Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Pokaż wyniki sondy: Jak podoba sie zapowiedź update'u?
Cud miód i orzeszki ;-) 298 65.78%
Ujdzie... 95 20.97%
Dno dna + metr mułu 42 9.27%
Nie mam zdania 18 3.97%
Głosujących: 453. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 14-12-2004, 18:11   #101
F_isher
Użytkownik forum
 
F_isher's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2004
Lokacja: Białystok

Posty: 19
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zolqs
Profesja: Paladin
Świat: Nebula
Poziom: 50
Skille: 81/55
Poziom mag.: 15
F_isher ma numer GG 2241500
Domyślny

Kurde kumpel pozyczyl mi postac z paciemna test server bo jak chcialem wejsc faciem to zamiast do przodu szlo do tylu xD wchodze sobie zadowolony a po 10 minutach "Test server is ending" to chyba nie znaczy ze jest save moze porostu jakas dluzsza przerwa bo chyba jak by sie skoczyl to update powinien nadchodzic??
F_isher jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-12-2004, 18:43   #102
Red Bull
Użytkownik forum
 
Red Bull's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2004
Lokacja: Dębica
Wiek: 36

Posty: 11
Red Bull ma numer GG 4094996
Domyślny

Hmm ja dzis wbiłem sie po 30 min (jestem facc). Dlatego bo pacce juz niestoją w kolejce (tak mi sie wydaje) najpierw 400 potem bylem 350 potem 260 potem zmniejszało sie mniej bo reconnect byl wykonywany co 1 min i wbiłem sie.

Jak dla mnie kojejka wymiata tylko to ip banned (to nie do testa)
Red Bull jest offline  
stary 14-12-2004, 19:24   #103
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Brak ikony jestem facc i sie dostalem

YO jestem nowy na forum wienc nie bluzgac mi. Ale jednak do rzeczy, oturz nie tak dawno bo 11,12,04 zobaczylem kogos tekst ze jezeli facc sie dostanie to bendzie graniczylo z cudem otórz nie jestem facc i sie dostalem (na 2 min bo zabili ale sie dostalem) oturz jest na to sposub wiadomo ze o godz 9.00 rano jest save serwera wtedy wbijacie sie i czekacie asz wejdziecie ja tak weszlem i jakos tak gram.Jedyny problem to ze nie karzdy moze sobie o 9.00 pograc (no wiecie szkoła,praca i nawiedzeni starzy) ale jak ktos ma czas to jest spoko pozdro all.


Dreor Tayamwedo--knight 10 lvl i rosnie
skile 25/17 (cwicze na two-handed sword )
najleprzy świat --- isara
kołbaś jest offline  
stary 14-12-2004, 19:25   #104
Radek 666
Użytkownik Forum
 
Radek 666's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Neverwinter
Wiek: 31

Posty: 1,186
Radek 666 ma numer GG 9619721 Radek 666 ma login Tlenu radek12345@tlen.pl
Domyślny

No, chyba się skonczył... Chciałbym się zalogować na niego. Czekałem w kolejce, byłem 700-któryś i nagle wyskoczył error- Test server is offline.
__________________

In the memory you’ll find me
Eyes burning up
The darkness holding me tightly
Until the sun rises up
Radek 666 jest offline  
stary 14-12-2004, 19:40   #105
praktor
Użytkownik Forum
 
praktor's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Gostyń
Wiek: 33

Posty: 29
Stan: Na Emeryturze
Imię: Praber
Profesja: Knight
Świat: Isara
Poziom: 131
Skille: 89/83
Poziom mag.: 7
Domyślny

Patrz na dół mojego wątku... Zaczęło się Świąteczne Update ... Około 22:00 będzie czynna tibia. Więcej przeczytasz na głównej stronie www.tibia.pl. Pozdrawiam!


Christmas Update 2004

The testing period is finally over and we are proud to present this year's Christmas update.

Please excuse the current downtime of all game worlds and the website due to the update. The update will be finished around 22:00 CET.

Meanwhile enjoy this little update teaser:
New dungeons and quests on the continent of Darama are waiting to be explored by the brave adventurer. Beware, however, because randomly appearing monster hordes might cross your way! New graphics and items have been added and your private houses will especially benefit from the new colourful tapestries, pillows and other numerous objects. Also, many widely anti****ted features are now also introduced in this update. Free players will especially enjoy the new login queue which gives them an equal chance to log in. Also the eagerly awaited skill bars and a permanent ignore list have been added.

See you in Tibia!
Your CipSoft Team
praktor jest offline  
stary 14-12-2004, 21:25   #106
Zelda01
Użytkownik forum
 
Zelda01's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2004

Posty: 3
Zelda01 ma numer GG 1357795
Domyślny Tłumacz

Boże Narodzenie Update 2004
Okres testowania zakończył się i jesteśmy dumni, by przedstawić świąteczną aktualizację. Uaktualnienie będzie zakończone około 22:00 CET.
Tymczasem uciesz się tą małą zagadką uaktualnienia:
Nowe lochy i poszukiwania na kontynencie Darama czeka by odkrył ją odeażny ryzykant. Strzeż się, jednakże, ponieważ przypadkowo ukazujące hordy potwora mogłyby skrzyżować twój plan! Nowa grafika i rzeczy zostały dodane i twoje prywatne domy specjalnie będą odnosiły korzyść z nowych barwnych gobelinów, poduszki i inne liczne przedmioty. Też, wiele szeroko przewidzianych cech też jest wprowadzone w tym uaktualnieniu. Wolni gracze specjalnie ucieszą się nową kolejką zarejestrowania się, która daje im równa szansa, by zalogować się. Też niecierpliwie oczekiwane skill bary zostały dodane.


Przetłumaczyłem jak umiałem najważniejsze fragmęty. Nie jestem dobry z anglika ale może ktoś to przeczyta
Zelda01 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:30.


Powered by vBulletin 3