Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 03-01-2010, 06:39   #101
9-NINE
Użytkownik Forum
 
9-NINE's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2006
Lokacja: Warschau

Posty: 337
9-NINE ma numer GG 3344964
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
W 90% Twoje pojęcie o doktrynach politycznych jest błędne.
Nie przesadzajmy, też uważam że spider się pomylił - ale tylko o 10% (w dół).
__________________
9-NINE jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-01-2010, 12:27   #102
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Jeden silny wódz który stalowa ręka będzie rządzić , Granice zamknąć. System jednopartyjny bo jak jest parę partii to się kłócą miedzy sobą i nie ma nic! , ani rzeczy dobrych ani złych tylko kłótnie... Żadnych cyganów , czeczenow czy innych nie przyjmować. Ograniczać import towarów , mamy swoje Polskie! Pierwszeństwo wykonywania usług przez firmy Polskie (chyba ze nie ma lub żadna nie zainteresowana wtedy można zagraniczna). Cenzura w telewizji. Zmienienie zasad szkolnictwa (propaganda rasowa od małego!) , Inwestowanie pieniędzy w silna i nowoczesna armie która będzie się liczyć na świecie. Robienie tak aby być państwem niezależnym od innych. Wprowadzenie militarnej organizacji do utrzymania porządku.Dodatkowe korzyści dla rodzin wychowujących BIAŁE DZIECI , bo to przyszłość rasy!!! Definitywnie zakazać wysyłania żywności/odzieży do afryki , u nas tez są potrzebujący i to nasi! Zdelegalizować organizacje komunistyczne , anarchiczne oraz takie które propagują niezdrowe zachowania (gejostwa itp.) oraz tolerancje wobec innych ras.
i uczcić swiętem narodowym rocznicę narodzenia Dmowskiego albo jakiegos innego oszołoma.

_____________
AD 2010: panie i panowie, jesteśmy świadkami ustalania się nowych standardów głupoty na tym forum.
__________________

Ostatnio edytowany przez Vil - 03-01-2010 o 12:40.
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2010, 13:10   #103
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Ale pomysł o nie wysyłaniu niczego do Afryki jest dobry.
Ja też popieram wspieranie polaków w pierwszej kolejności, ale jak ktoś chce wspomagać Afryke, to chyba byłoby śmieszne tego zabronić.
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2010, 16:58   #104
Gordorczyk
Użytkownik Forum
 
Gordorczyk's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 213
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Honera
Domyślny

dokladnie, gdyby ta cala żywności i odzież trafila do Polskich rodzin w kraju skrajna biedota byłaby rzadkością

a co do planu Albertusa
ogolnie ok, ale NIE MOżLIWE by cos takiego sie stalo
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez miszcz78 Pokaż post
Pewien koleś w grze internetowej (plemiona) wysłał do mnie wiadomość, ze chyba je**alem na glowe, jesli mysle ze go przejme, a pozniej "spier****". Czy jesli zglosze to na policje, zrobia cos?
Полскa!!!

Ostatnio edytowany przez Gordorczyk - 03-01-2010 o 17:03.
Gordorczyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2010, 17:15   #105
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Jeden silny wódz który stalowa ręka będzie rządzić , Granice zamknąć. System jednopartyjny bo jak jest parę partii to się kłócą miedzy sobą i nie ma nic! , ani rzeczy dobrych ani złych tylko kłótnie... Żadnych cyganów , czeczenow czy innych nie przyjmować. Ograniczać import towarów , mamy swoje Polskie! Pierwszeństwo wykonywania usług przez firmy Polskie (chyba ze nie ma lub żadna nie zainteresowana wtedy można zagraniczna). Cenzura w telewizji. Zmienienie zasad szkolnictwa (propaganda rasowa od małego!) , Inwestowanie pieniędzy w silna i nowoczesna armie która będzie się liczyć na świecie. Robienie tak aby być państwem niezależnym od innych. Wprowadzenie militarnej organizacji do utrzymania porządku.Dodatkowe korzyści dla rodzin wychowujących BIAŁE DZIECI , bo to przyszłość rasy!!! Definitywnie zakazać wysyłania żywności/odzieży do afryki , u nas tez są potrzebujący i to nasi! Zdelegalizować organizacje komunistyczne , anarchiczne oraz takie które propagują niezdrowe zachowania (gejostwa itp.) oraz tolerancje wobec innych ras.


już wiecie co myślę o tej całej antifie i o polityce ;D nie komentuje komentarzy odnosnie mego zdania na ten temat.
To co ty jeszcze w Polsce robisz?
Jakbyś był mądry, to byś kierował sobą tak, by w przyszłości mieć szanse coś takiego wprowadzić. Ale podwórkowego pijaka nikt słuchać nie będzie, oj nie.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2010, 17:31   #106
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Ale pomysł o nie wysyłaniu niczego do Afryki jest dobry.
Też tak myślę. Jestem przeciwny pomocy, która nic nie daje.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2010, 17:42   #107
Gordorczyk
Użytkownik Forum
 
Gordorczyk's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 213
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Honera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
To co ty jeszcze w Polsce robisz?
Jakbyś był mądry, to byś kierował sobą tak, by w przyszłości mieć szanse coś takiego wprowadzić. Ale podwórkowego pijaka nikt słuchać nie będzie, oj nie.
A pan prezydent Wałęsa chyba miał nie za wysokie wykształcenie i zmienił kraj
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez miszcz78 Pokaż post
Pewien koleś w grze internetowej (plemiona) wysłał do mnie wiadomość, ze chyba je**alem na glowe, jesli mysle ze go przejme, a pozniej "spier****". Czy jesli zglosze to na policje, zrobia cos?
Полскa!!!
Gordorczyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2010, 18:43   #108
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gordorczyk Pokaż post
A pan prezydent Wałęsa chyba miał nie za wysokie wykształcenie i zmienił kraj
1. Polska mowa trudna sprawa, głupi nacjonalisto.
2. Wałęsa sam niczego nie zmienił.
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2010, 19:34   #109
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gordorczyk Pokaż post
A pan prezydent Wałęsa chyba miał nie za wysokie wykształcenie i zmienił kraj
No tak, bo nie ma absolutnie żadnej różnicy w sytuacji Polski teraz i za czasów Wałęsy Poza tym nie zrozumiałeś mnie - ktoś taki jak Albertus nigdy nie zostanie kimś takim, kto ma duży wpływ na losy kraju.

@down: Ok, poprawiam się: jakby był świadom swoich poglądów. Siedzenie na dupie i mówienie "powinno być tak tak i tak" to raczej nie poglądy, tylko jakiś swój własny wyimaginowany, spaczony świat (rzucania kasztanami w Żydów nie zaliczamy do nie-siedzenia na dupie).

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 03-01-2010 o 21:32.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2010, 13:56   #110
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gordorczyk Pokaż post
dokladnie, gdyby ta cala żywności i odzież trafila do Polskich rodzin w kraju skrajna biedota byłaby rzadkością
Skrajna biedota byłaby rzadkością gdyby państwo ładowało więcej kasy w edukacje , biedne rodziny/rodziny zastępcze a mniej w kościoły i domy dziecka , ZUS itp. i pełno innych niepotrzebnych gówien.No i dawałoby ludziom wybór. Mnie np. odstrasza brak wyboru w czymkolwiek i robię wszystko aby uprzykrzyć innym ludziom życie ;].
Cytuj:
ogolnie ok, ale NIE MOżLIWE by cos takiego sie stalo
Na szczęście , bez armii nic nie wskórasz ... a armia dresów z pałkami łatwo się złoży .


@Albi

__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .

Ostatnio edytowany przez Beh0lder - 04-01-2010 o 14:03.
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2010, 16:48   #111
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Beh0lder Pokaż post
Skrajna biedota byłaby rzadkością gdyby państwo ładowało więcej kasy w edukacje , biedne rodziny/rodziny zastępcze a mniej w kościoły i domy dziecka , ZUS itp. i pełno innych niepotrzebnych gówien.
Państwo powinno w pierwszej kolejnosci rozwijac gospodarke tak, aby bylo zapotrzebowanie na pracowników, dopiero potem edukować masy tak, aby tych pracowników wytworzyc.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2010, 16:55   #112
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Beh0lder Pokaż post
Mnie np. odstrasza brak wyboru w czymkolwiek i robię wszystko aby uprzykrzyć innym ludziom życie ;].
Domyślam się, że to jest prowokacja, ale czy wiesz jak wielką bzdure tu napisałeś?
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2010, 17:26   #113
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Lol , pewnie , że wiem .
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2010, 20:32   #114
Ozurtes
Użytkownik Forum
 
Ozurtes's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 31

Posty: 85
Stan: Niegrający
Wyślij wiadomość przez ICQ do Ozurtes Ozurtes ma numer GG 8890739 Adres Jabbera do Ozurtes Send a message via Skype™ to Ozurtes
Domyślny

Nie rozumiem dlaczego takie Albertusy i Beholdery nie mają perm bana :/ Przecież z ich tysiąca postów jakiś tysiąc nie ma sensu.
Ozurtes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2010, 20:51   #115
Leeawe
Użytkownik Forum
 
Leeawe's Avatar
 
Data dołączenia: 22 11 2009
Lokacja: Ulesie =p

Posty: 142
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: BeRyLja
Poziom: 45
Skille: za duże
Poziom mag.: 30
Domyślny

A więc tak na pierw powiem parę słów to tutejszych debili :PRECZ Z KOMUNĄ I RASIZMEM -.-

A więc przejdźmy do sedna.

Ktoś napisał,że dyby cała to żywność co jest wysyłana do Afryki trafiła by do Polski to by było fajnie. A tak szczerze czym są gorsi Afrykanie od nas? są czarni?jest ich tyle,że dyby każdy wysłał swoją lodówkę to by nie starczyło? Taki sam człowiek jak ja lub ty. A że w tych obszarac panuje bida,wojna, i eids to 3eba pomagać tym ludziom a nie odwracać się. Dawać to nie ale brać to tak -.-

Co do Albertusa komunisty. Ty jesteś kurwa Putin czy jaki chuj?
__________________
O kurwa


i życie staje się lepsze
Leeawe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2010, 20:56   #116
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
Państwo powinno w pierwszej kolejnosci rozwijac gospodarke tak, aby bylo zapotrzebowanie na pracowników, dopiero potem edukować masy tak, aby tych pracowników wytworzyc.
To znaczy co ma robić? Państwo "własnoręcznie" miejsc pracy tworzyć nie może, tworzą je obywatele, a to ma związek z edukacją.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2010, 21:02   #117
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leeawe Pokaż post
Ktoś napisał,że dyby cała to żywność co jest wysyłana do Afryki trafiła by do Polski to by było fajnie. A tak szczerze czym są gorsi Afrykanie od nas? są czarni?jest ich tyle,że dyby każdy wysłał swoją lodówkę to by nie starczyło? Taki sam człowiek jak ja lub ty. A że w tych obszarac panuje bida,wojna, i eids to 3eba pomagać tym ludziom a nie odwracać się.
Jak zaczniesz zarabiać sam na siebie i liczyć każdego grosza wydanego na jedzenie to zmienisz zdanie. I niby czemu ja mam za*******ać na jakichś murzynów z drugiego końca świata? Większość z nich żyje w przekonaniu, że jedzonko spada w paczkach z samolotów i nie ma co się wysilać, lepiej leżeć i wołać o pomoc. Nie czuję się rasistą, ale krew mnie zalewa na widok takich 13-letnich pulpetów co plują się o pomoc dla biednych murzynów prawie tak samo jak o trzecią dokładkę ziemniaków ze schabowych...

Ostatnio edytowany przez Gierubesoen - 04-01-2010 o 21:04.
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2010, 21:21   #118
Oerciak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 31

Posty: 649
Oerciak ma numer GG 4853370
Domyślny

Cytuj:
Nie rozumiem dlaczego takie Albertusy i Beholdery nie mają perm bana :/ Przecież z ich tysiąca postów jakiś tysiąc nie ma sensu.
Bez nic byłoby nudno ;-D

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leeawe Pokaż post
A więc tak na pierw powiem parę słów to tutejszych debili :PRECZ Z KOMUNĄ I RASIZMEM -.-

A więc przejdźmy do sedna.

Ktoś napisał,że dyby cała to żywność co jest wysyłana do Afryki trafiła by do Polski to by było fajnie. A tak szczerze czym są gorsi Afrykanie od nas? są czarni?jest ich tyle,że dyby każdy wysłał swoją lodówkę to by nie starczyło? Taki sam człowiek jak ja lub ty. A że w tych obszarac panuje bida,wojna, i eids to 3eba pomagać tym ludziom a nie odwracać się. Dawać to nie ale brać to tak -.-
A co mnie interesują murzyni na drugiej stronie globu? Niech się pozastrzelają, pomoc im dawaliśmy ale co jest? Dalej się zabijają jak zabijali.
Bardzo zajebiste podejście, doprawdy, tylko dać pokojowego nobla...
Ale zapytam się Ciebie- wysłałeś SAM jakąkolwiek paczkę z żywnością ze SWOJEJ lodówki do nich? Nie? To cicho siedź.

Ostatnio edytowany przez Oerciak - 04-01-2010 o 21:23.
Oerciak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2010, 21:26   #119
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oerciak Pokaż post
Ale zapytam się Ciebie- wysłałeś SAM jakąkolwiek paczkę z żywnością ze SWOJEJ lodówki do nich? Nie? To cicho siedź.
A jak inni wysyłają, to co cię to obchodzi?
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2010, 21:27   #120
Oerciak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 31

Posty: 649
Oerciak ma numer GG 4853370
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
A jak inni wysyłają, to co cię to obchodzi?
To mnie nie obchodzi, obchodzi mnie to, że ktoś się pluje o to samemu nic nie robiąc.
Oerciak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:46.


Powered by vBulletin 3