Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-12-2013, 17:58   #1
irooc
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 06 2011

Posty: 4
Domyślny Powrót do gry po długim czasie .

Witam po długim czasie chce znowu pograć w tibie, i teraz kilka moich pytań,
tak o sobie ma non pvp mam drudia 48 lvl, 48 mlv z hat of the mad i z spellbokiem jestem na faccu zastanawiam się nad paccem, ale moje pytanie jest sens jaki kolwiek grać jeszcze w tibie, chce pograć dla przyjemności ale wiem że na non pvp drudiem nie ma jak expic bo dragi są pozajmowane przez wszystko co chodzi po świecie, dało by rade coś pograć z paccem i 1kk w cc ?
irooc jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-12-2013, 11:05   #2
Dreathir
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 12 2013
Wiek: 33

Posty: 13
Dreathir ma numer GG 49351218
Domyślny

To ja mam wiedzieć co jest na Twoim świecie pozajmowane? Kup premium, bo gra profesją magiczną bez pacca mija się z celem i pochodź, posprawdzaj co gdzie jak, zrób dostęp do mniej obleganych miejsc i tam expij. Swoją drogą teraz jest mnóstwo miejscówek lepszych lub gorszych gdzie na pewno żywej duszy nie spotkasz.

Moją radą byłaby przede wszystkim zmiana serwera na PvP, ale kto co lubi.
Dreathir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-12-2013, 14:48   #3
irooc
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 06 2011

Posty: 4
Domyślny

nie lubie serwerów pvp, chce isc sobie na spokojnie poexpic eksplorować świat a nie uciekać czy też ganiać pekowców

Kupiłem premkę mam 1kk na waste zastanawialem się nad cycopolis żeby wastować ale nie wiem czy jest sens podać eq czy coś albo jakie eq mieć ?
irooc jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-12-2013, 00:27   #4
Ezranel
Użytkownik Forum
 
Ezranel's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2007
Lokacja: Białystok
Wiek: 32

Posty: 151
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Domyślny

Z tego co się orientuję ludzie na tym levelu magami chodzą na crystal spidery, ancient scaraby, tomby (od siebie polecam stone -3) oraz bonebeast island. Jeżeli poexpić na fajnej, nieobleganej miejscówce to zrób dostęp do helheim.

Jakbyś miał jakieś wątpliwości pisz śmiało.
Ezranel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2014, 12:40   #5
irooc
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 06 2011

Posty: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ezranel Pokaż post
Z tego co się orientuję ludzie na tym levelu magami chodzą na crystal spidery, ancient scaraby, tomby (od siebie polecam stone -3) oraz bonebeast island. Jeżeli poexpić na fajnej, nieobleganej miejscówce to zrób dostęp do helheim.

Jakbyś miał jakieś wątpliwości pisz śmiało.

Przez chwile nie grałem teraz pograłem trochę wbiłem 60 lvl, na ankh na dragach, i zalezy na levelu mi w sumie wastować, biegam z sd'kami żeby nie tracić czasu i dobijam exori frigo, mlv 58, biegam w hotm, armor/legi magma, demon shield boszki i hali rod, i w sumie dragi i dl mi się znudziły bo wast spory a mało się zwraca(nie zbieram kasy tylko loot), nie wiem czy dalej biegac po darashi na dragach czy zmienic na wyrmy czy cokolwiek ?

Na hellgeim w sumie ogarniał bym na 5 piętrze ale najmocniejszego moba to mógłbym bić Braindeath bo reszta by mnie zaklepała ..
Co do questu nie mam z kim go zrobić

Podaj na pw jakieś gg czy cokolwiek bedzie łatwiej się dogadać

Ostatnio edytowany przez irooc - 19-01-2014 o 12:44.
irooc jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:25.


Powered by vBulletin 3