Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-03-2004, 13:13   #21
Raimel
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 03 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 35

Posty: 107
Wyślij wiadomość przez ICQ do Raimel Raimel ma numer GG 7341740 Adres Jabbera do Raimel
Domyślny

Mój też został skasowany pt. Trenowanie Ale cóż
Raimel jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-03-2004, 13:22   #22
Polinik
Na emeryturze.
 
Polinik's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2003
Wiek: 41

Posty: 1,278
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Raimel
Mój też został skasowany pt. Trenowanie Ale cóż
Poniewaz od dyskusji na temat treningu jest odpowiedni, przyklejony temat.
Polinik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2004, 09:21   #23
Sitawuze
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 03 2004

Posty: 57
Domyślny

Teraz znowu usuneliście temat był o "Dawny AoL" zadałem tam pytanie już na nie go nie dostałem odpowiedzi a chyba co tyle doczytałem to tematy ciągną się aż wpadnie odpowiedz a ja odpowiedzi nie dostałem ;/ (hrhrhrhrrrr....)

__________________________________________

Nie zatrzymasz mnie jak zachodzącego słońca !!
Sitawuze jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-04-2004, 21:02   #24
Warloczek
Użytkownik Forum
 
Warloczek's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004

Posty: 206
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Skasowali bo pewnie był beznadziejny.
__________________
Monument życia...
Warloczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2004, 15:37   #25
Bobercjusz
Użytkownik Forum
 
Bobercjusz's Avatar
 
Data dołączenia: 20 09 2003
Lokacja: Poznań
Wiek: 34

Posty: 302
Bobercjusz ma numer GG 4940122
Domyślny

Ja mam takie pytanko.
Jak są naliczane posty?
Piszemy posta (stan postoff-100) nie na temat, moderator kasuje (99) i posta nie ma.
Piszemy posta (100), moderator zamyka temat. Ile wtedy mamy postów?
Piszemy posta (100), moderator kasuje temat. Ile mamy postów?
Piszemy posta (100 ), moderator zamyka a następnie kasuje temat. Ile mamy postów?


Napiszcie mi proszę (do modków bo się orientują) bo jest to jedyna rzecz, której nie rozumiem.
__________________
Ju Arj Djeat Fjor Majniland Nuób !!!!!11111
Bobercjusz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-04-2004, 09:23   #26
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

Licznik obejmoje ilosc postow obecnie w bazie danych forum, tak wiec skasowany temat postow mniej, zamkniety temat posty zostaja.
__________________
To juz koniec i nie bedzie wiecej.
Gremlin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2004, 07:26   #27
Avanti Sorcerrer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 04 2004

Posty: 94
Avanti Sorcerrer ma numer GG 7290369
Domyślny Ekhm...

Zgadzam sie co do all o kasacji i usuwaniu .... ale czemu zamkneliscsie moj temat o 100 lvla + ?? JA go nie ksonczylem ... wchodze po szkole zeby dokonczyc a tu ZOONK zamkniejte ;/

Bardzo porsze o otwarcie go na dziesiejszy dzien gdyz bardzo chcailby go dokonczyc .... Zgory thx.

(tzn domyslam sie ze po to zakneliscie ze ppl tam nie dawal glupich postow ale plx na dzisiaj owurzcie plx)
Avanti Sorcerrer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2004, 09:18   #28
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

re: Up
W temacie zaczelo sie wielkie powtazanie typu:
Gottar, Paladinka
Paladinka, Gotter

Nie mialem wtedy czasu czyscic, a pozniej zapomnialem

Pozatym bo ja wiem czy to taki dobry pomysl podawac wszystkich lvl 100+?

Sam osobiscie znam 2 osoby na Secura ktore sa chodz czesciowo polakami z lvl 100+ a jednak kryja sie z tym dosyc mocno.

W sumie chetnie uslyszal bym na ten temat opinie innych moderatorow (mozecie pisac na PW).
__________________
To juz koniec i nie bedzie wiecej.
Gremlin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2004, 07:17   #29
Barwuś
Użytkownik Forum
 
Barwuś's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2004

Posty: 55
Barwuś ma numer GG 2798261
Domyślny Why?!

Ja rozumiem że kasujecie posty dla naszego dobra itd itp.. wczoraj utworzyłem liste treningową chciałem żeby się wpisali wszyscy mający problem ze znalezieniem osoby do treningu bo zauważyłem że taki istnieje. Mój post został usunięty, przeglądając forum zauważyłęm że temat typu "szukam osoby do treningu" jest od kilku dni... nie lepiej było by go zastąpić moim? więcej osób by skorzystało
__________________
Danubia - Thais - Umcia-umcia - Druid - 22 lvl - 33 mlvl - skills: 20/23
Nie buj się wstawiania "+" i "-" jeśli swoim postem pomogłęm Ci, to plx daj mi "+", a jeśli moje posty utrudniają Ci kożystanie z forum nie obraże się na uzasadnionego "-"
Barwuś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2004, 20:54   #30
Ratko
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 05 2004

Posty: 14
Domyślny

a wy co robicie?
tak samo temat do nabijania postow
Ratko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2004, 12:38   #31
Sitawuze
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 03 2004

Posty: 57
Domyślny

Rozumiem że musicie sprzątać smieci ale jest tam mowa o dawnego aola no i chyba nie powiedziecie że byście nie chcieli żeby on wrócił po update

------------------------------------------------------------------------

Nie zatrzymasz mnie jak zachodzącego słońca !!
Sitawuze jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-06-2004, 23:11   #32
czarownik iwanow
Użytkownik Forum
 
czarownik iwanow's Avatar
 
Data dołączenia: 18 06 2004
Lokacja: Silesia
Wiek: 35

Posty: 70
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Pacera
Poziom: 67
Skille: 21/27:]
Poziom mag.: 60
Domyślny

no a czemu skasowaliscie mojego z zapytaniem co mam zorbic jak mi gm dal bana za to ze mu nie chcialem tarczy oddac??
__________________
czarownik iwanow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-06-2004, 23:17   #33
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez czarownik iwanow
no a czemu skasowaliscie mojego z zapytaniem co mam zorbic jak mi gm dal bana za to ze mu nie chcialem tarczy oddac??
Jak przeczytasz FAQ to sie dowiesz czemu.
GM nie spyta cie o sprzet.
__________________
To juz koniec i nie bedzie wiecej.
Gremlin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-06-2004, 09:18   #34
Rspect and Peace
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Nawet mi sie nichce czytać, chyba chcą sie popisac swoją władzą to kasują posty, niech skasują wszystkie bo napewno 99% z nich już była

zawsze Qrwa jak napisze nawet nhormalny post to mi go skasują, tyle że jak ja wczroaj zrobiłem temat o tym :
"Gdzie według was zrobić palka " to mi go skasowali nie wiem czemu? chodziło mi o to że gdzie się opłaca palkiem grac, bo ceny w gure i w doł itd...
a palek lote ma duza...
ok koncze
to tez mi skasujecie? lol
leje na to
nara
  Odpowiedz z Cytatem
stary 22-06-2004, 14:49   #35
Haker
Użytkownik Forum
 
Haker's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2003
Lokacja: London
Wiek: 36

Posty: 230
Stan: Na Emeryturze
Imię: Bart Reed
Profesja: Elite Knight
Świat: Olympa
Poziom: 100
Haker ma numer GG 84729764
Domyślny Bozie

Powiem tyle ze temat zalozylem, rozpisalem sie w nim, wlozylem w niego serce. A wy go skasowaliscie! Mam prosbe : Jeśli usuwacie cos mojego to chociaz msg napiszcie
__________________
Każdy ma swoje priorytety...
Haker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-07-2004, 23:02   #36
Abdul
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 09 2003
Lokacja: Wroclaw

Posty: 196
Domyślny

Jezli mam dostac bana za ta wypoweidz co teraz bedize to bedzie za przeproszeniem widac poziom forum.
Moim zdnaiem wy modkowie wiekszosc ale nie wszyscy czasami kasujecie posty bez dobrego powodu typu "za dzuo postow napisales w ciagu godziny" a jezeli ktos sie udizela i w ten sposob komus pomaga lub wyraza opinie to jest zle ? jezeli tak to dajcie limity typu 1 post na godizne lub dobe.Ja mialem kilka razy ze dalem pomonicza rade ktorej niktn ie wymienil a co a to dostalem ? Skasowanego posta i czemu ma to sluzyc ?? Za wolno reagujecie a czasami za szybko ale w sprawach nie potrzebnych az takiej "reakcji".
Kasujecie tez posty jezli ktos wyraza swoja opinie ale ta negatywna tez nie wiem czemu to sluzy. Wiecej mi sie nie chce pisac na temat tego problemu bo co to mi da ? BANA ? I jak mozecie nie edytujcie postow bo to jest moje zdanie a w ten sposob zmieniacie wypowiedz autora ;] Zrobicie cos ...
Jezli sa jakeis bledy lub cos czego nie kminicie to srry bo mam swoje powody
Abdul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-07-2004, 01:17   #37
Vanessa
eX Moderator
 
Vanessa's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2004

Posty: 309
Domyślny ;(

Chciałam wyrazić moje skromne zdanie na temat kasowania/zamykania tematów przez moderatorów.
Rozumiem, że moderatorzy są od tego, aby pilnować porządku na forum (abyśmy nie musieli czytać wypowiedzi typu "ta tibia to głupia gra, a wszyscy, którzy w nią grają to... /tu wstaw dowolny obraźliwy epitet/).
Wiem też, że większość użytkowników nie zna regulaminu i trzeba po prostu nad tym wszystkim panować.

Jednak może ktoś wyjaśni następującą sytuację:

1) Ktoś zakłąda temat o kupowaniu czarów przez druida w Ab'Dendriel. Możliwe, że temat taki był już poruszany. Możliwe, że ja nie umiem użyć opcji "szukaj". Możliwe, że odpowiedź na pytanie zawarte w temacie jest oczywista. Jednak chyba niezupełnie, skoro ludzie w temacie wypowiadają się i każda kolejna wypowiedź wnosi coś nowego do tematu. Okazuje się, że narzucająca się od razu odpowiedź, że druid kupuje czary w swojej gildii jest blędna. W miarę kolejnych wypowiedzi (każdy dorzuca coś z własnego doświadczenia) temat się rozjaśnia.
I co robi moderator??? Tak, kasuje temat.

2) gość zakłada temat o wdzięcznej nazwie "Pomocy!!!", w którym to pyta, ile postów musi mieć, aby dostać runkę pod nickiem.
Hmmz...i co robi moderator??? Nie, nie kasuje tematu. On ZAMYKA temat!!!

Czy teraz może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego wartościowe tematy są kasowane, a te niezbyt mądre zamykane???
Bo ja tego zrozumieć nie mogę....
__________________
Ph3ar

Chwilowo mnie nie ma, przepraszam

bobo!
Vanessa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-07-2004, 21:08   #38
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

Cytuj:
bez dobrego powodu typu "za dzuo postow napisales w ciagu godziny" a jezeli ktos sie udizela i w ten sposob komus pomaga lub wyraza opinie to jest zle ?
Z regoly za zbyt duza ilosc postow na godzine nikomu nic sie nie dzieje, ale jesli ktos typowo nabija posty to albo dostaje upomnienie, a jak mam nadmiar czasu to wywalam jego posty nic nie wnoszace, przyklad:
Ktos wchodzi do dzialu zdjecia/filmy i pisze we wszystkich tematach z ostatnich 5 miesiecy: "super screeny", "fajny loot" (ostatnio nawet nie sprawdza czy screeny dzialaja jeszcze).

Cytuj:
Ja mialem kilka razy ze dalem pomonicza rade ktorej niktn ie wymienil a co a to dostalem ?
O ile dobrze pamietam to bylo jedno z tych: "Idzcie na trole/roty tam fajny exp i nawet kaska niezle leci"?

Cytuj:
Za wolno reagujecie a czasami za szybko ale w sprawach nie potrzebnych az takiej "reakcji".
Mozesz podac normy czasowe rekcji na:
Postowanie, Quest Spoiling, Lamanie regulaminu, Wyzywanie i Obrazanie?
Nie bede sie czepial detali, z dokladnoscia do 10 sekund wystarczy i na przyszlosc bedziemy kasowac w sam raz a nie za wczesnie albo za pozno.

Cytuj:
jak mozecie nie edytujcie postow bo to jest moje zdanie a w ten sposob zmieniacie wypowiedz autora ;] Zrobicie cos ...
I jak tu takim dogodzic, dopisywalismy sie pod to marudzicie ze postujemy, dopisujemy sie w to marudzicie ze edytujemy.

Cytuj:
Rozumiem, ze moderatorzy sa od tego, aby pilnowac porzadku na forum (abysmy nie musieli czytac wypowiedzi typu "ta tibia to glupia gra, a wszyscy, którzy w nia graja to... /tu wstaw dowolny obrazliwy epitet/).
Od tego jest autocenzura a nie moderatorzy

Cytuj:
1) Ktos zaklada temat o kupowaniu czarów przez druida w Ab'Dendriel. Mozliwe, ze temat taki byl juz poruszany. Mozliwe, ze ja nie umiem uzyc opcji "szukaj".
Mozliwe ze mozesz sie nauczyc uzywac opcji szukaj.
Mozliwe ze inni odpowiadaja tylko dlatego zeby nabic posta (popatrzcie ile odpowiedzi ma temat z pytaniem o ceny a ile jest odpowiedzi w specjalnym do tego celu zalozonym temacie gdzie powiedzialem ze bede czyscil stare posty).
Mozliwe ze mamy 40-90k uzytkownikow.
Mozliwe ze mamy 100-200 uzytkownikow dziennie z ktorych jesli tylko polowa zechce zalozyc 1 temat "ktory juz byl" to bedziemy dziennie miec 2-3 strony pytan gdzie isc na smoka, od jakiego lvl isc na smoka, czy dam rade zabic smoka, gdzie expic, gdzie zarabiac kase, czy dam rade zabic smoka - jak dla mnie to strata miejsca na serverze i duze utrudnienie dla uzytkownikow ktozy chca uzywac "szukaj".

Cytuj:
On ZAMYKA temat!!!
Dostal odpowiedz i po co dalej krecic temat?
Zeby taki Pawelek i Bysiek (zbierznosc imion przypadkowa ) mogli go zwyzywac jeszcze od noobow i powtorzyc dokladnie to samo co bylo powiedziane w drugim poscie?

Cytuj:
Czy teraz moze mi ktos wyjasnic, dlaczego wartosciowe tematy sa kasowane,
Co rozumiesz przez wartosciowe tematy?
Jak dla mnie wartosciowy temat to ten ktory wnosi cos nowego, a nie kolejne pytanie na ktore mozna znalezc odpowiedz w poradniku, albo innym przyklejonym temacie.
Pamietam swojego czasu na gery.pl przestalem zagladac bo wiekszosc tematow byla w stylu:
Jestem (tu profesja), mam (tu lvl) i skille (tu skille) czy dam rade zabic SMOKA.
Albo ktory lvl musze miec na SMOKA.
__________________
To juz koniec i nie bedzie wiecej.
Gremlin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2004, 15:22   #39
Vanessa
eX Moderator
 
Vanessa's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2004

Posty: 309
Domyślny

@Gremlin
Nie zrozumiałeś mnie...
Po pierwsze, z tym, że moderator zamyka temat chodziło mi o to, że właśnie ten temat nadawał się do kasacji (chyba nie sądzisz, że pytanie, ile trzeba mieć postów, żeby dostać runkę cokolwiek wnosił).
I uprzedzę Cię. Ja nikogo nie pouczam. Ale chyba swoje zdanie wyrazić mogę.
Poza tym, jeśli chodzi o temat z druidem. Żal mi go bylo i z tego co zdążyłam zauważyć, ludzie wcale nie nabijali tam postów, tylko odpowiadali na pytanie.
Problem ten (o druidzie) wyniknął na IRC-u i wiesz co? Nikt nie potrafił odpowiedzieć, ani userzy, ani moderatorzy. Dlatego dobrze się stało, że gość taki temat założył.
Jeszcze jedno...ja umiem używać opcji szukaj, zawsze to robię i zawsze robiłam jak czegoś nie wiedziałam. Rozumiem, że jesteś moderatorem i że masz dużą wiedzę i doświadczenie. Ale nie jest to powód, żeby traktować innych "z góry".
A jesli masz odpowiedzieć coś, żeby mi udowodnić, że tu jestem nikim, to proszę nie rób tego.
__________________
Ph3ar

Chwilowo mnie nie ma, przepraszam

bobo!
Vanessa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2004, 15:41   #40
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Tutaj zgodze sie z Vanessa

My tez popelniamy bledy, Gremlin jest jednym z moderatorow ktory najwiecej pracuje na forum. A jak sie widzi juz po raz 100x ten sam temat to czasem w oko wpadnie odpowiedz bezsensowna w nim i do kasacji. Z tego co wiem to tamten temat byl dobry, ale bledy sie zdazaja kazdemu. Popadamy czasem w rutyne...

P.S. Vanessa umie uzywac opcji szukaj

A ten temat jeszcze poruszmy miedzy modami...
Dr. Omader jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:19.


Powered by vBulletin 3