Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-11-2009, 16:26   #61
Aphino
Użytkownik Forum
 
Aphino's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2008
Lokacja: Chociwel, Zachodniopomorskie

Posty: 367
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Skille: 79/74
Poziom mag.: 4
Aphino ma numer GG 13694547
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Beh0lder Pokaż post
Ahh jest szansa ,że w podobnych warunkach jak były jakis czas temu (tam kilka mld/mln lat..) ludzkość się odrodzi.Teoretycznie.

@alb
Biali nie wyginą =].Ujemny przyrost jest głownie we wschodnich krajach europy czyli co najwyżej my wyginiemy ;d.Zachod ma dodatni przyrost naturalny.
Specjalnie dla Ciebie wszedłem na wikipedię i prosze poczytaj Jest ujemny w niektórych krajach Europy jest dodatni....(Co nieco pamiętam jeszcze z 2 gim jak nam pani o tym opowiadała..)

Gęstość zaludnienia

Średnia gęstość zaludnienia w Europie (bez europejskiej części Rosji) to 64 os./km², zaś wliczając europejską część Rosji – 32 os./km². Największa gęstość zaludnienia występuje w Monako (16 718 os./km²), Gibraltarze (4500 os./km²), a także na wyspach: Malcie (1 261 os./km²) i Wyspach Normandzkich (774 os./km²). Spośród dużych krajów europejskich największą gęstość zaludnienia posiadają Holandia i Belgia i jest to odpowiednio 382 i 342 os./km². Najmniejsza gęstość zaludnienia występuje na norweskich wyspach Svalbard (0,05 os./km²), a z niepodległych krajów – na Islandii (poniżej 3 os./km²), a także w Norwegii i Finlandii.

Od lat 90. przyrost naturalny w Europie jest niski, w 2004 r. wynosił średnio ok. 2‰, przy czym w 18 państwach ujemny – najniższy na Ukrainie (−5,9‰), w Rosji, na Łotwie i w Bułgarii. Najwyższy przyrost naturalny występuje w Albanii (10‰) i Irlandii (6,6‰).

Średnia długość życia wynosi 78 lat.

Ludność miejska stanowi 73% populacji.
__________________



Lotnictwo<3

Bóg, Honor, Ojczyzna
Aphino jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-11-2009, 16:31   #62
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mazur199 Pokaż post
atak na WT, A.Hitlera, bombe atomowa i wiele innych, musialbym odkurzyc ksiege jego przepowiedni : P
I coś jeszcze z księżna Diana było.


słyszałem tez ze Nostradamus mówił ze pierwszym takim tyranem będzie Napoleon , drugim Hitler a trzecim jakiś arab który urodzi się wtedy gdy czarny papież będzie na tronie , Benedykt czarny nie jest , ale popatrzcie w jego herb...


Was nie interesuje los świata , Narodu itp. ?? Nie mogę zrozumieć jak można mieć jakieś kompleksy i problemy a nie widzieć zagrożeń które mogą zniszczyć Swat/Kraj itp. Nie mowie do wszystkich , ale tacy ludzie są krótkowzroczni i są zwykła szara masa bez ambicji... Co wam z zawodu , pieniędzy itp. Powinniśmy po sobie coś zostawić , albo przynajmniej nic nie zepsuć...


Up.

w tych danych nie jest napisane ze Białych ludzi , a to o tym był temat... nie wliczając arabów , murzynów i innych takich do statystyki na zachodzie był by o wiele bardziej ujemny niż u nas.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 08-11-2009 o 16:33.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2009, 16:33   #63
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion
Ja też na początku napisałem spokojnie. Nerwy zacząłem tracić w momencie, gdy okazało się, że nieważne co napisze - zostanie zlane. Naprawdę nie jest to miłe. Człowiek przygotowuje się do dyskusji, szuka argumentów, zastanawia się jak coś przekazać. A co dostaje w zamian?
Bardzo przemyślane argumenty w stylu (...)
Zadziwiające. Zacytowałeś fragment mojego akapitu, a teraz z drugiego fragmentu mojej wypowiedzi mogę odpowiedzieć Ci na ten Twój, nowo powstały tekst. (jeszcze nie potrafię nazwać takiego zjawiska)
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor
Niektórzy chyba zapomnieli, że każdy ma prawo mieć własne zdanie w każdej sprawie. Z drugiej strony - nikt nie zabrania podejmowania z taką osobą kulturalnej i merytorycznej dyskusji mającej na celu przekonać odbiorcę do swoich racji tudzież wymianę poglądów.
Teraz odwrotne myślenie. Jestem Thoro. Twoje argumenty wydają mi się totalnie bezsensowne, a to co do Ciebie piszę spływa jak po kaczce. Różnica między nami jest taka, że ja wciąż potrafię zachować kulturę wypowiedzi.

Zauważasz podobieństwa i różnice? Jeżeli nie pasuje Ci rozmowa z kimś i uważasz, że do niczego nie prowadzi, to proponuje zaprzestać jej, zamiast "tracić cierpliwość" i wyciągać na wierzch teksty rodem z rynsztoku.

Nie oszukujmy się - nikt tu nie jest specjalista. Argumenty w tym wypadku to pojęcie względne. Dla mnie te argumenty które przedstawiłeś mogę sobie wsadzić, no i co z tego, skoro to moje zdanie? Tak samo myślisz Ty w stosunku do Thoro.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 08-11-2009 o 16:35.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2009, 16:47   #64
Morganin
Zbanowany
 
Data dołączenia: 24 11 2007
Lokacja: a huj ci do tego
Wiek: 47

Posty: 170
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: a huj ci w dupe
Poziom: big
Skille: hoho
Poziom mag.: ..
Domyślny

hodzą suhy, rze koniedz świat bendzie w 2012 rogu z pofotu ojro na Polzce i Ókrajnie
Morganin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2009, 17:37   #65
Chory_Pastor
Użytkownik Forum
 
Chory_Pastor's Avatar
 
Data dołączenia: 30 03 2009

Posty: 93
Domyślny

ey, boje sie! co mam robic? nie piszcie wiecej bo sie boje plaxx!!111!
Chory_Pastor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2009, 17:39   #66
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Teraz odwrotne myślenie. Jestem Thoro. Twoje argumenty wydają mi się totalnie bezsensowne, a to co do Ciebie piszę spływa jak po kaczce. Różnica między nami jest taka, że ja wciąż potrafię zachować kulturę wypowiedzi.

Zauważasz podobieństwa i różnice? Jeżeli nie pasuje Ci rozmowa z kimś i uważasz, że do niczego nie prowadzi, to proponuje zaprzestać jej, zamiast "tracić cierpliwość" i wyciągać na wierzch teksty rodem z rynsztoku.
Dobrze.
Przepraszam, poniosło mnie.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2009, 17:41   #67
Chory_Pastor
Użytkownik Forum
 
Chory_Pastor's Avatar
 
Data dołączenia: 30 03 2009

Posty: 93
Domyślny

UP

ojojojojo wybaczam

ej a co robic jak nagle bedzie koniec swiata??jak nas zaskoczy???: O:O:O:OO plaxx ja chce skonczyc 13 lat bo w 2012 akurat bede mial 13 lat..!!!
Chory_Pastor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2009, 17:55   #68
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez thoro Pokaż post
Czy ja kiedykolwiek wspomniałem coś o Greenpeace? To po pierwsze.
Po drugie, skąd możesz wiedzieć jaki ja jestem? Nie znasz mnie, a od razu piszesz, że moje intencje są nieczyste. Wszystkich ludzi mierzysz swoją miarą, myślisz że jeżeli Ty masz innych w dupie, to każdy jest taki sam.

Na prawdę, to co piszesz dotknęło mnie głęboko. Potem ludzie sie zastanawiają, jak człowiek mógł dopuścić do Holocaustu, jak ludzie mogli się upadlać, zabijając innych w imię ideologii.

Takie jednostki jak Ty powinny być zamykane w więzieniu. Jesteś skłonny do popełniania najgorszych przestępstw, nie masz żadnego poszanowania dla drugiego człowieka, nie mówiąc już o zwierzętach. Zabijesz dla własnego komfortu. Wstyd mi za ciebie.
To śmieszne, że chcesz kogoś zamykać w więzieniu za ideologię, a tuż wcześniej uznajesz zabijanie w imię ideologii za upadlające.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2009, 18:25   #69
thoro
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 04 2007

Posty: 545
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Tyle na ten temat ode mnie. Ktoś chce normalnej, kulturalnej dyskusji? Niech przedstawi argumenty. Puste słowa i slogany, niezależnie jak ubrane będą bezwartościowe.
Ty na razie wogóle nie przedstawiłeś swojego stanowiska, więc nie mam się do czego odnieść.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
To śmieszne, że chcesz kogoś zamykać w więzieniu za ideologię, a tuż wcześniej uznajesz zabijanie w imię ideologii za upadlające.
Jego ideologia jest groźna, jak faszyzm. Nie wiem czy wiesz, ale faszyzm też jest prawnie zakazany.
__________________
"Nie ma nic straszniejszego niż czynna ignorancja." - J. W. Goethe
thoro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2009, 18:26   #70
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

*Cytrynowy bierze do łapy popcorn i przygląda się tej całej błazenadzie, w której skład wchodzą beznadziejne wymiany 'argumentów' oraz naskoki na strony przeciwne, po czym nachodzi go refleksja, że chyba lepszy już byłby koniec świata niż czytanie tych śmiesznych wypocin, które i tak nikogo nie obchodzą, nawet ich autora*
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2009, 18:39   #71
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
atak na WT, A.Hitlera, bombe atomowa i wiele innych, musialbym odkurzyc ksiege jego przepowiedni : P
Ale Albertusa nie przewidział , bo jego głupoty przewidziec sie nie da...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
I coś jeszcze z księżna Diana było.
Uauw.Bojmy się.

Cytuj:
słyszałem tez ze Nostradamus mówił ze pierwszym takim tyranem będzie Napoleon , drugim Hitler a trzecim jakiś arab który urodzi się wtedy gdy czarny papież będzie na tronie , Benedykt czarny nie jest , ale popatrzcie w jego herb...
Co do czarnego papieża , on niby widział kolesia na tle bazyliki (przynajmniej on tak myslal), niby pomylil go z obama na tle innego budynka [nie ja to wymyslilem ale dosyc prawdopodbne]


Cytuj:
Was nie interesuje los świata , Narodu itp. ?? Nie mogę zrozumieć jak można mieć jakieś kompleksy i problemy a nie widzieć zagrożeń które mogą zniszczyć Swat/Kraj itp. Nie mowie do wszystkich , ale tacy ludzie są krótkowzroczni i są zwykła szara masa bez ambicji... Co wam z zawodu , pieniędzy itp. Powinniśmy po sobie coś zostawić , albo przynajmniej nic nie zepsuć...
Jeżeli mam działać także dla dobra takich ludzi (?) jak ty , to niech ten świat zginie.


Cytuj:
w tych danych nie jest napisane ze Białych ludzi , a to o tym był temat... nie wliczając arabów , murzynów i innych takich do statystyki na zachodzie był by o wiele bardziej ujemny niż u nas.
I tak w drodze ewolucji byliby biali.
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2009, 18:44   #72
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Beh0lder Pokaż post
Ale Albertusa nie przewidział , bo jego głupoty przewidziec sie nie da..

I tak w drodze ewolucji byliby biali.

przewidział mnie... Mówił ze będzie Wielki Dyktator Albertus


czy ja wiem , w sumie kiedyś wszyscy byli czarni ale my ewoluowaliśmy a oni się zatrzymali , wiec ten proces będzie mógł się powtórzyć , chociaż wątpię... po tylu latach zastoju?
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2009, 18:49   #73
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
przewidział mnie... Mówił ze będzie Wielki Dyktator Albertus


czy ja wiem , w sumie kiedyś wszyscy byli czarni ale my ewoluowaliśmy a oni się zatrzymali , wiec ten proces będzie mógł się powtórzyć , chociaż wątpię... po tylu latach zastoju?
Nie zatrzymali , nie musieli sie przystosować. =].
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2009, 18:58   #74
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Beh0lder Pokaż post
Nie zatrzymali , nie musieli sie przystosować. =].
To tak jakbyś porównywał malucha z jakimś nowym BMW , a byłby ten paradoks ze ludzie odrzucali by BMW a brali się za maluchy... a co do tego twórcy malucha nakazywali by eliminować BMW... Bo tak głosi ich księga...

Oczywiście

Biali = BMW

czy ta sytuacja nie jest zła dla nas BMW? A dodajmy do tego ze BMW się na to godzą i dyskryminują inne BMW które chcą to zmienić...




Albo wytłumaczę to na twoje...


Sa sobie Beholdery i Elder Beholdery...

Beholdery chcą wyniszczyć wszystkie Elder Beholdery , a Elder Beholdery się na to godzą i zwalczają wszystkie Elder Beholdery które nie godzą się na eliminacje rasy Elder Beholderow...

Elder Beholdery wymyśliły ze beholdery dostana Edron , a Elder Beholdery Venore , żeby nie było kłótni... ale beholdery za wszelka cenę pchają się do Venore...
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 08-11-2009 o 19:04.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2009, 18:59   #75
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
czy ja wiem , w sumie kiedyś wszyscy byli czarni ale my ewoluowaliśmy a oni się zatrzymali , wiec ten proces będzie mógł się powtórzyć , chociaż wątpię... po tylu latach zastoju?
Nie było żadnego "zastoju", oni są przystosowani do warunków panujących np. w Afryce. Na tamtym kontynencie to biali ludzie są nieprzystosowani. Biały kolor skóry nie stanowi żadnego postępu, tylko przystosowanie do określonych warunków.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Elder Beholdery wymyśliły ze beholdery dostana Edron , a Elder Beholdery Venore , żeby nie było kłótni... ale beholdery za wszelka cenę pchają się do Venore...
Nie rozumiem zupełnie porównania. Ale niby czemu obie "rasy" miałyby dzielić między siebie terytorium, skoro mogą żyć obok siebie na tym samym?

Ostatnio edytowany przez Litawor - 08-11-2009 o 19:07.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2009, 19:08   #76
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
tak mnie to zaciekawiło , dlaczego wodne czy wiatrowe nie są ekologiczne?
Wiatrowe :
*stawiane na drogach lotu ptakow powoduja smierc czesci z nich (uderzenia skrzydel wiatrakow, ktorych na tzw. fermach jest duzo)
*mowi sie o wytwarzanych dzwiekach o niskiej czestotliwosci, ktore negatywnie wplywaja na organizmy zywe, ale to raczej bajki, niz "twardy" argument
Wodne:
*zaklocaja rownowage wodna w okolicznym ekosystemie
*spietrzaja wode na najblizszym odcinku rzecznym
*w znacznej czesci przypadkow uniemozliwiaja dotarcie rybom na tarlo w gorne partie rzek
*utrudniaja naturalne przenoszenie czasteczek i drobin przez rzeke

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thoro
Ja też mam takie zdanie ;p Nasz zakres rozumienia jednak nieco się różni. Ale o to się nie martwię, bo pracując w unii europejskiej i tak zapłacisz za walkę z Co2, co wzbudza we mnie dziką satysfakcję
Niestety, ale unijne "doplaty" na "walke z CO2" to najwiekszy debilizm wymyslony we wspolnotach europejskich (lub w przyszlym panstwie o nazwie UE, jak kto woli).
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2009, 19:12   #77
Arathorn
Użytkownik Forum
 
Arathorn's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2004
Lokacja: WWA

Posty: 479
Stan: Na Emeryturze
Imię: --
Profesja: Elite Knight
Świat: Chimera
Poziom: -
Skille: -
Poziom mag.: -
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez thoro Pokaż post
Jego ideologia jest groźna, jak faszyzm. Nie wiem czy wiesz, ale faszyzm też jest prawnie zakazany.
Ekologia też jest groźna bo ogranicza wolność obywateli. Niech wprowadzanie samochodów sportowych których głównym celem nie jest dawanie frajdy z jazdy tylko oszczędzanie paliwa i debilnych płatnych torebek w większości marketów będzie przykładem.
Osobiście mam już dość ekoterrorystów którzy mówią mi co wolno robić a czego nie. Rozumiem kampanie społeczne czy wolnorynkową konkurencję (dużo palące samochody zostają wycofane z rynku bo ludzie kupują tylko te oszczędniejsze), ale odgórne ustawy zakazujące mi czegokolwiek w imię EKOLOGII uważam za bezczelny zamach na moją wolność.
Arathorn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2009, 19:13   #78
Old_Game
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 05 2008
Lokacja: Polska
Wiek: 35
Wpisy bloga: 1

Posty: 213
Stan: Na Emeryturze
Imię: Loneka
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 23
Skille: 60/60
Poziom mag.: 3
Domyślny

Izi men,. Dożyjemy jeszcze następnego końca świata.

BTW. Nakręcę koniec świata o potem puszcze w Discovery \o/.


Prędzej w Tibii będzie mniej botufff!!! niż będzie koniec świata Over. \o/

PS.

W ogóle to nie wierze, żeby jakiś super hiper mega extra bomba koleś od Majów przepowiedział koniec świata w 2012. O bo tak mu sie spodobały literki bo są przejebane.

Ludzie szukają końca świata we wszystkim.
Zaraz będzie tak, że za mało jest śniegu. Koniec świata oneoneo n!!
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
No już mnie zaczynacie wku*wiać z tym Sunrisem. Pierwszy zdobył 100lvl na rooku. KONIEC!
Nie posiada on Spike Sworda, Brass Armor, Iron Helmeta;
nie walczył on z tarantulą, gulem ani minotaurem magiem;
nie jest GM'em, postacią Cipsoftu; nie znał Durina, Knightmare, Ducha Świętego czy Jezusa Chrystusa;

Ostatnio edytowany przez Old_Game - 08-11-2009 o 19:18.
Old_Game jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2009, 19:15   #79
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
Wiatrowe :
*stawiane na drogach lotu ptakow powoduja smierc czesci z nich (uderzenia skrzydel wiatrakow, ktorych na tzw. fermach jest duzo)
Akurat są badania, które zupełnie temu zaprzeczają.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2009, 20:06   #80
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez thoro Pokaż post
Moim zdaniem eksploatując ziemie w takim samym stopniu jak teraz...
A no właśnie twoim zdaniem. Pozamiatane.

Topic: Ludzie Ryba wam dał link do tematu, po kiego wała tu piszecie?
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:18.


Powered by vBulletin 3