Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 13-01-2007, 16:22   #181
Adix40
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 11 2006

Posty: 13
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 36
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Muzetas Pokaż post
Ja wam opowiem bajeczkę którą przeczytałem jak zaczynałerm z tibią. Na północy wyspy znajduje się mino do którego można sie dostać używając 6 boxów. Po zabiciu jego zabiciu wypadnie nam spike sword. A co do mino maga na rooku słyszałem że przez ten teleport mogą się przedostawać tam ludzie z maina.... ale to chyba pogłoski.
Ee ja nie sądze, że to pogłoski! Przecież Sunrise ma domek w Ab'Dendriel! I poszedł do Maintwalin (<-- niewiem, czy dobrze napisałem) i teleportował się na Rooka do pokoju Minomaga! Bo ja znalazłem jakąś książkę i tam pisało, że ,,portal jest niestabilny, dlatego posiłki z Maintwalin przybywają tu rzadko" Skoro portal jest niestabilny, to z Maintwalin można RAZ trafić do Minomaga a RAZ do Spike Sworda. Być może jeśli trafimy na Spike Sworda to zostaniemy teleportowani do Minomaga, aby zabić go potężnym mieczem i zdobyć brass armor . A co do Ghoula to niewiem nic.

A może można otworzyć te drzwi od środka? A może w Maintwalin jest klucz do nich?A może jak się już zdobędzie nagrodę to portalem można iść jeszcze na ghoula? Albo ten teleport jest z powrotem do Maintwalin? Kto wie...

Ostatnio edytowany przez Adix40 - 13-01-2007 o 16:25.
Adix40 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-01-2007, 16:38   #182
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

@up
Jeśli chcesz pomóc to zapraszam ----->http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=107889
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline  
stary 16-01-2007, 20:43   #183
Necromancerr
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 01 2007
Lokacja: Konin
Wiek: 29

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Royal Lepo
Profesja: Royal Paladin
Świat: Askara
Poziom: 32
Skille: xx/xx
Poziom mag.: 13
Domyślny Cytuj:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kamilk007 Pokaż post
wiecie gdzie jest moze ghoul na rooku kolega kolegi mojego kolegi ma scale armor na rooku i podobno wypadla mu z ghoula
omg nie wiem jak mozna w to wierzyc -.-

kolega babci dziadka wujka brata syna ma dsm na 1lvlu i bohy mu z rata leca
Necromancerr jest offline  
stary 16-01-2007, 21:02   #184
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Necromancerr Pokaż post
omg nie wiem jak mozna w to wierzyc -.-

kolega babci dziadka wujka brata syna ma dsm na 1lvlu i bohy mu z rata leca
Strasznie dużo nam tu wprowadziłeś wielkie thx
Czy mógłbym prosić modków o zamknięcie tego tematu? W linku 2up jest temat o ghoulu.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline  
stary 24-03-2007, 14:44   #185
crystal12
Użytkownik Forum
 
crystal12's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2007
Lokacja: WrocLove ;*

Posty: 170
Stan: Na Emeryturze
crystal12 ma numer GG 9359900 Send a message via Skype™ to crystal12
Domyślny Teoria

ja myślę, że ten Ghoul to jeden z trzech bohaterów wymienionych na grobach. Możliwe, że jeden z owych towarzyszy był zły, a pozostali byli dobrzy. Może kiedy spał ci dobrzy zamurowali go, a on był tam tak długo, że zamienił się w ghoula... To moja teza...
crystal12 jest offline  
stary 24-03-2007, 15:52   #186
NiePrzecietny
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Jak dla mnie Ghoul to jak pytanie retoryczne odpowiedz jest oczywista... Nie mozna sie do niego dostac chcesz dowod? tibia ma 10 lat i jakos od 10 lat nikt sie nie pochwalil spike swordem
 
stary 24-03-2007, 16:30   #187
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez NiePrzecietny Pokaż post
Jak dla mnie Ghoul to jak pytanie retoryczne odpowiedz jest oczywista... Nie mozna sie do niego dostac chcesz dowod? tibia ma 10 lat i jakos od 10 lat nikt sie nie pochwalil spike swordem
Aha czyli mam rozumieć że do Ghoula nie można się dostać bo nikt nie ma Spike Sworda?
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline  
stary 24-03-2007, 16:56   #188
NiePrzecietny
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marcin24 Pokaż post
Aha czyli mam rozumieć że do Ghoula nie można się dostać bo nikt nie ma Spike Sworda?
Zle to ujolem inny dowod pokazcie mi takie cos co kiedys nie mozna bylo na rooku i to byla zagadka a tera mozna sobie tam pujsc ? tibia ma 10lat a takiej rzeczy nie bylo
 
stary 24-03-2007, 17:58   #189
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez NiePrzecietny Pokaż post
Zle to ujolem inny dowod pokazcie mi takie cos co kiedys nie mozna bylo na rooku i to byla zagadka a tera mozna sobie tam pujsc ? tibia ma 10lat a takiej rzeczy nie bylo
Po długich godzinach prób odczytania twojego posta:
Po 1: Zainwestuj w słownik
Po 2: A od czego są uptade skąd wiesz że w tym uptade CipSoft nie zrobił questu na SS? Masz dowody? Przedstaw je.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline  
stary 25-03-2007, 00:59   #190
Wiechoss
Użytkownik Forum
 
Wiechoss's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2007
Lokacja: Poland

Posty: 116
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Neo Thrill
Profesja: Knight
Gildia: -||-
Świat: Eternia
Wiechoss ma numer GG 3352375
Problem

Wszyscy mowia ze Mino mag i Ghoul jest po to zeby pokazac poczatkujacym gracza co ich czeka na mainie , ale po co ??!! Przeciez zobacza tylko jego wyglada , nie beda wiedziec jaka maja sile i jak z nimi walczyc n/c
Wymyslcie cos innego ...

A co do questa to moze wlasnie w tym update zostal stworzony bo nie wierze ze trick ze znikaniem spike sworda jest tylko dla zabawy ...

Ostatnio edytowany przez Wiechoss - 25-03-2007 o 01:00.
Wiechoss jest offline  
stary 25-03-2007, 19:52   #191
Tom The Tanner
Użytkownik Forum
 
Tom The Tanner's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2006
Lokacja: Karton se zrobiłem IQ: 4

Posty: 637
Tom The Tanner ma numer GG 5904267
Domyślny

@Up.
Trick został wykonywany już wcześniej i to wiele razy. Nie wiadomo czy nieświadomie, czy też może z premedytacją, ale znikał. Co do ghoula to masz rację, wiele osób nie ma jak nabić posta i dlatego wymyśla głupawe historyjki. Inni nie pomyślą, tylko dorzucają swoje "mondre" trzy gp do tematu popierając.

Pomyślcie sami. Wykonujecie questa i za ścianą nagle znajdujecie jakiegoś umarlaka, który plącze się w pomieszczeniu wielkości schowka na szczotki. Nie wiem jak wam, ale mnie to nie zachęciło do maina. Ale też nie zniechęciło. Jakiś brudas se tam łazi... - pomyślałem i pomaszerowałem dalej. Historia o "zachęcie" jest baaardzo naciągana.

Może kiedyś było tam wejście, ale na pewno Ghoul nie jest teraz całkowicie niedostępny. Już śpieszę z dowodem! CipSoft GmbH nie popiera rookstayerów, prawda? Dobrze wiedział, że wystawienie tegoż potworka "bez sensu" zachęci wielu do wybrania tej profesji. Musiał mieć w tym jakiś cel. Musi być jakieś wejście. Gdyby go nie było pomieszczenie wraz z zawartością zostałoby usunięte wtedy, gdy znikały i drzwi. Można to również uznać za żart. Można. Jednak wyraz "można" ma to do siebie, że można wiele... uznać.


Vial
__________________
Hasta lá vista, w toku apokalipsa
strzał w stylu Giggsa, szybki aż w fotel wciska
Ostry zakazany jak ekshibicjonista, który
macha swoim fiutem do taktów partytury
Tom The Tanner jest offline  
stary 26-03-2007, 00:36   #192
Caelhan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 08 2006
Lokacja: M-cz

Posty: 93
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sir Terek
Profesja: Elite Knight
Gildia: Poszukaj
Świat: Empera
Poziom: 72
Skille: 80-80
Poziom mag.: 6
Domyślny

Co do ghula to sam nie wiem
Ale za czasów mego maksymalnego noobizmu < z 2 dzien grałem w tibie >
to było 2 lata temu.
W tak zwanym trade room tera bank widziałem wieczorkiem żłoty bądz zółty armor mówiłem bratu że widziałem golden armora , gdyż na tibia.pl znalazłem żółty armor. Jakieś 2 tygodnie temu przypomniałem sobie o tym zdarzeniu i doszedłem do wniosku ,iż był to BRASS ARMOR nieżartuje i nie był to ots
Więc moge powiedzieć kiedys można było zdobyć brass armor na roku badz nadal można to zrobić
__________________
Born To Fight, Trained To Kill,
and Being Destined For the Agony.
You it is the illness and I am the cure.
What we make in life, echoes for all eternity!!!
Caelhan jest offline  
stary 26-03-2007, 00:45   #193
Venderer
Użytkownik Forum
 
Venderer's Avatar
 
Data dołączenia: 04 09 2004
Lokacja: Between Heaven & Hell

Posty: 751
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Caelhan Pokaż post
Co do ghula to sam nie wiem
Ale za czasów mego maksymalnego noobizmu < z 2 dzien grałem w tibie >
to było 2 lata temu.
W tak zwanym trade room tera bank widziałem wieczorkiem żłoty bądz zółty armor mówiłem bratu że widziałem golden armora , gdyż na tibia.pl znalazłem żółty armor. Jakieś 2 tygodnie temu przypomniałem sobie o tym zdarzeniu i doszedłem do wniosku ,iż był to BRASS ARMOR nieżartuje i nie był to ots
Więc moge powiedzieć kiedys można było zdobyć brass armor na roku badz nadal można to zrobić

Nie chcę nic mówic ale 2 lata temu to nie jest "kiedyś" to w gruncie rzeczy b. niedawno jak na tibię.... Sam gral ponad 2 lata, a jak już zaczynałem to się ludzie głowili nad brass armorem i krążyły ploty, że tylko sunrise go ma...
__________________
"Non mortem timemus, sed cogitationem mortis" - Nie śmierci się boimy, lecz myśli o śmierci. Seneka
Venderer jest offline  
stary 26-03-2007, 14:21   #194
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Caelhan Pokaż post
Co do ghula to sam nie wiem
Ale za czasów mego maksymalnego noobizmu < z 2 dzien grałem w tibie >
to było 2 lata temu.
W tak zwanym trade room tera bank widziałem wieczorkiem żłoty bądz zółty armor mówiłem bratu że widziałem golden armora , gdyż na tibia.pl znalazłem żółty armor. Jakieś 2 tygodnie temu przypomniałem sobie o tym zdarzeniu i doszedłem do wniosku ,iż był to BRASS ARMOR nieżartuje i nie był to ots
Więc moge powiedzieć kiedys można było zdobyć brass armor na roku badz nadal można to zrobić
Cieszymy się razem z tobą.
@TTT
Już wiele razy mówiłem że Cipisoft nic nie robi bez potrzeby, wszystko w Tibii ma swój cel (ewentualnie będzie miało w przyszłości).
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline  
stary 26-09-2007, 14:19   #195
Patton
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Caelhan Pokaż post
Co do ghula to sam nie wiem
Ale za czasów mego maksymalnego noobizmu < z 2 dzien grałem w tibie >
to było 2 lata temu.
W tak zwanym trade room tera bank widziałem wieczorkiem żłoty bądz zółty armor mówiłem bratu że widziałem golden armora , gdyż na tibia.pl znalazłem żółty armor. Jakieś 2 tygodnie temu przypomniałem sobie o tym zdarzeniu i doszedłem do wniosku ,iż był to BRASS ARMOR nieżartuje i nie był to ots
Więc moge powiedzieć kiedys można było zdobyć brass armor na roku badz nadal można to zrobić
Ja widzialem na rooku chain legi ale nie bylem jeszcze wtedy rookstayerem wiec sie tym nie zainteresowalem bylo to na serwerze kyra jakas babka polozyla na stoliku i zaraz wziela a ostatnio jakis kolo tez na kyrze chcial sprzedac spike sworda za 15 k chcialem zobaczuyc go na trade ale niestety nie znam angielskiego i rzeczywiscie ss nie bylo na wyspie tylko byly tam strzaly porozrzucane.
 
stary 26-09-2007, 18:06   #196
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Patton Pokaż post
Ja widzialem na rooku chain legi ale nie bylem jeszcze wtedy rookstayerem wiec sie tym nie zainteresowalem bylo to na serwerze kyra jakas babka polozyla na stoliku i zaraz wziela a ostatnio jakis kolo tez na kyrze chcial sprzedac spike sworda za 15 k chcialem zobaczuyc go na trade ale niestety nie znam angielskiego i rzeczywiscie ss nie bylo na wyspie tylko byly tam strzaly porozrzucane.
Screena nie masz, zgadłem?
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline  
stary 27-09-2007, 20:26   #197
Patton
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

no niestety nie ale napewno nie byl to stary wyglad studded legow NAPEWNO bo gralem juz w tibie 7,9
 
stary 27-09-2007, 21:10   #198
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
no niestety nie ale napewno nie byl to stary wyglad studded legow NAPEWNO bo gralem juz w tibie 7,9
O, rany, jestem drugim Coperfield'em! Wiesz, wielu ludzi twierdzi, że widziało takowe coś, lecz bez dowodu nikt ci nie uwierzy.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline  
stary 27-09-2007, 21:41   #199
Patton
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Dobra zostawmy juz to kto co i gdzie widzial. Pogadajmy o ghoulu. Ja slyszalem ze jak sie stanie na takich bialych polach (jest ich 8) to teleportuje do ghoula niewiem co o tym myslec ??? i te pola sa w drodze na quest do bear roomu a ciekawa jest tez ta lada????
 
stary 27-09-2007, 21:44   #200
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Patton Pokaż post
Dobra zostawmy juz to kto co i gdzie widzial. Pogadajmy o ghoulu. Ja slyszalem ze jak sie stanie na takich bialych polach (jest ich 8) to teleportuje do ghoula niewiem co o tym myslec ??? i te pola sa w drodze na quest do bear roomu a ciekawa jest tez ta lada????
Hmm, pierwsze słyszę. Ale jeśli już ktoś wcześniej wpadł na taki pomysł, to już jest sprawdzone. I tak byłoby to troszeczkę głupie, bo do Ghoul'a można by się teleportować przypadkiem.
Dawajcie jakieś ciekawsze pomysły.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:19.


Powered by vBulletin 3