Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 17-09-2005, 11:34   #101
Ville
Użytkownik Forum
 
Ville's Avatar
 
Data dołączenia: 04 03 2005
Lokacja: In da hell
Wiek: 34

Posty: 626
Ville ma numer GG 4610514
Domyślny

[10:31:43] * kempa has joined #tibia.pl
[10:31:46] <kempa> siema
[10:32:00] <kempa> jest tu ktos?
[10:32:19] <kempa> ej
[10:32:32] <kempa>
[10:32:34] <kempa>
[10:32:37] <kempa> hmmm
[10:32:38] <kempa> ;/
[10:32:40] <kempa> :/
[10:32:45] <Zaglada> ****a, nie flooduj.
[10:32:49] <kempa> aha
[10:32:55] <kempa> czyli mnie slyszysz
[10:33:05] <kempa> jaki program jest do oszukania tibi
[10:33:06] <nikt> -.-
[10:33:06] <kempa> ?
[10:33:09] <slay> -.-

Log sprzed chwili doslownie. Nie bede go komentowal, sami sobie to zinterpretujcie
__________________
do zobaczenia w prawdziwym zyciu

Ostatnio edytowany przez Ville - 17-09-2005 o 11:36.
Ville jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-09-2005, 11:37   #102
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gtyk
Jeszcze jakies wyjasnienia sa potrzebne? Nie sadzisz, ze mieszanie sie w tym co mowisz, jest zalosne?
A gdzie tu widzisz mieszanie się? Najpierw stwierdzenie faktu, że użytkownicy forum mnie nie lubią, a potem sprawa irca - narzekanie na +bk'owanie ich, tyle, że napisane w pierwszej osobie.
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline  
stary 17-09-2005, 11:44   #103
blakes
Użytkownik Forum
 
blakes's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2004

Posty: 171
Domyślny

No to teraz ja:
Wg mnie slowo elita jest zbyt mocne, sa to (jak juz wczesniej ktos napisal) ludzie ktorzy sie znaja od jakiegos czasu i maja wlasne tematy do rozmowy i pogladay.
Jesli chodzi o intergracje z osobami z #tibia.pl nie jest to wcale takei strasze - czego najlepszym przykladem jestem ja. Wlaczylem sobie raz mIRC'a wszedlem na #tibia.pl, ladnie sie przywitalem i wszystko bylo git. Pozniej zaczolem wchodzic codziennie, rozmawiac etc. (raz nawet z Tana nocke w Skrable popykalismy - nie macie z nią szans ). Btw Kald nie jest taki zly jak wam sie wydaje (raz dostalem kick'a za to ze nie pasowalem do Voisa, ale szczerze mowiac wcale to nie urazilo mojej dumny bo bylo to pewna formą zartu).
Od jakiegos czasu nie wchodze na #tibia.pl bo nie pasuej do ludzi tam przebywajacych i jakos mnie tam nie ciagnie.
p0zdro
__________________

Ostatnio edytowany przez blakes - 17-09-2005 o 11:54.
blakes jest offline  
stary 17-09-2005, 11:52   #104
Gufat III
Użytkownik Forum
 
Gufat III's Avatar
 
Data dołączenia: 08 12 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 19

Posty: 357
Stan: Na emeryturze
Świat: Nova
Gufat III ma numer GG 8644522
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Krzesław
Mylisz się. Forum powinno być dla wszystkich. Zarówno dla nowych, jak i starych graczy. Jak myślisz kto by udzielał rad, poprawiał nowych, gdyby nie starzy userzy? Modki pewnie nie poradzili by sobie z tym wszystkim.

A www.tibia.xx.pl prędzej czy później źle wyjdzie na udzielaniu chetaów i tym podobnych.
Udzielanie rad, ale niech to nie odbiega od jakihś norm, pozatym nikomu niz nie zarzucam... Poza tym, że panuje cicha atmosfera przyzwolenia na działalność szkodniczą. A wierzysz w to że tibia.xx padnie? Nieeee...!
__________________
-> regulamin (Goń się, dziadu /przyp. Gufat)
Masz problem?/przyp. dziadu
Tak, mam okres i jestem zdenerwowany. Ty pewnie masz ten sam problem /przyp. Gufat
Gufat III jest offline  
stary 17-09-2005, 11:58   #105
Badzo
Użytkownik Forum
 
Badzo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005
Lokacja: III RP
Wiek: 77

Posty: 800
Domyślny

Czy wam tak trudno jest poświeic 10 sekund, na odpowiedz jakiemus newbie (nie mowie tu o takich, ktorzy szukaja czitow)???? Czy Wam urazi to dume, zabierze czas, czy nie wiem co jeszcze...
Poza tym, to jest kanal o Tibii, wiec jakim kurka prawem, kickacie kazdego, kto chce pogadac o Tibii?
__________________
24 15 43 44 15 32 33 11 24 31 15 35 43 55 54

Badzo jest offline  
stary 17-09-2005, 12:01   #106
Gewof
Rybzor to moja dzifka
 
Gewof's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2004
Wpisy bloga: 2

Posty: 694
Domyślny

@Wszyscy zazalajacy sie o agresji i 'elicie' na forum/IRCu.

Moze wejdzie sami na IRCa i porozmawiajcie o tym z nami, zamiast przeciagac rozmowe na forum? Tam jest wiecej mozliwosci, mozna odrazu odpowiadac na pytania i zadawac kolejne. I nie mowcie ze 'nie wejdziemy bo tam jest 'elita' i zaraz nas wykopie z kanalu', bo jezeli bedziecie zachowywac sie na poziomie, to nikt was nie wywali.
__________________
Jestem fanem sailor moon!
Gewof jest offline  
stary 17-09-2005, 12:12   #107
Vekegi
Użytkownik Forum
 
Vekegi's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2004
Lokacja: Bełchatów/"...W państwie pełnym nienawiści..."
Wiek: 32

Posty: 716
Stan: Niegrający
Świat: Kyra
Domyślny

wczoraj gosciu sie spytal : Czemu nie ma elite skoro kupił pacca na 25 lvlu to mu grzecznie odpowiedzialem a wy co? tez byscie go zjechali ? ja lubie pomagac zreszta
__________________
Łza na ślipiach, nie przerwie niczego i tak 247
Nad czaszkami groźby, być złym czy dobrym?
Zero pytań, wątpisz ? Strach tonie w liczbach
One odbite w źrenicach, a świat upadły w mitach
Zamiast powstać w krytykach czynów,
kreuje co dnia lepszych skurwysynów
Od siebie minimum by z dumą się nie rozstać 2005
Realia Made in Polska
Vekegi jest offline  
stary 17-09-2005, 13:06   #108
Mathea
Użytkownik Forum
 
Mathea's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2004
Lokacja: Gdzieś napewno

Posty: 211
Stan: Niegrający
Domyślny

Mnie jakoś z irca nie wywalają :lol:
No cóż, sama nei wiem co o tym myśleć
Czyżby dziewczyny traktowali lepiej? ;>>
__________________
Wychodźcie, wychodźcie, gdziekolwiek jesteście...
Mathea jest offline  
stary 17-09-2005, 13:10   #109
Taube
Użytkownik Forum
 
Taube's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005

Posty: 604
Domyślny

no to znowu moja kolej... zacznijmy może od tego:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr. Omader
ps. Nie czytalem wszystkich postow, po prostu nie chce mi sie czytac tego wszystkiego bo nic madrego bym i tak nie wyczytal
zakładasz z góry, że to, co tu jest pisane jest nie warte uwagi? brawo! rozumiem, że powodem może być lenistwo, ale od razu pisanie o tym, jakoby piszący nie mieli nic inteligentnego do powiedzenia to lekka przesada mój drogi, nawet u kogoś, kto uchodzi za forumowego głupka może znaleźć się jakaś mądra myśl - mam nadzieję, żę inaczej podchodzisz do pełnionej przez siebie funkcji XD

next..
Baronik, przewrażliwiony człowiek odbiera rzeczy personalnie, mimo, że mógłby robić za świetny przykład niektórych przedstawionych przejawów wrogości, to deklaruje sam siebie jako przedstawiciela wszystkich i jeszcze bucha agresją wszem i wobec.. (może coś na uspokojenie?)
Gtyk się go uczepił, ale dlatego iż ten dał mu spore pole do popisu, no i jeszcze był podjudzany.. (dam ci radę, z niektórymi się nie dyskutuje na niektóre tematy tylko przyjmuje sprawę taką, jaką jest to tak jakbyś rozmawiał z wygłodniałym wilkiem nad świeżo upolowanym jeleniem)

zastanawiam się, czemu topic przede wszystkim traktujący o forum zszedł na irca.. ah.. to dlatego, że osoby, które tam często bywają i mają władzę zostały z jednej strony napadnięte a z drugiej atakują innych tłumacząc się - czyli innymi słowy robią dokładnie to o czym mowa - mówią o swej władzy tam w tym miejscu?

d. Taube
__________________
Time after time, while their bodies lie sleeping,
incarnate they in the bodies of men.
Teaching and guiding onward and upward,
out of the darkness into the light.

she lost somewhere her time..
get me known if You find it for me XD
mam obiekcję przez opowiadaniami, gdyż zaglądając w jedno, zostanę zawalona dziesięcioma kolejnymi.. czasem jednak człowiek ulegnie, a to źle wpłynie na stan gg oraz PW, lecz cóż począć..
Taube jest offline  
stary 17-09-2005, 13:11   #110
Belvedor
Użytkownik Forum
 
Belvedor's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2005
Lokacja: piFpaF || Alchemicki dom cudów ||
Wiek: 35

Posty: 276
Stan: Na emeryturze
Belvedor ma numer GG 5329653
Domyślny

Cytuj:
Tak. Nie można.
Przyczyna?...

Cytuj:
Słuchaj, powiedz mi, jak potraktowałbyś na przykład zagorzałego fana Mandaryny? Pojechałbyś go. Ostro. Albo byś wyśmiał. Na pewno. Jak nie, to gratuluję anielskiej cierpliwości.
Staram sie nie ingerowac w czyjes gusta. Jesli slucha mandaryny, dody czy jakiegos meza, prosze bardzo...


Cytuj:
My nie lubimy tego slangu. Nie uważamy go za fajny. Nie znaczy to jednak, że musisz od razu wysławiać się jakimś pokrętnym literackim językiem. "Cześć" ZUPEŁNIE wystarczy.
"Wy" nie mozecie go zabronic uzywac, bo nie macie takiej wladzy...
Troche tolerancji chlopie i bedzie git. "Wy" Nie lubicie, to, to olewajcie i kazdy bedzie hepi.


Sorc@: Bylem pare razy na ircu i widzialem kolo 10 opow(nie licze botow) i moze ze 10-15 userow.

#tibia.pl - kanal o tibi jak mniemam? Dobrze, wiec czemu narzekacie jak ktos zada jakies pytanie na temat?
Kickujecie go i odwolujecie sie do google w ktorym mozna prawie wszystko znalesc wiec gdzie tu sens. Gdybyscie przestali unosic sie duma i znizyli sie troche odpowiadajac, nawet na najglupsze pytanie(bo poto jestescie), bez zadnego uszczypliwego komentarza, bez chowania sie za google swiat bylby piekniejszy.
__________________
Czasem boje sie, gdy ide ulica, ze jakis psychol mnie zabije a ja nie zdaze sie pozegnac...
Belvedor jest offline  
stary 17-09-2005, 13:20   #111
Gewof
Rybzor to moja dzifka
 
Gewof's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2004
Wpisy bloga: 2

Posty: 694
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Belvedor

#tibia.pl - kanal o tibi jak mniemam? Dobrze, wiec czemu narzekacie jak ktos zada jakies pytanie na temat?
Kickujecie go i odwolujecie sie do google w ktorym mozna prawie wszystko znalesc wiec gdzie tu sens. Gdybyscie przestali unosic sie duma i znizyli sie troche odpowiadajac, nawet na najglupsze pytanie (bo poto jestescie), bez zadnego uszczypliwego komentarza, bez chowania sie za google swiat bylby piekniejszy.
Jezeli zaczniesz nam placic za prace, to prosze bardzo. Bede rozmawial nawet z najwiekszymi kretynami... -.-

Co do rozmawiania o Tibii. Nie kickujemy/wywalamy/tyramy ludzi ktorzy NORMALNIE i KULTURALNIE rozmawaja/pytaja o Tibie/i! Zreszta, dlaczego ja widze wiele osob wypowiadajacych sie zle na temat IRCa, a nigdy ich tam nie widze/widzialem?!
__________________
Jestem fanem sailor moon!
Gewof jest offline  
stary 17-09-2005, 13:27   #112
Wikt
Użytkownik Forum
 
Wikt's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2005
Lokacja: ZNIENACKA!

Posty: 266
Stan: Niegrający
Poziom: 69
Wikt ma numer GG 1491750
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Belvedor
#tibia.pl - kanal o tibi jak mniemam? Dobrze, wiec czemu narzekacie jak ktos zada jakies pytanie na temat?
Kickujecie go i odwolujecie sie do google w ktorym mozna prawie wszystko znalesc wiec gdzie tu sens. Gdybyscie przestali unosic sie duma i znizyli sie troche odpowiadajac, nawet na najglupsze pytanie(bo poto jestescie), bez zadnego uszczypliwego komentarza, bez chowania sie za google swiat bylby piekniejszy.
Weź nie rozśmieszaj mnie. Sam wejdź na kanał i spróbuj to robić, zobaczymy. Po 1000tym idiocie na pewno ci się to znudzi.

#tibia.pl - to kanał zrzeszający najczęściej byłych graczy Tibii, którzy rozmawiają o tym i owym. Ewentualnie jak nawinie się inteligentny user z problemem prawidłowym, to mu pomożemy.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Belvedor
"Wy" nie mozecie go zabronic uzywac, bo nie macie takiej wladzy...
Troche tolerancji chlopie i bedzie git. "Wy" Nie lubicie, to, to olewajcie i kazdy bedzie hepi.
Mylisz się. Na kanale możemy. Jest to taka niepisana zasada - szpanujesz idiotycznym slangiem, i ZIUUUU lecisz.
A tolerancja dla debilizmu i pozerstwa się, mój drogi, nie opłaca. Wierz mi.
__________________
Wikt jest offline  
stary 17-09-2005, 13:28   #113
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 34

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

@Raul

Od kiedy masz takie zdanie? Widzialem ze sam wiele razy kickowales tibijczykow za glupie pytania, podobnie jak kald i reszta. Zreszta, jak wczoraj ze scorem rozmawialismy, kanal nazywa sie #tibia.pl a nie #tibia, a to jest spora roznica. Nie jest tak, ze kazdy wchodzacy nowy jest wywalany. Popatrz na takiego Wikta. Nie wiadomo skad sie nagle na IRCu wzial ale jakos tak do nas przylegl, siedzi spokojnie i mozna znim pogadac kultularnie. Tibia na kanale jest zadko poruszana bo niewielu znas jeszcze gra, co nieznaczy ze obowiazuje zakaz rozmawiania o niej.

W zasadzie to MY, siedzacy tworzymy ten kanal. Byc moze tu sie myle, ale gdyby zabraklo Kalda, Ghosta i reszty obecnej pseudoelity ten kanal swiecil by pustkami i Scor wkoncu by go wylaczyl bo niemialo by sensu trzymac kanal dla tibijczykow ktorzy wpadna na 2 minuty zapytac po ile sa uhy. Jestesmy, jak pisal Drom, grupa kolegow ktorzy chetnie porozmawiaja z nowymi jesli ci umieja porozmawiac. Jesli wiekszosc wchodzacych nie potrafi to przykro mi, jak juz bylo wiele razy mowione, psy szczekaja a karawana jedzie dalej.

Forum jest tu inna sprawa. Nie ma sensu poruwnywanie tych dwoch sytuacji, poniewaz niewielu z tej "elity" zaglada do innych dzialow niz OWION.
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Gangrel jest offline  
stary 17-09-2005, 13:33   #114
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Taube
no to znowu moja kolej... zacznijmy może od tego:
zakładasz z góry, że to, co tu jest pisane jest nie warte uwagi? brawo! rozumiem, że powodem może być lenistwo, ale od razu pisanie o tym, jakoby piszący nie mieli nic inteligentnego do powiedzenia to lekka przesada mój drogi, nawet u kogoś, kto uchodzi za forumowego głupka może znaleźć się jakaś mądra myśl - mam nadzieję, żę inaczej podchodzisz do pełnionej przez siebie funkcji XD
Przeczytalem co ciekawsze posty, jak widzialem, ze jakis post sie slabo zaczynal to przechodzilem do nastepnego odrazu
Wczoraj mi sie nie chcialo, ale dzisiaj przebrnalem przez wszystkie i dalej twierdze, ze nie bylo wiekszosci po co czytac
Ot kolejna klotnia na forum, ze jedni sa zli i sie bronia, a drudzy sa poszkodowani i atakuja tych pierwszych...
Dr. Omader jest offline  
stary 17-09-2005, 13:43   #115
Radcliffe
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 08 2004

Posty: 12
Domyślny

Cytuj:
"Wy" nie mozecie go zabronic uzywac, bo nie macie takiej wladzy...
Troche tolerancji chlopie i bedzie git. "Wy" Nie lubicie, to, to olewajcie i kazdy bedzie hepi.
/mode #tibia.pl +b *!*@*
i co mi zrobisz? Ten kanał jest mój, mam do niego wszelkie prawa własności, moge zrobić z nim co chcę. Akurat chcę, żeby było otwarty dla publiki. Pod pewnymi warunkami, które są spisane w takim pięknym dziele które nazywa się regulaminem #, spisanym przez mnie i Droma. Jeżeli chcesz, możesz założyć na Qnecie własny kanał, znajdź sobie nazwę, załóż konto za darmo i już. Pomogę ci poidlować dorzucając swoje BNC a jak zamówisz to zatwierdzę też bota. Nie ma sprawy. Tylko są jeszcze dwie rzeczy: twoja cierpliwość i reklama. Nasza cierpliwość sięgnęła granic, jak widzisz, czego dowodem częściowo jest ten temat. Reklama zadziałała chyba z miesiąc po powstaniu kanału właśnie tutaj (dzięki Dobuś) - a, jak widać, zazwyczaj są tam tylko stali bywalcy z opem + troche normalniejszych ludzi jak She, Tana, Parys, hoom, Wankor, Wikt, Villie_Vallo, Gniew i Gangrel, oWn3d, Maethi (jak kogoś pominąłem, przeparaszam, spojżałem na nickliste teraz i troszkę w pamięć. No pewnie, kupa ludu. Jak na vortal z forum z 33 tys. członków to chyba troche maławo, nie?
Traz na kanale jest 25 nicków, w tym 11 OPów, z czego aktualnie rozmawia dwóch. No rzeczywiście, zmniejszyć ilość @ trzeba bo za dużo ich tam...

Boli to, że kara jest natychmiastowa, prawda? oj tak..
Radcliffe jest offline  
stary 17-09-2005, 14:19   #116
Angel of Death
Użytkownik Forum
 
Angel of Death's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 1,013
Stan: Na Emeryturze
Imię: ---
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 62
Skille: 84/70
Poziom mag.: 15
Domyślny

Z IRCa nie korzystam i nie bede korzystał, byłem dwa razy ale jesli ktoś jest nowy to zaraz po nim jeżdzą i tyle z tego wychodzi.
__________________
Angel of Death jest offline  
stary 17-09-2005, 14:23   #117
Belvedor
Użytkownik Forum
 
Belvedor's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2005
Lokacja: piFpaF || Alchemicki dom cudów ||
Wiek: 35

Posty: 276
Stan: Na emeryturze
Belvedor ma numer GG 5329653
Domyślny

Gewof & Wikt@:
Nie trzeba bylo sie na to pisac...

Cytuj:
Mylisz się. Na kanale możemy. Jest to taka niepisana zasada - szpanujesz idiotycznym slangiem, i ZIUUUU lecisz.
Niepisana zasada, aha.

Szpanujesz idiotycznym slangiem? :O
No jesli jestes zgorzknialym starcem, ktory nie rozumie slangu mlodziezowego to i moze jest w tym logika...

Radcliffe@:
Skoro nie mozna, bo to twoje, to zgoda, nie rozplacze sie :O Wiesz... Umiem mowic tez "normalnie", tak jak sobie zyczysz moj panie...
__________________
Czasem boje sie, gdy ide ulica, ze jakis psychol mnie zabije a ja nie zdaze sie pozegnac...
Belvedor jest offline  
stary 17-09-2005, 14:25   #118
Radcliffe
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 08 2004

Posty: 12
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Angel of Death
Z IRCa nie korzystam i nie bede korzystał, byłem dwa razy ale jesli ktoś jest nowy to zaraz po nim jeżdzą i tyle z tego wychodzi.
Nosz k***a to rzeczywiście mnóstwo razy, po 2 wejściach to rzeczywiście można wiedzieć wszystko na temat # mieć wyrobioną opinię która na 100% jest prawdziwa, niezmienna i uzyskana w sposób obiektywny i rzetelny. Jasne.
<gleba>
Radcliffe jest offline  
stary 17-09-2005, 14:25   #119
Gewof
Rybzor to moja dzifka
 
Gewof's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2004
Wpisy bloga: 2

Posty: 694
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Belvedor
Gewof & Wikt@:
Nie trzeba bylo sie na to pisac...
Jezeli tak bardzo chcesz pomagac, to prosze bardzo, mozesz siedzec na kanale i odpowiadac wszystkim. Do tego nie jest potrzebny znaczek '@' przy nicku.
__________________
Jestem fanem sailor moon!
Gewof jest offline  
stary 17-09-2005, 14:35   #120
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

gdyby z irca znikło chamstwo i pare osób to naprawde więcej ludzi wchodziłoby pogadać o tibii i o wszystkim ogólnie.po tym temacie wszyscy na kanale irc stali się nagle bardziej milsi nie wiem dlaczego,może na pokaz a może rzeczywiście chcą coś zmienić.gorsi od elity są tylko ich lizodupy które naśladują swoich mistrzów i starają się być jak oni;/
PiXik jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:10.


Powered by vBulletin 3