Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 16-09-2005, 23:39   #81
Gtyk
Użytkownik Forum
 
Gtyk's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2003
Lokacja: In a Galaxy Far, Far Away...
Wiek: 36

Posty: 851
Gtyk ma numer GG 2321949
Domyślny

@up

od tego jest opcja zglaszania moderatorom zlamania regualminu... w ktorym bluzganie tego typu jest zreszta zabronione i grozi punktami karnymi.
__________________

Hunt you down without mercy
Hunt you down all nightmare long

Gtyk jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-09-2005, 23:50   #82
Tiligus
Użytkownik Forum
 
Tiligus's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2004
Wiek: 34

Posty: 282
Domyślny

@scor

Spróbóje wyrazić swoją opinię,
Mi nie chodzi o traktowanie takich "idiotów", ale ogólnie o atmosfere na ircu,
Jeżeli się pomylisz = jesteś skończony.Zostaniesz chamsko zjechany, przez użytkowników myślących, że są lepsi od Ciebie. Pamiętajmy, że łatwiej atakuje się grupą. Zacznij kłócić się ze zwykłym userem to Obaj wylecicie. Zacznij się kłócić z pr0 to Ty wylecisz. IRC nie jest dla Wszystkich, mimo pozorów.Policzmy:ile jest userów na forum? b. duzo , userów na ircu ? Paru. Może powiecie, nie wiedza jak sie uzywac irca. Wątpie w to, znałem shard UO gdzie na Ircu panowała dobra atmosfera każdy gracz był wlogowany na IRC by posiedzieć i pogadać, dowiedzieć się czegoś. Panowała tam miła atmosfera, i harmonia. Tak samo jak z kolegą wlogowaliśmy się na kanał o Ots i spytaliśmy się banalne pytanie (dla użytkowników tego kanału), odpowiedzili nam oczywiscie na nie, rozmowa potem przeszla w inne tematy, troszke żartowaliśmy , a potem to już żal było opuszczać tego irca. U Was tak nie ma, czemu?

Na forum też widać podział na tych "lepszych" i gorszych, nie musi byc tak, ale tu jest utarte, że jeżeli chcesz być szanowany na tym forum musisz wejśc do takiego i takiego grona. Krew mnie zalewa gdy widze kandydatów na nową pseudo elite. Którzy już od poczatku mysla ze znacza wiecej od innych, i na siłe chcą się pokazać. Wielu z nich jest sztucznych. I jeszcze jedno, prosze mi nie wmawiać, że nie podziału.

Cytuj:
Nie mówię, że na IRC'u nie ma agresji. Jest. Nawet całkiem sporo, ale jakoś sie temu nie dziwię. Nie chcę jednak by generalizowano i pokazywano tylko ciemne strony naszego kanału.
Kiedyś było mi na Ircu bardzo fajnie, zawsze fajne tematy do rozmowy, lużniejsza atmosfera, gdy wlogowałem się po paru miechach, wiele sie zmienilo. Doznałem tego o czym powiedziałaś, Agresji i chamstwa. I już raczej się tam nie bede logował.

Są ludzie których szanuje i są ludzie których nienawidze~
Farewell

P.S Wiem, że moge zostać znienawidzony przez to, ale to jest moje teraźniejsze zdanie, kiedyś było całkiem inaczej.

Cytuj:
Zachowalo sie niewiele osob ktore pamietaja czasy kiedy bylo okolo 3000 uzytkownikow.
Ja pamiętam, było o niebo lepiej... mimo iż Tibia.pl teraz wyrosła na tak potężny site, deklasując wszystkie inne.

@Gangrel666
Cytuj:
Kanal #tibia.pl nie jest zbytnio kanalem tibijskim, raczej grupa doswiadczonych userow.
Tak to prawda, to moze być przyczyną dlaczego jest dla bardziej wąskiego grona.I prawdą jest też, że Ci userzy się między sobą bardzo dobrze znają. To jest odpowiedź na jedno z moich refleksji,
IMHO Ci ludzie codochodzą do społecznosći waszego kanału, często dochodzą tam by podnieść swoją pozycję na forum i poznać tych "ważniejszych ludzi". Często dobierają tak słowa by się wam przypodobać, nie bedę pokazywał palcami.
Cytuj:
Jesli chodzi o sytuacje forum...
powtarzam ze nie chodzi mi o tych noobkow tylko o tą różnicę na lepszych i gorszych,natą elitę o którą się rozchodzi i zwykłych userów.
__________________

Ostatnio edytowany przez Tiligus - 17-09-2005 o 00:26.
Tiligus jest offline  
stary 17-09-2005, 00:00   #83
Belvedor
Użytkownik Forum
 
Belvedor's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2005
Lokacja: piFpaF || Alchemicki dom cudów ||
Wiek: 35

Posty: 276
Stan: Na emeryturze
Belvedor ma numer GG 5329653
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tanatess
Jak ktoś kiedyś sprytnie zauważył: agresja rodzi agresję.
A agresja doprowadza do oporu, a opor rodzi rewolucje ;d




Cytuj:
Nie będę tu pisała o tym, co było już diesięc razy przewałkowane na temat IRC'a. Chce tylko zauważyć, że żaden człowiek, który wejdzie na nasz kanał, przywita sie i od razu zada pytanie, nie jest spławiany.
Ale jest ignorowany i to w znacznym stopniu. A poza tym na #tibia.pl jest za duzo op'ow!! Rozumiem 2-3 z wladza i styka, ale jak jest 10-15 i kazdy masta***e i naduzywa swojej wladzy w rozmaity sposob, to wole nie komentowac, jaki bajzel sie robi :F




Cytuj:
Irytujący są ludzie, którzy wpadają i zaczynają od 'ją zią', 'ej ty', innego bezmyślnego zwrotu powitalnego z podwórka lub co gorsza od przekleństwa.
Aha, czyli nie mozna powiedziec jol all, tylko "czesc koledzy, piekny mamy dzis dzien!". To juz jest czysta nietolerancja, a chyba slyszalas o czyms takim jak subkultury mlodziezowe?
Wiesz, czesto zegnam sie z kumplami gadka w stylu "nara psy" i nie dlatego, ze nie mam szacunku do nich, ale dlatego, ze taki slang mi odpowiada, a oni juz przyzwyczaili i nawet sami zaczeli tak mowic. Wiec nie wiem, czy tylko dla Ciebie liczy sie slowo literackie?
Co do przeklenstw: Sam lubie uzywac, a raczej naduzywac slowa ****a(i nie tylko), bo to mnie uspakaja.



Cytuj:
Nie mówię, że na IRC'u nie ma agresji. Jest. Nawet całkiem sporo, ale jakoś sie temu nie dziwię. Nie chcę jednak by generalizowano i pokazywano tylko ciemne strony naszego kanału. Nie jest tam chyba aż tak strasznie, skoro zbiera sie nas tam coraz wiecej. Tym bardziej, że sama zaczynałam 'od zera'. Zaczynałam jako TibijczykXXX z bramki na stronie i dlugo nie miałam klienta mIRC, jednak zachowywałam sie przyzwoicie i powoli mi wszystko pokazano i wytlumaczono.
"Wasz" kanal ma tez swoje plusy, jednak jest pare kwesti, ktore skutecznie maskuja owe pozytywy.


Cytuj:
Tak więc kończąc kazanie okażę trochę agresji: Gdyby kózka kwiecień plecień to by ślimak [cenzura] kotwica wam w plecy[cenzura]
Ulzyj sobie siostro -.-

Ps: Umiejetne dobieranie przeklenstw do okazji i laczenie je w cale zdania zlozone tak aby zachowaly logike i spojnosc to tez sztuka )
__________________
Czasem boje sie, gdy ide ulica, ze jakis psychol mnie zabije a ja nie zdaze sie pozegnac...

Ostatnio edytowany przez Belvedor - 17-09-2005 o 00:01.
Belvedor jest offline  
stary 17-09-2005, 00:11   #84
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 34

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

Powiem tak jak rozmawialismy ze Scorem przed chwilka:

Kanal #tibia.pl nie jest zbytnio kanalem tibijskim, raczej grupa doswiadczonych userow. Nie powiedzialbym zeby nowy byl skazany na zaglade. Wystarczy ze mnie tydzien nie ma a juz widze przynajmniej 1 nowy nick wsrod +v. Sam czekalem prawie rok zanim go dostalem Owszem, nie tolerujemy nie przestrzegania podstawowych zasad na IRCu, poniewaz sa one tak wyraznie napisane ze kazdy wchodzacy powinien ich przestrzegac.

Jesli chodzi o kalda...ilu z was mialo okazje znim dluzej porozmawiac? Kazdy ma swoje kompleksy, zostalo mu to wiele razy wytkniete a mimo wszytko sa tacy ktorzy go lubia, mimo ze sami mu owe kompleksy wytykali(zeby daleko nie szukac ja i Scor naprzyklad).

Jesli chodzi o sytuacje forum...jestem tu juz 1,5 roku i widzialem tysiace idiotow ktorzy zostali dwukrotnie milej potraktowni niz na to zaslugiwali. Mimo wszystko ciezko byc wyrozumialym dla takiej chmary ludzi, ktorym przez mysl nie przeszlo ze ktos mogl miec ten sam problem.
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...


Ostatnio edytowany przez Gangrel - 17-09-2005 o 00:13.
Gangrel jest offline  
stary 17-09-2005, 00:26   #85
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 37

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Belvedor
A agresja doprowadza do oporu, a opor rodzi rewolucje ;d
Rewolucja na # odpada, musielibyscie ukrasc mi konto na Qnecie. Albo Matkusowi, bodz tez namowic przynajmniej jednego z nas do wspolpracy. bez tego ani rusz.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Belvedor
Ale jest ignorowany i to w znacznym stopniu. A poza tym na #tibia.pl jest za duzo op'ow!! Rozumiem 2-3 z wladza i styka, ale jak jest 10-15 i kazdy masta***e i naduzywa swojej wladzy w rozmaity sposob, to wole nie komentowac, jaki bajzel sie robi :F
Jak twoi rodzice rozmawiaja miedzy soba, to raczej nie wpierniczasz sie im w środek, tylko spokojnie czekasz na swoją kolej. Tu jest podobnie. Jest za dużo OPów. Zobaczmy:
23:22:23 [Users #tibia.pl]
23:22:23 [@^Shazbot^] [@L ] [@Vall|FM05] [+fishbot ] [+Parys ] [+Wikt[WoW]]
23:22:23 [@Gewof ] [@MayGyver ] [@|Agatka| ] [+Gangrel|Forum] [+Rank` ] [ Ivellios ]
23:22:23 [@Gonzek ] [@Pupilka ] [+]cin3k[ ] [+Gex`away ] [+She|nervous] [ Maxxonek ]
23:22:23 [@Iwan ] [@Scorcerer] [+brave ] [+Gorky`bnc ] [+Vekegi ]

Shaz, L i Agatka to boty, odpadaja. Maya nie widzialem dawno, bardzo dawno. Pupilka jest rano, jak wszyscy siedzicie jeszcze w szkolach. Vall jest czesto. Gewof - teraz okazjonalnie. Gonzek to pojawia sie chyba tylko żeby logi przeczyscic. No i jeszcze ja, z doskoku że tak to nazwe.
Racja, mnóstwo opów. tym bardziej ze jedynym nie-afk teraz jestem wlasnie ja. Może zanim zaczniesz narzekać ilu to nas nie jest przeprowadzisz jakieś statystyki i zobaczysz ilu naraz jest na #? Jak często jesteśmy? Można przecież być na irc i mieć wyłączonego swojego kompa. Vall ma sesje na serwerze swoim, May i Pupilka mają BNC, Gonzek i ja tez. I jestesmy 24/h, ale to raciej ciezko nazwac "byciem", nie?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Belvedor
Aha, czyli nie mozna powiedziec jol all, tylko "czesc koledzy, piekny mamy dzis dzien!". To juz jest czysta nietolerancja, a chyba slyszalas o czyms takim jak subkultury mlodziezowe?
Mówimy raczej o:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez moje logi
<Ryba-knight> ej wy wogule macie cso z tibia wspolnego?
23:03:06 < Yaneks> ej, czy to nie jest czasem matematyka z plusem?
23:03:23 < Yaneks> ej, czy to nie jest czasem matematyka z plusem?
17:20:42 < sarosh> ej no to powiedz
18:49:13 < Marius1> ej. Jak mowie gosciowi, ze mam szczura (mam4), to on odpowiada mi, ze niemam ani jednego.
21:27:54 < Tibijczyk253> ej wie kto czemu tibii nie moge uruchomic
13:23:51 < michal> ej jak napisac w wlasciwosciach zeby dzialal ots w tibi 7.4
13:23:54 < michal> ej jak napisac w wlasciwosciach zeby dzialal ots w tibi 7.4
Logi są z kilku dni.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Belvedor
Wiesz, czesto zegnam sie z kumplami gadka w stylu "nara psy" i nie dlatego, ze nie mam szacunku do nich, ale dlatego, ze taki slang mi odpowiada, a oni juz przyzwyczaili i nawet sami zaczeli tak mowic. Wiec nie wiem, czy tylko dla Ciebie liczy sie slowo literackie?
Mam jeszcze pisać wyjaśnienie czy to wystarczy?
__________________

Dżizas!

Ostatnio edytowany przez $corcerer - 17-09-2005 o 00:31.
$corcerer jest offline  
stary 17-09-2005, 02:08   #86
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Zrobie teraz cos czego za czesto nie robie...
Zgadzam sie z Kaldrickiem, co do tego, ze na forum nie ma elity.

Jest po prostu grupa znajomych, ktorzy duzo ze soba rozmawiaja na ircu, itp.
I jest grupa lizodupow, ktorzy niewiadomo po co chca z nimi rozmawiac, jakby byli niewiadomo kim. A przeciez to normalni ludzie.
To wlasnie ta grupa lizodupow kreuje opinie, ze na forum jest elyta(o tak chyba jeszcze nikt nie napisal, to bede oryginalny ). Kiedy to nie prawda. Logiczne jest, ze gdy z kims przebywa sie conajmniej pare godzin dziennie na ircu to trzyma sie jego strone i sie go zna troche.
Nie ma czegos takiego jak elita, a ludzie, ktorzy staraja sie do niej dolaczyc bo mysla, ze jest robia z siebie idiotow. Mysla ze wystarczy kogos zwyzywac, a kogos innego odeslac do google zeby byc kool. A tak naprawde, to wszyscy na to leja kto kogo do google odsyla, bo temat i tak w koszu laduje potem.

Co do irca to nic nie mowie bo mnie tam nie ma wogole, od okolo roku przestalem tam wchodzic regularnie. Ale wiem jak bylo i pewnie nic sie nie zmienilo. Jak ktos jest debilem to wylatuje. A jak wyleciales, to na ch. sie tam pchasz? Przeciez oni cie nie lubia, to na co tam wlazisz? Zeby znowu ich wnerwiac i wyleciec? Nie zyjemy na swiecie na ktorym wszyscy sa dla siebie mili, itp. Zaprawde strasznym bylby taki swiat.

ps. Nie czytalem wszystkich postow, po prostu nie chce mi sie czytac tego wszystkiego bo nic madrego bym i tak nie wyczytal

Ostatnio edytowany przez Dr. Omader - 17-09-2005 o 02:15.
Dr. Omader jest offline  
stary 17-09-2005, 03:02   #87
Wikt
Użytkownik Forum
 
Wikt's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2005
Lokacja: ZNIENACKA!

Posty: 266
Stan: Niegrający
Poziom: 69
Wikt ma numer GG 1491750
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Belvedor
Aha, czyli nie mozna powiedziec jol all, tylko "czesc koledzy, piekny mamy dzis dzien!". To juz jest czysta nietolerancja, a chyba slyszalas o czyms takim jak subkultury mlodziezowe?
Wiesz, czesto zegnam sie z kumplami gadka w stylu "nara psy" i nie dlatego, ze nie mam szacunku do nich, ale dlatego, ze taki slang mi odpowiada, a oni juz przyzwyczaili i nawet sami zaczeli tak mowic. Wiec nie wiem, czy tylko dla Ciebie liczy sie slowo literackie?
Co do przeklenstw: Sam lubie uzywac, a raczej naduzywac slowa ****a(i nie tylko), bo to mnie uspakaja.
Tak. Nie można.

Słuchaj, powiedz mi, jak potraktowałbyś na przykład zagorzałego fana Mandaryny? Pojechałbyś go. Ostro. Albo byś wyśmiał. Na pewno. Jak nie, to gratuluję anielskiej cierpliwości.

My nie lubimy tego slangu. Nie uważamy go za fajny. Nie znaczy to jednak, że musisz od razu wysławiać się jakimś pokrętnym literackim językiem. "Cześć" ZUPEŁNIE wystarczy.

Ja używam wulgaryzmów jako ozdobników i/lub podkreślaczy.


Apropo tematu.
Bycie zaakceptowanym przez nasz kanał naprawdę nie jest takie trudne! Wystarczy, że ma się krztę rozumu, umie się obsługiwać wyszukiwarki (w tym Google), i umie się prowadzić rozumną rozmowę. Aha - musisz też być obeznany w ortografii i gramatyce. Ciężko przeczytać coś napakowane literówkami i ortorgafami, a w dodatku jest to po prostu denerwujące.

A skoro nie umiecie się zaadoptować - wasz k____ problem. A próba zdjęcia nas wam nic nie da. Tyle.
__________________
Wikt jest offline  
stary 17-09-2005, 08:48   #88
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 37

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Domyślny

Wikt potrafił, wy też możecie
__________________

Dżizas!
$corcerer jest offline  
stary 17-09-2005, 08:59   #89
Smutny Misiaq
Użytkownik forum
 
Smutny Misiaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005
Lokacja: Rząska City

Posty: 13
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Pandoria
Poziom: 12
Poziom mag.: 7
Smutny Misiaq ma numer GG 1452189 Smutny Misiaq ma login Tlenu wujekstefan2@tlen.pl
Domyślny

Sa tez niektórzy tacy,że gdy sa good w grze to sa wladza na forum wwogole sie z tym nie zgadzam...Chociaz nei dlugo jestem czlonkiem forum...Ale z waszych postwo to wynika...I ciesze sie tez ze nawet Raul jako Moderatopr nie skasowal tego tematu...To nawet w nim cos na baźgrał ;DTo nie mailo byc obrażliwe ;P

Pozdro
Smutny Misiaq jest offline  
stary 17-09-2005, 09:48   #90
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 37

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Domyślny

Konstruktywnej krytyki nigdy nie kasujemy, wbrew temu co się powszechnie myśli - nie ma sensu, lepiej jest sobie pogadać
A bluzgi to zależy - jak mamy dobry humor to zostają, można się pośmiać
__________________

Dżizas!
$corcerer jest offline  
stary 17-09-2005, 10:23   #91
Gimlos
eX Moderator
 
Gimlos's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Lokacja: Szczecin-Zdroje/Wroclaw

Posty: 1,481
Imię: Gimli Ent
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 89
Gimlos ma numer GG 5382831
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Baron Kaldrick
Ciekawe jest to, że tobie za to nie powiedzą, że się dowartościowujesz. Kwestia stołka?
Rotfl, jezeli myslisz, ze dajac tobie ostrzezenie dowartosciowuje sie, rzeczywiscie, masz mocno przerosniete ego.
Cytuj:
Bycie zaakceptowanym przez nasz kanał naprawdę nie jest takie trudne! Wystarczy, że ma się krztę rozumu, umie się obsługiwać wyszukiwarki (w tym Google), i umie się prowadzić rozumną rozmowę. Aha - musisz też być obeznany w ortografii i gramatyce. Ciężko przeczytać coś napakowane literówkami i ortorgafami, a w dodatku jest to po prostu denerwujące.
+ najlepiej, zebys nie probowal rozmawiac o Tibii : d
__________________
Don't tell me what I can't do.
Blog o absurdzie
Gimlos jest offline  
stary 17-09-2005, 10:24   #92
Ville
Użytkownik Forum
 
Ville's Avatar
 
Data dołączenia: 04 03 2005
Lokacja: In da hell
Wiek: 34

Posty: 626
Ville ma numer GG 4610514
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tiligus
...Pamiętajmy, że łatwiej atakuje się grupą. Zacznij kłócić się ze zwykłym userem to Obaj wylecicie. Zacznij się kłócić z pr0 to Ty wylecisz. IRC nie jest dla Wszystkich, mimo pozorów.Policzmy:ile jest userów na forum? b. duzo , userów na ircu ? Paru. Może powiecie, nie wiedza jak sie uzywac irca. Wątpie w to, znałem shard UO gdzie na Ircu panowała dobra atmosfera każdy gracz był wlogowany na IRC by posiedzieć i pogadać, dowiedzieć się czegoś. Panowała tam miła atmosfera, i harmonia. Tak samo jak z kolegą wlogowaliśmy się na kanał o Ots i spytaliśmy się banalne pytanie (dla użytkowników tego kanału), odpowiedzili nam oczywiscie na nie, rozmowa potem przeszla w inne tematy, troszke żartowaliśmy , a potem to już żal było opuszczać tego irca. U Was tak nie ma, czemu?....
Nawiąze to tego cytatu bo reszta to jest takie troche pieprzenie.
Faktycznie: tym "kolega" jestem ja. Zadalismy naprawde frajerskie pytanie o sourcy (co nie jest teraz wazne) i gosc normalnie nam odpowiedzial. Chociaz pewnie i tak bysmy to znalezli gdybysmy sie uparli. A jednak, jeden facet sie smial z wszystkiego ale calkiem kulturalnie, drugi odpowiadal nam najlepiej jak potrafil.
Ja nie mowie ze mialem latwy stary na ircu. Moje pierwsze logniecie to od razu troche szydzenie z mojego nicku (wbrew pozorom kald pomimo tego ze byl to nic nie mowil - chociaz od czasu do czasu mowil mi ze mam pedalski avek) i podsmiewywanie sie ze mnie. Jednak ja bylem uparty, chcialem miec z kim pogadac na luzne tematy i co? Pewnie mi sie udalo. Pewnie 50% (moze wiecej...) osob z irca jakby mnie nie bylo juz od dzisiaj wogole na ircu to by sie nawet nie zmartwilo, ba pewnie nawet by o mnie zapomnieli. Ale nie w tym rzecz. Elite mozna zdefiniowac jako osoby ktore nie toleruja lenistwa i kaza je zaleznie od humoru. Jak maja dobry to szydza albo zartuja. JAk zly to po prostu kick i c ya.
__________________
do zobaczenia w prawdziwym zyciu
Ville jest offline  
stary 17-09-2005, 10:29   #93
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez gimli syn gloina
Rotfl, jezeli myslisz, ze dajac tobie ostrzezenie dowartosciowuje sie, rzeczywiscie, masz mocno przerosniete ego.
Ja mówię o hipokryzji. Ja wykonuję swoją robotę na ircu, i przez to jestem zły, niedobry, zakompleksiony megaloman. Ty wykonujesz swoją robotę na forum, ale to już nikomu nie przeszkadza. What's the f'kin' point?
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline  
stary 17-09-2005, 10:44   #94
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Ja tak czytam ten temat. I czytam. I czytam...

Jeśli myślicie, że każdy operator na tym kanale to zaszczuty @#%$! z ciężkim dzieciństwem, dlatego się wyżywa na innych - to się jednak grubo mylicie.
Ja miałem takie bardzo utopijne założenie, kiedy zacząłem operowanie na #tibia.pl - że będę NIE wrzeszczał na różnego rodzaju pacanów i będę łagodny. Przeszło mi. Czemu?
Bo miałem po dziurki w nosie masy kretynów odwiedzających ten kanał. Nie mówię tu o wszystkich, bo zdarzają się perełki. Taki prosty przykład:

Wszedł kiedyś na #tibia.pl pewien Tibijczyk. Powitał wszystkich, zapytał, czy nie przeszkadza. Potem spytał o rzecz, którą można znaleźć na tibia.pl, ale odpowiedź dostał. Podziękował, pożegnał się, i wyszedł. Czemu nie został zjechany za to pytanie? BO BYŁ GRZECZNY. Nie traktował mnie i innych aktywnych wtedy osób Z GÓRY, jak robi to większość popaprańców, którzy idą pod nóż. Był UPRZEJMY. I mówiąc szczerze - taki człowiek jest mi w stanie poprawić mocno humor. Szkoda, że potem wchodzi jakiś pajac i zasadza tekst w stylu "ej ile kosztuje bp uh???????????". I powtarza to. I jeszcze raz. I jeszcze. A gdy się mu powie, że wystarczy poszukać na tibia.pl, dostajesz w zamian kilka bluzgów albo odpowiedź "nie chce mi sie". Po takiej akcji odechciewa mi się chwilami wszystkiego - but idzie w ruch, a ja jestem potem zaszczuty do końca dnia.

Operator też człowiek - TAKI SAM JAK WY. Jemu też zdarzają się humory, przykre wydarzenia i on też ma tego chwilami dosyć. Uszanujcie to trochę i uszanujcie przede wszystkim JEGO. Skorzystajcie z pojęcia "Przeszukaj Przyjazną Sieć" oraz "Przeczytajcie Przyjazną Instrukcję". Bo tak naprawdę to WASZA agresja wyzwala agresję W NAS.
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline  
stary 17-09-2005, 10:59   #95
Gtyk
Użytkownik Forum
 
Gtyk's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2003
Lokacja: In a Galaxy Far, Far Away...
Wiek: 36

Posty: 851
Gtyk ma numer GG 2321949
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Baron Kaldrick
Ja mówię o hipokryzji. Ja wykonuję swoją robotę na ircu, i przez to jestem zły, niedobry, zakompleksiony megaloman. Ty wykonujesz swoją robotę na forum, ale to już nikomu nie przeszkadza. What's the f'kin' point?
Widze, ze nie do konca zrozumiales sens postow moich i innych ktorzy to napisali... nikt nie zarzucal tobie, ze jestes zly przez to, ze wykonujesz swoja prace na irc'u... zarzucilem tylko to, ze caly topic ktory nie byl skierowany do ciebie bezposrednio, przyjales jako atak na twoja osobe, co jest dowodem na to ze jestes megalomanem... pokaz mi jakiegos moderatora forum, ktory uznal ten topic jako bezposredni atak na jego osobe, tak jak zrobiles to ty... i co? nie ma nikogo takiego...
__________________

Hunt you down without mercy
Hunt you down all nightmare long

Gtyk jest offline  
stary 17-09-2005, 11:11   #96
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gtyk
Widze, ze nie do konca zrozumiales sens postow moich i innych ktorzy to napisali... nikt nie zarzucal tobie, ze jestes zly przez to, ze wykonujesz swoja prace na irc'u... zarzucilem tylko to, ze caly topic ktory nie byl skierowany do ciebie bezposrednio, przyjales jako atak na twoja osobe, co jest dowodem na to ze jestes megalomanem... pokaz mi jakiegos moderatora forum, ktory uznal ten topic jako bezposredni atak na jego osobe, tak jak zrobiles to ty... i co? nie ma nikogo takiego...
NIe przyjąłem całego topicu jako atak bezpośrednio na swoją osobę, ale narzekania na irc, jako atak na opów kanału #tibia.pl. Których jestem przedstawicielem. Paniał, czy muszę pisać wolniej?
Równie dobrze ja mogę powiedzieć, że ty masz kompleks mniejszości, bo widzisz wokół siebie megalomanów i doszukujesz się ukrytych sensów wypowiedzi u każdego. Nie sądzisz że szafowanie stereotypami jest żałosne?
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline  
stary 17-09-2005, 11:21   #97
Raul
eX Moderator
 
Raul's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2004
Lokacja: Estadio Santiago Bernabéu

Posty: 2,197
Domyślny

Większość z Was to chyba zapomina czemu głównie jest poświęcona ta strona i kanał na IRCu. Jak sama nazwa wskazuje Tibii. Jak tak bardzo Was to w****ia, że podczas Waszej rozmowy wejdzie jakiś Tibijczyk i zada banalne dla Was pytanie (oczywiście pomijam skończonych, spamujących idiotów, bo tacy też są) to załóżcie sobie jakiś inny kanał, chociażby #owion.tibia.pl, włączcie sobie +i i dyskutujcie sobie w swoim ulubionym gronie. A #tibia.pl zostanie tylko dla tych co szukają czegoś w świecie Tibii i dla chetnych do pomocy początkującym. Niektórzy z Was (nie wszyscy) robią z siebie cierpiętników, że muszą żyć na tym kanale i kilka razy na dzień wykopać jakiegoś idiotę...
__________________


De las glorias deportivas que campean por Espa
ñ
a,
Va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empa
ñ
a.
Club castizo y generoso, todo nervio y corazón,
Veteranos y noveles, veteranos y noveles,
Miran siempre sus laureles con respeto y emoción.
¡
Hala Madrid! ¡Hala Madrid!
Raul jest offline  
stary 17-09-2005, 11:23   #98
M&M
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 08 2004

Posty: 60
Stan: Niegrający
M&M ma numer GG 7154724
Domyślny

@sprawa IRCa

lol, jakiś czas temu (przed wymiana dysku) odwiedzalem #tibia.pl dość często, było miło, fajnie, śmiesznie, nikt mnie nie wyrzucał za byle co, mogłem śmiało zapytac itd. jak palnełem jakieś głupstwo to mnie kickneli, a ja sie znów logowałem i dalej byla gadka, spora część byla afk (gw/WoW), ale zawsze można było pogadać na tematy inne niż Tibia ( -.-' ). Nie rozumiem czy ja byłem jakiś specjalny, że udało mi się tam zaklimatyzować ( tak mi sie wydawało ), każdemu wolno tam wejść i pogadać, trzeba być wytrwałym, aha, tam naprawde jest pełno debili -.-, np.: ktoś wchodził i spamował : "JAK ZROBIĆ POSTAĆ PLX!"
Niestety już nie odwiedzam #tibia.pl po stracie dysku ( może znów zaczne )

PS: Mogło się coś zmienić, bo to bylo w połowie wakacji chyba , ale opkowie tylko pilnuja porządku na kanale...
M&M jest offline  
stary 17-09-2005, 11:31   #99
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Jejku jej sam irc i opow z niego nie obchodzi mnie za wiele bo wchodze tam raz na ruski rok. Chodzi mi raczej o to, ze wiele osob znanych tam mysla, ze z faktu, ze sa znani i lubiani na ircu sa kims waznym na forum i, ze moga tutaj wiecej niz inni. Dobrym tego przykladem jest post Kidlera.
Aha i skoro wymagacie bycia milym i kulturalnym na ircu to robcie to tez na forum, prosze.
__________________
spider-bialystok jest offline  
stary 17-09-2005, 11:33   #100
Gtyk
Użytkownik Forum
 
Gtyk's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2003
Lokacja: In a Galaxy Far, Far Away...
Wiek: 36

Posty: 851
Gtyk ma numer GG 2321949
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Baron Kaldrick

Tak, wiem, że mnie 90% forum nienawidzi. Wiem też, że ta sama ekipa uważa mnie za najgorszego skvrwiela, jaki po tym forum chodzi. But who f'kin' cares? Czy wy naprawdę uważacie, że specjalnie to [b]robię? Albo, że specjalnie dla was się zmienię, i będę grał grzecznego faceta? Jestem jaki jestem. Ja po prostu nie trawię wtórnego debilizmu. Więc jeśli zostaliście przeze mnie wyrzuceni z kanału (nikt is my nick-name), to na pewno nie bez powodu. A teraz grzeczne dzieci, pocałujcie misia w dupę. I zastanówcię się nad tym, co sami robicie, zanim zaczniecie pluć na innych.
Over and out.
Cytuj:
NIe przyjąłem całego topicu jako atak bezpośrednio na swoją osobę, ale narzekania na irc, jako atak na opów kanału #tibia.pl. Których jestem przedstawicielem. Paniał, czy muszę pisać wolniej?
Równie dobrze ja mogę powiedzieć, że ty masz kompleks mniejszości, bo widzisz wokół siebie megalomanów i doszukujesz się ukrytych sensów wypowiedzi u każdego. Nie sądzisz że szafowanie stereotypami jest żałosne?
Jeszcze jakies wyjasnienia sa potrzebne? Nie sadzisz, ze mieszanie sie w tym co mowisz, jest zalosne?
__________________

Hunt you down without mercy
Hunt you down all nightmare long

Gtyk jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:36.


Powered by vBulletin 3