Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 08-03-2008, 09:49   #341
Rosan
Użytkownik Forum
 
Rosan's Avatar
 
Data dołączenia: 12 09 2005
Lokacja: Białystok
Wiek: 36

Posty: 232
Profesja: Elder Druid
Gildia: Recon
Świat: Celesta
Domyślny

* Twój nick.
1. Felipe Mac'Wander
* Twój wiek.
2. 20
* Na jakim poziomie znasz j. angielski?
3. Zaawansowany
* Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
4. Angielski w stopniu zaawansowany, Niemiecki podstawowy
* Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
5. Html dobrze. C++ podstawowy
* Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
6. Gram od 4-5 lat, Dziennie przynajmniej 3-6 godziny
* Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW)
7. Felipe Mac'Wander, Celesta - 160 ED
* Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
8. Uważam ze jestem odpowiedzialny, służyłem już na wielu stronach dotyczących gier i nie tylko. Nigdy nie było ze mną problemów, zawsze jestem gotowy do pracy jeżeli nic poważnego sie nie zdarzy na rl. Sadzę ze przyjmując mnie nie pożałujecie,oczywiście ze nie macie powodów by wierzyć w te ładnie brzmiące słowa ale przyjmując mnie, mogę wam to udowodnić W grze tibia mało jeszcze osiągnełem ale moja wiedza jest według mnie duża, posiadam stanowisko tutora.
* Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
9. Konto w tym portalu założyłem jakiś czas temu (3lata~) , ale jestem z wami o wiele wiele wcześniej.
* W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)
10. Mapy i Taktyki, to chyba dział dla mnie, nie którzy gracze z Celesty chyba wiedzą czym jest Recon, a przed tym jednak trochę ciężko uciec, aby sie nie wkopać w drugą pułapkę. Poradniki tego typu na każdej krainie non-pvp jaki i również pvp przydadzą sie na pewno!
* Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?
11.Jak już wyżej wspomniałem... odpowiedzialność, precyzja, chęć do współpracy - tego ode mnie możecie mieć pewność, że doświadczycie !

Ostatnio edytowany przez Rosan - 10-03-2008 o 13:12.
Rosan jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-03-2008, 10:39   #342
barteq767
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Podanie

* Twój nick.
Alryk Blood / barteq767
* Twój wiek.
Mam 17 lat. Za miesiąc 18 ;>
* Na jakim poziomie znasz j. angielski?
Więcej niż średni.
* Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu?
J. Niemiecki - Podstawowy.
J. Hiszpański - Amatorski.

* Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
Delphi - Zaawansowany.
C++ - Średni (C#)
HTML - Zaawanasowany, tego nie da się nie znać
PHP - Podstawy
vb - Średni

* Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
Dokładnie nie pamiętam. Coś około 3 lata, z różnymi przerwami. Gram dużo, lecz staram się nie uzależniać, co mi się kiedyś przytrafiło. Dziennie około 3 h (czasami 3-8).
* Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW)
Alryk Bloodrain, Alryk Blood, schakowanych zostało mi kilka postaci, nie zostało wiele... Jestem "fanem knighta". Miałem też Sorcerer'a, niestety miałem hack'a. Na imie miał Boqas

* Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
Nie mam takich dobrych projektów którymi mógłbym się pochwalić, robiłem raczej strony "na zlecenia". Instalacja oraz obsługa różnego rodzaju CMS'ów nie jest dla mnie problemem. Strony robiłem raczej w formie amatorskiej.

* Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
Nie długo lecz zdążyłem poznać ten serwis "od podszewki"). Z forum korzystam od niedawna lecz z samego serwisu korzystałem dość długo...
* W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)
Mapy - W pewnym stopniu moge się przyczynić do ulepszania i doskonalenia ich.
Potwory - Temu jestem gotów oddać się w 100%.
Taktyki - Temu także.

* Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie?
Jak już napisałem znam różne środowiska programistyczne. Nie jestem jakimś tam "dzieciakiem". Jak większość użytkowników jestem fanem tibii.
Zasady ortografii także nie są mi obce.
Dając mi szanse macie pewność, że zyskujecie osobę wyrozumiałą, uczciwą, obowiązkową oraz dokładną. Wykazuję się chęcią do pracy oraz współpracą w grupie. Sądzę, że z moim dotychczasowym doświadczeniem mógłbym zaspokoić Pańskie pragnienie dobrych moderatorów.

Ostatnio edytowany przez barteq767 - 09-03-2008 o 19:47.
 
stary 09-03-2008, 12:48   #343
Monek666
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

1. Acriati
2. 15 lat
3. J.Angielski znam dobrze
4. Kiedyś przez 3 lata uczyłem sie J.niemieckiego ale znam go w stopniu średnim
5. Znam html w stopniu podstawowym, kiedyś robiłem swoja stronę nic wielkiego
6. W tibie gram od ponad 1.5 roku na grę w tibie poświęcam jakieś 4 godziny dziennie
7. Moja najlepsza postać jest to Acriati 53 elite kinght
8 . Jak już wcześniej pisałem kiedyś projektowałem własna strone internetową (HTML) lecz poproszono mnie w szkole abym pomagał aktualizować strone szkolna przezto zaniedbałem swój projekt ponieważ zbyt bardzo zaangażowałem się w dobro szkoły (osobiście nie nawidze szkoły ale płacono mi za to niewielka sumke )
9. Od kiedy gram w tibie zawsze korzystam z porad Tibia.pl czyli już 1.5 roku
10. Chciałbym pomagać w każdej kategorii ale chyba najbardziej w (mapy, potwory,) chociaż mam dużo pomysłów to i może w taktykach bym sie przydał
11. Chciałbym być w granie "tibia.pl support" ponieważ jestem pracowity, mam już niewielkie doświadczenie i chcem jak najbardziej wam pomóc

Pozdrawiam
 
stary 09-03-2008, 13:42   #344
KostKnight
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 06 2007
Lokacja: Malopolska

Posty: 103
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nebula
Poziom: 120
Skille: 97/76
Poziom mag.: 23
Domyślny

Wszyscy to i ja

1. Kost Knight
2.16 lat w maju
3. 9/10
4.podstawy portugalskiego, holenderskiego i 3 lata nauki niemieckiego
5.html, podstawy C++ - szybko się uczę
6.gram od 21 stycznia 2005 roku 4-15h
7.80+
8.uczyłem się robić strony oraz programy jakis szczególnych osiagniec w tych dziedzinach nie mam
8.od początku mojej gry w tibie
9.taktyki
10. siedze duzo na kompie bardzo lubie te gre, duzo o niej wiem i chcialbym sie przyczynic do wprowadzania nowych niedoświadczonych graczy, to chyba tyle
KostKnight jest offline  
stary 10-03-2008, 08:32   #345
Neron
Użytkownik forum
 
Neron's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2005

Posty: 12
Profesja: Knight
Świat: Morgana
Cool

Twój nick:
-Nick wysłany na PW.
Twój wiek:
-17 lat (2 klasa liceum)
Na jakim poziomie znasz j. angielski?
-j. angielski znam na poziomie dobrym
Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu?
-j.niemiecki na poziomie bardzo dobrym
Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
-C++ na poziomie średnim (kiedyś próbowałem się nim trochę bawić ), html tez średnio (tez bawiłem się w robienie stronek), pascal ( akurat się ucze go na Informatyce)
Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
-Gram w tibie od 3 lat. Róznie gram. Czasami jest taki dzień, że się tylko zaloguje a sa takie ze gram parenascie h ( dzieje się tak przez szkołe, dużo nauki )
Jaki level ma Twoja najlepsza postać?
- 70 Knight (Nick wyslany na PW), mialem takze 86 palla i 56 sorca, ale je "oddalem"
Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
-Odkąd gram w tibia używam Tibia.pl. Moje pierwsze kroki w strone tibi wlasnie stawialem tutaj i tutaj sie wszystkiego nauczylem.
W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać?
- Napewno pomógł bym w odkrywaniu nowych terenów (przy update), mapy, taktyki oraz potwory. Inne dziedziny także nie byly by dla mnie problemem. Własnie chcialem zacząć swoja aktywna działalność na Tibia.pl i tworzyc poradniki.
Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie?
- Powinniście przyjąc mnie, ponieważ bym nieustannie przesyłał nowe dane o tibi, które z pewnością pomogły by w tworzeniu Tibia.pl. Jak już wyżej napisałem chciałem zacząć swoją aktywną działalnośc na Tibia.pl i tworzyć nowe poradniki. Gdybym został wybrany napewno starał bym się z całych sił, aby zdobyć jak najwięcej nowych informacji.
Neron jest offline  
stary 10-03-2008, 09:28   #346
Sir Deziom
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 11 2005

Posty: 66
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Domyślny

Twój wiek.
Mam 16 lat, rocznik 1992
Na jakim poziomie znasz j. angielski?
Dobry/Bardzo dobry
Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu?
Nie bede udawal ze znam jakis inny jezyk w stopniu podstawowym bo co to znajomosc, kiedy zna sie kilka slow. Nie
Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
Jezyk HTLM w stopniu podstawowym.
Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
Moje pierwsze konto zalozylem 11 grudnia 2004, roku wiec gram juz w ta gre przeszlo 3 lata. Mialem wiele roznych postaci o roznych poziomach doswiadczenia. Poznalem wiele roznych stron tej gry i mysle ze wiem o niej prawie wszystko. Gram co kilka dni po kilka godzin na dzien, nie jesten maniakiem i mam duzo na glowie w realnym zyciu.
Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW)
Moja aktualna postac, ktora gram to Ryu Cone, 62 levelowy elder druid. Gram nim od dwoch i pol miesiaca. Wiem, ze nie jest to pro gaming, ale poprostu spokojnie sobie expie ;P, a level jakos rosnie. Na koncie posiadam status Tutora, niedlugo mam nadzieje, awansowac na Senior Tutora.
Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
Nie
Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
Moja data dolaczenia to 28 11 2005, ale juz wczesniej uzywalem to forum, zanim sie zarejestrowalem. To tutaj szukalem pomocy, gdy zaczynalem grac w ta gre. A co do moich banow i ostrzezen, to chociaz je posiadam, tak naprawde potrafie sie zachowywac, przestrzegac netykiety i wiem do czego sluzy forum.
W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)
Szczerze mowiac, moge w kazdej cos pomoc. Mysle, ze mam do tego dostateczna wiedze.
Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie?
Poniewaz po pierwsze, chce pomoc w rozwojowi strony, aby nowy gracze nie mieli duzych problemow z poznaniem swiata gry. Po drugie mysle, ze nadaje sie do tego, potrafie pisac poprawnie stylistycznie, mam wiedze o tej grze i zapal do pracy

Ostatnio edytowany przez Sir Deziom - 10-03-2008 o 09:30.
Sir Deziom jest offline  
stary 10-03-2008, 14:32   #347
Jeffray
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 04 2007

Posty: 21
Stan: Na Emeryturze
Imię: Jeffray
Profesja: Elite Knight
Świat: NERANA
Poziom: 173
Skille: 96
Poziom mag.: 9
Król Zgłoszenie

Witam

Nick: Jeffray
Wiek: 23 lata
Poziom znajomości języka angielskiego: Średni
Inne języki obce: Niemiecki, trochę włoski
Czy znasz jakieś języki programowania?
Tak wszystkie z wymienionych w stopniu dobrym ( jestem studentem informatyki )
Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
Zależy od czasu, obowiązków, średnio 5-6 h dziennie. Grze poświeciłem już 4 lata.
Jaki level ma Twoja najlepsza postać?
Na chwilę obecną jest to Jeffray <114 ek>
Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
Pomagam i nadal tworze strony www przeważnie są to strony do użytku własnego nic wielkiego.
Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
Około roku
W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)
Obojętne myślę że w każdej z tych spraw byłbym pomocny.
Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?
Już jakiś czas obserwuje postępy w rozwijaniu się waszej strony. Myślę że stałbym się szybko osobą pomocną z własnymi pomysłami

Pozdrawiam Jeffray
Jeffray jest offline  
stary 10-03-2008, 15:29   #348
Serious Sam
Użytkownik Forum
 
Serious Sam's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2006
Wpisy bloga: 16

Posty: 1,470
Serious Sam ma numer GG 1542247
Domyślny

Twój nick.
Serious Sam.
Twój wiek.
16 lat.
Na jakim poziomie znasz j. angielski?
Dobrym (z innymi dogaduję się bez najmniejszego problemu)
Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu?
Nie znam.
Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)?
C++,Html.
Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
W C++ niedawno zacząłem programować, tworze tzw. "mniejsze programy", jeżeli chodzi o html to średnio.
Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
W tibię zacząłem grać prawdopodobnie od 2004 roku(miałem dużo przerw, nie grałem regularnie), obecnie nie gram , ale czasami wchodzę na swojego rookstayera aby trochę poexpić.
Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW)
Największa postać ma 38 lvl, sorcerer.
Nick:Optimus Pryme (obecnie shakowany, ma 30lvl)
Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych?
Tak, tworzyłem strony na serwisach takich jak bnv, yoyo itp.
Jeżeli chodzi o strony "własnej roboty"(w notatniku), to robiłem je za czasów jak nie miałem internetu i powiem, że nawet nieźle mi wychodziły, ale nigdy nie umieściłem ich w internecie.
Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
Nie.
Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
Początek 2006 r.
W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)
We wszystkim w czym dałbym radę.
Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie?
Chciałbym pomagać słabszym graczom, jestem aktywny na forum i chciałbym przywrócić tej grze klimat rpg.
__________________
Jeżeli potrzebujesz pomocy, napisz. Chętnie pomogę : )



Amor patriae nostra lex!

Miłość ojczyzny naszym prawem!

Ostatnio edytowany przez Serious Sam - 10-03-2008 o 15:32.
Serious Sam jest offline  
stary 10-03-2008, 19:40   #349
Krajzel
Użytkownik Forum
 
Krajzel's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2006

Posty: 619
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Krajzel
Profesja: Elite Knight
Gildia: Casa Rosso
Świat: Iridia
Poziom: 123
Skille: b.d.
Poziom mag.: 8
Krajzel ma numer GG 9625503
Domyślny

Twój nick:
Krajzel
Twój wiek:
19
Na jakim poziomie znasz j. angielski?
Średnio zaawansowany
Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu?
Niemiecki - podstawy
Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
Html - podstawy
Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
Od 2 lat , dziennie ok. 2h / tygodniowo ~15h
Jaki level ma Twoja najlepsza postać?
119 lvl Krajzel
Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
Nie
Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
Ok. 1,5 roku
W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)
We wszystkich, w których pozwala mi moja postać.
Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?
Ponieważ jestem człowiekiem sumiennym, pracowitym i posiadam sporo czasu na pomoc w rozwoju tibia.pl
Krajzel jest offline  
stary 10-03-2008, 22:06   #350
babcia666
Użytkownik Forum
 
babcia666's Avatar
 
Data dołączenia: 31 05 2006
Lokacja: Rybnik
Wiek: 32

Posty: 403
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Pandoria
babcia666 ma numer GG 8011403
Domyślny

*Quentin Moragnar / Blaise Galenadel
*17 w listopadzie
*Średni
*Francuski - bardzo pods./ niemiecki - pods.
*Html
*3 lata , teraz max 10h tygodniowo (głupie pytanie, kiedyś 30h)
*Quentin Moragnar 57 pallek (też durne pytanie)
*tak, rybnicki.info (obawiam się że już nie istnieje), strona o Rybniku
*Data dołączenia: 31-05-2006
*Questy (mnóstwo baboli tam jest...), taktyki
*Nie wiem... sami zdecydujcie. Może się przydam, może nie.
__________________
Limit sygnatury został przekroczony
O RLY?
babcia666 jest offline  
stary 11-03-2008, 11:41   #351
mkskiler
Użytkownik forum
 
mkskiler's Avatar
 
Data dołączenia: 22 02 2006
Lokacja: Szczecin

Posty: 13
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kalan Sata
Profesja: Sorcerer
Gildia: Divectoss
Świat: Zanera
Poziom: 51
Poziom mag.: 51
mkskiler ma numer GG 3806889
Domyślny

* Twój nick.
- mkskiler...

* Twój wiek.
- Mam 21 Lat...

* Na jakim poziomie znasz j. angielski?
- Średnio zaawansowany...

* Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu?
- Nie znam

* Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)?
- Html, php, T. Pascal, C++,

* Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
- Html - zaawansowany, php - podstawy, T. Pascal - zaawansowany, C++ - podstawy ( w trakcie nauki jestem ).

* Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?

- W Tibie gram po to by odkrywać sekrety jej... Gram można tak powiedzieć że z 4 lata...

* Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW)
- Miałem 51 lvl Sorca, Teraz gra nim mój brat więc ma 57 lvl... Nick to Kalan Sata...

* Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
- Tworzyłem i nadal tworze strony www we FLashu i htmlu, czasem używam php... Jak narazie to istnieje strona www.investpromotion.glt.pl , ale jestem w trakcie robienia servisu o Humorze... Inne strony upadły z braku danych lecz na żądanie wasze mogę wrzucić je na server abyście je zobaczyli...

* Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
- To już wy sami wiecie ... Ale długo jestem z wami śledzę waszą stronę...

* W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)
- To od was zależy gdzie moją osobę chcielibyście umieścić by kontrolować i wzbogacać bazę danych na temat Tibi i jej świata...

* Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie?
- Jestem osobą która wie czego chce i dąży do tego... Mam wiele pomysłów a wspólnymi siłami możemy zdziałać wiele...
mkskiler jest offline  
stary 11-03-2008, 19:00   #352
dogmeat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 03 2007
Wiek: 33

Posty: 51
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Premia
Poziom: 53
dogmeat ma numer GG 8357953
Domyślny

Twój nick.
dogmeat

Twój wiek.
17

Na jakim poziomie znasz j. angielski?
zaawansowany

Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu?
niemiecki w stopniu podstawowym (zrozumiem tekst pisany)

Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
HTML, PHP, w umiarkowanym stopniu Java

Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
2 lata z przerwami. Nigdy nie grałem regularnie ani dłużej niż 4h dziennie. Obecnie nie gram od trzech miesięcy.

Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW)
Za czasów tibii 7.6 - Korredo, pall 35lvl, obecnie nie istnieje.

Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
Kiedyś współtworzyłem stronę o tematyce postapo. Projekt nie wypalił. Obecnie jestem w dwuosobowej "ekipie" tworzącej VV - malutką firmę tworzącą strony, która nigdy de facto nie zaczęła działać ;] vaguevision.com
Znam się na grafice. Szlifuję teraz swoje umiejętności tworząc pierdoły takie jak loga dla drużyn w hattricku.

Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
06-03-2007

W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)
Nie mam doświadczenia jeśli chodzi o samą grę. Chętnie zajmę się grafiką, w której się ostatnio dobrze odnajduję, o ile jest takie zapotrzebowanie. Oprócz tego lubię analizować wszelkie dane. Mogę się też zająć wszystkim co wymaga odkrywania czegokolwiek

Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie?
Jestem mistrzem rozpoczynania setek projektów i ich nie kończenia. Chociaż sam nie wiem czy to dobrze Mam kreatywny oraz analityczny umysł (od kilku miesięcy jestem członkiem Mensy, jeśli wolno mi się pochwalić ), a do tego bardzo lubię być potrzebny. Nie jestem pracoholikiem, ale mam potrzebę bycia w coś zaangażowanym.
Moja osobowość - ENTp, 2 sp

Ostatnio edytowany przez dogmeat - 11-03-2008 o 19:01.
dogmeat jest offline  
stary 11-03-2008, 19:08   #353
Fure
Użytkownik Forum
 
Fure's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006
Lokacja: Zychlin

Posty: 530
Profesja: Elder Druid
Świat: Refugia
Poziom: 140
Poziom mag.: 73
Domyślny

1. Nietypowo skrót od mojej pierwszej postaci - nick Furerus, a więc - Fure.
2. Mam za sobą 16 wiosenek.
3. Język angielski opanowałem na poziomie dobrym. Umiem sie dogadać, dużo przetłumaczyć. Mam jednak lekkie kłopoty z gramatyką, lecz staram się to naprawić.
4. Język rosyjski oraz trochę szwecki ( mój ojciec pracuję w Szwecji ).
5. Języki programowania jakie znam to:
- xhtml - jezyka używałem wyłącznie do stworzenia stron na zaliczenie. Potrafię tworzyć strony przy użyciu AJAXA.
- php - podczas moich wczesnych zabaw z html postanowiłem pobawić się w tworzenie dynamicznych stron internetowych przy użyciu LAMPa. Moja wiedza na temat php sięga tylko PHP4. Z PHP5 nie miałem za dużo do czynienia.
- MySQL - potrafię zbudować bazę danych i wykorzystać jej zasoby z poziomu innego języka programowania.
-C/C++ - poziom zaawansowany - główny język w którym obecnie realizuje sie jako programista.
- Assembler - podstawowa wiedza - dawno temu starałem się co nieco nauczyć w tym języku, lecz dałem sobie spokój bo dłuższych próbach.
- pascal - posiadam więdze o większości struktur tego języka i sztuczek z nim związanych. Jest to język którego praktycznie nie używam, ale jestem w stanie naskrobać coś w nim w razie potrzeby.
6. W tibię gram około 2lat z lekkim haczykiem. Zacząłem w październiku 2005 roku. Za dobrych czasów grałem po 6-8h dziennie, jeśli miałem czas ( wakacje ). Obecnie na grę poświęcam bardzo mało czasu. Maksymalnie 1-2 godzinki dziennie.
7. Obecnie moją najlepszą postacią jest Krekor Bogdan - 141 Elder Druid.
8. Ze stronami internetowymi nie miałem wiele do czynienia. Wszystko z czym były związane moje starania, nie jest warte opisywania.
9. Użytkownikiem forum jestem około 2 lata. Konto "Fure" zostało utworzone w sierpniu 2006 roku.
10. Bardzo dobrze znam mapę Tibii, znam wiele taktyk na expienie każdą profesją, ponieważ grałem każdą profesją na 100+ level'u. Wiem wiele na temat potworów, więc mogę sprawdzić się w większości z tych tematów.
11. Lubię pomagać innym, mniej doświadczonym graczom, ponieważ czerpie z tego pewną "satysfakcję". Od najmłodszych lat zajmuję sie oprogramowaniem komputerowym oraz sprzętem. Często zaglądam na to forum, szczególnie na wątek ze zdięciami. Bardzo dobrze opanowałem język polski - mogę powiedzieć, że wzorowo. Posiadam wiele pomysłów, które mogą pomóc w prowadzeniu tego forum.

Pozdrawiam
Fure
__________________

Ostatnio edytowany przez Fure - 11-03-2008 o 20:13.
Fure jest offline  
stary 11-03-2008, 19:19   #354
Krum
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 04 2006

Posty: 139
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cho'sen
Profesja: Paladin
Świat: Askara
Krum ma numer GG 7288631
Domyślny

Ad.1
Twój nick.
Krum
Ad.2
Twój wiek.
Rocznikowo 16 lat (3 gim)
Ad.3
Na jakim poziomie znasz j. angielski?
dobry/bardzo dobry
Ad.4
Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu?
Nie
Ad.5
Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
C++ dopiero się uczę, html dobry/bardzo dobry
Ad.6
Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
Gram od tibi 7.1 (nie pamiętam dokładnie ile), dziennie średnio poświęcam na tibie ok. 4h-4,5h, tygodniowo ok. 32h (to czas poświęcony tylko na tibie i rzeczami z nią związanymi)
Ad.7
Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW)
Akutalnie najlepszą moją postacią jest 45lvl - [CHAR]Cho'sen[/CHAR]
Ad.8
Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
Nie przypominam sobię, dopiero będę zaczynał tworzyć stronę o szkole.
Ad.9
Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
Oficjalnie od 24.04.2006 roku, a tak to jakieś 4 lata +
Ad.10
W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)
Chciałbym zając się akutalizacją, np. itemów z potworów czy ich występowanie. Mógłbym także zając się taktykami.
Ad.11
Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie?
Zawsze staram się wykonywać powierzoną mi pracę najlepiej jak potrafie. Jestem sumienny. Zawsze kończę to co zacząłem, a poza tym lubię pomagać innym.
Nie pożałujecie swojego wyboru wybierając mnie.
Dziękuje i pozdrawiam
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Stonoga
Amber jest kobietą lekkich obyczajów która dawała dupy każdemu pokolei nawet psu króla i zapisywała to w pamietniku, a z maina wziela banana zeby sobie po drodze go wsadzac!!!

Ostatnio edytowany przez Krum - 11-03-2008 o 19:22.
Krum jest offline  
stary 11-03-2008, 20:17   #355
Grenni
Użytkownik Forum
 
Grenni's Avatar
 
Data dołączenia: 12 02 2005
Lokacja: Bielsk Podlaski

Posty: 200
Imię: Crazefang
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 97
Poziom mag.: 59
Grenni ma numer GG 2569357
Domyślny

Nick.
Grenni
Wiek.
19
Stopień znajomości j.angielskiego.
Zaawansowany.
Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu?
Tak.Niemiecki-średnio zaawansowany
Rosyjski-średnio zaawansowany
Włoski i hiszpański-podstawowy
Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
HTML w średnim stopniu,podstawy php.W C++ dawno już nie pisałem,ale co nie co zostało
Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
Od 2004 sierpień..stara dobra Tibia 7.3 ..ehh. Teraz 2-3 h dziennie,zależnie od ilości wolnego czasu.
aki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW)
Podany obok w statsach 97 master, obecnie gram na Infernie dla odstresowania Najlepsza swego czasu +130.
Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
Projektowałem strony szkoł.Pomagalem w pisaniu skryptow do strony obecnej uczelni.
Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
3 lata od daty zarejestrowania.
W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)
Co się nawinie..Moge co nie co popisac o taktykach
Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie?
Ciekawe pytanie.Bo nie macie lepszych kandydatow ,a ja moge sie wam przydac w co najmniej lekkim stopniu dzieki szerokiemu doświadczeniu i zdolnościach..Sluzyc posiadana wiedza,i sie nia podzielic z szeroka spolecznosci uzytkownikow forum Tibia.pl
__________________
Uczulony na Ortografy !!!!!!!!!
I Like that Woman (^.^)
What's Tibia ??
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pewien poirytowany Niemiec
Damn Cip you make us germans looking stupid.
@ the players:
Please dont think that every german is stupid like that, it's only those damn Bavarians!

Ostatnio edytowany przez Grenni - 11-03-2008 o 20:22.
Grenni jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:26.


Powered by vBulletin 3