Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 30-06-2007, 16:18   #41
Damian_1235
Użytkownik Forum
 
Damian_1235's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2007
Lokacja: Szkocja
Wiek: 32

Posty: 62
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: High Heavens
Świat: Menera
Poziom: 60
Poziom mag.: 56
Domyślny

eeee. juz sie to robi nudne! ja sam posiadam ms-a i nie nazekam na hity.

niech teraz inni sobie pograja jak ludzie.

a ze mam waste 1 czy tam 2 bp mf wiekszy to da sie przezyc jak cos fajnego spada :>.





Wiec nie marudzcie juz
__________________
Hail Cipsoft (-_-),,|,,
Damian_1235 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-06-2007, 16:33   #42
Krzysiekkrzysiek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 04 2006
Lokacja: Płockowo City

Posty: 85
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 130
Skille: zmienne
Poziom mag.: 7
Domyślny

wiesz ile cipow obchodzi to ze sorce i druidzi odchodza ?
Nic
A dlaczego ? Bo na ich miejsce przychodzą knighci i palki , ktorzy kupują pacc
__________________
by Tazaar
Krzysiekkrzysiek jest offline  
stary 30-06-2007, 16:37   #43
Rzewnis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 11 2004
Lokacja: Wroclaw
Wiek: 36

Posty: 29
Profesja: Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 100
Rzewnis ma numer GG 4276961
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
a teraz sorcem nie da sie grac?


LOL od kiedy sie 60 sorkiem Dragi bije?!?!?!?

G*** wiesz, jakbys widzial 70 sorca robiącego 60k+/h bez waste to bys dopiero "cos o tym wiedział"

chciales powiedziez ze znales możliwosci sorca (zadnych ograniczen) i ograniczenia innych profesji (zadnych mozliwosci)


a qutfa knightci nie płacą? wiec czemu maja bic 2 x wolniej, 2 x slabiej, i 2 x mniej opłacalnie?


tydzien temu - "Po co mam sie meczyc knightem jak moge sorcem zrobic lvl 100 w 2 miechy, do tego jak juz zrobie owy lvl moge expic wydajniej i lepiej od knighta..."


a co, za bardzo sie przyzwyczailes ze przed upem bylo 99 sorców + 1 knight ?


Masz racje, zajebista jest była przyjemnosc jak sorce biły 2x mocniej na 2x mniejszym lvl od knighta


ale dalej by sie expilo na slabych monsterach, wiec nie tedy droga aby wprowadzac coraz to mocniejsze potwory......
Hmmm widać, że raczej grasz knightem niż sorcem. Po tym updacie jest tak: Ty masz teraz znacznie lepiej, a ja mam teraz znacznie gorzej. Nie ma w tym nic złego że poprawili knightów żeby wyrównać profesje. Zapewne będzie Ci się grało znacznie przyjemniej. Jednak ja się przyzwyczaiłem że bije z vis za 215 i expie w miare bez wastu (może lekki zysk). W tym właśnie jest problem nie chce grać czymś 2x gorszym od tego co sam wypracowałem długimi miesiącami gry.

A co do eriga to to co mówisz jest przynajmniej nie sprawiedliwe. Możliwe że przeważali w TOP 100 magowie i druidzi, ale zawsze było przynajmniej kilkunastu rycerzy i palków, a to co się teraz dzieje to jest jakaś farsa.

To miało być balansowanie profesji, a nie zamiana silnych magów na silnych rycerzy.

Ostatnio edytowany przez Rzewnis - 30-06-2007 o 16:39.
Rzewnis jest offline  
stary 30-06-2007, 16:42   #44
Krzysiekkrzysiek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 04 2006
Lokacja: Płockowo City

Posty: 85
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 130
Skille: zmienne
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin Pokaż post
Znowu zostawienie sorcow na poziomie sprzed update tez nie jest opcja... wyglada na to ze sorce zostana jak sa a rycerze wroca do tego jak byli albo podobnie (tak slyszalem na tescie wyglada).
tylko ze ten test to z powodów technicznych a nie balansacji . lol
Nie macie sie co łudzic i tak sorcow nie ulepszą znow
__________________
by Tazaar
Krzysiekkrzysiek jest offline  
stary 30-06-2007, 16:44   #45
Vasco
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Niewiem czemu sorce płaczecie niech jakiś sorc spróbuje posiedzieć na żółwiach z 8h to zobaczy jak fajnie knightem ... ,a nie poleci na nerco / hero solo i wbije prawie 2x szybciej lv i do tego z lootem lepszym niż knight po 8h na żółwiach.
 
stary 30-06-2007, 16:49   #46
TibiaToDno
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 05 2007
Wiek: 37

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Domyślny

@Piotrek Marycha

Ok ,zgoda przed Update było źle ,sorc/drut był lepszy w każdym aspekcie gry od kina i palla na tym samym lvl-u ,zgadzam się jak najbardziej . Ale czy balansacja postaci polega na tym ,że przed 2 lata ryce/palle są znacznie lepsi a za kolejne 2 lata znowu nastanie 2 letnia era magicznych profesji ?! I tak w koło macieja ?

Balans polega drogi Piotrze ,na tym że każda profesją gra sie porównywalnie dobrze.
I do tego będą dążyć a nie do okaleczenia profesji magicznych ku uciesze takich ludzi jak ty.

Ostatnio edytowany przez TibiaToDno - 30-06-2007 o 16:50. Powód: literówka
TibiaToDno jest offline  
stary 30-06-2007, 17:12   #47
IwanGrozny
Użytkownik Forum
 
IwanGrozny's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2007

Posty: 44
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Luminera
Poziom: 32
Domyślny

Ktos tam plakal, ze teraz wszedzie knightow w cholere.A jak bylo po update 7.6 ?? Magofie i Dróidowie łazili z tymi swoimi wandami i kiedy knight walil 32 lvl po 50 moze troszke wiecej magowie bili prawie zawsze po 70, knight raz 30 raz 50 raz nie trafi -.-


Kina nie wali za darmo...zawsze musi brac na hunty sporo plecaczkow uhow i ma malo many. A taki sork ze swoja "ruszczkom" ma exure vite, sd, runy, ktore sam moze sobie zrobic za grosze. Druid zawsze byl uhmakerem i ludzie sobie jakos radzili do 7.6 wiec nie rozumiem dlaczego placzecie. Nie pamietacie jak drut/sork wlazil na 40 lvl z knight axe i walil po 16 w rota...dostali wandy, runy w sklepach, tansze manasy...co chcecie wiecej ?
__________________
IwanGrozny jest offline  
stary 30-06-2007, 17:24   #48
Xeremon
Zbanowany
 
Data dołączenia: 12 02 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 101
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Lost Riders
Świat: Candia
Poziom: 60
Skille: 24shld
Poziom mag.: 55
Xeremon ma numer GG 5480991
Domyślny

Cytuj:
jezeli 900 z ue, to nadal mniej niz te wymeczone 400 z jakiegos mystic blade.
Człowieku jaki ty jesteś tępy! Czy naprawdę nie dochodzi do twojego durnego łba to, że jeden hit z UE to DUŻY wydatek, a ty za hit z tego twojego Mystic Blade nie płacisz NIIIC!!!
Xeremon jest offline  
stary 30-06-2007, 18:21   #49
Profesormarian
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 07 2006
Lokacja: venore

Posty: 55
Stan: Aktywny Gracz
Imię: seromontis
Profesja: Paladin
Świat: Solera
Poziom: 7
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Neo_pl Pokaż post
Wez wbij przynajmniej 70 mlev to pogadamy ^.^ NA 70 mlevelu walne z visa ze 150 ... 40 knight walnie czasami 250 chodz jego srednia jest ofc mniejsza lecz mnie to kosztuje on ma for free

Knight placi kupe kasy za leczenie a Ty sie leczysz za darmo
Profesormarian jest offline  
stary 30-06-2007, 19:09   #50
Unnamed Glum
Użytkownik Forum
 
Unnamed Glum's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2006
Lokacja: Żabno k. Tarnowa
Wiek: 34

Posty: 44
Świat: Isara
Domyślny

Kolejny update i kolejna porazka Cipsoftu. Jezeli to ma byc balans to panom podziekujmy. Zdaje sobie sprawe ze aby dobrze zrownowazyc profesje trzeba sie niezle zastanowic. Tutaj podejrzewam wazniejsze bylo jak najszybsze wprowadzenie zmian zeby rzesze noobkow kupily pacc. Ale tak ten biznes sie kreci. Wg. mnie Tibia powinna wrocic do wersji 7.5 . Pamietam doskonale te czasy. W druzynie warto bylo miec kazda profesje i tylko grupowo mozna bylo huncic mocniejsze potwory. Droga druida i sorca byla dla wytrwalych i juz doswiadczonych graczy. Wiedzieli na co sie decyduja i ile czasu beda musieli poswiecic aby stac sie poteznym. Do Tibi przyciagnal mnie kiedys klimat. Lezka sie w oku kreci jak z drzeniem rak solowalem palkiem dsa xD. Tibia wtedy wymagala myslenia i taka masa idiotow w nia nie grala. Wszystkie te "apdejty" to woda na mlyny dla dzieci neo. Siedza przed kompem, bija lvle, nic nie robia bo mama podsunie talerz z zarciem i nocnik. Przykra prawda ale to oni sa glownym zrodlem dochodow cipsoftu. Zmiany wprowadzone w tej aktualizacji to lekkie przegiecie (OTS). Miejmy nadzieje ze w krotkim czasie cos sie zmieni ( i nie mowcie ze gadam tak bo mam sorca. Mam rowniez paladyna i troche mi sie to nie podoba ze 50~lvle soluja gsy w kopalni bez zadnego wastu). Narazie mamy totalny balagan. Pozdrawiam
__________________
"A człowiek pokonał bestię" i moja rada "Jak wodospad Niagara miej siłę uderzenia i siłe przetrwania jak wulkaniczna lawa"
Unnamed Glum jest offline  
stary 30-06-2007, 20:53   #51
Krzysiekkrzysiek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 04 2006
Lokacja: Płockowo City

Posty: 85
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 130
Skille: zmienne
Poziom mag.: 7
Domyślny

A niech sobie krytykują sorce i druidzi ( grający od tibii 7.6 bo wtedy ta gra byla wystarczająco łatwa dla nich) ale nie macie co sie sprzeczac.
Czy nie wiecie , ze jak sie dziecko na coś uprze to mu do rozumu nie rpzemówicie ;]?
__________________
by Tazaar
Krzysiekkrzysiek jest offline  
stary 30-06-2007, 20:58   #52
Neo_pl
Użytkownik Forum
 
Neo_pl's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2005
Lokacja: Włocławek

Posty: 374
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
Poziom: 60
Skille: 80/65
Poziom mag.: 15
Neo_pl ma numer GG 0002221
Domyślny

@up: Gram od czasow kiedy jeszcze ludzie nie wiedzieli co to "Skill bar"

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Profesormarian Pokaż post
Knight placi kupe kasy za leczenie a Ty sie leczysz za darmo


Ja lecze sie za darmo? Czlowieku rozbawiles mnie jeszcze bardziej XD Po tym update jest tak : MNIEJSZY EXP = WIEKSZE WASTE (wiecej visow .. im wiecej visow musze wiecej heal ...... im dluzsze zabijanie potwora tym wieksze prawdopodobienstwo deada)

Btw. Dlaczego 60 ms przy expie ma waste? A knight expi porownywalnie (teraz) i ma wysoki profit? Fair? Wg. mnie nie ;]


Po raz kolejny moja zlota mysl
"Tibia powinna stawac sie trudniejsza , coz jest na odwrot"

A i druga:
Kieyds 100 lvl to bylo mazenie i dla przecietnego tibijczyka nieosiagalne ... Teraz 100 lvl wbije dzieciak ktory ma nadzianych rodzicow (allegro) , czas i tibia blackd
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez alienXX Pokaż post
Wiesz co to jest necroposting?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Decade Pokaż post
Ruchanie zmarlych postow (necrofilia)?
Wskrzeszanie postow (necromancja)?
Ogromne forum ze zmarlymi postami (necropolia)?
Posty ktore moga summoonowac wiecej postów (Necromancerzy)?
ZANIM COKOLWIEK NAPISZESZ - WYSŁUCHAJ

Ostatnio edytowany przez Neo_pl - 30-06-2007 o 21:01.
Neo_pl jest offline  
stary 30-06-2007, 21:10   #53
Rankor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 04 2004
Lokacja: białystok
Wiek: 32

Posty: 589
Stan: Niegrający
Rankor ma numer GG 2811393
Domyślny

@up
No i kogo to obchodzi? Zamiast plakac na forum zrob jedna madra rzecz - skoncz z tibia.
Rankor jest offline  
stary 01-07-2007, 00:29   #54
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Neo_pl Pokaż post
A i druga:
Kieyds 100 lvl to bylo mazenie i dla przecietnego tibijczyka nieosiagalne ... Teraz 100 lvl wbije dzieciak ktory ma nadzianych rodzicow (allegro) , czas i tibia blackd
Zmieniaja sie ludzie, nie tibia.....
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 01-07-2007, 00:37   #55
Bakuo
Użytkownik Forum
 
Bakuo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 31

Posty: 501
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Wiecie jaka jest roznica? Knightowi cipsoft nigdy nic nie zabral co sprawialo, ze knight mogl sobie grac i czekac az cipy dadza cos ciekawego. Teraz popatrzmy jak to wyglada ze strony sorca. Sorc byl slaby, czekal na ulepszenie. Stalo sie, nikt (praktycznie) nie mogl podskoczyc sorcowi bo byl silny, liczyl on, ze ewentualnie cipy cos dodadza, ale nie ze usuna! Popatrzcie teraz na sile sorca, a kiedys. Wyobrazacie sobie teraz wojny? Bo ja jakos nie. To jest moje zdanie wiec nie drzec sie "kretynie" itp.
__________________
Pomoglem? Skrzywdzilem? Napisz : )

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arack Pokaż post
ale zal chłopie oszmiesyzłes sie teraz xD
w moich oczach jestes głupi lekko muwiąc
Bakuo jest offline  
stary 01-07-2007, 00:39   #56
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grzelu8 Pokaż post
knightci powinni miec mniejszy atak od sorca ale expic tez z mniejszym waste
problem w tym, ze czesto to wlasnie slabszy atak przeklada sie na wiekszy waste.

Cytuj:
Nie ma w tym nic złego że poprawili knightów żeby wyrównać profesje. Zapewne będzie Ci się grało znacznie przyjemniej. Jednak ja się przyzwyczaiłem że bije z vis za 215 i expie w miare bez wastu (może lekki zysk). W tym właśnie jest problem nie chce grać czymś 2x gorszym od tego co sam wypracowałem długimi miesiącami gry.
boli, ze najpierw dali za duzo, a teraz troche przycieli ?
__________________
Vil jest offline  
stary 01-07-2007, 09:02   #57
wrogonastawiony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006
Lokacja: miast0 FxP

Posty: 1,014
Stan: Na Emeryturze
Imię: Namsto
Domyślny

Powinniscie sie cieszyć drodzy czarodzieje ze był czas kiedy w miare łatwy sposob zrobiliscie sobie niezłe postacie! ]:->

"Ale to już było i nie wróci więcej..."


pzdr. nie lamcie sie TO TYLKO GRA ;-)
__________________
~ Founder of the Ufs.pl ~
wrogonastawiony jest offline  
stary 01-07-2007, 15:43   #58
Borucao
Użytkownik Forum
 
Borucao's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2006
Lokacja: Gdańsk

Posty: 287
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Morgana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez IwanGrozny Pokaż post
Ktos tam plakal, ze teraz wszedzie knightow w cholere.A jak bylo po update 7.6 ?? Magofie i Dróidowie łazili z tymi swoimi wandami i kiedy knight walil 32 lvl po 50 moze troszke wiecej magowie bili prawie zawsze po 70, knight raz 30 raz 50 raz nie trafi -.-


Kina nie wali za darmo...zawsze musi brac na hunty sporo plecaczkow uhow i ma malo many. A taki sork ze swoja "ruszczkom" ma exure vite, sd, runy, ktore sam moze sobie zrobic za grosze. Druid zawsze byl uhmakerem i ludzie sobie jakos radzili do 7.6 wiec nie rozumiem dlaczego placzecie. Nie pamietacie jak drut/sork wlazil na 40 lvl z knight axe i walil po 16 w rota...dostali wandy, runy w sklepach, tansze manasy...co chcecie wiecej ?
Żeby walić po te 70 trzeba mieć 33 lvl. Sorc i druid używa dużo many zeby wbić lvl, a knight? Ma dużo hp,capa. Gdy grałem knightem 72 skila to mi na jeden lvl schodziło pół bp uhów. Gdy expie moim druidem na guardach idze mi 12bp mf na lvl. Różnica czasu wynosiła 1.5h na korzyść druida.
Z tym robieniem runów to jest całkiem inna sprawa.
Na jednego sd trzeba 880 many. Mana leci co 3 sec, co daje 40 many na 1 min.880:40=22min na 1 sd, cały bp 440min. W tym czasie wbijesz spokojnie lvl knightem. A teraz po upie gdy sila magi zostala zmniejszona to za dużo nie poexpisz z 1 bp sd. Nie zapomnij ze mf i runki kosztują. I jeszcze jedno knight za hity mało płaci, paladyn trochę więcej. Terac coraz wiecej widzę knightów 35lvli na guardach. Cóż kiedyś druty i sorce mieli dobrze, a teraz knight i paladyn. Ale przed update i tak sie fajnie knightem grało, teraz jeszcze lepiej.
Jeśli zrobiłem jakiś błąd w obliczeniach to mnie poprawcie
Pozdro

@down
dzieki
Ja swoim drutkiem nadal mam zamiar pograć, ale mam mało czasu na gre bo do pracy trzeba isć więc zostają tylko nocki
__________________
Cytuj:
11:22 Dizt Cold [60]: Czasem budze sie w nocy z krzykiem na ustach "URIZAAA NIEEEE"
Cytuj:
w thais buszuje gang niejakich pytongow,same noob chary a robia swoje...

Ostatnio edytowany przez Borucao - 01-07-2007 o 16:28.
Borucao jest offline  
stary 01-07-2007, 16:21   #59
Czubek^^
Zbanowany
 
Data dołączenia: 16 02 2007

Posty: 115
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 231
Poziom mag.: 87
Domyślny

Borucao dobrze gadasz ;S

A po za tym widać jak każdy sie teraz jara i szybko robi pallka lub knighta
XD
Ja gram ms dalej ale juz trudno sprzedaje sie runy np SD , wiec kasy na exp trudno wymotać...
Czubek^^ jest offline  
stary 01-07-2007, 17:21   #60
Warlord
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 12 2006

Posty: 29
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Polska
Domyślny

Najlepiej zdefiniował to pewien mag w swoim opisie
Jun 26 2007, 19:45:00 CEST Killed at Level 212 by Cipsofts summerupdate.
You were downgraded from level 212 to level 80.
Warlord jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:13.


Powered by vBulletin 3