Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-02-2015, 18:17   #1
Kielbaska10
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Pytania odnośnie Tibii

Cześć , nie grałem od wielu lat w tą grę i mam chęć do niej powrócić jednak chciałbym was zapytać jak wygląda sytuacja w Tibii w obecnym czasie .
Zaczynając ...
1. Jak stoi populacja czy istnieją tylko "boty" a prawdziwych graczy jest niewiele czy wciąż można znaleźć kogoś żywego?
2. Jaki server polecicie ? Zależy mi aby łatwo można było znaleźć kogoś do porobienia questów lub może czasem wspólnego grindu , bariera językowa to żaden problem najważniejsze aby było do kogo napisać .
3. Server PvP czy Non-pvp ? Jak większość ludzi kiedyś próbując na serverze pvp bałem się gdziekolwiek ruszyć dlatego zawsze wybierałem serv non-pvp żeby nie zginąć od kogoś czy te czasy się zmieniły?
4. W przyszłości zamierzam mięć Pacca jaką klasę polecicie głównie myślę nad Druidem ,Paladynem i Knightem z racji ,że Sorc to nie dla mnie Druid dlatego ,że chętnie poszedłbym z kimś jako Healer (bo niby najłatwiej do wspólnych questów i grindu) ale jednak głównie będę grał solo z racji ograniczonego czasu (2h max dziennie) tak więc biorąc pod uwagę grę solo i Pacca oraz niski stan finansowy w grze kogo polecicie?
5. Lepiej Kupić Pacca za kasę w grze czy na Cipsoft/allegro itd. ?
6. Posiadając Pacca mam +50% do expa i do 50 lvla 2x exp (który się zmniejsza) czyli teoretycznie do 50 lvla mam 2,5x expa ?

Dodam ,iż chcę pograć sobie "For Fun" dlatego mimo iż może 2h dziennie max przy paccu to marnotrawienie go mi nie zależy na wbiciu super levela itd. (Jedynie co chciałbym porobić to cięższe questy pozabijać Gsy/Hero/Demony i tyle ). Wiem ,że były podobne tematy jednak nie mogłem się idealnie odnieść do nich jak chodzi o moje pytanie (a także ciężko znaleźć coś aktualnego).

To chyba na tyle będę wdzięczny za wszelaką pomoc odnośnie pytań i dziękuje uprzejmie z góry .
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-02-2015, 20:33   #2
Vadimq
Użytkownik Forum
 
Vadimq's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 31

Posty: 565
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura/Pacera
Poziom: 500
Domyślny

1. Botów jest sporo, ale żywych ludzi również spotkasz.
2. Wybieraj serwery europejskie (mniejsze lagi, więcej europejczyków, w tym Polaków). Choć to też rzecz względna, ja się wśród br odnajduję.
3. Zależy od Ciebie. Na pvp zdarzają się random pk za nic. Na niszowych serwerach jest tzw. "dominando". Czyli nie dają Ci expić, żebyś ich nie przegonił. Musisz płacić za spokój, wychodzić jak ktoś z dominujących na serwie chce expić, itp. Na optional za to jest spokojniej, ale więcej noobstwa, typu lurowanie, przeszkadzanie, boty, itp.
4. Każda profesja ma plusy i minusy. Dla mnie druid jest ok, można bić i samemu i w teamie.
5. Ja kupuję za rl, na rok wychodzi dosyć tanio, niż kupowanie 30 dni co miesiąc. Jak będziesz miał wyższy lvl, to taki pacc scroll to 2 dni huntów. Mi szkoda kasy w grze, wole ją chomikować, a 3 stówki na rok to nie pieniądz.
6. Na paccu masz premium stamine, tj. +50% przez 2h. I to się odnawia. A do 50lvl masz jakiś tam wyższy exp, ale nie jest stały, im bliżej 50lvl tym mniej.
__________________

Vadimq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:46.


Powered by vBulletin 3