Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-05-2005, 10:20   #81
Mikhalov
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 03 2005
Lokacja: 5:!
Wiek: 35

Posty: 165
Stan: Niegrający
Domyślny

mam pytanie:
Jak się nazywa sen w ktorym widzi się kawałek przyszłości?
chodzi o to że poźniej wydaja ci się, że to kiedyś spotkałeś (zamotałem??)


mi się śniło kiedyś że jest noc a w moim pokoju jest dziecko, podniosłem głowe i sie wpatrywałem w nie, nagle się obudziłem i zorientowałem się że się podniosłem (znowu zamotałem??)
Mikhalov jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-05-2005, 12:15   #82
Liado
Użytkownik Forum
 
Liado's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2004

Posty: 277
Liado ma numer GG 5663472
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez czlowiek newbi
mam pytanie:
Jak się nazywa sen w ktorym widzi się kawałek przyszłości?
chodzi o to że poźniej wydaja ci się, że to kiedyś spotkałeś (zamotałem??)


mi się śniło kiedyś że jest noc a w moim pokoju jest dziecko, podniosłem głowe i sie wpatrywałem w nie, nagle się obudziłem i zorientowałem się że się podniosłem (znowu zamotałem??)
Poprostu sen proroczy. A może miałeś Deja Vu?

A jeśli chodzi o to że się podniosłeś to czasami to co zaczynamy we śnie kończymy na jawie. Na przykład we śnie mówisz "czy" a na jawie "pieńdziesiąt" tylko że to co na jawie to zazwyczaj jest takie stęknęcie xD.
__________________



Liado jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2005, 22:19   #83
Dechsta
Użytkownik Forum
 
Dechsta's Avatar
 
Data dołączenia: 03 02 2004
Lokacja: Raczej Chyba Ziemia. Liczba postów: 1,783
Wiek: 33

Posty: 274
Stan: Tutor
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Aldora
Poziom: 2
Skille: 10/10
Poziom mag.: 10
Wyślij wiadomość przez ICQ do Dechsta Dechsta ma numer GG 3038867 Dechsta ma login Tlenu orin11@tlen.pl Adres Jabbera do Dechsta Send a message via Skype™ to Dechsta
Domyślny

Już post usunięty więc niema się czego obawiać
__________________
† End of all hope ,,!,, ^_^ ,,!,, †

[img]http://www.stibia*********/2/Sathariel.png[/img]

Ostatnio edytowany przez Dechsta - 07-05-2005 o 13:56.
Dechsta jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2005, 22:23   #84
Tasior
Użytkownik Forum
 
Tasior's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Rubber City

Posty: 952
Tasior ma numer GG 4749077
Domyślny

@up
Nie wchodzić, gdzie?
__________________
"People like Coldplay and voted for the Nazis. You can't trust people, Jeremy" - Super Hans
Tasior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-05-2005, 21:04   #85
Eileen
Użytkownik Forum
 
Eileen's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 692
Stan: Niegrający
Eileen ma numer GG 3600907
Domyślny

Sny... To jest naprawde dziwne. Nie wyobrażam sobie zeby je tak w pełni kontrolować, ale ja opieram się na samej wyobraźni i mam cos podobnego, np.:

Kłade się w dzień do łóżka jak mam czas i wyobrażam sobie miejsce gdzie chciałabym być, całą fabułe i wogóle. Zaczynam rozkręcać akcję... A potem? Potem to juz samo leci. Czasami zdaża się że wtedy zasypiam, ale "przygoda" trwa nadal i dalej niż kieruję (czy to nie dziwne). W pewnym momencie, kiedy czuję że mam dość budzę się (tak, wtedy czuję że spałam). To naprawdę dziwne, ale poprostu jak tak robię zaciera się ta różnica miedzy snem, a wyobraźnią, to naprawdę skutkuje...

Ale jeśli chodzi o sny to raz zaczął mi się sen na wpółkontrolowany (tzn. w jakiejś tam wcześniejszej fabule snu mogłam tobic co chciałam). Leciałam w powietrzu, ale tak jakby to było w rl. Poprostu stoję na tej drodze do lasu, za sobą mam swój dom, a przed sobą las. Czuję wiatr na twarzy i w pewnym momencie coś jakby mnie tknęło. Poczułąm jakbym mogła polecieć. Zaczęłam biec, poczułąm to dziwne uczucie ciężkości, które towarzyszy nam od urodzenia i które tak mocno czujemy gdy podskoczymy. W pewnym momencie odbiłam się od ziemi... i jakby siłą woli uniosłam sie w powietrze. Jakby coś mnie pchało tak samo z siebie do góry. Co dziwne, pamiętam to jak dziś, czułam to jakby to działo się naprawdę. Czułam siłę ciężkości i to coś co mnie utrzymywało. Podczas lotu mówię do siebie: to niesamowite, to nie sen (czy to nie jest parodia? teraz żałuje że to był sen :/).

@edit

Zapomniałam o najważniejszym:
To nie jest i chyba nigdy nie będzie kontrolowany sen. Zgadzam się z reszą osób iż aby coś takiego osiągnąć trzeba ćwiczyć. ALe i tak nie jest to do końca kontrolowane, bo zanim załapiemy się że to jest kontrolowany sen już mamy ustaloną "fabułę" i to potem trudno zmienić...
__________________
Wystarczy chcieć...


Ukryty tekst:
Hihihihi...Eleiwein aberztop, yba jówt sipdop łyb ynni żin eiktsyszw. Yzcratsyw, yb oklyt inzcliein og lieimuzorz... ^^

Ostatnio edytowany przez Eileen - 12-05-2005 o 21:33.
Eileen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-05-2005, 13:54   #86
Dechsta
Użytkownik Forum
 
Dechsta's Avatar
 
Data dołączenia: 03 02 2004
Lokacja: Raczej Chyba Ziemia. Liczba postów: 1,783
Wiek: 33

Posty: 274
Stan: Tutor
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Aldora
Poziom: 2
Skille: 10/10
Poziom mag.: 10
Wyślij wiadomość przez ICQ do Dechsta Dechsta ma numer GG 3038867 Dechsta ma login Tlenu orin11@tlen.pl Adres Jabbera do Dechsta Send a message via Skype™ to Dechsta
Domyślny

Tak, też to już kiedyś przeżyłem. Ale najgorsze w śnie jest to że budzisz się w najlepszym momencię.
__________________
† End of all hope ,,!,, ^_^ ,,!,, †

[img]http://www.stibia*********/2/Sathariel.png[/img]
Dechsta jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-05-2005, 14:45   #87
Knight Simon Dark lord
Użytkownik Forum
 
Knight Simon Dark lord's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Carlin
Wiek: 33

Posty: 756
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Evil Shadows
Świat: Harmonia
Poziom: 36
Skille: 20/24
Poziom mag.: 45
Knight Simon Dark lord ma numer GG 2398454
Domyślny

nie dawno miałem wspaniały świadomy sen śniło mi się że dziewczyna z klasy która mi się podoba zaczeła ze mną chodzić fajny sen nie chciałem by się kończył ale niestety po pewnym czasie czułem tylko sturchanie i słodki dzwięk parwie każdego nastolatka " wstawaj do szkoły" ale byłem zły ale teraz prubóje go powtórzyć fajnę są świadome sny można robić co się chce ale teraz próbuje by mieć świadomy sen tylko na niedziele i sobote by móc jak najwięcej skorzystać narazie próbuje cały czas ale nie chce wychodzić
__________________


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paciorro Pokaż post
czyli skoro dali darmowy onwtibia to wszystko jest ok????

Knight Simon Dark lord jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-05-2005, 14:56   #88
Zagan
Użytkownik Forum
 
Zagan's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Sigil
Wiek: 35

Posty: 215
Zagan ma numer GG 5025961
Domyślny

Heh, mój ostatni świadomy sen dotyczył WoW'a ;]. Śniło mi się, że wreszcie odpalił i mogłem sobie pograć. Potem pomyślałem, że nie pamietąm abym wstawał, był w szkole itd. Po drugie było to za piękne żeby było prawdziwe . I sen się skończył ;p
Zagan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-05-2005, 15:06   #89
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Czytam te wasze opowieści fantastyczne... I jedyne co mi na myśl przychodzi to to, że dzisiejsza młodziez jest kvrewsko napalona. Już to seksualnie, już to na gry i komputery...
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-05-2005, 21:44   #90
Vitihud
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2005
Lokacja: Katowice
Wiek: 30

Posty: 173
Vitihud ma numer GG 2424367
Cool

Ja miałem fajny sen Byłem z Bubble na behemontach! Ubiliśmy wszystkie xD Bubble zostało 2hp a ja wtedy exori mort vis (nie ma takiego czegoś ale tak powiedziałem) Bubble straciła 1 hp i zacząłem krzyczeć "Łapać ją" (w realu też! Potem ściągnąłem firanke, która była nad moją głową) Nagle cała tibia zaczęła ją gonić a ona wtedy exevo gran mas vis i wszyscy deadli!

Mój ulubiony sen to: Byłem księciem ! Miałem piękny zamek Nagle armia orków zaczęła go atakować (gothic II <lol>) Ja ubiłem je z kuszy ale jeden ork mnie postrzelił ! Nagle przyszedł do mnie jakiś mag i mnie uzdorowił! Orkowie wdarli się do zamku, ale ja i armia paladynów je pokonała!!!!
Vitihud jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-05-2005, 22:08   #91
Gumski
Użytkownik Forum
 
Gumski's Avatar
 
Data dołączenia: 07 03 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 37

Posty: 116
Gumski ma numer GG 3352613 Gumski ma login Tlenu gumka12@tlen.pl
Domyślny

Tumturumtum !!

Posiadam taki poradnik !! Ale osiagniecie, co?

Nie wiem w jakim procencie on dziala, bo program cwiczen przewidziany jest na okolo 2 miesiece. Nie testowalem z powodu braku czasu i ochoty na regularne cwiczenia, w takim zakresie czasu. Ale podobno wyniki sa genialne. 73 strony A4 w wordzie. Masakra


Chyba jednak zaczne prowadzic cwiczenia. Jest to nuzace ale wyniki....hm...
__________________
-::: Zaiste wielkiego trzeba zaślepienia i wielkego zadufania aby posokę lejącą się z szafotu nazywać sprawiedliwością :::-

Vysogota z Corvo
Andrzej Sapkowski
Gumski jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2005, 19:08   #92
Boss Yoda
Użytkownik forum
 
Boss Yoda's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Wiek: 34

Posty: 12
Profesja: Elite Knight
Świat: Furora
Poziom: 47
Skille: skille?
Boss Yoda ma numer GG 8935698
Domyślny Moja kolej

Mój najgorszy sen kontrolowany był taki: gonił mnie demon( diabeł, szatan itp) i uświadomilem sobie ze to sen i robiem co chialem. Mówie sobie że to sen i demon i tak mi nic niezrobi, ale niechcialem ogladac jak rozrywa moje cialo . Wię c uciekam i cały sie boje i myśle jak zakonczyć tak głupi sen. A tu nagle wyskakuje klawiatura ja naciskam "Esc" i sie budze .
No zdarza mi sie troche kontrolowanych snów ale w większości robie to czego niemoge w rl
Boss Yoda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2005, 19:17   #93
Plastex
Użytkownik Forum
 
Plastex's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2004
Lokacja: CrimCity
Wiek: 33

Posty: 397
Stan: Na emeryturze
Plastex ma numer GG 2590440
Domyślny

Jak mam koszmar, to w pewnym momencie pojawia mi się w lewym górnym rogu "ekranu" przycisk "Esc". Kiedyś śniło mi się, że byłem zombi i jak się obudziłem, to siedziałem na łóżku, a innym razem spadałem myśliwcem i jak się rozbiłem, to obudziłem się na podłodze.(Czyżby lunatyk)
__________________
Smakował ci obiad? Nie wszystkich na niego stać! http://www.pajacyk.pl
Wejdź tam i kliknij pajacyka przynajmniej raz dziennie, a zapewnimy jedzenie dla dzieci z domu dziecka.
Plastex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2005, 19:43   #94
Maly =]
Użytkownik Forum
 
Maly =]'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2005
Lokacja: Somewhere, where I smoking ganja

Posty: 184
Maly =] ma numer GG 4154227
Domyślny

Elo elo.
Mam pytanie. chce zaczac trnowac kontrolowac sny. I naprzyklad zabujalem sie w takiej jednej lasce. to moge zrobic zeby mi sie snilo ze z nia chodze itp?
__________________
Tekst Miesiąca !!!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez "Bolek z lasu"
Gdzie jest NPC ktury zamienia w barda?
Maly =] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2005, 19:51   #95
Nightwalker
Użytkownik Forum
 
Nightwalker's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 34

Posty: 664
Domyślny

musisz myślić o niej TUŻ PRZED ZAŚNIĘCIEM. Co nie oznacza, że bedzie ci się śniło, że z nią chodisz. MOże sie zdarzyć, że edzie to pewnien koszmar....tak daleko od niej...tęskonta...itd....
Nightwalker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2005, 21:25   #96
Berburio
Użytkownik Forum
 
Berburio's Avatar
 
Data dołączenia: 26 09 2004

Posty: 283
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gumski
Tumturumtum !!

Posiadam taki poradnik !! Ale osiagniecie, co?

Nie wiem w jakim procencie on dziala, bo program cwiczen przewidziany jest na okolo 2 miesiece. Nie testowalem z powodu braku czasu i ochoty na regularne cwiczenia, w takim zakresie czasu. Ale podobno wyniki sa genialne. 73 strony A4 w wordzie. Masakra


Chyba jednak zaczne prowadzic cwiczenia. Jest to nuzace ale wyniki....hm...

Podeslij mi go na maila [email protected]
Berburio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2005, 22:01   #97
Maciosek
Użytkownik Forum
 
Maciosek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2005

Posty: 426
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Spiney
Profesja: Paladin
Świat: Morgana
Maciosek ma numer GG 1513626
Domyślny

Ja też miałem taki sen. Byłem w grze Jedi Academy na planszy jakiegoś miejsca dla dzieci do zabawy, np. zjeżdżalnia do tych walonych kulek albo trampolina. -.- Ogólnie było fajnie, ale jak skoczyłem na trampolinie to się obudziłem już rano. Ej, jakby ktoś miał taki poradnik to niech mi wyśle na maila [email protected] <<<<czekam>>>>
Maciosek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2005, 22:08   #98
nathaniel
Użytkownik Forum
 
nathaniel's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2005
Lokacja: Oświęcim

Posty: 34
nathaniel ma numer GG 5062121 nathaniel ma login Tlenu nathaniel7@o2.pl
Domyślny

świadome sny nazywamy LD. W takich snach my wybieramy co robimy i co zamierzamy robic. Jeśli jesteśmy bardziej zaawansowani to potrafimy je czuć. LD nie jest łatwe do osiągnięcia. Więc nie mieliście świadomych snów. Chyba że każdy zna się na magii z was
nathaniel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2005, 23:35   #99
Masmix
Użytkownik Forum
 
Masmix's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005

Posty: 208
Stan: Na Emeryturze
Świat: Furora/ Saphira
Domyślny

Dla mnie bomba, poszukam se stronek o tych swiadomych snach. Pamietam ze kiedys snilem o grze ( to byl chyba SoF 2 ) i gdy ktos do mnie strzelal, mialem juz malo zycia to dawalem exit game ;p
__________________
Masmix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2005, 10:32   #100
ro0t
Użytkownik Forum
 
ro0t's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2004
Lokacja: Niech cie to nie interesuje!
Wiek: 32

Posty: 355
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Re: up

Ja też miewam jakieś sny że np. kimś jestem w grze, jak się coś nie udaje i np. spadam w przepaść to daje Load Game głupie ale prawdziwe.
__________________
Signed ¬¬
ro0t jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:00.


Powered by vBulletin 3