Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-05-2005, 14:14   #21
Bambuko
Użytkownik Forum
 
Bambuko's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2003
Lokacja: Dobów Mniejszy
Wiek: 35

Posty: 2,212
Stan: Niegrający
Domyślny

Ehh, wy wcale nie macie snów świadomych. Po prostu pamiętacie je, wiecie, że np. szliście przed siebie to wydaje wam się, że szliście, bo chcieliście, ale to nie jest żadna kontrola nad tym. To faktycznie może być możliwe, ale tylko po treningu. Nie wierzę, że nagle tyle osób z jednego forum jest tymi wybranymi, którzy nie muszą nic ćwiczyć. Co do LD i OBEE to jest co innego trochę.
__________________
.
Bambuko jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-05-2005, 14:23   #22
Galarion
Użytkownik Forum
 
Galarion's Avatar
 
Data dołączenia: 11 01 2005

Posty: 175
Stan: Niegrający
Domyślny

Moje chyba wszystkie sny sa bez sensu, ale jak jakis pamietam to calkiem dobrze, z tych kontrolowanych:

-na dnie basenu lezal wielki "snickers"(tak z metr mial), wiec zanurkowalem po niego i o dziwo moglem oddychac pod woda, dlatego sie zorientowalem, ze to sen. Gdy wyszedlem z basenu zobaczylem krasnoludki(nie takie z toporami, tylko bardziej te mylone z Św. Mikolajem) zapisujace na kartkach co ma sie komu snic, potem sie obudzilem

-szedlem sobie po ulicy, lecz gdy zobaczylem, ze to sen, zaczelem biegac po ruchliwej ulicy i sie wydurniac, potem zeby, udowodnic iz to sen, uderzalem siebie z piesci w brzuch, wtedy sie obudzilem.


Duzo czesciej mam cos takiego jak sen laczy sie z rzeczywistoscia np.
-budze sie(niby), ide do kuchni, jem sniadanie i nagle sie orientuje, ze caly czas bylem w lozku
- znowu sie budze, wlaczam komputer, gram w tibie, jestem w kopalni dwarfow i konczy sie tak samo.

Czasem to jest denerwujace :S. Bo jak juz sie obudze to mi sie nie chce powtarzac tych samych czynnosci i dalej spie(jak moge).

Moze sprobuje wywolac to LD , ale wydaje mi sie, ze bedzie to trudne.
Galarion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2005, 14:30   #23
Dwarf
Użytkownik Forum
 
Dwarf's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 32

Posty: 870
Stan: Niegrający
Profesja: Brak (Rookgaard)
Wyślij wiadomość przez ICQ do Dwarf Dwarf ma numer GG 5701862 Dwarf ma login Tlenu Tlen sux!
Dumny

Serio fajna sprawa, ja jakies 2 lata temu wogole snow nie mialem a teraz.... xD
__________________
"Nie każde złoto jasno błyszczy,
nie każdy błądzi, kto wędruje,
nie każdą siłę starość zniszczy,
korzeni w głębi lód nie skuje,
z popiołów strzelą znów ogniska,
i mrok rozświetlą błyskawice.
Złamany miecz swą moc odzyska,
król tułacz wróci na stolicę..."

J.R.R Tolkien
Dwarf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2005, 14:33   #24
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

Podobno kiedyś jak spałem, rodzice kazali mi przejść do nnego łóżka z jakiegoś powodu (w rl), to ja: "Eheeeee..." i posłusznie poszedłem. Następnego dnia nie wiedziałem jak się znalazłem w innym łóżku. Możliwe, że byłem nieprzytomny (wiecie, można robić niektóre czynności będąc nieprzytomnym). Może to nie sen, ale związane ze snem.
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2005, 14:36   #25
gorgi
Użytkownik Forum
 
gorgi's Avatar
 
Data dołączenia: 16 05 2004
Lokacja: ubikacja!

Posty: 610
gorgi ma numer GG 3064753
Domyślny

raz przezemnie prawie spaliła się cała szuflada z ubraniem...
gorgi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2005, 14:51   #26
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

A teraz temat przerodzil sie w "cotomisieniesnilo" -.- Wszyscy beda opowiadali bajki, jak to oni kontroluja sny, kim oni tam nie byli i czego nei zrobili. Ja tez moge kita wkrecic, ale po co? A tak szczerze, to moze 1-2% ludzi, ktorzy sie tu wypowiadaja, miala kontrolowane sny, ale raczej z przypadku, a nie z umiejetnosci...
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2005, 14:52   #27
Galarion
Użytkownik Forum
 
Galarion's Avatar
 
Data dołączenia: 11 01 2005

Posty: 175
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shanhaevel
Podobno kiedyś jak spałem, rodzice kazali mi przejść do nnego łóżka z jakiegoś powodu (w rl), to ja: "Eheeeee..." i posłusznie poszedłem. Następnego dnia nie wiedziałem jak się znalazłem w innym łóżku. Możliwe, że byłem nieprzytomny (wiecie, można robić niektóre czynności będąc nieprzytomnym). Może to nie sen, ale związane ze snem.
To sie moze czesto. Kiedys spisz, dosyc czesto sie budzisz, ale pamietasz tylko przebudzenia trwajace powyzej ~2 minut. O tym mogles sie dowiedziec, bo ci rodzice powiedzieli, ale normalnie po prostu nie pamietasz, ze wstales. Raz kolega na koloni kazal sie obudzic na sniadanie, jak to zrobilismy mowil "nie, chce jeszcze spac", a pozniej nam awanture zrobil, ze go nie obudzilismy.


down: IMO robienie grupy o wszystkim o czym sie da zrobic, byloby troche glupie, poniewaz prawdopodobnie sa na te tematy inne fora dyskusyjne(specjalistyczne), gdzie mozna o tym pogadac z wieksza iloscia osob.

Ostatnio edytowany przez Galarion - 01-05-2005 o 15:11.
Galarion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2005, 15:06   #28
Jackiew
Użytkownik Forum
 
Jackiew's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2004
Lokacja: a gdzie mieszkaja krasnoludki?.. hopsa-sasa ! hop-sasa!

Posty: 376
Stan: Na emeryturze
Jackiew ma numer GG 4837606
Domyślny

może by tak grupa o świadomych snach wiecie wymiana doświadczeń, porady etc.
__________________
http://jackiew91.digart.pl/
Jackiew jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2005, 15:17   #29
Afinor
Użytkownik Forum
 
Afinor's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2004
Lokacja: Mithrilowa Hala

Posty: 361
Afinor ma numer GG 2349632 Afinor ma login Tlenu groomowladny@tlen.pl
Domyślny

Heh podobnie jak Shan mam czesto, ze np wstaje w nocy krzycze cos (ost. bylo "Dajcie mi kartke"). Jak moja prosba zostanie spelniona klade sie spac spowrotem, wstaje rano z kartka na lozku i nie wiem czemu sie w tym miejscu sie znalazla. Z tym swiadomym snem trzeba sprobowac bo fajnie moze byc
__________________

www.grzes.prv.pl
Grzesiu przeprowadza sie i postanawia zostac blokersem
Afinor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2005, 15:33   #30
Sokochłap
Użytkownik Forum
 
Sokochłap's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2004
Lokacja: Częstochowa
Wiek: 34

Posty: 398
Stan: Na emeryturze
Profesja: Sorcerer
Sokochłap ma numer GG 3342901
Domyślny

hihi az mnie to zaciekawilo
Zaczynam kurs!

EDIT: znacie jakas inna strone (na googlach nic nie ma) o magii i innych ?
__________________



Ostatnio edytowany przez Sokochłap - 01-05-2005 o 15:52. Powód: Tajemnicze głosy
Sokochłap jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2005, 15:41   #31
Liado
Użytkownik Forum
 
Liado's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2004

Posty: 277
Liado ma numer GG 5663472
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shanhaevel
Podobno kiedyś jak spałem, rodzice kazali mi przejść do nnego łóżka z jakiegoś powodu (w rl), to ja: "Eheeeee..." i posłusznie poszedłem. Następnego dnia nie wiedziałem jak się znalazłem w innym łóżku. Możliwe, że byłem nieprzytomny (wiecie, można robić niektóre czynności będąc nieprzytomnym). Może to nie sen, ale związane ze snem.
Byłeś w stanie eeee... nieopamiętam. W każdym razie jest to stan odwrotny do stanu Alfa w którym ciało śpi jednak umsył cały czas pracuje.Co do OBEE to nie można go wywołać w czasie snu, aby taki stan osiągnąć należy medytować i wizualizować siebie np. wspinającego się po linie, oddychać należy miarowo trzeba oczyścić umysł. Mi prawie się to udało jednak tylko połowicznie. Moje kończyny były już ciałem astralnym jednak mój umysł powzosatawał w ciele.
Co od świadomych snów to takie miałem a teraz snów "niemam". I małą porada, jeżeli chcecie przenieść się w inne miejsce w czasie snu to musicie jak najszybciej biec przed siebie i wyobrażać miejsce w którym chcecie być, w snach można również latać, jednak nie jest to takie proste jak się wydaje ponieważ mózg jest przyzwyczajony do grawitacji. Żeby polecieć musicie iść biec przed siebie i próbować wzlecieć, na początku napewno będziecie spadać jednak później będziecie już latać.
PS: Jeżeli ktoś ma jakieś pytania dot. parapsychologi chętnie na nie odpowiem na privie.
PPS: www.strefa51.z.pl/ - strona o magyi, parapsychologii, ufo itp.
PPPS: A może zrobić grupę nie świadomie śniących tylko interesujących się zjawiskami paranienormalnymi .
__________________




Ostatnio edytowany przez Liado - 01-05-2005 o 15:45.
Liado jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2005, 16:05   #32
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

@Kolutib/liado
Lii tam, latanie nie jest takie trudne, ja od razu w pierwszym śnie w którym udało mi się uświadomić, że śnię oderwałem się od ziemi na parę metrów. To właśnie w pełni przekonało mnie, że to tylko sen. Kij, że 3 sekundy po oderwaniu się od ziemi zrobiło mi się czarno przed oczami i zaraz po tym obudziłem się .
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2005, 16:27   #33
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Bueheh ale sie ubawiłem, piszcie dalej cos ciekawego
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2005, 17:35   #34
Mikhalov
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 03 2005
Lokacja: 5:!
Wiek: 35

Posty: 165
Stan: Niegrający
Domyślny

Jeśli ktoś chce mieć sny to niech sobie coś zje zaraz przed spaniem, efekt murowany
Mikhalov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2005, 21:46   #35
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Z gra przepraszam za psta, cs mie sie dzieje z kawiatura, i musze t naprawic.
Zwyke kiedy skapuje sie ze snie, mam prbemy z utrzymaniem sie we snie, i musze jakby skupiac sie, zeby sie nie budzic(kiedy sen mi pasuje;p).
Przepraszam jeszcze raz za psta, jak bad minie, zedytuje i pprawie.
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2005, 22:02   #36
Majines
Użytkownik Forum
 
Majines's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2005
Lokacja: Grudziądz

Posty: 444
Stan: Niegrający
Majines ma numer GG 280336
Domyślny

A wiecie ja mam z takim czymś swobode...

Co chcę to mi się śni... robie tam co mi się podoba xD Wczoraj miałem sen o potworze w mojej szkole... i to była taka gra xD Nie raz mam sny z Alukardem z Helsinga i jak zabijamy Ghule Takie coś jest super polecam się skupić i potrenować!

Również mam takie coś, że sni mi się coś, a potem jest to naprawde... albo ma się wrażenie, że patrząc na jakiś obraz (np. dzieci w szkole) widziałem go z tydzień temu i wszystkie dzieci były tak samo ustawione tak samo się zachowywały itp. Schiza! xD
__________________
Łycha!
Majines jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2005, 22:02   #37
Gum3z
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja dziś miałem sen jak "JA" w rl robilem OF QUEST x/ wyjdzie na to ze jestem p00***em ale dzien wczesniej duzo o nim myslalem.
Btw. Fajnie wyglada Forteca Orkow w rl woda po kolana, schody normalnie wypasiony sen x)
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2005, 22:05   #38
Irma z Fortery :D
Użytkownik Forum
 
Irma z Fortery :D's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2005
Lokacja: Thais
Wiek: 29

Posty: 95
Adres Jabbera do Irma z Fortery :D
Domyślny

Mi sie śmiło (kontrolowałam to)
Że Latałam na latającym dywanie ,i nagle pojawiłam sie w tibi . W tej tibi poszłam na Demony .Miałam red hp a tu nagle Bubble ratuje mnie z Gm'ami.
Przy czym krzyczy (po polsku darła się) Bubble kontratakuje

Drugi sen
Bubble zaproponowała mi pujście na faraony , poszłam z nią. Nagle pojawił sie przedemna Omruck i zaczął krzyczeć "Na dyskotece było spoko" Potem zaczełam go walić a raczej do niego stzrelać (dziwne , ale zawsze nie lubiłam profesji paladyna ) z łuku , a on krzyczy "Chce jeszcze żyć" .

Trzeci sen:
Poszłam do Bazyliszka i poprosiłam (po polsku) o ciasteczko, ten mi je dał i powiedział "To latające ciasteczko"i zaraz po zjedzeniu jego zaczełam latac .

Czwarty sen:
Na Rook był atak Demonów, a ja wszystkie pokonałam i se 2 levelek nabiłam . Potem poszłam na strone dla PACC (jakos wlazlam) I zabiłam goblina który chciał latające ciasteczko. (dziwne , skąd wiedział ze miałam taki sen.
__________________
Jestem Aśka

Nigdy więcej
Irma z Fortery :D jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2005, 22:10   #39
Mar Cin
Użytkownik Forum
 
Mar Cin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2005
Lokacja: Kazordoon
Wiek: 31

Posty: 316
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zirgin
Profesja: Sorcerer
Świat: Balera
Poziom: 20
Skille: 19/21
Poziom mag.: 21
Domyślny

Ja nie miałem jeszcze świadomych snów (ale będe trenował) za to od czasu do czasu zdarza mi sie lunatykować (podobno robię wtedy bardzo bezsensowne rzeczy, ale ja nic z tego nie pamiętam)
__________________

Jajco mi się zjarało


To se dzisiaj nie pogram...
Mar Cin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2005, 22:23   #40
Rilo
Użytkownik Forum
 
Rilo's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2005

Posty: 128
Stan: Niegrający
Imię: Rilo Quin
Profesja: Paladin
Świat: Nova
Poziom: 48
Skille: 75/xx
Poziom mag.: 16
Domyślny dobry temat

ehh ja z reguly mam swiadomosc jak sie budze nie wiem w koncu czy to jawa czy sen i snny wydaj mi sie bardzo ralne tak jak by sie ty wydarzylo
Rilo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:24.


Powered by vBulletin 3