Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 30-10-2010, 21:45   #281
Pepeszka.
Tibia.pl support
 
Pepeszka.'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2008
Lokacja: Poznań

Posty: 766
Stan: Na Emeryturze
Imię: Pepeszka
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Erverse Pokaż post
Kupiłem katę, póki co gram ap. Nie wiem czemu ludzie mówią, że ap gra się trudniej. W>q>e>ulti i powtorzyc aż gość nie padnie, a ad nie mogę ogarnąć. Cały czas padam. Tak przy okazji, może mi ktoś coś doradzić @ulti ? Połowę użyć marnuję, bo typ dostanie pare razy i spieprza, a ja kręcę się i nic nie biję jak idiota, jakieś porady?;p
Yyy exhaust lekko wyprzedzasz (hmm ghostem?) i zaczynasz się koło niego kręcić takie moje zdanie ale pewnie nie mam racji bo dawno nie grałem i mało grałem katą.
Pepeszka. jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-10-2010, 22:23   #282
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

EEEEEEEEEEEEEE, przypomniało mi się, że jak użyłem ulti i zacząłem biec, to efekt wizualny nadal był naokoło mnie i tu pytanko - czy podczas biegania z włączonym ulti zadaje się dmg?
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2010, 10:27   #283
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Bo Kata AP po prostu ssie pałę, nie ma lepszego buildu dla niej niż 3x Bloodthirster + Rylais dla slowa. Bouncing blade jako główny skill (z W robi siekę), Shunpo tylko po to, żeby się bliżej dostać/dobić/ucieć. Jak ucieknie na low hp, dobijasz z łapy.

A zresztą, Katarina to ciągle sytuacyjny champ, praktycznie każdy może przerwać ulti.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2010, 10:53   #284
Pepeszka.
Tibia.pl support
 
Pepeszka.'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2008
Lokacja: Poznań

Posty: 766
Stan: Na Emeryturze
Imię: Pepeszka
Świat: Refugia
Domyślny

Mam 3,5k ip kupować shaco,lux czy zbierać na coś innego czy kupować runy pod ezreala?A i co to za nowy champ za 6,3k?taki z zasłoniętą twarzą kruki wokół niego latają :d Dobry on?
Pepeszka. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2010, 11:28   #285
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Bo Kata AP po prostu ssie pałę, nie ma lepszego buildu dla niej niż 3x Bloodthirster + Rylais dla slowa. Bouncing blade jako główny skill (z W robi siekę), Shunpo tylko po to, żeby się bliżej dostać/dobić/ucieć. Jak ucieknie na low hp, dobijasz z łapy
Ostatnio przekonałem się, że AD ma rzeczywiście większy damage, ale nie przesadzaj, AP nie jest aż tak beznadziejne żeby mówić, że "po prostu ssie pałę". AP Kata jest dobra, w rękach niektórych bardzo dobra, ale AD jest zwyczajnie lepsza.
I tak, 3x BT + Rylai miażdżą wszystko, ale mało która gra pozwoli ci na uzbieranie tego. Rylai jest strasznie drogie, w większości gier ledwo dokańczam drugiego BT i już gra się kończy.

Tak w ogóle, to obiło mi się o uszy, że Hextech Gunblade fajnie działa na Katarinie. No i ofc wypróbowałem, no bo statystyki ma takie jak BT, a dodatkowo AP i spellvamp, więc teoretycznie nie tracę AD kosztem AP (brak tylko bonusów za kille od BT). Ale grało się tak sobie. TROSZKĘ lepsze survi, nic więcej. W grze jest za mało przedmiotów na spellvamp, dla niektórych postaci byłyby idealne (np. Eve, którą grałem ostatnie ~15 gier).

@Erverse
Shunpo do niego -> Exhaust -> Ulti i dobijasz Bouncing Bladem.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2010, 12:08   #286
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Imo nie kupuj shaco, ja go kupiłem i żałuję, chyba najgorzej wydane 3150ip w moim wypadku. Solo ciężko kogokolwiek zabić w ciągu kilku sekund, trzeba za nim biec. No, chyba że będziesz ciągle zmieniał lane'y i patrzył kto ma mało hp to deceive + nożyk i raczej się złoży. Ja teraz mam zamiar kupić teemo/xin/akali.

--- Erverse dodał 39 minut i 18 sekund później ---

Czy taki build na ad kate byłby dobry? 1buty,2 bloodthrister,3 upgrade buty,4 2xbloodthrister,5 rylais?

Ostatnio edytowany przez Erverse - 31-10-2010 o 12:08. Powód: Automerged Doublepost
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2010, 12:18   #287
Pepeszka.
Tibia.pl support
 
Pepeszka.'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2008
Lokacja: Poznań

Posty: 766
Stan: Na Emeryturze
Imię: Pepeszka
Świat: Refugia
Domyślny

Też nad teemo myślałem hmm chyba go kupie ;P
Pepeszka. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2010, 12:34   #288
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

No nie mogę tej katariny, niedojebana jakaś jest -.-. Z boots of speed, bloodthristerem i vampiric scepterem na 11 lvlu z pełnym hp wjebałem sie na 13 lvlowego kennena, który miał 1/3 hp, użyłem k.i, shunpo, bouncing blade i większość ulti dostał na morde, po czym rzuciłem mu ignite i skurwysyn przeżył. Co to ma byc?><
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2010, 12:51   #289
Luker's
Użytkownik Forum
 
Luker's's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2008
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 519
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Gildia: Brak
Świat: Thoria
Poziom: 1
Skille: 10/10
Luker's ma numer GG 8570011
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Erverse Pokaż post
No nie mogę tej katariny, niedojebana jakaś jest -.-. Z boots of speed, bloodthristerem i vampiric scepterem na 11 lvlu z pełnym hp wjebałem sie na 13 lvlowego kennena, który miał 1/3 hp, użyłem k.i, shunpo, bouncing blade i większość ulti dostał na morde, po czym rzuciłem mu ignite i skurwysyn przeżył. Co to ma byc?><
co do ulti katy to oboje dostali po równo... chyba że ci kannen uciekł...
Wiem jak to jest jak ci gość na 5hp ucieka walisz wszystko ale i tak coś ci nie wychodzi...
__________________

----------------- o LoLu... ------------------
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rybzor i Lukers to wyższa liga, oni z pospólstwem się nie zadają
Luker's jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2010, 12:53   #290
Pepeszka.
Tibia.pl support
 
Pepeszka.'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2008
Lokacja: Poznań

Posty: 766
Stan: Na Emeryturze
Imię: Pepeszka
Świat: Refugia
Domyślny

Mi kurwa po naprawie taki procesor włożył że ni chuja nie mogę grać. Jakbym w lol'a w power poincie grał. To pograne ;c
Pepeszka. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2010, 13:30   #291
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Erverse Pokaż post
No nie mogę tej katariny, niedojebana jakaś jest -.-. Z boots of speed, bloodthristerem i vampiric scepterem na 11 lvlu z pełnym hp wjebałem sie na 13 lvlowego kennena, który miał 1/3 hp, użyłem k.i, shunpo, bouncing blade i większość ulti dostał na morde, po czym rzuciłem mu ignite i skurwysyn przeżył. Co to ma byc?><
A po co ci vamp scepter?

Odnośnie Teemo - po co to kupować? Zmarnowane 3k IP, totalny useless, jedyny jego plus to map control, który da się łatwo skontrować wardami. Niesamowity papier, obrażenia ma małe, ni to caster, ni to carry, ni to support. Jego użyteczność w team fighcie kończy się na blindzie.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2010, 15:59   #292
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

vamp scepter składa się na bloodthristera. a teemo gra się fajnie, jeśli teammates myślą, to uciekają tak jak są porozstawiane grzybki, aby wróg sie w nie wpaździerzył. pozatym duży as/ad + poison i wroga nie ma w pare sec.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2010, 18:23   #293
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

I co z tego, że się składa na BT, po co to kupować? BF Sword albo nic, vamp sceptery są niepotrzebna na Kacie, bo i tak nią rzadko autoatakujesz, szkoda kasy na to, lepiej mieć szybciej BF Sworda.

Co z tego, że Teemo gra się fajnie, skoro jest milion lepszy picków od niego do tej roli? Jeżeli mam wybór - picknąć Ashe albo Teemo (ranged DPS), to wybór jest oczywisty. I Teemo przegra tutaj z każdym.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2010, 20:04   #294
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

W takim razie, dlaczego napisałeś, że najlepszy build to 3x bt + rylais, skoro teraz mówisz, że lifesteal jest useless? Nie lepiej w takim razie kupić 3x black cleaver + rylais?
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2010, 22:52   #295
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Ja pierdolę, bo bloodthirstera wystakujesz do 100 dmgu, a pasyw z black cleavera się nie kumuluje i nie przekoczysz 8 stacków bodajże.

Mając 3x bloodthirster, jeden minion kill daje ci +3 dmgu. AD kata to stackowanie dmgu na pałę + survi.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2010, 10:15   #296
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Erverse Pokaż post
Imo nie kupuj shaco, ja go kupiłem i żałuję, chyba najgorzej wydane 3150ip w moim wypadku.
Się grać nie umie to się potem żaluje :\
Cytuj:
Solo ciężko kogokolwiek zabić w ciągu kilku sekund, trzeba za nim biec.
Deceive za plecy + ulti + shiv potem exhaust i ignite - tylko tank się nie złoży (albo póltank)

Cytuj:
No, chyba że będziesz ciągle zmieniał lane'y i patrzył kto ma mało hp to deceive + nożyk i raczej się złoży.
Cholera bo na tym gra shaco polega... do 10 minuty powinno się mieć bez problemu z 5 killi i może ktoś rage quita zrobi.
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2010, 13:17   #297
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Beh0lder Pokaż post
Cholera bo na tym gra shaco polega... do 10 minuty powinno się mieć bez problemu z 5 killi i może ktoś rage quita zrobi.
Na tym polega każda gra invisami :)
Ostatnio zacząłem grać Eve. W ostatniej grze, gdy na początku z lanematem tuliliśmy własny turret, wroga Sona pojechała mnie od noobów. Gra skończyła się wygraną, miałem 10/1 (ich Kata miała fuksa, turret mnie dobił a ona zgarnęła killa >.<), a ta Sona 0/9 ^^
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-11-2010, 00:13   #298
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Eve po lekkim reworku już nie jest tak useless, ale nadal jest milion mocniejszych picków, więc po co ją brać?
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-11-2010, 15:07   #299
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Może chociażby dlatego, że komuś podoba się gra właśnie nią? Nie wpadłeś na to, że niektórzy ludzie nie grają postaciami pod względem ich siły, tylko jak im się podobają?
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-11-2010, 16:11   #300
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Dokładnie, gram Eve bo gra się nią fajnie i przyjemnie, zdecydowanie mój ulubiony champion pod względem gameplayu pomimo dość małej przydatności w teamie. Nie lubię silnych, przegiętych postaci. Nie gram Morde, Olafem, Soną czy Garenem. Nimi owni się nie przez umiejętności, ale przez fakt grania daną postacią. Kilka razy miałem Eve xx/0/xx i uważam to za skill. Say whatever u want.

Ostatnio edytowany przez _WrD_ - 02-11-2010 o 16:37.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:40.


Powered by vBulletin 3