Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-07-2010, 16:40   #21
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

@Oerciak
Każdego, kto cię nie powiera nazywasz debilem? To tobie widzę piana z ust wypływa pod presją silnego ciśnienia.
Polacy najzwyczajniej widzą, że poglądy nacjonalistyczne są gówno warte, chociażby pokazuje (a raczej i nie pokazuje) że w sondażach partyjnych LPR nie ma żadnego (bądź ułamki w skali 0 do 0,5%) poparcia wśród obywateli. Innymi słowy - wiedzą, że to jest po prostu nienormalne. Prędzej czy później powtórzysz te słowa.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-07-2010, 16:43   #22
cocojumbo
Użytkownik Forum
 
cocojumbo's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2010

Posty: 117
Domyślny

kurde zalozylbym se parte polityczna i zaczal rzadzic krajem. pomozecie?
__________________
Doktor Zło i coco jumbo -> niezwykła moc wywabiania plam nawet w niskiej temperaturze
cocojumbo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-07-2010, 16:47   #23
Oerciak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 31

Posty: 649
Oerciak ma numer GG 4853370
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Voon Pokaż post
Przeczytałeś to gdzieś? Inaczej: czy mogę dostać jakieś poważne źródło tych informacji?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Histori...3%B3w_w_Polsce oraz Myśli nowoczesnego Polaka- R. Dmowski
Oerciak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-07-2010, 16:47   #24
Quezacoatl
Satyryk
 
Quezacoatl's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005
Lokacja: Tu i tam
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,177
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Pal licho, jesli uznaje sie za Polaka, jednak posluze sie przykladem Belgii - ostatnio ogladalem reportaz w TV, w ktorym przedstawiono, ze tylko 7% belgijskich muzulmanow uznaje sie za Belgow. Zapytam wiec - dlaczego osoba, ktora nie czuje sie obywatelem danego kraju rosci sobie jakiekolwiek prawa wobec wiekszosci obywateli?
Wiec kiedys zeby byc polakiem trzeba bylo byc chszescijaninem a nie poganinem, a teraz zeby byc polakiem trzeba byc hetero? Ciekawe. Homoseksualisci czuja sie jak najbardziej polakami, przyklad religii ktory przytoczyles jest zupelnie nie na miejscu.

Cytuj:
Tyle, ze wszelkie gej-parady organizowane sa po to, aby "walczyc o rownosc". Problem jest taki, ze organizujac takie parady, osoby biorace w nich udzial de facto potwierdzaja swoja odmiennosc. Bez tych wszystkich parad tak naprawde praktycznie nikogo nie interesuje ich orientacja seksualna. W obecnych rozwiazaniach systemowych nie ma jakichkolwiek ograniczen zaleznych od orientacji seksualnej, kazdy jest rowny - wiec po co organizowane sa te parady?
Kazdy jest rowny? Pewien jestes? Jako obywatel masz prawo wziasc slub cywilny, adoptowac dzieci, i wiele innych. Czy homoseksualisci maja wszystkie prawa jakie ty masz? Parady rownosci to ich jedyny sposob pokazania ze troche ich jest i ze czegos chca. Dla nich "rownosc" bedzie jak beda mieli wszystkie prawa na rowni z ludzmi o orientacji hetero. Czy nalezy im sie prawo do malzenstwa i dzieci to nie dla mnie decydowac, ale oni uwazaja sie za polakow i dlatego uznaja brak tych uprawnien za ucisk spoleczny.

Porownaj to tak. Ty lubisz pic Tigera, bo ten nowy napoj ci smakuje. Wiekszosc polski pije Coca Cole. Prawo nie bierze pod uwage pijacych Tigera bo to nowy drink i nie byl zdefiniowany. Ale ze ty go pijesz nagle sie okazuje ze nie mozesz wziasc slubu, pracowac jako nauczyciel lub glosowac w wyborach. Nie czulbys sie uciskany? Nie wyszedlbys paradowac na ulice kiedy wszystki petycje do rzadu sa olewane?

Mozna oczywiscie okreslic ze jestesmy krajem chszescijanskim wiec jak decydujesz byc homo to rownoznacznie decydujesz ze nie chcesz prawa do dzieci i legalnych zwiazkow. Ale staram sie pokazac perspektywe homoseksualistow na ta sprawe.

Cytuj:
Odnosilem sie raczej do tego, ze staraja sie narzucic reszcie spoleczenstwa poglad, wedle ktorego homoseksualizm jest czyms normalnym - przy czym reszta spoleczenstwa jawnie sie z tym twierdzeniem nie zgadza.
Nie rzucalbym tego "nie zgadza" tak lekko. Niech wypchna ustawe z prawami dla ludzi homo i zrobia referendum, wygraja to dostana, przegraja to beda siedziec cicho przez pare lat. Domagac sie czegos im zakazac nie mozna.

Cytuj:
Mniej kontrowersyjny przyklad? Osoba korzystajaca z wulgarnych slow np. na wykladzie akademickim najprawdopodobniej zostanie wyproszona z sali. Istnieje wolnosc slowa - a jednak osobie tej ta wolnosc ograniczamy na podstawie przyjetych wartosci.
Bycie wulgarnym ma sie nijak do orientacji seksualnej. Wiem o czym mowisz, i pomysl ze w USA wolnosc slowa jest swietoscia. Podczas gdy w UK banuja ludzi przed wstepem na wyspy jesli uwazaja ze ci ludzie glosza "hate speech", czyli nawoluja do nietolerancji i agresji. Kazde panstwo moze zdecydowac jak liberalne bedzie, ale ty masz 1/30000000 glosu w tej sprawie.

Cytuj:
Szczerze, jesli nie wychodzisz z tym na ulice i nie sprawiasz, ze musze cie ogladac, to malo mnie to interesuje.
Nie rozumiem podejscia. Ze jak, ze umiesz rozpoznac geja na ulicy ze 100 metrow? I jak jakiegos widzisz to cie to wkurza? Czy to wazne czy na banerach pikiety maja wypisane "prawa dla gejow!" czy "przywroccie komune!"? Pikieta to pikieta a ludzie to ludzie. Rozumiem gdyby pikiety homoseksualistow byly publicznymi orgiami gdzie geje sie wala przed budynkiem rzadu, wtedy twoj komentarz bylby na miejscu.

Cytuj:
Raz mi sie zdarzylo i uwierz, ze nie byl to dla mnie mily widok. Uprzedzajac pytanie, ktore pewnie ktos by zdal - wpychajaca sobie jezyk w gardlo para heteroseksualna w miejscu publicznym tez nie jest czyms, co mi sie podoba.
Przelknij i idz dalej? Wiesz ze babcie uwazaja ze koszulka co nie zakrywa bioder lub calowanie sie chlopaka i dziewczyny w miejscu publicznym sa tak samo obrzydzajace i nie na miejscu? Swiat sie zmienia.
__________________
Modzie! Wpisz się do księgi!

Ostatnio edytowany przez Quezacoatl - 06-07-2010 o 16:57.
Quezacoatl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-07-2010, 17:06   #25
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
3. W cytacie sugerowane jest, ze homoseksualizm wystepuje rowniez u zwierzat - jednak warto sie zastanowic, czy u zwierzat nie moga wystepowac roznego rodzaju zaburzenia?
Mogą. Występują. Tyle, że akurat to jest argument za tym, że zaburzenia orientacji seksualnej mają podłoże biologiczne i błędem jest rozpatrywanie ich w kategoriach grzechu.

Cytuj:
Tyle, ze wszelkie gej-parady organizowane sa po to, aby "walczyc o rownosc".
Zakładam a priori, że jesteś człowiekiem inteligentnym, dziwi mnie więc to, że kupujesz sprawę parad.

Parady są organizowane po to, żeby parę osób miało szansę zaistnienia medialnego dzięki kontrowersjom z paradami związanymi.

Cytuj:
Moim postem wyraznie odnosilem sie do slow pana Biedronia, ktorego mozna chyba nazwac Pierwszym Gejem RP
Już prędzej odpowiednikiem Joli Rutowicz.


i jeszcze coś co mnie szczerze rozbawiło:

Cytuj:
Z mojej strony powiem tylko o zmartwychstaniu Jezusa jako tym niezaprzeczalnym dowodzie
faktycznie - nie ma ciała = niezaprzeczalny dowód.
__________________

Ostatnio edytowany przez Vil - 06-07-2010 o 17:10.
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-07-2010, 18:28   #26
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

http://wybory.gazeta.pl/wybory/1,106...ory_przez.html

Kastracja dla poniektórych zwolenników PiSu to za mało, żeby Kaczyński wygrał. xDD
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-07-2010, 19:13   #27
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Quezacoatl Pokaż post
Wiec kiedys zeby byc polakiem trzeba bylo byc chszescijaninem a nie poganinem, a teraz zeby byc polakiem trzeba byc hetero? Ciekawe. Homoseksualisci czuja sie jak najbardziej polakami, przyklad religii ktory przytoczyles jest zupelnie nie na miejscu.
Ten fragment przeciez odnosil sie do NDcji i historycznej tolerancji polskiej w stosunku do roznych wyznan, a nie do homoseksualistow. I blad - kiedys, zeby byc Polakiem, trzeba bylo mieszkac na terenie Polski i placic podatki do skarbca. Religia nie miala znaczenia.


Cytuj:
Kazdy jest rowny? Pewien jestes? Jako obywatel masz prawo wziasc slub cywilny, adoptowac dzieci, i wiele innych. Czy homoseksualisci maja wszystkie prawa jakie ty masz?
Slub cywilny jest to zwiazek kobiety i mezczyzny. Czy homoseksualisci maja takie same prawa, jak ja? Oczywiscie, ze tak. Lesbijka moze wziac slub cywilny z mezczyzna, a gej z kobieta. Nie moga wziac z osoba tej samej plci? No sorry, ale skoro ustalilismy, ze slub biora osoby roznych plci, to jak ta instytucja moze odnosic sie do zwiazku homoseksualnego? Analogicznie moga domagac sie natychmiastowego prawa do emerytury - wprawdzie emerytura przyznawana jest osobom po 65/60 roku zycia, ale oni chca i juz!

To tak, jakbym dorosla osoba poszla do ZOO i domagala sie biletu dla dziecka - wprawdzie dzieckiem nie jest, ale ona chce, bo w przeciwnym wypadku nie bedzie rownosci. Bardziej łopatologicznie sie tego wytlumaczyc nie da.

Cytuj:
Parady rownosci to ich jedyny sposob pokazania ze troche ich jest i ze czegos chca. Dla nich "rownosc" bedzie jak beda mieli wszystkie prawa na rowni z ludzmi o orientacji hetero. Czy nalezy im sie prawo do malzenstwa i dzieci to nie dla mnie decydowac, ale oni uwazaja sie za polakow i dlatego uznaja brak tych uprawnien za ucisk spoleczny.
Ale oni maja wszystkie uprawnienia dostepne zwyklym Polakom. Prosze, pokaz mi przepis, gdzie w hipotezie zawarty jest zapis "dany przepis nie dotyczy homoseksualistow" czy cos podobnego - wtedy tak, przyznam ci racje i powiem, ze w Polsce nie ma rownosci. A na razie dalej twierdze, ze przepisy odnosza sie np. do sytuacji materialnoprawnej, nigdzie nie roznia ludzi w zaleznosci od orientacji seksualnej.


Cytuj:
Porownaj to tak. Ty lubisz pic Tigera, bo ten nowy napoj ci smakuje. Wiekszosc polski pije Coca Cole. Prawo nie bierze pod uwage pijacych Tigera bo to nowy drink i nie byl zdefiniowany. Ale ze ty go pijesz nagle sie okazuje ze nie mozesz wziasc slubu, pracowac jako nauczyciel lub glosowac w wyborach. Nie czulbys sie uciskany? Nie wyszedlbys paradowac na ulice kiedy wszystki petycje do rzadu sa olewane?
Prosze, pokaz zapis z jakiejs ustawy, rozporzadzenia czy aktu prawa miejscowego, gdzie zabiera sie prawo homoseksualistow do pracy w szkole czy do glosowania w wyborach. Slubu brac nie moga, bo slub to zwiazek kobiety i mezczyzny, a nie kobiety i kobiety czy mezczyzny i mezczyzny. To tak, jakby do ciagnika siodlowego przyczepic stol na linie i stwierdzic, ze jest to ciezarowka (zeby uciac dyskusje - wg definicji ciezarowka to pojazd + naczepa/przyczepa).


Cytuj:
Nie rzucalbym tego "nie zgadza" tak lekko. Niech wypchna ustawe z prawami dla ludzi homo i zrobia referendum, wygraja to dostana, przegraja to beda siedziec cicho przez pare lat. Domagac sie czegos im zakazac nie mozna.
Ale po co referendum? Ustroj demokratyczny zaklada, ze poslowie (czyli partie polityczne zasiadajace w Sejmie) sa przedstawicielami ludzi, ktorzy na nich glosuja i realizuja ich postulaty. Obecnie jedyna partia w Sejmie, ktora poparlaby udzielanie slubow cywilnym osobom homoseksualnym jest SLD. W 2007 SLD uzyskalo 13% poparcia. Z tego mozna wywnioskowac, ze pozostale 87% wyborcow nie zgadza sie z udzielaniem slubow cywilnym parom homoseksualnym.

Cytuj:
Nie rozumiem podejscia. Ze jak, ze umiesz rozpoznac geja na ulicy ze 100 metrow? I jak jakiegos widzisz to cie to wkurza? Czy to wazne czy na banerach pikiety maja wypisane "prawa dla gejow!" czy "przywroccie komune!"? Pikieta to pikieta a ludzie to ludzie. Rozumiem gdyby pikiety homoseksualistow byly publicznymi orgiami gdzie geje sie wala przed budynkiem rzadu, wtedy twoj komentarz bylby na miejscu.
Wkurza mnie to, ze np idac po rynku musze ogladac rozowe parady. To mnie denerwuje i wzbudza moja niechec do calych tych srodowisk. Jak czlowiek zachowuje sie normalnie, zgodnie z przyjetymi standardami i nie zwraca na siebie uwagi swoim skandalicznym zachowaniem - jest mi to obojetne, czy jest hetereoseksualny, homoseksualny czy ma jeszcze inne upodobania erotyczne.

Cytuj:
Przelknij i idz dalej? Wiesz ze babcie uwazaja ze koszulka co nie zakrywa bioder lub calowanie sie chlopaka i dziewczyny w miejscu publicznym sa tak samo obrzydzajace i nie na miejscu? Swiat sie zmienia.
Mnie tez denerwuja dziewczyny, ktore zakladaja spodniczki tak krotkie, ze im dupy (przewaznie grube) wystaja spod materialu, czy wrecz zjadajace sie pary. Tak samo jak nie podobaja mi sie zachowania dziewczyn, ktore w klubach robia galke chlopakowi pod stolem - dla mnie to zeszmacenie wlasnej osoby.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil
Mogą. Występują. Tyle, że akurat to jest argument za tym, że zaburzenia orientacji seksualnej mają podłoże biologiczne i błędem jest rozpatrywanie ich w kategoriach grzechu.
Zalezy, kto na to patrzy. Jednakze ja zgadzam sie z tym w 100%.

Cytuj:
Zakładam a priori, że jesteś człowiekiem inteligentnym, dziwi mnie więc to, że kupujesz sprawę parad.

Parady są organizowane po to, żeby parę osób miało szansę zaistnienia medialnego dzięki kontrowersjom z paradami związanymi.
Owszem, jednak szumnie nazywaja sie przedstawicielami calego srodowiska gejow, no i nie slyszalem, aby jakiekolwiek osoby homoseksualne byly przeciwne organizowaniu parad. No i cale te parady szkodza tym osobom - bo gdyby nie one, to osoby te zylyby sobie normalnie jak kazdy inny czlowiek.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-07-2010, 19:33   #28
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oerciak dziubasek
Przykro mi, ale muszę dokonać diagnozy choroby. Werdykt brzmi- jesteś debilem. Az debilami nie przywykłem rozmawiać, przykro mi.
Urzekła mnie twoja historia. A teraz może zamiast werdyktować powiesz mi dlaczego jestem debilem? Faktem jest że dla KK każdy stosunek nie prowadzący do poczęcia jest grzechem, ergo oral też jest (chyba że według ciebie możliwe jest poczęcie gardłowe). Faktem jest także że sławna akcja nopu opierała się na zakazie pedałowania, o lesbijkach nie było słowa. Bo są słodkie

A co do MW to przecież wyrzucali z niej ludzi za faszyzowanie, jeżeli tylko zrobiło się o tym głośno. To mają sympatie czy nie mają sympatii?

@Ashlon
Cytuj:
A na razie dalej twierdze, ze przepisy odnosza sie np. do sytuacji materialnoprawnej, nigdzie nie roznia ludzi w zaleznosci od orientacji seksualnej.
Konkubinat odnosi się tylko do związku (nieformalnego) kobiety z mężczyzną. W konkubinacie nie ma problemu z uzyskaniem info na temat stanu zdrowia konkubiny/konkubenta. Przy pozdiale majątku i w sprawach spadkowych także uznawane jest to za związek i druga osoba ma prawo (przy czym tutaj biorą pod uwagę także POŻYCIE). Krótko mówiąc polskie prawo jest nierówne dla nieformalnych związków tej samej płci, podczas gdy nieformalne związki różnych płci traktuje uprzywilejowanie. Tak więc nie ferował bym tak wyrokami a porpo prawa polskiego i jego równości. W rezultacie w prawie polskim mamy dwa rodzaje stanów dla różnych płci i zero rodzajów stanów dla ludzi jednej płci. I teraz taka parka lesbijek (bo są słodkie): jedna z nich ląduje w szpitalu i co ? Druga nawet nie może dowiedzieć się o stan jej zdrowia. true story.

Widzisz a mnie wkurza kiedy siedzę na rynku, sączę piwko w ogródku i nagle przez środek wędruje mi jakaś sekta, czcząca żyda zombie. No proszę cię, w środku dnia, jak popijam zimne piwko. Przychodzi mi strażnik miejski i mówi że muszę wejść do środka bo moje zimne piwko obraża uczucia wyznawców żyda zombie.
__________________
Rogue 80
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-07-2010, 19:41   #29
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
Owszem, jednak szumnie nazywaja sie przedstawicielami calego srodowiska gejow, no i nie slyszalem, aby jakiekolwiek osoby homoseksualne byly przeciwne organizowaniu parad. No i cale te parady szkodza tym osobom - bo gdyby nie one, to osoby te zylyby sobie normalnie jak kazdy inny czlowiek.
Ja jestem przeciw. Jestem też przeciw adopcji i ślubom, za to NIE jestem przeciw ZWIĄZKOM PARTNERSKIM, które, choć podobne do małżeństw, wcale nimi nie są. Ogólnie to w żaden sposób nie identyfikuję się z tymi z parad, choć słyszałem, że czasem jest tam dobra zabawa nie mająca nic wspólnego z obmacywaniem się itp.

I rzeczywiście szkodzą, bo przez to np. ja jestem porównywany do parad i później pojawiają się takie komentarze, jak twoje, np. "póki cię nie widzę".

EDIT:
Cytuj:
Widzisz a mnie wkurza kiedy siedzę na rynku, sączę piwko w ogródku i nagle przez środek wędruje mi jakaś sekta, czcząca żyda zombie. No proszę cię, w środku dnia, jak popijam zimne piwko. Przychodzi mi strażnik miejski i mówi że muszę wejść do środka bo moje zimne piwko obraża uczucia wyznawców żyda zombie.
PWND.

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 06-07-2010 o 19:43.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-07-2010, 19:42   #30
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oerciak Pokaż post
http://pl.wikipedia.org/wiki/Historia_%C5%BByd%C3%B3w_w_Polsce oraz Myśli nowoczesnego Polaka- R. Dmowski
Dobry żart, nie ma co. Wikipedia to samobój, jakbyś doczytał, to byś wiedział, jak to było z tym popieraniem komunistów (bo twoja oraz ta podana wersja są rozbieżne) oraz jaka była sytuacja krótko przez trzecim rozbiorem. Dodatkowo nie znalazłem tam nic, co potwierdzałoby, chociaż minimalnie, że Żydzi nie dopuszczali polaków do interesów.
Z Dmowskim to rozumiem był drugi żart, ten jednak mniej smaczny. Każdy (wykluczając oczywiście nacjonalistów, co wynika z kontynuacji) człowiek myślący wie, że Romuś był niesamowitym kretynem i jego antysemityzmem nie można nic tłumaczyć (człowiek, który w swojej niechęci do Żydów doszukał się globalnego żydowskiego spisku nie mógł racjonalnie argumentować swojej nienawiści).
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-07-2010, 20:05   #31
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Czy pijani kierowcy czynią krzywdę innym? Czynią.
Bzdura. Sam fakt prowadzenia samochodu po pijaku nikomu nie szkodzi. Zaszkodzic moze spowodowanie wypadku/potracenie.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hakuoh
Odkąd czytam twoje posty stwierdziłem, że jesteś naprawdę głupim kretem.
Ja za to stwierdzilem, ze musisz sie bardzo nudzic i nie masz co robic wiec podniecasz sie wyborami w Polsce, mieszkajac w UK, jak przed pierwszym numerkiem

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hakuoh
Powtarzać się dwa razy nie będę.
Kpisz sobie trollu. Wymieniles 'jakies zieg heile' (??) i wstawiles zdjecie bylego ministra za mlodu? Tak ma wygladac twoja argumentacja? LPR jako jedyna dazyla do wzglednej liberalizacji systemu podatkowego.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hakuoh
Były takie zarówno po ogłoszeniu wyników.
To je pokaz, pogadamy.

------------------------------------------


Proponuje zakonczyc temat homosiow i porozmawiac o muzulmanskiej zarazie, ktora za kilkadziesiat lat przejmie wladze w Europie Zachodniej, wprowadza tam szariat i nikt nawet nie pomysli o tolerancji dla homosiow
http://www.youtube.com/watch?v=6-3X5hIFXYU
http://www.youtube.com/watch?v=IvnrdQR6l8E
__________________

Ostatnio edytowany przez spider-bialystok - 06-07-2010 o 20:06.
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-07-2010, 20:42   #32
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Proponuje zakonczyc temat homosiow i porozmawiac o muzulmanskiej zarazie, ktora za kilkadziesiat lat przejmie wladze w Europie Zachodniej, wprowadza tam szariat i nikt nawet nie pomysli o tolerancji dla homosiow
http://www.youtube.com/watch?v=6-3X5hIFXYU
http://www.youtube.com/watch?v=IvnrdQR6l8E
Ale to wina homosiów, gdyż to oni wstrzymują przyrost naturalny!
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
Vasudanin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-07-2010, 21:44   #33
Arashel
Użytkownik Forum
 
Arashel's Avatar
 
Data dołączenia: 28 11 2007
Lokacja: Marienburg
Wpisy bloga: 38

Posty: 888
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Deutschordensst
Poziom: Gut
Skille: SehrGut
Arashel ma numer GG 2865512 Send a message via Skype™ to Arashel
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasudanin Pokaż post
Ale to wina homosiów, gdyż to oni wstrzymują przyrost naturalny!
Dodaj do tego podłych ateistów którzy nie pomagają pluć jadem w muzułmanów...

btw.
Panowie pragnę zauważyć że wasza kłótnia przeradza się w flejmwar, a wsze za i przeciw homosią to te same argumenty co kilk postów wcześniej tylko oprawione w inne słowa...
Dajcie se siana bo to nie ma sensu, mówię tu o dyskusji o hetero, homo czy muzułmanach i absurdalnym stwierdzeniu o ich "podbijaniu" Europy...

Ostatnio edytowany przez Arashel - 06-07-2010 o 21:49.
Arashel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-07-2010, 22:34   #34
Quezacoatl
Satyryk
 
Quezacoatl's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005
Lokacja: Tu i tam
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,177
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Slub cywilny jest to zwiazek kobiety i mezczyzny.
Prawda. Jak najbardziej masz tu racje. Co nie zmienia faktu, ze w niektorych kwestiach homoseksualisci chcieliby kilku uprawnien podobnych do tych jakie maja zwiazki hetero. Definicje to jedno, i rozumiem o co ci chodzi, ale zobacz ze ja mowie o czyms troche bardziej subtelnym niz definicja malzenstwa. Tak jak bylo wspomniane:

Cytuj:
W rezultacie w prawie polskim mamy dwa rodzaje stanów dla różnych płci i zero rodzajów stanów dla ludzi jednej płci. I teraz taka parka lesbijek (bo są słodkie): jedna z nich ląduje w szpitalu i co ? Druga nawet nie może dowiedzieć się o stan jej zdrowia. true story.
Wiec niektore przywileje mozna by im dac, bo z jakiej racji je obcinac? Powiem jeszcze raz ze nie chce wchodzic w dyspute czy i jakie przywileje sie homoseksualistom naleza, bo to zupelnie subiektywne. Niemniej mysle ze nie zezwolenie lesbijce dowiedzenia sie w jakim stanie zdrowia jest milosc jej zycia w szpitalu jest troche nieetyczne.

Cytuj:
Ale po co referendum?
Bo 85% rzadu kradnie, a jedynie 45% obywateli robi to samo. Wiec rzad nie zawsze jest faktycznym reprezentantem naszych opinii. Poza tym stosunek do gejow w partii to jedynie jeden z czynnikow przy glosowaniu, niektorzy moga sie z tym nie zgadzac a i tak glosowac za caloksztalt.

Cytuj:
Wkurza mnie to, ze np idac po rynku musze ogladac rozowe parady.
To masz problem. Pojade do twojego miasta i napisze prosbe o parade "ludzi ktorzy uwielbiaja kolor rozowy" i bedziemy paradowac przed twoim domem. Jest wolnosc okazywania opinii, wiec mam do tego prawo.

Cytuj:
Mnie tez denerwuja dziewczyny, ktore zakladaja spodniczki tak krotkie, ze im dupy (przewaznie grube) wystaja spod materialu, czy wrecz zjadajace sie pary. Tak samo jak nie podobaja mi sie zachowania dziewczyn, ktore w klubach robia galke chlopakowi pod stolem - dla mnie to zeszmacenie wlasnej osoby.
I prawda. Bo mnie to tez odrzuca. Co nie zmienia faktu ze gosciowi ktoremu obciaga sie to podoba. Ty nie nienawidzisz homoseksualistow. Ty po prostu myslisz tylko o sobie i pod siebie, wiec co ci sie nie podoba jest be. W tym kraju just to powszechne, niestety.

Cytuj:
Widzisz a mnie wkurza kiedy siedzę na rynku, sączę piwko w ogródku i nagle przez środek wędruje mi jakaś sekta, czcząca żyda zombie. No proszę cię, w środku dnia, jak popijam zimne piwko. Przychodzi mi strażnik miejski i mówi że muszę wejść do środka bo moje zimne piwko obraża uczucia wyznawców żyda zombie.
No i tak to jest. Wolnosc jednych to zniewolenie innych. Nie ma zlotego srodka. Jedyny zloty srodek to wystrzelac wszystkich i sklonowac jednego obywatela na cale panstwo, wtedy wszystkim podobaloby sie/niepodobaloby sie to samo i sprawa bylaby jasna.

Cytuj:
Bzdura. Sam fakt prowadzenia samochodu po pijaku nikomu nie szkodzi. Zaszkodzic moze spowodowanie wypadku/potracenie.
Narazenie zycia/zdrowia innej osoby jest karalne. Nie widze zwiazku z niczym homo. (Chyba ze bedziesz wolal ze pedalenie sie rozpowszechnia HIV, wiec naraza zycie i zdrowie, ale mysle ze tak glupiego argumentu miec tu nie bedziemy.)

Cytuj:
Proponuje zakonczyc temat homosiow i porozmawiac o muzulmanskiej zarazie, ktora za kilkadziesiat lat przejmie wladze w Europie Zachodniej, wprowadza tam szariat i nikt nawet nie pomysli o tolerancji dla homosiow
http://www.youtube.com/watch?v=6-3X5hIFXYU
Na to wideo odpowiem w jeden sposob.
http://www.youtube.com/watch?v=wvJPfCokwmQ
Prosze, ty dajesz link z jakiegos nieznanego zrodla zrobiony w sposob tak dramatyczny ze mozna sie posrac, gdzie wszystkie "fakty" to podroba. Ja ci daje link do BBC Radio 4.
__________________
Modzie! Wpisz się do księgi!
Quezacoatl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-07-2010, 23:08   #35
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Cytuj:
Ty po prostu myslisz tylko o sobie i pod siebie, wiec co ci sie nie podoba jest be. W tym kraju just to powszechne, niestety.
Homosie chcąc prawa do adopcji w ogóle nie myślą pod siebie. Tylko jak najbardziej dla dobra dziecka. Nic tak dobrze nie robi na rozwój dziecka, niż życie w homosiowym związku dwóch panów, nie? No ale nic, panowie są szczęśliwi, yeye, mamy dziecko.

Cytuj:
No i tak to jest. Wolnosc jednych to zniewolenie innych. Nie ma zlotego srodka. Jedyny zloty srodek to wystrzelac wszystkich i sklonowac jednego obywatela na cale panstwo, wtedy wszystkim podobaloby sie/niepodobaloby sie to samo i sprawa bylaby jasna.
Nie zawsze tak jest. Najprostszy przykład: jakieś osiedle. Jeden sąsiad żyje w jednym domu, płot, następny sąsiad. I tak dalej i tak dalej. Złoty środek, każdy happy. (to, że do czasu aż jeden sąsiad czegoś nie zrobi, to co innego )


Cytuj:
Narazenie zycia/zdrowia innej osoby jest karalne. Nie widze zwiazku z niczym homo. (Chyba ze bedziesz wolal ze pedalenie sie rozpowszechnia HIV, wiec naraza zycie i zdrowie, ale mysle ze tak glupiego argumentu miec tu nie bedziemy.)
Pedalenie rozpowszechnia HIV i AIDS. No po prostu musiałem.

@down
Ten ostatni argument to akurat prowokacja była.
A co do adopcji, to dlaczego w takim razie zamiast już uchronić dziecko przed społeczeństwem, to trzeba je zaadoptować, żeby się meczyło?
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.

Ostatnio edytowany przez Vasudanin - 06-07-2010 o 23:40.
Vasudanin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-07-2010, 23:37   #36
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasudanin Pokaż post
Homosie chcąc prawa do adopcji w ogóle nie myślą pod siebie. Tylko jak najbardziej dla dobra dziecka. Nic tak dobrze nie robi na rozwój dziecka, niż życie w homosiowym związku dwóch panów, nie? No ale nic, panowie są szczęśliwi, yeye, mamy dziecko.
Może takich przypadków nie ma za wiele, ale jest trochę ludzi, których od dziecka wychowywały dwie osoby homo i, nie do pomyślenia, jako już osoby dorosłe są całkowicie "normalni" : O Ba, jeden gość miał narzeczoną. Dziecka nie krzywdzi to, że ma dwóch tatusiów albo dwie mamusie - je krzywdzi ograniczone społeczeństwo. Oczywiście ja sam jestem przeciw adopcji, ale po prostu musiałem odpowiedzieć na twój denny argument.

Cytuj:
Pedalenie rozpowszechnia HIV i AIDS. No po prostu musiałem.
Jak każda inna forma uprawiania seksu. DO PIACHU Z KOCHANKAMI!
Aha i mówi się pedałowanie, a nie pedalenie. I nie zauważyłem, żebyśmy schodzili na tematy rowerowe. Nienazywanie rzeczy po imieniu to ucieczka od własnych lęków, czyżbyś bał się homoseksualistów?

EDIT:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasudanin Pokaż post
A co do adopcji, to dlaczego w takim razie zamiast już uchronić dziecko przed społeczeństwem, to trzeba je zaadoptować, żeby się meczyło?
Zaraz zaraz. A jak dziecko urodzi się, np., z zespołem downa, to znaczy, że trzeba je zabić, albo trzymać przez całe życie w piwnicy, bo jakieś niedojrzałe gówniarze by się z niego śmiały? To już jest problem społeczeństwa, a nie osoby poszkodowanej. A Karma kiedyś nadejdzie i nie będzie im tak do śmiechu.

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 07-07-2010 o 00:27.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-07-2010, 23:50   #37
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Później odpowiem na post Ashlona i w ogóle, ale...
Cytuj:
Homosie chcąc prawa do adopcji w ogóle nie myślą pod siebie. Tylko jak najbardziej dla dobra dziecka. Nic tak dobrze nie robi na rozwój dziecka, niż życie w homosiowym związku dwóch panów, nie? No ale nic, panowie są szczęśliwi, yeye, mamy dziecko.
Cytuj:
Blisko 25-letnie badania dowodzą, że dzieci wychowywane w związkach lesbijskich są psychologicznie lepiej przystosowane i sprawiają mniej problemów wychowawczych niż ich rówieśnicy mający ojca i matkę - donosi CNN na podstawie badań opublikowanych dziś w magazynie "Pediatrics".
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2010, 00:32   #38
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

@up
No, nie lada zaskoczenie. Poza tym, mówię o dzieciach ze związków męskich.
@sorbet
Cytuj:
Zaraz zaraz. A jak dziecko urodzi się, np., z zespołem downa, to znaczy, że trzeba je zabić, albo trzymać przez całe życie w piwnicy, bo jakieś niedojrzałe gówniarze by się z niego śmiały? To już jest problem społeczeństwa, a nie osoby poszkodowanej. A Karma kiedyś nadejdzie i nie będzie im tak do śmiechu.
Na downa nie ma się wpływu, na adopcje jak najbardziej.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.

Ostatnio edytowany przez Vasudanin - 07-07-2010 o 00:46.
Vasudanin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2010, 00:35   #39
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Wy tu o homosiach, a Komorowski nie chce się wyprowadzić z Powiśla, heheczki.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2010, 03:05   #40
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Wyczytalem dzisiaj w internecie ciekawy cytat:

"Na to, by w danym kraju zapanował socjalizm, wystarczy wprowadzić w nim demokrację."

Kto go wypowiedzial? Nie korzystac z pomocy google'a
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:16.


Powered by vBulletin 3