Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > Grafiki

Notki

Grafiki Masz talent do grafik? Zamieść swoje prace tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-05-2007, 00:06   #1
Duke Dran
Użytkownik Forum
 
Duke Dran's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005

Posty: 1,369
Duke Dran ma numer GG 13923094
Domyślny Airbrush by Duke Dran

Witam wszystkich forumowiczów!

Chciałbym w tym temacie przedstawić swoją pracę, hobby, coś co w przyszłości będzie owocować w poważne pieniądze. Praca, którą przedstawiam na fotkach jest robiona w 100% prze ze mnie.

Od dłuższego czasu zajmuję się czymś wspaniałym mianowicie techniką posługiwania się aerografem (tzw. Airbrush). Są dwie techniki malowania tym wspaniałym pistolecikiem 1. Malowanie szablonowe 2. Malowanie ręczne, (jeśli chcemy stworzyć prawdziwe dzieło sztuki możemy zmieszać pierwszą i drugą technikę, polecam) Spytacie, co to za urządzenie ten aerograf?

Aerograf - miniaturowy "pistolet" do malowania precyzyjnego. Ręczne narzędzie niewielkich rozmiarów, służące do malowania metodą rozpylania farby przez strumień powietrza. Ślad farby charakteryzuje się równomiernym kryciem z rozmytymi brzegami.
Cytuj:
informacje pobrane z wikipedia.org (ale aerografy moje! : P)


Można powiedzieć, że jestem amatorem, nawet sam tak uważam mimo, że inni mówią co innego. Dlatego postanowiłem podzielić się wrażeniami razem z wami i zasięgnąć waszych opinii.

No to jedziemy:
Jak widać na zdjęciu prezentuje się zmatowany i odtłuszczony bak od motocyklu oklejony z jednej i drugiej strony taśmą klejącą firmy APP. To pierwsza faza pracy i chyba ta najprostsza nie licząc przyklejania taśmy tak by nie powstały żadne zagięcia i górki.



Na przyklejonej równiutko taśmie (na życzenie klienta) rysujemy wzór, (który on sam sobie wybrał, ale to nie znaczy, że nie umiem samemu takiego stworzyć) zwykłym ołówkiem (najlepiej HB albo jakimś węglowym).



Żeby przerysować wzorek idealnie możemy wspomóc się linijką (Nooo, ale prawdziwi artyści nie używają gumki i linijek ). Ok. mamy już nasz kozacki wzorek, pora na następną fazę.

Poprzez użycie różnych nożyków do cięcia foli i tego typu materiałów wycinamy nasz wzór (staramy się nie ponacinać znacząco taśmy gdyż możemy uszkodzić, zarysować bordową powierzchnię i wtedy pozostanie już tylko szpachelka) delikatnie tnąc kawałek po kawałku.



Gdy wzorek jest już wycięty nanosimy ewentualne poprawki nożykiem z jakąś zaokrągloną końcówką (wycinamy jakieś farfocle, zaokrąglamy kwadratowe kształty itp.).



Przyszedł czas na naniesienie wzoru z drugiej strony (mniej więcej tak samo jak z tej pierwszej, ale milimetrowe różnice naprawdę nie mają tu dużego znaczenia [poza tym nie da się spojrzeć na bak żeby zobaczyć obrazek z jednej i drugiej strony używając jedynie naszych oczu gdyż kawałek metalu jest zbyt szeroki, więc klient i tak się nie kapnie XD ehsuheusheuse!!!111]). Sprawa jest bardzo prosta bierzemy jakąś przeźroczysto-samoprzylepną folię i odrysowujemy nasz wzorek (najlepiej jakimś cienkopisem do płytek, okien) tworząc szablon (nie trzeba robić tego dokładnie co do mm), który wycinamy i przykładamy do drugiej strony obrysowując go (tym razem bardziej dokładniej). Wcześniej należy za pomocą jakiejś elastycznej miarki nanieść sobie pewne punkty aby przynajmniej w 90% dobrze dopasować szablon.



W momencie, kiedy mamy już wycięty wzorek z jednej i drugiej strony czas nanieść bazę. W tym przypadku jest to srebrny-metalik, który robi za tło. Równomiernie rozprowadzamy lakier z jednej i drugiej strony (najlepiej położyć dwie warstwy) poczym suszymy suszarką.

Cytuj:
Brak fotki niestety
Przy pomocy cienkiej i elastycznej niebieskiej taśmy zakrywamy odpowiednie miejsca, w których pojawi się odcień czarnego koloru dającego obrazkowi głębi. Logicznie zrobić to z drugiej strony. Mój kolor cienia w tym przypadku to czarny. Przy krawędziach pryskamy ostrożnie, łagodnie i z odpowiedniej odległości tworząc efekt od ciemnego do jasnego. Suszymy wszystko ponownie poczym zdejmujemy taśmy.









Jakoś to już wygląda, ale niestety brakuje konturów … i tu najbardziej upierdliwa sprawa. Można zrobić kontury ręcznie pędzelkiem, rapidografem lub też męczyć się z nakładaniem w odpowiednie miejsca naszej pięknej niebieskiej taśmy. Ja oczywiście żeby sobie utrudnić życie wybrałem sposób trzeci… Po naklejeniu w odpowiednich miejscach ...








ponownie pryskamy lakierem



(tu najlepiej pokryć powierzchnię kilkoma warstwami np. 3-4) i tak powstają przepiękne kontury.



Na sam koniec zmywamy cały syf sylikonowym zmywaczem z naszego baku.





Następnie nanosimy 3-6-12 warstw lakieru bezbarwnego (Klar) nadając dziełu połysku i szklistości.

Jest to jedna z banalniejszych prac, jakie wykonałem, ale niestety tylko tej mam fotki : P Mam nadzieje, że się podobało… (przypomina trochę poradnik ale tak mi się napisało, przepraszam) może trochę przynudzałem = ) Proszę o komentarze.

PS. Pozdro dla:



EDIT
Data aktualizacji: 24.06.2007

Ostatnio mam strasznego lenia, niechce mi się nic. Znalazłem trochę czasu i pomalowałem sobie coś... dla siebie tym razem, amatorka więc będę liczył się negatywnymi postami (o ile wogóle jakieś będą)
PS: Tym razem nie w formie poradnika.

Jakiś knajcior tam mi się wykreował z drobnymi błędami


Teraz butla dla nurka. Z początku była cała biała, teraz ma czarne metaliczne tło i tą dziwną czaszkę. Nie umiem ocenić jak mi to wyszło.


Przybliżenie [1]


Przybliżenie [2] ten znaczek to moje logo hehs


A teraz prawdziwy Dodge Viper zabawka xD. Jego standardowe kolory to biały i naklejka w postaci paska tnącego auto na dwie części. Rozkręciłem go i pomalowałem... tyle, że jest jeszcze nie skończony. PS: Felgi są pokryte chromem w spraju (to nie to samo co prawdziwy chrom!)


Inna pozycja [1]


Inna pozycja [2]


To by było na tyle. W przyszłości napewno będzie więcej

Ostatnio edytowany przez Duke Dran - 24-06-2007 o 15:23.
Duke Dran jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-05-2007, 00:20   #2
Zamor1
Użytkownik Forum
 
Zamor1's Avatar
 
Data dołączenia: 12 03 2004
Lokacja: Sanok
Wiek: 16

Posty: 591
Zamor1 ma numer GG 6632523
Domyślny

Noo ciekawe, ladny ten bak przynajmniej mi sie podoba. Rup dalej rup !!!! Fajne Ci ta praca wyszla i mysle ze reszta tez bedzie ladna chce wiecej !
Zamor1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2007, 00:40   #3
Glamri
Krzyżak
 
Glamri's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: Zewsząd!!! /m/ Liczba postów: Nie powiem Głupie pomysły: Za dużo Imię: Krzysio
Wiek: 34

Posty: 816
Stan: Na Emeryturze
Imię: Glamri
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Hiberna
Poziom: 23
Skille: 75/75
Poziom mag.: 4
Glamri ma numer GG 2728942 Glamri ma login Tlenu glamri@tlen.pl Send a message via Skype™ to Glamri
Domyślny

A namalowałbyś mi takie niewielkie logo Metallici na gitarze? ^^ Btw. nieźle Ci to wyszło. ; )
__________________
/
Glamri jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2007, 00:58   #4
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duke Dran Pokaż post
coś co w przyszłości będzie owocować w poważne pieniądze.
W Holandii potrzebuja lakiernikow? o.0

Zartuje oczywiscie

Fajna sprawa, tylko szczerze to chetniej zobaczylbym cos spektakularnego zamiast baku z wzorkiem

Juz kiedys myslalem o tym zeby mi ktos w ten sposob na aucie wielblada narysowal xD
Dr. Omader jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2007, 01:32   #5
Cheesey
Użytkownik forum
 
Cheesey's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2007
Lokacja: Węgorzewo

Posty: 28
Stan: Na Emeryturze
Imię: @#$@^&%*
Profesja: Druid
Świat: Secura
Poziom: 37
Skille: 19/24
Poziom mag.: 43
Cheesey ma numer GG 9772909
Domyślny

Super. Ale powiedz, ile bierzesz za taki wzorek na baku?
@off
Widzę, że też asg się interesujesz. Miałem M4A1, ale mi się połamał, a teraz M16 zamówiłem.
Cheesey jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2007, 01:54   #6
Hellraiser
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 06 2005
Wiek: 34

Posty: 1,072
Stan: Niegrający
Świat: Aurora
Domyślny

U r0x mate.
__________________
Ostatnia wizyta: 21-01-2008 o 20:41
Hellraiser jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2007, 11:00   #7
Duke Dran
Użytkownik Forum
 
Duke Dran's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005

Posty: 1,369
Duke Dran ma numer GG 13923094
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zamor1 Pokaż post
chce wiecej !
Wiecej kiedy indziej : P

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Glamri Pokaż post
A namalowałbyś mi takie niewielkie logo Metallici na gitarze?
Heh srr ale narazie nie przyjmuje zlecen : )

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr. Omader Pokaż post
Fajna sprawa, tylko szczerze to chetniej zobaczylbym cos spektakularnego zamiast baku z wzorkiem
Tak jak pisalem posiadam narazie fotki tylko tego baku sorka : P ale za jakis czas moze zaprezentuje cos lepszego.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cheesey Pokaż post
Super. Ale powiedz, ile bierzesz za taki wzorek na baku?
Heh tu sie nie wypowiem srr
Duke Dran jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2007, 11:39   #8
matiiii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 05 2006
Lokacja: Giżycko
Wiek: 31
Wpisy bloga: 1

Posty: 962
Stan: Na Emeryturze
Świat: Broa
matiiii ma numer GG 3908545 Send a message via Skype™ to matiiii
Domyślny

Oglądasz Orange County Choppers? Bo coś podobnego robią.

Muszę Ci przyznać, że masz talent i bardzo ładni Ci to wychodzi. Masz może więcej prac? Chętnie pooglądam.
__________________
Niech nam gwiazdka pomyślności nigdy nie zagasnie
a kto nie jest z nami w klubie - niech go piorun trzaśnie.
Oby nasze wszystkie prace były najpiekniejsze
inni przecież się nie znają - to jest najważniejsze.
Niechaj nasze forum nigdy sie nie skończy
a kto źle o nas napisze, szybko go wykończym...
matiiii jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2007, 12:14   #9
MKM
Użytkownik Forum
 
MKM's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2005
Lokacja: Przemyśl
Wiek: 19

Posty: 440
Domyślny

Sporo zabawy z naklejaniem tych taśm + jeszcze zrobienie tego, dość mocno symetrycznym, dobra robota : )
MKM jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2007, 12:44   #10
Korektor
Zbanowany
 
Korektor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2006
Lokacja: Liberty City :P
Wiek: 38
Wpisy bloga: 5

Posty: 1,023
Domyślny

No to ja stworzę małego offtopa.

Słuchaj, parę tygodni temu jechałem moim rowerem po okolicy. Naszła mnie wiadoma potrzeba i pozostawiłem rower przy słupie i poleciałem w krzaczki. Wracam, a tu okazało się, że rower się obsunął i żeliwna latarnia zrobiła mi niezłą, głęboką rysę. Mam taki rower dla szpanu, z bardzo delikatnym lakierem. Cały efekt się popsuł i nie wiem jak sobie z takim czymś poradzić. Wiesz co z tym zrobić? Znasz jakieś "wypełniacze" czy coś w tym stylu? Z góry dzięki za odp.
Korektor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2007, 12:48   #11
Str4t0s
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Gdzies tam no niewiem gdzie
Wpisy bloga: 1

Posty: 855
Profesja: Elite Knight
Świat: Bubel i caherer
Poziom: Lol
Skille: 9999/99
Poziom mag.: -1
Domyślny

@up : Urzekla mnie twoja historia :> żartuje żartuje
@topic : Niezle
__________________
Pwning noobs since '04.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Przetłumaczenie przez google szóstego teasera
...Wisps rozwijać od wyrobów spirytusowych w tych biednych stypendystów, że zmarł w bagnach. Oni nie są złe z natury, lecz działa jak sleepwalkers nieświadomi swoich działań. Niemniej jednak, ich dotykać kanalizacji życia życie żywych stworzeń, które czyni je perilous wrogów.
Str4t0s jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2007, 13:20   #12
Cheesey
Użytkownik forum
 
Cheesey's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2007
Lokacja: Węgorzewo

Posty: 28
Stan: Na Emeryturze
Imię: @#$@^&%*
Profesja: Druid
Świat: Secura
Poziom: 37
Skille: 19/24
Poziom mag.: 43
Cheesey ma numer GG 9772909
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Korektor Pokaż post
No to ja stworzę małego offtopa.

Słuchaj, parę tygodni temu jechałem moim rowerem po okolicy. Naszła mnie wiadoma potrzeba i pozostawiłem rower przy słupie i poleciałem w krzaczki. Wracam, a tu okazało się, że rower się obsunął i żeliwna latarnia zrobiła mi niezłą, głęboką rysę. Mam taki rower dla szpanu, z bardzo delikatnym lakierem. Cały efekt się popsuł i nie wiem jak sobie z takim czymś poradzić. Wiesz co z tym zrobić? Znasz jakieś "wypełniacze" czy coś w tym stylu? Z góry dzięki za odp.
Uzupełnij historię, i powiedz po co poszedłeś w "krzaczki"?
Cheesey jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2007, 13:36   #13
Bakuo
Użytkownik Forum
 
Bakuo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 31

Posty: 501
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cheesey Pokaż post
Super. Ale powiedz, ile bierzesz za taki wzorek na baku?
Sry ale nie daje po sobie rysowac/malowac.
__________________
Pomoglem? Skrzywdzilem? Napisz : )

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arack Pokaż post
ale zal chłopie oszmiesyzłes sie teraz xD
w moich oczach jestes głupi lekko muwiąc
Bakuo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2007, 13:46   #14
Duke Dran
Użytkownik Forum
 
Duke Dran's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005

Posty: 1,369
Duke Dran ma numer GG 13923094
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Korektor Pokaż post
No to ja stworzę małego offtopa.

Słuchaj, parę tygodni temu jechałem moim rowerem po okolicy. Naszła mnie wiadoma potrzeba i pozostawiłem rower przy słupie i poleciałem w krzaczki. Wracam, a tu okazało się, że rower się obsunął i żeliwna latarnia zrobiła mi niezłą, głęboką rysę. Mam taki rower dla szpanu, z bardzo delikatnym lakierem. Cały efekt się popsuł i nie wiem jak sobie z takim czymś poradzić. Wiesz co z tym zrobić? Znasz jakieś "wypełniacze" czy coś w tym stylu? Z góry dzięki za odp.
Gleboka rysa, to juz wiekszy problem, jesli widac blache i moze dojsc do korozji, uzyj niewielkiej ilosci podkladu PRIMER 1K- mozna go czasami kupic niewielka ilosc z aktywatorem.
A w wersji bez podkladu, trzeba kupic lakier 0,1l lub 0,05l w kolorze i nakladac na oczyszczona i ewentualnie lekko przeszlifowana powierzchnie.
Nakladac kilka warstw, az do wypelnienia rysy. Po wyschnieciu polerka, dobra pasta. Jesli lakier jest metaliczny, uzywasz najpierw bazy-kolor, potem lakier bezbarwny z utwardzaczem. Troche meczarni i dlubania pedzelkiem, ale można dokladnie naprawić uszkodzenie. Czasami jedna powazna rysa wymaga malowania całego elementu. Uzyj zapalki albo wykalaczki i nakladaj warstwe po warstwie, dokladnie. Milej zabawy.
Duke Dran jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2007, 19:32   #15
Vekegi
Użytkownik Forum
 
Vekegi's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2004
Lokacja: Bełchatów/"...W państwie pełnym nienawiści..."
Wiek: 32

Posty: 716
Stan: Niegrający
Świat: Kyra
Domyślny

w pyte sprawa, niczym w pimp my ride !
__________________
Łza na ślipiach, nie przerwie niczego i tak 247
Nad czaszkami groźby, być złym czy dobrym?
Zero pytań, wątpisz ? Strach tonie w liczbach
One odbite w źrenicach, a świat upadły w mitach
Zamiast powstać w krytykach czynów,
kreuje co dnia lepszych skurwysynów
Od siebie minimum by z dumą się nie rozstać 2005
Realia Made in Polska
Vekegi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2007, 10:53   #16
Descartes
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2004

Posty: 1,327
Domyślny

Chodź do MTA, podniesiesz nam trochę poziom grupy.

Ostatnio edytowany przez Descartes - 07-05-2007 o 11:03.
Descartes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2007, 11:33   #17
Eileen
Użytkownik Forum
 
Eileen's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 692
Stan: Niegrający
Eileen ma numer GG 3600907
Domyślny

Cytuj:
Chodź do MTA, podniesiesz nam trochę poziom grupy.
Rotfl... "Poziom grupy"? To mnie z lekka skasowało, bo MTA trzyma o dziwo dość dobry poziom.

Ale się z Tobą zgadzam. =)

@topic
Roboty sporo, efekt genialny. Wyobrażam sobie już te "lepsze" pracki. Swoją drogą widziałam jeszcze, jak gość robił obrazki inną techniką, ale coś na styl twojej. Miał takie śliskie kartki formatu A3 i pracował na nich sprayem, w różnych kolorach. Najpierw pryskał np. lekko żółtym, jakimś srebrnym na to, później przykładał stronicę z kobiecego czasopisma i odrywał ją na mokro. Powstawał świetny, nieregularny wzorek. Później kładł na to coś okrągłego, co szczelnie zakryło pewien fragment i pryskał dookoła niebieskim, trochę czerwonym, później na to czarnym. Podnosił to okrągłe cuś (jak wiadereczko, albo co...) i miał księżyc na niebie. A, że spray był jeszcze mokry, to brał coś ostrego i lekko pociągając rysował wzory gór, jakieś gwiazdy, czy coś, odsłaniając przy tym biały papier. W końcu brał srebrny, albo biały spray i niedużą deseczkę. Ustawiał to tak jakoś, że wychodziły mu równe, świetnie rozmyte i przy tym proste smugi. I tak gwiazdy nabierały blasku i powstawał naprawdę fajny obraz. Gość mówił, że robił tą techniką wszystko, na ścianach i nie tylko. Od Kubusia Puchatka, aż po takie krajobrazy.

Pomyślałam, że Cię to zainteresuje, bo parę sposobów może być do wykorzystania
__________________
Wystarczy chcieć...


Ukryty tekst:
Hihihihi...Eleiwein aberztop, yba jówt sipdop łyb ynni żin eiktsyszw. Yzcratsyw, yb oklyt inzcliein og lieimuzorz... ^^
Eileen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2007, 12:23   #18
Duke Dran
Użytkownik Forum
 
Duke Dran's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005

Posty: 1,369
Duke Dran ma numer GG 13923094
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eileen Pokaż post
Roboty sporo, efekt genialny. Wyobrażam sobie już te "lepsze" pracki. Swoją drogą widziałam jeszcze, jak gość robił obrazki inną techniką, ale coś na styl twojej. Miał takie śliskie kartki formatu A3 i pracował na nich sprayem, w różnych kolorach. Najpierw pryskał np. lekko żółtym, jakimś srebrnym na to, później przykładał stronicę z kobiecego czasopisma i odrywał ją na mokro. Powstawał świetny, nieregularny wzorek. Później kładł na to coś okrągłego, co szczelnie zakryło pewien fragment i pryskał dookoła niebieskim, trochę czerwonym, później na to czarnym. Podnosił to okrągłe cuś (jak wiadereczko, albo co...) i miał księżyc na niebie. A, że spray był jeszcze mokry, to brał coś ostrego i lekko pociągając rysował wzory gór, jakieś gwiazdy, czy coś, odsłaniając przy tym biały papier. W końcu brał srebrny, albo biały spray i niedużą deseczkę. Ustawiał to tak jakoś, że wychodziły mu równe, świetnie rozmyte i przy tym proste smugi. I tak gwiazdy nabierały blasku i powstawał naprawdę fajny obraz. Gość mówił, że robił tą techniką wszystko, na ścianach i nie tylko. Od Kubusia Puchatka, aż po takie krajobrazy.

Pomyślałam, że Cię to zainteresuje, bo parę sposobów może być do wykorzystania
Nie wiem czemu ale nie potrafie sobie tego wyobrazic, przeczytam to jeszcze z dziesiec razy : P.

A co do przyjecia do grupy:
1. Sa jakies warunki?
2. Jak i gdzie zlozyc podanie?
Duke Dran jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2007, 12:38   #19
Extermis
Użytkownik Forum
 
Extermis's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2006
Wiek: 34

Posty: 207
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eileen Pokaż post
Rotfl... "Poziom grupy"? To mnie z lekka skasowało, bo MTA trzyma o dziwo dość dobry poziom.
kto tu trzyma dobry poziom?

Cytuj:
@topic
Roboty sporo, efekt genialny. Wyobrażam sobie już te "lepsze" pracki. Swoją drogą widziałam jeszcze, jak gość robił obrazki inną techniką, ale coś na styl twojej. Miał takie śliskie kartki formatu A3 i pracował na nich sprayem, w różnych kolorach.
nad morzem np w miedzydrojach siedza a przynajmniej w tamtym roku siedzieli na deptaku i maziali tak. anprawde swietny efekt tylko ze w czasie robienia wszystko zmienia sie z chwili na chwile i nie jest sie chyba w stanie przewidziec co powstanie jaks ie jescze czegos doda =p przynajmniej na poczatku. Ci co to trzaskaja juz jakis czas napewno wiedza i moga skzokowac efektem koncowym.
ogolem pamietam ze trzaskali taki obrazek na a3 w 3-5 minut potem musial tylko wyschnac i niezly szmal za to brali wiec fajna fucha na wakacje, jest za co zjesc chociaz

sprobuj ziom, w wolnych chwilach jak nie bedziesz mial czegos do malowania ;]
btw jak zobaczylem obrazek 3 czy 4ty gdzie pisalo cos ze klient wybral wzor to myslalem ze chodzi o ten na kartce po lewej ;s szkoda ze nie bo jakbys taki walnal to bylbym pod cholernym wrazeniem ^^ ale i tak jest dobrze
Extermis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2007, 12:56   #20
Glamri
Krzyżak
 
Glamri's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: Zewsząd!!! /m/ Liczba postów: Nie powiem Głupie pomysły: Za dużo Imię: Krzysio
Wiek: 34

Posty: 816
Stan: Na Emeryturze
Imię: Glamri
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Hiberna
Poziom: 23
Skille: 75/75
Poziom mag.: 4
Glamri ma numer GG 2728942 Glamri ma login Tlenu glamri@tlen.pl Send a message via Skype™ to Glamri
Domyślny

Cytuj:
Heh srr ale narazie nie przyjmuje zlecen : )
Ale to naprawdę małe logo... Jakieś 9 x 9 cm jak nie mniej bo to naprawdę mały taki prawie kwadracik jest. ; ) I wystarczy użyć jednego koloru (białego). ; )
__________________
/
Glamri jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:56.


Powered by vBulletin 3