Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-09-2010, 19:49   #1
Cycuniek
Użytkownik forum
 
Cycuniek's Avatar
 
Data dołączenia: 29 09 2010

Posty: 12
Imię: Cycuniek
Profesja: Knight
Domyślny Tibia z dnia na dzien sie psuje ;(

Witam postanowilem powrocic do tibii po rocznej przerwie pierwsze co zobaczylem to ze cipsoft nie ma co robic i wprowadza coraz to nowsze update ktore nie czynia tibii lepszej ;/ teraz nie mozna normalnie porozmawiac z lvl-em wiekszym np 80 bo albo sie nie odezwie albo powie tekst typu: "kolegow szukasz? idz do dp tam jest ich pelno" sam na rl mialem 109 (knight) mialem pacca bo teraz w tibie bez premium daleko nie zajdziemy obecnie mam 14 lvl gram na serwerze candia i nie mam zamiaru kupowac pacca a dlaczego? Wielkim przykladem jest "Grand Harry Potter" brazylijczyk ktory od 1-207 lvl gra bez konta premium a zajelo mu to 4,5 roku oO..... Klimat sie psuje dla pacca dodawane sa mase itemow a dla facc futro trolla ;/ przynajmniej mozemy zdobyc outfit slubny nie posiadajac pacc...A najgorsze sa dzici grajace po 24/h po to by wbic lvl i pochwalic sie w szkole... A najlepszy grasz LP kazdy wie o kogo chodzi dostal delete za bota 36 letni facet xd zal.pl co sie dzieje? Wy tez cos wyklikajcie na ten temat ;] CZY WEDŁUG WAS TIBIA UPADA?

Gram również na ots ;] dlaczego? 4fan dla zabawy i z powodu nudyy...

Jesli ktos chce pograc ze mna na Candii piszcie nick Cycuniek ;DD

Ostatnio edytowany przez Cycuniek - 29-09-2010 o 19:55.
Cycuniek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-09-2010, 19:54   #2
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Żalisz się na tibie, czy na ludzi którzy w nią grają?
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-09-2010, 19:57   #3
Cycuniek
Użytkownik forum
 
Cycuniek's Avatar
 
Data dołączenia: 29 09 2010

Posty: 12
Imię: Cycuniek
Profesja: Knight
Domyślny

Na graczy bo to ze gra bez pacc jest monotonna to nie jest wielki minus placisz=masz ;]
Cycuniek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-09-2010, 19:59   #4
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

No i czego oczekujesz? Że to przeczytają i świat zmieni się na lepszy?

: f
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-09-2010, 20:02   #5
Cycuniek
Użytkownik forum
 
Cycuniek's Avatar
 
Data dołączenia: 29 09 2010

Posty: 12
Imię: Cycuniek
Profesja: Knight
Domyślny

Niczego nie zmienie ;/ tylko zal sie robi kiedys kazdy gral w tibie z glupiego qesta byla radocha poniewaz gralo sie razem ;D A teraz? Jak sie przyznasz ze grasz w tibie to Cie od zera wytykaja ;/
Cycuniek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-09-2010, 20:35   #6
laxiu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 02 2007

Posty: 374
Domyślny

Więc sobie trzeba szacunek wyrobić wśród znajomych/w szkole.
Gracze są odpowiedzialni za zesnucie tej gry tak samo jak i CipSoft.

Dlaczego gracze?
Poziom inteligencji wśród dzisiejszej młodzieży zmalał, kiedyś po prostu grali bardziej ogarnięci ludzie. Dziś mają oni rodziny lub gra im się znudziła.

Dlaczego CipSoft?
Bo wprowadzają bez sensowne updaty które ułatwiają tą grę i ogólnie ich komercja opanowała.
laxiu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-09-2010, 21:57   #7
souldare
Użytkownik Forum
 
souldare's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2010
Lokacja: Krakow

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Olympa
Poziom: 65
Skille: 81/80
Poziom mag.: 6
Domyślny

kazdy nowy jak popatrzy na grafike w tibi to mu sie odechciewa grania proste
souldare jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-09-2010, 23:24   #8
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

To nie graj w to. Po cholerę grasz, skoro ci to nie sprawia przyjemności? Ja np narzekam na szkołę, ale do niej chodzę, bo muszę. Ty narzekasz na tibie, ale w nią grasz bo co? Uzależniony chyba nie jesteś, skoro rok nie grałeś?... Dzizus kurwa chrajst, nie podoba mi się jakaś gra = nie gram w nią, taka trudna filozofia?;o
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2010, 16:21   #9
Cycuniek
Użytkownik forum
 
Cycuniek's Avatar
 
Data dołączenia: 29 09 2010

Posty: 12
Imię: Cycuniek
Profesja: Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Erverse Pokaż post
To nie graj w to. Po cholerę grasz, skoro ci to nie sprawia przyjemności? Ja np narzekam na szkołę, ale do niej chodzę, bo muszę. Ty narzekasz na tibie, ale w nią grasz bo co? Uzależniony chyba nie jesteś, skoro rok nie grałeś?... Dzizus kurwa chrajst, nie podoba mi się jakaś gra = nie gram w nią, taka trudna filozofia?;o
Czy ja napisalem ze tibia mi sie nie podoba ? Naucz sie czytac prosze nie podobaja mi sie dzieci nestrady grajace w nia a nie sama tibia -.-
Cycuniek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2010, 16:47   #10
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

No to sobie uświadom, że te dzieci neostrady są nieodłączną częścią tej gry. Niestety - nie można mieć wszystkiego . Tyle w tym temacie.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2010, 17:18   #11
c3ler0
Użytkownik Forum
 
c3ler0's Avatar
 
Data dołączenia: 30 09 2009
Lokacja: London
Wiek: 27

Posty: 25
Stan: Niegrający
Domyślny

Emm, czy jeśli idziesz do sklepu, to też drapiesz się po głowię i zastanawiasz dlaczego masz za wszystko płacić? Tak ten świat jest złożony, a granie na FACC to tylko takie demo Tibii. To samo z graczami, gdziekolwiek pójdziesz to znajdziesz idiotów i spoko ludzi. Niestety idioci robią najwięcej huku i ich widać najbardziej. Update w Tibii są i będą, nikt ich nie powstrzyma i trzeba się z nimi pogodzić. Pozdrawiam.
c3ler0 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2010, 09:03   #12
MaloSilny
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 09 2010

Posty: 20
Domyślny

Powiem tak przygodę z tibią zakończyłem 2 lata temu.
Grałem Druidem i się trochę zdenerwowałem na Polskich noobów na Harmonii.
O dziwo po wejściu różdżek więcej pedalstwa się pojawiło
Wszędzie teksty typu ty k... albo te brazylijskie ścierwa.
Moi znajomi zaczęli odchodzi powoli jeden po drugim.
Niedorozwoje i inne ścierwo gra na Facc ja będę grał na Paccu mniej debili.
Od nie dawna wróciłem do tibi. I powiem tak chcesz się użerać z Brazylijskim ścierwem baw się na Facc tylko proszę nie płaczcie, że nie macie gdzie skillować itp. Zresztą każda postać bez skilli z Pacca jest do dupy. Kumpel gra na Otsie i mówi że knight bez Bersekera to gówno jest.
Bo tylko normal atak.

Ostatnio edytowany przez MaloSilny - 03-10-2010 o 13:25.
MaloSilny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2010, 20:10   #13
SidVicioous
Użytkownik forum
 
SidVicioous's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2010
Lokacja: Hotel Chelsea
Wiek: 35

Posty: 14
Stan: Początkujący
Profesja: Knight
Świat: Antica
Poziom: 0+
Skille: 0+/0+
Poziom mag.: 0+
Domyślny

Ja jestem graczem starszym ale uważam, że gra w Tibie może być przyjemna... Wystarczy mieć zgraną ekipę najlepiej rówieśników z którymi możesz sobie na luzie porozmawiać, pożartować, spotkać się, wypić coś itd. Moim zdaniem właśnie na tym to wszystko polega... Nie zmienię tej gry na inną ponieważ poznałem tutaj już sporo ludzi, którzy tak jak ja traktują tę grę tylko i wyłącznie jako rozrywkę po czasie spędzonym w pracy i niekiedy w szkole... Olej ludzików, którzy inteligencją dorównują doświadczalnemu szczurowi i baw się tylko ze zgraną paczką
SidVicioous jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2010, 23:24   #14
RailChris
Użytkownik Forum
 
RailChris's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2008
Lokacja: Polska

Posty: 314
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Wg. mnie autor ma rację. Jak jeszcze grałem w wersję 7.4~~ klimat był inny (może dlatego, że wszystko poznawałem od zera idk). Jedno wiem na pewno, kiedyś nie liczyły się wśród ludności Tibijskiej itemki i kasa tak jak teraz =(
RailChris jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-10-2010, 09:23   #15
MaloSilny
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 09 2010

Posty: 20
Domyślny

@SidVicioous
Mam 25 lat w wieku 17 lat zacząłem grać w tibie.
Tak jak wszyscy moi znajomi pamiętam pierwszy wypad na Dragony jaka to była radocha. Odszedłem 2 lata temu czemu paczka się posypała.
Czemu przez brazoli i ich wyimaginowany świat wchodzili podwalili moby chodziliśmy dwa party ja druid koleżanka soccer i knight.
I w drugim party to samo nie raz musieliśmy połączyć siły żeby pokazać brazolom kto na tym spocie normalnie będzie expił. Ale potem przyszły te udogodnienia.
I coraz więcej noobów zaczęło wchodzić więc nasza paczka zaczęła się kurczyć.
A teraz taką paczkę ciężko znaleźć.
Każdy myśli tylko o sobie
MaloSilny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-10-2010, 09:41   #16
Viltherius
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 01 2007
Lokacja: Bielsk Podlaski

Posty: 109
Stan: Niegrający
Imię: Viltherius
Profesja: Elite Knight
Świat: Xerena
Domyślny

Cipsoft popsuł tą gre robiąc updaty na siłę tylko po to aby coś zmienić nie ważne czy na lepsze. To było takie szukanie w dupi* smaku. Efekty widać po ilości graczy onnline.
Viltherius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-10-2010, 14:01   #17
SidVicioous
Użytkownik forum
 
SidVicioous's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2010
Lokacja: Hotel Chelsea
Wiek: 35

Posty: 14
Stan: Początkujący
Profesja: Knight
Świat: Antica
Poziom: 0+
Skille: 0+/0+
Poziom mag.: 0+
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MaloSilny Pokaż post
@SidVicioous
Mam 25 lat w wieku 17 lat zacząłem grać w tibie.
Tak jak wszyscy moi znajomi pamiętam pierwszy wypad na Dragony jaka to była radocha. Odszedłem 2 lata temu czemu paczka się posypała.
Czemu przez brazoli i ich wyimaginowany świat wchodzili podwalili moby chodziliśmy dwa party ja druid koleżanka soccer i knight.
I w drugim party to samo nie raz musieliśmy połączyć siły żeby pokazać brazolom kto na tym spocie normalnie będzie expił. Ale potem przyszły te udogodnienia.
I coraz więcej noobów zaczęło wchodzić więc nasza paczka zaczęła się kurczyć.
A teraz taką paczkę ciężko znaleźć.
Każdy myśli tylko o sobie
Rozumiem, a przynajmniej tak mi się wydaje o co Ci chodzi... W każdym bądź razie również denerwują mnie niektóre sytuacje... Nie powiem sporo ludzi znajomych odeszło ale kilku zostało... Z tym, że porozjeżdżali się po świecie i rzadko kiedy mogę ich spotkać... Wiadomo Żona, dzieciaki i te sprawy... Ja osobiście nie mam z tym problemu mimo, że jestem żonaty ponieważ pracuję przy komputerze i mam sporo czasu na zabawę (jeśli można to tak nazwać) w tibie...

Traktuję jednak to troszeczkę inaczej... Lubię się pośmiać z ludzi inteligentnych inaczej... Naprawdę fajnie jest ich wkręcać kiedyś z kumplami robiłem to nałogowo teraz jednak delikatnie brak pomysłów... Grunt to samozaparcie
SidVicioous jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-10-2010, 08:00   #18
MaloSilny
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 09 2010

Posty: 20
Domyślny

@SidVicioous
Tak tak podejść z humorem do tego trochę ciężko jest np.
Jakież to było moje zdziwienie kiedy na spocie z ghoulami za carlin na lewo od Kazo. Zobaczyłem typka 03:39 You see Okanain olympa (Level 69). He is a knight. Tylko rąbał ghoule no lol to ja na lvl'u 30 zamierzam chodzić knightem już na cyce, na lvl'u 22 już daję spokojnie rade na cycach a jestem knightem z plate legsami z Knight armorem i crimson swordem oraz dwarf shieldem.
I jeszcze gadał Go away this is my spot. No lol ludzie to jest śmieszne koleś nie schodził niżej tam gdzie są Beholdery mumie i crypt shamblery.
Tylko expił na Ghoulach. To trzeba być tępakiem żeby do lvla 69 siedzieć na ghoulach samych i skeletonach. Każdy normalny gracz już expi na bardziej opłacalnych miejscówkach. Ale takich osób jest mało bo w tibi zaroiło się od kretynów. Którzy kupują postacie a żeby szpanować przed kumplami.
A tak naprawdę są nikim bo nawet nie znają podstaw expa oraz efektywnych sposobów expa.
MaloSilny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-10-2010, 13:15   #19
SidVicioous
Użytkownik forum
 
SidVicioous's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2010
Lokacja: Hotel Chelsea
Wiek: 35

Posty: 14
Stan: Początkujący
Profesja: Knight
Świat: Antica
Poziom: 0+
Skille: 0+/0+
Poziom mag.: 0+
Domyślny

Szczerze mówiąc to ja bym wyśmiał takiego gościa perfidnie i sobie po prostu poszedł Było go zaatakować i jakby uciekał to dopiero były by jaja Ja osobiście nie przejmuje się takimi sprawami... Jest coś zajęte to po prostu sobie idę gdzie indziej... Przyjmuję wszystko bez stresu i na luzie... Tak naprawdę tylko wtedy gra może być przyjemna
SidVicioous jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-10-2010, 13:54   #20
AnArAki
Użytkownik Forum
 
AnArAki's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2006
Lokacja: Peterborough
Wiek: 31

Posty: 189
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
AnArAki ma numer GG 3532964
Domyślny

Nie podoba sie? To nie graj.
__________________
AnArAki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:26.


Powered by vBulletin 3