Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 31-07-2006, 11:03   #41
Ryos Lura
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2006
Lokacja: Białystok
Wiek: 34

Posty: 156
Stan: Na Emeryturze
Imię: Ryos Lura
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 102
Skille: 87/80
Poziom mag.: 7
Ryos Lura ma numer GG 4122014
Domyślny

Z tego co mi wiadomo, Azjaci nie graja zbytnio w Tibie.
Ta chinka umarła w WOWIE, a chlopak który zabił swojego kolege za 200 USD to byl przypadek z MU, wiec czemu to trafilo tutaj?
__________________
śmieszne obrazki | śmieszne filmiki
Ryos Lura jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-07-2006, 13:07   #42
Lord Alek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 04 2004

Posty: 26
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Trimera
Poziom: 28
Domyślny

Dobrze wiedzieć, że jesteśmy chorymi psychicznie uzależnionymi od tibii debilami.
Ja jakoś dwa lata temu siedziałem czasem ponad 10 h przy tibii, a jednak jakoś nie byłem uzależniony. Teraz prawie o ogóle nie gram.


Link do części artykułu na stronie tego szmatławca:
http://dziewczyna.redakcja.pl/archiw...p?Artykul=3772
__________________
Lord Alek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2006, 13:21   #43
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Misiaczki, Wy chyba nie rozumiecie na czym to polega. Oczywiste jest, że nie napisali, iż osoby te zmarły przez Tibie, ale skojarzenia same nam mówią, jak to było (tzn. osobom, które nie są w temacie). To jest swego rodzaju zabezpieczenie. W razie czego mogą się wycofać i powiedzieć, że przecież nie napisali, iż to przez Tibie.
__________________
"21.24 Nie ma lepszego dziennikarza sportowego od Rafała Patyry. "Artur, używając terminologii bokserskiej zostaliście znokautowani zanim zdążyliście założyć rękawice". Używając terminologii stoczniowej - ukradli wam statek, zanim odpaliliście spawarkę, a używając terminologii dziennikarskiej: powinni wyłączyć kamerę zanim zdążycie zadać jakiekolwiek pytanie."
P0nury jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2006, 14:57   #44
Tomcio Pall
Użytkownik Forum
 
Tomcio Pall's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 30

Posty: 519
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Arashi/KoA
Świat: Thoria/Aldora
Tomcio Pall ma numer GG 1669739
Domyślny

Fajnie jestem jakimś nałogowcem bo gram w tibie. Suuper ej może odrazu jak jestem wg. tej gazety chory psychicznie to niech mnie zamkną w pokoju bez klamek(zawsze chciałem wiedzieć jak tam jest). Gram w tibie teraz bo jestem chory(grypa jelitowa) i nie mam co robić. A takto to pół dnia na dworze jestem z 3-4godz sobie pogram i to wszystko. Raz shakowali mi konto to się ucieszyłem ale i tak wruciłem. Ale się jeszcze nie zgodze z tym że wszystkie inne gry można w każdej chwili zapisać i wyjść. Dajmy na to takiego Godfathera lub GTA. Nie da się zapisać gry podczas misij.
__________________
'Świat schodzi na psy, razem z nim Ty wierzysz mi?'
'Niech rap da Tobie siłę, nadzieje i wiarę'
Tomcio Pall jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2006, 15:05   #45
Flisik
Użytkownik Forum
 
Flisik's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 31

Posty: 332
Profesja: Knight
Świat: Thoria/Calmera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Harven
hehe, była juz o tym mowa ale dziex że dałeś pelny artykuł

edit: o ile sie nie myle to pomylili Tibie z WoW'em w akapicie o Chińczykach... Sam widziałem screeny z tego pogrzebu.

EEE, to zarzucibyś nimi, też byśmy chętnie oglądneli.
Flisik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2006, 15:12   #46
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Żałosne jest to, że za pisanie artykułów o Tibii biorą się ludzie, którzy nie mają bladego pojęcia o tej grze. Co prawda Tibia uzależnia, i to jak, ale mieszanie faktów (Azjaci umierający przed WoWem nie mają wiele wspólnego z Tibią) i całkowite bzdury (postać słabnie i ginie, jak się nią nie gra? Ha ha ha.) świadczą o tym, że redaktorzy to po prostu żerujące na innych mediach (które również się mylą) bezmózgie hieny tudzież sępy. Zagrałby jeden z drugim chociaż dzień lub dwa, a potem by pisał.

Cóż, twierdzą, że Tibia ogłupia (to o słabnących ocenach) - wystarczy zajrzeć na bravo.pl (ostatnio w poszukiwaniu sporej dawki śmiechu mi się to zdarzyło, konkretniej wczoraj), czyli stronę zapewne podobnego szmatławca jak 'Dziewczyna', żeby zobaczyć, jak ogłupione są te puste wytapetowane rooshoffe ośmioletnie 'nastolatki', czytające takie gazety. Ot, temat z zagadką (pisane z pamięci): jeż idzie dookoła kwadratu, dlaczego pierwszą, drugą i trzecią część drogi (w sensie od rogu do rogu) idzie 90 sekund a ostatnią minutę trzydzieści? I co? Patrzymy - pierwsza odpowiedź 'omg nie wiem, może jabłko znalazł'. Druga - 'bo się zmęczył i szedł wolniej'. Trzecia - 'bo szedł po przekątnej'. Za siódmym czy ósmym razem nareszcie wydedukowały nasze koffane dziewczynki, że minuta i trzydzieści sekund to to samo co 90 sekund... Więc jak toto podrośnie, będzie gorzej, niż za Kaczyńskich, mówię ja wam to.

A tak zresztą, trochę się ta 'Dziewczyna' spóźniła z tym artykułem. Ale cóż, pewnie dopiero teraz usłyszeli o krzesłowej aferze.

Swoją drogą, było tam coś o zabiciu kogoś za miecz w grze. Co prawda chodziło o inną grę, ale załóżmy, że chodziło o Tibię. I co? Był kiedyś przypadek, że zabili w Polsce kogoś, żeby mu zabrać 8 (OSIEM!!) złotych. I co, grali w Tibię? Jestem przekonany, że nie! A afera była mniejsza, nikt już pewnie nie pamięta. Jeśli ten miecz był wart więcej niż 8 złotych, to równie dobrze po sprzedaniu go na allegro (NIELEGALNE!!) mógł ten koleś być zabity dla tejże kasy. Tylko, że wtedy by nie było, że przez Tibię zginął, chociaż kto wie, może by wymyślili, że w końcu stąd miał kasę.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Exodus
A ja uwazam ze redaktorzy dziewczyny napisali prawde , oczywiscie pomijajac to o chinczykach i ze postac ginie..Tibia naprawde wiekszosc z was piszacych w tym temacie za bardzo uzaleznila , chocby widac to po tym jak jej zaciekle bronicie..Zastanowcie sie zanim dojdziecie do swiadomosci "o k .. rok zycia w plecy"
Pocieszę Cię, że mnie nie uzależnia (przynajmniej JUŻ). Od okolic kwietnia praktycznie nie gram.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 31-07-2006 o 15:21.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2006, 19:23   #47
Thel Heroes
Użytkownik Forum
 
Thel Heroes's Avatar
 
Data dołączenia: 25 06 2006
Lokacja: W Polsce

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

Powiem tylko jedno - LoL. Zwłaszcza zdania o narkomanach/alkocholikach, chińczykach, słabnięciu postaci itd. Media się uwzięły na tibię bo jakiś psychol pobił matkę krzesłem. Żenada. A jak myśle o pani "psycholog" to mi się krew gotuje
__________________
Omg miałem 6 wyrazów i 6 emotikonów w podpisie i to jest zadużo?!

Ostatnio edytowany przez Thel Heroes - 31-07-2006 o 19:25.
Thel Heroes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2006, 19:25   #48
-Maciek Mur-
Użytkownik Forum
 
-Maciek Mur-'s Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2005
Lokacja: Daleko
Wiek: 31

Posty: 293
Stan: Niegrający
-Maciek Mur- ma numer GG 3898985
Domyślny

Jak moja postać to usłyszała to niemogła trafić Vampa z Infernala :/.

To pewnie dlatego, że długą nią niegrałem i osłabła.
__________________
=[
-Maciek Mur- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2006, 20:06   #49
Heliwurab
Użytkownik Forum
 
Heliwurab's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: google.pl
Wiek: 31

Posty: 583
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 20
Poziom mag.: 18
Heliwurab ma numer GG 1036614
Domyślny

Napisałem do nich.. Napisałem im jakie głupoty napisali, jakie błedy, napisałem o WoW, pokrzyczałem (prawie ;P ) i mam nadzieję że się nauczą...

@Down
nie obchodzi mnei czy to opublikują. A nawet jeśli tak, to przynajmniej inni dowiedzą sie prawdy ^.-
P.S. napisałem że mam nadzieje ze nie opublikują tego, i ze napiszą do mnie, po ludzku.. Nie wiem, moze przyznają mi racje?

Ostatnio edytowany przez Heliwurab - 31-07-2006 o 20:16.
Heliwurab jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2006, 20:11   #50
Duke Dran
Użytkownik Forum
 
Duke Dran's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005

Posty: 1,369
Duke Dran ma numer GG 13923094
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Heliwurab
Napisałem do nich.. Napisałem im jakie głupoty napisali, jakie błedy, napisałem o WoW, pokrzyczałem (prawie ;P ) i mam nadzieję że się nauczą...
Uważaj żeby cię nie opublikowali w następnym numerze : P lepiej przeproś heuheuehuehe.
Duke Dran jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2006, 13:25   #51
Venee
Użytkownik forum
 
Venee's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2006

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Buhay
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Tomg Kings
Świat: Obsidia
Poziom: 61
Poziom mag.: 52
Domyślny

zal tych idiotów z faktów i gazet. Niech zagraja w tibie i wtedy opisuja-.-
Venee jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2006, 14:09   #52
Vandoz
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 03 2006

Posty: 512
Domyślny

Omg.
Ci redaktorzy mogliby zadac sobie troche trudu i zapytac innych ludzi o Tibie niz np. ludzi w kafejkach typu: eeeeee,moj kolega jest knajtem... (znacie to ). Niech poczytaja na forum co o nich sie mowi.
Vandoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2006, 19:24   #53
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 37

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Domyślny

Ile oni musieli szukać żeby znaleźć dziewczyny grające w Tibię? To jakaś podpucha, mówię wam
__________________

Dżizas!
$corcerer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2006, 22:09   #54
Royal-Nick
Użytkownik Forum
 
Royal-Nick's Avatar
 
Data dołączenia: 29 10 2004
Lokacja: Przemyśl

Posty: 40
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 19
Skille: 60/55;/
Poziom mag.: 9
Wyślij wiadomość przez ICQ do Royal-Nick Royal-Nick ma numer GG 1215433 Royal-Nick ma login Tlenu Nickoluss@tlen.pl
Domyślny

Na pal z tą redakcją A co do tej Chinki to nie była tibia tylko World of Warcraftt ...... Mieszają się w nie swoje sprawy wkurzają mnie tacy ludzie .... " W tibie młodzieź ga tylko z przyjemności zabijania innych postaci" Złota myśl pani psycholog z TVN ;]
__________________
,,The best of the Royal's"

Palladin And Sorceror --- Obie klasy RoX ;]
Royal-Nick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2006, 22:21   #55
Rookstayer'ek
Zbanowany
 
Rookstayer'ek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 11 2005
Lokacja: Rook Isara,Main Celesta
Wiek: 31

Posty: 190
Stan: Na Emeryturze
Imię: Teniq
Profesja: Druid
Świat: Galana
Domyślny

trudności lewemu to mnie rozbawilo ..
A chinczycywogle w tibie graja? tam niema ich znakow o za pojeby
Rookstayer'ek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2006, 13:12   #56
Pacek
Użytkownik Forum
 
Pacek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 37

Posty: 603
Stan: Niegrający
Imię: Pacek man
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Domyślny

Scor-coś ty to żadna podpucha to po prostu koniec świata sie zbliża a dziewczyna w tibie grająca to po prostu jeden ze naków nadzciągającej Apokalipsy

Wiecie co żal mi z wami przebywać na tym forum, to wstyd siedzieć i rozmawiać z takimi alkocholo-nikotyno-narkotyko-tibio-sexo-pederasto-uzależnieniowcami jesteśmy gorsi niż sataniśći powinno sie nas ściąć albo idąć drogą wielkich sekciarzy jakimi jesteśmy powinniśmy sie zebrać i popełnić zbiorowe samobójstwo (najlepiej drewnanym krzesłem przez łeb) jak to robią wielkie sekty tego świata albo poprośmy o izolatki, żebyśmy się do społeczeństwa nie dostali, jesteśmy zdegenerowana komórką społeczną, wrzodem na tyłku i zakałą społeczeństwa Niegodniśmy stąpać po tej ziemi po której dumnie kroczą Doda, mandaryna, bracia mroczkowie i brad Pit
__________________
"Czemu nas tam nie ma gdzie za darmo wszystko dają...."

"płoń płoń płoń parlamęcie niech spali cię ogień na historii zakręcie"

Pacek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2006, 13:23   #57
Szymex
Użytkownik Forum
 
Szymex's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Wiek: 29

Posty: 99
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Rubera
Poziom: 50
Skille: 76\75
Poziom mag.: 5
Domyślny

O tibi to piszą, że gracze umierają przed kompem.
Ale nigdy nie słyszałem, że grając w Wowa ktoś umarł.
Szymex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2006, 13:34   #58
Kraon
Użytkownik Forum
 
Kraon's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2005

Posty: 423
Domyślny

Tia , kolejny mądry artykuł...

Nie tylko grając w WoW'a ludzie umierali przed kompem. ODWALCIE SIE OD WOWA ! ^^ W chinach musieli wprowadzic ograniczenie na gry online ( bodajrze 4h gry i pozniej tyle samo przerwy ;] ) zeby mlodziez nie umierała przed kompami.
__________________


Zu0. Definitywnie Zu0
Kraon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2006, 13:48   #59
Kajko
Użytkownik Forum
 
Kajko's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2004
Lokacja: W domu

Posty: 108
Stan: Niegrający
Kajko ma numer GG 9109132
Smutny Ślepcy

To wszystko ma sens, może oprucz tego, że gracze tworzą postacie dla kasy, wy wszyscy jesteście juz tak uzależnieni od tego syfu, że już nic nie zmieni waszego poglądu. Ktoś tu napisał, że w tibie gra TYLKO 6-10h dziennie, to jest tlyko?? To, jak bardzo wciągneła was ta gra i jak wiele straciliście przez nią uśwaidomicie sobie dopiero jak skończycie w nią grać. Zaraz ktoś będzie usiłował mi wmówić, że nie mam racji ale mówie wam, teraz uważacie, że to nic strasznego grać w tibie i olewac wszystko ale gdy skończycie juz w to grać uświadomicie sobie ile przez to straciliście, niestety będzie juz za późno.
__________________
Jebać tibie

<Avatarem pozdrawiam idiotów

S.K.L.E.P - Stój Kliencie Lub Ewentualnie Poproś

Kajko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2006, 17:02   #60
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kajko Pokaż post
To wszystko ma sens, może oprucz tego, że gracze tworzą postacie dla kasy, wy wszyscy jesteście juz tak uzależnieni od tego syfu, że już nic nie zmieni waszego poglądu. Ktoś tu napisał, że w tibie gra TYLKO 6-10h dziennie, to jest tlyko?? To, jak bardzo wciągneła was ta gra i jak wiele straciliście przez nią uśwaidomicie sobie dopiero jak skończycie w nią grać. Zaraz ktoś będzie usiłował mi wmówić, że nie mam racji ale mówie wam, teraz uważacie, że to nic strasznego grać w tibie i olewac wszystko ale gdy skończycie juz w to grać uświadomicie sobie ile przez to straciliście, niestety będzie juz za późno.
Oh Dżizas, masz mnie. Jestem pieprzonym nałogowcem gram tylko 24h/7 bo doba nie ma więcej godzin .
A teraz poważnie, przyznaje, to jest syf. Ale nie powiem, że jestem uzależniony, bo nie gram od dłuższego czasu.
A poza tym - 6-10h to dla ciebie długo ? Człowieczku, 6-10h to ja siedzę jak chory jestem. A jak mam pełnie sił i ochotę do walki to siedzę i dłużej, taka juz dola "nałogowego" gracza.
Bajdełej, te przeżycie opisane przez ciebie doświadczyłeś na własnej skórze ? Jak tak to musiała być niezła trauma, ale nie musiałeś od razu nas przed tym przestrzegać. W końcu jesteśmy, hmm, uzależnionymi debilami którzy dnia bez syfiastej Tibii nie wytrzymają. A teraz sorry bo mnie dragon klepie i zara złapie deda xDDDD no to cya gajz.
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 18-08-2006 o 17:04. Powód: literófkii
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:55.


Powered by vBulletin 3