Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 10-04-2008, 22:09   #21
Serious Sam
Użytkownik Forum
 
Serious Sam's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2006
Wpisy bloga: 16

Posty: 1,470
Serious Sam ma numer GG 1542247
Domyślny

Pobawiłbym się w to, szczególnie, że lato idzie ;] Nie wiecie może czy w świętokrzyskim jest jakiś Team Asg? pytanie raczej do autora teamtu.
__________________
Jeżeli potrzebujesz pomocy, napisz. Chętnie pomogę : )



Amor patriae nostra lex!

Miłość ojczyzny naszym prawem!
Serious Sam jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-04-2008, 22:11   #22
Tompior
UnlimitedWarnWorks
 
Tompior's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Tompior ma numer GG 3186363
Domyślny

Temat mi sie podoba. Ladnie wszystko opisane, duzo fotek, latwy jezyk. Napisz zrodlo, skad wziales artykul (chyba, ze napisales taki dlugi tekst sam ).
Co do samej zabawy: chcialbym sobie postrzelac ale z moich znajomych nikt sie tym nie interesuje Mundury mam, gogle mam, brak "tylko" pistoletu
__________________
Tompior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2008, 22:15   #23
Duke Dran
Użytkownik Forum
 
Duke Dran's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005

Posty: 1,369
Duke Dran ma numer GG 13923094
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Serious Sam Pokaż post
Pobawiłbym się w to, szczególnie, że lato idzie ;] Nie wiecie może czy w świętokrzyskim jest jakiś Team Asg? pytanie raczej do autora teamtu.
Niestety nie mam pojęcia. Ja bawię się tylko w swoich okolicach : P nie mam zbytnio czasu na jakieś dłuższe zjazdy.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tompior Pokaż post
Temat mi sie podoba. Ladnie wszystko opisane, duzo fotek, latwy jezyk. Napisz zrodlo, skad wziales artykul (chyba, ze napisales taki dlugi tekst sam ).
Co do samej zabawy: chcialbym sobie postrzelac ale z moich znajomych nikt sie tym nie interesuje Mundury mam, gogle mam, brak "tylko" pistoletu
Napisałem wszytko sam z głowy to co wiedziałem. Parę zdań pożyczyłem od Wikipedii przerabiając je tak aby pasowały.
Duke Dran jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2008, 23:05   #24
.Matrik.
Użytkownik Forum
 
.Matrik.'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2007

Posty: 1,438
Domyślny

A Sig Sauer 552 (coś jak miał Kane w większości misji Kane & Lynch) da się w rozsądnej jakości zdobyć?

http://img.hexus.net/v2/gaming/scree...ane1_large.jpg
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mystlich Pokaż post
Tomek poszedł do centrum po upragnioną wódkę gdy nagle wpadł do zapaści
.Matrik. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2008, 23:08   #25
Duke Dran
Użytkownik Forum
 
Duke Dran's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005

Posty: 1,369
Duke Dran ma numer GG 13923094
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez .Matrik. Pokaż post
A Sig Sauer 552 (coś jak miał Kane w większości misji Kane & Lynch) da się w rozsądnej jakości zdobyć?

http://img.hexus.net/v2/gaming/scree...ane1_large.jpg
wersja sprężynowa:
http://www.militaria.pl/cybergun/sub...700)_p4151.xml
lub
http://www.cybergun.pl/?prod=86&cat=30
elektryk:
http://www.cybergun.pl/?prod=10889&cat=27
lub
http://www.military.pl/cyber-gun_161...aeg_7272t.html

Ostatnio edytowany przez Duke Dran - 10-04-2008 o 23:11.
Duke Dran jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2008, 07:55   #26
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Nie powiem, zabawa fajna, pod warunkiem że ma sie dobrą (nie chińską) i drogą broń, inny shit potrafi sie rozlecieć w trakcie meczu.
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2008, 08:45   #27
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

no juz dawno czekalem na taki artykul na tym forum. Jak te 10-13lat przeczytaja to to moze sie wkoncu pozabijaja(albo powydłubują sobie oczy) i bedzie spokoj. Naprawde dzieki.
Btw sam sie kiedys bawilem w to mialem m16 elektryka ale chyba znowu zaczne grac. Kupie sobie pozadną sprenzynową snajpe.
poszukalem i w sumie znalazlem
http://www.sklepasg.pl/swat-super-p-10.html
toto chce kupic
@down
podanie paru linkow do najdrozszych splow nic nie daje...
btw ta snajpa ktora dalem w linku i tak jest calkiem fajna bo z tego co sie dowiedzialem to ma calkiem spory zasieg a 500 fps piechota nie chodzi
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.

Ostatnio edytowany przez kołbaś - 11-04-2008 o 11:00.
kołbaś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2008, 10:06   #28
Tovob Lard
Użytkownik Forum
 
Tovob Lard's Avatar
 
Data dołączenia: 21 01 2006
Wiek: 34

Posty: 295
Domyślny

Pawie się w to od ~1 roku i powiem wam jak będziecie zainteresowani to polecam stronę www.zbrojownia.com.pl imo najlepsza strona z ganami, nie żaden gunfire, cybergun militarex, czy coś.
Dla ciekawostki powiem, że właśnie tunningumie swoje ak-47 cm.028 cymy [jeszcze 300fps] na prawdziwa replike, juz przerobilem metalowy korpus, zeby wlazl do cymki, drewna od ostrego ak juz poprzerabiane, reszta czesci pomalowana na jednolity kolor,juz zrobione postarzanie [papierem szlifierskim] narazie wynisolo mnie wszystko jakies 700zl, po maturze zakupie zestaw ftk i pocisne do 400-430 fps.
@ a teraz mega seria ciekawostek:
legendarny mg42 na green gas z blowbackiem[odrzutem zamka] oraz hardkickiem [ replika podczas strzelania 'trzesie sie]
http://www.wgcshop.com/?gclid=CP-3ie...FSeHMAodxD_0CA
Barett, swojego czasu byl czlowiek w asg ktory mial ta replike i zainwestowal w tuning, ze cena calego zestawu kosztowala kolo 10k zlotych i mial zasieg skuteczny okolo 110m [najwiekszy w polsce]
http://www.wgcshop.com/pcart/shopper...niper%20Rifles jezeli chcesz byc snajperem w asg to dobra replika snajperki [powaznej] kosztuje kolo 1,5k - 2k zlotych
a to bron na prawdziwa zajawe za 9k zlotych mini gun http://www.redwolfairsoft.com/redwol...l?prodID=22396
Jezeli macie jakies pytania jaka bron na poczatek itp itd czy odnosnie asg to sluze pomoca

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Voon Arculin Pokaż post
Nie powiem, zabawa fajna, pod warunkiem że ma sie dobrą (nie chińską) i drogą broń, inny shit potrafi sie rozlecieć w trakcie meczu.
coż za bzdura totalna,Mam dobra ale TANIA bron to nie postrzelam?
cyma robi coraz lepsze repliki [replik], mi trzyma moja juz 1rok i ani razu nie byla w serwisie, wystarczy tylko z glowa kupowac. Ak-47 tokio marui wypada gorzej niz ak-47 cymy a pzeciez ak tokio kosztuje 1100~zl a cyma 389zl, tak samo wyrzuc 3000zl na m249 classic army, jezeli mozesz kupic lepsze i tanisze m249 p&j [1000zl], mozna tak wymieniac, wiec to co piszesz nie jest calkowita prawda, poczekamy jeszcze 2 lata i chinskie gany beda dorownywac japonskim a beda tansze conajmniej o polowe
@up Jak tamta bron ma 500fps to jestem swiety

Ostatnio edytowany przez Tovob Lard - 11-04-2008 o 15:28.
Tovob Lard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2008, 15:06   #29
Kogucik302
Użytkownik Forum
 
Kogucik302's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2006
Lokacja: Bochnia
Wpisy bloga: 8

Posty: 799
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Titania
Kogucik302 ma numer GG 981793 Send a message via Skype™ to Kogucik302
Domyślny

Nie mam jeszcze swojej broni, ale kiedyś pożyczyłem snajperę kumpla i pofragowałem sobie.
__________________


Kogucik302 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2008, 15:26   #30
.Matrik.
Użytkownik Forum
 
.Matrik.'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2007

Posty: 1,438
Domyślny

@Up

Tja.

@Duke

Nie rozumiem jednego - jak bardzo czuć trafienie z takiego czegoś (jakiegoś ASG)? To boli w ogóle?
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mystlich Pokaż post
Tomek poszedł do centrum po upragnioną wódkę gdy nagle wpadł do zapaści
.Matrik. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2008, 15:31   #31
Tovob Lard
Użytkownik Forum
 
Tovob Lard's Avatar
 
Data dołączenia: 21 01 2006
Wiek: 34

Posty: 295
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez .Matrik. Pokaż post
@Up

Tja.

@Duke

Nie rozumiem jednego - jak bardzo czuć trafienie z takiego czegoś (jakiegoś ASG)? To boli w ogóle?
Zalezy jaka odleglosc, moc broni , predkosc wiatru. Przewaznie to boli przez 15minut. Najbardziej boli jak sie dostatnie na twarzy jezeli nie masz kominiarki itd, potem na palcach, a reszta to tylko szczypie
Mam blizny na palcach, bo nie nosilem rekawiczek.
Tovob Lard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2008, 15:50   #32
Davido16
Użytkownik Forum
 
Davido16's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 29

Posty: 568
Stan: Na Emeryturze
Davido16 ma numer GG 6040279 Davido16 ma login Tlenu davido16@o2.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tovob Lard Pokaż post
Zalezy jaka odleglosc, moc broni , predkosc wiatru. Przewaznie to boli przez 15minut. Najbardziej boli jak sie dostatnie na twarzy jezeli nie masz kominiarki itd, potem na palcach, a reszta to tylko szczypie
Mam blizny na palcach, bo nie nosilem rekawiczek.
A jak wygląda amunicja? Z czego jest robiona?
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mystlich
P.S. Bardzo ładne piszę opowieści i ładnie maluję.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ten_Obok
Osobiście myślę że Tibia traci swój urok. Jak grałem rok temu w listopadzie to aż mi stawał. Teraz jakoś mniej ;/
Davido16 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2008, 15:57   #33
Hieyan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 05 2005

Posty: 1,242
Stan: Usunięty
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Davido16 Pokaż post
A jak wygląda amunicja? Z czego jest robiona?
Z plastiku, 6mm, nie mów, że nigdy nie miałeś takiego pistolecika.
Hieyan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2008, 16:57   #34
Davido16
Użytkownik Forum
 
Davido16's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 29

Posty: 568
Stan: Na Emeryturze
Davido16 ma numer GG 6040279 Davido16 ma login Tlenu davido16@o2.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hieyan Pokaż post
Z plastiku, 6mm, nie mów, że nigdy nie miałeś takiego pistolecika.
Nie, nie miałem. A co to? Wymóg krajowy? Może bym takie coś kupił, ale samemu na osiedlu bawić się jest lipnie ;s
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mystlich
P.S. Bardzo ładne piszę opowieści i ładnie maluję.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ten_Obok
Osobiście myślę że Tibia traci swój urok. Jak grałem rok temu w listopadzie to aż mi stawał. Teraz jakoś mniej ;/
Davido16 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2008, 17:22   #35
Tovob Lard
Użytkownik Forum
 
Tovob Lard's Avatar
 
Data dołączenia: 21 01 2006
Wiek: 34

Posty: 295
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hieyan Pokaż post
Z plastiku, 6mm, nie mów, że nigdy nie miałeś takiego pistolecika.
Dodam, również, że występują także kulki 8mm najczęsciej do shotgun'ów bądz do Mauserów ładowane w łuski, w których mieści się pięc takich kulek. Do większości replik właśnie kupuje się 6mm[o różnym cieżarze, dedykowanym do replik o określonej liczbie fps np 0,12g 0,20 0,23 0,25 0,28] kulki bezszwowe [ te z rynku czy z sklepu z zabawkami mogą zniszczyć bebechy repliki] ceny są różne. Warto wiedzieć że są tzw. kulki biodegradalne, których rokład jest znacznie szybszy, jest to wielki plus podczas negocjajcji z leśniczym o możliwość strzelanek w lesie.
Polecam również stronę WWW.WMASG.PL najlepszy portal o asg w Polsce, na forum jest między innymi dział dla "zielonych" w którym są tematy typu jaką broń kupić na początek za np 50zl, 100zl, 200zl itd.
@duke dran
Troche skrzywdziles cyme, bo repliki tzn II klasy robi bardzo przyzwoite i jak napisalem cm.028 wypada lepiej niz ak-47 tm
oraz o tym co napisales o ak-47tm
to nieprawda, że ma drewna w stocku, bo to abs drewno podobny[zreszta gorszy niz te w cymie cm.028 nie wliczajac zebatek ktore ROWNIEZ sa gorsze niz w cymie], osiag nie sa bardzo dobre tylko dobre, oraz bron na pewno nie posiada orginalnych oznaczen gdyz, ponizej pokrywy zamka powinien byc numer seryjny, ktorego owy ak nie ma, i korpus czy tez body jest wykonane z abs[~tworzywa], więc popraw a nie wciskaj ciemnote wklejana z neta
A skoro juz sie przyczepiam to nie pisze sie, tak jak ty napisales [svd dragunov, czy tez kalashnikov] bo w rosyjskim nie ma 'v' dlatego swd dragunow czy kalasznikow jest poprawna forma, jezeli czytasz[mysle ze tak skoro wymieniles] forum wmasg to dobrze o tym wiesz. i nie powinno byc ci przykro razy jeden czy tez razy dwa tylko powinienenes sprawdzic czy piszesz bzdury czy tez nie. ; o
@2down
Szczerze nie spodziewałem się takiej reakcji, wielki PLUS dla ciebie

Ostatnio edytowany przez Tovob Lard - 11-04-2008 o 18:21.
Tovob Lard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2008, 17:38   #36
KrEmAs KAc
Użytkownik Forum
 
KrEmAs KAc's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Nowe Miasto Lubawskie 53° 25' N 19° 35' E
Wiek: 43

Posty: 1,215
Stan: Niegrający
Świat: ¶♪&#
Poziom: 666
Skille: ↕
Poziom mag.: §§
KrEmAs KAc ma numer GG 8372892
Domyślny

kiedyś sie strzelało pistolecikami za 12zł

fajny temacik ładnie opisane
KrEmAs KAc jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2008, 18:17   #37
Duke Dran
Użytkownik Forum
 
Duke Dran's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005

Posty: 1,369
Duke Dran ma numer GG 13923094
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tovob Lard Pokaż post
@duke dran
Troche skrzywdziles cyme, bo repliki tzn II klasy robi bardzo przyzwoite i jak napisalem cm.028 wypada lepiej niz ak-47 tm
oraz o tym co napisales o ak-47tm
to nieprawda, że ma drewna w stocku, bo to abs drewno podobny[zreszta gorszy niz te w cymie cm.028 nie wliczajac zebatek ktore ROWNIEZ sa gorsze niz w cymie], osiag nie sa bardzo dobre tylko dobre, oraz bron na pewno nie posiada orginalnych oznaczen gdyz, ponizej pokrywy zamka powinien byc numer seryjny, ktorego owy ak nie ma, i korpus czy tez body jest wykonane z abs[~tworzywa], więc popraw a nie wciskaj ciemnote wklejana z neta
A skoro juz sie przyczepiam to nie pisze sie, tak jak ty napisales [svd dragunov, czy tez kalashnikov] bo w rosyjskim nie ma 'v' dlatego swd dragunow czy kalasznikow jest poprawna forma, jezeli czytasz[mysle ze tak skoro wymieniles] forum wmasg to dobrze o tym wiesz. i nie powinno byc ci przykro razy jeden czy tez razy dwa tylko powinienenes sprawdzic czy piszesz bzdury czy tez nie. ; o
No racja. To miało być tylko takie ogólne porównanie pomiędzy tanim sprzętem, a drogim (niepotrzebnie wstawiłem tam te marki bo tak naprawdę to nie sprawdziłem tej repliki od TM, a jeśli chodzi o Cymę to też przyznam Ci rację. Ich repliki są dobre). Starałem się odzwierciedlić to jak najlepiej. Poprawię to jak tylko będę miał czas. Błędy literowe też : ).
Pozdro

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez KrEmAs KAc Pokaż post
kiedyś sie strzelało pistolecikami za 12zł

fajny temacik ładnie opisane
Szczerze? Mogłem to lepiej zrobić : P.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Davido16 Pokaż post
Nie, nie miałem. A co to? Wymóg krajowy? Może bym takie coś kupił, ale samemu na osiedlu bawić się jest lipnie ;s
Zawsze można sobie postrzelać do puszek : P.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tovob Lard Pokaż post
Zalezy jaka odleglosc, moc broni , predkosc wiatru. Przewaznie to boli przez 15minut. Najbardziej boli jak sie dostatnie na twarzy jezeli nie masz kominiarki itd, potem na palcach, a reszta to tylko szczypie
Mam blizny na palcach, bo nie nosilem rekawiczek.
Ja do tej pory mam kilka na szyi i na prawej dłoni : |.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tovob Lard Pokaż post
chcesz byc snajperem w asg to dobra replika snajperki [powaznej] kosztuje kolo 1,5k - 2k zlotych
Dokładnie. Tak jak napisałem na pierwszej stronie. Ze średnimi kampami to możemy zostać conajwyżej strzelcami lub ... zapomniałem tej innej nazwy ale to było coś w stylu pra/para snajper, jeśli ktoś wie to proszę mnie poprawić.

Ostatnio edytowany przez Duke Dran - 11-04-2008 o 18:28.
Duke Dran jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2008, 18:22   #38
Tompior
UnlimitedWarnWorks
 
Tompior's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Tompior ma numer GG 3186363
Domyślny

No jaka zabawa byla na podworku z chinskim pistoletem za kulki. To co dopiero musi byc z replika za 500zl, 2 druzynami po 5+ osob ubranymi na wojskowo w lesie? ^^

A ja mam pytanko co do zasad:
1. Jak wygladaja walki?
2. Co jesli ktos sie nie przyzna, ze zostal trafiony?
3. A to trzeba pytac lesniczego o pozwolenie? :>
__________________
Tompior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2008, 18:28   #39
Tovob Lard
Użytkownik Forum
 
Tovob Lard's Avatar
 
Data dołączenia: 21 01 2006
Wiek: 34

Posty: 295
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duke Dran Pokaż post
No racja. To miało być tylko takie ogólne porównanie pomiędzy tanim sprzętem, a drogim (niepotrzebnie wstawiłem tam te marki bo tak naprawdę to nie sprawdziłem tej repliki od TM, a jeśli chodzi o Cymę to też przyznam Ci rację. Ich repliki są dobre). Starałem się odzwierciedlić to jak najlepiej. Poprawię to jak tylko będę miał czas. Błędy literowe też : ).
Pozdro


Szczerze? Mogłem to lepiej zrobić : P.
Nie spodziewałem się takiej reakcji, wielki plus dla Ciebie
Wystarczy tam gdzie masz ak-47 cyma wpisac Cyma cm.022 i wtedy opis bedzie sie zgadzał a tam gdzie masz ak-47 tokio marui wpisz ak-47 inokatsu
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tompior Pokaż post
No jaka zabawa byla na podworku z chinskim pistoletem za kulki. To co dopiero musi byc z replika za 500zl, 2 druzynami po 5+ osob ubranymi na wojskowo w lesie? ^^

A ja mam pytanko co do zasad:
1. Jak wygladaja walki?
2. Co jesli ktos sie nie przyzna, ze zostal trafiony?
3. A to trzeba pytac lesniczego o pozwolenie? :>
To działa tak: jeżeli jest las, i jest leśniczówka, to trzeba się spytać o pozwolenie, bo niszczysz przyrode[kulki, bedziesz sie czolgal po kwiatkach ; d] Posiadajac ubior wojskowy oraz replike ktora jak napisal duke z daleka wyglada jak prawdziwa, wzbudzasz niepokoj u owego lesnika ktory moze zadzwonic na policje a mandaciki sie posypia. Tak samo jest z mundurami w Polsce, dosc ciezko sie polapac w prawie dotyczacym munduru polskiego, ale wiekszosc poprostu przeszywa kieszen , odpruwa pagony, chociaz sam za ta metode nie recze, dla ciekawoski dodam ze za chodzenie w polskim mundurze mozesz od zandarmerii dostac upomnienie slowne badz mandat do 1000zl, oraz replika musi byc koniecznie w pokrowcu, - taka podstawa
2Walki - hmm, scenariusze, ktorych w internecie jest mnostwo, w ogole pelne pole do popisu, moze to byc zwykly dedmecz, kapturdeflag, polowanie na jedna osobe, opcji jest mnostwo, ogranicza Cię tylko wyobraźnia, pieniądze, liczba ludzi
3. tzw terminatora mówimi nie! Plusem jest to, że lot kulki [białej, żółtej] widzi osoba strzelajaca i w miare ladnie widac czy ktos dostal oraz charakterystyczny dzwiek kulki uderajacej o mundur czy tez kamizelke,replike.

Ostatnio edytowany przez Tovob Lard - 11-04-2008 o 18:32.
Tovob Lard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2008, 18:35   #40
Duke Dran
Użytkownik Forum
 
Duke Dran's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005

Posty: 1,369
Duke Dran ma numer GG 13923094
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tovob Lard Pokaż post
Nie spodziewałem się takiej reakcji, wielki plus dla Ciebie
Wystarczy tam gdzie masz ak-47 cyma wpisac Cyma cm.022 i wtedy opis bedzie sie zgadzał a tam gdzie masz ak-47 tokio marui wpisz ak-47 inokatsu
Dzięki, poprawię jeszcze dzisiaj. A jeśli chodzi o tego inokatsu to chyba od niedawna jakaś nowość? Bo wcześniej go nigdzie nie widziałem.
Tutaj macie fotkę tego cudeńka. To jest dopiero miód. Pod względem wykonania i parametrów tylko ta cena może odstraszyć 3,5 kafla no, no...

Ostatnio edytowany przez Duke Dran - 11-04-2008 o 18:39.
Duke Dran jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:51.


Powered by vBulletin 3