Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Pokaż wyniki sondy: Jaki sposób na wyrównanie profesji?
Ulepszenie Knightów i Palladynów (jestem knightem/pallem) 694 59.22%
i PalladynówUlepszenie Knightów (jestem sorcem/drutem) 337 28.75%
Pogorszenie Druidów I Sorcererów (jestem knightem/pallem) 91 7.76%
Pogorszenie Druidów I Sorcererów (jestem sorcem/drutem) 50 4.27%
Głosujących: 1172. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 12-02-2007, 20:04   #41
Sir Radzio Angelus
Zbanowany
 
Data dołączenia: 27 12 2005
Lokacja: w domu
Wiek: 35

Posty: 218
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Poziom: 25
Skille: 70/69
Poziom mag.: 4
Sir Radzio Angelus ma numer GG 3677348
Domyślny

Pogorszenie? phi...nonsens, cipsoft nigdy nie przyzna się do błędu i nie pogorszy profesji magicznych.
Sir Radzio Angelus jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-02-2007, 20:17   #42
Krzyhoo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 12 2006
Lokacja: ???

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Imię: ???
Profesja: Druid
Gildia: ???
Świat: ???
Poziom: ???
Skille: ???
Poziom mag.: ??
Żarówka Moje głupie pomysły

Aqua Mador super pomysły!!!

Moje pomysły:

Knight -> nigdy nie grałem ale wiem, że trochę słabsza profesja ale dobra ale można by mu dodać "exori gran" czyli zabiera 2 razy więcej many nawala na 2 razy większym obszarze (2 kwadraty dookoła postaci) i takie same hity nawala.

Pall -> ostatnio dodano nową kuszę ale wiadomo jak to jest :/ ale i tak dobrze mimo, że powinni dodać że czar na bełty nie jest dla pacc.

Sorc -> wiadomo nic nie ruszać!

Druid -> no tu ciężko ale powinni dodać Unlimate Energy to samo co UE ale energią nawala !!!! (ŻART ) a tak w ogóle powinni dodać fire i energy wawe oraz zwiększyć zasięg ostatniej różdżki do 2 kratek. Wiadomo, że druid to najbardziej udupiona profesja jeśli nie masz pacca a masz lvl 33+.

Albo inny pomysł powinni dać 3 rodzaje blesów. Oto one:
1. Tylko dla sorców i druidów - mana odradza się tak samo ale życie to 1 punkt nie co 12 ale co 8 sekund

2. Taki bless jaki jest teraz i dla wszystkich

3. Tylko knight - życie idzie tak samo ale mana 1 punkt co nie 12 ale co 8 sekund.

Palka nie uwzględniałem bo 2 bless jest dla niego idealny.



Może z tymi bessami przesadziłem i niektórymi czarami ale jest ok jeśli dodać pomysły Aqua Mador'a.

Dziękuję za przeczytanie.

Ostatnio edytowany przez Krzyhoo - 12-02-2007 o 20:20. Powód: 3 błędy
Krzyhoo jest offline  
stary 12-02-2007, 20:39   #43
Rekin Master
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: Szamotuły
Wiek: 33

Posty: 782
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ujo Pokaż post
Wydaje mi sie ze druid i soccer zostanie osłabiony bedze mógł robić uhy od 40lv i tylko pacc tego bym nie chciał wtedy druiduw było by najmiej a knight dostał by exure gran i vite wtedy cena bp uhuw wynosiła by 2k a ihuw 500gp w tego nikt by niechciał i mam nadzeje że tego nie zrobiom

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ujo Pokaż post
wydaje mi sie ze bedze wiencej wanduw i roduw i broni dystansowych i wiencej hp dla knighta a broni dystansowych jest malutko i jednoręczne są bardzo słabe więc jak by dawli palladynowi wiencej broni jednorecznych (mocnych) i kilka rodzajów łuków palladyn były dobrą profesją no i oczywiśćie musieli dać że jak zabije potwora to spear leży na wierzchu
omg... n/c =/
@Topic
*cena exori vis/flam/mort 40many
*minimalny hit u najta co 2 lvl-e wzrasta o 1, u palka co 3lvl-e o 1<przebija sie przez tarcze> sparki i puffy zostaja, pojawiaja sie rzadziej
*exori ma staly koszt many<np 150>
Rekin Master jest offline  
stary 12-02-2007, 20:58   #44
Arca
Użytkownik Forum
 
Arca's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2006
Lokacja: Płock

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Arca Mako
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 84
Skille: 92/90
Poziom mag.: 7
Arca ma numer GG 2272208
Domyślny

Według mnie knight jest najbardziej zdupioną profesja ... Sorc/Drut/Pall na 90 lvl moze latac juz an lepsze potworki typu dl'e a najt jesli nie chce miec waste to musi siedziec na potworach typu scaraby/zolwie. Knightowie nalezy wprowadzic cos w rodzaju combosa. Mianowicie zabieralo by to mane ale nie bylo by to czarem poniewaz moc tego zalezala by od skilla i pkt. ataku broni, a zadawalo by to obrazenia miedzy 90-100% wartosci best hita. Dla urozmaicenie moznaby zrobic kilka poziomow np. ok.20% i zabiera mniej many, ok. 40% i wiecej many itp. Oczywiscie mialoby znaczenie czy gracz jest w opcji f def/balance/f atak. (ewentualnie dla palka moze byc to samo)

P.S. Nie dodawac zadnych zaklec najtowi typu exura gran/exori gran (wczesniej ktos napisal ze exori gran i 2x tye many co exori - skad najt ma wziac tyle many jesli exori zjezdza mu okolo 80% many?
Arca jest offline  
stary 12-02-2007, 21:05   #45
kamil_unia
Użytkownik Forum
 
kamil_unia's Avatar
 
Data dołączenia: 20 12 2006
Lokacja: Sosnowiec

Posty: 95
Stan: Niegrający
Imię: Thriton
Domyślny

Co wy gadacie? Odebranie rozdzek bylo by ze strony cipsoftu gorszym krokiem dla druidow i sorcow od lamania sie spearow dla palka ;[
Wg. Powinni zrobic tak
Skille powinny leciec szybciej
Speary nie powinny sie lamac
Jakies nowe czary dla knight i palka
kamil_unia jest offline  
stary 12-02-2007, 21:20   #46
Arca
Użytkownik Forum
 
Arca's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2006
Lokacja: Płock

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Arca Mako
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 84
Skille: 92/90
Poziom mag.: 7
Arca ma numer GG 2272208
Domyślny

Hmm.. jesli chodzi o czary dla knighta to cos takiego jak wyrzej wymienilem, a dla palka to mogloby cos byc. Ze skilami to jest problem, bo jesli teraz zaczna szybciej leciec to pokrzywdza tych co skilowali wczesniej, a jesli mieliby im podnosic skile i odpowiednio to wyliczac to chyba juz latwiej podniesc pkt ataku broni.


P.S> Mogliby dodac nowych broni bo teraz an starych swiatach wychodzi sie z roka i lata z g-sem/d-lanca. Jakies bronie pomiedzy g-sem/d-lancom a sovem/sca.(wiecej broni typu Avenger) Mogliby zrobic tez wieksza rozbieznosc w pkt. ataku.
Arca jest offline  
stary 12-02-2007, 21:48   #47
Pawelan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 02 2005
Wiek: 31

Posty: 113
Pawelan ma numer GG 3662519
Domyślny

Od razu po waszych postach widać jaką gracie profesją.
Na pewno nie pogorszą nikogo celowo (zabranie wandow/rodow)
Jak znam życie to w jakiś sposób ułatwią grę paladynom i knightom, ewentualnie potrzeba będzie więcej many na jaksieś czary postaci magicznych (exori vis).
Ja gram paladynem i chętnie zobaczyłbym niełamiące się speary i poprawiłbym czary na amunicję (mniej many, więcej amunicji ;p).
__________________
To mówiłem ja, Pawelan.
Pawelan jest offline  
stary 12-02-2007, 22:07   #48
Liper
Użytkownik Forum
 
Liper's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2006
Wiek: 33

Posty: 712
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez H_A_W_K Pokaż post
Dobrze jest jak teraz jest
Nie chce zmian w profesjach

btw. JEstem Knightem [:najetem]
Koleś ty chyba nigdy nie grałeś.
Liper jest offline  
stary 12-02-2007, 22:41   #49
']['ommy
Użytkownik forum
 
']['ommy's Avatar
 
Data dołączenia: 04 09 2006
Lokacja: Tychy
Wiek: 35

Posty: 3
Profesja: Royal Paladin
Świat: Thoria
Poziom: 107
Skille: 96/69
Poziom mag.: 20
Domyślny

Wystarczy jakby palek mógł 2 razy szybciej strzelać z boltów/strzał. Dla palka to jest wystarczające udogodnienie i myślę, że większość się zgodzi z moją opinia
']['ommy jest offline  
stary 12-02-2007, 23:15   #50
Exolius
Zbanowany
 
Exolius's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 30

Posty: 233
Świat: World
Domyślny

Mogliby dać knightowi atak co 0,5 sekundy a palkowi 0,7 (częściej mu siada) oraz zwiększyć szansę na trafienie do 90-95%. Przecież to śmieszne - rycerz z zajewielkim mieczem (gs) wali z całej siły w takiego sorka i puff nic mu się nie dzieje -.- Mogliby też dodać coś takiego - różnica między skillem broni atakującego a skillem shielda ofiary dodawana by była do obrażeń np. knight/pall z 90 skillem sword/dist. uderza w takiego sorca ze shieldem 20 powiedzmy 50-150. Po dodaniu tej różnicy siadałoby 120-220. Fajnie by było też gdyby wprowadzili coś takiego jak uderzenie krytyczne które ma siłe 3x max hita (bez tego czegoś że w gracza 2x słabiej niż w monstera ,z uwzględnieniem tej różnicy up) i szansa na jego zadanie to: skill broni/5=%szansy na krytyka
Sorka i druida oczywiście zostawić jak jest (no może exura sio dla facc)

No rozpisałem się, mam nadzieję że ktoś zrozumie o co mi chodzi

Ostatnio edytowany przez Exolius - 12-02-2007 o 23:17.
Exolius jest offline  
stary 13-02-2007, 01:16   #51
Ragnar666
Użytkownik Forum
 
Ragnar666's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2006
Wiek: 37

Posty: 159
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 91
Poziom mag.: 7
Żarówka

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Krzyhoo Pokaż post
Moje pomysły:

Knight -> nigdy nie grałem ale wiem, że trochę słabsza profesja ale dobra ale można by mu dodać "exori gran" czyli zabiera 2 razy więcej many nawala na 2 razy większym obszarze (2 kwadraty dookoła postaci) i takie same hity nawala.
You made my day man!
__________________
Betrayer... in truth, it was I who was betrayed.
Still, I am hunted.
Still, I am hated.
Now, my blind eyes see what others cannot.
That sometimes the hand of fate must be forced!

Illidan Stormrage
Ragnar666 jest offline  
stary 13-02-2007, 10:10   #52
Cashtan
Użytkownik Forum
 
Cashtan's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: Mielec
Wiek: 33

Posty: 499
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sazgih
Profesja: Elite Knight
Gildia: Jakas
Świat: Hiberna
Poziom: 100
Skille: Jakies
Poziom mag.: ?
Cashtan ma numer GG 3857546
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Krzyhoo
Moje pomysły:

Knight -> nigdy nie grałem ale wiem, że trochę słabsza profesja ale dobra ale można by mu dodać "exori gran" czyli zabiera 2 razy więcej many nawala na 2 razy większym obszarze (2 kwadraty dookoła postaci) i takie same hity nawala.
Dziecko drogie, jak masz pisac ze lepsze exori zabiera 2x wiecej many niz zwykle to sie nie odzywaj, bo chyba nie wiesz ile exori many zabiera..

Pewnie myslisz ze zwykle zabiera 100, nagrales sie otsow..
__________________


Ostatnio edytowany przez Cashtan - 13-02-2007 o 10:11. Powód: Lubie edytowac.
Cashtan jest offline  
stary 13-02-2007, 11:42   #53
Niuchacz kwiatkow
Użytkownik forum
 
Niuchacz kwiatkow's Avatar
 
Data dołączenia: 16 07 2004

Posty: 17
Niuchacz kwiatkow ma numer GG 4534826
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Exolius Pokaż post
Fajnie by było też gdyby wprowadzili coś takiego jak uderzenie krytyczne które ma siłe 3x max hita (bez tego czegoś że w gracza 2x słabiej niż w monstera ,z uwzględnieniem tej różnicy up) i szansa na jego zadanie to: skill broni/5=%szansy na krytyka


No rozpisałem się, mam nadzieję że ktoś zrozumie o co mi chodzi
Genialny pomysl! Criticale milo wspominam z Final Fantasy
Niuchacz kwiatkow jest offline  
stary 13-02-2007, 14:49   #54
Tjor masaker pro skater
Użytkownik Forum
 
Tjor masaker pro skater's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2006
Lokacja: w kurwa wy*******aj

Posty: 80
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Świat: shitsidia
Poziom: hój
Skille: huj/hój
Domyślny

Po pierwsze ROTFL, po drugie czytajac wypowiedzi w tym temacie stwierdzam ze polowa ludzi ktora sie wypowiada słowo "ortografia" zna tylko z opowiadań. Natomiast druga polowa w zyciu nie grala knightem a tibie zna tylko z otsow.
__________________

Tjor masaker pro skater jest offline  
stary 13-02-2007, 15:36   #55
Grocix
Użytkownik Forum
 
Grocix's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2004
Lokacja: Uć
Wiek: 32

Posty: 2,319
Stan: Na Emeryturze
Grocix ma numer GG 6761731
Domyślny

Fajny bylby system criticali, jak powiedzial przedmowca. Ew. czar dla knighta zwiekszajcy czestotliwosc uderzen na jakis czas Dobrym pomyslem mogloby byc tez zwiekszenie mlvla knightowi.
Grocix jest offline  
stary 13-02-2007, 16:45   #56
kil-ler
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 08 2006

Posty: 18
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 77
Poziom mag.: 59
Domyślny

Dla knighta: zwiekszenie szansy na trafienie blood hita, zeby czesciej siadaly mocne hity no i moze exori za stala ilosc many.
Dla pala: nie lamiace sie speary, lzejsza amunicja(palek na 20 lvl weznie max 400 strzal co starcza na godzine..), power bolty w sklepie za rozsadna cene ;]
kil-ler jest offline  
stary 13-02-2007, 17:25   #57
Rekin Master
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: Szamotuły
Wiek: 33

Posty: 782
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kil-ler Pokaż post
Dla knighta: zwiekszenie szansy na trafienie blood hita, zeby czesciej siadaly mocne hity no i moze exori za stala ilosc many.
Dla pala: nie lamiace sie speary, lzejsza amunicja(palek na 20 lvl weznie max 400 strzal co starcza na godzine..), power bolty w sklepie za rozsadna cene ;]
pomysl z spearami beznadziejny, reszta ok
wiesz, dlaczego beznadziejny? bo prawda jest taka, ze bym zrobil okolo 5 palkow treniacych na monku przy pomocy bota, po pewnym czasie 80dista na 8lvl-u...
i na 100% nie jestem jedyna osoba, ktora by zrobila to, co ja
Rekin Master jest offline  
stary 13-02-2007, 17:26   #58
Miłosz
Exotyczny
 
Miłosz's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2005

Posty: 756
Stan: Na Emeryturze
Imię: Exorim
Profesja: Elite Knight
Świat: Celesta
Poziom: 227
Skille: 105/105
Poziom mag.: 9
Domyślny

Kolejny master temat >.>
I co wam to da?I tak waszych pomysłów nikt nie spełni...

Moim zdaniem powinni ulepszyć arabelesta żeby był coś wart i zrobienie coś z bronią typu club. Bez żadnych dziadoskich nieprzemyślanych pomysłów typu bicie summona >.>
__________________
Miłosz jest offline  
stary 13-02-2007, 17:30   #59
skurczebyk
Użytkownik Forum
 
skurczebyk's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2006

Posty: 35
Profesja: Druid
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Exolius Pokaż post
Mogliby dać knightowi atak co 0,5 sekundy a palkowi 0,7 (częściej mu siada) oraz zwiększyć szansę na trafienie do 90-95%. Przecież to śmieszne - rycerz z zajewielkim mieczem (gs) wali z całej siły w takiego sorka i puff nic mu się nie dzieje -.- Mogliby też dodać coś takiego - różnica między skillem broni atakującego a skillem shielda ofiary dodawana by była do obrażeń np. knight/pall z 90 skillem sword/dist. uderza w takiego sorca ze shieldem 20 powiedzmy 50-150. Po dodaniu tej różnicy siadałoby 120-220. Fajnie by było też gdyby wprowadzili coś takiego jak uderzenie krytyczne które ma siłe 3x max hita (bez tego czegoś że w gracza 2x słabiej niż w monstera ,z uwzględnieniem tej różnicy up) i szansa na jego zadanie to: skill broni/5=%szansy na krytyka
Sorka i druida oczywiście zostawić jak jest (no może exura sio dla facc)

No rozpisałem się, mam nadzieję że ktoś zrozumie o co mi chodzi

Padłeś na głowe? Jak taki 20 lev knight uderzy w sorca/druta 120-220 to 2 hity i po 30 lev sorc/drucie. Ten pomysł jest beznadziejny:/
A poza tym ciekawe co będzie wtedy gdy knight osiągnie 16 mlev (troche jeszcze to potrwa) i zobaczymy kto wtedy będzie lepszą profesją
skurczebyk jest offline  
stary 13-02-2007, 18:07   #60
sherlock holmes
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Nie ma co

ulepszyć knightow i pallow i to tak : niech zadają większe hity!!!
bo hlvl sorc walnie z sd w demca za 300 a knight an full atk z avengera na jakims 105ksillu za 140i to bedzzie best hit pewnie
 
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:03.


Powered by vBulletin 3