Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-05-2005, 22:28   #41
Uncle Warrior
Użytkownik Forum
 
Uncle Warrior's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2004
Lokacja: Dunno :!

Posty: 435
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nekromanta
A teraz temat przerodzil sie w "cotomisieniesnilo" -.- Wszyscy beda opowiadali bajki, jak to oni kontroluja sny, kim oni tam nie byli i czego nei zrobili. Ja tez moge kita wkrecic, ale po co? A tak szczerze, to moze 1-2% ludzi, ktorzy sie tu wypowiadaja, miala kontrolowane sny, ale raczej z przypadku, a nie z umiejetnosci...
Właśnie to samo chciałem zauważyć. Nagle 99% forum ma kontrolę nad swoimi snami :|
__________________
Juz tylko patrze
Uncle Warrior jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-05-2005, 22:34   #42
Mar Cin
Użytkownik Forum
 
Mar Cin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2005
Lokacja: Kazordoon
Wiek: 31

Posty: 316
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zirgin
Profesja: Sorcerer
Świat: Balera
Poziom: 20
Skille: 19/21
Poziom mag.: 21
Domyślny

Właściwie to jeden taki sen właśnie mi sie przypomniał. Śniło mi się, ze obudziłem się, pzypomniałem sobie o zadaniu domowym ze szkoły i wyskoczyłem z łóżka jak oparzony. Wyjąłem zeszyt z tornistra (czułem nawet jego ciężar) zrobiłem zadanie, i [nie pamietam już, co robiłem, sen miałem pare tygodni temu]. Potem nagle obudziłem się w łózku, zadania w zeszycie nie było Szkoda, że skapnąłem się, ze to sen dopiero jak się obudziłem (ale znając życie i mojego pecha, jakbym zorientował się, ze to sen w którym mam nieogranicznoną kontrolę, zaraz bym sie obudził z podniecenia
__________________

Jajco mi się zjarało


To se dzisiaj nie pogram...
Mar Cin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2005, 22:39   #43
tomexx
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 07 2004
Lokacja: Chrzanów

Posty: 48
tomexx ma numer GG 3238768
Domyślny

wiecie co ... zalosne to jest ... slyszalem o tym keidys od kumpla on to "cwiczyl" ale spisywal wszystkie sny w dzienniku snow ... itd ... chodzi o to zebys pamietal jakies sytuacje ... bo ajk sie budzisz to bardzo latwo zapomniec sen trzeba spisac i jak bedziesz wpelni swiadpomy przeczytac sobie pozniej jak jakis sen ci sie powtarza mozna sie zorietowac ... bylem z kumplem swoim an koloni i widzilem jak codziennie spisywal te sny moze byly czaem powalone ale o to chodzi i wiecie oc mu przyszlo z kilku miesiecznegfo prowadzeni dziennika pare razy skapl sie ze to sen i odrazu sie obudzil ... jest mozliwe snienie swiadome ... ale nie wierze zeby wszyscy forumowicze to teraz mieli ;-) moze wams ie snilo ze swiadomie snicie ;-)
tomexx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2005, 23:14   #44
Kajulec
Użytkownik Forum
 
Kajulec's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2004

Posty: 1,632
Imię: Raititute
Profesja: Elite Knight
Gildia: Satanica
Świat: Astera
Kajulec ma numer GG 2445317
Domyślny

Dupa-lampa! Jest jakis procent, ktory potrafi swiadomie snic.. ale nie prawie cale forum! LD jest trudne do osiagniecia, bo probowalem i czytalem o tym bardzo duzo. Wypowiadali sie ludzie, ktorzy teraz otrzymuja LD w latwy sposob, ae to bylo po kilkunastu miesiacach trenowania.

LD to super sprawa.. ale niestety nie kazdy moze to osiagnac...
__________________

retired/retarded
Kajulec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2005, 23:35   #45
]v[ichal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 03 2004
Lokacja: Bydgoszcz, 4don
Wiek: 34

Posty: 619
Imię: Odin Raven
]v[ichal ma numer GG Nie podaje...
Pergamin

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez she_devil
a ja myslalam ze wsyzscy moga rezyserowac sowje sny, no bo ja moge ^.^
Przecie to całkiem normlane. Np. die spac i mysle sobie przysni mi sie guma mamba. przed oczmai wyskakuje mi guma mamba. "Gima mamba wybucha" Guma mamba wybuchla. itd. Toz to normalne jest...
Eee to chyba nie spisz skoro jeszcze masz swiadomosc (tzn myslisz o tym co ci sie przysni) , i automatycznie to sobie wyobrazasz ale to nie jest jeszcze sen.
anyway, czasem mam takie dziwne wrażenie , że spadam , i nagle sie budze. To jest taki etap miedzy snem a jawą , czyli zazwyczaj zaczyna sie sen , że np. sobie ide i nagle potykam sie o kamień.Wtedy czuje takie wrażenie jakbym spadał i sie budze (przestraszony).Ale to chyba offtopic :S
__________________
.hail Metal Militia.
]v[ichal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2005, 01:29   #46
YAYUUU
Użytkownik Forum
 
YAYUUU's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2005
Lokacja: W domu
Wiek: 37

Posty: 123
YAYUUU ma numer GG 3961949 YAYUUU ma login Tlenu yayuuu@tlen.pl
Domyślny

Zgadzam się, że jest to trudne. Czasem, kiedy mam sen wydaje mi się, ze mogę go kontrolować, jednak mój umysł jest już na tyle świadomy, że nie jest to już sen. Po prostu lekko się przebudzam w czasie snu i tak jakby sen kontynuuje się ale już w mojej wyobraźni a nie w śnie. Z tego co pamiętam raz zdarzyło mi się, że śniłem w 100% i mogłem chodzić, poruszać się a nawet czułem to, do czego dotykam tak, jakby to była rzeczywistość. Nie zmieniałem otoczenia a jedynie moje ruchy. Nie trwało to jednak długo, gdyż po chwili obudziłem się w środku nocy i dziwiłem się temu. Podczas tego snu nie poruszałem się jakbym sobie to wyobrażał, tylko jakbym się poruszał naprawdę, to znaczy normalnie ruszałem rękami a one poruszały się we śnie. Później przez spory czas zastanawiałem się co to było i jak to się stało, ale nie udało mi się już tego powtórzyć, a szkoda. Tak więc to, co opisuje autor tematu zdarzyło mi się raz w życiu i trwało jakies 10 sekund, ale dokładnie to pamietam.
YAYUUU jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2005, 09:13   #47
Mar Cin
Użytkownik Forum
 
Mar Cin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2005
Lokacja: Kazordoon
Wiek: 31

Posty: 316
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zirgin
Profesja: Sorcerer
Świat: Balera
Poziom: 20
Skille: 19/21
Poziom mag.: 21
Domyślny

Jak dla mnie taki sen można poznać po 2 rzeczach:
- ilość doznań (w zwyczajnym śnie jest (zwykle) tylko obraz, w świadomym może być też dźwięk, ciężar, itp.)
- "sensowność" twojego zachowania w śnie (w śnie świadomym robi się zwykle to, co by się zrobiło w takiej sytuacji normalnie, masz wolną wolę. W zwykłym śnie robisz często bardzo bezsensowne rzeczy)

No ja na przykład miałem dzisiaj sen, w którym grałem w Counter-Strike. Ale nie było słychać strzałów, i na walkę w zamkniętym pomieszczeniu wziąłem ze sobą snajperkę (a normalnie wziąłbym autoshotguna albo kałacha) wiec uznaję, ze to był sen "nieświadomy". Sny świadome zdarzają się głównie po treningu, chyba, że ktos ma farta
__________________

Jajco mi się zjarało


To se dzisiaj nie pogram...
Mar Cin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2005, 09:16   #48
Jadrol
Użytkownik Forum
 
Jadrol's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2004

Posty: 72
Domyślny

Panowie polecam TO

Pelno dzialow (OOBE, LD, Magia, Medytacja)

Bardoz ciekawe Forum
__________________
-.0 Dramatem naszej epoki jest to, że głupota zabrała się za myślenie 0.-
(20kb max w podpisie)
Jadrol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2005, 10:12   #49
Bambuko
Użytkownik Forum
 
Bambuko's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2003
Lokacja: Dobów Mniejszy
Wiek: 35

Posty: 2,212
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mar Cin
Jak dla mnie taki sen można poznać po 2 rzeczach:
- ilość doznań (w zwyczajnym śnie jest (zwykle) tylko obraz, w świadomym może być też dźwięk, ciężar, itp.)
- "sensowność" twojego zachowania w śnie (w śnie świadomym robi się zwykle to, co by się zrobiło w takiej sytuacji normalnie, masz wolną wolę. W zwykłym śnie robisz często bardzo bezsensowne rzeczy)
Gadasz tak, bo chcesz uwierzyć, że miałeś taki sen. Ale nie miałeś. I wielu innych co się tu wypowiadają też nie mieli.

RE DOWN:
Co ty gadasz, gdyby ona chciała zjeść tą gumę i by zjadła, to tak, ale czucie smaku nie ma nic do tego. Po prostu u ludzi najlepszy zmysł to jednak wzrok, i takich rzeczy jak smak czy zapach nie pamiętamy, ale one z pewnością były w śnie. Nie wymyślajcie tutaj własnych definicji, które pozwalają wam wierzyć w takie rzeczy. Dowartościować możecie się w inny sposób. A to, że świadomie śniliście po prostu się wam przyśniło.
__________________
.

Ostatnio edytowany przez Bambuko - 02-05-2005 o 10:20.
Bambuko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2005, 10:12   #50
Radek 666
Użytkownik Forum
 
Radek 666's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Neverwinter
Wiek: 31

Posty: 1,186
Radek 666 ma numer GG 9619721 Radek 666 ma login Tlenu radek12345@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez she_devil
a ja myslalam ze wsyzscy moga rezyserowac sowje sny, no bo ja moge ^.^
Przecie to całkiem normlane. Np. die spac i mysle sobie przysni mi sie guma mamba. przed oczmai wyskakuje mi guma mamba. "Gima mamba wybucha" Guma mamba wybuchla. itd. Toz to normalne jest...
Ale to jest coś zupełnie innego. Że gume mambe zobaczysz to co z tego. 90% ludzi tak potrafi, a LB to jest wyższe stadjum . Gdyby guma wybuchła i byś to poczuła albo ją zjadła i poczuła jak smakuje to to by już było LD .
Ja takiego snu jeszcze nie miałem, i bez treningu raczej nie będe miał... Z tego co czytałem jest to bardzo trudne, i wymaga wiele tygodni treningu. Ale gdyby takie coś potrafić to już był by wypas na maxa. Chcesz się pojawić na słonecznej plaży, wyobrażasz to sobie, wchodzisz o wody, opalasz się i wszystko czujesz ;].
__________________

In the memory you’ll find me
Eyes burning up
The darkness holding me tightly
Until the sun rises up

Ostatnio edytowany przez Radek 666 - 02-05-2005 o 12:55.
Radek 666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2005, 10:31   #51
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Radek 666
Gdybyś jeszcze tą gumę zjadła i poczuła jak smakuje to to by już było LB .
Po pierwsze to LD a nie LB . Po drugie to odczuwanie smaków zdarza mi się w snach często, mimo, że nie kontroluję ich i nie jestem świadom, że śnię, to smaki odczuwam. Ale to wcale nie znaczy, że jest to już LD. Ld jest wtedy, gdy możesz go kontrolować. Ja uzyskuję świadomość gdy zdaję sobię sprawę, że to co mi się śni jest głupie i dziwne. Przykład?
To nie był pierwszy sen tej nocy, jadę autobusem do szkoły. Niedaleko siebie w autobusie widzę kolegów. Odwracam się i gdy znowu patrze w stronę gdzie byli nie ma ich. Jadę dalej, w końcu wysiadam. Podchodzę do szkoły a na niej wisi ogromny zegar i z tego co na nim widzę wynika, że jest już po lekcjach. Zrobiło sie dosyć ciemno, więc poszedłem na przystanek. Nadjechał autobus z nr. 8 ale nie zatrzymał się. Poszedłem na następny przystanek nie chcąc czekać w jednym miejscu. Doszedłem a oprócz mnie stała tam inna osoba. Nadjechał autobus nr.9 i wsiedliśmy do niego. Usiadłem za kierowcą i zobaczyłem, że nie ma plecaka. Wtedy skapowałem się, że to jakieś głupie to wszystko. Wyobraziłem sobie, że mam plecak i trzymam go w rękach. Widziałem go słabo. Nagle wyobraziłem sobie, że ten plecak tam jest i on powstał 0.0. Niesamowite uczucie gdy się coś tworzy we śnie. W tym momencie zrozumiałem, że to sen i nagle miałem tysiąc pomysłow co robić. Niestety nagle moje oczy się zamknęły, próbowałem je otworzyć ale nie otworzyłem. Zaraz po tym się obudziłem ;\.
To był mój 2 sen w którym odzyskałem świadomość i 1szy w którym udało mi się coś stworzyć. No i narazie jedyny ;\.
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2005, 10:54   #52
Liado
Użytkownik Forum
 
Liado's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2004

Posty: 277
Liado ma numer GG 5663472
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mar Cin
Właściwie to jeden taki sen właśnie mi sie przypomniał. Śniło mi się, ze obudziłem się, pzypomniałem sobie o zadaniu domowym ze szkoły i wyskoczyłem z łóżka jak oparzony. Wyjąłem zeszyt z tornistra (czułem nawet jego ciężar) zrobiłem zadanie, i [nie pamietam już, co robiłem, sen miałem pare tygodni temu]. Potem nagle obudziłem się w łózku, zadania w zeszycie nie było Szkoda, że skapnąłem się, ze to sen dopiero jak się obudziłem (ale znając życie i mojego pecha, jakbym zorientował się, ze to sen w którym mam nieogranicznoną kontrolę, zaraz bym sie obudził z podniecenia
Uczucia w snach są najczęściej powodowane z "zewnątrz" czyli np. śni ci się że ugryżł cię wampir jednak to był komar który urzarł cię w szyję, jednak uczucia te są wyostrzane, wyolbrzymiane, np. kto na ciebie naskoczył a we śnie spadła na ciebie ciężarówka.
Budzimy się ze snu kiedy dzieje się coś po czym ni wiemy co by nastąpiło, np. ktoś podrzyna nam gardło (we śnie oczywista) jednak nikt nam nigdy nie poderżnął gardła więc niewiemy co by wtedy nastąpiło i albo dzieje się coś absurdalnego albo budzimy się.
@]V[ichał
"anyway, czasem mam takie dziwne wrażenie , że spadam , i nagle sie budze. To jest taki etap miedzy snem a jawą , czyli zazwyczaj zaczyna sie sen , że np. sobie ide i nagle potykam sie o kamień.Wtedy czuje takie wrażenie jakbym spadał i sie budze (przestraszony)."
Takie uczucie towarzyszy przechodzeniu na odmienny stan świadomości.
Podobne uczucie towarzyszy wchodzniu do stanu Alfa czy Theta
__________________




Ostatnio edytowany przez Liado - 02-05-2005 o 10:58.
Liado jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2005, 11:37   #53
Mar Cin
Użytkownik Forum
 
Mar Cin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2005
Lokacja: Kazordoon
Wiek: 31

Posty: 316
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zirgin
Profesja: Sorcerer
Świat: Balera
Poziom: 20
Skille: 19/21
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez SuPeRMAN
Gadasz tak, bo chcesz uwierzyć, że miałeś taki sen. Ale nie miałeś. I wielu innych, co się tu wypowiadają też nie mieli.
Właśnie odwrotnie - napisałem, że jak już ktoś ma LD to na pewno nie będzie robił czegoś bezsensownego (przynajmniej mi się tak wydaje - jak ktoś ma wolną wolę i skapnie się, ze to sen, to już zrobi coś z sensem a nie będzie np. w Counter Strike'u wyciągał snajperkę do walki w zamkniętym pomieszczeniu - autoshotgun czy kałach są do tego o wiele lepsze [ewentualnie można se poczitować w wyciągnąć miniguna ]) wiec większość z snów opisanych przez tych, co się tutaj wypowiadali (w tym i mój - był bardzo realistyczny, ale teraz myślę, że to chyba nie był LD) to zwykłe sny a nie LD.
__________________

Jajco mi się zjarało


To se dzisiaj nie pogram...
Mar Cin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2005, 11:43   #54
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

z tego co ja wiem LD zaczyna sie wtedy, kiedy we snie powiesz sobie, ze snisz Wiekszosc ludzi w tym momecie sie budzi... sztuka polega na tym, zeby utrzymac stan niepelnej swiadomosci.

Po drugie: LD jest bardzo meczace z tego wzgledu, ze mozg nie odpoczywa...

Tak myslalem pare lat temu. Teraz sie tym nie zajmuje
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2005, 12:07   #55
]v[ichal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 03 2004
Lokacja: Bydgoszcz, 4don
Wiek: 34

Posty: 619
Imię: Odin Raven
]v[ichal ma numer GG Nie podaje...
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kolutib/liado
Podobne uczucie towarzyszy wchodzniu do stanu Alfa czy Theta
cokolwiek to znaczy
__________________
.hail Metal Militia.
]v[ichal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2005, 12:16   #56
Sokochłap
Użytkownik Forum
 
Sokochłap's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2004
Lokacja: Częstochowa
Wiek: 34

Posty: 398
Stan: Na emeryturze
Profesja: Sorcerer
Sokochłap ma numer GG 3342901
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ]v[ichal
cokolwiek to znaczy

W czasie medytacji.... NAjpierw pomedytowalem pozniej probowalem uzyskac LD.. Gdy skapnalem sie ze to Ld to sie obudzielm :>
__________________


Sokochłap jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2005, 12:54   #57
Radek 666
Użytkownik Forum
 
Radek 666's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Neverwinter
Wiek: 31

Posty: 1,186
Radek 666 ma numer GG 9619721 Radek 666 ma login Tlenu radek12345@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Irma z Fortery :D
Mi sie śmiło (kontrolowałam to)
Że Latałam na latającym dywanie ,i nagle pojawiłam sie w tibi . W tej tibi poszłam na Demony .Miałam red hp a tu nagle Bubble ratuje mnie z Gm'ami.
Przy czym krzyczy (po polsku darła się) Bubble kontratakuje

Drugi sen
Bubble zaproponowała mi pujście na faraony , poszłam z nią. Nagle pojawił sie przedemna Omruck i zaczął krzyczeć "Na dyskotece było spoko" Potem zaczełam go walić a raczej do niego stzrelać (dziwne , ale zawsze nie lubiłam profesji paladyna ) z łuku , a on krzyczy "Chce jeszcze żyć" .

Trzeci sen:
Poszłam do Bazyliszka i poprosiłam (po polsku) o ciasteczko, ten mi je dał i powiedział "To latające ciasteczko"i zaraz po zjedzeniu jego zaczełam latac .

Czwarty sen:
Na Rook był atak Demonów, a ja wszystkie pokonałam i se 2 levelek nabiłam . Potem poszłam na strone dla PACC (jakos wlazlam) I zabiłam goblina który chciał latające ciasteczko. (dziwne , skąd wiedział ze miałam taki sen.
Wydaje mi się, że to troche naciągane...
__________________

In the memory you’ll find me
Eyes burning up
The darkness holding me tightly
Until the sun rises up
Radek 666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2005, 13:11   #58
Mc macio
Użytkownik Forum
 
Mc macio's Avatar
 
Data dołączenia: 29 10 2004
Lokacja: N 51°24' E 22°16'
Wiek: 34

Posty: 141
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Astera
Mc macio ma numer GG 5146998
Domyślny

jeszcze kilka lat temu jak bylem mniejszy to skakalem z huśtawek
i potem prawie codziennie snilo mi sie ze spadam z ok 15 metrow na jakas droge ...ale uczucie to bylo jak bym naprawde spadal.
wypas uczucie.... a swiadome sny to rzadko..zawsze jak sie kapne ze moge soba sterowac i ze to sen to sie budze...
__________________
Sława jej wszystkich przerasta, KoronA KielcE-duma miasta



http://rapidshare.de/files/26504590/..._pk_1*****.html Pk cz1
http://rapidshare.de/files/27201800/...a_pk2*****.html Pk cz2
Mc macio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2005, 13:44   #59
Chopkers
Użytkownik Forum
 
Chopkers's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2004
Lokacja: Zgorzelec
Wiek: 33

Posty: 453
Stan: Na emeryturze
Chopkers ma numer GG 3987061
Domyślny

@up: to z histawka to tez mialem
nawet fajnie xD

mialem jeszcze sen ze jechalem po ulicy na krzesle z kolkami i strzelalem do gołę.. gołę.. gołę... do ptakow xD, a potem wyskoczyl mi jakis lesniczy i mnie zastrzelil.

a potem mialem sen ze jechalem na miescie bez ubrania i nie mialem sie gdzie schowac xD


ale te "swiadome sny" to poprostu sa sny ktore pamietamy.
snimy przeciez przez caly czas gdy spimy, tylko gdy sie budzimy nastepuje calkowita amnezja


btw: mi sie zdarzylo nawet lunatykowac xD
__________________
|||||||||.................... (Trwa ładowanie podpisu)
\m/,
Chopkers jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2005, 15:03   #60
joey
Użytkownik Forum
 
joey's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2004
Lokacja: Elbląg
Wiek: 32

Posty: 879
Stan: Niegrający
joey ma numer GG 12.0.16.82 Send a message via Skype™ to joey
Domyślny

kurde dziś mi się zdawało że mam świadomy sen, ale jak to sobie uświadomiłem to się ubudziłem -.-" jestem ją
__________________
Cytuj:
Posluchajcie prawdziwej muzy ,a nie metalu (czy czym kolwiek jest ten Iron maiden)
Polska, złota młodzież!
joey jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:15.


Powered by vBulletin 3