Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 23-03-2009, 14:57   #1
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny Kociec ery botterów.

our privacy policy specifies in detail which information we collect from our players and for which purposes we can process and use this information. Every Tibia player has to agree to this policy upon creating a Tibia account.

We have now revised our privacy policy and would like to inform you about the most important changes:

Paragraph 2 of the privacy policy deals with usage data that is automatically determined and transmitted when you use any of our services. The type of usage data that we store has now been extended to include data about hardware and software of the user's computer system. We will mainly use this data for anonymous statistical surveys, for error analysis and the optimisation of our services.

Paragraph 6 deals with the usage of personal data for conducting marketing actions. In the revised version of the privacy policy, the way to subscribe or unsubscribe a newsletter has been specified. It is currently not possible to subscribe to a newsletter, but we will offer such a service in the future.

Paragraph 8 deals with the transfer of data to third parties. We added to this paragraph that we pass on IP addresses, data about requested web pages and other related usage data to third party services for traffic and log analysis to compile anonymous statistical surveys about the usage of our online services. An example of such a third party is Google Analytics.

Paragraph 9 refers to changing the privacy policy. The wording of this paragraph has been altered to emphasise that the new privacy policy will apply to any user who has not revoked his or her declaration of consent within 30 days after the changes have been officially announced.

As it is explained in the old version of the privacy policy and the new version of the privacy policy, these changes will become effective in 30 days, on April 22, 2009.

Please take the time to review the new privacy policy!
Your Community Managers






A chcialem sobie na samochod zbierac xd

Co o tym sadzicie? Kolejny tani chwyt czy juz moze to bedzie koniec botterow?
__________________
Zarejestruj sie tutaj! PAcc za fasole! Setki osob juz dostalo !!/
Cytuj:
jestem strasznie wkużony stracilem z 8cc
wszystko kupilem co trzeba cały komplet parcela napisałem na góże nick a na dole miasto wlozylem kase i zucilem parcel do skrzynki niestety parrcel leżał
na skrzynce i szybko koles mi zakosil niewiem oco chodzi ale naprawcie mi to blagam 10cc to niejest malo (a tamten koleś mi nieodda wienc jestem tak wkużony że zaraz wyżuce komp przez okno
Co ta tibia robi z dziecmi...

Ostatnio edytowany przez --Cienius-- - 23-03-2009 o 15:04.
--Cienius-- jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-03-2009, 15:35   #2
LoluU$
Użytkownik Forum
 
LoluU$'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 03 2007
Lokacja: Rzeszów

Posty: 1,000
Stan: Niegrający
LoluU$ ma numer GG 8018677
Domyślny

To zaraz nam psy wjada za to ze botuujemy ^^
__________________
Felix 19:39:59
to co
Felix 19:40:02
cicho
Felix 19:40:16
spamuje juz prawie 3 lata znam sie

// //
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xevez Pokaż post
ale fjuta mi nie pozwalają używać:
LoluU$ jest offline  
stary 23-03-2009, 15:41   #3
Biohazardd
Użytkownik Forum
 
Biohazardd's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2008
Wiek: 35

Posty: 276
Domyślny

Czyli że o to biega że oni będa na policję zgłaszali że ktoś boci ? bo nie zabarzdo umiem Angielski (bardziej niemiecki )
Biohazardd jest offline  
stary 23-03-2009, 15:50   #4
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Biohazardd Pokaż post
Czyli że o to biega że oni będa na policję zgłaszali że ktoś boci ? bo nie zabarzdo umiem Angielski (bardziej niemiecki )



Tak, dostaniesz za to cztery lata.
__________________
Zarejestruj sie tutaj! PAcc za fasole! Setki osob juz dostalo !!/
Cytuj:
jestem strasznie wkużony stracilem z 8cc
wszystko kupilem co trzeba cały komplet parcela napisałem na góże nick a na dole miasto wlozylem kase i zucilem parcel do skrzynki niestety parrcel leżał
na skrzynce i szybko koles mi zakosil niewiem oco chodzi ale naprawcie mi to blagam 10cc to niejest malo (a tamten koleś mi nieodda wienc jestem tak wkużony że zaraz wyżuce komp przez okno
Co ta tibia robi z dziecmi...
--Cienius-- jest offline  
stary 23-03-2009, 15:50   #5
Vipciu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 09 2008

Posty: 165
Stan: Niegrający
Domyślny

CipSoft nas policją straszy lol
__________________
Podpis a na co komu ?
Vipciu jest offline  
stary 23-03-2009, 15:56   #6
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

"Policy privacy" znaczy polityka prywatnosci.
Tlumaczenie (by tibiaspy.com)
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tibiaspy.com
Nasza polityka prywatności szczegółowo określa, jakie informacje zbieramy od naszych graczy i w jakich celach możemy je wykorzystywać i przetwarzać. Każdy z graczy musi zgodzić się na te zasady podczas tworzenia tibijskiego konta.

Poprawiliśmy naszą politykę prywatności i chcielibysmy przedstwić wam najistotniejsze zmiany:

Paragraf 2 polityki prywatności dotyczy wykorzystania danych, które są automatycznie pobierane i przekazywane podczas korzystania z naszych usług. Rodzaj wykorzystywania danych, które przechowujemy zostały rozszerzone o dane na temat sprzętu i oprogramowania systemu na komputerze użytkownika. Będą one głównie wykorzystywane do anonimowych badań, analizy błędów i optymalizacji naszych usług.

Paragraf 6 dotyczy wykorzystywania danych personalnych do prowadzenia działań marketingowych. W polepszonej wersji polityki prywatności, wyszczególniony został sposób subskrybowania informacji. Obecnie nie jest możliwe ich prenumerowanie, ale w przyszłości zaproponujemy taką usługę.

Paragraf 8 dotyczy przekazywania informacji osobom trzecim. Do tego paragrafu dodaliśmy, że podajemy adres IP, informacje o żądanych stronach i inne podobne sposoby wykorzystania informacji osób trzecich (serwisów), które wymieniają i analizują je w zestawieniach anonimowych statystych i badań, na temat wykorzystywania naszych serwisów online. Przykładem takiej osoby trzeciej jest analityka Google.

Paragraf 9 dotyczy zmian w polityce prywatności. Sformułowanie tego paragrafu zostało zmienione, aby podkreślić, że nowa polityka prywatności dotyczy każdego użytkownika, który nie cofnie swojej deklaracji w przeciągu 30 dni od oficjalnego ogłoszenia zmian.

Jak zostało wyjaśnione w starej i nowej wersji polityki prywatności, zmiany te będą obowiązywały za 30 dni, 22 kwietnia 2009 roku.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
Vasudanin jest offline  
stary 23-03-2009, 16:11   #7
Evil Maul
Użytkownik Forum
 
Evil Maul's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2005
Lokacja: Above cloud
Wiek: 34

Posty: 431
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Aldora
Poziom: 157
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez --Cienius-- Pokaż post

Paragraph 2 of the privacy policy deals with usage data that is automatically determined and transmitted when you use any of our services. The type of usage data that we store has now been extended to include data about hardware and software of the user's computer system. We will mainly use this data for anonymous statistical surveys, for error analysis and the optimisation of our services.







[
hahahaha drugie CIA xD Nie lepiej po prostu automatyczny deleted konta za używanie bota?
__________________
"Real power can't be given it must be taken"
Evil Maul jest offline  
stary 23-03-2009, 17:39   #8
YaMaRoOo
Użytkownik Forum
 
YaMaRoOo's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2008
Lokacja: SkO

Posty: 238
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xaburoo
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 110
Skille: 8x
Poziom mag.: 7
Domyślny

W ogóle co to za nazwa tematu? Nie ma możliwości żeby nie było botterów. Zresztą mają swój gówniany systemik..

Przeczytajcie dokładnie, tam jest napisane że użytkownik który nie zatwierdzi tego w ciągu 30dni nie będzie miał żadnych niespodzianek.
__________________
http://cash.uploading.com/?cod=aglaf9zc << zarejestruj się z tego linku i zarabiaj na pacc!
YaMaRoOo jest offline  
stary 23-03-2009, 17:49   #9
Krajzel
Użytkownik Forum
 
Krajzel's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2006

Posty: 619
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Krajzel
Profesja: Elite Knight
Gildia: Casa Rosso
Świat: Iridia
Poziom: 123
Skille: b.d.
Poziom mag.: 8
Krajzel ma numer GG 9625503
Domyślny

Up
Jeżeli w ciągu 30 dni nie wycofasz się z tych zmian to będą cie nowe przepisy obowiązywały... Wątpie, żeby każdemu chciało sie wchodzić na t.com i to zmieniać. Mi na pewno nie xD
Krajzel jest offline  
stary 23-03-2009, 18:19   #10
skalinho
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 07 2008
Lokacja: Olkusz

Posty: 31
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Revaru
Profesja: Paladin
Gildia: -----
Świat: Celesta
Poziom: 52
Skille: 90/80
Poziom mag.: 16
skalinho ma numer GG 4855132
Domyślny

musze was zmartwic .... wlasnie wyszla nowa wersja najslawniejszego i najlepszego bota ;p.
__________________
如果此信息影响了论坛,请及时删除
skalinho jest offline  
stary 23-03-2009, 18:26   #11
Dhomar
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 12 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 88
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dhomaron
Profesja: Elite Knight
Gildia: Flowenols
Świat: Nerana
Poziom: 64
Skille: 84/83
Poziom mag.: 6
Domyślny

@ Krajzel - jeżeli wycofasz swoją zgodę, Twoje konto zostanie zablokowane.
Dhomar jest offline  
stary 23-03-2009, 20:14   #12
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

1) Paragraph 2 is not related to our fight against botting. This means we will not use the data we collect to enforce the Tibia rules.



uff falszywy alarm



Na szczescia wyszla nowa wersja blackd i jest spoko
__________________
Zarejestruj sie tutaj! PAcc za fasole! Setki osob juz dostalo !!/
Cytuj:
jestem strasznie wkużony stracilem z 8cc
wszystko kupilem co trzeba cały komplet parcela napisałem na góże nick a na dole miasto wlozylem kase i zucilem parcel do skrzynki niestety parrcel leżał
na skrzynce i szybko koles mi zakosil niewiem oco chodzi ale naprawcie mi to blagam 10cc to niejest malo (a tamten koleś mi nieodda wienc jestem tak wkużony że zaraz wyżuce komp przez okno
Co ta tibia robi z dziecmi...
--Cienius-- jest offline  
stary 23-03-2009, 22:11   #13
Lysy_Pedal
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 02 2009

Posty: 53
Domyślny

Cipsoft bedzie sobie dorabial, sprzedajac nasze dane osobowe
Lysy_Pedal jest offline  
stary 23-03-2009, 22:32   #14
Ferdziu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 08 2007

Posty: 41
Stan: Niegrający
Imię: NoName
Profesja: Paladin
Świat: Aldora
Poziom: 32
Skille: 82/67
Poziom mag.: 14
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez --Cienius-- Pokaż post
our privacy policy specifies in detail which information we collect from our players and for which purposes we can process and use this information. Every Tibia player has to agree to this policy upon creating a Tibia account.

We have now revised our privacy policy and would like to inform you about the most important changes:

Paragraph 2 of the privacy policy deals with usage data that is automatically determined and transmitted when you use any of our services. The type of usage data that we store has now been extended to include data about hardware and software of the user's computer system. We will mainly use this data for anonymous statistical surveys, for error analysis and the optimisation of our services.

Paragraph 6 deals with the usage of personal data for conducting marketing actions. In the revised version of the privacy policy, the way to subscribe or unsubscribe a newsletter has been specified. It is currently not possible to subscribe to a newsletter, but we will offer such a service in the future.

Paragraph 8 deals with the transfer of data to third parties. We added to this paragraph that we pass on IP addresses, data about requested web pages and other related usage data to third party services for traffic and log analysis to compile anonymous statistical surveys about the usage of our online services. An example of such a third party is Google Analytics.

Paragraph 9 refers to changing the privacy policy. The wording of this paragraph has been altered to emphasise that the new privacy policy will apply to any user who has not revoked his or her declaration of consent within 30 days after the changes have been officially announced.

As it is explained in the old version of the privacy policy and the new version of the privacy policy, these changes will become effective in 30 days, on April 22, 2009.

Please take the time to review the new privacy policy!
Your Community Managers


No... Rzeczywiście koniec ery botterów... szczególnie że to niema nic z nimi wspólnego...
Ferdziu jest offline  
stary 23-03-2009, 22:44   #15
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lysy_Pedal Pokaż post
Cipsoft bedzie sobie dorabial, sprzedajac nasze dane osobowe
Cipsoft nie jest glupi, bo jesli by takie info wyszlo, a na bank by wyszlo, to jest skonczony.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
Vasudanin jest offline  
stary 24-03-2009, 10:16   #16
D4n1
Tibia.pl support
 
D4n1's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2006

Posty: 473
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

nie ma jak genialna nazwa tematu nic nie ma o botterach a każdy się cieszy ze po nich bedzie ...
__________________

Ukryty tekst:
Gandlf bialy [53]: a bende mugl zrobic tom jebanom norge << pro polisz user
cos z innej beczki
Lord Garys [116]: You see Elitarny Kret (Level 214). He is an elite knight. He is Honored Member of the Legendary Phoenixs.
Lord Garys [116]: elitarny kretyn
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Lili Riper [100]: moja erekcja rosnie jak spotykam jamkniki na ulicy
D4n1 jest offline  
stary 24-03-2009, 14:47   #17
Cloudres
Użytkownik Forum
 
Cloudres's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2007
Lokacja: Lublin
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 322
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Poziom: -23
Skille: 9/9
Cloudres ma numer GG 3947277
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez D4n1 Pokaż post
nie ma jak genialna nazwa tematu nic nie ma o botterach a każdy się cieszy ze po nich bedzie ...
Przeczytaj jeszcze raz -.- 2 paragraf mówi o tym że będą mieli możliwość sprawdzenia jakiego używasz systemu operacyjnego, oprogramowania etc wiec...
Cloudres jest offline  
stary 24-03-2009, 14:49   #18
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cloudres Pokaż post
Przeczytaj jeszcze raz -.- 2 paragraf mówi o tym że będą mieli możliwość sprawdzenia jakiego używasz systemu operacyjnego, oprogramowania etc wiec...
Przeczytaj odpowiedz CM Mirade, wszelkie dane pobrane nie beda sluzyc jako dowod lamania tibia rules.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
Vasudanin jest offline  
stary 24-03-2009, 16:04   #19
Cloudres
Użytkownik Forum
 
Cloudres's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2007
Lokacja: Lublin
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 322
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Poziom: -23
Skille: 9/9
Cloudres ma numer GG 3947277
Domyślny

Teraz już wiem ale przed tym jak się wypowiedział można było przypuszczać że chodzi o tępienie boterów
Cloudres jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:52.


Powered by vBulletin 3