Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 16-09-2005, 21:24   #41
Maethi
Zbanowany
 
Maethi's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2005
Lokacja: Polska
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 411
Maethi ma numer GG 4684801
Domyślny

Wypowiem się w końcu :

@Vekegi
Ja też się wkurzam , jak ktoś przekręca mój nick. Czy to tak trudno poświęcić , aż 10 sec. na sprawdzenie tego co się pisze??

Cytuj:
Taka dygresja. Uzytkownicy Badzo i Baron Kaldrick dostali ostrzezenia za posty z omijaniem cenzury/wulgaryzmami. Z przyjemnoscia ostrzege/zbanuje jeszcze kilku userow, ktorzy beda robic to samo.
Haha...no i się dostało

Teraz coś o waszych spostrzeżeniach.

"Elita" jak wy to nazywacie to nic innego jak ludzie, którzy coś sobą prezentują , znają się lecz nie chcą wprowadzać do "Elity" ludzi którzy nie potrafią się wysłowić itp..

Sytuacja bardzo podobno jak na tibia.gery .

IRC - to ta wasza "Elita" tam siedzi, znaja się , wiedzą wiele o sobie i tyle... jeżeli przychodzi ktoś kto zaczyna rzucać tekstami o jakimś idiotyźmie to automatycznie zostaje skreślony i raczej nie powróci w łaski "Elity".

a teraz może ktoś mnie oświeci i powie kto jest w tej Elicie??
Maethi jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-09-2005, 21:28   #42
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Jak zwykle wszystko co najgorsze to Kald.

Nigdy w zyciu nie widzialem, zeby Kald wlepil bana za niewinnosc na IRCu.
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline  
stary 16-09-2005, 21:31   #43
Badzo
Użytkownik Forum
 
Badzo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005
Lokacja: III RP
Wiek: 77

Posty: 800
Domyślny

Cytuj:
Robiłeś masę literówek, waliłeś masę ortografów i wkvrwiałeś ludzi. I dlatego dostałeś bana.
1.Może i robiłem mase literówek, ale co z tego?
2.Ortografów raczej nie robie...
3."wkvrwiałeś ludzi" No nie wiem kogo... Chyba raczej oni "wkurviali" mnie...

Cytuj:
Gangrel666> kto dal Badzo wojsa?
<Wikt> lol..
<Wikt> dobra, posłuchajmy sobie death metalu.
<Gangrel666> IM?
<Gangrel666>
<Badzo> -.-
<Wikt> now: WILKI - BOHEMA [128 kbps/03:41, 03:38 left]
<Badzo> zajekurdesmieszne
<Wikt> HARDCOREEEEEEEE
<Wikt> !!!!!!!!!
<Badzo> podnieca Cie to?
<Gangrel666> YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!*******IC HYDRAULIKOW!!!!!!!!111111111666!!!!!!!!
<Wikt> KURRWWWAAAAAA
<Wikt> MHROCK
<Wikt> \m/
<Badzo> idioci
<Badzo> -.-
Cytuj:
[ 20:44:14 ] [ @Gewof ] wlasnie
[ 20:44:16 ] [ @Gewof ] jedno i to samo
[ 20:44:19 ] [ @Gewof ] ja sie tam nie znam
[ 20:45:13 ] * @Gewof Winamp Kiss - God Gave Rock And Roll To You Ii :: 192 kbps/05:19 :: The Very Best Of Kiss/7.3 MB
[ 20:45:38 ] [ @Gewof ] \m/ black metal \m/
[ 20:46:05 ] [ +Wikt ] HARDCORE NU METAL:
[ 20:46:08 ] [ +Wikt ] now: Global Deejays - The Sound Of San Francisco [128 kbps/07:09, 07:04 left]
[ 20:46:10 ] [ +Wikt ] \m/
[ 20:46:13 ] [ @Gewof ] ye
[ 20:46:39 ] [ +Wikt ] UMC! UMC! UMC! UMC! UMC!
20:46:57 ] [ @Vall ] A sluchacie death metalu? Ostatnio znalazlem fajna kapele - Wilki
[ 20:47:01 ] [ @Vall ] nawet maja nazwe taka mroczna
[ 20:47:04 ] [ +Wikt ] Ooo ta, za***iści sa.
[ 20:47:08 ] [ +Wikt ] ***IE, CO CHCE!
[ 20:47:12 ] [ @Gewof ] oo usze posluchac
[ 20:47:13 ] [ +Wikt ] ***IE, BO ZYCIE JEST ZLE!
[ 20:47:22 ] [ @Vall ] Polecam, za***isty death metalowy zespol
[ 20:47:23 ] [ +Wikt ] CZY JEST MARYSIA CZY NIE
[ 20:47:24 ] [ @Gewof ] send meh Vall ;d
[ 20:47:34 ] [ +Wikt ] ***IE BO WCIAZ LUBIE CIEEEEEEEEEE!
[ 20:47:36 ] [ +Wikt ] \m/
[ 20:47:48 ] [ +Wikt ] wow, przerobka na maxa.
[ 20:48:13 ] [ @Vall ] ^^
[ 20:48:21 ] [ @Gewof ] to jest fucking hardkore black-detho-grindcore-wszystko****awjednym-metal!
[ 20:48:22 ] * @Gewof Winamp Lady Pank - Zawsze tam gdzie ty :: 128 kbps/04:18 :: none/3.9 MB
[ 20:48:35 ] [ +She|sad ] \a ggdzie Love?
[ 20:48:38 ] [ +She|sad ] I fUnky?
[ 20:48:42 ] [ +She|sad ] i nu?
[ 20:48:47 ] [ @Vall ] o, lady pank niezle daja po garach
[ 20:48:49 ] [ @Gewof ] no napisalem ze ****a wszystko w jednym
[ 20:48:51 ] [ +Wikt ] YEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH !
[ 20:48:54 ] [ Badzo ] jakie to ***** podnietliwe
[ 20:48:55 ] [ +Wikt ] \m/
[ 20:48:56 ] [ Badzo ] -.-
[ 20:48:57 ] [ @Gewof ] a ta perkusja...
[ 20:49:07 ] [ @Gewof ] gosc wymiata normalnie
[ 20:49:08 ] [ @Gewof ] moze to Badzo?
[ 20:49:13 ] [ @Vall ] no, ma pauera w lapach
[ 20:49:14 ] [ +Wikt ] no najlepiej to GRZMIĄ GITARAMI
[ 20:49:17 ] [ @Gewof ] on obeznany jesy
[ 20:49:17 ] [ +Wikt ] DŻŻŻŻŻUMMMM
[ 20:49:19 ] [ @Gewof ] jest*


Tego dnia, którego stała się akcja z BK, było to samo...
__________________
24 15 43 44 15 32 33 11 24 31 15 35 43 55 54


Ostatnio edytowany przez Badzo - 16-09-2005 o 21:33.
Badzo jest offline  
stary 16-09-2005, 21:32   #44
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Baron Kaldrick
Ciekawe jest to, że tobie za to nie powiedzą, że się dowartościowujesz. Kwestia stołka? BTW - w tym poście też jest przekleństwo. Poproszę o 3 punkty. Albo 8.
Nie powiedza o nim, bo wykonuje swoja robote - sorry, ale jesli ma to byc dyskusja na jakimkolwiek poziomie, moglibyscie nie rzucac "k**wami" co drugie zdanie, ok?

@Topic : taka elita to tylko smieszna jest. Mysli, ze jesli siedzi na forum rok/dwa lata/ma 102010301 postow/siedzi codziennie 7h na ircu/siedzi codziennie 6h na ircu i sie podlizuje, od razu moze wymiatac. A w wiekszosci sytuacji to jest po prostu smieszne. Gdy siedze sobie przed kompem to az we mnie smiech pusty sie wzbiera, gdy czytam posta takiego dziwnego ludzia, ktory mysli, ze jest pr0 i elo-blokowisko. Nie chce podawac przykladow, bo krytyka nie polega na tym, zeby paluszkiem wytykac, jak w piaskownicy. Mam nadzieje, ze pewni osobnicy zrozumieja, jak daleko zabrneli we wlasnej pysze i "unormalnieja sie".
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline  
stary 16-09-2005, 21:37   #45
Gtyk
Użytkownik Forum
 
Gtyk's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2003
Lokacja: In a Galaxy Far, Far Away...
Wiek: 36

Posty: 851
Gtyk ma numer GG 2321949
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Baron Kaldrick
A w tym momencie już się dowartościowałeś, czy trochę ci do tego brakuje? Jeden oceniał na podstawie postów mój wygląd, drugi - że jestem zakompleksiony. Faaajnie. Niedługo dowiem się, że jestem garbatym starcem w ciąży, bo piszę opowiadania fantasy.
To, że krytykuję ludzi, nie znaczy, że mam kompleksy i się dowartościowuje. To, że zachowywałeś się jak półidiota na kanale i cię wypieprzyłem z niego, nie świadczy źle o mnie, ale o tobie. Nie czuję się lepszy i ważniejszy od całej rzeszy ludzi, których opieprzyłem, a którzy mnie przez to nie lubią. Bo 'psy szczekają, a karawana jedzie dalej'. Po cholerę mam przejmować się słowami takich ludzi, jak chociażby ty? Nie znasz mnie, nigdy mnie nie poznasz, a ja cię nigdy nie polubię. Ot, i cała filozofia.
O przepraszam bardzo panie Kaldrick, czy ja gdzies napisalem, ze zostalem przez ciebie wywalony?:> dostrzegam w tym poscie pewna nadinterpretacje mojej wypowiedzi... otoz nie, nigdy nie zostalem wyrzucony z irca, nigdy tez nie zostalem na nim zbluzgany itp. Tak samo nigdzie w moim poscie nie napisalem ze powinienes przejmowac sie moimi slowami, czy tez slowami innych pol- a nawet pelnych idiotow podobnych do mnie, wyrazilem tylko moja subiektywna opinie na temat twojego zachowania, przykro mi, ze nie rozrozniasz krytyki od narzucania jakiegos typu postepowania

Cytuj:
Dla takich jak ty też. Bo w końcu w RL nie powiedziałbyś czegoś takiego do nikogo, bo zostałbyś albo wyśmiany, albo dostałbyś wpier.dol. A tutaj chroni cię ta sztuczna fasada ochrony - no bo w końcu to net. Uważaj, bo tu nie jesteś aż tak anonimowy, jak myślisz.
Dobrze wiem, ze nie jesem tutaj tak anonimowy jak w twoim mniemaniu mysle, roznym osobom w tzw. RL mowilem juz rozne rzeczy, owszem czasami zostalem wysmiany, czasami dostalem w*******, a czasami bylo odwortnie... a co do ostatniego zdania, wyczwam w nim pewien rodzaj posredniej grozby skierowanej w strone mojej osoby:> czyzbys kald posuwal sie do tak prostackich argumentow jak "uwazaj polidioto bo znajde cie i ci na*******e"?:>

Cytuj:
To spójrz sobie do tematu 'wszędzie dobrze, ale na ircu najlepiej'. I policz liczbę osób, które nie potrafią poprawnie napisać 2 słów, a narzekają, że ich zły op potraktował butem na kanale. Pomnóż razy tysiąc, i oblicz, ile osób uważa, że ten temat tyczy się mnie bezpośrednio.
Zauwaz jednak, ze ten temat nie zostal napisany bezposrednio w twoim kierunku, nie atakuje ciebie, a tzw. "elite" forum w ogole... kolejna nadinterpretacja wskazujaca na to, ze uwazasz iz caly swiat kreci sie wokol ciebie... biedaku...
__________________

Hunt you down without mercy
Hunt you down all nightmare long

Gtyk jest offline  
stary 16-09-2005, 21:38   #46
Maethi
Zbanowany
 
Maethi's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2005
Lokacja: Polska
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 411
Maethi ma numer GG 4684801
Domyślny

@o ludziach z irc-a
Opki nigdy nie wyrzucają za nic.. zawsze jest powód jakiś...


a co do Kaldricka to wystarczy się przyzwyczaić, albo poprostu trzeba nauczyć się przyjmowac krytykę. Kiedyś Kaldrick mnie zjechał myslałem, że nie wiem co się stało... teraz pojąłem i mimo, ze bardzo Kaldricka lubie to wiem, że nawet najbliższego kolege skrytykuje.... i potrafie przyjąć tą krytykę ( chyba troszkie zjechałem)...
Maethi jest offline  
stary 16-09-2005, 21:41   #47
Vekegi
Użytkownik Forum
 
Vekegi's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2004
Lokacja: Bełchatów/"...W państwie pełnym nienawiści..."
Wiek: 32

Posty: 716
Stan: Niegrający
Świat: Kyra
Domyślny

@Maethi:

Wiesz ja nie wiedzialem ze hoomik ma byc przez małe h

ja dostalem bana na ircu za nadzbyt korzystanie ze skryptu Valla
więc mial powod Ale najpierw nie wiedzialem o co chodzi. Powod chyba dał "Masz u mnie juz prze***ane" jezeli sie nie mylę no ale jakby powod mi napisal na powaznie ze floodowalem to bym przynajmniej wiedzial co źle zrobilem
__________________
Łza na ślipiach, nie przerwie niczego i tak 247
Nad czaszkami groźby, być złym czy dobrym?
Zero pytań, wątpisz ? Strach tonie w liczbach
One odbite w źrenicach, a świat upadły w mitach
Zamiast powstać w krytykach czynów,
kreuje co dnia lepszych skurwysynów
Od siebie minimum by z dumą się nie rozstać 2005
Realia Made in Polska
Vekegi jest offline  
stary 16-09-2005, 21:41   #48
Raul
eX Moderator
 
Raul's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2004
Lokacja: Estadio Santiago Bernabéu

Posty: 2,197
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maethi
"Elita" jak wy to nazywacie to nic innego jak ludzie, którzy coś sobą prezentują , znają się lecz nie chcą wprowadzać do "Elity" ludzi którzy nie potrafią się wysłowić itp..
Elita na forum to była kiedyś w postaciach takich jak Gonzo, Gewof, Oxy, Superman itd. Niestety powoli coraz mniej się udzielają na tym forum i powoli odchodzą. Wy jesteście pseudo-elita. Bardzo dużo Wam brakuje do postawy tych wcześniej wymienionych.

Oceniam to na podstawie tego, jak ja i reszta innych, nowych użytkowników była traktowana przez nich gdy robiłem pierwsze kroki na forum, a później, właśnie dzięki nim na #tibia.pl. A jak są traktowani nowi, teraźniejsi użytkownicy.
__________________


De las glorias deportivas que campean por Espa
ñ
a,
Va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empa
ñ
a.
Club castizo y generoso, todo nervio y corazón,
Veteranos y noveles, veteranos y noveles,
Miran siempre sus laureles con respeto y emoción.
¡
Hala Madrid! ¡Hala Madrid!

Ostatnio edytowany przez Raul - 16-09-2005 o 21:45.
Raul jest offline  
stary 16-09-2005, 21:43   #49
Slagolash
Użytkownik Forum
 
Slagolash's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2004
Lokacja: Kwidzyn
Wiek: 33

Posty: 262
Stan: Na emeryturze
Świat: Saphira
Slagolash ma numer GG 3177912
Domyślny

Nie wiem jakie było forum zanim się tutaj zarejestrowałem - po niespełna roku nie widzę zadnych zmian, dla mnie zawsze było tutaj tak samo - w miarę przyjaźnie. Z chwilą wejścia do tego tematu mój pogląd na tę sprawę się zmienił - ten temat przypomniał mi wiele sytuacji, kiedy to początkujący uzytkownik został zbluzgany bez słowa wyjaśnienia, pomocy czy śladu zwykłego zrozumienia, z jakąś taką obojętnością i brakiem zwyczajnej tolerancji. I sam przypomniałem sobie chwile, kiedy strzelałem różne gafy typu: "Mój pierwszy fejk", "Pomocy!" etc.
Myślę, że "elita" jak to określił autor topicu powinna traktować młodszych (nie tylko czasem pobytu na forum, ale i wiekiem) z większą rezerwą i przymróżeniem oka - nobody's perfect, każdy strzela na początku jakieś gafy i zachowuje się smiesznie (sądzę ze nawet grono modków tesh tak się kiedyś zachowywało, nie muszą oni wmawiać reszcie userów forum że zawsze byli poważni ).
Slagolash jest offline  
stary 16-09-2005, 21:43   #50
Sorcerer Maciek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 04 2004

Posty: 139
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Baron Kaldrick
BTW - w tym poście też jest przekleństwo. Poproszę o 3 punkty. Albo 8.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Baron Kaldrick
Tak, wiem, że mnie 90% forum nienawidzi. Wiem też, że ta sama ekipa uważa mnie za najgorszego skvrwiela
Za to ty uzyles v zamiast u, co nie zmienia faktu, ze to wulgaryzm. Poprosze o 3 punkty. Albo 8. Oczywiscie dla kaldusia.

Ostatnio edytowany przez Sorcerer Maciek - 16-09-2005 o 21:45.
Sorcerer Maciek jest offline  
stary 16-09-2005, 21:49   #51
Ville
Użytkownik Forum
 
Ville's Avatar
 
Data dołączenia: 04 03 2005
Lokacja: In da hell
Wiek: 34

Posty: 626
Ville ma numer GG 4610514
Domyślny

Ujme to tak:
Nie bede pisal o elicie, bo czegos takiego nie ma (tak jak grupy trzymajacej wladze) bo przeciez tutaj jest rozmowa o agresji na forum.
Na forum zauwazylem taka tendencje ze jak kald cos napisze to 50 osob czyta to z uwielbieniem a 5000 osob z nienawiscia a cala reszta jak kazdy kolejny post. Kald to jest normalny (ale skubany zna sie na wielu rzeczach - respect za to dla niego) uzytkownik forum. Lubi krytykowac, lecz jak widzi ze cos jest naprawde wartosciowe to pochwali (cholera przypomina mi dokladnie mojego nauczyciela z matmy....)
"Elita" jak wy to nazywacie to grupa osob ktore na tym forum siedzi od dawien dawna i lubia sobie pogadac na ircu. Ja osobiscie nie zauwazylem bana bez powodu (no dobra kicki sie zdazaja.... ale to dla zartow).
Ja gdybym mial opa to oczywiscie osoby takie jak "TibijczykXXX" bym kickowal na przywitanie. Dlaczego? Bo to zapowiedz pytania:
-frii itans plax
-na jakich gracie swiatach etc.

Ale musze przyznac: na #tibia.pl trzeba uwazac na slowa bo inaczej jestes zgubiony na nim (Badzo jest tego przykladem). Oczywiscie jestem tam uwazany za idiote, ktory rzadko wie o czym mowi ale mi sie to podoba.

@Raul
W tym kontekscie ten sarkazm oznaczal zachowanie Tibiczykow. Skoro nie zrozumiales to przykro mi.
__________________
do zobaczenia w prawdziwym zyciu

Ostatnio edytowany przez Ville - 16-09-2005 o 21:59.
Ville jest offline  
stary 16-09-2005, 21:50   #52
Raul
eX Moderator
 
Raul's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2004
Lokacja: Estadio Santiago Bernabéu

Posty: 2,197
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ville Vallo
Ja gdybym mial opa to oczywiscie osoby takie jak "TibijczykXXX" bym kickowal na przywitanie.
To bardzo dobrze, że go nie masz.
__________________


De las glorias deportivas que campean por Espa
ñ
a,
Va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empa
ñ
a.
Club castizo y generoso, todo nervio y corazón,
Veteranos y noveles, veteranos y noveles,
Miran siempre sus laureles con respeto y emoción.
¡
Hala Madrid! ¡Hala Madrid!
Raul jest offline  
stary 16-09-2005, 21:54   #53
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sorcerer Maciek
Za to ty uzyles v zamiast u, co nie zmienia faktu, ze to wulgaryzm. Poprosze o 3 punkty. Albo 8. Oczywiscie dla kaldusia.
O tym mówiłem, maciusiu.
Cytuj:
Przede wszystkim chodzi mi tu o Barona Kaldricka (czy jaki on tam ma nick), który bezlitośnie neguje i wykorzystuje jakąkolwiek władzę jaką posiada gdy ktoś popełni, czasem niewielki błąd.
Oh, ah, ale ja jestem bezlitosny. Zabawny jesteś człowieku... Czy bezlitosny jest krytyk literacki czy filmowy?
Cytuj:
Jak zwykle wszystko co najgorsze to Kald.

Nigdy w zyciu nie widzialem, zeby Kald wlepil bana za niewinnosc na IRCu.
Ale przecież zawsze trzeba się kogoś czepić. Moja wina, że się bronię.
Cytuj:
Nie powiedza o nim, bo wykonuje swoja robote
A ja na IRCu to pocztę roznoszę i kwiatki zrywam, bo do babci poprzez las w podskokach biegnę. Sorry, nie umiem opowiadać bajek.
Pachnie mi to zresztą hipokryzją. Dlatego dostałem tutaj moda, bo byłem szczery i nie patyczkowałem się z ludźmi. A teraz za to dostaję ostrzeżenia.
Cytuj:
czyzbys kald posuwal sie do tak prostackich argumentow jak "uwazaj polidioto bo znajde cie i ci na*******e"?:>
Nie, bo nie uznaję argumentów siłowych. Odpowiadam stereotypem na stereotyp. Cofnij się do własnych słów o moich rzekomych kompleksach.

@temat_elity
Pieprzenie kotka przy pomocy młotka. Nie istnieje nic takiego jak 'elita'. Ot, kolejne rzewne płacze kolejnych niezauważonych userów -.-
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline  
stary 16-09-2005, 21:55   #54
Parys
Mytho(L)ogy Hero
 
Parys's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 928
Domyślny

Mamo! Kaldus mnie zjechał! On krzyczy i przeklina! ;'( Wyziuć go z piaskownicy! Ludzie, nauczcie sie przyjmować krytyke. To, że ktoś was krytykuje, a Wy sie od razu obrażacie, to świadczy nie o nim - tylko o was. Łatwo sie obrażacie. Może od teraz zamiast krytykowac, będziemy każdego głaskać?
__________________
Their fight is your fight, their freedom- your freedom WARSAW 44'


Miasto, które przeżyło własną śmierć!

Regulamin
Zbiór poradników Wystaw notkę! Pajacyk
Parys jest offline  
stary 16-09-2005, 21:59   #55
Eileen
Użytkownik Forum
 
Eileen's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 692
Stan: Niegrający
Eileen ma numer GG 3600907
Domyślny

Hmm... co jak co... sa userzy, newbie i nooby, no i nasi kochani starzy wyjadacze. Największym błędem najczęściej jest mylenie "newbie" z "noobem". A tak to muszę przyznać: jest elita, ale to raczej są tacy forumowicze ze starzem, którzy się dobrze znają i lubią wspólnie pogadać i pożartować. Wielu chciałoby się dostać do tej elity, czemu sie niedziwię. Po to w końcu są fora aby się wymienić poglądami, czy poznać nowych ludzi. Często tak bywa, że kiedy wyciągniesz do kogoś przyjazną rękę on cie wyśmieje. Takie jest życie. Trzeba sie nauczyć sobie dobierać przyjaciół, a tych "nieciekawych userów" poprostu ignorować (ja tak robię od lat z całą moją klasą i jest dobrze). Ja sama nie wpadam na IRC, ponieważ tematy tam poruszane poprostu mnie nie interesują.

Agresja? Z jednej strony mnie to nie dziwi... Od cholery spamu, non stop wałkowanie tego samego tematu. Bezsensowne posty... Nieciekawe, a wręcz odstarszające prace (mówię tu o grafikach, fake'ach i tym podobnych działach, gdzie trzeba się wykazać odrobiną inwencji twórczej)... Niektórzy poprostu nie są na tyle obeznani, aby wykorzystać opcję szukaj czy moc wszechwiedzącego google. Ale czasami zamiast ich objechać wystarczy puścić PW z wyjaśnieniem pytania i prośbą, aby więcej nie spamowali...
__________________
Wystarczy chcieć...


Ukryty tekst:
Hihihihi...Eleiwein aberztop, yba jówt sipdop łyb ynni żin eiktsyszw. Yzcratsyw, yb oklyt inzcliein og lieimuzorz... ^^
Eileen jest offline  
stary 16-09-2005, 21:59   #56
Taube
Użytkownik Forum
 
Taube's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005

Posty: 604
Domyślny

zaczynało się spokojnie... dość spokojnie.. a temat o agresji przynosi sobą coraz więcej agresji.. którą się wzajemnie podjudza..
tak to jest jak ktoś bierze do siebie rzeczy personalnie, gdy była mowa ogółem i nie o nim..
mam propozycję, by nadwrażliwcy nie brali wielu rzeczy do siebie a nadpobudliwi nie stosowali szybkiego słownictwa by wyrazić swe emocje (znaczy się mniej ostrzeżeń za wulgaryzmy będzie XD)
widać tu teraz doskonale ‘ekipę’ która siedzi z jakiś czas na forum i wyrobiła sobie pozycję, jak i tę, która jest dość nowa, doskonale oddaje to to, o czym mowa – odmienność stanowisk i nastrojów, jedni drugim zarzucają to, że tamci już się obstawili i teraz zza flanek atakują, drudzy atakują twierdząc, że tamci sami sobie są winni...

urocze

d. Taube
__________________
Time after time, while their bodies lie sleeping,
incarnate they in the bodies of men.
Teaching and guiding onward and upward,
out of the darkness into the light.

she lost somewhere her time..
get me known if You find it for me XD
mam obiekcję przez opowiadaniami, gdyż zaglądając w jedno, zostanę zawalona dziesięcioma kolejnymi.. czasem jednak człowiek ulegnie, a to źle wpłynie na stan gg oraz PW, lecz cóż począć..
Taube jest offline  
stary 16-09-2005, 22:00   #57
Krzesław
Użytkownik Forum
 
Krzesław's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2005
Lokacja: Komórka pod schodami do nieba
Wiek: 33

Posty: 346
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Berylia
Krzesław ma numer GG 5937171
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Baron Kaldrick
Dlatego dostałem tutaj moda, bo byłem szczery i nie patyczkowałem się z ludźmi. A teraz za to dostaję ostrzeżenia.
Czyzby władza zaćmiła ci umysł?
__________________

Powyższy post jest zapewne częścią programu pt. "Chcę zostać naj użytkownikiem w przyszłym roku"
Krzesław jest offline  
stary 16-09-2005, 22:06   #58
Barts
Użytkownik Forum
 
Barts's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Hell
Wiek: 37

Posty: 416
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Askara
Poziom: 40
Poziom mag.: 44
Domyślny

Mod nie musi byc Lubiany... Ma byc szanowany!!!

Placzecie ze sie kaldric wkurza bo zakladacie po 10 takich samych tematow w ktorych piszecie takie glupoty ze leb boli??
Ludzie on gral w tibie kiedy wy sraliscie jeszcze w pieluchy.

Cytuj:
Czyzby władza zaćmiła ci umysł?
Nie po prostu ci debile biora wszystko o wiele bardziej na serio...

Szkoda ze juz logow nie mam bo bym wam dal rozmowy nasze na priv z Kaldriciem... :/
Zawsze byl taki sam i taki pozostal so shut up
Barts jest offline  
stary 16-09-2005, 22:06   #59
Maethi
Zbanowany
 
Maethi's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2005
Lokacja: Polska
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 411
Maethi ma numer GG 4684801
Domyślny

@Raul
Każdy inaczej pojmuje słowo "Elita". Dla mnie jest to zgrany zespół ludzi znających się i utrzymujący jakis poziom. Jednakże wiem, że to nie jest ta "Elita" co kiedyś ... to jest własny świat teraz.

Gonzo, Gewof nadal są najbardziej przykładnymi użytkownikami i mam do nich wielki , przeogromny szacunek.
Maethi jest offline  
stary 16-09-2005, 22:07   #60
Gatho Gokhinin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 02 2005
Wiek: 32

Posty: 215
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Pythera
Poziom: 110
Skille: 90/89
Poziom mag.: 7
Domyślny

http://forum.tibia.pl/showthread.php?p=533546#post533546
Pierwszy lepszy temat jaki otworzyłem po przeczytaniu tego tematu. oto przykład, jak niektórzy potrafia zbluzgać ludzi, zamiast normalnie wytłumaczyc.
Na takiej podstawie rodzą sie tematy jak np "Agresja na forum"........


Mym skromnym zdaniem dwie pierwsze strony tego tematu to posty: "masz rację, jacy oni źli", "taaak powinno sie cos z tym zrobić!" "wiele razy sie z tym spotkałem i trzeba to zmienić!" a potem osoby, które napisały te posty w innych tematach wyżywają się na innych... Ty ************* naucz sie czytać ***** ***** ***** h** ci w d**** itp...
Oczywiście to tylko przykład
Gatho Gokhinin jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:55.


Powered by vBulletin 3