Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 16-09-2005, 22:07   #61
kidler
Użytkownik Forum
 
kidler's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2004

Posty: 1,007
Świat: Aurea
Domyślny

Ja tylko chcialem powiedziec, ze jak cos komus nie odpowiada to niech sie w skrocie 'oddala' - nikt nikogo tu na sile nie trzyma. Tyle.
__________________
~I'm forever blowing bubbles, pretty bubbles in the air.~
WHU - GSE
kidler jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-09-2005, 22:08   #62
Ville
Użytkownik Forum
 
Ville's Avatar
 
Data dołączenia: 04 03 2005
Lokacja: In da hell
Wiek: 34

Posty: 626
Ville ma numer GG 4610514
Domyślny

Kazdy kto jest bez winy niech rzuci kamieniem.....
Zakoncze to tymi slowami: "Czasami kazdemu puszczaja nerwy. Nie jestesmy idealni".
__________________
do zobaczenia w prawdziwym zyciu
Ville jest offline  
stary 16-09-2005, 22:12   #63
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Specjalnie umiescilem slowo "elita" w ". Jak juz pisalem chodzi mi o ludzi ktorzy uwazaja, ze mozna im wiecej od innych z sobie znanych powodow. I jest grupa takich ludzi wbrew temu co pisza niektorzy.
Jesli chodzi o dawna elite czyli yon czy superman to do nich oczywiscie nic nie mam i nie mialem, oni nie wywyzszaja sie, nie skacza do innych...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kidler
Ja tylko chcialem powiedziec, ze jak cos komus nie odpowiada to niech sie w skrocie 'oddala' - nikt nikogo tu na sile nie trzyma. Tyle.
Czy to twoje forum? I czy mamy akceptowac wszystki bezkrytycznie, heh? A jak nie to pa?
__________________

Ostatnio edytowany przez spider-bialystok - 17-09-2005 o 11:15.
spider-bialystok jest offline  
stary 16-09-2005, 22:13   #64
S.P.M
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2004

Posty: 386
S.P.M ma numer GG pisz to ci dam
Domyślny Uwagaa!

Jako że towarzystwo IRCowe stwierdziło, że mogę być zakwalifikowany do rzekomej grupy_trzymającej_władzę, vel. elity, wypowiadam się w imieniu moim jako przedstawiciela tejże społeczności.

Co z tego że jestem agresywny? Mam być miły, skoro nie jestem taki w RL? Nie podoba się? Poskarż się modowi, o ile był jeszcze DOBO który był człowiekiem z którym dało się pogadać, to teraz każdy chętnie mnie udupi (no, może poza Dromem).
Takie mamy temperamenty. A czegoś takiego jak "elita" to moim zdaniem nie ma. Po prostu grupa osób która się nawzajem zna i wzajemnie broni. Tak jak klasa w szkole. Przyjdzie nowy, to musi w jakiś sposób dotrzeć do reszty osób. Jedni witają go z otwartymi ramionami, inni z zaciśniętymi pięściami. Cała ta sprawa o agresji jest moim zdaniem krzykiem rozpaczy osób które zostały odepchnięte/skrytykowane/mają okres (niepotrzebne skreślić). Co prawda ja jestem za bardzo impulsywny, ale jakoś dużej części osób to nie przeszkadza.
S.P.M jest offline  
stary 16-09-2005, 22:16   #65
Tiligus
Użytkownik Forum
 
Tiligus's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2004
Wiek: 34

Posty: 282
Domyślny

Raul ma racje w jednym ze swoich pierwszych postów.
Tak jest 31337a, można ją poznać po zachowaniu.
Okropne zjawisko to wchodzenie im w dupe, poprzez lizuskie notki toteż poprzez zgadzanie się z każdą wypowiedzia ów użytkownika.
@IRC
Nie wierze już w IRC. To nie jest to samo, jeżeli szukasz tam teraz pomocy, to masz małe szanse. Ludzie którzy są niedoświadczeni w różnych dziedzinach, mogą być szybko zjechani przez "elitarnych pseudo userów" dla których jest wszystko oczywiste. Jedynie co mogą zrobić, to w jak najbardziej wymyślny sposób po Tobie pojechać. Newbie odradzam.
Jest też wielu użytkowników którzy wykorzystują swoja władze dla własnych potrzeb , jest też wielu wypierdków którzy się worzą na maksa bo myślą, że są powszechnie lubiani. Ogólnie napięta atmosfera, musisz się podporządkować reszcie jeżeli chcesz być jednym z nich.

Są osoby które szanuje, są osoby których nienawidze.~
Farewell.

@S.P.M
Cytuj:
Przyjdzie nowy, to musi w jakiś sposób dotrzeć do reszty osób. Jedni witają go z otwartymi ramionami, inni z zaciśniętymi pięściami.
Święte słowa brachu
@Gufat
Zgadzam sie z Tobą
__________________

Ostatnio edytowany przez Tiligus - 16-09-2005 o 22:23.
Tiligus jest offline  
stary 16-09-2005, 22:17   #66
Barts
Użytkownik Forum
 
Barts's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Hell
Wiek: 37

Posty: 416
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Askara
Poziom: 40
Poziom mag.: 44
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez S.P.M
Jako że towarzystwo IRCowe stwierdziło, że mogę być zakwalifikowany do rzekomej grupy_trzymającej_władzę, vel. elity, wypowiadam się w imieniu moim jako przedstawiciela tejże społeczności.

Co z tego że jestem agresywny? Mam być miły, skoro nie jestem taki w RL? Nie podoba się? Poskarż się modowi, o ile był jeszcze DOBO który był człowiekiem z którym dało się pogadać, to teraz każdy chętnie mnie udupi (no, może poza Dromem).
Takie mamy temperamenty. A czegoś takiego jak "elita" to moim zdaniem nie ma. Po prostu grupa osób która się nawzajem zna i wzajemnie broni. Tak jak klasa w szkole. Przyjdzie nowy, to musi w jakiś sposób dotrzeć do reszty osób. Jedni witają go z otwartymi ramionami, inni z zaciśniętymi pięściami. Cała ta sprawa o agresji jest moim zdaniem krzykiem rozpaczy osób które zostały odepchnięte/skrytykowane/mają okres (niepotrzebne skreślić). Co prawda ja jestem za bardzo impulsywny, ale jakoś dużej części osób to nie przeszkadza.
Z kazdym sie da normalnie gadac... Rownie dobrze gadalo mi sie z Dobem jak i z Kaldriekiem (mam nadzieje ze teraz dobrze) i obaj byli moimi dobrymi przyjaciolmi na tibii i z kazdym moglem normalnie rozmawiac. Agresja rodzi agresje... Zawsze tak jest
Barts jest offline  
stary 16-09-2005, 22:18   #67
Gufat III
Użytkownik Forum
 
Gufat III's Avatar
 
Data dołączenia: 08 12 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 19

Posty: 357
Stan: Na emeryturze
Świat: Nova
Gufat III ma numer GG 8644522
Domyślny

Dzieci, dzieci dyskutują i wychodzą takie sprawy jak z Kaldrickiem... Oh jak mi źle, jak mi niedobrze, dajcie mi lizaczka.
Zamiast pieprzyć 3x3 zajmij sie ktoś postępującą elitaryzacją forum, bo dobrze to nie zrobi. Jak ktoś będzie miał ochotę na forum dla doświadczonych Tibiańczyków/emerytów pójdzie na gery, bądź podochodzi do jakihś grup tutaj. To forum, jak już ktoś wspomniał jest głównie dla newbie. Jak już gdzie indziej powiedziałem - tibia.pl to nie alfa i omega, pamiętam czasy gdy była to mała stronka i wierze, że znów tak może być jeśli ktoś spieprzy sprawę. Myślicie że tibia.xx, która skromnie, powolutku sie rozrasta nie może was przebić? Może, ponieważ mimo wszystko oferuje więcej, np. cheaty, a te niby-newsy co dostajecie z wyprzedzeniem od CipSoftu są o dupe rozbić ;-\
__________________
-> regulamin (Goń się, dziadu /przyp. Gufat)
Masz problem?/przyp. dziadu
Tak, mam okres i jestem zdenerwowany. Ty pewnie masz ten sam problem /przyp. Gufat
Gufat III jest offline  
stary 16-09-2005, 22:25   #68
Krzesław
Użytkownik Forum
 
Krzesław's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2005
Lokacja: Komórka pod schodami do nieba
Wiek: 33

Posty: 346
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Berylia
Krzesław ma numer GG 5937171
Domyślny

Mylisz się. Forum powinno być dla wszystkich. Zarówno dla nowych, jak i starych graczy. Jak myślisz kto by udzielał rad, poprawiał nowych, gdyby nie starzy userzy? Modki pewnie nie poradzili by sobie z tym wszystkim.

A www.tibia.xx.pl prędzej czy później źle wyjdzie na udzielaniu chetaów i tym podobnych.
__________________

Powyższy post jest zapewne częścią programu pt. "Chcę zostać naj użytkownikiem w przyszłym roku"
Krzesław jest offline  
stary 16-09-2005, 22:30   #69
Adrayen Spold
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez S.P.M
Co prawda ja jestem za bardzo impulsywny, ale jakoś dużej części osób to nie przeszkadza.
To sie nazywa dojrzewanie. Nie impulsywny, tylko sfrustrowany.

Co do tematu:
Wszedzie tak jest, ze jak sie prostak dopcha do "koryta", to sie najbardziej wierci i chrumka. Jest tu kilku takich.
 
stary 16-09-2005, 22:41   #70
Bambuko
Użytkownik Forum
 
Bambuko's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2003
Lokacja: Dobów Mniejszy
Wiek: 35

Posty: 2,212
Stan: Niegrający
Domyślny

Ta cała agresja itd. to przez to, że ja od jakiegoś czasu prawie nic nie piszę na forum, chociaż zaczęło się to wcześniej, jak jeszcze czynnie uczestniczyłem w forumowym życiu - jest to po trochu wina tego, że Raul został modem.
Bambuko jest offline  
stary 16-09-2005, 22:45   #71
S.P.M
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2004

Posty: 386
S.P.M ma numer GG pisz to ci dam
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adrayen Spold
To sie nazywa dojrzewanie. Nie impulsywny, tylko sfrustrowany.
Wiem co to jest dojrzewanie. Wiem co to jest impulsywność. Jestem impulsywny. NAdpobudliwy. Wszystko jedno. Nieopanowany? Byćmoże.
S.P.M jest offline  
stary 16-09-2005, 22:46   #72
Gewof
Rybzor to moja dzifka
 
Gewof's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2004
Wpisy bloga: 2

Posty: 694
Domyślny

Mmmm... przejdzmy do 'agresji' na IRCu bo tam spedzam wiekszosc czasu, no forum udzielam sie juz bardzo malo. Na IRCu nie ma 'elity', tylko 'znajomi' ew. 'przyjaciele', zalezy jak kto kogo traktuje. Normalne jest to, ze @, bedzie traktowal inaczej znajomego z ktorym rozmawia codziennie niz np. tibijczyka ktory wchodzi na IRC poraz pierwszy.

Dla przykladu. Wszedl dzisaj na kanal tibijczyk. Postanowilismy byc mili dla niego i sprobowac sie dogadac. Jego pytanie dotyczylo questow(chodz po tym jak wchodzi sie na kanal wyskakuje taki napis: "Witam na kanale #tibia.pl, polskim kanale poswieconym Tibii. Uzytkownikow bramki WWW<->IRC prosimy o nieuzywanie polskich liter. Tu obowiazuja zasady tibijskie, wiec nie pytaj sie o questy/hacki itp. bo wylecisz. NIE_ZARTUJE"). Wzielismy pod uwage to, ze tibijczyk mogl nie zauwazyc(co jest trudne) tego napisu i ostrzeglismy go przed lamianiem zasad. Niestety nic do nie dalo i tibijczyka trzeba bylo kicknac. Wiec jak widac, nasze starania byly zbedne.

Teraz wyobrazcie sobie, ze codziennie takich tibijczykow przychodzi okolo 10. Z czego 8 zadaje glupie pytania, spamuje, flooduje etc. Czlowiek ma pewne granice wytrzymalosci i po pewnym czasie takie zachowanie ludzi staje sie irytujace a wrecz denerwujace. Jezeli chcie, mozecie rownie dobrze sami wejsc na IRCa i pomagac tibijczykom chodzby na priv. Bo JA i jak mysle wiekszosc OP'ow, nie ma ochoty odpowiadac na idiotyczne pytania na ktore odpowiedz mozna znalezc na forum/stronie w 2min. Jezeli IM nie chce sie szukac, to dlaczego MY mamy za nich to robic? Czy cale zycie beda chodzic z mama za raczke i pytac sie ja o wszystko?

Zauwazylem rowniez ze ostatnio tibijczykom brakuje kultury(a moze zawsze brakowalo?). Wchodza na kanal i ani pocaluj mnie w dupe ani nic. Czesto tez zaczynaja swoje wypowiedzi od 'ej' co rowniez jest denerwujace. Jezeli ktos wchodzi na kanal, przywita sie i zada INTELIGENTNE i NORMALNE zdanie(nie typu 'ej dlaczemu tibia mi nie chodzi!!!!!????? halp') to gwarantuje ze osoba ta nie zostanie wywalona z IRCa i bedziemy starac sie jej pomoc.

Wracajac do tego co napisalem na poczatku. Na IRCu siedze juz dosc dlugo, bo ponad 1,5 roku. Zdazylem poznac wiele osob, ich zachowanie i charakter. Nie jestem w stanie okreslic jaki jest typowy tibijczyk po tym jak wejdzie na kanal. Nie jestem tez w stanie okreslic czy mozna z nim normalnie porozmawiac, czy jest wartosciowa osoba. Ale jezeli on nie stara sie tego pokazac, to ja nie bede sie meczyl i probowal nawiazywac konwersacji bo to jego zadanie pokazac nam, ze warto z nim porozmawiac.

Tak wiec jezeli chcecie normalnie porozmawiac na IRCu, to pokazcie ze warto z wami porozmawiac i nie robcie z siebie idiotow.

Jeszcze okreslenie 'elity' forum. Nie ma takiego czegos. Sa poprostu uzytkownicy bardziej lub mniej znani. Nie rozumiem o jakie wojny wam chodzi pomiedzy 'starymi a nowymi uzytkownikami'. Normalne jest to, ze na forum jest coraz wiecej ludzi i jakas czesc z nich chce zaistniec na forum.
Wiadomo ze przy tak duzej 'konkurecji' ludzie zaczynaja ze soba 'walczyc'. Modowie staraja sie jakos temu zapobiegac, usuwajac licznik posotw, banujac za posty w glupich tematach etc. Ale nieuniknione jest to, ze zawsze taka 'walka' bedzie dopki forum bedzie mialo tak duza liczbe uzytkownikow. Kiedys na forum bylo mniej osob, latwiej bylo sie pokazac. Raul mowil o tym, ze duzo ze starych uzytkownikow przestaje juz pisac. No bo ile mozna pisac w kolko Ja aktualnie przegladam glownie juz tylko OWiON i fora grup

@Badzo

Masz no nas pretesje ze popelniles gafe? Ze mowisz o czym o czym nie masz zielonego pojecia? Tak sie skalda ze na IRCu wiekszosc osob slucha 'ciezkiej' muzyki i to co napisales jest dla nas BARDZO smieszne. Mamy prawo do smiania sie z tego. Wkoncu znudzi nam sie to i przestaniemy.

@Wszyscy inni majacy pretesje do nas opow na IRCu:

Jezeli wy nie macie szacunku do nas i do zasad panujacych na IRCu, my tez nie bedziemy mieli. I polecam przeczytanie http://rtfm.killfile.pl/
__________________
Jestem fanem sailor moon!
Gewof jest offline  
stary 16-09-2005, 22:47   #73
Gtyk
Użytkownik Forum
 
Gtyk's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2003
Lokacja: In a Galaxy Far, Far Away...
Wiek: 36

Posty: 851
Gtyk ma numer GG 2321949
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kidler
Ja tylko chcialem powiedziec, ze jak cos komus nie odpowiada to niech sie w skrocie 'oddala' - nikt nikogo tu na sile nie trzyma. Tyle.
To ja powiem tak... Skoro "Elicie" nie odpowiada to ze wchodza tu mlodzi starzem tibijczycy, ktorzy nie za bardzo znaja sie na swiecie tibii, to dlaczego nie oddala sie sami, a zmuszaja do oddalenia sie pozostalych? Wy na prawde myslicie, ze zbluzganie kogos ze jest noobem i zniechecenie go do pisania tutaj jest dobrym sposobem, zeby sie poprawil? to jest glownie forum wlasnie dla poczatkujacych graczy, ktorzy szukajac pomocy trafiaja tutaj, a przez to, ze sa nowi, niekoniecznie musza wiedziec w jaki sposob poslugiwac sie przyciskiem "szukaj", licza na to ze uzyskaja odpowiedz, a tu pelno bluzg, zamkniecie topicu a nawet ban... Kiedys kazdy z obecnej "elity" odejdzie z tego forum, i co sie z nim stanie? strona bedzie uwazana za nieprzychylna uzytkownikom, wiec malo kto bedzie ja odwiedzal, gdyz do wyboru bedzie mial wiele innych stron poswieconych tibii oferujacych duzo wieksze mozliwosci, a forum zacznie swiecic pustkami... na prawde tego chcecie? to moze od razu pozabijajcie tez wszystkie nowo narodzone dzieci bo one nie wiedza od razu wszystkigo, tak bedzie prosciej, nie bedzie trzeba nikogo uczyc, nikogo wychowywac... ale pozostanie pytanie, co dalej?
__________________

Hunt you down without mercy
Hunt you down all nightmare long

Gtyk jest offline  
stary 16-09-2005, 22:53   #74
S.P.M
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2004

Posty: 386
S.P.M ma numer GG pisz to ci dam
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gtyk
To ja powiem tak... Skoro "Elicie" nie odpowiada to ze wchodza tu mlodzi starzem tibijczycy, ktorzy nie za bardzo znaja sie na swiecie tibii, to dlaczego nie oddala sie sami, a zmuszaja do oddalenia sie pozostalych? Wy na prawde myslicie, ze zbluzganie kogos ze jest noobem i zniechecenie go do pisania tutaj jest dobrym sposobem, zeby sie poprawil? to jest glownie forum wlasnie dla poczatkujacych graczy, ktorzy szukajac pomocy trafiaja tutaj, a przez to, ze sa nowi, niekoniecznie musza wiedziec w jaki sposob poslugiwac sie przyciskiem "szukaj", licza na to ze uzyskaja odpowiedz, a tu pelno bluzg, zamkniecie topicu a nawet ban... Kiedys kazdy z obecnej "elity" odejdzie z tego forum, i co sie z nim stanie? strona bedzie uwazana za nieprzychylna uzytkownikom, wiec malo kto bedzie ja odwiedzal, gdyz do wyboru bedzie mial wiele innych stron poswieconych tibii oferujacych duzo wieksze mozliwosci, a forum zacznie swiecic pustkami... na prawde tego chcecie? to moze od razu pozabijajcie tez wszystkie nowo narodzone dzieci bo one nie wiedza od razu wszystkigo, tak bedzie prosciej, nie bedzie trzeba nikogo uczyc, nikogo wychowywac... ale pozostanie pytanie, co dalej?
Nie chcę obrazić Twoich uczuć religijnych, ale to śmieszne. Szczególnie to o nienarodzonych dzieciach.
Nie pomagamy? Pomagamy.
Po prostu nie tolerujemy głupoty. Nie jakos "starzy wyjadacze", bo myślący nowi też tak robią. Pozatym, zrozum, wielu ludzi urządza po prostu prowokacje. Najpierw trzeba uruchomić własny rozum, potem załozyć temat/zadać pytanie.
S.P.M jest offline  
stary 16-09-2005, 22:54   #75
Glamri
Krzyżak
 
Glamri's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: Zewsząd!!! /m/ Liczba postów: Nie powiem Głupie pomysły: Za dużo Imię: Krzysio
Wiek: 34

Posty: 816
Stan: Na Emeryturze
Imię: Glamri
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Hiberna
Poziom: 23
Skille: 75/75
Poziom mag.: 4
Glamri ma numer GG 2728942 Glamri ma login Tlenu glamri@tlen.pl Send a message via Skype™ to Glamri
Domyślny

Ah... Tak to już bywa! Tak brzmiał status jednego z modków na gg "Lajf is brutal end full of zasadzkas end somtajms kopas w dupas" i tak to już jest! Nic się nie poradzi... A uwierzcie, że niektóre posty są naprawdę głupie i nawet ja się potrafię wtedy deczko zdenerwować Chociaż co prawda to prawda, że czasami też bezpodstawnie się po kimś "jeździ" bo np. kulturalnie zadano jakieś niekoniecznie głupie pytanie, a odpowiedzi zawierają tylko bluzgi. Naszczęście nie jest to aż nazbyt częste zjawisko. Cóż, musimy się z tym pogodzić, że ludzie agresywni byli, są i będą - nic ani nikt tego już nie zmieni.
__________________
/
Glamri jest offline  
stary 16-09-2005, 23:03   #76
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 37

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Domyślny

Jakby każdy zamiast włazić na kanał/forum i zakładać temat/pytać o coś, czekając aż wszyscy nagle się ruszą i zaczną go nosić na rękach, a na złotej tacy podadzą mu odpowiedź bądź odwalą całą robotę za takiego królewicza, to czy ten temat byłby potrzebny? Czy gdybyście raczyli przekopać się przez to pierniczone FAQ, te chrzanione Poradniki, w które tyle osób włożyło tyle pracy to ten temat miałby rację bytu? Czy gdybyście się NAUCZYLI używać opcji szukaj która dostępna jest na tym forum za darmo zupełnie, to cała ta dyskusja miałaby miejsce? Czy gdybyście raczyli POMYŚLEĆ LOGICZNIE to trzebaby było wszystko tłumaczyć?

RTFM ; STFW
I nic więcej wam nie trzeba (oprócz myślenia). Nie byłoby ton debilnych, powtarzających się w nieskończoność pytań, po których krew w żyłach osiąga temperaturę wrzenia a z uszu leci dym. Nie byłoby całej tej paplaniny, wyzywania się, brania winy na siebie bądź zrzucania jej na kogo innego. Każdy pilnowałby własnego nosa, i byłby spokój.

Więc, z łaski swojej, niech każdy teraz sobie odpowie sam, napisze sobie gdzieś na kartce, dla własnego siebie, odpowiedź na pytanie:
ILE RAZY ZAMIAST POSZUKAĆ 2 (słownie DWIE) MINUTY DŁUŻEJ OLAŁEM CAŁĄ SPRAWĘ I ZRZUCIŁEM ROBOTĘ NA KOGOŚ INNEGO?
ILE RAZY ZAŁOŻYŁEM TEMAT KTÓRY GÓWNO MÓWIŁ O TREŚCI POSTA?
ILE RAZY ZAŁOŻYŁEM TEMAT, KTÓREGO TEMATEM BYŁO JEDNO SŁOWO (najczęściej rzeczownik)?
ILE RAZY TOTALNIE OLAŁEM PORADNIK I TRUŁEM DUPĘ INNYM?
ILE RAZY OLAŁEM FUNKCJĘ SZUKAJ/NIE UPEWNIŁEM SIĘ ŻE TEMAT JAKI CHCĘ ZAŁOŻYĆ NIE ISTNIEJE?
I najciekawsze: Czy wiem jak poprawnie formułować pytania, tak, żeby druga osoba chciała mi pomóc a nie myślała "kolejny po***aniec który ma problem z byle gównem"? Tak, żeby jej zadanie było maksymalnie ułatwione, a nie żeby musiała bawić się ze mną w 1000 pytań?

Odpowiedź pozostawiam Tobie. Mnie gówno ona obchodzi. Zastanów się jednak, skoro ty olewasz nas, to czemu my mielibyśmy nie olać ciebie?
__________________

Dżizas!
$corcerer jest offline  
stary 16-09-2005, 23:11   #77
Gtyk
Użytkownik Forum
 
Gtyk's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2003
Lokacja: In a Galaxy Far, Far Away...
Wiek: 36

Posty: 851
Gtyk ma numer GG 2321949
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez S.P.M
Nie chcę obrazić Twoich uczuć religijnych, ale to śmieszne. Szczególnie to o nienarodzonych dzieciach.
Nie pomagamy? Pomagamy.
Po prostu nie tolerujemy głupoty. Nie jakos "starzy wyjadacze", bo myślący nowi też tak robią. Pozatym, zrozum, wielu ludzi urządza po prostu prowokacje. Najpierw trzeba uruchomić własny rozum, potem załozyć temat/zadać pytanie.
Uzytkownikow<czesto siedzacych tu niedluzej niz miesiac> ktorych 3/4 postow to bluzgi na nowych, nieznajacych sie do konca na tym jakie jest to forum, nazywasz ludzmi myslacymi? Chodzi mi tu o ludzi ktorzy chcac przypodobac sie "elicie" upodabniaja sie do niej, i bluzgaja w kazdym topicu ktory tylko sie pojawi... "bylo" "szukaj" "wy*******aj z takim gownem"... sa to zazwyczaj ludzie ktorzy jeszcze kilkanascie dni wczesniej przechodzili przez to samo, a piszac bluzgi czuja sie juz tu kims waznym i elitarnym...

Inna sprawe stanowi "elita" starszych... ktorzy przez to ze tu dlugo siedza uwazaja sie za kogos lepszego od reszty, przez to ze tworza ze soba zamknieta grupe znajomych, ktorzy w razie czego nawzajem beda sie popierac, mysla ze wolno im tu wszystko... i w zasadzie na prawde tak jest, ci ktorych zbluzgaja albo odchodza i juz nie wracaja, albo chcac sie im przypodobac, podlizuja im sie na kazdym kroku i bluzgaja kolejnych... A niby czego wyznacznikiem jest czas spedzony na forum? Ja jestem tutaj jednym z najwczesniej zarejestrowanych uzytkownikow, a czy uwazam sie przez to za kogos lepszego, kogos komu wszystko wolno?

Kolejna sprawa... fakt, czesc osob uzadza prowokacje, ale w jaki sposob odroznisz kogos prowokujacego "elite" od kogos kto na prawde moze byc wartosciowym uzytkownikim w przyszlosci, ale na poczatku bedacym newbie? pewnie, po co odrozniac, lepiej od razu zjechac, wy*******ic z forum i zniechecic do ponownego pojawienia sie tutaj... a co gdyby to ciebie zjechano po pierwszym poscie, co gdybys to ty juz nigdy tutaj nie wszedl tak by cie odrzucila atmosfera tego forum? albo gdyby na poczatku zjechalo kalda? przeciez on tez kiedys byl nowy... a pozniej nigdy juz by sie nie pojawil, i co? nie bylo jednej z najwiekszych legend tego forum...
__________________

Hunt you down without mercy
Hunt you down all nightmare long

Gtyk jest offline  
stary 16-09-2005, 23:27   #78
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 34

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

To jest wina glownie(chodz nie tylko) zjezdzanych. Zachowalo sie niewiele osob ktore pamietaja czasy kiedy bylo okolo 3000 uzytkownikow. Wtedy wysylalem takie spamy, ze teraz za jeden mialbym na miesiac spokuj z forum. Poprostu mamy 10 razy wiecej userow, ciezko miec 10 razy wiecej ciepliwosci. Osobiscie staram sie byc kultularnym ale nie zawsze jestem wstanie wytrzymac brak myslenia.
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Gangrel jest offline  
stary 16-09-2005, 23:27   #79
Tana
The Witch
 
Tana's Avatar
 
Data dołączenia: 14 05 2004

Posty: 599
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Jak ktoś kiedyś sprytnie zauważył: agresja rodzi agresję. Nie będę tu pisała o tym, co było już diesięc razy przewałkowane na temat IRC'a. Chce tylko zauważyć, że żaden człowiek, który wejdzie na nasz kanał, przywita sie i od razu zada pytanie, nie jest spławiany. Każdy lubi, gdy zwraca się do niego grzecznie. Gdy znajdujemy sie w gronie osób, których nie znamy, zachowujemy sie nawet jeszcze grzeczniej niż zwykle, jeżeli czegoś potrzebujemy. Tak samo powinno być w internecie. Irytujący są ludzie, którzy wpadają i zaczynają od 'ją zią', 'ej ty', innego bezmyślnego zwrotu powitalnego z podwórka lub co gorsza od przekleństwa.
Przykład, który napatoczył się podczas pisania posta:
Kod:
 Join: Kozaka 4‹[email protected]4›
‹Kozaka5› sie w****i0142em bo mnie hakneli
Nie mówię, że na IRC'u nie ma agresji. Jest. Nawet całkiem sporo, ale jakoś sie temu nie dziwię. Nie chcę jednak by generalizowano i pokazywano tylko ciemne strony naszego kanału. Nie jest tam chyba aż tak strasznie, skoro zbiera sie nas tam coraz wiecej. Tym bardziej, że sama zaczynałam 'od zera'. Zaczynałam jako TibijczykXXX z bramki na stronie i dlugo nie miałam klienta mIRC, jednak zachowywałam sie przyzwoicie i powoli mi wszystko pokazano i wytlumaczono.

Tak więc kończąc kazanie okażę trochę agresji: Gdyby kózka kwiecień plecień to by ślimak [cenzura] kotwica wam w plecy[cenzura]
__________________
.

Tana jest offline  
stary 16-09-2005, 23:34   #80
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gatho Gokhinin
http://forum.tibia.pl/showthread.php?p=533546#post533546
Pierwszy lepszy temat jaki otworzyłem po przeczytaniu tego tematu. oto przykład, jak niektórzy potrafia zbluzgać ludzi, zamiast normalnie wytłumaczyc.
Na takiej podstawie rodzą sie tematy jak np "Agresja na forum"........


Mym skromnym zdaniem dwie pierwsze strony tego tematu to posty: "masz rację, jacy oni źli", "taaak powinno sie cos z tym zrobić!" "wiele razy sie z tym spotkałem i trzeba to zmienić!" a potem osoby, które napisały te posty w innych tematach wyżywają się na innych... Ty ************* naucz sie czytać ***** ***** ***** h** ci w d**** itp...
Oczywiście to tylko przykład
Ten przykład jest wręcz idealny do tej sprawy.
To prawda, agresji jest w nim wiele, ale czytałeś pierwszego posta?
Cytuj:
Jak myślicie czym jest najlepiej walczyć dla knighta.
Powiedz mi ile wcześniej było takich tematów?
Parę? Parenaście? Paredziesiąt? Pareset?...
Było ich po dziurki w nosie i co ty byś zrobił gdybyś miał odpowiadać na jakiś temat poraz setny? Wielu ma już dość kretynów tworzących tematy typu "Jakie powinnem mieć skille na XX lev" "Co lepsze k-set czt g-armor" "Na czym mam expić z skillami xx/xx" albo "jak blokować dragony", "gdzie kupie blanki w ab" czy "halp me tibia mi nie działa!" i w cale im się nie dzieiw. kto ma siłę pisać poraz 666'etny jak blokowac dragi...
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:49.


Powered by vBulletin 3