Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-12-2009, 17:08   #21
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nari Pokaż post
I dlatego uważam, że ich postępowanie jest niewłaściwe. Nie są w niczym lepsi od przykładowych nazistów. Gówno mnie obchodzi to, że jakiś rasista czuje się lepszy ode mnie i opowiada o tym dookoła, dopóki nie przyjdzie do mnie i nie walnie mi w ryja.
Krótko przed dojściem Hitlera do władzy ludzkość uważała tak samo. Niestety, historia pokazuje jak bardzo mylili się w postępowaniu.
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-12-2009, 17:17   #22
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

I tu zawsze pojawia się pytanie. Dlaczego nie mogę nie lubić Żydów, pedałów, Murzynów itd.
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2009, 17:19   #23
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dark Sven Pokaż post
I tu zawsze pojawia się pytanie. Dlaczego nie mogę nie lubić Żydów, pedałów, Murzynów itd.
Możesz nie lubić. Nie możesz nawoływać do wrogości wobec nich. (ja sam różnych ludzi nie lubię, chociaż nie ma to związku z ich narodowością/kolorem skóry; w tym nie ma nic złego)

Ostatnio edytowany przez Litawor - 19-12-2009 o 17:21.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2009, 17:23   #24
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dark Sven Pokaż post
I tu zawsze pojawia się pytanie. Dlaczego nie mogę nie lubić Żydów, pedałów, Murzynów itd.
Bo powody do "nielubienia" można mieć w stosunku do poszczególnych osób, a nie całych ras/orientacji/narodowości/itp, bo nikt nie jest wszechwiedzącą alfą i omegą ?

@down

Bo mówiąc, że nie lubisz Rumunów bo wszyscy są złodziejami, to nie ranisz tych którzy nie są? ...
Za przykład posłuży Ci to, co napisał AnonimowyPowrót uważając że wszyscy geje to zboczeńcy. Ja zboczeńcem nie jestem, ale wśród gejów tacy występują, tak samo jak wśród osób heteroseksualnych.
__________________

Ostatnio edytowany przez sphinx123 - 19-12-2009 o 17:27.
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2009, 17:23   #25
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Nie nawołuje. Ale spróbuj gdzieś się wypowiedzieć, że 'nie czujesz do nich miłości', jak to określa mój ojciec. Prawie zawsze będziesz nazywany nietolerncyjnym chujem.

Sphinx, dlaczego?

Edit, dobra, rozumiem, że jeżeli powiem np. że złodzieje. Ale ja ich po prostu nie lubie. Nie lubie gejowskich parad, domagania się jakiś wielkich praw, doszukiwania się wszędzie ataku. Nie kieruje się stereotypami, że to x to złodzieje i ich nie lubie.
Chociaż jak widzę Cyganów, nawet z daleka, to zawsze ręce do kieszeni i trzymam telefon. Nie że ich nie lubie. Przyzwyczajenie.
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.

Ostatnio edytowany przez Dark Sven - 19-12-2009 o 17:38.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2009, 17:35   #26
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sphinx123 Pokaż post
Nie jestem zboczeńcem, średniowiecze skończyło się już jakiś czas temu. Niepełnosprawnych też nie rozumiesz, bo masz ręce i nogi? Zgwałcone, poniżane czy bite kobiety są dla Ciebie czymś ponad Twój rozum, bo sam tego nie doświadczyłeś? Współczucie i zrozumienie nie opiera się na doświadczeniu, trzeba tego po prostu chcieć i być otwartym na innych. Życzę Ci żebyś kiedyś tego się nauczył.
dobra, w tym wszystkim masz racje, ale gejostwa nigdy tolerowal nie bede. albo inaczej - niech oni sobie gdzies tam zyja, byle by sie z tym za bardzo nie obnosili, a co najwazniejsze - byle sie moja dupa nie interesowali. watpie, czy taki czlowiek moglby zostac moim kolega czy nawet przyjacielem, ale szacunek moglby zyskac z pewnoscia, jego orientacja nie przekreslilaby dajmy na to wybitnego osiagniecia naukowego.

to, ze nie potrafie tego zrozumiec jest spowodowane jednym - nie potrafie tego zrozumiec i to jest zboczenie.

co do twojego kolejnego posta - zoofile, nekrofile itp - to tez jest zboczenie. nie wierze, ze mozna byc "chorym" w ten sposob...

@kolejna dyskusja, narzucona kilka postow wyzej

ja nienawidze cyganow, ktorzy rzucaja jakies klatwy, gdy nie da sie im pieniedzy... albo tych, ktorzy graja pod blokami, a pozniej wyzywaja mieszkancow. to jest zalosne. oni sa zle wychowywani. a to, ze kradna wszystko to nie jest tylko glupi stereotyp. oni sa tego nauczani, tyle. nie uwierzy mi ten, kto nie ma "osady" romow w poblizu. w sumie, to kilka lat temu sa powiedzialbym "za duzo sie naczytal w internecie", ale teraz zdania mi latwo zmienic nie bedzie. co do reszty wymienionych grup - znam zbyt mala ilosc osob je reprezentujacych (lub wcale, albo nie wiem, ze do nich naleza), by moc w jakikolwiek sposob ich ocenic.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ikruy84ZnM4 YEA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.

Ostatnio edytowany przez AnonimowyPowrot - 19-12-2009 o 17:41.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2009, 17:39   #27
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AnonimowyPowrot Pokaż post
dobra, w tym wszystkim masz racje, ale gejostwa nigdy tolerowal nie bede. albo inaczej - niech oni sobie gdzies tam zyja, byle by sie z tym za bardzo nie obnosili, a co najwazniejsze - byle sie moja dupa nie interesowali. watpie, czy taki czlowiek moglby zostac moim kolega czy nawet przyjacielem, ale szacunek moglby zyskac z pewnoscia, jego orientacja nie przekreslilaby dajmy na to wybitnego osiagniecia naukowego.

to, ze nie potrafie tego zrozumiec jest spowodowane jednym - nie potrafie tego zrozumiec i to jest zboczenie.
Gdybyś nie myślał w sposób średniowieczny, zdałbyś sobie sprawę, że niektórzy z Twoich znajomych czy przyjaciół czy członków rodziny są gejami. Ludzie o odmiennej orientacji są w każdym środowisku i nie są tak łatwo rozpoznawalni, jakby się wydawało. Ale lesbijki są według Ciebie fajne, bo lubisz dziewczyny? Jeżeli tak, oznaczałoby to iż tolerujesz "zboczenie". Błagam, nie pisz że mam rację bo będzie double facepalm.
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2009, 17:43   #28
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sphinx123 Pokaż post
Gdybyś nie myślał w sposób średniowieczny, zdałbyś sobie sprawę, że niektórzy z Twoich znajomych czy przyjaciół czy członków rodziny są gejami. Ludzie o odmiennej orientacji są w każdym środowisku i nie są tak łatwo rozpoznawalni, jakby się wydawało. Ale lesbijki są według Ciebie fajne, bo lubisz dziewczyny? Jeżeli tak, oznaczałoby to iż tolerujesz "zboczenie". Błagam, nie pisz że mam rację bo będzie double facepalm.
nie, nie lubie lesbijek. znam jedna. chodzi ze mna do klasy. to moim zdaniem jest po prostu glupie. "gejami" rzucalem tak jakos, bo "homoseksualisci" to zbyt dlugi wyraz. jestem uber ; (

"masz racje" - a teraz przy robieniu facepalma wydlubaj se oczy!11111

@swen

rotfl, twoj edit byl niemalze identyczny co moj post ; o
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ikruy84ZnM4 YEA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.

Ostatnio edytowany przez AnonimowyPowrot - 19-12-2009 o 17:45.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2009, 17:47   #29
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Morał jest taki, żeby nie być leniwym i czasami zastanowić się, czy lepiej zamiast "nie lubię cyganów" nie powiedzieć "nie lubię złodziei" albo konkretniej "cyganów którzy są moimi sąsiadami"
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2009, 17:47   #30
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dark Sven Pokaż post
Edit, dobra, rozumiem, że jeżeli powiem np. że złodzieje. Ale ja ich po prostu nie lubie. Nie lubie gejowskich parad, domagania się jakiś wielkich praw, doszukiwania się wszędzie ataku. Nie kieruje się stereotypami, że to x to złodzieje i ich nie lubie.
Masz do tego prawo i żadna Antifa nic Ci za to nie zrobi. Także nie rozumiem, czemu piszesz o tym w tym temacie.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2009, 17:56   #31
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sphinx123 Pokaż post
Morał jest taki, żeby nie być leniwym i czasami zastanowić się, czy lepiej zamiast "nie lubię cyganów" nie powiedzieć "nie lubię złodziei" albo konkretniej "cyganów którzy są moimi sąsiadami"
ale to sa jedyni cygani ktorych znam, a jest ich dosyc sporo. badz co badz - to wystarcza, by ocenic wiekszosc. nigdy bym nie pomyslal, ze bede zmuszony do tego, ale musze to napisac - rozumiem albertusa. on opisywal dokladnie taka sama sytuacje. i cos w tym jest. to nie jest taka zwykla i glupia chec nienawisci. to nawet nie jest nienawisc. to jest chec unikania. nie chce miec z nimi nic wspolnego. to tak, jakby kogos raz potracil samochod - pozniej zawsze bedzie bardziej ostrozny podczas przechodzenia przez ulice, a przeciez niektorzy kierowcy by sie zatrzymali/skrecili/cokolwiek...

@down

mi sie wydaje, ze badz co badz homofobem NIE jestem. jak juz wspomnialem, potrafie traktowac osobe o takiej orientacji z szacunkiem. chociaz z drugiej strony, twoje objasnienie tego terminu uswiadamia mi, ze moge takim byc, bo faktycznie, w pewnym sensie sie ich boje. jedna z niewielu dyskusji na tym forum, ktora naprawde pomogla mi znalezc odpowiedz na naprawde trudne pytanie.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ikruy84ZnM4 YEA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.

Ostatnio edytowany przez AnonimowyPowrot - 19-12-2009 o 18:13.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2009, 18:05   #32
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AnonimowyPowrot Pokaż post
ale to sa jedyni cygani ktorych znam, a jest ich dosyc sporo. badz co badz - to wystarcza, by ocenic wiekszosc. nigdy bym nie pomyslal, ze bede zmuszony do tego, ale musze to napisac - rozumiem albertusa. on opisywal dokladnie taka sama sytuacje. i cos w tym jest. to nie jest taka zwykla i glupia chec nienawisci. to nawet nie jest nienawisc. to jest chec unikania. nie chce miec z nimi nic wspolnego. to tak, jakby kogos raz potracil samochod - pozniej zawsze bedzie bardziej ostrozny podczas przechodzenia przez ulice, a przeciez niektorzy kierowcy by sie zatrzymali/skrecili/cokolwiek...
Masz rację, to nie nienawiść. To fobia, inaczej strach. Dlatego w psychologii używa się wobec takich uczuć nazw w stylu "homofobia" ; )
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2009, 19:23   #33
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Litawor: masz może napisy do tego filmu, poza napisami na tamtej stronie (link nieaktualny)? Z tego co przejrzałem, to film jest głównie oparty na wypowiedziach członków, plus jedna scenka z akcji tłuczenia 'chłopców w niebieskich jeansach'. Niestety, rosyjskiego ni w ząb a film chciałbym zobaczyć.

No i w sumie sytuacja w Rosji jest inna. Tam to się zupełnie inaczej dzieje, faszyzm czy nazizm jest popularny. U nas jest to tylko coroczny przemarsz dumnych idiotów, i raczej nikt nikomu większej krzywdy nie robi.

Ostatnio edytowany przez Voon - 19-12-2009 o 19:25.
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2009, 19:25   #34
GargoinX
Just an Orange
 
GargoinX's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 29
Wpisy bloga: 34

Posty: 1,242
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 31
Skille: 65/64
Poziom mag.: 4
GargoinX ma numer GG 3751106
Domyślny

Jak już wkraczamy w temat Romów, to osobiście muszę powiedzieć, że też ich nie lubię. Jestem osobą tolerancyjną, nie jestem przeciwny takim organizacjom jak Antifa, lecz Romów nie ścierpię. Z własnego doświadczenia. W mojej dzielnicy, niegdyś Romów było w cholerę dużo, do tego moi sąsiedzi ich przechowywali. Śmiecili na mojej ulicy, więc moi rodzice zawiadomili policję. A oni zamiast uspokoić się, zaczęli zaśmiecać moje podwórko. Nie mam pojęcia czy taki brak wychowania mają Romowie tylko z mojej dzielnicy/mojego miasta, czy też wszyscy, lecz tak już w mojej psychice się utrwaliło, że ich nie lubię.
__________________

Literka Z, literka K, literska S jak ZKS!

Gargoin na Last.fm!

Notka dla Gargulca.
GargoinX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2009, 19:59   #35
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez GargoinX Pokaż post
Jak już wkraczamy w temat Romów, to osobiście muszę powiedzieć, że też ich nie lubię. Jestem osobą tolerancyjną, nie jestem przeciwny takim organizacjom jak Antifa, lecz Romów nie ścierpię. Z własnego doświadczenia. W mojej dzielnicy, niegdyś Romów było w cholerę dużo, do tego moi sąsiedzi ich przechowywali. Śmiecili na mojej ulicy, więc moi rodzice zawiadomili policję. A oni zamiast uspokoić się, zaczęli zaśmiecać moje podwórko. Nie mam pojęcia czy taki brak wychowania mają Romowie tylko z mojej dzielnicy/mojego miasta, czy też wszyscy, lecz tak już w mojej psychice się utrwaliło, że ich nie lubię.
jak to mowia - "co kraj to obyczaj".

mam rodzine we wloszech. u nas sposob w jaki oni rozmawiaja od razu wydaje sie byc klotnia. tak sa wychowywani. wspolne posilki przy wielkim stole na zewnatrz itp itd. u nas to wyglada nieco inaczej. ciezko mi podac konkretne przyklady. w kazdym razie mysle, ze cyganie tez sa po prostu wychowywani "po chamsku". dla nich to naturalne, a dla nas cos okropnego. dlatego tez tak malo jest wyjatkow, bo "jesli wejdziesz miedzy wrony zaczniesz krakac jak i one". z opowiesci mamy wiem, ze znala kiedys normalnie zyjaca w bloku rodzine cyganow, ktora nikomu nie przeszkadzala. zyli jak inni. ich dziecko chodzilo do szkoly itp itd. tylko babka nosila taka charakterystyczna spodnice. BTW. ojciec edyty gorniak nie jest cyganem? (pytam, bo ona jest z Przemyśla jak ja). tak mi sie cos kojarzy, ze moj ojciec cos tam opowiadal pare razy ; d wracajac do tematu - mozna miec zastrzezenia co do grupy ludzi, ale na pewno nie co do konkretnych osob. albo pomieszalem. nie wazne. chodzi o to, ze w wielu stereotypach jest troche prawdy, ale z ich pomocy nalezy korzystac jedynie w sposob podsumowujacy, czyli gdy juz dana osobe poznalismy, to mozemy sobie powiedziec w myslac "ot, taki typowy xxxx", gdzie xxxx oznacza dana grupe spoleczna/jakas inna. boze, nie wiem po co ja to pisze w ten sposob, jestem na tyle leniwy, ze nie chce mi sie kasowac niepotrzebnych zdan, a tych, ktore mialyby zostac odpowiednio ulozyc. nvm.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ikruy84ZnM4 YEA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2009, 20:17   #36
Nari
Użytkownik Forum
 
Nari's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2006
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 1,549
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
Czyli najpierw mamy, jako społeczeństwo, nadstawić "ryja", żeby móc coś takim ludziom zrobić?

Prawo też nie jest święte.
A w czym jesteś lepszy od nich? W poglądach? Postaw się po ich stronie. Mogą powiedzieć to samo, nie? Idąc na ulicy nie lejesz pierwszego dresa, który się na Ciebie krzywo spojrzy, mimo że boisz się, że ukradnie Ci komórkę i portfel. Masz prawo do samoobrony, gdy Cię zaatakuje, inaczej ty byłbyś tym "złym".
Prawo można udoskonalić. Wina leży w ludziach.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sphinx123 Pokaż post
Krótko przed dojściem Hitlera do władzy ludzkość uważała tak samo. Niestety, historia pokazuje jak bardzo mylili się w postępowaniu.
Co oznacza, że mamy pałować każdego rasistę? Rasizm sam sobie nie jest niczym złym, o ile jest poparty naukowymi argumentami (jeśli takie istnieją), jeżeli spojrzeć na to z logicznej strony.
"Życie to przyszłość, nie przeszłość."
__________________
*Tooku sora mado no mukou*


Ostatnio edytowany przez Nari - 19-12-2009 o 20:19.
Nari jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2009, 20:31   #37
Dolcu
Użytkownik Forum
 
Dolcu's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2009
Lokacja: Gdynia

Posty: 34
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ta cała Antifa jest jedynie "mocna w mordzie" nie popieram tego... więcej malowania po murach niż zwalczania nazizmu itd.
__________________
Wychodzę na ring, po to by Cię zabić.
Robimy to dla sportu i chcemy się tym bawić.
Chcesz zostać mistrzem świata czy chcesz się tylko sprawdzić.
Jednym pierdolnięciem możesz to załatwić.
Jeden dobry strzał i z powrotem do szatni.
Zamieniam się w bestie, kiedy wchodzę do klatki.
Brutalna walka zero gadki.
Czyste solo.
Dolcu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2009, 21:21   #38
Milan ognia
Użytkownik Forum
 
Milan ognia's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Lokacja: Rookgaard / Gorzów Wlkp.
Wiek: 33

Posty: 668
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 43
Milan ognia ma numer GG Dam na Pw... może.
Domyślny

Antifa - hah, bazgrzą po murach, rozlepiają vlepy, piszą "ANTIFA" po kiblach i skreślają swastyki. Do tego ogranicza się w moim mieście. Aż żal patrzeć. Pewnie w innych miastach ich akcja jest szersza. Jak dla mnie mogą umrzeć, podobnie jak naziolki.
RAAF - (radykalna akcja antyfaszystowska) - faszyści po lewej stronie. Niczym, ale to zupełnie niczym nie różnią się od nazioli. Nie tolerują nikogo, kto ma inne poglądy niż oni (a przecież walczą o tolerancję). Póki co nigdzie się z nimi nie spotkałem.
NigdyWięcej - głupszej akcji nie widziałem w życiu. Całe ich "wykopmy faszyzm ze stadionów" oraz "muzyka przeciwko (platfu...) rasizmowi" to ssanie kasy od naiwnych, zbuntowanych kinderanarchopancurów. Jakby tego mało wszędzie się wciskają. Ich najgłupszą akcją było odwołanie trenera młodzików w jakimś mieście (dawno było i nie pamiętam). Facet należał w młodości do ONR (tak, tak, nacjonalista = faszysta to to samo co lewak = komuch), ale zmądrzał i odszedł. Przez to nie mógł pracować z dziećmi, bo zapewne każe im nosić brunatne koszule i wpaja nienawiść. Na nic się zdały głosy rodziców, którzy byli z niego zadowoleni. Zrobiło się medialne bagno (podsycane przez Gazetę Wyborczą) i MUSIELI go wywalić. Żałosne.

Szkoda, że nikt nie przyczepia się, gdy ludzie mają wizerunek Che albo sierpa i młota. \o tak, tak, to jest salut rzymski, broń mnie Panie Boże, żebym ja tu heilował, hah. =)
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo Pokaż post
@Thoro
ROTFL, Twoje posty są głupsze niż ustawa przewiduje, gratulacje.
Ogólnie to spadaj, nikt nie wierzy w te spedalone bajki, poza tym, jak takiś eko, to wyłącz komputer, bo energia elektryczna u nas pochodzi w większości z węgla .

Ostatnio edytowany przez Milan ognia - 19-12-2009 o 21:23.
Milan ognia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2009, 21:54   #39
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Milan ognia Pokaż post
Antifa - hah, bazgrzą po murach, rozlepiają vlepy, piszą "ANTIFA" po kiblach i skreślają swastyki. Do tego ogranicza się w moim mieście. Aż żal patrzeć. Pewnie w innych miastach ich akcja jest szersza. Jak dla mnie mogą umrzeć, podobnie jak naziolki.
jeśli antifa tak działa, to po częsci mozna mnie z nimi utozsamiac, bo tez na szkolnych lawkach zamazuje/zamolowuje/zdzieram swastyki..... ;[
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ikruy84ZnM4 YEA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2009, 22:07   #40
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

moim zdaniem to glupota, wzieli by sie za cos pozytecznego np. jakis wolontariat jak nie maja co ze soba zrobic.
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:04.


Powered by vBulletin 3