Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-01-2006, 15:45   #61
Dark Alphadron
Użytkownik Forum
 
Dark Alphadron's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Lokacja: Dark Dimension - Plains of Shadows
Wiek: 33

Posty: 942
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Gildia: Patrz nick.
Świat: Antica
Poziom: N/A
Skille: Zmienne
Poziom mag.: ..
Domyślny

Cytuj:
sam sobie zaprzeczyles podajac cytat z ksiazki i mowiac co innego wiec nastepnym razem dokladniej poczytaj...
Heh, teleport prowadził zarówno z mintwalin do Minohella jak i odwrotnie bo posiłki musiały się jakoś zmieniać, nie? Np. 7 minosów z Minohell do Mintwalin na odpoczynek a kolejne 7 z Mintwalin do Minohella jako zastępstwo. Poza tym musieli jakoś zapasy uzupełniać, a to był najbezpieczniejszy pomysł, bo:
"Nie możemy wyjść na powierzchnię, ponieważ są tam ci ludzie. Trzeba zniszczyć ich osadę, lecz będzie to trudne ponieważ świątynia teleportuje ich coraz więcej. Królewski Mag próbuje obmyślić sposób na zniszczenie jej. Zamknął się w swojej komnacie i rozkazał żeby mu nie przeszkadzać.".
Dla mniej inteligentnych: kolejny cytat z tej księgi. A co do teleportowania się do Ghoula to jest wina niestabilności tego teleportu. Przynajmniej tak to obmyślił CipSoft . Co do questa to on był ale go wycofali. Byłem tam z kumplami(8 blokerów, 9 shooterów z łukami i, ofkors, ja jako shooter) ok. 2 lata temu i wykonaliśmy ten quest. Co prawda Spike Sworda zwinął ten koleś który prowadził na quest(wlazł jako pierwszy w teleport, bo "w razie potworów za silnych ostrzegę was") ale byłem tam. Ja i 17 kolesi. Nicków nie pamiętam, a dostałem na ten charek bana za spamowanie więc vipa nie sprawdzę. SSów też nie mam bo nie wiedziałem jak się je robi.
__________________

Wkurzyłem, pochwaliłem, obraziłem kumpla? Podoba/nie podoba Ci się coś we mnie/moim avatarze/stylu pisania itp? Wyraź to TU, wstawiając mi notę.
----(\_/)
<=(x.x)=|-o - Stop zającom w podpisach!
--- (> <)
Dark Alphadron jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-01-2006, 20:06   #62
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

Prowadzi tylko z mintwalin bo te oddzialy przybywaly po to zeby zabijac ludzi ale ludzie wciaz je zabijaly dlatego te oddzialy nie mogly odpoczywac bo ginely po spotkaniu z ludzmi...
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2006, 21:34   #63
Gallar
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2005

Posty: 594
Gallar ma numer GG 4524829 Gallar ma login Tlenu gallstayer@o2.pl Adres Jabbera do Gallar Send a message via Skype™ to Gallar
Domyślny

@Kshaq: Z tego co JA kojarze teleport działa w obydwie strony.. ale dawno nie "bawiłem" sie na rooku w czytanie książek itp. więc może nie pamiętam.
@2UP: Gdyby tak było.. raz więcej osób by pewnie ten quest zrobiło.. dwa - ludzie by o tym wiedzieli..
Więc S T F U

Ostatnio edytowany przez Gallar - 30-01-2006 o 11:25.
Gallar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2006, 15:12   #64
Zala Milis
Użytkownik Forum
 
Zala Milis's Avatar
 
Data dołączenia: 02 12 2005
Lokacja: pokój>biórko>forum.tibia.pl
Wiek: 33

Posty: 102
Stan: Aktywny gracz
Zala Milis ma numer GG 7053991 Zala Milis ma login Tlenu maziak3@o2.pl
Domyślny

@Kshag: 1.a czy ja gdzies pisalem ze ghul byl do pokonania na quescie??
2.z ta areNa to byla tzw. literofka, kazdemu sie zdarza.
3.nie badz zarozumialy i wszystko bo tylko wzbudzasz litosc o co nie ktorych.
4. pewnie teraz chcesz mi wytknac bledy w pisowni? napisalem je specjalnie.
Zala Milis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2006, 15:44   #65
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

@up
dobra moze przesadzilem z ta literowka i nie wzbudzam jakiejs litosci tylko cos proboje wyjasnic... a co do ciebie to ja bym odrazu za wytlumaczenie czegos nie wyskoczyl na gosia od razu go wyzywajac wiec sory ale sam widzisz... ale sam musisz przyznac ze to twoje sprostowanie jednak troche od prawdy odbiegalo i o to mi chodzilo zeby je jeszcze bardziej sprostowac...
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2006, 22:30   #66
Zala Milis
Użytkownik Forum
 
Zala Milis's Avatar
 
Data dołączenia: 02 12 2005
Lokacja: pokój>biórko>forum.tibia.pl
Wiek: 33

Posty: 102
Stan: Aktywny gracz
Zala Milis ma numer GG 7053991 Zala Milis ma login Tlenu maziak3@o2.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kshaq
@up
dobra moze przesadzilem z ta literowka i nie wzbudzam jakiejs litosci tylko cos proboje wyjasnic... a co do ciebie to ja bym odrazu za wytlumaczenie czegos nie wyskoczyl na gosia od razu go wyzywajac wiec sory ale sam widzisz... ale sam musisz przyznac ze to twoje sprostowanie jednak troche od prawdy odbiegalo i o to mi chodzilo zeby je jeszcze bardziej sprostowac...
dobra dobar troche mnie ponioslo, przyzje i przepraszam

btw. to wszystko to offtop.
Zala Milis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2006, 08:42   #67
Dark Alphadron
Użytkownik Forum
 
Dark Alphadron's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Lokacja: Dark Dimension - Plains of Shadows
Wiek: 33

Posty: 942
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Gildia: Patrz nick.
Świat: Antica
Poziom: N/A
Skille: Zmienne
Poziom mag.: ..
Domyślny

@kshaq i zala milis
Co to ma być? Czat czy forum? Dobra rada dla obydwu:
1: Używajcie polskich fontów bo mało kto was zrozumie
2: Poduczcie się ortografii bo np. próbóje pisze się przez "u" a przednioty przez "m". Mógłbym tak długo wymieniać.
@Gallar
Raz: Mało kto to zrobił bo mało kto wiedział jak;
Dwa: Ludzie o tym nie wiedzieli dlatego że jak ktoś te looty dorwał to nie rozgłaszał drogi na cały rook, tylko szpanował itemkami.
Więc (jak to sam powiedziałeś) STFU n00b
__________________

Wkurzyłem, pochwaliłem, obraziłem kumpla? Podoba/nie podoba Ci się coś we mnie/moim avatarze/stylu pisania itp? Wyraź to TU, wstawiając mi notę.
----(\_/)
<=(x.x)=|-o - Stop zającom w podpisach!
--- (> <)

Ostatnio edytowany przez Dark Alphadron - 31-01-2006 o 08:44.
Dark Alphadron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2006, 10:18   #68
Kenicram
Użytkownik forum
 
Kenicram's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2006
Lokacja: Tychy

Posty: 8
Kenicram ma numer GG 6728846
Domyślny

Mam taka prosbe niech ktos rozkopie wszystkie expowiska wilków na PACC Arena. Kiedys znalazlem ksiazke za drzewem i tam pisało ze Klucz do drzwi ktory kazdy pragnie sa w miejscu gdzie sa wilki. Pomyslalem ze to klucz do mino maga bo do ghoula niema drzwi. Rozkopalem juz wszsytkie expowieska na FACC arena z wilkami i znalazlem tylko 1 dziure - było tam zaledwie 3 wilki i rzeczka jakas. Prosze rozkopcie
Kenicram jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2006, 11:52   #69
Wisyrz
Użytkownik Forum
 
Wisyrz's Avatar
 
Data dołączenia: 02 07 2005

Posty: 38
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kenicram
Mam taka prosbe niech ktos rozkopie wszystkie expowiska wilków na PACC Arena. Kiedys znalazlem ksiazke za drzewem i tam pisało ze Klucz do drzwi ktory kazdy pragnie sa w miejscu gdzie sa wilki. Pomyslalem ze to klucz do mino maga bo do ghoula niema drzwi. Rozkopalem juz wszsytkie expowieska na FACC arena z wilkami i znalazlem tylko 1 dziure - było tam zaledwie 3 wilki i rzeczka jakas. Prosze rozkopcie
byłem na all expowiskach wilków ale chyba trzeba kilofem pokopać bo na ziemi nie leży
Wisyrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2006, 13:07   #70
Kenicram
Użytkownik forum
 
Kenicram's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2006
Lokacja: Tychy

Posty: 8
Kenicram ma numer GG 6728846
Domyślny

No rozkopywałem kilofem kratke po kratce. Ale tylko znalazlme 1 zakompana dziure. Nie mam PACC'a wiec nie moge rozkowac expowiska na pacc arena wiec jak ktos ma to niech beirze kilofa do rak i nie rozkopuje
Kenicram jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2006, 18:43   #71
Wisyrz
Użytkownik Forum
 
Wisyrz's Avatar
 
Data dołączenia: 02 07 2005

Posty: 38
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kenicram
No rozkopywałem kilofem kratke po kratce. Ale tylko znalazlme 1 zakompana dziure. Nie mam PACC'a wiec nie moge rozkowac expowiska na pacc arena wiec jak ktos ma to niech beirze kilofa do rak i nie rozkopuje
wiesz ja mam pacc ale gram na mainie na rooku to czasami jak mi sie nudzi więc jak mi sie ponudzi to pokopie
Wisyrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2006, 21:40   #72
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kenicram
Mam taka prosbe niech ktos rozkopie wszystkie expowiska wilków na PACC Arena. Kiedys znalazlem ksiazke za drzewem i tam pisało ze Klucz do drzwi ktory kazdy pragnie sa w miejscu gdzie sa wilki. Pomyslalem ze to klucz do mino maga bo do ghoula niema drzwi. Rozkopalem juz wszsytkie expowieska na FACC arena z wilkami i znalazlem tylko 1 dziure - było tam zaledwie 3 wilki i rzeczka jakas. Prosze rozkopcie
Pick hole na respie wilkow?? a na dotatek ksiazka o ktorej w zyciu nie slyszalem. Sorki czy mozesz dac namiary jakies na to miejsce z dziura?? Tak dla potwierdzenia, dla dowodu.
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2006, 16:19   #73
Gallandier
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Ja mam cos ciekawego

A mianowicie powiedzcie do Amber 'minotaur' ona wam odpowie Horrible monsters czy cos takiego spytajcie sie 'monster' i tu dopiero niespodzianka They are orcs, minotaurs, cyclops (!!!!) and even \green dragon (!!!!!!!!!!!!!!!!!)
A i jeszcze w notatniku Amber sa imiona NPC z Thais i gwiazdki (*) nie wiem co to znaczy bo w thais nikt nie reaguje na slowo Amber

Ostatnio edytowany przez Gallandier - 01-02-2006 o 16:22.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2006, 18:51   #74
Wisyrz
Użytkownik Forum
 
Wisyrz's Avatar
 
Data dołączenia: 02 07 2005

Posty: 38
Domyślny

[quote=Gallandier]A mianowicie powiedzcie do Amber 'minotaur' ona wam odpowie Horrible monsters czy cos takiego spytajcie sie 'monster' i tu dopiero niespodzianka They are orcs, minotaurs, cyclops (!!!!) and even \green dragon (!!!!!!!!!!!!!!!!!)
green dragon jest martwy w quescie z copper shieldem a cyc był podobno kiedyś jak jeszcze był otwarty ghoul
Wisyrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-02-2006, 22:04   #75
Pewna Osoba
Użytkownik forum
 
Pewna Osoba's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2005
Lokacja: Olsztyn

Posty: 5
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 33
Brak ikony Hmm...

Myśle jak wile osób że wszystkie questy na Rooku są dostępne.
Niedawno samam widzialam na kanale trade jak ktoś (nie pamiętam jaki to był nick) mowił "sell Spike Sword Rook" lub jakoś tak ale nie jestem pewna czy nie wciskał kitu bo bylam wtedy swoją postacią na mainie.
Zachęcam Rookstayer'ow do dalszych poszukiwań.
Pewna Osoba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2006, 09:12   #76
Krizz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 08 2005

Posty: 805
Domyślny

Książki - są tam odpowiedzi na różne pytania jeżeli nooby znają ang.,
są opisane różne bzdurne przygody itd
Co do zabitych ratów w jaskini spiderów to wydaje mi się że to dla nadania klimatu, albo może trza użyć picka i można znaleść jakąś dzióre z ratami
Krizz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2006, 15:27   #77
mattiz
Użytkownik Forum
 
mattiz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2005
Lokacja: Spod monopolowego :P

Posty: 112
Profesja: Druid
Świat: Galana
Poziom: 18
Skille: 16/17
Poziom mag.: 16
Domyślny

Vitaycie! To ja, wasz cudny, wspaniały MATTIZ! Dobra, przesadzam.
Więc tak. Właśnie sprawdzam, co różni NPC mówią o sobie nawzajem. Gdy wszystko uzbieram do kupy, to zedytuję tego posta.
__________________



mattiz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2006, 20:31   #78
Ghoree
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 02 2006
Lokacja: ZAKOPANE

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 123
Skille: 69/72
Poziom mag.: 67
Domyślny odpowiedz

mnie zastanawia tylko jedno czemu osoby ktore sa na tibia.com maja 1lv i biegaja po maindlandzie to cie nie zastanawia?? a chodza na za***ioza fajne potwory zastanow sie dobrze...
Ghoree jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2006, 21:12   #79
Arcan17
Użytkownik Forum
 
Arcan17's Avatar
 
Data dołączenia: 14 11 2005
Wiek: 35

Posty: 37
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Domyślny

Powiem tyle jest taki programik dzięki któremu morzemy podejrzeć co jest niżej bez konieczności schodzenia można by go urzyć koło "labiryntu Furji " ja jednak niemoge tego zrobić bo nie mam PACC'a ! Nieh ktoś sprubóje i powie czy coś znalazł! ! mam jakieś przeczucie a co do Ghula jest on Qestem na 1000% jestem tego pewien!!
Arcan17 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2006, 21:40   #80
FanGrek
Użytkownik Forum
 
FanGrek's Avatar
 
Data dołączenia: 30 09 2005
Lokacja: -
Wiek: 29

Posty: 162
Stan: Niegrający
Imię: -
Gildia: -
Świat: -
Poziom: -
Skille: -
Poziom mag.: -
FanGrek ma numer GG 3080554
Żarówka Dżwignia i Spike Sword

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Crazy Mage
Ja zauwazylem za czasami gdy robie trade i sprzedaje cos robie trade
wciskam akcept i wtedy zabieraja mi mace a pieniedzy nie widac dopiero po zamknieciu i otwarciu baga jest kasa moji koledzy tez tak mieli i o niejest moja wina bo ja mialem tylko 1 baga .
To po prostu zwykły bug, błąd, lub chwilowe opuźnienie w wczytaniu grafiki.

Topic:
Mnie bardzo interesuje dzwignia przykryta wiadrem w zamknietym pokoju nad NPC kupującym raty, oraz ta wysepka ze Spike Swordem. może jedno z drugim ma coś wspólnego? Słyszałem kiedyś też o zniknięciu Spike Sworda oraz ognia, ale podobno to tylko żart GMów. Słyszałem też że w soft boots można chodzić po wodzie, ale jeszcze nikt ich nie miał więc to tylko mit. Co wy o tym myślicie?
FanGrek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:56.


Powered by vBulletin 3