Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 25-12-2005, 15:11   #1
Delarev
Użytkownik Forum
 
Delarev's Avatar
 
Data dołączenia: 26 04 2005
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 392
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Poziom: 150
Domyślny Wojna......

Nawet na takim servie jakim jest saphira gdzie nie bylo wojen itp. ale jednak ten kto powiedzial ze saphira bedzie spokojna sie mylil... Wojna nadeszla...obejmuje 3 gildie:
No Pain
Draconians
Teh Hard Way
No Pain i Draconians sa przeciw Teh Hard Way ale trzeba zaznaczyc ze No Pain wykonczyla juz jedna gildie z ktorej powstala Teh Hard Way. Ta gildia co No Pain juz ja wykonczyla to Immortal Alliance... Na poczatku Draconians byli neutralni i mieli gdzies ale widac tez ulegli "urokom" wojny lub naciskom No Pain. Tu zamieszczam link z forum.tibia.com o tej wojnie:
http://forum.tibia.com/forum/index.p...readid=1064060

Proszę o komentarze...
Cya
__________________
19:00 Marelw the Wolf [79]: I KTO SIE CHOWA PO STACKACH PIERDOLONE PAJACE?
19:00 Kenami [299]: fajnie ; )?
19:00 Eter Rael [262]: a kto robi skule pajacu?
19:00 Antrevis [170]: mieczem wojujesz od miecza giniesz

'jaka ostoja spokoju GAHAHHAHAHA xdd
Delarev jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-12-2005, 16:00   #2
Dragu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 03 2005
Lokacja: Gdzie mieszkasz?

Posty: 168
Świat: Świat na którym
Poziom: Poz
Skille: Skille
Poziom mag.: Po
Domyślny

hail draconians hail saphira
drakoni i NP wygraja niemoze byc nic innego

a moze i nie thw ma naza~ i szwedow najlepszych ;/'
__________________
2003 - 2006

Ostatnio edytowany przez Dragu - 25-12-2005 o 16:02.
Dragu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2005, 16:28   #3
NinJa
Użytkownik Forum
 
NinJa's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2005

Posty: 277
Domyślny omg...

Darlev ale ty mnie w****.....sz! Masz odemnie hunted for ever za to że piszesz takie głupoty (mam na saphirsie 46 palka). Wiem dokładnie co się dzieje w tibi na servie Saphira, śledze codziennie forum i gadasz totalne głupoty. Widać po twoim marnym levelu że na saphirze możesz być albo 3 dni albo max 1 mies. Na saphira było bardzooo wiele wojen i No Pain zawsze te wojny zaczynało ,a Draconias (podobno szlachetni ale gów** prawda) też nie są święci. Wszystko zaczeło się od Tart'ina tym razem i jeżeli myślisz że NP i Drake wygradzą to sięgruby mylisz. The hard way moją najlepszych graczy na servie - między innymi mają w posiadaniu 90+ master sorcerer'a i samego tart'ina 100+ elite knighta. Najbardziej mnie wku..... to że jakiś noooob pisze na forum tibia.com że np. Dragon Cienek to PA a pożniej ten 45 knight zostaje zabity za to że jakiś newbie wpier===== się mu na respa.

Dragon Cienek - nie lubie go osobiście bo raz go spotakałem ale to nie fair że na skinienie palca 80 rp idzie zabijać


ps. ten server padnie
NinJa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2005, 16:29   #4
Delarev
Użytkownik Forum
 
Delarev's Avatar
 
Data dołączenia: 26 04 2005
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 392
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Poziom: 150
Domyślny

tez mysle ze dracon i np wygraja ale szkoda mi thw bo wczesniej to byla gildia immortal alliance i przez to moj przyjaciel odszedl a jak chodzi o to zakim jestem to moje uczucia sa podzielone....zwisa mi to poza tym ze w dracon jest moj friend Enderdil super gosciu
@ up
jesteś totalnym idiotą....twój 46 palek jest dla mnie gównem to po pierwsze.
po drugie nie mysle ze oni wygraja tylko stwierdzam kto ma wiecej graczy i zycze jak najlepiej kumplom (Hail NP i Daco~)
po trzecie moj char na saphirze ma chyba pól roku-nie mowie ze gralem caly czas
po czwarte TO NIE JA NASLALEM TEGO Boltera TY ****A PAJACU tylko on sam chcial wymierzyc kare albo cos on byl sam zdziwiony jak mu podziekowalem ze zabil dragon cinka.
po piąte jak ****a nie wiesz to sie nie wtracaj: Dragon Cinek mnie wygonił z respa bo miał o 30 lvli lepsza postac MIMO ZE JA BYLEM PIERWSZY W KOPALNI jestes takim idiotą ze sie w glowie nie miesci!! ja powiedzialem cinkowi ze bylem pierwszy i nie wyjde chce lvl dokonczyc (na 14 lvl niewiele soldow trzeba gora 10 min huncenia) on powiedzial "*** mnie to boli" i mnie bic zaczal i jeszcze raz powtarzam TO NIE JA NASŁAŁEM BOLETRA....(z tego co wiem cinkowi gs wypadł.....)
i zamknij morde i mnie nei wyzywaj bo ..... raczej wiem wiecej niz ty o wydarzeniach ktore opisalem ;] a jak chodzi o to ze mam hunta u ciebie.....pfffff hahahahahah (jak chodzi o smierc cinka to nawet niezdazylem nikomu powiedziec o tym ze mnie w taki sposob wygonil z respa)

Ostatnio edytowany przez Delarev - 25-12-2005 o 17:13.
Delarev jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2005, 16:48   #5
vaviec
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 04 2005
Lokacja: Gdynia

Posty: 246
Stan: Na emeryturze
Imię: Edoc'Sil
Domyślny

Post do usuniecia.
Prosze kogos o report.

Ostatnio edytowany przez vaviec - 07-02-2006 o 22:18.
vaviec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2006, 13:02   #6
Manrox
Użytkownik Forum
 
Manrox's Avatar
 
Data dołączenia: 06 11 2005
Lokacja: (brak informacji)
Wiek: 32

Posty: 104
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 95
Skille: 95/70
Poziom mag.: 20
Domyślny

Powiedzieliście że maja ms 90+?
I NIE WIECIE KTO TO JEST??

Skoro jeden z dwóch ms na Saphirce ma 90+ lvl, a Auroth jest w NP, to w THW może być tylko Nazgrel Bloodhoof. Ale to nie zmienia tego, że NP i Draconians wygrają wojnę. Tar'tin to badziewiarz, Nazgrel to samo, o Saiyan Vegetax nie wspomnieć. NP mają Klockrena, Chompollet Tzetzi'ego, oraz Aurotha, Sir Rostigpaj, Sir Rullstolspaj... THW nie mają szans.
__________________
Nick: (nie pokazuje bo się mnie czepiają że brzydki)
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nie pokazuje bo jest tam tylko jeden polak z takim lvl RP (ja)

Gildia: zastrzeżone przez leadera
Skille: 95/70
Miejsce zamieszkania: Edron
Manrox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2006, 13:29   #7
Resthin
Użytkownik Forum
 
Resthin's Avatar
 
Data dołączenia: 01 04 2004
Lokacja: 3City
Wiek: 35

Posty: 198
Domyślny

Zamiast tak jechac na siebie i pokazywac bledy, lepiej zabral by sie ktos za to i napisal " obiektywna " prace, bo gowno kogo obchodzi kto powinien wygrac a wazne sa " FAKTY ". Kazdy ma cos za skora, a No Pain ma tych brodow najwiecej.
Prosze o zamkniecie tematu. Reportaz nie zetelny, wrecz zrobiony na odwal

Up : qwa mnie juz szlak trafia ! sprawdz czlowieczku na Tibia.com jak wygladaja fragi. THW oprucz " Randomowo " zabitych graczy zarabala okolo 7 ludzi z No Pain, Draconians , Stars i Helfiere "Pierogi". A z THW padlo ledwo 2.
__________________
Nie mam potrzeby zbyt wiele wiedzieć
Nie mam potrzeby wiedzieć zbyt wiele
Gdy wszystko skonczy się jak myślałem
Wsyp mnie do morza z tąd przyjechałem

Ostatnio edytowany przez Resthin - 13-01-2006 o 13:34.
Resthin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2006, 15:59   #8
Manrox
Użytkownik Forum
 
Manrox's Avatar
 
Data dołączenia: 06 11 2005
Lokacja: (brak informacji)
Wiek: 32

Posty: 104
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 95
Skille: 95/70
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Resthin
Zamiast tak jechac na siebie i pokazywac bledy, lepiej zabral by sie ktos za to i napisal " obiektywna " prace, bo gowno kogo obchodzi kto powinien wygrac a wazne sa " FAKTY ". Kazdy ma cos za skora, a No Pain ma tych brodow najwiecej.
Prosze o zamkniecie tematu. Reportaz nie zetelny, wrecz zrobiony na odwal

Up : qwa mnie juz szlak trafia ! sprawdz czlowieczku na Tibia.com jak wygladaja fragi. THW oprucz " Randomowo " zabitych graczy zarabala okolo 7 ludzi z No Pain, Draconians , Stars i Helfiere "Pierogi". A z THW padlo ledwo 2.

To niech No Pain zbierze się w grupę całą gildię.
A jeżeli wszystkie gildie sprzeciwią się z THW, to nie ma szans, THW przegra na 100%
__________________
Nick: (nie pokazuje bo się mnie czepiają że brzydki)
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nie pokazuje bo jest tam tylko jeden polak z takim lvl RP (ja)

Gildia: zastrzeżone przez leadera
Skille: 95/70
Miejsce zamieszkania: Edron
Manrox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2006, 17:40   #9
Resthin
Użytkownik Forum
 
Resthin's Avatar
 
Data dołączenia: 01 04 2004
Lokacja: 3City
Wiek: 35

Posty: 198
Domyślny

Tak i dobre No Pain bedzie nadal panowalo. Ziry nadal bedzie kozaczyla do kazdego, Auroth zabije kazdego kto przegoni go w mlv ( a niby jaki byl powod zabicia Nazgrela ? wmowili ze sharuje konto ) , Chomp zabije kazdego kto ma skille zblizone do niego ( biedny Deani oczywiscie No Pain uwaza ze uzywal jakiegos macra , a przeciez No Pain NIGDY sie nie myli ) . Jak tak bedzie dalej to ten serv bedzie przyjemny do 5x lv . Puzniej jak nie dostaniesz hunta od No Pain, to jakis inny PA ( Sofia Amnel ) znajdzie sobie gowniana wymowke i bedziesz musial mu placic. Oczywiscie Stars , Draki i czesc Pierogow maja spokoj, ale reszta musi siedziec cichutkkkooo.
__________________
Nie mam potrzeby zbyt wiele wiedzieć
Nie mam potrzeby wiedzieć zbyt wiele
Gdy wszystko skonczy się jak myślałem
Wsyp mnie do morza z tąd przyjechałem
Resthin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2006, 01:44   #10
ZuRu
Użytkownik Forum
 
ZuRu's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 39

Posty: 31
Profesja: Elder Druid
Gildia: Draconians
Świat: Saphira
Pergamin

A co tam, raz cos napisze.

Tak wiec rozmawiacie o Saphirze, jej przyszlosci.
Zastanawialiscie sie kiedykolwiek kim sa te dwie strony?
To gracze, tacy jak wy. Maja po nascie lat i strasznie sie nudza w domu.
Pamietajcie, ze patrzac na jakakolwiek postac nei nalezy w niej widzec poteznego i sprawiedliwego h-lvla. Kim on w istocie jest? Czlowiekiem ktory siedzi po 8h dziennie by byc lepszym w bitowym swiecie. Nie je, nie pije, znajomych ma na serwerze. Czasem nawet uda mu sie zasnac, wtedy sni o tibii o huncie, moze o mpa, czasem nawet o wymarzonej dziewczynie. Ale nastaje ranek i wraca do kompa by dalej brnac przez swoje cierpienie.
Tacy ludzie kryja sie pod nickami gildii NP, THW, Draco i wielu innych. Nie jest to oczywiscie portret pasujacy do kazdego, wielu jednak jest jego czescia.
Zerknijmy na pierwsza ze stron. NP. Chomp. Knight ktory juz raz opuscil serwer gdyz byl hunted. Przybyl na saphire i zaczal wladac nia twarda reka, surowa ale stanowcza. Pod swoim bokiem zgromadzil grupe graczy ze Szwecji. Jak widac po poziomach umieja grac. Szybko opanowali serwer.
Nastepnym pierwiastkiem konfliktu jest gildia Draconians. Sa to ludzie z inferny, przybyli tutaj by znalesc spokoj od enf-pvp world. Ludzie raczej ponad srednia tibiowego wieku. Zdobyli sobie uznanie wsrod graczy na saphirze poczatkowa postawa rpg oraz akcjami pomocy dla nowych. Spogladajac na poziomy czlonkow widac, ze takze umieja grac i robic lvle.
Teraz skierujmy nasz wzrok na THW + wielu innych co sa hunted.
Sa to gracze bez watpienia doswiadczeni, czesto bardzo fajni. Wielu moich znajomych odeszlo w ich szeregi. Czemu tam sa? Zostali skrzywdzeni. Chca wrocic na saphire i sie odegrac, zabic pa, zmienic saphire na lepsza...
Niestety sa to tacy sami gracze jak NP czy Draconians. Tacy sami jak wy wszyscy i tego samego tak naprawde chca.

Pamietam jak owego czasu Azzkal zdobywal wladze w imie wolnosci i pokoju.
Stali u jego boku dzielni gracze. Mowili piekne rzeczy... Niestety byly one tylko pozywka dla naiwnych graczy. Przyneta na ktora wielu sie zlapalo i poswiecilo swoje postacie. Przez to zostali po wojnie hunted.

Zastanowcie sie jaka przyszlosc by nas czekala gdyby NP upadlo? Wielka destabilizacja. Do wladzy doszli by ludzie ktorzy nie umieja rzadzic. Niestety ale do tego trzeba miec dystans i doswiadczenie. Nie kazdy wojownik jest dobrym wladca, czasem ktos potrafi tylko walczyc a polityke zostawia innym, niech tak lepiej zostanie.

Jak widac sa to moje luzne rozwazania na temat tego konfliku, nie ma tutaj konkretow. Jednej slusznej drogi. Czemu? Bo nie jestem wyrocznia, jestem malym trybikiem tej wielkiej gry a ja krocza swoja droga z innymi smokami. Pamietajcie by zastanowic co sie stanie za miesiac od wygranej wojny, patrzcie w przyszlosc i nie zapominajcie, ze zawsze bedzie ten "wielki zly" wy go sobie wybieracie a przez to ustalacie jak bardzo zly bedzie. Mysle, ze NP jest wyjatkowo malo szkodliwym "zlym". Gracze z Polski powinni dodatkowo zdawac sobie sprawe z tego, ze juz raz gracze z obozu IA ( THW ) chceli Polsce zgotowac przykry loc. Za czasow wojny NP vs. IA w IA byli ludzie tacy jak Etteron czy Lord Drakie. Podczas wojny byli bardzo przyjaznie do nas nastawieni, jednak my (draconians) wiem, ze nienawidza oni Polakow i po wojnie by sie z cala spolecznoscia polska rozprawili. Nie byl od nich wcale lepszy Tar'tin. Niewszyscy pewnie wiedza, ze zostal przez GMa zbanowany za to, iz przy exori mial dopisek "umieraj Polaku !" napisany po szwedzku.

Pamietajcie, wszyscy gracze to ludzie, maja swoje slabostki i sa w waszym wieku, mysla jak wy i maja podobne zwariowane pomysly, to nie sa starsi ludzie ktorzy sa "ojcami" dla mlodszych. Dlatego nie liczcie kiedykolwiek na lepsza przyszlosc. To co mamy teraz na saphirze naprawde jest dobre.

Wojna zawsze niesie za soba destabilizacje.
Jak to bylo w intro w fallout "war, war never changes".

// Belgos Drake, Draconians
ZuRu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2006, 12:26   #11
Chaos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 08 2005
Lokacja: ab'dendriel

Posty: 31
Stan: Usunięty
Imię: krulwons
Profesja: Sorcerer
Domyślny

o ja cie belgos ile to pisales wowowo
Chaos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2006, 19:31   #12
Resthin
Użytkownik Forum
 
Resthin's Avatar
 
Data dołączenia: 01 04 2004
Lokacja: 3City
Wiek: 35

Posty: 198
Domyślny

W twojim poscie jest wiele prawdy , ale masz zbyt fatalistyczne podejscie do tej sprawy. Co prawda ządy Chompa nie sa az tak zle, ale chodzi o ludzi z jego gildi. Kazdy dobrze wie, w tym ty i cale Drac ze ludzie z No Pain ( nie wszyscy, ale jakas czesc ) naduzywaja swojej wladzy. Huntowac 60 lv za to ze zjadl 1 hama, ktory lezal przez 15 minut na ziemi ? Smutna prawda, player moze porzegnac sie z servem, albo placic smieszna cene 50 k. Nie bedziecie sie w to wtracali puki nie zaczepia zadnego z was ? Czy moze wciaz bedziecie stali w kacie i nic nie mowili, bo jestescie " neutralni ".
Czyli dobry wujcio Belgos radzi : Jak widzicie No Pain lepiej nie podchodzcie, lepiej sie wylogowac, oddac lotbaga, opuscic expowisko bo i tak nikt wam nie pomorze. Dobrze jest teraz, przynajmiej moja gildia ma spokoj. To nic ze pare osob z HP dostalo hunta za jakies bzdury, wazne ze nie ruszaja Dracow.


Zacytuje Xen Drake, ktory napisal to w waszym temacie o waszej gildi i o tym jak pomagacie Saphirze.

"" Jesli goni Cie PK, a Ty jestes pewnien, ze w niczym nie zawiniles mozesz dac znac ktoremus z czlonków Draconians. A, aby uniknac PK mozesz zatrzymac sie w miescie elfów na którym to nasza gildia rozciaga opieke. ""

Gracz 1 : Belgos blagam help , jakis sorc na 40 lv chce mnie zabic za nic, expilem sobie na guardach, a tu nagle on weszedl i powiedzial leave, odfochowalem mu ze ja tu bylem pierwszy i ze to on ma wyjsc, goni mnie ale chyba nie dam rady, jestem kolo Ab.
Belgos : Wiesz stary przykro mi ale ten koles jest z No Pain , jak bym go zabil to bym mial problemy, a o mojej gildi juz nie wspomne.

Na koniec nigdy wiecej nie waz sie mowic ze wasza gildia zrobila cos dla Saphiry ! Bo bedzie to klamstwo.
__________________
Nie mam potrzeby zbyt wiele wiedzieć
Nie mam potrzeby wiedzieć zbyt wiele
Gdy wszystko skonczy się jak myślałem
Wsyp mnie do morza z tąd przyjechałem
Resthin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2006, 22:21   #13
vaviec
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 04 2005
Lokacja: Gdynia

Posty: 246
Stan: Na emeryturze
Imię: Edoc'Sil
Domyślny

Wojna na tym swiecie sie zbliza...Coraz to nowych ludzi siega PA ze strony NO PAin. Jak ta wojna bedzie wygladala?Dunno. Ciekawe czy draconians i hellfire dalej beda lizac dupe No PAin czy stana przeciwko nim...
vaviec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2006, 18:07   #14
ZuRu
Użytkownik Forum
 
ZuRu's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 39

Posty: 31
Profesja: Elder Druid
Gildia: Draconians
Świat: Saphira
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Resthin
<blablabla>
Czyli dobry wujcio Belgos radzi : Jak widzicie No Pain lepiej nie podchodzcie, lepiej sie wylogowac, oddac lotbaga, opuscic expowisko bo i tak nikt wam nie pomorze. Dobrze jest teraz, przynajmiej moja gildia ma spokoj. To nic ze pare osob z HP dostalo hunta za jakies bzdury, wazne ze nie ruszaja Dracow.


Zacytuje Xen Drake, ktory napisal to w waszym temacie o waszej gildi i o tym jak pomagacie Saphirze.

"" Jesli goni Cie PK, a Ty jestes pewnien, ze w niczym nie zawiniles mozesz dac znac ktoremus z czlonków Draconians. A, aby uniknac PK mozesz zatrzymac sie w miescie elfów na którym to nasza gildia rozciaga opieke. ""

Gracz 1 : Belgos blagam help , jakis sorc na 40 lv chce mnie zabic za nic, expilem sobie na guardach, a tu nagle on weszedl i powiedzial leave, odfochowalem mu ze ja tu bylem pierwszy i ze to on ma wyjsc, goni mnie ale chyba nie dam rady, jestem kolo Ab.
Belgos : Wiesz stary przykro mi ale ten koles jest z No Pain , jak bym go zabil to bym mial problemy, a o mojej gildi juz nie wspomne.

Na koniec nigdy wiecej nie waz sie mowic ze wasza gildia zrobila cos dla Saphiry ! Bo bedzie to klamstwo.
Dobre, dobre, zwlaszcza te dialogi co sobie sam napisales.
Takich jak ty(po tym co tutaj zaprezentowales) nie potrzebujemy na saphirze.

Na koniec takie male przemyslenie na temat twojego wymyslonego dialogu. Gdyby Gracz 1, ktorego kompletnie nie znam msgnal mnie, ze ktos z NP go bije, a NP znam wiekszosc to pewnie... pomogl bym znajomemu z NP zabic Gracza1, przeciez kumplom sie pomaga -.-
ZuRu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2006, 18:14   #15
ZuRu
Użytkownik Forum
 
ZuRu's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 39

Posty: 31
Profesja: Elder Druid
Gildia: Draconians
Świat: Saphira
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez vaviec
Wojna na tym swiecie sie zbliza...Coraz to nowych ludzi siega PA ze strony NO PAin. Jak ta wojna bedzie wygladala?Dunno. Ciekawe czy draconians i hellfire dalej beda lizac dupe No PAin czy stana przeciwko nim...
Daj mi choc jeden dobry powod by walczyc z NP.
ZuRu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2006, 21:05   #16
vaviec
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 04 2005
Lokacja: Gdynia

Posty: 246
Stan: Na emeryturze
Imię: Edoc'Sil
Domyślny

Up@
hahaha OWN3D!
Podaj mi chociaz jeden powod dlaczego walczycie z NP;[. ;>
vaviec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:24.


Powered by vBulletin 3