Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 26-05-2006, 22:14   #81
styku
Użytkownik Forum
 
styku's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005

Posty: 375
Domyślny

Cytuj:
to popytaj npcow o pojedyncze slowa takie jak pits albo inferno.
O to sie nie martw, pytalem, i to nie jednego. I kazda odpowiedz wygladala bardzo schematycznie. A zaczynala sie slowami Pits of inferno. Jezeli znasz NPCa ktory mowi Inferno Pits, powiedz jak sie nazywa. Poszukam, zapytam i przy okazji dowiem sie wiecej.

Niestety w tej chwili nie moge grac z trywialnego powodu. Jestem na wakacjach u 'kuzynostwa' i do dyspozycji mam laptopa z touch padem, ale jak tylko kupie myszke to sprawdze tych twoich NPCow.

Cytuj:
Ja mam klucyk :-) kiedy udoskonale swa postac wyrusze w poszukiwania wejscia do tej wiezy :-)
Tym Powerful charem co go masz w profilu? Szczescia zycze
styku jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-06-2006, 15:08   #82
Argest Fog
Użytkownik Forum
 
Argest Fog's Avatar
 
Data dołączenia: 12 03 2006
Lokacja: Mielec

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Gildia: bez ;p
Świat: Morgana
Poziom: 16
Skille: 50/35
Poziom mag.: 6
Argest Fog ma numer GG 3759898
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rivels
tzn co ja widzialem z moimi kumplamito 3 oldy i 1 demodras.
Ta, pewnie.A czy nie wiesz ze jest tylko JEDEN The Old Widow?I wiecej niz JEDEN naraz byc nie moze?Z twoich słów wnioskuje ze byly "3 Old Widowy naraz" wiec cos tu chyba nie gra nieprawdaż?To tak jakbys ty jednoczesnie byl w Venore i na Edron.Tą samą postacią.Dodatkowo Demodras i The Old Widow są w Tibii od v7.5(lub 7.6).TO raczej nie jest "daawno dawno temu"
Świat schodzi na psy..
__________________


Paladin Power Is Back!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rallek
11:55 Rallek [6]: po huj obrazales mojom mame
11:56 Rallek [6]: gdzie mieszkasz
11:56 Rallek [6]: ?
11:56 Crox De'Stroy [16]: na Dabrowki
11:56 Rallek [6]: miasto jskie
11:56 Rallek [6]: a nie jakas wioche mi podajesz
Argest Fog jest offline  
stary 29-06-2006, 17:16   #83
Adval
Użytkownik Forum
 
Adval's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2006
Lokacja: Siemiatycze

Posty: 180
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Advalek
Profesja: Royal Paladin
Świat: Secura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xodapi
Klucz istnieje, nie wiem czy jest do zdobycia, ale jakieś 3 dni temu go widziałem (Na Julerze w thais w jednym z domków) A tak jak ktoś mówił nawet mając klucz to i tak sie nie dostaniesz do tego miejsca, bo ono już "nie działa"
klucz jest doi zdobycia jest on quescie na might ringa jak sie robi
Adval jest offline  
stary 29-06-2006, 21:06   #84
Shin Tarion
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 06 2006
Lokacja: Kalisz

Posty: 5
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Soundstorm
Świat: Furora
Poziom: 39
Skille: 68/45
Poziom mag.: 12
Shin Tarion ma numer GG 4011876
Domyślny -

Mam Ten Klucz, jest niebieski i mia numer 3620. Jesli o tym kluczu mowicie to prosze powiedzcie jak sie tam dostac, bo lubie odkrywac nowe londy. Z gury THx.

____________________
Andrzej Lepper
Shin Tarion jest offline  
stary 30-06-2006, 01:06   #85
Ivul Pikito
Zbanowany
 
Data dołączenia: 23 04 2006
Lokacja: Wa-WA

Posty: 19
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Azura
Poziom: 29
Skille: 10/10
Poziom mag.: 46
Domyślny Lolz

Wiem skad mozna wziasc ten klucz, jest z questa, wyslijcie pw, albo msg me in game. Everodarus, Kyra. Oczywiscie nie mialem go tym charem.

@Adval
masz racje, srry nie zauwazylem twego posta ^^

@Iska
teleport za zamknietymi drzwiami w domku tego nekromanty prowadzi do kosmosu, nie do wieży

Macie link do qesta z keyem (mam nadzieje ze nie bedzie bana) : http://tibia.org.pl/static/out/questy/quest_68.html

Ostatnio edytowany przez Ivul Pikito - 30-06-2006 o 01:35.
Ivul Pikito jest offline  
stary 30-06-2006, 11:06   #86
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

lepiej wykasoj link bo nie tle ze ban co warn no ale 10 warnow albo 10 pkt ostrzezenia i juz masz ban
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.
kołbaś jest offline  
stary 30-06-2006, 11:56   #87
zielony-lp
Użytkownik Forum
 
zielony-lp's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2004
Wiek: 33

Posty: 140
Stan: Na Emeryturze
Świat: Titania
Król

Powiem tak... Bardzo zaciekwaliście mnie tym tematem , dlatego przeczytałem go od deski do deski...
Niestety nie posiadam jakotakich informacji o KWT lecz warto było sie conieco dowiedzieć , będe dalej śledził poczynania tego tematu , i mam nadzieje że uda sie rozwiązać to zagadka, ja osobiscie wierze że jakotakie wejście , lub tp istnieje , pozostaje tylko 1 pytanie... GDZIE?
__________________
Twój obecny poziom ostrzeżeń to: 9 punkt(ów).

Gdy osiągniesz 10 punktów karnych, zostaniesz automatycznie zbanowany na forum na 30 dni.
zielony-lp jest offline  
stary 30-06-2006, 15:49   #88
mikolaj.daczka
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 04 2006

Posty: 10
Profesja: Rookstayer
Król hiho

malo prawdopodobne zeby cip soft zrobil cos w tibi co wyglada jak wejscie, ale nie mozna do nie go wejsc! popytam kolegow i cos zrobic, postaram sie!
jak ktos z chetnych ma postac na galanie to mozemy cos sprubowac razem
moja postac
Darn Cara

wszystkim chentnym zycze powodzenia
mikolaj.daczka jest offline  
stary 30-06-2006, 17:15   #89
Ivul Pikito
Zbanowany
 
Data dołączenia: 23 04 2006
Lokacja: Wa-WA

Posty: 19
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Azura
Poziom: 29
Skille: 10/10
Poziom mag.: 46
Domyślny

A ja polecam jeszcze poczytanie co nie co o KWT na tibia.erig.net, a także o tym kluczu. Mozna sie takze dowiedziec jak dostac sie do "kosmosu", choc nie jest to wielka tajemnica, bo wiele osob juz tam bylo. ^^
Ivul Pikito jest offline  
stary 02-07-2006, 20:10   #90
Rivels
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 03 2006
Lokacja: Iłów

Posty: 12
Stan: Aktywny gracz
Imię: Rivels
Profesja: Royal Paladin
Świat: Galana
Poziom: 15
Skille: 61
Poziom mag.: 10
Domyślny

MOge tylko wam podowiedziec gdzie jest to wejscie bo i tak mam hunted 4ever i zhakowanego chara wiesz dla mnie rok czy 2 lata to jest sporo ma sie przeciez 24 lata ).......Nie bedse mowil gdzie lamanie zasad) ae podowiedz moze byc "Jesli chcesz znalezc wejscie to poszukaj najpeirw w thais potem idz do ab carlin vega a nastepnie veno pod veno jest taki fajny tp i teleportuje cie do jednego minosa w mintawlin czy tam jakos tak nie che mi sie sprawdzac pogadaj z krolem a potem znajdz kowala on ci podpowie co i jak potem wroc do thais ) i idz do lugriego tam gdzie 2 beho i ghoul potem na pustynie do npc pogadaj zaczynasz sie palic musisz isc ugasic ogien uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!! TRzeba znac bardzoooooooooooo trudne ospowiedzi notuj kazda rozmowe z kazdym npc w kazdym miescie .. dalej idz do krola w thais powiedz ze ty chcesz wykonac quest
POtem czeka ipmerator w kazzo
Rivels jest offline  
stary 02-07-2006, 20:11   #91
Rivels
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 03 2006
Lokacja: Iłów

Posty: 12
Stan: Aktywny gracz
Imię: Rivels
Profesja: Royal Paladin
Świat: Galana
Poziom: 15
Skille: 61
Poziom mag.: 10
Domyślny

Cdn
Za missiac lub wiecej
Rivels jest offline  
stary 04-07-2006, 16:55   #92
Xawieri
Użytkownik Forum
 
Xawieri's Avatar
 
Data dołączenia: 30 05 2004
Lokacja: Śląsk
Wiek: 34

Posty: 246
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Almost
Świat: Nerana
Poziom: 64
Skille: 14/23
Poziom mag.: 57
Xawieri ma numer GG 3009795
Domyślny

@Up
Za miesiąc bo już Cie ktoś ze snu obudził? :/

KWT - Niedostepne od wieków
Pasowały 2 klucze

Necrohouse
Można sie dostac po zabiciu ghoulów,skelów i DSów
Można wejść do KOSMOSu
Lub na góre gdzie są czasem ciekawe książki
I notatka od 1 necro który zabił draga i potrzebuje Krwi muriel do wskrzeszenia czegoś

Starczy? : /
__________________
Tu możesz mnie pochwalić/wyśmiać/wykrzyczeć się na mnie itd. Kliknij! A Ci sie lepiej zrobi :S

Moje stare chary
Ukryty tekst:

Xawieri - 20 ed - Isara - Retired
Selvid - 55 ek - Elysia - Deleted
Ascremer - 59 rp - Arcania - Sold
Blackwik - 101 ek - Hiberna - Deleted
Mertorinan Arekira - 35 Ek - Arcania - Retired
And More~
Xawieri jest offline  
stary 05-07-2006, 10:40   #93
Bodi druid
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 03 2006

Posty: 5
Domyślny Kwt

Tam nie ma nic. Na srodku knight watch tower lezy do ktorej nie mozna sie dostac. Prawdopodobnie jest ona czescia quest zwiazanego z Hugo i Ruthless Seven. Obecnie do kwt nie mozna sie dostac z prostego powodu iz zostala ona odcieta przez kolejne update. Na starych mapach i filmikach mozna jednak zobaczyc ze kiedys istnial tunel to KWT i jest on wyraznie tam naznaczony . Ja wiem o tym troche . Podpowiedz: mozesz poszukac w dziurze z gsem i kolo niej na POH (zabiez pick) i tak juz za duzo powiedzialem NARQ
Bodi druid jest offline  
stary 05-07-2006, 10:52   #94
Nieugiety
Użytkownik Forum
 
Nieugiety's Avatar
 
Data dołączenia: 11 05 2006

Posty: 295
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 106
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rivels
MOge tylko wam podowiedziec gdzie jest to wejscie bo i tak mam hunted 4ever i zhakowanego chara wiesz dla mnie rok czy 2 lata to jest sporo ma sie przeciez 24 lata ).......Nie bedse mowil gdzie lamanie zasad) ae podowiedz moze byc "Jesli chcesz znalezc wejscie to poszukaj najpeirw w thais potem idz do ab carlin vega a nastepnie veno pod veno jest taki fajny tp i teleportuje cie do jednego minosa w mintawlin czy tam jakos tak nie che mi sie sprawdzac pogadaj z krolem a potem znajdz kowala on ci podpowie co i jak potem wroc do thais ) i idz do lugriego tam gdzie 2 beho i ghoul potem na pustynie do npc pogadaj zaczynasz sie palic musisz isc ugasic ogien uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!! TRzeba znac bardzoooooooooooo trudne ospowiedzi notuj kazda rozmowe z kazdym npc w kazdym miescie .. dalej idz do krola w thais powiedz ze ty chcesz wykonac quest
POtem czeka ipmerator w kazzo
Wielkie "Gówno prawda"

Wg mnie ktw i poi jest połączone z desertem. Bylem tam ale nie mialem itemow potrzebnych do otrzymania klucza. Juz je zdobylem wiec poszperam jeszcze w ksiazkach i teleportach na pustyni, moze cos wygrzebie
Nieugiety jest offline  
stary 05-07-2006, 11:14   #95
Gagagigo
Użytkownik Forum
 
Gagagigo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2005

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

KWT & PoI nic nie łączy z desertem, NIC, niemozecie robic tak ze każdy nieznany quest dodajecie do tego, do PoI wchodziło sie pod Necro house, ale pick hole został usuniety
__________________
"What we've got here is... failure to communicate."
Gagagigo jest offline  
stary 19-07-2006, 10:50   #96
jaca?
Użytkownik Forum
 
jaca?'s Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2005

Posty: 29
Domyślny thaaa

sorry nie czytalem wszystkich postow bo mi sie troche nie chcialo, wyjasnie niescislosci z paru pierwszych.
Klucz jest do zdobycia i jego znalezienie wcale nie graniczy z cudem...to dosc latwa ale tzreba miec lvl zeby pokonac dl-a i pare dragow.
W KWT obecnie raczej nic nie ma.Kiedys bylo tam pare teleportow.Nie mozna tam wejc poniewaz jak kazdy moze sam zobaczyc wejscie jest zamurowane.
Kiedys zostanie otwarte(chyba) razem z duza wiekszoscia zamknietego terenu pod PoH.( no moze nieskonczonego)
btw o 2 hole z gs nic nie wiem o_O
tylko o tej nad orcami...

ty
omg jeszcze nie wytrzymale sorry musz... ^up ej stefan wchodzilo sie pits ta?
no to bardzo ciekawe bo do PoI nie mozna wejsc, byla tam tylko 1 osoba i to z "boza" pomoca
wejscie do jakiesgos durnego pokoju poziom nizej nier oznacza ze to jest pits...zreszta bedzie tabliczka...

Ostatnio edytowany przez jaca? - 19-07-2006 o 10:53.
jaca? jest offline  
stary 22-07-2006, 14:30   #97
Gallar
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2005

Posty: 594
Gallar ma numer GG 4524829 Gallar ma login Tlenu gallstayer@o2.pl Adres Jabbera do Gallar Send a message via Skype™ to Gallar
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gagagigo
KWT & PoI nic nie łączy z desertem, NIC, niemozecie robic tak ze każdy nieznany quest dodajecie do tego, do PoI wchodziło sie pod Necro house, ale pick hole został usuniety
:<. Fajnie. A możesz mi Pan powiedzieć jak się dostać do podziemii KWT ? Na -2, i -3, tam gdzie jest ta taka fajna miejscówka?
Wejście do POI jest na -3, za m wallem. Na którymś test serverze, jeden z Godów tpnął tam Arieswara - za m wall. Dziura jednak okazała się 'lewa' - tzn. small hole..
Gallar jest offline  
stary 25-07-2006, 03:07   #98
Lamdar II
Użytkownik Forum
 
Lamdar II's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2004
Lokacja: Płock

Posty: 342
Stan: Niegrający
Świat: Danubia
Domyślny

KWT-Z tego co wiem zamkniete przez CIP bo nie ma tam PZ, rowniez stamtad dalo sie szybko dojsc do Thais, slyszalem, ze kiedys powiazane z banshee qestem. ; )
__________________
Traktuj swoich żolnierzy jak ukochane dzieci, a z chęcią zginą wraz z Tobą.
Lecz jeśli staniesz się dla nich tak łagodny,
że nie będziesz w stanie wysłać ich do bitwy, tak dobry,
że nie bedziesz w stanie nimi dowodzić, tak niepewny,
że nie zdołasz zaprowadzić porządku, staną się bezużyteczni,
jak rozpuszczone dzieci.

Lastfm.pl
Lamdar II jest offline  
stary 07-08-2006, 14:58   #99
Rivels
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 03 2006
Lokacja: Iłów

Posty: 12
Stan: Aktywny gracz
Imię: Rivels
Profesja: Royal Paladin
Świat: Galana
Poziom: 15
Skille: 61
Poziom mag.: 10
Domyślny NIC nie wiecie

To prawda rozmowa Z NPC w 3 Glownych mistach i pustyni . I prezczytanie kilku ciekawych ksiazek na PoHu ..... I juz wiecie ale jesli chcecie sie dowiedziec poczatku questu pacc i rook na rooku sie wszystko zaczyna PoI PIts of Inferno --expowisko z1 questem.Praktycznie nie wykonalnym .bardzo trudny na samym poczatku 1 Orsh i2 demony ((((((( Wiec paldme na poczatku jako ze moi kumple se bali wejsc.Podpowiem tylko od jakich npc trzeba zaczac.
Dixi 1 potem thais twszyscy co sprzedaja czary i krol i ten piesek i wszyscy nekromanci potem idzcie na pustynia poszukajcie npc calrlin krolowa i wsyzcy co nselluja czarypotem venore wszycy co selluje czart i tek kolo co sie do niego idzie n postman quest potem zchodzcie do dragon lair i w najglebszy zakandku jest teleport. Ale tam ciezko dojscwiec uwazajcie.Mintawlin wiezien krol kowal. Poptem tgroche pozwiedzajcie podziemia carlin znajdziecie bazyiszka taki waz pogadajcie z nim on wam powinien wzkazac droge do przelacznika ale wzamian za cos zajebiscie trudne zqadaje pytania wiec uwaga trzeba notowac kazda rozmowe z npc a jak muu zle cos odpowiecie dead...2 razypadlem przez glupi blad
taki jak
tenh zamiast ten
a potem to tylkoz gorki.a = a ta dzira za magic walem to pic tam sie nei idzie trzeba na samym dole wykopac kilofen dziorei tam pisze You reads.You see Pits of Inferno. a dalej Warnig cos ta to leze starozyntnychdemonow ktore spustrza swiat jak sie je wypusci.. A wiec mozemy dojsc do wniosku ze TAm cos musi buyc poza 2 demonmii orsh do ktorych ja doszedelm Mysle ze to nie koniec questu Uwaga pon drodze Ozna sie natknac na nietypowe potwory!!!!!!! najklepiejk isc 2 blokerow.
Pozdro Dla HEdo Wicir Galana I wszytsko ziomki
Rivels jest offline  
stary 08-08-2006, 02:11   #100
Golempol
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 03 2005
Wiek: 31

Posty: 207
Domyślny

bla bla bla gówno prawda. Siedze nad ta zagadka od pewnego czasu i wiem ze to co muwisz niema z tym nic wspolnego. Co do Kwt Wejscie do KWT JEST W POI, ale wejscie do PoI jest w grobie Goshnara, tylko ze grub goshnara jest w kwt -.-' Ja bym radzil przestac interesowac sie jak tam wejsc tylko gdzie jest wejscie. No i poxszukac cos o necromance Nectar. a najlepiej poczytajcie ksiazki i poczujcie dawny klimat rpg...
Golempol jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:19.


Powered by vBulletin 3