Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Pokaż wyniki sondy: Jaki sposób na wyrównanie profesji?
Ulepszenie Knightów i Palladynów (jestem knightem/pallem) 694 59.22%
i PalladynówUlepszenie Knightów (jestem sorcem/drutem) 337 28.75%
Pogorszenie Druidów I Sorcererów (jestem knightem/pallem) 91 7.76%
Pogorszenie Druidów I Sorcererów (jestem sorcem/drutem) 50 4.27%
Głosujących: 1172. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 11-11-2007, 21:23   #841
Master-Wojtaszek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 06 2006
Lokacja: W Domku

Posty: 35
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: Dragons Hell
Świat: Harmonia
Poziom: 59
Skille: druid..
Poziom mag.: 53
Master-Wojtaszek ma numer GG 9321108
Domyślny

hm.. Druidzi i Sorkowie mieli update rok temu w grudniu. Palladynom i Knightom nic nie odjęto.
Palladyni i Knighci mieli update w lipcu tego roku, a pogorszono Sorków i Druidów.
Więc teraz ulepszą Druida i Sorka, możliwe że pogorszą Palladyna i Knighta, tak jak zrobili to z Druidami i sorkami w Summer update 2007.
A za rok, w lipcu znów polepszą knightów i pallów, chyba, że coś wymyślą innego.
Pzdr
__________________
Best solo: Dragon Lord
Best team: Dragon Lord ;s
Hail Harmonia!
Hail Deadly dragons!
Varex Holy Mage roX
Lady Nicol Harmonianka Rullez
Master Kamillos Kiełbasaaaa.... xD
lolki...... =D
Master-Wojtaszek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-11-2007, 09:59   #842
poreda
Użytkownik Forum
 
poreda's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,213
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 205
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Master-Wojtaszek Pokaż post
hm.. Druidzi i Sorkowie mieli update rok temu w grudniu. Palladynom i Knightom nic nie odjęto.
Palladyni i Knighci mieli update w lipcu tego roku, a pogorszono Sorków i Druidów.
Więc teraz ulepszą Druida i Sorka, możliwe że pogorszą Palladyna i Knighta, tak jak zrobili to z Druidami i sorkami w Summer update 2007.
A za rok, w lipcu znów polepszą knightów i pallów, chyba, że coś wymyślą innego.
Pzdr
Po co ciągle polepszać i pogorszać? Niech zrobią raz porządnie i tak zostawią na kilka UPDATE'ów.
__________________
poreda jest offline  
stary 12-11-2007, 23:16   #843
Keverus
Użytkownik forum
 
Keverus's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2007
Lokacja: Olkusz

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Keverus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Titania
Poziom: 51
Poziom mag.: 47
Keverus ma numer GG 2449922
Król

Nie. Niech wyrownaja tak jak nalezy i zostawia na zawsze. xD Ale to nas mniej wiecej sprowadza do poczatku tematu... Jak zrobic tak zeby wyrownac idealnie... A wiec powiem wam co mysle i prosze o opinie, tylko nie bijcie xD, skupie sie na walce:

1. Knight w PvP goni swoj cel i nie w kazdej turze znajduje sie na tyle blisko aby uderzyc. Niech wiec powiekszą knightom damage, skoro nie uderzaja w kazdej turze. A przeciez rycerzy charakteryzuje to ze bija mocno.
2. Paladyn z kolei uderza (w przeciwienstwie do knighta) w kazdej turze i z kazdej odleglosci w zasiegu wzroku. I bije wcale nie słabo. Mocno. Za mocno. Uwazam że tutaj trzeba lekko damage osłabić. Poza tym wszystko jest OK.
3. Druid jak sama nazwa wskazuje, specjalizuje sie w magii uzdrawiajacej (exury), wiec nie moze miec takiej ofensywy jak Sorc. Ale bez przesady... Ze dwa spelle ofensywne mozna im dorzucic...
4. Mag w PvP jest zrobiony dobrze. Tylko te ceny za hunty... Straszne... Uwazam ze ten problem rozwiazaloby jeszcze szybsze regenerowanie many u magow i druidow.

To tyle. Prosze o nie besztanie tylko ewentualnie o dyskusje.
Keverus jest offline  
stary 12-11-2007, 23:42   #844
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Keverus Pokaż post
3. Druid jak sama nazwa wskazuje, specjalizuje sie w magii uzdrawiajacej (exury), wiec nie moze miec takiej ofensywy jak Sorc.
wogole najlepiej dorzucic druidom ze 4 czary leczace, aure "thorns" i zmienic im styl gry tak, zeby nie atakowali ( bo nie maja czym ) tylko czekali az stworek sam sie o nich zabije.
__________________
Vil jest offline  
stary 12-11-2007, 23:57   #845
Rafals from hell
Użytkownik Forum
 
Rafals from hell's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Kraśnik
Wiek: 35
Wpisy bloga: 5

Posty: 290
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Hiberna
Poziom: 106
Rafals from hell ma numer GG 6467258
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Master-Wojtaszek Pokaż post
hm.. Druidzi i Sorkowie mieli update rok temu w grudniu. Palladynom i Knightom nic nie odjęto.
Palladyni i Knighci mieli update w lipcu tego roku, a pogorszono Sorków i Druidów.
Więc teraz ulepszą Druida i Sorka, możliwe że pogorszą Palladyna i Knighta, tak jak zrobili to z Druidami i sorkami w Summer update 2007.
A za rok, w lipcu znów polepszą knightów i pallów, chyba, że coś wymyślą innego.
Pzdr
Po pierwsze nigdzie nie pisało, że pogorszą knightów, czy pallów.

Po drugie zmiany będą ciągle przez jakiś czas, a wynika to chociażby z nowych expowisk tylko dla knightow czy pallow magom tez trzeba stworzyc godne miejsca do expa
__________________
http://forum.tibia.pl/blog.php?b=260 - Mój Blog na tibia.pl

Wejdź, zobacz, oceń, skomentuj.

Z góry dziękuję.

Album of Solonius Jhee
Rafals from hell jest offline  
stary 13-11-2007, 00:09   #846
Salarigoth
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 04 2007

Posty: 607
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
wogole najlepiej dorzucic druidom ze 4 czary leczace, aure "thorns" i zmienic im styl gry tak, zeby nie atakowali ( bo nie maja czym ) tylko czekali az stworek sam sie o nich zabije.
Ale nie powinno byc tak ze jak chce grac postacia magiczna to musze grac druidem bo bardziej sie zwraca, kazdy normalny czlowiek teraz nie wybierze sorca bo sorc to pger( ciekawe z kad wezmie kase na pg po upie).To jak w pewnym stopniu manipulacja albo graj druidem albo miej calkowicie przesrane sorcem do jakiegos tam lvl... To tak samo teraz ma bill gates problemy prawne za to ze narzuca swojego wina ludziom ( czyt. musisz miec wina bo jak wybierzesz inny system op. to nie bedziesz jak mial rozwijac swojego sprzetu/komputera itp.).
Salarigoth jest offline  
stary 13-11-2007, 18:46   #847
Keverus
Użytkownik forum
 
Keverus's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2007
Lokacja: Olkusz

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Keverus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Titania
Poziom: 51
Poziom mag.: 47
Keverus ma numer GG 2449922
Problem

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
wogole najlepiej dorzucic druidom ze 4 czary leczace, aure "thorns" i zmienic im styl gry tak, zeby nie atakowali ( bo nie maja czym ) tylko czekali az stworek sam sie o nich zabije.
Chłopie... Czy mi sie wydaje czy pisales to sarkastycznie? Czemu nie zacytowales dalszej czesci mojej wypowiedzi??? :/ Mowilem ze ze dwa spelle ofensywne mozna im dorzucic. I nie ulega watpliwosci to, ze musza miec mniejsza ofensywe od sorkow... Grales ty kiedykolwiek w innego RPG'a oprocz Tibii??... :/ Zal.
Keverus jest offline  
stary 13-11-2007, 19:06   #848
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Keverus Pokaż post
Grales ty kiedykolwiek w innego RPG'a oprocz Tibii??... :/ Zal.
Obojetnie czy jest to Baldur czy WoW, zdecydowana wiekszosc gier jest tak ulozona, ze grajac healerem ktory praktycznie nie ma mozliwosci ofensywnych mozesz go dociagnac albo do maksymalnego levela, albo do pelni uzytecznosci, tylko i wylacznie dlatego ze ta pelnie uzytecznosci kiedys uzyskuje. W tibii jakis idiota wpadl na to, zeby sila postaci byla okreslona levelem, przez co niemoznosc osiagniecia levelu ( a w szczegolnosci - niemoznosc osiagniecia go w pojedynke, bo w takim trybie spedza sie zdecydowana wiekszosc gry ) praktycznie zamyka droge do uzytecznosci. Tak wiec, celowo przejaskrawiajac, nalezy zamknac mordy polglowkom myslacym, ze postac stworzona tylko do leczenia ( jak to sie popularnie mowi "defensywna" ), z okrojonymi mozliwosciami walki, bedzie wogole mogla leczyc, nie wspominajac o takim drobnym fakcie, ze w wiele miejsc z niskim ( bo niby jak i jakim kosztem ma nabic wysoki ) levelem wogole nie bedzie mogla wejsc.

Mozliwosci expienia kazdej profesji powinny byc mozliwie bardzo zblizone szybkosciowo i ekonomicznie.
__________________
Vil jest offline  
stary 13-11-2007, 21:30   #849
Pattka16
Użytkownik forum
 
Pattka16's Avatar
 
Data dołączenia: 16 05 2007

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Hine Bona
Profesja: Elder Druid
Świat: Berylia
Poziom: 35
Poziom mag.: 36
Pattka16 ma numer GG 1582723
Domyślny Jestem Druidem

Jestem druidem i smutno mi to czytac mam Pacc a mimo to uwazam ze Palladyni sa zdecydwanie lepsi od druidow Chodzi o to ze pale wedlug mnei zdobywaja 3 x szybciej levele niz druidzi. Uzywam Tempest i :/ 5 % zrobie levela i mam 0 many nie uzywajac zadnych zaklec.Tempest za jednym uderezniem pobiera az 14 many
Ciagle brakuje mi many, i wszystka kase jaka mam wydaje na mf
Pattka16 jest offline  
stary 14-11-2007, 14:37   #850
Rafals from hell
Użytkownik Forum
 
Rafals from hell's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Kraśnik
Wiek: 35
Wpisy bloga: 5

Posty: 290
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Hiberna
Poziom: 106
Rafals from hell ma numer GG 6467258
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pattka16 Pokaż post
Jestem druidem i smutno mi to czytac mam Pacc a mimo to uwazam ze Palladyni sa zdecydwanie lepsi od druidow Chodzi o to ze pale wedlug mnei zdobywaja 3 x szybciej levele niz druidzi. Uzywam Tempest i :/ 5 % zrobie levela i mam 0 many nie uzywajac zadnych zaklec.Tempest za jednym uderezniem pobiera az 14 many
Ciagle brakuje mi many, i wszystka kase jaka mam wydaje na mf
I dziwisz się, jak wiadomo druid teraz to najgorsza postać i zawsze nią był. To, że Mateusz Dra~ zdobył taki level druidem świadczy tylko o jego zahartowaniu i cierpliwości. Udowodnił, że druid może mieć najwyższy level w całej grze. Jednak, żeby tego dokonać trzeba się na prawdę natrudzić, a przy innych charach nie jest to już takie trudne. Przykład Sero~ bierze kupę manasów i leci na d-lair... siedzi 3 dni i wraca uśmiechnięty, kiedy MDW musi co jakiś czas uzupełniać zapasy. W dodatku ma mniej HP i przy kicku nie ma szansy przeżyć... co innego Sero... on już nie raz przeżywał na kicku i to na levelach 200+
Druid nie ma żadnego dobrego czaru obszarowego... exevo gran mas pox nie działa na większość potworów, co czyni ten czar bezużytecznym.
W tibii druid miał zostać postacią wspomagającą drożynę i dostarczającą run leczących. Teraz ekipy można spodkać tylko na dużych questach jak D-Helmet, POI, czy HoTA, a runy można kupić w sklepie. Tak więc widać, że druid został na lodzie, dlatego też w tym update ma zostać on poprawiony.
__________________
http://forum.tibia.pl/blog.php?b=260 - Mój Blog na tibia.pl

Wejdź, zobacz, oceń, skomentuj.

Z góry dziękuję.

Album of Solonius Jhee
Rafals from hell jest offline  
stary 14-11-2007, 15:32   #851
Keverus
Użytkownik forum
 
Keverus's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2007
Lokacja: Olkusz

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Keverus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Titania
Poziom: 51
Poziom mag.: 47
Keverus ma numer GG 2449922
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
Obojetnie czy jest to Baldur czy WoW, zdecydowana wiekszosc gier jest tak ulozona, ze grajac healerem ktory praktycznie nie ma mozliwosci ofensywnych mozesz go dociagnac albo do maksymalnego levela, albo do pelni uzytecznosci, tylko i wylacznie dlatego ze ta pelnie uzytecznosci kiedys uzyskuje. W tibii jakis idiota wpadl na to, zeby sila postaci byla okreslona levelem, przez co niemoznosc osiagniecia levelu ( a w szczegolnosci - niemoznosc osiagniecia go w pojedynke, bo w takim trybie spedza sie zdecydowana wiekszosc gry ) praktycznie zamyka droge do uzytecznosci. Tak wiec, celowo przejaskrawiajac, nalezy zamknac mordy polglowkom myslacym, ze postac stworzona tylko do leczenia (jak to sie popularnie mowi "defensywna" ), z okrojonymi mozliwosciami walki, bedzie wogole mogla leczyc, nie wspominajac o takim drobnym fakcie, ze w wiele miejsc z niskim ( bo niby jak i jakim kosztem ma nabic wysoki) levelem wogole nie bedzie mogla wejsc.

Mozliwosci expienia kazdej profesji powinny byc mozliwie bardzo zblizone szybkosciowo i ekonomicznie.
No. Teraz juz w pelni rozumiem Twoje podejscie i podzielam Twoje zdanie. Ale tez nie mysle ze druid jest tylko do leczenia. Ale to jest jego specjalizacja, co (grajac w WoWa) powinienes mi przyznac.
Szczegolnie popieram Twoje ostatnie zdanie. Za duza roznica pomiedzy knightem a magiem, na korzysc tego pierwszego.
Przepraszam za ta pochopna reakcje na poczatku.
Keverus jest offline  
stary 14-11-2007, 17:48   #852
Nacpany_Wlodek
Użytkownik Forum
 
Nacpany_Wlodek's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2006
Lokacja: Wilczyn

Posty: 522
Stan: Aktywny Gracz
Imię: niewazne
Profesja: Paladin
Gildia: ahusuhasd
Świat: Piździjewo
Poziom: ~7
Skille: 40+
Poziom mag.: ~3
Domyślny

Teraz to oni zamotali już na całego. Niby dobrze, że każda profesją będzie dobra w jakims zywiole, ale zobaczymy w praniu. Wreszcie będę mógł się leczyć i atakować jednocześnie sorcem, ale boję się, że to tak ułatwi grę i czeka nas na nowo wysyp dzieci update grajacymi magami.
Nacpany_Wlodek jest offline  
stary 14-11-2007, 18:20   #853
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Keverus Pokaż post
Ale to jest jego specjalizacja, co (grajac w WoWa) powinienes mi przyznac.
bzdura, druid to mag, tyle ze okrojony ( no bo tak ) i z dodanymi czarami leczacymi ( zeby wypelnic luke healera i zeby nikt sie nie czepial ).

Druid nie bedzie prawdziwa postacia leczaca tak dlugo, jak kazdy moze leczyc sie samemu.
__________________
Vil jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:59.


Powered by vBulletin 3