: x
Domyślny

Super ładnie i estetycznie wykonany poradnik.Gratulacje
__________________
Never Say Never!!
Sniper_Pall jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:42.


Powered by vBulletin 3