Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-09-2009, 23:18   #21
Pedzik2009
Użytkownik Forum
 
Pedzik2009's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2009
Lokacja: Exiva ^^

Posty: 75
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Selena
Poziom: 40
Skille: 21/27
Poziom mag.: +0
Domyślny

a ja twierdze , że quest działa na SoF No bo po co byłbym trik z znikaniem?: >
to jest jedyny dowód! Więc jeśli chcecie rozwiązać tą zagadkę to zamiast się zastanawiać czy da się go zdobyć zacznijcie myśleć jak :>..

PZDR ;** K.C
Pedzik2009 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-09-2009, 23:29   #22
war.gan.
Użytkownik Forum
 
war.gan.'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2007

Posty: 20
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
Zwykle jeśli niema dowodu na istnienie czegoś niema też dowodu na jego nieistnienie, czyli rozumując jak panowie wyżej wszystko co nie istnieje jest paradoksem ponieważ zaczyna istnieć nieistnienie dotychczasowych istnień, ale to co narazie istnieje napędza istnienie nieistnienia, więc tak naprawdę nic nie istnieje, a nie wystarczy po prostu przyjąć, że parę osób ma SoF, ale nie ukazała się jeszcze do niego solucja.
nic dodać nic ująć...
__________________
"Daj człowiekowi rybe to nakarmisz go na jeden dzień, naucz go łowić to nakarmisz go na całe życie"

SAY NO TO RACISM
war.gan. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 11:38   #23
Cygan Slejter
Użytkownik Forum
 
Cygan Slejter's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 828
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Z tego co mi wiadomo, to twoja teoria byla sprawdzana juz dawno na Antice
bynajmniej tak mi powiedzial jeden z tamtejszych rookstayerow
no ale szukajcie dalej, licza sie checi
__________________
Cygan Slejter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 14:53   #24
DaimenPro
Użytkownik Forum
 
DaimenPro's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2008
Lokacja: Gotham.

Posty: 101
Stan: Na Emeryturze
Świat: Candia
DaimenPro ma numer GG 2966137
Domyślny

No ale po co CipSoft umieszczałby by jakieś zagadki typu POI na wyspie dla nowicjuszy. Rookgaard jest po to a by poznać tibie... A nie żeby główkować nad zdobyciem SS z tego co wiem zresztą jest taki quest na mainie. Przecież do napier... trolli wystarczy katana >.< 8 lvl i bye bye rookgaard...
DaimenPro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 16:22   #25
Barbar
Użytkownik Forum
 
Barbar's Avatar
 
Data dołączenia: 20 12 2008

Posty: 208
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
Poziom: 69
Skille: 23/29
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pedzik2009 Pokaż post
a ja twierdze , że quest działa na SoF No bo po co byłbym trik z znikaniem?: >
to jest jedyny dowód! Więc jeśli chcecie rozwiązać tą zagadkę to zamiast się zastanawiać czy da się go zdobyć zacznijcie myśleć jak :>..

PZDR ;** K.C
Nie da się bo już by go zdobyli.

Possdro ;*;* K.C Kasiu, K.C Basiu <3<3 <słłit>
__________________


Ukryty tekst:

\o/
Barbar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 16:51   #26
dagi12
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 09 2008

Posty: 12
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Barbar Pokaż post
Nie da się bo już by go zdobyli.

Possdro ;*;* K.C Kasiu, K.C Basiu <3<3 <słłit>
Ukazało się w internecie 2 filmiki i 28 screenów (wszystkich mogłem nie znaleźć), więc na jakiej podstawie twierdzisz, że nikt go nie zdobył?
dagi12 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 18:22   #27
Ameriov
Użytkownik Forum
 
Ameriov's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2006
Wpisy bloga: 4

Posty: 713
Profesja: Rookstayer
Gildia: Vampires
Świat: Isara
Poziom: 70
Skille: 96 Fish
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dagi12 Pokaż post
Ukazało się w internecie 2 filmiki i 28 screenów (wszystkich mogłem nie znaleźć), więc na jakiej podstawie twierdzisz, że nikt go nie zdobył?
Chociażby takiej, że akurat wszystkie filmiki i wszystkie SSy to fake, kiepski dowód dałeś.

Cytuj:
No ale po co CipSoft umieszczałby by jakieś zagadki typu POI na wyspie dla nowicjuszy. Rookgaard jest po to a by poznać tibie... A nie żeby główkować nad zdobyciem SS z tego co wiem zresztą jest taki quest na mainie. Przecież do napier... trolli wystarczy katana >.< 8 lvl i bye bye rookgaard...
Jeśli odkrycie wykonania PoI było by dla Ciebie problemem, to żałuje, że wpuściłem Cię do gildii.
A kto powiedział, że masz główkować? PS. Na mainie jest quest na SS. Tu jest quest na SoF, a SS nie koniecznie jest w nim nagrodą.


Ahs, nieodkryta zagadka jest jeszcze nawet przed Rookgaardem, rozejrzyjcie się dobrze po tutorialu
(oczywiście to nie musi nic być, ale przez tyle czasy zauważyło tą dodatkową jaskinię kilkanaście osób)

~A/.
__________________
Free Candy

Rookgaardians Smasher

Secrets Keeper.
Ameriov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 20:33   #28
Linkater
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 08 2006

Posty: 86
Świat: Morgana
Domyślny

Rany, ostatni raz byłem na tym forum 3 lata temu... Czy od tego czasu nikt nie zrozumiał że ten quest miał tylko dodać odrobinę klimatu Rookowi?
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez \o7 Pokaż post
idonc sobie po rookharcie zobaczylem wyspe a tam byly ognie i miecz taki karbowany jak frytki jak go doztac?
Linkater jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 21:25   #29
Old_Game
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 05 2008
Lokacja: Polska
Wiek: 35
Wpisy bloga: 1

Posty: 213
Stan: Na Emeryturze
Imię: Loneka
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 23
Skille: 60/60
Poziom mag.: 3
Domyślny

A ja wam opowiem ciekawą historyjkę \o/. Trzymać się.

Otóż dawno dawno temu na Proroku (dawny rook) była wojna między ludźmi i potworami Trolle Orki Minosy itp.

Niestety to nie było ostateczne zło. Wszystkim władał sam Szatan.

No i podczas tej bitwy ta zua strona przegrywała bo ludzie mieli super pr0 i w ogóle masakryczny miecz który idziesz i od same spojrzenia zgon.

W końcu książę piekieł się w*****ł i rozkazał swojemu słudze o imieniu Fury wykraść główny miecz dzięki któremu któremu inne istniały u ludzi.

Zaczął się masakryczny atak na miasto ludzi. Zostali odcięci od posiłków i niestety miecz został wykradziony.

Bóg patrzący na to wszystko zdecydował się wysłać swojego posłańca o imieniu Sword.

Ten wyruszył z poszukiwaniu tego miecza i samego Fury.

Po paru dniach poszukiwania znalazł ich siedzibę głęboko pod ziemią w najciemniejszych piekłach.

Posłaniec o imieniu Sword wrócił do Boga i zdał raport. Ten zdenerwowany rozkazał mu ten miecz odzyskać.

Niestety to nie było łatwe. A Tym czasem nasz bohater o imieniu Fury próbując nieskutecznie zniszczyć ten miecz powędrował do neutralnego druida o imieniu Rook który powiedział mu, żeby go odciął od reszty wyspy. Ponieważ jego moc działa tylko na jego ziemiach.

Tak więc nasz Fury szukając odpowiedniego miejsca został zaatakowany przez ludzi którym dowodził mężny wojownik o imieniu Gaard.

Rozpętała sie bitwa. Fury przyzwał swoich sługusów którzy poradzili sobie z armią ludzi. A Gaard'a zabił sam Fury.

Fury Dalej podążał do tego odpowiedniego miejsca znalazł niewielką górę na której mógł ulokować ten miecz.

Górę od reszty wyspy łączył tylko nie wielki łącznik który pomieści 1 osobę na raz.

Gdy już położył ten miecz. Obtoczył go kamieniami, żeby było trudniej go zabrać.

Te owe kamienie maskowały ów miecz.

Niestety. Nasz super hiroł wysłaniec Boga o imieniu Sword przeszkodził mu w tym. Rozpętała się walka między nimi.

Nasz druid o nazwie Rook dowiedział się o co chodzi Fury'owi a, że jest człowiekiem chciał temu zapobiec.

Więc rozwalił tamę przez którą przelała sie woda. Ta ów woda podążyła do tej góry na której walczył Sword i Fury.

Fury w desperacji powiedział: Nigdy nie przejdziesz tędy"
Rozjebał ten łącznik (wiecie scena z Władcy pierścieni) akurat wtedy wleciała ta cała woda i obaj wpadli do wody i ślad o nich zaginął.

Nasz druid o nazwie Rook postanowił zmienić Swoje imie na inne.
Od tamtej pory ukrywa się na pewnej górze myśląc nad tym jak wydobyć ten miecz.

Ponieważ, gdy Fury i Sword przepadli bez śladu, Sam Szatan zdenerwował się. Ukrył się głęboko pod ziemią przy okazji obtoczył ten miecz ogniami z demonicznych piekieł którego ręka człowieka spłonie od dotyku.

Jedynie sam Bóg może zgasić ognie. Lecz modlitwy do niego nic nie dawały.

Tak ów powstał Sword Of Fury. I nazwa RookGaard.

Legenda mówi, że jakiegoś dnia zjawi się wojownik godzien zgasić ognie i dotknąć miecz czyniąc przy okazji dobrą pomoc ludzkości.
Podobno ma to być sam wysłaniec Boga.
Lecz do tej chwili nic się nie stało.

DZIĘKUJE THE END \o/
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
No już mnie zaczynacie wku*wiać z tym Sunrisem. Pierwszy zdobył 100lvl na rooku. KONIEC!
Nie posiada on Spike Sworda, Brass Armor, Iron Helmeta;
nie walczył on z tarantulą, gulem ani minotaurem magiem;
nie jest GM'em, postacią Cipsoftu; nie znał Durina, Knightmare, Ducha Świętego czy Jezusa Chrystusa;
Old_Game jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 21:54   #30
DaimenPro
Użytkownik Forum
 
DaimenPro's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2008
Lokacja: Gotham.

Posty: 101
Stan: Na Emeryturze
Świat: Candia
DaimenPro ma numer GG 2966137
Domyślny

Ameriov:

Nooo tak ty byś z gildią zrobił bez spoila POI. Już to widzę.

@Topic

Po dalszym czytaniu waszych teorii nadal twierdzę że SS jest nie do zdobycia czy tam jak to niektórzy mówią (wielka różnica >.<) Sword Of Fury.
DaimenPro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 23:14   #31
Pedzik2009
Użytkownik Forum
 
Pedzik2009's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2009
Lokacja: Exiva ^^

Posty: 75
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Selena
Poziom: 40
Skille: 21/27
Poziom mag.: +0
Domyślny

Da się go zdobyć i chuj! są dowody za : D ja go nawet mialem ( na test servie xd) ale sam trik z znikaniem jest dowodem -.-... no chyba , że go wycofają tak jak możliwość sprzedania Brass armora u npc ;s... No... a teraz zamiast kminić czy sie go da zdobyć radze zastanowić się JAK : D?
Pedzik2009 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-09-2009, 14:54   #32
Old_Game
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 05 2008
Lokacja: Polska
Wiek: 35
Wpisy bloga: 1

Posty: 213
Stan: Na Emeryturze
Imię: Loneka
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 23
Skille: 60/60
Poziom mag.: 3
Domyślny

i tak moja historyjka jest najbardziej prawdopodobna \o/

@down

hahaha Wiem.
Ale jak to pisałem chodziło mi o coś takiego, że oni wymyślają takie historie i, że moja niby jest najprawdopodobniejsza.

PS. Jakbyś nie zrozumiał. Pisałem to z nudów \o/
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
No już mnie zaczynacie wku*wiać z tym Sunrisem. Pierwszy zdobył 100lvl na rooku. KONIEC!
Nie posiada on Spike Sworda, Brass Armor, Iron Helmeta;
nie walczył on z tarantulą, gulem ani minotaurem magiem;
nie jest GM'em, postacią Cipsoftu; nie znał Durina, Knightmare, Ducha Świętego czy Jezusa Chrystusa;

Ostatnio edytowany przez Old_Game - 10-09-2009 o 20:36. Powód: Afe stn
Old_Game jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-09-2009, 16:23   #33
Koran11
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 09 2009

Posty: 5
Domyślny

dilejt plax ,,,,

Ostatnio edytowany przez Koran11 - 12-09-2009 o 17:51.
Koran11 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2009, 15:50   #34
RedFOg
Użytkownik Forum
 
RedFOg's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2008
Lokacja: -unknow-

Posty: 171
Profesja: Paladin
Domyślny

na tabliczce przed SS jest napis w stylu "tylko pokorny może zdobyć miecz furii"
i na moje to ŻADNEGO questa nie ma, a SS jest po to żeby zachęcić ludzi do wyjścia na Main (człowiek pokorny nie stawia się losowi...)
RedFOg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2009, 15:59   #35
Pani_Halinka
Użytkownik forum
 
Pani_Halinka's Avatar
 
Data dołączenia: 13 09 2009
Lokacja: Piekuo
Wiek: 81

Posty: 8
Poziom: 666
Skille: 66/66
Poziom mag.: 66
Domyślny

SS/Mino Mage/Ghoul pokazuja co czeka graczy na mainie,tak samo jest na IoD ze jak sie wybierze jakas profesje to tam gdzie sie dostaje ze skrzynki eq to np. u knighta tam za kratami leza np.ornamented shield,bohy czy cos w tym stylu i pokazuja jakie itemki beda dalej na mainie i nie da sie ich zdobyc.
Pani_Halinka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2009, 16:00   #36
Ameriov
Użytkownik Forum
 
Ameriov's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2006
Wpisy bloga: 4

Posty: 713
Profesja: Rookstayer
Gildia: Vampires
Świat: Isara
Poziom: 70
Skille: 96 Fish
Domyślny

Nie stawia się losowi?
Ja nie wierzę w przeznaczenie/los i co teraz?

Rozumiem wasz tok myślenia, ale gdyby chcieli zachęcić ludzi do wyjścia na main,
to zrobili by ZOO na Rookgaardzie.. zamknęli by jakieś Behemothy w klatkach i dali NPC krzyczącego "Jeśli opuścisz tą wyspę być może kiedyś się z nim zmierzysz"...
__________________
Free Candy

Rookgaardians Smasher

Secrets Keeper.
Ameriov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2009, 16:05   #37
RedFOg
Użytkownik Forum
 
RedFOg's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2008
Lokacja: -unknow-

Posty: 171
Profesja: Paladin
Domyślny

no dobra źle sformułowane, bardziej pasowało by "przeznaczeniu"...
2UP ma rację IMO ale druga opcja jest taka żeby iść do Cipfrienda i poprosić żeby nauczył pokory...
i by pasowało do stwierdzenia CIPSoftu że rozwiązanie mamy pod nosem, bo znamy napis na tabliczce, a powszechnie wiadomo że mnisi są pokorni...
sprawdź ktoś bo nie mam Rookstayera ale IMO nie wypali...

@UP
ZOO na Rooku?? troche bez sensu by było, Rook został stworzony przez Tibianusa II bodaj by sprawdzić czy ludzi przybywający do Tibii byli godni wstąpić na służbę króla (gdzieś to czytałem, nie pamiętam gdzie [skleroza :\])

Ostatnio edytowany przez RedFOg - 13-09-2009 o 16:07.
RedFOg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2009, 19:08   #38
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shunner Pokaż post

No więc pewny nie jestem , sprawdziłbym to gdybym miał normalny komputer , więcej czasu oraz chara z przyzwoitym lv na rooku. Dlatego chciałbym tu podyskutować na ten temat .
Tak tak ty biedny , na kalkulatorze grasz ;/. I tak trudno wbic ten 20 lvlek co ? Bo przeciez to czy zabijesz minosa na hita czy na kilka robi taka ogromną roznice ;/ ?


Cytuj:
Jak już pewnie bardziej zainteresowani wiecie iż drzwi można otworzyć tylko i wyłącznie magią!
Tak owszem wiemy, niestety banda noobow tego nie wie i jest dzieki temu ogromny spam w tym dziale
Cytuj:
Pewnie wiecie także iż Minotaur Mag miał swojego ucznia któremu powierzał swoją wiedzę , jego imię to Apprentice Sheng.
Jego imie to Sheng ... jesli juz
Cytuj:
Potwora spotkałem tylko raz w swojej całej tibijskiej historii.
Tak , mozna wywnioskowac ze maszzz ogromne doswiadczenie
Cytuj:
Pojawia się on w Minohellu na poziomie Mino Maga
O rly?!?!?
Cytuj:
Bardziej wtajemniczeni w skryptowanie , mapowanie itd. pewnie wiedzą iż respa potworka można ustawić [Jego czas]
Bossy respia sie losowo
Cytuj:
to nie banda dzieciaków bawiących się w Tibie
Yhy... chcialbym zeby to byla prawda


Cytuj:
Jak widzicie jest tam Magic Light Wand ! A jak chyba już wspomniałem tylko magią da się otworzyć drzwi!
Kurwa bylo doczytac tamten temat do konca , bylo kilkanascie glupich pomyslow z mlw.

Cytuj:
Mam jeszcze drugi dylemat. Owy uczeń używa czaru a raczej runy "Explosion"
Z tego co wiem to nie...
Cytuj:
Która jak wiecie ma zasięg krzyżyka. Jakby stanąć obok drzwi kiedy on używa explo (o.O) ?
Tak swietny pomysl , ale lepiejbyloby uzyc zaczarowanego C4
Cytuj:
Może to by dało przejście do legendarnej komnaty?
I ch*ja by ci to dalo? Ugnoilbys shenga wylecialby ci moze brass armor , ale co z tego ? Jedyne co to to ze jest to rarek (ale nie do konca bo lecial kiedys z mino)


Cytuj:
Widziałem wiele fake'ów na temat "Grobów" na szkieletach .
Nie domyslibym sie..

Cytuj:
Od razu mówię iż to są kompletne bzdury , te groby nie wiążą się z niczym po za tym iż tam pochowany jest jakiś tam kuzyn kogoś którego imienia nie znalazłem.
Bylo...
Cytuj:
Kilka razy już pisałem do CipSoftu i za każdym razem usłyszałem coś takiego :
"Szukacie za daleko , za bardzo wgłębiacie się w historię."
No i ? Oczywiscie ze jest latwiej zdobyc spike sworda - oracle.

Cytuj:
Wziąłem pod uwagę to ze bardzo chętnie mogliby tym ludzi zniechęcać by nikt nie znał sekretu.
Tylko po ch*ja maja klamac ?

Kod:
Hardek *
Bozo *
Sam ****
Oswald
Partos ***
Quentin *
Tark ***
Harsky ***
Stutch *
Ferumbras *
Frodo **
Noodles ****
Cytuj:
To jest zwyczajny opis tego co sprzedają. W chwili obecnej na RL tibi nie gram więc wszystkiego wam nie powiem , lecz wiem iż 4 gwiazdki oznaczają EQ , 2 oznaczają jedzenie reszty nie pamiętam.
To feru cos sprzedaje?



Cytuj:
Kolejny "fake" lub "bzdet" jak kto woli to bicie mino z fista. To jest jeden wielki fałsz. Dawnej posiadałem 34 lv na rooku , mino na skale jak i nie tylko ubiłem z fista chyba z 500x z różnymi sztuczkami do tego , koniec był zawsze ten sam "U are idiot."
Omg , bylo k*rwa.
Cytuj:
Najbardziej powiązaną istotą powinien być właśnie jego uczeń , gdyż to jemu powierzył cała swoją wiedzę oraz mądrość.
No i co ? Wyciagnac mozna z tego tylko taki wniosek ze byl idiota i nic poza tym.

Cytuj:
powiedziała mi iż kiedyś teleport znajdował się w innym miejscu , widocznym z kuchni oraz iż dało się do niego najnormalniej w świecie dojść bez żadnego mino maga.
Teleport przenosił na piętro "pod labiryntowe" w lewy dolny róg pomieszczenia
Dobra , fajnie a kolega kolegi powiedzial mi ze ma siostre ktorej chlopak ma Spajk Sforda 1!!!!!!!

,
Cytuj:
choć to osoba zaufana z doświadczenia wiem iż ludzie są różni i mógł być to po prostu zakłamany człowiek który chciał być doceniony za swoją wiedzę.
Omg to po ch*ja to piszesz. To oczywisty bzdet.

Cytuj:
Chciałbym was poprosić o sprawdzenie teorii z uczniem mino maga , wiem iż to łatwe nie będzie i krótko trwać nie będzie lecz chyba warto , szczególnie dla rookstayerów gdyż prawda jest taka , że zbytnio zajęcia po za expem nie mają.
Jak to , a trapowanie ?


@edit
Cytuj:
Zwykle jeśli niema dowodu na istnienie czegoś niema też dowodu na jego nieistnienie
Przeważnie dowodem na nieistnienie jest to iż nie ma dowodow na istnienie, bądz istnienie czegoś jest sprzeczne z zasadami logiki czy czegokolwiek bardziej powiazanego
@off~~
Tak , do jasnej cholery wrocilem
Elo


@down
A Bozo? Jego nie bylo wtedy w swiecie tibii (tzw. Byl ale tylko na papierze) wiec nie mogl nic sprzedawac.
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .

Ostatnio edytowany przez Beh0lder - 14-09-2009 o 19:30.
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2009, 19:24   #39
RedFOg
Użytkownik Forum
 
RedFOg's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2008
Lokacja: -unknow-

Posty: 171
Profesja: Paladin
Domyślny

up to z dziennikiem jest IMO warte uwagi bo (podobno...) CIPSoft kierował Ferdkiem, a Ferdzio tworzył runy x99

a na skrzyżowaniu na południe od mostu dwarfów jest opuszczona restauracja Mac Noodles...
RedFOg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2009, 21:33   #40
Maldoryz
Użytkownik Forum
 
Maldoryz's Avatar
 
Data dołączenia: 31 05 2006
Lokacja: Belchatow

Posty: 364
Stan: Początkujący
Imię: -
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Morgana
Poziom: -
Skille: -
Poziom mag.: -
Maldoryz ma numer GG 1329083
Domyślny

Jak juz wczesniej napisalem, to czy przypadkiem feru nie sprzedawal run (moge sie mylic, prosze wziac to pod uwage ;P). A bozo? Beholder, skad wiesz, czy go nie bylo? To, ze nie byl npc, nie oznacza, ze w realiach tibii nie istnial. Dobrym przykladem jest Alistair Cropwell (chyba dobrze napisalem ^^).
Maldoryz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:47.


Powered by vBulletin 3