Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Pokaż wyniki sondy: Co leprze strona o akcji czy forum?
Strona! 43 57.33%
Forum! 32 42.67%
Głosujących: 75. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 16-08-2008, 16:20   #101
Jose93
Użytkownik Forum
 
Jose93's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2008

Posty: 125
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez skuug Pokaż post
na aldorze nie zabijają ci potworów, tam od razu zabijają ciebie ;d
Naprawde??? Tak jest w twoim przypadku
__________________
http://land-offdream.myminicity.com/ <---PLX
Jose93 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-08-2008, 21:07   #102
Lunarej
Użytkownik Forum
 
Lunarej's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2007

Posty: 64
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Pandoria
Lunarej ma numer GG 6570470
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Juzefek Pokaż post
Prędzej powiedziałbym to o Tobie. Gdybyś znał i widział wybryki noobków z starej tibii to byś za nimi tęsknił


Niestety noobstwa się nie pozbędziesz, aczkolwiek akcja się przyda.


Po to jest forum by dyskutować. Jak CI się nie podoba ta dyskusja to sam wydź.


Serio? Z 2 lata grałem na Aldorze i nikt mnie nie zabił ani mojego potwora Jak świat się szybko zmienia...
Oczywiście tu się zgodzę forum jest do dyskusji, Ale na temat! Ja nie pamiętam ile gram, ale pamiętam od jakiej wersji Tibi...była to 7.6
__________________


Masz dość "PLX ITANZ AJM HAKED" ? - wejdź i razem stańmy przeciwko Polaczkom! KLIKNIJ TUTAJ , i dołącz do akcji STOP polaczkom.

Pozdrawiam Lunarej
Lunarej jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2008, 21:31   #103
alienXX
Użytkownik Forum
 
alienXX's Avatar
 
Data dołączenia: 20 03 2004
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33

Posty: 163
Stan: Niegrający
Imię: Tomek
Świat: Real life
Domyślny

Jesli strona ma byc wykonana na tak wysokim poziomie jak userbary to nawet sie za to nie bierz.
alienXX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2008, 21:40   #104
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Gram w tą grę od wersji 4.0. Tibia zmieniała się z dnia na dzień. Nie zniszczyły jej updaty, lecz... kilku panów, którzy wprowadzili usługę Neostrada TP. Właśnie w tym momencie uwaliły się hordy rozwydrzonych 12 letnich szczeniaków. Przykładowo na Candii jest gildia łącząca wszystkich manieczkowych gejów, dresiarzy, fanów skubania słonecznika przed blokiem, baleciarzy, kozaków z fotki.pl, dzieci wrzucających wszystkim na rodzinę, bachorów wbijających innym na respa. Wystarczy, że spróbujesz takiego jednego wyrzucić ze swojego expowiska, to po chwili dostajesz spamy od 140+lvli, którzy prosto z pod ławki przed blokiem, trafili na Tibię. Są to groźby w stylu "HCESZ WPI***OL DAWAJ ADRES P*ZDO". Jakoś mnie to nie rusza. I powiem, że wolał bym znów chodzić na Demony na Mintwallin i na GSy na Calcanea w 12 osób, niż znosić to co teraz się w tej grze dzieje. Wtedy gdy polski plebs zalał serwy, nikt jeszcze nie nie przewidywał na jaką skalę ta chołota się rozpanoszy.

Ostatnio edytowany przez Xr3 - 16-08-2008 o 21:53.
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2008, 22:55   #105
Andrealfus
Zbanowany
 
Andrealfus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 894
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Andrealfus
Profesja: Elite Knight
Świat: Trimera
Poziom: 106
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Andrealfus ma numer GG 8673236
Domyślny

@up

masz racje , ten plebs prosto z pod ławki przed blokiem albo tzw. napinacze to jedna wielka masakra, wolał bym tak jak ty grać ludkiem złożonym z 2 kwadratów nie poruszającym nogami ale mieć przyjazną atmosferę a nie bandę rozwydrzonych dzieci
Andrealfus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2008, 23:00   #106
shoq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: Mordor

Posty: 915
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Poziom mag.: 45
Domyślny

Cytuj:
Co leprze strona o akcji czy forum?
'leprze'
Kthxbye. Widać Ty jesteś dumnym Polakiem, który nienawidzi tego całego motłochu, nie umiejącego nawet napisać poprawnie kilku słów po polsku.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez forum.tibia.pl
Mam XX kasy. Co kupić? Co wybrać?
Kup.Se.Musk
Dzisiaj, 09:12 >
shoq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2008, 00:21   #107
Jose93
Użytkownik Forum
 
Jose93's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2008

Posty: 125
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
. Przykładowo na Candii jest gildia łącząca wszystkich manieczkowych gejów, dresiarzy, fanów skubania słonecznika przed blokiem, baleciarzy, kozaków z fotki.pl,
To że ktoś jest "gejem, dresiarzem, skubie słonecznika pod blokiem i ma zdjecie na fotka.pl" jeszcze nic nie znaczy.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
po chwili dostajesz spamy od 140+lvli
Koledzy to podstawa. Np. na Aldorze bez ziomków 150+ aktualnie najlepiej z Animy nie wbijesz 50 lvl

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Są to groźby w stylu "HCESZ WPI***OL DAWAJ ADRES P*ZDO".
Nie którzy graja w tibie bo Rl są nikim, bez kolegów itp. a w tibi nikt ich nie zna i mogą poczuć się lepiej i stać sie kimś kim w Rl nigdy nie byli





A ogólnie należysz do ludzi którzy uważają że tibia powinna być od 18lat dla ludzi z min. średnim wykształceniem.
__________________
http://land-offdream.myminicity.com/ <---PLX
Jose93 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2008, 00:49   #108
JestemZRoku2050
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 08 2008

Posty: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Gram w tą grę od wersji 4.0. Tibia zmieniała się z dnia na dzień. Nie zniszczyły jej updaty, lecz... kilku panów, którzy wprowadzili usługę Neostrada TP. Właśnie w tym momencie uwaliły się hordy rozwydrzonych 12 letnich szczeniaków. Przykładowo na Candii jest gildia łącząca wszystkich manieczkowych gejów, dresiarzy, fanów skubania słonecznika przed blokiem, baleciarzy, kozaków z fotki.pl, dzieci wrzucających wszystkim na rodzinę, bachorów wbijających innym na respa. Wystarczy, że spróbujesz takiego jednego wyrzucić ze swojego expowiska, to po chwili dostajesz spamy od 140+lvli, którzy prosto z pod ławki przed blokiem, trafili na Tibię. Są to groźby w stylu "HCESZ WPI***OL DAWAJ ADRES P*ZDO". Jakoś mnie to nie rusza. I powiem, że wolał bym znów chodzić na Demony na Mintwallin i na GSy na Calcanea w 12 osób, niż znosić to co teraz się w tej grze dzieje. Wtedy gdy polski plebs zalał serwy, nikt jeszcze nie nie przewidywał na jaką skalę ta chołota się rozpanoszy.
Jak ja zaczynałem grać to od jakiejś 7.3/7.4 to jeszcze wtedy nie było noobów tak jak jest teraz. Ogólnie nie ma sensu grać na żadnym non pvp bo te światy obległy nooby. Naprawdę grałem kilka razy na npvp i dramat, na pvp też się znajdą rodzynki ale o wiele mniej.

Z resztą dawniej można było dużo głupich rzeczy robić, a teraz to nawet Grorlama nie można do thais przyprowadzić żeby sobie pozwiedzał miasto

Ostatnio edytowany przez JestemZRoku2050 - 17-08-2008 o 00:53.
JestemZRoku2050 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2008, 00:51   #109
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

@up
No tak, Dramat...

Nie, ja po prostu jestem zdania, że tę grę zniszczyli jej gracze. Znaczy sama gra sama w sobie jest całkiem niezła, aczkolwiek osoby które w nia grają doprowadziły ją do skrajnego upadku. Totalne dno. Uważam, że powinno być coś takiego jak test na inteligencję przed potwierdzeniem założenia konta.

Cytuj:
A ogólnie należysz do ludzi którzy uważają że tibia powinna być od 18lat dla ludzi z min. średnim wykształceniem.
Po części tak uważam, ponieważ m.in na moich oczach z tej gry została kasza, a ja to wszystko od początku do końca obserwowałem z bliska. Koniec czyli stan obecny. Bo to całe pseudo-hiphopowe towarzystwo się powiększa i w pewnym momencie tylko takie osoby w tej grze zostaną. Powiedz mi kto pamięta Bubble, albo Setzera Gamblera? Nikt. Ponieważ teraz nie liczy się to co zrobiłeś kiedyś i to czego dokonałeś, tylko czy masz dobry skrypt na frosty dla swojego 300ek. Generacja "hi okolnir yes".

Przypuszczam, że na GC w/w gildii, ziooomy gadają o hiphopie i ilu dzieciakom zabrali szlugi i załóżmy, że taki Marcin Dragon Wielki wbije ci na resp i usiłuje cię z niego wykurzyć, nasyłając na ciebie swoich przyjaciół z Tibii na 140lvl, którzy zachowaniem przypominają zchamiałego smarkacza. Nie obchodzi mnie ile mają lat - ja daje im maksymalnie 12 i koniec kropka.

Cytuj:
To że ktoś jest "gejem, dresiarzem, skubie słonecznika pod blokiem i ma zdjecie na fotka.pl" jeszcze nic nie znaczy.
Prawie każdy manieczkarz i dres ma konto na tym żałosnym portalu i zauważyłem, że zachowanie takich osób w Tibii ma pewne powiązania z tym jakie te osoby są poza ekranem.

Ostatnio edytowany przez Xr3 - 17-08-2008 o 00:55.
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2008, 01:46   #110
JestemZRoku2050
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 08 2008

Posty: 76
Domyślny

~Xer ale musisz przyznać, że gra poziomem dostosowywuje się do takich dzieci, a co do fotki to w zupełności się zgadzam, nasza klasa też powoli schodzi do tego portalu jeszcze za jakiśczas dodadzą ocenianie zdjęć i idealny portal dla różowych chłoptasiów i napalonych gorących jedenastolatek dających Ci ocenę 11 i czekających na rewanż w postaci tej samej oceny...

dowartościowywanie się na siłę ilością znajomych, oceną i "komciami" o bOshE!!!!11111
JestemZRoku2050 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2008, 02:54   #111
Dragones5
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 02 2008
Wiek: 30

Posty: 333
Profesja: Royal Paladin
Świat: Honera
Poziom: 52
Poziom mag.: 15
Domyślny

Powiem szczerze, ze akcja gowno pomoze bo co z tego, ze my na forum sobie gadamy jak w tibi sie dzieje co sie dzieje. To tak jak by pisac na tym forum prosbe do cipow o NP!.: exp x2, a nie jest to nawet sf...
Powiem tyle, ze mozna zrobic cos typu zanimnapiszesz.info i na kazde zapytanie nooba wysylac mu adres danej strony po czym dac ignore.
Proponuje dac sobie spokoj i i jak ktos napisal, "Liczyc na lepsze jutro".

@edit
Ps. Proponuje isc grac na pvp bo sam gram, a raczej gralem na npvp i wiem, ze tych "polaczkuf" to sie najwiecej chowa wlasnie tutaj. Na pvp to takich malo bo pojdzie taki rodzyn i po kilku kozackich textach typu "Twoj stary" padnie...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thal Pokaż post
Ej... Jak przejść tego je.....o samouczka jestem przy jakims patyku i musze coś z nim zrobic
Samouczka nie umial przejsc a gdzie normalne granie w tibie :S.

Ostatnio edytowany przez Dragones5 - 17-08-2008 o 02:57.
Dragones5 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2008, 08:40   #112
sueroski
Użytkownik Forum
 
sueroski's Avatar
 
Data dołączenia: 02 07 2008
Lokacja: Świdnica

Posty: 275
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Świat: Zanera
sueroski ma numer GG 12398778 sueroski ma login Tlenu sueroski@tlen.pl Send a message via Skype™ to sueroski
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Gram w tą grę od wersji 4.0. Tibia zmieniała się z dnia na dzień. Nie zniszczyły jej updaty, lecz... kilku panów, którzy wprowadzili usługę Neostrada TP. Właśnie w tym momencie uwaliły się hordy rozwydrzonych 12 letnich szczeniaków. Przykładowo na Candii jest gildia łącząca wszystkich manieczkowych gejów, dresiarzy, fanów skubania słonecznika przed blokiem, baleciarzy, kozaków z fotki.pl, dzieci wrzucających wszystkim na rodzinę, bachorów wbijających innym na respa. Wystarczy, że spróbujesz takiego jednego wyrzucić ze swojego expowiska, to po chwili dostajesz spamy od 140+lvli, którzy prosto z pod ławki przed blokiem, trafili na Tibię. Są to groźby w stylu "HCESZ WPI***OL DAWAJ ADRES P*ZDO". Jakoś mnie to nie rusza. I powiem, że wolał bym znów chodzić na Demony na Mintwallin i na GSy na Calcanea w 12 osób, niż znosić to co teraz się w tej grze dzieje. Wtedy gdy polski plebs zalał serwy, nikt jeszcze nie nie przewidywał na jaką skalę ta chołota się rozpanoszy.
To że mają 12 lat to nic nie znaczy. Ja mam 11 lat i pewnie mam IQ większe od tych noobów i sam się za nooba nie uważam. Z resztą wypowiedzi się zgodzę.

EDIT
Myśle że jak spotkamy takiego ,,polaczka'' możemy wysłać na niego raport do Game Mastera (Ctrl+R) po pierwsze za używanie na czacie ogólnym innego języka poza angielskim, a po drugie za SPAMowanie.
__________________
Cytuj:
Na tablicy kontrolnej gdzie na ogół paliło się 150 lampek, kilka sekund po wybuchu zapaliło się 100 kolejnych. Później lampki zgasły, zaległa cisza.
http://tibiafun.y0.pl/up.php?c=Sueroski Kliknij, aby wbić mi level

Ostatnio edytowany przez sueroski - 17-08-2008 o 08:48.
sueroski jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2008, 10:06   #113
Wylansowany
Użytkownik Forum
 
Wylansowany's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Gorzów Wlkp.

Posty: 868
Domyślny

Ja mam pytanie do autora...
Czy ty myślisz, że wciśniecię do podpsiu zdania "stop polaczkom!" (czy jakoś tak) z dp zniknie jeden noob? To nie jest pajacyk, że po kliknięciu jest obiad. Tutaj nic nie pomoże, jedynie możesz dawać ignore na takich. Nie ma głupich..
Wylansowany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2008, 15:45   #114
Jose93
Użytkownik Forum
 
Jose93's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2008

Posty: 125
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Ponieważ teraz nie liczy się to co zrobiłeś kiedyś i to czego dokonałeś, tylko czy masz dobry skrypt na frosty dla swojego 300ek. Generacja "hi okolnir yes".
Znam ludzi którzy grają palami z zamiast spearow itd. biorą sov'a i idą botować na chekoye.

n/c

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragones5 Pokaż post
@edit
Ps. Proponuje isc grac na pvp bo sam gram, a raczej gralem na npvp i wiem, ze tych "polaczkuf" to sie najwiecej chowa wlasnie tutaj. Na pvp to takich malo bo pojdzie taki rodzyn i po kilku kozackich textach typu "Twoj stary" padnie...
Czy ja wiem albo padnie albo jak napisał Xr3 dostaniesz spama od 150+lvl i potem sam padniesz...
__________________
http://land-offdream.myminicity.com/ <---PLX

Ostatnio edytowany przez Jose93 - 17-08-2008 o 15:49.
Jose93 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2008, 21:05   #115
Lunarej
Użytkownik Forum
 
Lunarej's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2007

Posty: 64
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Pandoria
Lunarej ma numer GG 6570470
Domyślny

@shoq

3 raz już odpowiadam na to, zaraz po napisaniu ankiety napisałem przeprosiny za ten błąd....

@Wylansowany

Chodzi głównie o uświadomienie rozumnym graczom żeby nie prowokować innych bo tylko zaostrzamy.

@Xr3

I tak oto ująłeś całą historie polaczków/noobów i chamów w Tibi , naprawdę trafna odp.
__________________


Masz dość "PLX ITANZ AJM HAKED" ? - wejdź i razem stańmy przeciwko Polaczkom! KLIKNIJ TUTAJ , i dołącz do akcji STOP polaczkom.

Pozdrawiam Lunarej

Ostatnio edytowany przez Lunarej - 17-08-2008 o 21:08.
Lunarej jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2008, 21:07   #116
Kabaczeek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@ UP
NOOB
TEMPCIE GO NOOBY

ZAPRASZAM DO MOJEGO TEMATU
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=189597

  Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2008, 06:42   #117
sueroski
Użytkownik Forum
 
sueroski's Avatar
 
Data dołączenia: 02 07 2008
Lokacja: Świdnica

Posty: 275
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Świat: Zanera
sueroski ma numer GG 12398778 sueroski ma login Tlenu sueroski@tlen.pl Send a message via Skype™ to sueroski
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kabaczeek Pokaż post
@ UP
NOOB
TEMPCIE GO NOOBY

ZAPRASZAM DO MOJEGO TEMATU
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=189597

twój piękny temat jest zgłoszony do moderatora
__________________
Cytuj:
Na tablicy kontrolnej gdzie na ogół paliło się 150 lampek, kilka sekund po wybuchu zapaliło się 100 kolejnych. Później lampki zgasły, zaległa cisza.
http://tibiafun.y0.pl/up.php?c=Sueroski Kliknij, aby wbić mi level
sueroski jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2008, 08:06   #118
Wylansowany
Użytkownik Forum
 
Wylansowany's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Gorzów Wlkp.

Posty: 868
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lunarej Pokaż post
@Wylansowany
Chodzi głównie o uświadomienie rozumnym graczom żeby nie prowokować innych bo tylko zaostrzamy.
Ci "rozumni" gracze (jeśli są w ogóle tacy...) już dawno zauważyli, że noobów nie trzeba tępić, trzeba ignorować. Natomiast ci, którzy wyżywają się na nich, będą wyżywali się nadal a taką akcję - wyśmieją. Jeden temat, z którego jest więcej kłótni i śmiechu niż pożytku - niczego nie zmieni...
Wylansowany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2008, 15:43   #119
Lunarej
Użytkownik Forum
 
Lunarej's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2007

Posty: 64
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Pandoria
Lunarej ma numer GG 6570470
Domyślny

@sueroski
Jego tematu chyba już nie ma , nie zdążyłem nawet do niego zajrzeć.
__________________


Masz dość "PLX ITANZ AJM HAKED" ? - wejdź i razem stańmy przeciwko Polaczkom! KLIKNIJ TUTAJ , i dołącz do akcji STOP polaczkom.

Pozdrawiam Lunarej
Lunarej jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2008, 17:11   #120
Yacoe
Użytkownik forum
 
Yacoe's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2008
Lokacja: Gostynin

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Gorale
Świat: Selena
Poziom: 24
Skille: 67/55
Poziom mag.: 7
Domyślny

Wg. mnie ta akcja ma sens, osobiście się do niej przyłączę ponieważ taki ,,n00bek'' to prosty przykład jakiegoś zakompleksionego 12 latka który nie potrafi zastanowić się nad tym co pisze. Kaleczenie polskiego języka i zero znajomości angielskiego to już norma u takich ludzi, co prawda znam kilka osób które naprawdę są normalne i można z nimi porozmawiać, ale to już naprawdę wyjątki...
Yacoe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:00.


Powered by vBulletin 3