Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Gildie

Notki

Gildie Szukasz gildi? A może szukasz członków do gildi? Tutaj możesz załatwiać takie sprawy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-12-2013, 19:36   #1
McShizoo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 07 2013

Posty: 5
Domyślny Szukam ludzi do grania!

Siema wszystkim!

Szukam ludzi do grania na serverze nova. Ale zanim przejdę do tematu najpierw coś o sobie.... Mam 15 lat gram w tibie od 9 roku życia z przerwami, przeważnie grałem na refugii ale na świecie non-pvp zrobiło się nudno więc przeniosłem się na nowe ze względu na brata który też tam gra. A więc szukam "ekipy" do grania razem, ponieważ nudno jest tak siedzieć samemu i tylko expić. Szukam osób ze skypem,ventrillo lub tsem w wieku od od 12 lat do 23. Najlepiej jakiś knight ale przyjmujemy wszystkich. Kiedy znajdę już ekipę to założymy gildię. A i jeszcze jedno, najlepiej żeby ta osoba miała pacca ponieważ gra na facu nie ma sensu. Kiedy już zdobędziemy ekipe to możemy robić naprawdę wszystko i prowadzić każdy tryb życia.... możemy pkować, grać spokojnie cisnąć na expa z waste, jak kto woli. Pisać pod skype (pawelligota) albo na GG (49305059 [od razu mówię że rzadko bywam]). Mam nadzieje że ktoś się zgłosi.

Do zobaczenia w grze ! B)
McShizoo jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-12-2013, 21:10   #2
Dreathir
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 12 2013
Wiek: 33

Posty: 13
Dreathir ma numer GG 49351218
Domyślny

Szybkie pytanie - dlaczego akurat serwer Nova? Jakie macie poziomy/profesje?
Dreathir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-12-2013, 22:46   #3
McShizoo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 07 2013

Posty: 5
Domyślny

Sory ze tak pozno odpisuje ale mnie nie bylo troche . Dlaczego nova? Ponieważ na novie nie ma za dużo graczy oraz NIE MA BOTÓW!!! Aktualnie gramy w 5 osob EK,ED,ED,MS,RP
Średnia lvlów 35
McShizoo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:50.


Powered by vBulletin 3