Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-01-2006, 13:41   #61
Hieyan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 05 2005

Posty: 1,242
Stan: Usunięty
Domyślny

Ja myśle, że można by wprowadzić coś takiego, co jest wykożystywane w counter-strike. Mianowicie Cheating-Death. Bez tego programu niemożna byłoby się zalogować na serwer.
Hieyan jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-01-2006, 15:26   #62
Nyksus
Użytkownik Forum
 
Nyksus's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 660
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 85+
Skille: 82+
Poziom mag.: 16
Nyksus ma numer GG 9762142
Domyślny Re:

A ten program wyłącza wszystkie boty czy coś?
__________________
Fajni Chlopacy _/
Nyksus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2006, 21:01   #63
Szkut
Zbanowany
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Lokacja: Tczew
Wiek: 32

Posty: 680
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Thoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hiey
Ja myśle, że można by wprowadzić coś takiego, co jest wykożystywane w counter-strike. Mianowicie Cheating-Death. Bez tego programu niemożna byłoby się zalogować na serwer.
tylko ze masz cd hacka czyli wejdziesz bez cd i masz jeszcze czita
Szkut jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2006, 22:10   #64
Yoshu Thor
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

TBI - Szajs xD

Jezu ludzie co to jest...ci z tibia.org.pl powariowali juz chyba do reszty xD Przeciez to psuje caaaaaałą satysfakcje z gry...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2006, 09:31   #65
Jerkov Thundersword
Użytkownik Forum
 
Jerkov Thundersword's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2004

Posty: 635
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Anteks
Uspokuj sie chłopie..
Przecież macro zawsze było, jest i będzie..
Jak narkotyki..
pozdrów brata używającego TBI
Nooby oszuści, debile i cheaterzy (w tym macro userzy) zawsze byli są i będą, gdyż inteligencja na tym świecie wymiera właśnie przez takie podejście jak twoje.
Jerkov Thundersword jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2006, 10:05   #66
Anterax
Użytkownik Forum
 
Anterax's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 34

Posty: 43
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Antica
Anterax ma numer GG 1943598
Domyślny

TBI jest dla noobów którzy grać normalnie nieumieją bo dla nich np.skillowanie do 80+ dla nich jest monotonne i bezsensu jak można włączyć bot i posprawie a ludzie którzy się męczą przynajmniej mają honor i godność
Anterax jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2006, 11:53   #67
Arturos
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Zwalczajmy tibia.org.pl -.- same haki tam
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2006, 13:15   #68
alz
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Przydałby sie jakiś antyhack... cipsy musze o tym pomyslec -,-
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2006, 14:19   #69
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 37

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Domyślny

Nikt cię nie nauczył, że najsłabszym ogniwem każdego zabezpieczenia jest człowiek? Wam to by się myślenie przydało, i wiedza o tematach, na które się wypowiadacie.
__________________

Dżizas!
$corcerer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2006, 14:48   #70
matkow21
Użytkownik Forum
 
matkow21's Avatar
 
Data dołączenia: 25 05 2005
Lokacja: stare pudelko pod monopolowym

Posty: 185
Stan: Na emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Szambiarze
Świat: Mój nos
Poziom: 1mm
Skille: 85/50
Poziom mag.: 19
Domyślny

Phi...Ja osobiście kiedyś używałem macro ale tylko dla light hacka.
Teraz nieużywam bo po 1 mana się regeneruje knightowi na tyle szybko ,że takie utevo luxy mogę zrobiĆ 4 zanim znikną.Expienie przy pomocy botów np Ng nie ma sensu rokkgard fajnie się przechodzi jak dla mnie lubię rookgard szczególnie z paccem a nawet bez niego zrobie 8 lvl w 3 godziny nie ma sensu skilowanie na bocie bo ktoś cię może zabić.Pewnie powiecie ,że na światach non pvp morzna w taki sposób łątwo i szybko.A co jak ktoś zluruje wam w kupę potworków co fajnie się gra??
__________________


[01:39:41] matkow21 napisał(a):no dobra jesteś pedałem cieszysz się?
[01:39:42] grim1234 napisał(a):no ja jestem caly czas

Ostatnio edytowany przez matkow21 - 14-01-2006 o 17:05. Powód: Sporo błędów
matkow21 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2006, 15:28   #71
Mloda1348
Użytkownik Forum
 
Mloda1348's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2005
Wiek: 33

Posty: 46
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Azura
Domyślny

Ja to uzwywalam kiedys ale to bezsensu jesli chce ktos swiatelko to niech zainstaluje mc bedzie mial caly czas....A TBI to moim zdaniem okropne gowno dla mnie sie nie przydawalo i wole sama trenowac na swoim lv i mlv przynjamniej wiem ze wlozylam w to sporoo pracy
Mloda1348 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2006, 15:31   #72
janzonus
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

pozwólcie(nawet jak nie pozwolicie to i tak to napisze) że zacytuje kilku użytkowników tibia.org.pl:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spleen
Oczywiscie, ze potrafilbym dodac do bota "keyloggera" w taki sposob, ze wykrycie go byloby niemozliwe bez naprawde zaawanasowanej wiedzy dotyczacej np. assemblera...

i gdybym chcial to zrobic, to juz dawno bym to zrobil... ; )
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zari14
jak speelen by chcial by mogł podrzucić keya ale po co mu to?
tyle osob urzywa tbi że jakby dostawał wszystkie pasy to by siedziac 24/7 nie zdażył wszystkich kont schackować a pozatym wiekszość to sorce i druty ktore afkują na tbi
a pozatym mosiał by mieć chary na wszystkich światach i co by robil z itemkami? raz na miesiac wielka wyprzedaż u speelena możesz sobie odkupić wszystko co straciłes. bez sensu
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Khanar
gdyby w tbi był keylogger, tibia.org.pl skończyła by po miesiącu tak jak inne freepacc.xx.org.pl.pl.swe/keylogger/suptobic???myakond.phphtml*****
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ca1
Kilka osób niemoże zrozumieć że ktos to robi dla idei.. a nie tylko o po to by shakować, przecież jak by chciał to by schakował kilku-kilkudziesięciu high lvlowców .

Po prostu ludzka zazdrość - on cos ma - ja niemam - to musze mu to zabrać lub zniszczyć. Tu chodzi o reputacje i sławe.

Ostatnio edytowany przez janzonus - 14-01-2006 o 15:38.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2006, 15:42   #73
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

@UP : spodobal mi sie ostatni cytat.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ca1
Kilka osób niemoże zrozumieć że ktos to robi dla idei.. a nie tylko o po to by shakować, przecież jak by chciał to by schakował kilku-kilkudziesięciu high lvlowców .

Po prostu ludzka zazdrość - on cos ma - ja niemam - to musze mu to zabrać lub zniszczyć. Tu chodzi o reputacje i sławe.
Nie ma to jak slawa po oszukiwaniu... Szczerze - gdybym mial wybierac, wolalbym jednak zostac "szarym graczem".
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2006, 15:49   #74
Fenixon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 08 2004

Posty: 47
Domyślny

Jeszcze nikt nie zostal shackowany przez TBI wiec z oskarzeniami typu "to keylogger" powstrzymajcie sie dopoki nie bedziecie mieli sensowanych dowodow -.-
Fenixon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2006, 15:53   #75
janzonus
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Oto graść kolejnych cytatów.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wi5nia
Pamietajcie jak ktos was haknie to nie bedzie wna Spleena, to bedzie wasza wina gdyz wiedzieliscie ze jest jakies ryzyko uzywania chatów.
co nie znaczy ze jak używacie tbi to haka macie jak w banku
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Messerschmitt
Sądzę, że ta strona (tibia.org.pl) jest dość dużym wortalem i raczej nie może sobie pozwolić na tego typu przekręty, choćby nawet dlatego, że jeśli ludzie raz się tu nadzieją to stracą zaufanie i serwis może się pakować.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2006, 16:00   #76
Vaxupoto
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 09 2003

Posty: 32
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nyksus
A skąd wiesz czy spleen nie jest taki? Żeby tak powiedzieć to musiałbyś go znać na prawde długo w co wątpie. Ty go wogóle nie znasz więc nie masz podstawy do takiego mówienia ;/

jesli bycie modem na tibia.org.pl przez okolo 1,5 roku i dosc czesto rozmowy ze spleenem via gg sa dla ciebie uhm... "podstawa" to ci gwarantuje, ze spleen nie jest glupim dzieckiem ; )

teraz ogolne streszczenie tematu

1.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez 80% postów w temacie"
macro, to zlo, wszyscy to n00by, nie umieja grac bez hackow, nie maja radosci z gry!!! nupy!!!11
No ok. sa tacy. ich wybor kij wam do tego co robia ... tak strasznie to przezywacie moi mali biedni uczciwi gracze ; ) szlachetni obroncy dobra przed znieprawieniem... ; )))

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ktostam(to takim ogolny sens tamtej wypowiedzi ; )
ludzie skillujacy do 80 bez macra to uczciwi gracze, cziterzy nie poznaja radosci plynacej z samej gry"

łiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :lol: wszyscy lubimy masochizm a jak chcemy go uniknac i wyjsc gdzies irl to jestesmy ZLO, cziters i w ogole ; p


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pryszczatek
shackowali mnie!!!! sciagnalem tbi i mnie shackowali!!!oe nupy, debile ;!!!!; <
rotfl... smiac sie czy plakac ; (


Pozdrawiam ekipe tibia.pl i gratuluje trzezwo myslacych uzytkownikow, ktorzy rozumieja implikacje faktu "co by bylo gdyby serwis tibia.org.pl mial keylogga w swoim downloadzie"... ; )'

Ostatnio edytowany przez Vaxupoto - 14-01-2006 o 16:01.
Vaxupoto jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2006, 16:01   #77
AbandonAllHope
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 07 2005

Posty: 22
Domyślny

Czytając wasze komentarze (przynajmniej niektórych z was) bardzo się ubawiłem. Pomijam już sprawę czy tbi wysyła passy bo tu wystarczy mieć dobrego antywira z funkcją sprawdzania kodu, dobrego firewalla i program sprawdzający procesy zachodzące w komputerze żeby nie bać się że cię zhackują.
Jakaś wypowiedź wyżej mówiła o braku szacunku dla twórców tibii. Według mnie twórcom tibii zależy przede wszystkim pieniądzach a nie na uczciwości graczy.
A co do samych graczy używających tbi,tibiaauto czy innych botów to już ich prywatna sprawa. Można iść przez życie przestrzegając na każdym kroku zasad albo można łamać te zasady lub naginać je do własnych potrzeb dla własnej korzyści. Kto więcej osiągnie?
Graczy oszukujący w tibii płacą za nabite skille,lvl,mlvl czy zdobyte runy strachem o własną postać gdy zostawią ją na noc albo podczas jakiejś imprezy, ryzykiem bana i smierci. Większe ryzyko=większa nagroda jak w rl. A teraz kto jest bardziej żałosnym człowiekiem koleś który gra w tibie 8-12h dziennie i patrzy się w ekran podczas skillowania i robienia run czy koleś który dba o swoje normalne życie jednocześnie chcąc nadążyć za maniakami? Dla mnie odpowiedź jest jasna...
AbandonAllHope jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2006, 16:46   #78
Paul Morello
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 10 2005

Posty: 8
Domyślny

Ty chyba [ P O J E B A N Y ] jesteś możesz sobie sam nie używać TIB'i który jest świetnym programem, tak jak cała strona www.tibia.org.pl do tibia.pl nic niemam ale... no właśnie o gustach się nie dyskutuje więc proszę Cię Stul Pysk -.^
Paul Morello jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2006, 20:11   #79
dimi
Użytkownik Forum
 
dimi's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2006

Posty: 63
Profesja: Sorcerer
Świat: Nebula
Domyślny

wezcie nie komentujcie tbi !!!!! gdyz=by spleen przez nie hackowal to chyba 80% polakow grajacych w tibie nie miala by kont a tibia.org.pl nie byla by najpopularniejsza strona o tibi w polsce xD
boty sa, byly, i beda i nikt tego nie zmieni a ty tworco teamtu jak nieuzywasz zadnych botow to sie ciesz a nie plujesz sie na innych !!!!
ktos bardzo madry udostepnil nam udogodzienie to z niego ludzie korzystaja a jesli ci to przeszkadaz to niegraj w tibie

moze mi jeszcze powiesz ze niesciagasz w szkole bo to oszustwo i niechcesz tak robic bo ktos inny musi sie uczyc kilka godzin zeby miec 5 a ty napiszez sciage w 30 min i tez masz 5 wez chlopcze wyluzuj

a ten tekst mnie rozje*** zwalczajmy tbi xD
dimi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2006, 20:25   #80
Gatho Gokhinin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 02 2005
Wiek: 32

Posty: 215
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Pythera
Poziom: 110
Skille: 90/89
Poziom mag.: 7
Domyślny

Nie bronie TBI(niee, nie uzywam) ani tibia.org.pl, ale jak chcesz ściągnąć TBI to jest JASNO I WYRAŹNIE napisane, że ściąga się to na swoją własną odpowiedzialność, a ten program jest nielegalny.. Śledząc forum ~org.pl, doszedłem do wniosku, że Spleen (czyli twórca tbi) na pewno nie chce hackować takiej ilości kont (bo przecież TBI jest bardzo popularna- niestety, to jets nielegalne a wększość userów to nasi rodacy)..
Takie jest moje zdanie, cheatów osobiście nie uzywam, a tibie.pl i tibie.org.pl traktuje tak samo- jak źródło wiedzy o tibii oraz jakiejś rady na nudę!!
Gatho Gokhinin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:23.


Powered by vBulletin 3