Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 20-09-2005, 01:44   #161
Miaaru
Użytkownik forum
 
Miaaru's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2005

Posty: 15
LOL

Agresja na forum wy6nika z faktu iz niepotraficie sie wyluzowac chlopaki zrelaksujcie sie a szczegulnie to dotyczy adminow tych zarozumial , wymodrzaqjacych sie grubych gogusiow w okularkach(juz napewno bana mam ).Zycie jest piekne zrelaksujcie sie! pokoj
Miaaru jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-09-2005, 10:55   #162
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Parys
Miał go błagać, prosić, żeby nie przekręcł jego nicka? Ty myślisz czasem? Gdyby, ktoś Cie przezywał: pawelekthedupas, prosił byś go?



Nope, wystarczył poweidzieć: Sorcia, tak mis się napisało. Zresztą przepraszanie jest lizodupstwem? Ja to raczej uważam za dobre wychowanie.
rotfl po tym texćie poległem.nie musiał mnie błagać wystarczyło nie pisz tak więcej,pozatym to była literówka a nie tak jak twoje paris sraris.pozatym ja przekręciłem 1 raz.
PiXik jest offline  
stary 20-09-2005, 11:19   #163
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Ale dyskusja sie rozkrecila;]

Wszyscy tylko: hoom, kald.

A wezcie sprawdzcie 60% na forum i zobaczcie kto jest agresywny. Kto atakuje a kto sie BRONI.

Bo te najezdzanie na nich zaczyna sie robic simieszne troszeczke. Tym bardziej, ze ja postow Kalda juz dawno nie widzialem - dopiero w tym temacie.
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline  
stary 20-09-2005, 11:25   #164
Descartes
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2004

Posty: 1,327
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pawelekthedruid
rotfl po tym texćie poległem.nie musiał mnie błagać wystarczyło nie pisz tak więcej,pozatym to była literówka a nie tak jak twoje paris sraris.pozatym ja przekręciłem 1 raz.
Co nie zmienia faktu, że mogłeś przeprosić i byłby spokój.
Descartes jest offline  
stary 20-09-2005, 12:13   #165
Harven
Użytkownik Forum
 
Harven's Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 190
Stan: Niegrający
Harven ma numer GG 6311614
Domyślny

Wiele razy spotkałem się z odpowiedziami na pytania typu: Jak się zarejestrować i zrobić postać plx pomóżcie, albo inne tego typu pytania newbie odpowiedziami: "Omg ale n00b, modki klołs topik plx noob noob lol plx rotfl ban him plx"...
Harven jest offline  
stary 20-09-2005, 13:12   #166
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord Fakolpet
Już czytając niektóre posty z tego topicu (zwłąszcza twoje Kald..) można wywnioskować kto należy do tej niby elity...
ta... i czytajac te same posty stwierdzam, ze do tej elity na pewno NIE nalezysz.
Cytuj:
Hoomik udaje Hitmana
yeah, ph34r my sn1p3r r1fl3!!1337 --" *******enie trzy po trzy, gdybym mial w avatarze Snake'a z MGS to kim bym byl - Solidem? Czy moze Gray Foxem? _-_
Cytuj:
Kald nie wiem kogo...
rozowego Gumisia z patykiem w lewej rece.
Cytuj:
Reszta już tak bardzo się nie wyróżnia ale o nich już tu nie napsize bo zaraz znowu będą się mścić, że nie zgadzam się z ich zdaniem itp.
no teraz to ja poleglem ;D Czyli ze co, forum ma dwoch Wrogow Publicznych, ya? Jeeeeej, jakie to straaaaszneeee, ludzie obrazaja sie na nasze posty i w ogole jak my smiemy wytykac im ich bledy, mea culpa, mea culpa, juz lece po biczyk i wkraczam na droge ascezy.

Ludzie, jak wam nie pasuja moje/Kalda posty, to istnieje opcja "ignore" - nikt wam nie kaze naszych wypocin czytac. I przynajmniej wtedy nie bede musial sie uzerac z ludzmi, ktorzy kiedy nie wiedza juz jak mi do*******ic, to wypalaja z tym swoim "hoomik udaje Hitmana"... Oxy napisal mi tak w notce (pozdro again homie :*), zescie to podlapali i teraz takie z was mastahy? Apff... Wysilcie sie troche bardziej, bo (beznadziejne tak swoja droga) docinki ze strony 13-14 latkow nie robia na mnie wrazenia, a tylko dajecie mi (i Kaldowi tez jezeli atak jest wymierzony w niego) powod do tego, zeby wam pokazac gdzie jest wasze miejsce w szeregu... nie ten poziom drogie dzieci, jeszcze troche chlebka musicie zjesc zanim bedziecie w stanie zagiac mnie/nas na tyle, zebysmy przyznali sie do bledu (bo jak na razie to takowego u siebie nie dostrzegam). Dziwne tylko, ze zaden z was jeszcze nie powystawial maksymalnie negatywnych notek, polowa z was przy jakimkolwiek zdjeciu dziewczyny leci od razu pisac komenta, a teraz nie korzystacie z okazji? Hmm, czyzbym wyczuwal strach przed tym, ze taki delikwent moze zostac potraktowany indywidualnie?

A w ogole to zabawni jestescie, dawajcie dalej, chetnie jeszcze poodpieram troche dziecinnych zarzutow ;)
hoomik jest offline  
stary 20-09-2005, 13:29   #167
Heliwurab
Użytkownik Forum
 
Heliwurab's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: google.pl
Wiek: 31

Posty: 583
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 20
Poziom mag.: 18
Heliwurab ma numer GG 1036614
Domyślny

Wiecie, jeśli na codzień spotyka się średnio 4-6 idiotów, którzy zakładają idiotyczne tematy, lub próbują kogoś zhackować, albo są głupi i nie myśla itp. itd. itp. itd. itp. to każdy może wyjść z siebie! Niektórzy Moderatorzy gdy ujżą głupią nazwe tematu, np. "Jak nei byc theifem" to od razu, bez czytania, zamykają go.
Właśnie przez takie coś rodzi się agresja Powinni dawać jakiś test dla nowych użytkowników, albo pozwolić gościom pisać posty. Takie coś rozwiązało by (według mnie ) problem z noobami.
Ale niestety nawet niektórzy starzy użytkownicy są do tych noobów podobni. Czasem zdarzy się że w jednym temacie będzie 5 TAKICH SAMYCH odpowiedzi pod rząd, bo ci użytkownicy chcą się wykazac... A to świadczy tylko o ich głupocie.
Zamiast zreportować temat do zamknięcia( co jednak niektórzy czasem czynią), to oni wolą Albo: Poprzeklinać newbie/noobów, ( za co powinni dostać kilka punktów ostrzeżenia), albo wolą napisać durny post w którym piszą to samo co inni/mówią żeby szukać, albo nic nie robią, lub nawet dają tak durne posty, że od razu powinni zostać zbanowani...
Innymi słowy, większość starych użytkowników nie różni sie niczym od tych nowych newbie/noobów, a co do agresji, to rodzi się ona właśnie przez takich ludzi, albo przez noobów którzy piszą coś nie z tego świata. Chociaż czasem chcą też się pośmiać, ale powinni przecież wiedzieć kiedy przestać... Ale oni nie wiedzą

That's all folks! (powiedzcie że dobrze, plx )

Ostatnio edytowany przez heliwurab - 20-09-2005 o 13:30. Powód: Słówka, przysłówki i w ogóle lekcja Polskiego się kłania..
Heliwurab jest offline  
stary 20-09-2005, 20:03   #168
Ville
Użytkownik Forum
 
Ville's Avatar
 
Data dołączenia: 04 03 2005
Lokacja: In da hell
Wiek: 34

Posty: 626
Ville ma numer GG 4610514
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez heliwurab
That's all folks! (powiedzcie że dobrze, plx )
To juz jest klasyczne lizanie dupy evul elycie.....

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pawelekthedupas
rotfl po tym texćie poległem.nie musiał mnie błagać wystarczyło nie pisz tak więcej,pozatym to była literówka a nie tak jak twoje paris sraris.pozatym ja przekręciłem 1 raz.
Ja poleglem po tym texćie. hoom jednak pisal ze tez nie tylko za to wyleciales. Na to sie zlozylo kilka sytuacji, a to przekrecenie przelalo czare goryczy.

P.S. Popatrz na quote'a - tez przekrecilem twoj nick tylko ten 1 raz (na razie) wiec ciebie nie przepraszam. Nastepnym razem to zrobie.

@raul
zauwaz w quocie by pawelekthedruid ze on napisal paris sraris. Ktos inny napisal pawelekthedupas tak samo i jakos nie dostal warna. Ale przeciez ty jestes nieomylny i zawsze masz racje... pffffff
Aha, jeszcze jedno. Co sie takiego stalo ze nagle z normalnego opa (czyt. banowanie i kickowanie osob - czasami - bez powodu) na obronce ludzkosci ktory brzydzi sie takimi zachowaniami i broni jak lwica swoich lwiatek ich praw? Pozerstwo?
Teraz mi doloz te 9 pkt karnych i zbanuj mnie za to ze powiedzialem co mysle o twoich zachowaniach. Tylko wymysl jakis fajny powod mojego bana zebym mial co wspominac.
@down (sorry ze nie napisze nicka, za dziwny)
to jest przyklad, zreszta ktos inny w tym temacie tak samo napisal.
__________________
do zobaczenia w prawdziwym zyciu

Ostatnio edytowany przez Ville - 20-09-2005 o 20:51.
Ville jest offline  
stary 20-09-2005, 20:13   #169
Caer
Użytkownik Forum
 
Caer's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 967
Caer ma numer GG 6319946
Domyślny

@Ville Vallo:
Chyba troche przesadzasz. Jakoś wątpie, że on napisał coś w stylu "hoo(j)mik" albo coś takiego. Tymczasem ty go poprostu obrażasz, za co można dostać warna ;p

<edit_raul>
I takowego dostał.
__________________
Follower of the Flying Spaghetti Monster.
Proud Pastafari.

Ostatnio edytowany przez Raul - 20-09-2005 o 20:21.
Caer jest offline  
stary 20-09-2005, 20:13   #170
Gewof
Rybzor to moja dzifka
 
Gewof's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2004
Wpisy bloga: 2

Posty: 694
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez heliwurab
Wiecie, jeśli na codzień spotyka się średnio 4-6 idiotów, którzy zakładają idiotyczne tematy, lub próbują kogoś zhackować, albo są głupi i nie myśla itp. itd. itp. itd. itp. to każdy może wyjść z siebie! Niektórzy Moderatorzy gdy ujżą głupią nazwe tematu, np. "Jak nei byc theifem" to od razu, bez czytania, zamykają go.
Właśnie przez takie coś rodzi się agresja Powinni dawać jakiś test dla nowych użytkowników, albo pozwolić gościom pisać posty. Takie coś rozwiązało by (według mnie ) problem z noobami.
Ale niestety nawet niektórzy starzy użytkownicy są do tych noobów podobni. Czasem zdarzy się że w jednym temacie będzie 5 TAKICH SAMYCH odpowiedzi pod rząd, bo ci użytkownicy chcą się wykazac... A to świadczy tylko o ich głupocie.
Zamiast zreportować temat do zamknięcia( co jednak niektórzy czasem czynią), to oni wolą Albo: Poprzeklinać newbie/noobów, ( za co powinni dostać kilka punktów ostrzeżenia), albo wolą napisać durny post w którym piszą to samo co inni/mówią żeby szukać, albo nic nie robią, lub nawet dają tak durne posty, że od razu powinni zostać zbanowani...
Innymi słowy, większość starych użytkowników nie różni sie niczym od tych nowych newbie/noobów, a co do agresji, to rodzi się ona właśnie przez takich ludzi, albo przez noobów którzy piszą coś nie z tego świata. Chociaż czasem chcą też się pośmiać, ale powinni przecież wiedzieć kiedy przestać... Ale oni nie wiedzą

That's all folks! (powiedzcie że dobrze, plx )
Panie cwaniak, wymien Pan chociaz jeden nick takiego 'starego uzytkownika' + jakis dowod. Bo ja tez sobie moge napisac ze 'ktos' na tym forum jest skonczonym idiota i robi moderatorom laski codziennie rano w co oczywiscie nikt nie musi i nikt mi nie uwierzy.
__________________
Jestem fanem sailor moon!
Gewof jest offline  
stary 20-09-2005, 21:52   #171
Raul
eX Moderator
 
Raul's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2004
Lokacja: Estadio Santiago Bernabéu

Posty: 2,197
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ville Vallo
Teraz mi doloz te 9 pkt karnych i zbanuj mnie za to ze powiedzialem co mysle o twoich zachowaniach. Tylko wymysl jakis fajny powod mojego bana zebym mial co wspominac.
Jeśli tak bardzo chcesz bana to zrób coś, co na niego zasłuży, to wtedy chętnie Ci go dam. Dla mnie nie ma problemu.
__________________


De las glorias deportivas que campean por Espa
ñ
a,
Va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empa
ñ
a.
Club castizo y generoso, todo nervio y corazón,
Veteranos y noveles, veteranos y noveles,
Miran siempre sus laureles con respeto y emoción.
¡
Hala Madrid! ¡Hala Madrid!
Raul jest offline  
stary 20-09-2005, 22:30   #172
Pani K.
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik

rozowego Gumisia z patykiem w lewej rece.
Jeśli chodzi ci o gumisia-matkopodobnego, to był wałek.
Nie mogłam sie oprzeć:
Ja nie widzę żadnej elity. Przecież nikt nie najeżdża z powodu pryszczy na nosie, prawda? I to nie jest lizodupstwo, nie. Bądź co bądź, Kaldrickowi jedno trzeba przyznać - umie przywołać do porządku, przez co zyskał u mnie prawdziwy szacunek. Chociaż myślałam, że mniej liczy się ze zdaniem innych.
 
stary 20-09-2005, 22:54   #173
Rincewind
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2004
Lokacja: Lublin
Wiek: 35

Posty: 203
Domyślny

hmm a nikt nie zauwazyl, ze temat ma juz 18 stron a na dobra sprawe niczego nie zmienil? Jak kto sie zachowuje to kazdy wie bo to widac. Zakladanie takich tematow nie ma wiekszego sensu bo tak naprawde nic to nie zmieni. Imho temat do zamkniecia bo dalej moga poleciec juz tylko bluzgi.
Rincewind jest offline  
stary 20-09-2005, 23:44   #174
Tiligus
Użytkownik Forum
 
Tiligus's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2004
Wiek: 34

Posty: 282
Domyślny

Ten temat spadł na bardzo niekorzystny tor:

@Raul
Mimo iż w tym temacie mam podobne zdanie jak Ty, to jednak uważam że ten Warn dla VV był niepotrzebny, dużo gorsze rzeczy robią czasami na forum i nie dostają upomnień, więc jeżeli można to cofnąc to prosze Cię o zrobienie tego ;P

@Hoomik (Nie miałem zamiaru nikogo wytykać palcami, by nie narobić sobie wrogów. Niestety nie udało mi się)
Cytuj:
Ludzie, jak wam nie pasuja moje/Kalda posty, to istnieje opcja "ignore" - nikt wam nie kaze naszych wypocin czytac. I przynajmniej wtedy nie bede musial sie uzerac z ludzmi, ktorzy kiedy nie wiedza juz jak mi do*******ic,
Nie porównywałbym Ciebie z Kaldem...

Cytuj:
no teraz to ja poleglem ;D Czyli ze co, forum ma dwoch Wrogow Publicznych, ya? Jeeeeej, jakie to straaaaszneeee, ludzie obrazaja sie na nasze posty i w ogole jak my smiemy wytykac im ich bledy
Właśnie o taką pseudo 31337ę mi chodziło...."Mr. Mastahu". I czego mówisz jako "my"? Uważasz się za równego Kaldowi? Może próbujesz podrobić jego indywidualny styl? Wszystkich w koło uważasz za dzieci, a siebie samego za pępek świata.

Cytuj:
powod do tego, zeby wam pokazac gdzie jest wasze miejsce w szeregu...
Ciebie się akurat nie boję, jesteś jednym z tych którzą myślą że są lepsi niż w rzeczywistości. Wyżej d**y nie podskoczysz. Aha, skoro kierujesz swoje słowa do wszystkich, to odbieram to jakby były skierowane do mnie również.
Cytuj:
Wysilcie sie troche bardziej, bo (beznadziejne tak swoja droga) docinki ze strony 13-14 latkow nie robia na mnie wrazenia, a tylko dajecie mi (i Kaldowi tez jezeli atak jest wymierzony w niego) powod do tego, zeby wam pokazac gdzie jest wasze miejsce w szeregu...
Proszę bardzo zjedź mnie jak to "Ten nielubiany" potrafi. Tylko zrób to porządnie, jak ten "lepszy". Niestety odrazu Ci mówie, że gówno mnie to obchodzi

Tylko proszę Cię o jedno, nie mów drugi raz za kogoś, tylko za siebie.



@Topic
Myślę, że co miało być powiedziane zostało już to zrobione pare stronic wcześniej, teraz imho powoli będzie się robił mały syf...
Nie będzie tu kompromisu, jedna strona nie zgodzi się w pewnych słusznych rzeczach i vice versa~, dyskusja będzie poprostu atakowaniem różnych osób a te będą się broniły.
__________________

Ostatnio edytowany przez Tiligus - 20-09-2005 o 23:49.
Tiligus jest offline  
stary 21-09-2005, 00:43   #175
Scream
Użytkownik Forum
 
Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2004
Lokacja: who cares.....?
Wiek: 35

Posty: 1,112
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: tu i tam
Poziom mag.: wy
Scream ma numer GG 9478893
Domyślny

elita? jaka elita... nie istenieje zadna elita.... coprawda sa na tym forum ludzie ktorzy staraj sie utrzymac porzadek, krytykuja nowych i uwazaja sie za lepszych - ale zeby odrazu mowic na nich "elita" ...? no bez przesady..... zeby byli elita potrzebowali by jakiegos wyraznego supportu od modow... pozatym musieli by trzymamac sie razem.... i byc ogolnie lubiani, a do tego umiec trzymac porzadek na forum..... to nie polega na tym, ze jak ktos bluzga nowych userow, ma 700+ postow i jest zalogowany na ircu 20h/doba to staje sie elita..... wiec z ta agresja na forum nie przesadzajcie..... a jesli chodzi o irca.... taaaak.... tam panuje elita, nowi nawet odezwac sie nie moga, sam bylem tam banowany/kickowany za nic....(pamietam ze raz wyrazilem swoja opinia, ktora byla przeciwna do opini oxa i dostalem od niego bana "bo mam zly dzien").... ale naszczescie ta "elita" nie wychodzi po za irca.
__________________


kliknij pana garrisona!

Scream jest offline  
stary 21-09-2005, 01:54   #176
shae
Użytkownik Forum
 
shae's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2003
Lokacja: Babylon 5, green sector

Posty: 202
Gildia: Ψ Corps
Poziom: P12
Domyślny

Miałem się nie odzywać w tym wątku w ogóle, ale co tam.

Na początku prośba do tych, co wypowiadają się na temat IRCa: nie pakujcie wszystkich do jednego worka. I nie uogólniajcie. To że jedna/dwie osoby zachowują się debilnie [nie powiem że tak nie jest...] nie znaczy że wszyscy na kanale tacy są. Dalej:

Cytuj:
a jesli chodzi o irca.... taaaak.... tam panuje elita, nowi nawet odezwac sie nie moga,
Faktycznie, byłeś tam pewnie 30 minut i już wiesz wszystko o naszym zachowaniu. Wyluzuj stary, bo nie wiesz jakie głupoty piszesz. Mogę wkleić trochę logów jako dowód.

Cytuj:
sam bylem tam banowany/kickowany za nic....(pamietam ze raz wyrazilem swoja opinia, ktora byla przeciwna do opini oxa i dostalem od niego bana "bo mam zly dzien").... ale naszczescie ta "elita" nie wychodzi po za irca.
Oxy już nie ma opa na kanale. Przesadził trochę, więc stracił @. Jeśli ktoś dostaje bana za nic: np. za zły nastrój, to niech się odezwie do Scora i wyśle mu logi. Scor to wbrew pozorom [1] rozsądny człowiek. To tyle z mojej strony.


[1] Z drugiej strony, jak rozsądny człowiek może stawiać KDE nad GNOME czy Gentoo nad Ubuntu :/
__________________
If you find your head on the floor, you will fight witchers no more.
shae jest offline  
stary 21-09-2005, 07:50   #177
Gimlos
eX Moderator
 
Gimlos's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Lokacja: Szczecin-Zdroje/Wroclaw

Posty: 1,481
Imię: Gimli Ent
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 89
Gimlos ma numer GG 5382831
Domyślny

W sumie temat nie ma sensu, bo ci do ktorych m.in. byl kierowany maja szanse pojechac sobie po innych userach, i utwierdzic sie w przekonaniu ze sa fajni. Zamykam.

<edit by Drom> own3d :>
__________________
Don't tell me what I can't do.
Blog o absurdzie

Ostatnio edytowany przez Dr. Omader - 21-09-2005 o 08:48. Powód: hyhy
Gimlos jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:30.


Powered by vBulletin 3