Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-04-2005, 17:59   #41
Badzo
Użytkownik Forum
 
Badzo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005
Lokacja: III RP
Wiek: 77

Posty: 800
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dowizul z Inferny
no SoV`a mozna za 2000zł spzedac taksamo 2mlngp z jakiegos normalnego servera a 2mlngp z inferny warte jest 3000zł wiec niepiepzcie ze ma ulotki rozwoic

buahaahahahhahah n/c SoV 2000zl? LOL CHyba ktos musialby byc kompletnym idiotą że kupuje za tyle...
__________________
24 15 43 44 15 32 33 11 24 31 15 35 43 55 54

Badzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-04-2005, 18:23   #42
Lordek Of Rubera
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Są różne prace, żeby zdobyć pieniądze. Wystarczyć pomyśleć. Ale tak jak było up- respect że zarabia na rodzine

@Superman:

Ale za samochody można odsiedzieć troche
  Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2005, 18:30   #43
Dryb
Użytkownik Forum
 
Dryb's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005

Posty: 140
Domyślny

Jak dla mnie to jest chore. Żaden respect. Jeżeli tibia ma być utrzymaniem, to w nią nie gram -.-. Tibia jest grą, a nie pracą. Ona jest dla przyjemności, a nie dla kasy. Tyle.
Dryb jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2005, 18:43   #44
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dryb
Jak dla mnie to jest chore. Żaden respect. Jeżeli tibia ma być utrzymaniem, to w nią nie gram -.-. Tibia jest grą, a nie pracą. Ona jest dla przyjemności, a nie dla kasy. Tyle.
On łączy przyjemne z pożytecznym. Skoro w ten sposób zdobywa pieniądze na potrzeby swoje i rodziny to nie widzę w tym nic złego, że jest to jego 'praca'. Kto powiedział, że nie można zarabiać na czymś co nas interesuje i sprawia nam przyjemność?
Inna sprawa, że reguły tej gry tego zabraniają...
A jeżeli chodzi o ulotki to nie zawsze jest tak łatwo jak się wydaje... Mnie już jeden sklep w ten sposób oszukał i po tygodniu roznoszenia ulotek zarobiłem 10 złotych...
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2005, 18:51   #45
Jadzia
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 10 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 182
Jadzia ma numer GG 3178316
Domyślny

Chlopak ma biedna rodzine to idzie na kafejke i sprzedaje itemki za kase ale chyba byl to 2 taki temat jaki widze...
Jadzia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2005, 19:43   #46
Van'Lestat
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny -.-

Lepsze to niż kradzież radia z samochodu przynajmniej chłopak sie nie naraża.Niech sprzedaje to niż ma umierać z głodu >.<
  Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2005, 20:43   #47
Rankor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 04 2004
Lokacja: białystok
Wiek: 32

Posty: 589
Stan: Niegrający
Rankor ma numer GG 2811393
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Van'Lestat
Lepsze to niż kradzież radia z samochodu przynajmniej chłopak sie nie naraża.Niech sprzedaje to niż ma umierać z głodu >.<

Aj bo on juz od razu z glodu umrze.... Tak samo z reszta jak jego rodzina....
Nie wiem czy wiesz ale jest cos takiego jak zasilek dla bezrobotnych, sa rozne akcje...... Nawet w Bialymstoku mozna sie spotkac z darmowym dozywianiem bezdeomnych/biednych obok parku ew. ratusza.... to troche nie te czasy...

Dowizul co do sprzedawania itemkow, znajdz mi kupca na SoVa za 2-3 tysiace zl.....
Rankor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2005, 20:59   #48
Wiqo Deziom
Użytkownik forum
 
Wiqo Deziom's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2005
Wiek: 32

Posty: 10
Wiqo Deziom ma numer GG 5354441
Domyślny Lol

ja pierdykam takiego czegos jeszcze nieslyszalem
Wiqo Deziom jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2005, 21:13   #49
TiTuS
Użytkownik Forum
 
TiTuS's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2004

Posty: 371
Domyślny

1. znowu zaczynają się glupoty w telewizji
2. każdy ma jakiś sposób na utrzymanie rodziny :
jeden kradnie samochody, a inny gra w tibie i sprzedaje itemy na allegro
TiTuS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2005, 21:22   #50
Bambuko
Użytkownik Forum
 
Bambuko's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2003
Lokacja: Dobów Mniejszy
Wiek: 35

Posty: 2,212
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rankor
Dowizul co do sprzedawania itemkow, znajdz mi kupca na SoVa za 2-3 tysiace zl.....
No właśnie, bo zapominamy o jednym. Co prawda 1k może kosztować 1zł, ale kiedy sprzedajesz 100k to kupujący liczy na jakieś upusty. Mówisz mu 'dobra, za 85 złotych'. W przypadku kilku milionowych cen w Tibii cena w RL naprawdę spada.
__________________
.
Bambuko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2005, 21:37   #51
Mental II
Użytkownik Forum
 
Mental II's Avatar
 
Data dołączenia: 13 02 2005
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 35

Posty: 282
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Lunara
Mental II ma numer GG 7207011
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ostry12
Heh, oglądałem dzisiaj uwage, i jak zwykle pokazywali biedną rodzinę z synem (16 lat). Rodzice nie pracujący, jedynie matka żebrze pieniądze. I teraz szok! Matka żebrze pieniądze, daje synowi, a syn idzie do kafejki, gra w tibie, i sprzedaje różne rzeczy (hełmy itp.) na allegro!! Normalnie pokazywali jak koleś gra i chodzi swoją postacią <heheh>. Tłumaczył reporterowi z UWAGI o co chodzi w grze, jakie ceny na allegro itp <omg> Nie sądziłem że tibia rośnie na taką skalę. Respect dla tego 16-latka że zarabia na rodzine i do tego na tibii <lol> Jaki macie pogląd na ten temat? -.-
Bzdura on na rodzine zarabia nie w****iaj mnie .
Po 1 gral na ots -demonem-i sie podniecał
Po2 reporter spytał się z kąd ma kase na cafe a on ze sprzedaje helmy itp..
Po3 to jest thif z harmoni który wałki robi kumpla na c-seta 30zl w plecy zrobił <chwalil sie że w uwadze byl >ten reportaż zlleka dawno oglądałem
Więc prosze nie piszcie postów na rodzine zarabia moze nie mowie że nie daje kasy starszym ale na 100% wiekszość ludzi u kulki zrobił
__________________

Ostatnio edytowany przez Mental II - 13-04-2005 o 21:42.
Mental II jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2005, 21:59   #52
LOLO
Użytkownik Forum
 
LOLO's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2004
Lokacja: Głuchołazy
Wiek: 23

Posty: 1,229
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 117
Skille: 96/49
Poziom mag.: 19
LOLO ma numer GG Pisz w tibi jak co ; LOLO ma login Tlenu loloogon@tlen.pl
Domyślny

Hehe jednocześnie koleś se gra w tibie i zarabia kase na rodzine
__________________

LOLO jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2005, 05:46   #53
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dowizul z Inferny
no SoV`a mozna za 2000zł spzedac taksamo 2mlngp z jakiegos normalnego servera a 2mlngp z inferny warte jest 3000zł wiec niepiepzcie ze ma ulotki rozwoic
pomysil se kto ci tu ma 3000 zl co???? po za tym koles ma wprawe w tom gre ale nigdy nie sluszalem zeby jakis czlowiek zarabial na tibi i jeszcze z tego zyje przesadza kolo wiecej straci niz zarobi nie wiem jak u was kosztuje godzinka ale u mie 3 zl a u mie takie cos jest nie oplacalne
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2005, 05:53   #54
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dryb
Jak dla mnie to jest chore. Żaden respect. Jeżeli tibia ma być utrzymaniem, to w nią nie gram -.-. Tibia jest grą, a nie pracą. Ona jest dla przyjemności, a nie dla kasy. Tyle.
zgodze sie z tobom ok mamy kompa internetek na meina nabijamy ten 30 lev po paru miesiocach znajdziemy kolesia ktury utrzymuje rodzine w rl my go pekujemy i jak ??? i bysimy tylko zawalili jego sprwe lepiej zeby nie zarabial na tej tibi sie nie oplaca wole byc wojskowym od czegos takiego
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2005, 05:58   #55
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok
On łączy przyjemne z pożytecznym. Skoro w ten sposób zdobywa pieniądze na potrzeby swoje i rodziny to nie widzę w tym nic złego, że jest to jego 'praca'. Kto powiedział, że nie można zarabiać na czymś co nas interesuje i sprawia nam przyjemność?
Inna sprawa, że reguły tej gry tego zabraniają...
A jeżeli chodzi o ulotki to nie zawsze jest tak łatwo jak się wydaje... Mnie już jeden sklep w ten sposób oszukał i po tygodniu roznoszenia ulotek zarobiłem 10 złotych...
moze i zarabia ale bardzo malo moze czerpie przyjemnosc z tej godziny grania i sprzedawania ale bez przesady ze koles moze tak zarabiac jak ja bym tak zarabial (mam kompa i internetka ) to moze mozeeee ale z duzym akcetem moze bym zarobil dwa zlote czy trzy ale ten koles ma nerwy narabia lev ktos go pekuje i czesc zawalil sprwe jesili gra na non pvp to ma jeszcze lepsze nerwy
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2005, 07:24   #56
Hegemmon
Nikt ważny
 
Hegemmon's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2003
Lokacja: Amroth
Wiek: 38
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,394
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vetius
Świat: Secura
Poziom: 100
Skille: -1
Hegemmon ma numer GG 3030954
Domyślny

LoL, przypuszczałem, że takie coś może skutkować, ale nie przypuszczałem, że ktoś tak robi w RL. Co do nielegalności sprawy... cóż, w sumie nielegalne, jednak mi to nie przeszkadza, a regulamin gry to za mało aby policja się zajęła taką sprawą ^.-. Ewentualnie CipSoft może mu skasować konto ale spójrzmy prawdzie w oczy... daleka droga im do tego ^.-
Cytuj:
ten koles ma nerwy narabia lev ktos go pekuje i czesc zawalil sprwe jesili gra na non pvp to ma jeszcze lepsze nerwy
nie wiem skąd się biorą takie szatańskie mysli. Chyba pujdę na psyhiatrię to się może dowiem ^.- Jeżeli nie jesteś głąb to na non pvp nie ma większych problemów. Trzeba tylko pilnować swoich rzeczy. a jakby co jest jeszcze bl (to działa, co prawda z kilku miesięczyn opóźnieniem ale działa )
Teoreetycznie, dobry grać może zarobić całkiem niezły grosz o ile potrafi załatwić sobie zbyt.
Cytuj:
Po3 to jest thif z harmoni który wałki robi kumpla na c-seta 30zl w plecy zrobił <chwalil sie że w uwadze byl >ten reportaż zlleka dawno oglądałem
Hmmm, jak zwykle mam pomieszaną kolejność pisania i czytania
Jednak nie skasuję tego powyżej bo mi się nie chce no i nie pisałem o jakiejś rodzince. Najlepiej zrobię, jak spróbuję wyszukać ten reportaż w sieci albo może powtórkę puszczą ^.-. Jesli to OTS to masakra... widać jak to ludzi łatwo w balona zrobić kiedy nic nie wiedzą
__________________

I shall strike down upon thee with great vengence and furious anger,
those who attempt to poison and destroy my brothers.
And you will know my name is the LAW
when I lay my vengence upon thee!

Ostatnio edytowany przez Hegemmon - 14-04-2005 o 07:27.
Hegemmon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2005, 07:47   #57
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

@Hege
W zasadzie na no-pvp nie ma kompletnie żadnego problemu, jak jesteś 30 ryc, wchodzisz na pewną stronkę (no hack blz) i ściągasz program (był nawet na forum filmik o ek, który tego używa). Ustawiasz w jakie tereny ma łazić i jakie potworki atakować, to na tyle w zasadzie, byle by nie przchodzić w czasie trasy przez rope place, o cię zropują i dopiero będzie ;P.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dowizul z Inferny
@rankor

rozumiem to ze wolis rozwozic ulotki ale rozumiem tez sytoacje finansowa tej rodziny osobiscie to tez wole rozwozic ulotki ,a na odatek pzelicz sobie 1k z pzecietnego servera kosztuje srednio 1zł jak niewiezys to www.allegro.pl a 1mln to 1kk wiec 1mln to 1000zł a jezeli juz jest pzypadek ze ktos spzedaje SoV`a w tibii to conajmniej za 2mln czyli 2000zł troszke matmy niezaszkodzi
Jeżeli kiedyś zobaczyłbyś jeszcze twojego posta za jakieś, 2-3 lata, nieźle się z siebie uśmiejesz.

@Rankor
Zasiłek dla bezrobotnych zapewne dawno temu im się skończył, pomyśl, sobie, że jesteś ubogim dzieciakiem dzielącym pokój z kilkoma braćmi. Wolisz cały dzień roznosić ulotki i nadal się uciskać, na dodatek niewiele jedząc? Czy może pójść do kafejki, pograć sobie, potem to sprzedać i mieć troszkę więcej kasy? Wiem: Wybrałbyś ulotki, ale to dlatego, że pewnie nigdy nie byłeś w takiej sytuacji jak on, a i tak chwała mu za to, że "uczciwie" zarabia niż miałby kraść (jak zresztą wiele dzieci robi). Sprzedawanie postaci (swoich) jest chyba lepsze niż kradnięcie czego kolwiek.

@Topic
Nie mają o czym już gadać, więc zajęli się zniszczaniem komputera, tematem cholernie przez wszysktich oklepanym, powiedzieli by już lepiej o złodziejach samochodów, ale najwidoczniej telwizja ma swoje wymagania żeby 13 latek usiadł i się zaciekawił ich programem.

Ostatnio edytowany przez Thero - 14-04-2005 o 07:50.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2005, 13:00   #58
Radek 666
Użytkownik Forum
 
Radek 666's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Neverwinter
Wiek: 31

Posty: 1,186
Radek 666 ma numer GG 9619721 Radek 666 ma login Tlenu radek12345@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Afinor
Praca w wieku 13 lat?(Ktos tu tak napisal). Powodzenia, szukaj, napewno cie zatrudnia. Zeby pracowac LEGALNIE trzeba miec TROCHE wiecej -.-. Co do topicu: Syn zarabia na rodzine(ze na tibii to juz n/c)? A mama albo tata nie mogliby dorabiac tez jako ten dozorca czy tam ktos?

@Nuntius

Hahahhahhahaa wiec róznica sie pisze przez "u" hahahaha??
Pracować można w wieku 13 lat. Afkors nie chodzi o prace np. nauczyciela. Możesz sąsiadce skosić ogródek za skromne wynagrodzenie a to też jest praca. Tak jak mówili roznoszenie ulotek nie wymaga 18 lat.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dejvo
Ups, nie zjemy dziś objadku bo PK mnie dojechał... (a mama: zrób chara na non-Pvp!)
<Leże na ziemi>
__________________

In the memory you’ll find me
Eyes burning up
The darkness holding me tightly
Until the sun rises up
Radek 666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2005, 13:12   #59
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

@Radek666
Ulotki to ja roznosiłem bodajże 2 lata temu, nie polecam ;d.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2005, 13:14   #60
Polinik
Na emeryturze.
 
Polinik's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2003
Wiek: 41

Posty: 1,278
Domyślny

Sprzedawanie rzeczy z Tibii za prawdziwe pieniadze jest nielegalne tylko w rozumieniu zasad gry, ale nie jest zakazane przez polskie prawo. Owszem, jest to oszukiwanie, jest naganne, ale jest calkowicie legalne w rozumieniu prawa.
Cos jak "spalony" w pilce noznej albo ciosy ponizej pasa w boksie. Reguly gry tego zabraniaja, mozna w grze zostac ukaranym, ale do wiezienia za to nie pojdziesz.
Zapewniam - gdyby takie aukcje, jak te o ktorych toczy sie dyskusja, byly nielegalne (w rozumieniu polskiego prawa) to by ich nie bylo na allegro - serwis nie moze pozwolic sobie na tolerowanie lamania prawa.

Ostatnio edytowany przez Polinik - 14-04-2005 o 13:18.
Polinik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:17.


Powered by vBulletin 3