Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 04-06-2005, 12:03   #101
Maly =]
Użytkownik Forum
 
Maly =]'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2005
Lokacja: Somewhere, where I smoking ganja

Posty: 184
Maly =] ma numer GG 4154227
Domyślny

Nie no. To jest super ! Właśnie zaczynam to trenować (od dzisiejszej nocy). Mam nadzieję, że coś z tego będzie, ponieważ jak się chociaż troche to opanuje, to naprawde może z tego być świetna zabawa !!!

Btw.
@Ktoś tam z poradnikiem
Przesłałbyś mi ten poradnik? Bardzo bym prosił.
[email protected]
__________________
Tekst Miesiąca !!!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez "Bolek z lasu"
Gdzie jest NPC ktury zamienia w barda?
Maly =] jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-06-2005, 12:20   #102
Vekegi
Użytkownik Forum
 
Vekegi's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2004
Lokacja: Bełchatów/"...W państwie pełnym nienawiści..."
Wiek: 31

Posty: 716
Stan: Niegrający
Świat: Kyra
Domyślny

mi kiedys snilo sie ze broniłem na bramce i machałem rękami albo kopałem ^^
__________________
Łza na ślipiach, nie przerwie niczego i tak 247
Nad czaszkami groźby, być złym czy dobrym?
Zero pytań, wątpisz ? Strach tonie w liczbach
One odbite w źrenicach, a świat upadły w mitach
Zamiast powstać w krytykach czynów,
kreuje co dnia lepszych skurwysynów
Od siebie minimum by z dumą się nie rozstać 2005
Realia Made in Polska
Vekegi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2005, 12:59   #103
Opowiadacz
Użytkownik forum
 
Opowiadacz's Avatar
 
Data dołączenia: 28 05 2005
Lokacja: Sharayn

Posty: 11
Domyślny

Ja kiedyś o czymś śniłem, normalnie nieświadomie. Nagle odzyskałem świadomość, pomyślałem że chcę się obudzić i "szarpnąłem" umysł i obudziłem się . Była 3 nad ranem.
Opowiadacz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2005, 18:36   #104
Elvan Darkito
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 03 2005
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 32

Posty: 34
Stan: Na emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 32
Skille: 20/24
Poziom mag.: 34
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gumski
Tumturumtum !!

Posiadam taki poradnik !! Ale osiagniecie, co?

Nie wiem w jakim procencie on dziala, bo program cwiczen przewidziany jest na okolo 2 miesiece. Nie testowalem z powodu braku czasu i ochoty na regularne cwiczenia, w takim zakresie czasu. Ale podobno wyniki sa genialne. 73 strony A4 w wordzie. Masakra


Chyba jednak zaczne prowadzic cwiczenia. Jest to nuzace ale wyniki....hm...
to weż mi go prześlij na [email protected]
Elvan Darkito jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2005, 21:00   #105
schiza
Użytkownik forum
 
schiza's Avatar
 
Data dołączenia: 30 05 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 31

Posty: 15
schiza ma login Tlenu inna_93 Adres Jabbera do schiza
Domyślny

ja jeszcze nigdy nie miałam świadomego snu, a szkoda , bo chciałabym zobaczyć jak to jest... czy ktoś mógłby mi przesłać poradnik na adres [email protected]
schiza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2005, 23:07   #106
Bzik
Użytkownik Forum
 
Bzik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2004
Lokacja: ZaWsZe TaM gDzIe JaGa GrA
Wiek: 31

Posty: 174
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Rzubrownia
Poziom: 666
Skille: 10000/1
Poziom mag.: 4
Bzik ma numer GG 4342438 Bzik ma login Tlenu bzik00@tlen.pl
Domyślny

Świadome sny

Wywoływanie - Stepen LaBerge - Zastosowanie świadomych snów
Dunqan

Wielu ludzi miało już w życiu takie przypadki, że śniąc, nagle zdali sobie sprawę z tego, że śnią. I co w tedy?
Od razu nasuwa mi się wspomnienie tego, gdy ja miałem swój pierwszy świadomy sen. Miałem w tedy kilka lat i... przeraziłem się! Bałem się, że mogę się nie obudzić, czułem się jak uwięziony! Starałem się wołać mamę, myśląc, że może mówię przez sen a ona mnie usłyszy (i obudzi). Niestety spałem w innym pokoju...

Minęło parę lat i miałem kolejny przypadek świadomego snu. Wtedy już nie byłem takim małym dzieckiem, wiec nie puściły mi nerwy - zacząłem eksperymentować.

Mogę wam tylko powiedzieć, że towarzyszy temu wspaniałe uczucie wolności! To tak, jak by się było w idealnie realistycznej wirtualnej rzeczywistości, w której można wszystko robić. Co więcej, wykazując pewną siłę woli, można mieć wpływ na rzeczywistość snu w czasie jego trwania! Czujemy się wtedy jak wszechpotężni magowie, ale niestety kiedyś trzeba się obudzić.

I tutaj jest pies pogrzebany. Sny takie trwają zwykle bardzo krótko, gdyż im bardziej jesteśmy świadomi, tym wyższe są częstotliwości fal naszego mózgu i po prostu się budzimy. Czasem zdarza się też, że tracimy kontrolę nad snem - podobnie jak w medytacji zdarza się nam "odpłynąć", czyli dać się ponieść niekontrolowanemu potokowi myśli na różne tematy.

Istnieją jednak techniki pozwalające zarówno wywołać świadome sny, jak i je przedłużyć! Jedną (podobno bardzo skuteczną) znalazłem w artykule jakieś gazety 3 lata temu. Artykuł ten gdzieś się zapodział (wyrwałem go), ale technikę pamiętam. Nie wiem, czy jest skuteczna, gdyż nigdy nie miałem dość motywacji, aby ją wypróbować. Oto ona:

1. Usiądz na krześle, odpręż się, uspokój i zrelaksuj umysł. Staraj się nie myśleć o niczym.
2. Wyciągnij ręce przed siebie, popatrz na nie, skupiając uwagę na wrażeniach wizualnych. Powiedz do siebie poważnym głosem: Widzę swoje ręce we śnie - wiem, że teraz śnię.
3. Powtórz to zdanie kilka razy, przenieś wzrok na dalszy plan, zwolnij napięcie oczu, zapatrz się w przestrzeń. Po kilku chwilach ponownie spójrz na ręce i wyobraź sobie, że śnisz. Całe ćwiczenie powtórz 5-6 razy. Zakończ spokojnym siedzeniem przez parę minut. Powtarzaj je codziennie 4-6 razy w ciągu dnia oraz przed zaśnięciem w łóżku. Patrzenie na dłonie możesz po jakimś czasie przepleść wywoływaniem ich obrazu w wyobraźni.

Jak już wspomniałem, wywołuje ona i przedłuża świadome sny (podobno).

Techniki doktora Stephena LaBerge

Dr Stephen LaBerge to jednen z najbardziej znanych amerykańskich badaczy zjawiska świadomego snu. Jest fizjologiem i dyrektorem Lucidity Institute w Palo Alto, w którym prowadzi się wszechstronne badania i eksperymenty.
Prowadząc badania do swojej pracy doktorskiej na temat świadomych snów opracował technikę MILD. (Mnemonic Induction of Lucid Dreams - Pamięciowe Wywoływanie Świadomych Snów).
Technika ta podkreśla role pamięci w całym procesie, która powoduje występowanie związku właściwej reakcji na określony bodziec (kiedy zobaczysz X, zrób Y...).
Indukując swoje świadome sny dr LaBerge stosował wizualizację i autosugestię przed snem, w postaci wypowiadanego zdania: Dziś w nocy będę miał świadomy sen.
Osiągnął dzięki temu wynik 4,5 świadomych snów na miesiąc (przy bardzo silnej motywacji). Po zmianie nastawienia na zapamiętanie, które wyrażało się zmianą powtarzanego zdania na: Następnym razem, gdy będę śnił chce pamiętać, ze śnię, ilość świadomych snów wzrosła do 21,5 miesięcznie. Oto pełna technika MILD:

1. Wcześnie rano obudź się spontanicznie ze snu.
2. Po zanotowaniu snu, zaangażuj się przez 10 - 15 minut w czytanie albo jakąś inna aktywność wymagającą pełnej przytomności.
3. Po ponownym położeniu się do łóżka skup uwagę na myśli: Następnym razem gdy będę śnił(a), będę pamiętać, aby rozpoznać że śnię.
4. W czasie gdy powtarzasz swoje postanowienie rozpoznania stanu snu, wizualizuj jak stajesz się świadomy(a) we śnie, z którego się przebudziłeś(aś). Umieść tam jakiś znak snu i wyobraź sobie, ze powoduje to u ciebie rozpoznanie, ze śnisz. Poczuj podniecenie, które w tobie się pojawia, gdy uświadamiasz sobie sen i wyobraź sobie to, co będziesz robić w świadomym śnie. Znakiem snu może być dowolne wydarzenie, sytuacja, przedmiot lub osoba, która pozwoli nam zdać sobie sprawę z tego, że śnimy (np. umiejętność latania albo oddychania pod woda).
5. 5. Powtarzaj punkt 3 i 4 dopóki nie poczujesz, ze twoje postanowienie jest wyraźnie utrwalone lub nie zaśniesz. Jeżeli potrwa to dłużej niż 20 minut i zaczniesz się nudzić, rozluźnij się i przestań wizualizować. Uważaj jednak by twoją ostatnią myślą przed zaśnięciem była intencja pamiętania by uświadomić sobie sen.

Do wizualizacji w punkcie 4 dobrze jest używać snu, z którego obudziłeś(as) się kilkadziesiąt minut temu. Po zaśnięciu najprawdopodobniej znajdziesz się ponownie we śnie, który wizualizowałeś(aś) (albo w jakimś innym śnie) i rozpoznasz, ze śnisz.
Poza tym rób często testy rzeczywistości (spróbować latać, przenieść przedmiot myślami, przypomnieć sobie co działo się przed godzina itd.), aby upewnić się czy już nie śnisz.

Inne "ciekawe" techniki:

Większość z nich jest naciągana, więc zalecam traktowanie ich raczej jako ciekawostkę...
Technika PILD (Punishment Induced Lucid Dream) - "technika kary"

Stosujemy ja każdorazowo, krając siebie kiedy nie mieliśmy świadomego snu. Zasypiając mówimy sobie, że musze mieć świadomość we śnie, bo w przeciwnym razie będę ukarany rano, po obudzeniu. Można stosować różne kary: zimny prysznic, odmówienie sobie zjedzenia czegoś, co lubimy lub przyłożenie do języka 9V bateryjki :-) Ta technika powinna być stosowana razem z technika MILD.
Technika RILD (Reward Induced Lucid Dream)- technika "nagrody"

Działa na zasadzie nagrody, która dajemy sobie po nocy w której uzyskaliśmy świadomość we śnie. Nagrodą może być : zjedzenie czegoś dobrego, zrobienie czegoś co lubimy etc. Nagradzać należy się zaraz po obudzeniu (oczywiście jeśli mieliśmy LD).
Technika TILD (Thirst Induced Lucid Dream) - "metoda spragnionego".

Na długi czas przed zaśnięciem nie należy nic pić i unikać wszelkich posiłków zawierających duże ilości wody, tak aby uzyskać uczucie wyraźnego pragnienia. Następnie należy normalnie położyć się spać i obudzić się po 5-6 godzinach, załatwiając ew. potrzeby fizjologiczne. Przy łóżku należy postawić szklankę zimnej wody i dla pogłębienia pragnienia zjeść trochę soli (pieprzu, chili), następnie zasnąć, myśląc o wodzie stojącej przy łóżku wykonując często testy rzeczywistości.
Istnieje duże prawdopodobieństwo, ze będziemy śnić o piciu i w konsekwencji dojdziemy do wniosku ze to sen.
Technika UILD (Urinate Induced Lucid Dream) - "metoda uryny"

Jest to technika trochę ryzykowna, ze względu na pęcherz moczowy, ale jest.
Polega na wypiciu dużej ilości wody przed snem i pamiętaniu o zrobieniu testów rzeczywistości, za każdym razem gdy jesteśmy w ubikacji. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że właśnie o tym będziemy śnić i co najważniejsze, przeprowadzimy test rzeczywistości.

Technika SILD ( Sexual Induced Lucid Dream)

Polega ona na myśleniu o przeprowadzeniu testu rzeczywistości każdorazowo kiedy myślimy o seksie, partnerze/-erce, miłości etc. Każdorazowo kiedy myślimy o tych właśnie rzeczach należy przeprowadzić test rzeczywistości, może nawet pomyślny.
Dodatkowo można stosować witaminę B3 (niacyna), melatonine, serotyne, które to w największym skrócie zwiększają produkcje hormonów a co za tym idzie "produkują" więcej snów o podtekście erotycznym.
Podobne efekty daje czekolada oraz kofeina (zwiększa znacznie "pamięć snów").
Technika LILD ( Letter Induced Lucid Dream) - "metoda litery"

Technika ta wykorzystuje literę jako symbol, do wywołania świadomego snu. Jako że wspomnienia z dnia poprzedzającego sen (zwłaszcza z popołudnia) występują często we śnie, dlatego też można to wykorzystać do "ujarzmienia świadomości". Należy wstać po 5-6 godzinach snu i przez około 40 do 60 minut koncentrować się na literze "Ś" jak "Świadomosc". Wizualizuj siebie samego jak widzisz tę literę i jak nagle przeprowadzasz test rzeczywistości. Staraj się nie myśleć o niczym innym. Podczas dnia, kiedykolwiek zobaczysz ta literę przeprowadź test rzeczywistości. Symbol litery możesz zastąpić jakimkolwiek innym.

Inne techniki wywoływania świadomych snów, znajdują się tutaj.
Zastosowanie świadomych snów

Świadome sny mogą pełnić funkcję terapeutyczną. Jeżeli we śnie zabijemy nie lubianego sąsiada, później zwykle łatwiej znosimy jego obecność!

W żadnym wypadku nie namawiam do conocnych rzezi dokonywanych na wszystkich, którzy nam danego dnia podpadli. Wręcz przeciwnie. Jeżeli mamy jakieś problemy w pracy, np. z szefem, to w trakcie świadomego snu można z nim spokojnie porozmawiać, a nawet mu wygarnąć (bez obawy o przyszłe konsekwencje). Poprawi to nas nastrój i podświadomy stosunek do szefa, co będzie miało niebagatelny wpływ na rzeczywistość.
Takie same techniki można oczywiście stosować w trakcie medytacji dynamicznej, a może inaczej: techniki z medytacji dynamicznych możemy stosować właśnie w świadomych snach.
__________________
Za wysoki podpis
Bzik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2005, 15:27   #107
teamki
Użytkownik Forum
 
teamki's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Poland
Wiek: 33

Posty: 60
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 40
Poziom mag.: 50
Domyślny

Tez tak mialem kilka razy...no moze mniej, ale raz napewno. Dokladnie nie pamietam co mi sie snilo (wtedy pamietalem, ale to bylo kilka lat temu), pamietam dobrze tylko jedna scene, gdy mi sie sen znudzil to wzialem rozbieg i bum ze schodkow (to dziala), no i sie obudzilem.
__________________
"I only dream in black and white" (Iron Maiden, Dream of Mirrors)
teamki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2005, 16:51   #108
Rabanbar
Użytkownik Forum
 
Rabanbar's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 499
Stan: Na emeryturze
Rabanbar ma numer GG 3067062
Domyślny

Ja raz czy dwa mialem pełną kontrole ale bardzo często mam tak ze jak pomysle co sie za chwile stanie to to sie dzieje i w ten sposub kontroluje sen A jak chce sie obudzic to sie budze.

A, jeszcze jedno. Mi sie czasami we śnie zdarza widziec sceny z przyszlosci.
__________________
Z pamietnika gracza:

Poniedzialek: Otwieram tibia.com a tam keyloggery
Wtorek: Otwieram tibia.org.pl a tam keyloggery
Środa: Otwieram tibia.pl a tam keyloggery
Czwartek: Boje sie otworzyć puszke sardynek

Ostatnio edytowany przez Rabanbar - 06-06-2005 o 17:11.
Rabanbar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2005, 16:56   #109
Pramus
Tupac Legacy
 
Pramus's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2004
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 32

Posty: 817
Stan: Na Emeryturze
Imię: Midurion
Profesja: Elder Druid
Świat: Furora
Pramus ma numer GG 4183891
Domyślny

Najlepsze są prorocze sny. Najczęściej chodzi tu o jakieś błahostki typu w śnie miałeś obraz jak idziesz po ulicy i kogoś/coś zauważasz co nie ma większego znaczenia, a później widzisz to na RL.
__________________
"I'm not saying I'm gonna change the world, but I guarantee that I will spark the brain that will change the world."

Tupac Amaru Shakur


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ujo
To by była akopalipsa czy jak to jej
Pramus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2005, 17:12   #110
Rabanbar
Użytkownik Forum
 
Rabanbar's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 499
Stan: Na emeryturze
Rabanbar ma numer GG 3067062
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adi Olsztyn
Najlepsze są prorocze sny. Najczęściej chodzi tu o jakieś błahostki typu w śnie miałeś obraz jak idziesz po ulicy i kogoś/coś zauważasz co nie ma większego znaczenia, a później widzisz to na RL.
Mysle dokladnie o tym samym.
__________________
Z pamietnika gracza:

Poniedzialek: Otwieram tibia.com a tam keyloggery
Wtorek: Otwieram tibia.org.pl a tam keyloggery
Środa: Otwieram tibia.pl a tam keyloggery
Czwartek: Boje sie otworzyć puszke sardynek
Rabanbar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2005, 17:43   #111
Mati z Ohio..
Użytkownik Forum
 
Mati z Ohio..'s Avatar
 
Data dołączenia: 26 04 2005
Lokacja: Tarnowskie Góry
Wiek: 32

Posty: 40
Mati z Ohio.. ma numer GG 5268579
Domyślny

Ja to udawałem pokemony przez sen.Całą noc tylko pika-pika ,skaaaajter-ciach ciach ciach .
Mati z Ohio.. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2005, 17:50   #112
Malio
Użytkownik Forum
 
Malio's Avatar
 
Data dołączenia: 22 05 2005
Lokacja: Gliwice

Posty: 122
Stan: Niegrający
Malio ma numer GG 3452777
Domyślny

a mi raz zdawalo sie ze nie snie i chcialem sprawdzic ktora jest godzina... nagle zrobilem sie jakby bardziej swiadomy i nie wiedzialem jednak ktora jest godzina i musialem jeszcze raz patrzeyc na zegarek (ale teraz juz bylem przytomny).... to byl swiadomy sen?
Malio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2005, 17:53   #113
Malio
Użytkownik Forum
 
Malio's Avatar
 
Data dołączenia: 22 05 2005
Lokacja: Gliwice

Posty: 122
Stan: Niegrający
Malio ma numer GG 3452777
Domyślny

a tak wlasciwie to jak go wywolac/? trzeba cos myslec przed snem? *niechce mi sie wsyzstkiego pisac P)
Malio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2005, 18:01   #114
Gokufan
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Witam!
Ja od wczoraj zaczynam kurs , ktory znajduje sie tutaj i bardzo go polecam chociaz wiem ze byl on wczesniej podany. Po przeczytaniu zadania na 1 tydzien , poszlem spac, i w jednym snie , obudzilem sie w chmurach (w snie ) , wyciagnalem rece przed siebie i powiedzialem cos w stylu "to sen , napewno" - pomyslalem o mojej szkoel i w ciagu jednej sekundy stalem przed moja szkola , wyciagnalem reke i pomyslalem o UZIku i mialem UZIka ,i sie obudzilem po jednym dniu treningu to co bedzie po tych 10 tygodniach
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2005, 19:21   #115
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Malio
a tak wlasciwie to jak go wywolac/? trzeba cos myslec przed snem? *niechce mi sie wsyzstkiego pisac P)
http://www.marektaran.republika.pl/a...d_podstawy.htm
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2005, 19:55   #116
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gokufan
Witam!
Ja od wczoraj zaczynam kurs , ktory znajduje sie tutaj i bardzo go polecam chociaz wiem ze byl on wczesniej podany. Po przeczytaniu zadania na 1 tydzien , poszlem spac, i w jednym snie , obudzilem sie w chmurach (w snie ) , wyciagnalem rece przed siebie i powiedzialem cos w stylu "to sen , napewno" - pomyslalem o mojej szkoel i w ciagu jednej sekundy stalem przed moja szkola , wyciagnalem reke i pomyslalem o UZIku i mialem UZIka ,i sie obudzilem po jednym dniu treningu to co bedzie po tych 10 tygodniach
Heh, w ciągu pierwszych nocy rezultaty są zwykle bardzo dobre ponieważ jest się bardzo entuzjastycznie nastawionym ;].
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2005, 15:50   #117
Malio
Użytkownik Forum
 
Malio's Avatar
 
Data dołączenia: 22 05 2005
Lokacja: Gliwice

Posty: 122
Stan: Niegrający
Malio ma numer GG 3452777
Domyślny

sprobowalem dzisiejszej nocy ale mi sie przysnilo ze mi sie snilo ze jesterm w sklepie agd i jak sie obudzilem ( w snie) to to zapisalem do dziennika snow... ale niemialem kontroli.. jeszcze
Malio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2005, 22:21   #118
nathaniel
Użytkownik Forum
 
nathaniel's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2005
Lokacja: Oświęcim

Posty: 34
nathaniel ma numer GG 5062121 nathaniel ma login Tlenu nathaniel7@o2.pl
Domyślny CzytaĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

matko boska po co wam ld?? myślicie że to takie super?? ja tego doświadczyłem i nie dla wszystkich jest dobre. Wiecie ile to pracy?? wystarczy stworzyć dziennik snów i codziennie zapisywac odrazu po przebudzeniu to co zapamietaliście ze snów. Medytujcie jeszcze i LD murowane

przykład ld

"budzisz" się w nocy patrzysz na zegarek i widzisz 4 rano idziiesz do komurki sprawdzasz nieodebrane połączenie. Budzisz się patrzysz na komurkę no i masz nieodebrane połączenie [oczywiście że dopiero przyszło i nie sprawdzane] Albo idizesz potykasz się i podczas snu krzyczysz z bulu

Ostatnio edytowany przez nathaniel - 07-06-2005 o 22:23.
nathaniel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2005, 22:23   #119
Gokufan
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@nathaniel
Mowisz ze LD nie jest super , ej no ok , jesli dla ciebie tworzenie czego sie chce i niszczenie tego w ciagu 2-5 sekund nie jest super to co jest dla ciebie super? fakt te 10 tygodni treningu moze zniechęcać ale ludzie , jakie efekty !!

Ostatnio edytowany przez Gokufan - 09-06-2005 o 22:24. Powód: literowki
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2005, 23:26   #120
nathaniel
Użytkownik Forum
 
nathaniel's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2005
Lokacja: Oświęcim

Posty: 34
nathaniel ma numer GG 5062121 nathaniel ma login Tlenu nathaniel7@o2.pl
Domyślny

Cytuj:
@nathaniel
Mowisz ze LD nie jest super , ej no ok , jesli dla ciebie tworzenie czego sie chce i niszczenie tego w ciagu 2-5 sekund nie jest super to co jest dla ciebie super? fakt te 10 tygodni treningu moze zniechęcać ale ludzie , jakie efekty !!
znajdź w necie obe to zmienisz zdanie wtedy masz wolność dopiero
nathaniel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:21.


Powered by vBulletin 3