Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 16-02-2004, 17:28   #21
Owoc
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 10 2003

Posty: 264
Domyślny

Widziałem już kilku pallów używających mieczy - bez komentarza :O
__________________
W Tibii 2 razy dotarłem do lvl 36:
Owoc, lvl 36 Elite Knight, Danubia
Demonic Owoc, lvl 36 Royal Paladin, Elysia

Teraz już nie gram w Tibię. UT2004/GW!
Owoc jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-02-2004, 19:25   #22
Matheous
Użytkownik Forum
 
Matheous's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2004
Lokacja: Tam, gdzie... Cholera. Tam, gdzie... -Dobranoc.-Powiedzial diabel.
Wiek: 33

Posty: 1,402
Matheous ma numer GG 2872460 Matheous ma login Tlenu emcid@tlen.pl
Domyślny

Ech a ja widzialem cos takiego-lowie sobie rybki, a tu obok jakis 2 kolezkow gada ze soba(widac ze sie znali od dluzszego czasu) jeden zaproponowal zeby trenowac no to zaatakowali sie...Jeden dostaje za 1-2...patrze na drugiego a tu leci 30-40-20 gosc sie go pyta 'z czego ty walisz??' gosc na to 'z FSa' to ja sie wlaczam do gadki 'powinienes walic z knifa czy czegos' a on 'a czemu???'... No comments
__________________
I was the perfect warrior, cold and ruthless! I lived by my strength alone, uninhibited by foolish emotions!
Matheous jest offline  
stary 16-02-2004, 19:43   #23
Palisanderos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 12 2003

Posty: 70
Palisanderos ma numer GG 1894766
Domyślny

no to ja poszedlem z moja postacia do kolegi zebu mu ja pokazac. Odpalamy tibie spox ide na roty a tu katana lezy a moj kumpel "Wow bierz ją to sprzedasz" :/ potem trole i to samo z ......!!!HAND AXE!!!
Albo ide se na cyce i stoi jakis gosciu biore look a tam 8 lvl. Spox ide po cyca a on za mna. Dalsza część opowiadania jest pod hasłem "Oddaj nOObowi jego rzeczy" he he
Palisanderos jest offline  
stary 16-02-2004, 19:50   #24
Sephiroth
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 12 2003

Posty: 151
Domyślny

Cytuj:
Browar
Eee tam, największy n00b to ja!! Powiedzcie kto wali do rotów z HMM?? Albo kto daje sie zabić hunterowi bo nie wie gdzie są?? Albo kto wrzuca pełny lootbag do dustbina?? Oczywiście JA!! A najlepsze jest to że zginąłem tylko 2 razy w ciągu całej gry!! Poza tym druidem na 11lvl z 8mlvl sie boje wejść do jaskiń... oprócz jaskiń rotów i ratów... Myśle że nigdy w życiu nie odważe sie pójść na PoH... I powiedzcie kto jest największym n00bem??

--------------------------------------------------
Poprosze Szanownego Admina o wpisanie "n00b do kwadratu" pod moim nickiem!!
Zdajesz sobie sprawę z tego że niewiele wiesz o grze a to w mojej prywatnej terminologii daje Ci awans z n00ba na newbie... Najbardziej nie znosze jak jakiś n00b z najlepszą postacią na 20 czy 30 lvlu uważa się za znawcę Tibii...

A jak chodzi o "mądre" zachowania:
1: "no, kupiłem sobie torbe HMM ide odzyskać swoje rzeczy" zabił go kilka minut wcześniej mino-mag, zdązyłem go poinformować że HMM mu nic nie da
2: >hmmm zobaczę smoka<
utana vid
i wszedłem...
(ale to było już BARDZO dawno ;p)
3: -how much for demon shield?
-offer?
-I have much gold I can pay 2k

n/c
Sephiroth jest offline  
stary 16-02-2004, 20:01   #25
behi
Użytkownik Forum
 
behi's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2004
Lokacja: Wrocław- West Coast

Posty: 369
Imię: BURNIASTY
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Selena
Poziom: 102
behi ma numer GG Parampampam
Domyślny

Ja kiedys bylem tez noobem w 1 dzien swojej gry.Kupilem se rope,macke i studded armor i na ratach spotkalem polaka jakiegos honewifa i sie pytam pojdizemy gdzies razem a on:Spoko.Chcesz rope?
-Nie juz mam.Kupilem se.
-Ale jedna musisz mic do podcigania a druga do ropowania.
A ja biedny nie wiedzialem wtedy co to jest ropowanie i kupilem ja.Potem poszlismy na orki to mnie przyblokowal na solo ze spiderem i umarlem.I on odzyskal swoja rope i jeszcze kase mial za nia.Ehh.Stare zle czasu.
Albo jeszcze kiedys doloczylem do takiej grupy na rooku i koles sprzedawal life fluidy za 20gp.Kupilem.Nie zworcilem uwagi ze to jest zielone....
Potem poszlismy na hunta i zjechaly mnie spidery i lyknelem se "life fluid"i oczywiscie deeed i kolo 400gp sie oblowil.
__________________
If you hated me before, NOW you will hate me with passion.


Postaw się ludziom notorycznie puszczającym smuty i kwasy! Powiedz BURN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
behi jest offline  
stary 16-02-2004, 20:12   #26
Dabek
eX Moderator
 
Dabek's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2004

Posty: 865
Imię: Dabeek
Profesja: Elite Knight
Świat: Calmera
Poziom: 100
Domyślny

To może ja się pochwale jak zaczynałem grać w Tibię.
Zabrakło mi miejsca w worku...i miałem problem. Jakże ucieszyłem się, znalazłszy skrzynię (chest)!! Szybciutko zapakowałem ją do worka i wiecie ile miejsca na loot juz miałem?? Co tam, że ta skrzynia ważyła wtedy więcej od tego całego lootu.
Dabek jest offline  
stary 16-02-2004, 23:51   #27
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Ja znam kilka przypadków, najpierw podam swoje.
Jak zaczynałem to wybrałem secure żeby mnie PK nie dorwali, na rooku to byłem chyba 2tyg. potem na main to sobie palka wybrałem i w club leciałem 8) . Jak odchodziłem to miałem koło 34 cluba Na rooku jeszcez to nie wiedziałem jak worek otworzyć to dałem ctrl+r i się pytam gdzie jest moje złoto i jak otworzyć worek

Tych przypadków mojego n00bostwa to było wiele ale wynikały raczej z niewiedzy niż z braku inteligencji ;p

Co do innych ludzi to:
Kiedyś kolesia spotkałem miał ~20lvl i się pytał dlaczego jak trzyma wędka w ręce i bije ludzi to mu fishing nie rośnie ;p
A kumpel kiedyś grał na kafe i poszedł na skałe do smoka koło venore(miał 10lvl druid). I się mnie pyta czy zabije smoka, ja mu mówie pewnie jak będziesz miał farta i ci nie walnie komba za 300hp. A on OK i wskoczył na skałe i do smoka z 2handedem biegnie: smok mu chmurke, chmurke, koleś smokowi też po chmurce, i sru jak smok walnął z f-wave i poprawił łapą to kolesia zmiotło. I jeszcze miał pretensje że go nie ostrzegałem...
Dr. Omader jest offline  
stary 18-02-2004, 13:19   #28
shae
Użytkownik Forum
 
shae's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2003
Lokacja: Babylon 5, green sector

Posty: 202
Gildia: Ψ Corps
Poziom: P12
Domyślny

Ja może zamiast mówić kto i za co poprostu wstawię obrazek. Brak mi słów... Coraz więcej ludzi bawi się w ten sposób.

__________________
If you find your head on the floor, you will fight witchers no more.
shae jest offline  
stary 18-02-2004, 15:56   #29
Manowar
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 01 2004

Posty: 27
Domyślny

Ja w Thais widzialem jednego max nOObka, polak, chodzi po depo i "sprzedam worek tych run co trujom ogniem" niezły tekst

Manowar Do'Urden, jeszcze Valoria
"PKK, Thiefkilling... yeeaaaah"
Manowar jest offline  
stary 18-02-2004, 17:32   #30
Dark Raiderek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 01 2004

Posty: 22
Dark Raiderek ma numer GG 4812163
Domyślny

.eh to teraz może ja się pochwale o swoich początkach gry w Tibie
najpierw rook
mam mało zycia więc krzyczę po polsku "kupię coś co mnie uleczy" i taki spam gdzieś na ratach
na to jakiś miły koleś sprzedał mi za zaledwie 15 gp "life fluid" tak to nazywał no więc ja uradowany od razu wypiłem a jak skończyłem to chyba każdy wie
będąc już na mainie zostałem palkiem i chodziłem z...battle axem i pewnego razu wybrałem sie na ziwedzanie terenów za mostem dwarfów no i poszedłem sobie na lewo i zabił mnie jak wtedy myślalem wredny pk "hunter" więc ja pałając wolom zemsty wraz z kolegom poszedłem tam kolejny raz no i razem padliśmy . Następnie poszlismy znów i ogólnie ja zginołem 5 razy a on 3 .Skonczylismy przed depo krzycząc hunter is pk i dostaliśmy za to z jakiegoś czara
Dark Raiderek jest offline  
stary 18-02-2004, 17:45   #31
Manowar
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 01 2004

Posty: 27
Domyślny

Jeszcze mi sie jedno przypomniało hehehehehe, (rook) jakiś MEGANOOB podchidzi do Al Dee i mówi "buy golden helmet", kilka osób w około posłało słynne "lol", jako że po jego ksywie poznałem iż jest naszym rodakiem chciałem być miły i mu wytłumaczyć :czesc, nie kupisz teg, to praktycznie nie istnieje" on: "jak to nie" ja: "tak to nOObie" on: "nie prawda! widziaem na stronie nOObie!!" ja sie prawie popłakałem ze śmiechu

tzn nie ja tylko kumpel z reala mi to opowiadał ale nie chiałem pisać on1 i on2


Manowar Do'Urden, jeszcze Valoria
"PKK, Thiefkilling... yeeaaaah"
Manowar jest offline  
stary 18-02-2004, 23:19   #32
Kowalski
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 01 2004

Posty: 26
Domyślny

Ja na roku wszedlem do dzoiurki i zapomnialem liny
Ale to co sie stalo mnie zabilo pewien kolo zaoferowal mi 20 gp za ropniecie mnie , oczywiscie lol , pomyslalem jeden z tych co szuka frajerow , po kilku minutach kolo podchodzi i mowie ze mnie ropnie za darmo ) Co sie okazalo kolo rzucil line na ziemie Poprostu nie wiedzial jak podciagac ludzi lina , gdybym byl chamski to bym mu wzial line ale tak nie robie )
Kowalski jest offline  
stary 18-02-2004, 23:33   #33
behi
Użytkownik Forum
 
behi's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2004
Lokacja: Wrocław- West Coast

Posty: 369
Imię: BURNIASTY
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Selena
Poziom: 102
behi ma numer GG Parampampam
Domyślny

Heh,ja slyszalem od kogos na forum ze poszedl na hunta jak wszedl na main i go amazona zaczela nawalac a on spotkal kolesia i : HELP!!!PK!!!
__________________
If you hated me before, NOW you will hate me with passion.


Postaw się ludziom notorycznie puszczającym smuty i kwasy! Powiedz BURN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
behi jest offline  
stary 19-02-2004, 00:01   #34
Janoo
Użytkownik Forum
 
Janoo's Avatar
 
Data dołączenia: 17 10 2003

Posty: 24
Janoo ma numer GG 1044681
Domyślny

Napewno pamietacie na rooku ten mostek po lewej stronie od starego miasta (dawniej był tuż obok) obecnie trzeba wejsc na gorke..... ja szukalem tego mostku 3 miesiace malo gralem na rooku ale na h czasem wchodzilem, nigdy nie wpadlem sam na pomysl zeby wejsc na gorke (kumpel mi o tym powiedzial)

a i 2 przypadek to taki ze chcialem robic runy hmm nie majac blanek ... doszedlem do wniosku ze mam za maly mlvl do tego czaru ale szybko sie zorientowalem ocb

a tak btw to kazdy z nas byl newbie a wiekszosc wykazala sie n00b-ostwem
Janoo jest offline  
stary 19-02-2004, 02:01   #35
Lewus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 10 2003

Posty: 20
Domyślny

Mój qmpel ostatnio na rooku spotkał niezłego n00ba:
Mój qmpel był tak miły i nauczył go grać w fasthand (tak wyszło, że edukacja kosztowała całe posiadane złoto) no i potem ten typ biegał przez pół dnia po rynku i szukał typów żeby grać z nimi i nie byłoby to jeszcze nic takiego gdyby nie fakt, że typ cały czas rozpoczynał gre (mówiąc wszystkim że oni mają zaczynać), no i jego rywale żucali rzeczy i szybko zbierali (pech chciał że nie zarobił ani 1gp ). A potem odchodził od lady i szukał następnego klijęta (cała akcja miała na celu próbe zarobku nie ryzykując własnym przedmiotem). A bywało że z jedną osobą grał 10 razy i za każdym razem ona zaczynała. A i zapomniał bym dodać że typ miał dalej 2lv kiedy mój qmpel wychodzil z rooka.
Ja też na początku robiłem wesołe rzeczy jak np. Dostałem od takiego polaka studded shield i brass shield. Potem grałem sobie wesoło aż spotkałem innych polaków (no tamten był taki miły no to pewnie zawsze tak jest ) no i pochwaliłem się do typów że mam dwie "super" (jak to wcześniej określiłem) tarcze, a koleś na to "pokaż" no i jak nie trudno zgadnąć wywaliłem studded shield na ziemie i już go nie zobaczyłem. Biegałem za zlodziejem aż gdzieś mi zniknął (i tak się zakończył mój pierwszy kontakt ze złodziejami).
Albo jak pierwszy raz byłem w kopalniach krasnoludzkich (wtedy myślałem że jest tylko jedna ) spotkałem jakiegoś gostka (lv30 i pacc). I wyskoczył do mnie z tekstem "zabiłeś krasnoluda w mojej kopalni musisz odpowiedzieć za to śmiercią" no i chłop wraz z qmplem zlurowali solidera i zasypali trupami, workami i innymi śmieciami dziure żebym nie mógł się ropnać. No ale na czerwonym życiu zabiłem go więc jeden z nich poszedł po następnego dwarfa... ale pech chciał że przyszły dwa guardiany i wszyscy uciekli (a typ z 30lv najszybciej).
Lewus jest offline  
stary 19-02-2004, 02:02   #36
R.I.P.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 09 2003

Posty: 86
R.I.P. ma numer GG 4052765
Domyślny

Największy nOOb? Oczywiście JA! Chyba juz czytałem tutaj podobną historie ale cóz.. mam prawo tez sie pochawalić

Chodziłem z kolegą po planszy (miałem wtedy 9 lvl druida) i trafiliśmy na PK (przynajmniej tak myśleliśmy) Mówimy mu ze oddamy worek tylko niech nas nie zabija... Ale to nic nie pomogło... Jak sie potem okazało pan Hunter nie jest wcale PK tylko potworkiem na ktorego mozna zapolować

POZdrawiaM
R.I.P. jest offline  
stary 19-02-2004, 04:44   #37
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

Ja mialem tez kilka przypadkow w ktorych niewiedza innych byla smieszna dla mnie:

1. Nie tak dawno w kopalni kolo Kaz spotkalem grupke 8! Brazylijczykow na lvl 12-22, po upewnieniu sie ze ja nie jestem Br byli bardzo niegrzeczni i kazali sie wynosic z "ich spawnu" (tak tez zrobilem, przy 8 osobach nie bylo co tam robic), pozniej od miejsca gdzie sie schodzi na nizszy poziom (z 3 guardami pod spodem na przywitanie) do wyjscia z poziomu soldierow byla linia 7 cial (1 albo jakos uciekl albo gdzies cialo przepadlo). Po tym co znalazlem w cialach wygladalo na to ze w sumie mieli na cala grupe ~3 UH i kilka fire field - niestety gry prosili mnie zebym im zwrocil ich rzeczy z cial ktos calkowicie przypadkowo zlootowal ich ciala

2. Koles ktory ciagle probowal mi zablokowac paladyna przy cyklopie wydzierajac sie ze chce cyklopa solo zebym mu wylurowal ze spawnu, gdy sie w koncu jeden na niego przerzucil walka byla zacieta i wygladalo ze koles wygra (gracz zolte zycie, cyklop czerwone), gdy nagle dostal kilka mocniejszych ciosow i na ciemno czerwonym zamist uciec do gory po drabince o 2 pola obok koles zaczal spamowac exura - rezulatatu mozna sie domyslic.

3. W czasie dragon hunt wyskoczylismy na chwile na ryby, wracamy dragon podlurowany i lerza tam 2 ciala, w sumie nie ma zadnego specjalnego w cialach wiec postanowilismy oddac im graty, przy okazji nawiazala sie rozmowa jak to zgineli ale kolesie nie chcieli wracac po swoje graty bo mowia ze smok ma jakis blad bo cos tam ich za szybko zabil... w tym momecie sprawdzilem community page - Knight lvl 11 i druid lvl 9 :0

4. 2 klesi zastawilo w ancient temple dokladnie dojscie do spawnu 3 orkow, na jakie kolwiek pruby dostania sie tam odpowiadali ze oni robia hunta na tym spawnie.
__________________
To juz koniec i nie bedzie wiecej.
Gremlin jest offline  
stary 19-02-2004, 08:41   #38
Marcin the knight
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2004
Lokacja: Węgorzewo
Wiek: 35

Posty: 34
Marcin the knight ma numer GG 5083821
Domyślny

oh ja tyle nobuw poznalem ze (cenzura) ale najwiekszy to na 9lv polak zabilem jego kumpla 23lv royal paladyn ktury niewiedzac zde mam przy sobie 2bp uh i 3bpsd zatakowal mnie i oczywiscie przegal a on odbig i zatakowal mnie z luku oczywiscie poszlo tylko 1 sd

a potem bylem scigany prze 11 osub a najwyszy lv to 9 ale nooby
Marcin the knight jest offline  
stary 20-02-2004, 22:34   #39
p.l
eX Moderator
 
p.l's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2003
Lokacja: Fotel przed monitorem
Wiek: 36

Posty: 1,139
p.l ma numer GG koniec tego dobrego
Domyślny

największy noob jakiego spotkałem to był knight na 28 lvl który zabił mi mojego zaparcelowanego archera ... i stwierdził że skąd miał wiedzieć że to mój summon. Myślał że to normalny archer ... tylko uwięziony parcelami (tylko ciekawe dlaczego nie strzelał!)
__________________





p.l jest offline  
stary 20-02-2004, 23:07   #40
Monoron
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003

Posty: 164
Monoron ma numer GG 2232620
Domyślny

Ja kiedyś koło światyni w Carlin w carlin, widziałem nOOba do kwadratu.
Wywalił z niewiadomych powodów szynkę na ziemię, a przechodzący obok 58 lvl`owiec ją sobie wziął.
No ton nOOb (9lvl pally) zaatakował rycerza high lvl krzycząc "THIEF"
Tamten stał i coś prubował do niego gadać żeby dał sobie spokuj (nie musiał sie śpieszyć) a ten dalej.
W końcu walnął z hmm i high lvl sie wkurzył.
1sd+1nOOb="you are dead"
Monoron jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:21.


Powered by vBulletin 3