Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 15-02-2004, 17:53   #61
Holbar
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 01 2004

Posty: 17
Domyślny

Dzisiaj moją 8 lvl postacią expowałem poza miastem i spotkałem PK (i to jeszcze tego samego co wczoraj próbował mnie killnąć :/). I zaczynam wiać wszystko miodzio udaje mi się, jestem już przy bramie no to szczęśliwy wchodzę. W Carlin to górne wejście jest troche zasłonięte i ze szczęścia nie zauważyłem, że na chodniku były te ognie (taki czar nie wiem jak się nazywa ) i zabrało mi sporo życia, ale jakoś przeżyłem i chowam się do kościoła i oczywiście ded bo zabiera mi co jakiś czas troche życia.

PS --> LUDZIE NAUCZCIE SIĘ PISAĆ !!! Nawet tego tematu nie mogłem wyszukać, bo ktoś nie umie pisać polskich znaków !!!
Holbar jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-02-2004, 00:47   #62
egg
Użytkownik Forum
 
egg's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2003
Lokacja: Słubice
Wiek: 39
Wpisy bloga: 12

Posty: 290
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dao
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Nox
Świat: Nerana
Poziom: 148
Skille: 130/76
Poziom mag.: 23
Domyślny

1. Zaśnięcie przy klawiaturze (przed update) = dead (już mi to zniknęło z dead listy na tibia.com)
2. blokowanie 4 mino archerow z bh shieldem sorcem to bardzo głupi pomysł
3. Smoki + zimowy update = spam & 2 deaths
4. dziś prawie dead, na hunterach... skończyła się niewidzialność jak wychodziliśmy z Hero cave
tutaj BIG THX dla Kobyla za UH
oraz kolegom za zabicie ich podczas gdy moja postać musiała zastosować "taktyczny odwrót"

Dzięki ich akcji udało mi się dziś dojrzeć napis:
00:16 You advanced to magic level 56.
__________________
"The only thing necessary to triumph of evil is for good men to do nothing"
E. Burke - Tears of he Sun.

You want peace? Prepare for war!
Punisher.



egg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2004, 09:27   #63
maszlesz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 02 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 44

Posty: 75
maszlesz ma numer GG 4257845
Domyślny

Ja miałam ciekawą serię dead'ów dziś. Jestem sorkiem 22lvl. Expowałam sobie i skończyły mi się runy. Więc myśle ide na trolle bo blisko i se runów w miedzyczasie narobie. Schodzę w dół do troli a tam 8 ślimów zlurowanych mnie okrążyło. Z shieldem sorka długo nie pożyłam, tym bardziej że many nie miałam ani GFB. No i straciłam p-armot, fire sworda i dragon shielda. Pierwszy raz aż tyle poszło. Odrodziłam się w świątyni i myśle nie moge tak tego zostawić, cały stuff poszedł się walić, a późna noc była i nikogo znajomego żeby po stuff wysłać. Myśle ide sama - zrobiłam 3 GFB bo na tyle mialam many i jeszcze 80 many na vite zostawiłam.
Doszłam gdzie trzeba i schodzę do tych ślimów (3 strzały z GFB zawsze załatwia problem ze ślimami więc będzie dobrze), no ale nie pomyślałam z tego wszystkiego, że bez arma i shield'a, to już wogóle g..no zrobie. No i zdążyłam tylko raz z GFB strzelić i YOU ARE DEAD. Do tego straciałam p-legsy. Więc już całkiem goła się w świątyni odrodziłam. Teraz to już się porządnie wkurzyłam i myśle sobie NIE ODPUSZCZE TYM OBŚLIZGŁYM PASKUDOM. Miałam w depo scale armor, brass legsy i dwarven shield'a. Założyłam na siebie, znow zrobiłam 3 GFB i poszłam do ślimów. Schodzę w dół i myśle sobie TERAZ TO DAM RADE. Już tylko 2 razy trzeba strzelić. A tu lag lag lag YOU ARE DEAD.
Jeszcze chyba nigdy się tak nie zdenerwowałam, myślałam że kompa przez okno wyrzuce. Kolejna wyprawa była na szczęście usana i wszystko odzyskałam. Oprócz expa oczywiście

Czasem mój n00bizm wręcz mnie zadziwia !!!
maszlesz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2004, 22:06   #64
MicNeo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 02 2004

Posty: 31
Domyślny

A moje najgorsze ( i zarazem najgłupsze) zabujstwa (tak to można nazwać) to:

1.Przez PK (hu*** Jeb**** skur*** ja ich jeszcze zniszcze) to chyba z 5 razy w mojej karrierze Tibijskiej (3 na 1 i 2 na 2 postaci) i to jeszcze za NIC konkretnie za nic,poprostu ide sobie ,albo lowie rybki a tu nagle LUP LUP LUP JU ARE DED :[

2.To jeszcze z czasów noobstwa(takiego konkretnego) zaatakowalem sobie roty i szkielety na 6 lvl z marnymi skilami (ale przerzylem uciekając)

3.To jest śmieszna histroia.Jestem sobie na rooku chce szybko na 8 lvl i na maina ,mam jusz 4 lvl,to ide sobie na bugi w podziemiach i nawalam,i 10 bugow naraz rozwalilem(znaczy po 2-4 naraz) mam ok 60 hp to mysle koniec z tym ide do miasta,wychodze jeszcze 2 bugi no to lup lup lup i zabilem (mam jusz 30HP) robi sie nieciekawie ide dalej ,wychodze i znów 2 bugi,LUP LUP LUP zabilem mam jusz tylko 15 HP myśle sobie "Jest bardzo nieciekawie" wychodze a tu ok 10 ratów ( ) no to nawalam nim sie zorientowalem mialem jusz 10 HP to ja odwrót taktyczny i ide na przejcie by tylko 1 mnie nawalał bo wtedy mi nic nie robi,ok rozwalilem jusz polowe a tu z tylu 2 raty zablokowaly mnie nie zdazylem zabic zadniego i JU ARE DED :[ szybko biegne na miejsce zbrodni sotykajac po drodze z 10 ratów (wszystkie zabiłemm aaaa zemsta yest slodka) na szczescie nic nie zginelo....huh
MicNeo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2004, 18:05   #65
Scizoss
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 02 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 35
Scizoss ma numer GG 5004103 Scizoss ma login Tlenu scizoss
Domyślny

Moja najgłupsza śmierć to taka - chodzę sobie po jaskini trolli (na bagnach, w drodze z Thais do Venore), chodzę sobie, rotworm, zabicie rotworma,parę trolli, chodzę sobie, (sick!!!) mino mage, 2 fireballe i 5 HMM, You Are Dead.


Ps. Wtedy miałem 8 lev.
__________________
In the life must be a psyholly idiot, or die...
Hevoe ..::.. Rubera ..::.. Paladyn ..::.. 15 lev ..::.. 6 mlev ..::.. 50/38 ...
Scizoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-02-2004, 05:20   #66
Entar Srebrna Tarcza
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2004

Posty: 62
Domyślny

Najgłupsza śmierć byłaby wtedy gdyby ktoś trenował AFK otoczyłyby potwory dołączył się PK i wtedy ten ktoś miałby lagi jak *******.Wyobrażacie sobie?
Pozdrawiam
Entar Srebrna Tarcza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-02-2004, 09:16   #67
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 34

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

Najbardziej się wkurzyłem, kiedy walczyłem sobie z 6 swampami i zabił bym je gdyby nie lost. Zalogowałem sie i 5 hp
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Gangrel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-02-2004, 18:10   #68
Winged Vallor
Użytkownik Forum
 
Winged Vallor's Avatar
 
Data dołączenia: 27 02 2004
Wiek: 36

Posty: 191
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 118
Poziom mag.: 68
Winged Vallor ma numer GG 8089546
Domyślny

Mnie zabil paladyn na 9lvl jak ćwiczyłem wszystko miałem w plecaku a mialem knaita na 15lvl. Nie mogłem nic zrobić bo wyłączyli prąd
__________________
"You know the real meaning of peace only if you have been through the war." - Kosovar
Winged Vallor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-03-2004, 12:56   #69
WizzArD
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 02 2004

Posty: 155
Domyślny

taa ja zginelem na 23 lvlu przez skeletona, przynajmiej tak pisze na stronce, a to bylo tak ze byly 3 bh i mie szkielety zablokowaly razem z kolegom i w calej kafejce wszyscy dostli kicki i poginelismy od bh :/ a na stronie pisze ze od skeletonuw :/
WizzArD jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-03-2004, 13:09   #70
Tomek89
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ja jak zaczynałem grać w tibie to z 5 raz na 1 levelu padłem na ratach bo mi sie torch kończył i nic nie widziałem
  Odpowiedz z Cytatem
stary 07-03-2004, 13:58   #71
Wiewiur
Użytkownik Forum
 
Wiewiur's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 35

Posty: 48
Wiewiur ma numer GG 4348101
Domyślny

ja na rooku uwierzyłem kolesiuwie ze mnie uleczy i wypiłem to co mi dała a była to trucizna wiec kaput
__________________
Nie lubie PK i lagów
Wiewiur jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-03-2004, 15:18   #72
Cerverius
Użytkownik Forum
 
Cerverius's Avatar
 
Data dołączenia: 04 03 2004
Lokacja: Gród Wojów Wrocławiem Zwany
Wiek: 37

Posty: 54
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: -- brak --
Świat: Astera
Poziom: 20
Skille: 54/55
Poziom mag.: 4
Cerverius ma numer GG 2766913 Cerverius ma login Tlenu cerverius
Domyślny

Aaaaaaaaaaaaaaa lol
Trza być naprawde inteligentmym aby dać sie tak zrobić
Buahahahaha
Widać że jesteś n00b'em Wiewiur


A wacając do tematu...
Mi sie głupia śmierć nie zdarzyła, ale jak byłem na polowanku z kumplem ten został ciężko ranny i zdezorientowany (bo nie znał terenu) zaczął uciekać w strone potwora :/

Zginął na miejscu
__________________
Moja postać :
Sir Mordimer Madderdin
Knihgt >>> Astera

Pozdrawiam wszystkich z Wrocka i z KRUKÓW !!

Sława !!
Cerverius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-03-2004, 15:41   #73
Pani Czarodziejka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 09 2003

Posty: 62
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Holbar
PS --> LUDZIE NAUCZCIE SIĘ PISAĆ !!! Nawet tego tematu nie mogłem wyszukać, bo ktoś nie umie pisać polskich znaków !!!
Sam sie naucz pisac. Z polskimi literami to mozesz list do babci napisac, a w internecie nei uzywa sie polskich znakow. n00b
Pani Czarodziejka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-03-2004, 19:37   #74
Warloczek
Użytkownik Forum
 
Warloczek's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004

Posty: 206
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Mój kumpel wlazł w fire na red hp.
A ja spanikowałem i zostałem zabity przez palka na 11lv ja miałem 13lv. zacząłem zwiewaćzamiast walczyćale to byl 1 raz.
__________________
Monument życia...
Warloczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-03-2004, 20:30   #75
Aexer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 111
Wyślij wiadomość przez ICQ do Aexer Aexer ma numer GG 4451684 Adres Jabbera do Aexer
Domyślny

Ja nie mam śmiesznej śmierci ale mój kumpel mial :

30lvl pallek killed by spider 8)
Aexer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-03-2004, 21:48   #76
Klikowski
Użytkownik Forum
 
Klikowski's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004

Posty: 71
Domyślny

Hehe ja miałem niedawno przesmiesznego deada, a raczej deady więc:
Sorc lvl 10 badam nowe tereny po drugiej stronie tunelu na bagnach kolo mostu dwarfów, przeszedlem na drugą strone zabilem rabbity, pod drzewem znalazlem 2 hamy, patrze a tu jakas jaskinia z stalagtytai czy stalagmitami i zejscie w dół ale ale normalne a nie zadna drabina ani dziura czy coś innego, więc tak sobie mysle, "bedzie cos dobrego to odrazu w lewo, w prawo i jestem nagorze , więc wchodze pierwsze co zobaczylem przedemna firefield i smok, niezdążyłem nawet strzalki wcisnąć i zgon , lvl spadl do 9 puzniej poszedlem w prawo od jaskini z smoczusiem wlazle a tu slim, to pierw zabawa w berka naokolo jaskini przy okazji zbadania jej, slim sie pomnozyl to w nogi, uciekam jest znow jaskinia z smoczkiem, patrze jakis kolo wszedl z full hp za chwilke wyszedl tez z full hp, wchodze a tu ..... nastała ciemność i napis "You Are Dead". i znów z dobitego lvlu 10 mam 9 , zdenerwowilem sie i niegram tą postacią .
__________________
Name: Woliwera
World: Calmera
City: Carlin
Vocation: Sorcerer
Lvl: 25 (i wciąż rośnie)
Mlvl: 34 (także rośnie)

Best Hits:
Weapon:
Fire Sword- 49
Spell:
Heavy Magic Missile-
Explosion- 128
Sudden Death-
Energy Wave-
Klikowski jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2004, 07:38   #77
driud
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 12 2003

Posty: 5
Domyślny

no ja wlasnie przed chwila zginalem przez laga , poszedlem sobie do kopalni dwarfow, wchodze sa 3 na raz, no to pyk i ich nie ma zadowolony ze nikogo nie ma schodze nizej, i w tym momencie ktos w sieci zaczal cos sciagac, i nawet nie zobaczylem co mnie zabilo, poprostu pokazalo mi sie okno do logowania, mymyslalem ze mass kick byl, loguje sie , patrze a tu nie mam plecaka, i skille w dol ,goscia z sieci zabije
driud jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2004, 08:00   #78
Dj Nekro
Użytkownik Forum
 
Dj Nekro's Avatar
 
Data dołączenia: 29 02 2004
Lokacja: Kraków

Posty: 588
Stan: Niegrający
Dj Nekro ma numer GG 3023961
Domyślny

a mnie przez lagi zabiły około 10 miśków ( )
__________________

do you think it was you who decided to come here ?
do you think it is you who makes the choises in your life ?
do you really think it matters what you think ?
it was destiny's path which brought you here...
without knowing it you have been chosen to witness this gathering of 25 thousands infected souls...
tonight you will learn about the ways of destiny's path...
after this your life will never be the same...

WWW.OVERBIZZ.INFO
Dj Nekro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-03-2004, 12:39   #79
Bigvirus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 02 2004

Posty: 216
Bigvirus ma numer GG 1493652
Domyślny hmm

gine tylko przy mass kickah
ale ostatnio gine tylko przez moja zabawe..
Lurowanie......
rox!!! 8)
Bigvirus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-03-2004, 17:41   #80
xqxq
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 02 2004

Posty: 7
xqxq ma numer GG 1672745
Domyślny

Przedwczoraj chcialem sobie pograc (okolo 19) i probowalem sie zalogowac. No to loguje sie, a ze okienko z napisem "Please wait while connecting to the game world"bylo juz przez jakies 5 minut, nacisnalem abort (ale sie jednak zalogowalem)

Nastepnego dnia loguje sie zdezorientowany w swiatyni. Patrze na tibia.com, a tam "Killed at level 19 by a rotworm". Nie stracilem nic oprocz skili i expa, ale zginac na 19 levelu od rota to rzadkosc
xqxq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:54.


Powered by vBulletin 3