Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-01-2006, 16:48   #21
Chessterr
Użytkownik Forum
 
Chessterr's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2005
Wiek: 32

Posty: 551
Domyślny

Tata mówi ,że zanim ja będe miał tyle lat ,żeby iść do wojska to juz nie będzie naborów. Mam nadzieje. Ale masz racje. Takie wojsko to poprostu shit. Wystraczy tych "wojskowych fanatyków" żeby zapełnić wojsko.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jean Jacques Rousseau
"Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."


Chessterr jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-01-2006, 17:14   #22
Pogromca pk
Zbanowany
 
Pogromca pk's Avatar
 
Data dołączenia: 18 04 2004
Lokacja: Siedziba Świętej Inkwizycji

Posty: 234
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Caerlionne
Mężczyzna, który nie był w wojsku nie jest prawdziwym mężczyznom. Za cholere nie zrozumiem ludzi, którzy unikają służby jak ognia. Swoje trzeba odsłużyć.
Mężczyzna, który nie ukończył studiów nie jest prawdziwym mężczyzną.

Dlaczego nie można by postawić takiej teorii? Jedno i drugie to brednia, zastanów sie co mowisz. Prawdziwy mezczyzna TO NIE jest ktos, kto przez rok marnował swoj czas na cos, co jest niepotrzebne.
Pogromca pk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 17:18   #23
Badzo
Użytkownik Forum
 
Badzo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005
Lokacja: III RP
Wiek: 77

Posty: 800
Domyślny

eeee, czyli jak sie skończy studia, to też mogą do woja wziać? chory świat...
__________________
24 15 43 44 15 32 33 11 24 31 15 35 43 55 54

Badzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 17:26   #24
Mastersasek
Użytkownik Forum
 
Mastersasek's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2005

Posty: 178
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

Chyba kiedy będę miał 18 lat to wojsko zawodowe będzie a innym współczuje.
__________________
Mastersasek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 17:40   #25
Walekifa
Użytkownik Forum
 
Walekifa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 32

Posty: 1,743
Walekifa ma numer GG 8714993
Domyślny

"Ojczyzna wzywa"

Chcecie unikać wojska,a jeśli wybuchnie wojna (co wisi na włosku) to co zrobicie??

Każdy prawdziwy mężczyzna powinien przejść Musztrę,umieć strzelać celnie do celu,odbezpieczyć broń,i wejść /zejść po linie.

Bo kiedy nastanie kryzys,będą wywołwać "Milicję" która będzie walczyć za żołnierzy,którzych nigdy nie powinno brakować,a jestem pewien że wybuchnie woja,któaz afunduje nam Rosja,albo USA.
__________________
GRUPA TEA TIME REKRUTUJE ; ) OTWARTA DLA WSZYSTKICH FANÓW SPANIAŁEGO NAPARU POSIADAJĄCEGO PONAD DWA TYSIĄCE LAT TRADYCJI.

http://www.forum.tibia.pl/group.php?groupid=126

Jesteś fanem Diablo 2 ,ale gra już ci się znudziła?
http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=187841-
Zapoznaj się z tym tematem,a nie pożałujesz!!!!!!!!
Walekifa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 18:40   #26
jastr
Użytkownik Forum
 
jastr's Avatar
 
Data dołączenia: 18 02 2005
Lokacja: Ełk
Wiek: 39

Posty: 263
Stan: Na emeryturze
Imię: Jastr
Profesja: Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 8
Skille: :)
jastr ma numer GG 4019279
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Walekifa
"Ojczyzna wzywa"

Chcecie unikać wojska,a jeśli wybuchnie wojna (co wisi na włosku) to co zrobicie??

Każdy prawdziwy mężczyzna powinien przejść Musztrę,umieć strzelać celnie do celu,odbezpieczyć broń,i wejść /zejść po linie.

Bo kiedy nastanie kryzys,będą wywołwać "Milicję" która będzie walczyć za żołnierzy,którzych nigdy nie powinno brakować,a jestem pewien że wybuchnie woja,któaz afunduje nam Rosja,albo USA.
Chłopie młody jeszcze jesteś dorośniesz zrozumiesz. Wojsko (mam 3 starszych braci każdy z nich był w wojsku) to szajs myślisz że czegoś cię tam nauczą ?? Jeśli idziesz regulaminowo to za.......sz cały czas ale idzie wytrzymać no a jeśli idziesz falowo to za........sz ostro przez pół roku a później leżysz i się nudzisz bo nie ma co robić Obronić ojczyznę hehe jeśli wybuchnie 3 wojna światowa to 4 będzie już na maczugi i już nie w wykonaniu homo sapiens sapiens więc odpuść sobie gatkę z patriotyzmem Wojsko jest podobne do szkoły i toalety idziesz bo musisz (niektórzy chodzą bo lubią no ale nie wszyscy idą w tym samym celu do toalety ) Byłem na komisji kat. A narazie studiuję jeszcze 2 lata ale co będzie później pewnie też odpękam co moje i tyle uciekać można próbować zwlekać przekładać ale im później pójdziesz tym gorzej będzie więc nie będę się migał. A co do planów że służbę przymusową zniosą to muszę was zmartwić przez następne parę lat (4 chyba tyle wynosi kadencja sejmu??)będą rządzić bracia K i można zapomieć że oni ją zniosą później pewnie też będzie podobnie. Już od kilku dobrych lat mieli ją znieść ale jakoś im to nie wychodzi

Ostatnio edytowany przez jastr - 17-01-2006 o 18:42.
jastr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 18:48   #27
S.P.M
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2004

Posty: 386
S.P.M ma numer GG pisz to ci dam
Domyślny

Ja się na zapas nie przejmuje. Będzie mozna pobiegać, postrzelać, pobawić się w komandosów, będzie fryzjer za friko, w dodatku będę miał własny karabin, wojskowe buty i moro! A co tam, wytarzać się w błocie, trochę porobić pompek... Jak ktoś nie ma formy to będzie marudził, a tak to taki obóz za friko z atrakcjami i w dodatku trening psychologiczny. (za***ać dla wyższego stopniem i siedzieć w areszcie czy robić te zasrane pompki )
S.P.M jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 18:49   #28
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Caerlionne
Od kiedy do w wojsku szkolą do mordowania?!
[...]
Chodziło mi o to, że w czasie gdy przebywasz w wojsku, przechodzisz prawdziwą szkołę przetrwania. Po części chodzi mi o ciężkie warunki oraz wysiłek fizyczny. Jeśli uda ci się wytrzymać w wojsku, nie staniesz się w tym czasie debilem/dresem/alkoholikiem/ćpunem, to wtedy jesteś prawdziwym mężczyzną. Właśnie to miałem na myśli. Jasne?
[...]
Fakt, w wojsku nie uczą cię zabijać innych tylko kazą oglądać teletubisie...
Co do prawdziwego mężczyzny, jesli nie bede w wojsku, nie pede miał "szkoły przetrwania" to co? Nie jestem prawdziwym facetem? Bo? Nie każdy musi skakać z radosci na wieść, że ma do przebiegnięcia 40km na czas... (przykład, nie czepiać się...)
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Walekifa
"Ojczyzna wzywa"

Chcecie unikać wojska,a jeśli wybuchnie wojna (co wisi na włosku) to co zrobicie??

Każdy prawdziwy mężczyzna powinien przejść Musztrę,umieć strzelać celnie do celu,odbezpieczyć broń,i wejść /zejść po linie.

Bo kiedy nastanie kryzys,będą wywołwać "Milicję" która będzie walczyć za żołnierzy,którzych nigdy nie powinno brakować,a jestem pewien że wybuchnie woja,któaz afunduje nam Rosja,albo USA.
Któryś amerykański prezydent powiedział:

Żołnierz nie powinien w wojnie ginąć za ojczyznę ale pomagać w tym tym drógim!

Szczerze? W czacie wojny jakoś nie spieszy mi się lecieć z AK-47* i dać się zabić po paru dniach. A jak ktoś mi tu ma zaraz zamiar wyskoczyć z tekstem, że ja to marny patriota jestem. Karol Wojtyła to co? W IIWŚ biegał z bronią po niemcach? Nie, a patriotą na pewno był.
He? Jaka wojna wisi na włosku? Z Polską w tle to chyba rzadna...

-------------------
*-Pozdrowionka dla wychowawczyni
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"



Ostatnio edytowany przez Vanhelsen - 17-01-2006 o 18:55.
Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 19:12   #29
ciemne dropsy
Użytkownik Forum
 
ciemne dropsy's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2004
Lokacja: Zgorzelec
Wiek: 33

Posty: 725
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: solera
Poziom: 8
Skille: zmienne
Domyślny

Zamiast wojska mozeszpojsc do pracy jako strazak/policjant/sanitariusz bodajze. Niestety jestem zdrow jak ryba i jakos najbardziej widze siebie jako pomagajacym ludziom a nei walczacym za jakies kreski na mapie =[
__________________
WWW.RZALIBUL.PRV.PL - macie niepowtarzalna mozliwosc wyrzalenia sie i wyrazenia swoich buluw xD
ciemne dropsy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 19:22   #30
Grue
Użytkownik Forum
 
Grue's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Poznań - Rataje
Wiek: 37

Posty: 886
Grue ma numer GG 8009267
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wieszok
Nie każdy musi skakać z radosci na wieść, że ma do przebiegnięcia 40km na czas... (przykład, nie czepiać się...)
50km* Ja sie ciesze

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jastr
(...)jeśli wybuchnie 3 wojna światowa to 4 będzie już na maczugi i już nie w wykonaniu homo sapiens sapiens(...)
I to mnie martwi właśnie Możemy mieć ładnego Fallouta albo w ogóle nic nie mieć, bo wyparujemy. :\

Pozdro ludki :>
__________________
<Take a look inside my head, do you see how I feel, 'cos I'm a freak dirty rocker with sex appeal, 'cos I will take your drugs, and I'll get you high, 'cos I'm a freak dirty rocker, and i'll make you fly>

-- Mitsubishi Eclipse Klub Polska --
www.eclipse.net.pl


Grue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 19:24   #31
Arthus Drag'Tail
Użytkownik Forum
 
Arthus Drag'Tail's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2004

Posty: 380
Domyślny

Ja nie wiem jak to bedzie, ale bede sie staral jak najdluzej omijac... Nie mam jakiejs kondycji zbytniej.. Jestem bardziej intelektualista niz sportowcem. Nie usmiecha mi sie perspektywa paplania w blocie itp.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pogromca pk
Prawdziwy mezczyzna TO NIE jest ktos, kto przez rok marnował swoj czas na cos, co jest niepotrzebne.
Zgadzam sie...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wieszok
Któryś amerykański prezydent powiedział:

Żołnierz nie powinien w wojnie ginąć za ojczyznę ale pomagać w tym tym drugim!
Albo inaczej:
"Wojna nie jest po to, zeby ginac za swoja ojczyzne, tylko zeby jakis s****iel zginal za swoja"
Arthus Drag'Tail jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 19:29   #32
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

wojsko i wojna to dla mnie 2 różne sprawy jeśli wybuchnie i będą mnie chcieli wziąść to raczej pójde...a jak nie to daj mi panie święty spokój
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 19:29   #33
Walekifa
Użytkownik Forum
 
Walekifa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 32

Posty: 1,743
Walekifa ma numer GG 8714993
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jastr
Chłopie młody jeszcze jesteś dorośniesz zrozumiesz. Wojsko (mam 3 starszych braci każdy z nich był w wojsku) to szajs myślisz że czegoś cię tam nauczą ?? Jeśli idziesz regulaminowo to za.......sz cały czas ale idzie wytrzymać no a jeśli idziesz falowo to za........sz ostro przez pół roku a później leżysz i się nudzisz bo nie ma co robić Obronić ojczyznę hehe jeśli wybuchnie 3 wojna światowa to 4 będzie już na maczugi i już nie w wykonaniu homo sapiens sapiens więc odpuść sobie gatkę z patriotyzmem Wojsko jest podobne do szkoły i toalety idziesz bo musisz

Zieeew.

Co prwada mam dopiero 14 lat,ale wiem co muszę wiedzieć.

Wojsko to nie siedzenie na kiblu,mycie garów.I wymachiwanie ak-47


Wojsko znacznie poprawia naszą kondycję,uczy obrony cywilnej,postępowania w nagłych sytułacjach,obrony przeciwrakietowej,lub podczas nagłego ataku (np.terrorystycznego).Pierwszej pomocy,przetrwania,historii Wojska polskiego,patriotyzmu,Dodaje odwagi,Morali.

I nie idziemy do wojska,by podczas III wojny światowej pobiec w kierunku wroga i zginąć.

Tylko po to,by pobiec i przeżyć....
__________________
GRUPA TEA TIME REKRUTUJE ; ) OTWARTA DLA WSZYSTKICH FANÓW SPANIAŁEGO NAPARU POSIADAJĄCEGO PONAD DWA TYSIĄCE LAT TRADYCJI.

http://www.forum.tibia.pl/group.php?groupid=126

Jesteś fanem Diablo 2 ,ale gra już ci się znudziła?
http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=187841-
Zapoznaj się z tym tematem,a nie pożałujesz!!!!!!!!
Walekifa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 19:34   #34
Ryłek
Zbanowany
 
Ryłek's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 3

Posty: 700
Imię: RC-1262
Ryłek ma numer GG 1617583
Domyślny

Dla mnie to jest trochę zmuszanie ludzi.
Niby żyjemy w wolnym kraju, ale niektórzy ludzie po prostu nie nadają się do odbycia służby wojskowej.
Nie wyobrażam siebie wstającego codziennie o 6 rano, biegającego 3km, obierającego ziemniaki etc.
Czemu? Choćby dlatego, że narzekam na wszystko do okoła - a jak narzekam, to nie mam ochoty robić, po co im darmozjad w wojsku.
Będę musiał to odbęde - trudno się mówi.
Ryłek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 19:34   #35
Khazar
Użytkownik Forum
 
Khazar's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Jaroslaw
Wiek: 36

Posty: 517
Stan: Na emeryturze
Khazar ma numer GG 2714125
Domyślny

no dobra, widze ze zdania sa podzielone. ja osobiscie widze i dobre i zle strony w przymusowej sluzbie. sam jeszcze takowej nie odbylem, i pewnie nie odbede, bynajmniej nei z problemow zdrowotnych. wole jednak sie uczyc i nei pojsc do woja taka slozba ma jednak swoje dobre strony. wiadomo ze niewiele tam ucza, ale pomyslcie - nastaje jakas wojna, w ktorej caly narod polski musi wziac udzial. i idzie dwoch takich, jeden ktory odbyl ta roczna sluzbe w woju, a drugi taki ktory w zyciu karabinu na oczy nie widzial. i co sie okazuje? ten ktory byl w woju jeszcze cos pamieta, potrafi przeladowac bron i strzelac w miare celnie (bo np wie ze Kalasz ma odrzut i sie jak go sobei do ramienia przylozyc zeby mu barku nei wybilo). ten drugi idzie do okopu, daja mu granat i kaza mu rzucac. ten lapie za zawleczke i zadowolony czeka az bedzie mial dogodna pozycje do rzutu az tu nagle bum i rozwala siebie + kilku z nim dzielacych okop. dlaczego? bo nie wiedzial ze granat zeby nei wybuchl nawet po wyciagnieciu zawleczki nalezy trzymac ta raczke. to jest taki blachy i glupi przyklad, ale jakis tam jednak jest
druga sytuacja. moj wujek odbyl swoje w wojsku i pozniej po kilku latach zapragnal zrobic kurs ochroniarski. juz na starcie byl do przodu, gdyz w wojsku mial "zajecia" ze strzelania z broni ktorkiej do celu. niby nic, bo mozna sie tego nauczyc, ale zamiast uczyc sie dopiero jak sie bron trzyma i celuje on mogl doskonalic juz sama sztuke celowania.
oczywiscie przeciwnicy moga dalej utrzymywac ze w wojsku to ylko przekilinac ucza i nic sie takiego nie dzieje. al ejest to swego rodzaju szkola przetrwania, marna namiastka wojny, ale czasem ta marna namiastka moze zaprocentowac tym, ze nie padnie sie na wojnie przy pierwszej lepszej okazji.
zaraz wszysysc zaczna na mnie naskakiwac z emoje argumanty sa gowno warte - moze i tak. to jest po prostu moj punkt widzenia na sprawe. jezeli ktos nei chce isc do wojska - niech sie uczy. jezeli nie ma mozliwosci finansowych to kicha - zawsze zostaje zrobic sobie tatuaz na twarzy ;]
__________________
"The circus has gone, all that's left is the clowns..."

"To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier, gdzie farba sie zmywa, Polska się nazywa..."
Khazar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 19:41   #36
jastr
Użytkownik Forum
 
jastr's Avatar
 
Data dołączenia: 18 02 2005
Lokacja: Ełk
Wiek: 39

Posty: 263
Stan: Na emeryturze
Imię: Jastr
Profesja: Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 8
Skille: :)
jastr ma numer GG 4019279
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Walekifa
Zieeew.
Co prwada mam dopiero 14 lat,ale wiem co muszę wiedzieć.
Wojsko to nie siedzenie na kiblu,mycie garów.I wymachiwanie ak-47
Wojsko znacznie poprawia naszą kondycję,uczy obrony cywilnej,postępowania w nagłych sytułacjach,obrony przeciwrakietowej,lub podczas nagłego ataku (np.terrorystycznego).Pierwszej pomocy,przetrwania,historii Wojska polskiego,patriotyzmu,Dodaje odwagi,Morali.
I nie idziemy do wojska,by podczas III wojny światowej pobiec w kierunku wroga i zginąć.
Tylko po to,by pobiec i przeżyć....
Hehe za dużo gier, bajek, filmów się naoglądałeś Czy ty myślisz że w wojsku czegoś się nauczysz oprócz picia ?? (no i palenia ewentualnie) przykład mój starszy brat był w jednostce rozpoznania czy jakoś tak obsługiwał jakieś rakiety w swoim całym pobycie w wojsku strzelił RAZ tak tylko RAZ bo taka rakieta kosztuje 10000 podobnie jest z amunicją . Powtarzam dorośniesz porozmawiamy jak narazie za dużo filmów pokroju rambo się naoglądałeś i tyle.
Biegać oczywiście będziesz biegał ale po co mi to chcesz pobiegać o 4 rano nie ma sprawy 3.30 pobutka dres nakładaj i biegaj kto ci broni. Sądzę że i tak piszę to nadaremnie bo ty masz swoje zdanie (podświadomie nawet myślisz że chciałbyś żeby wybuchła wojna mógłbyś sobie z bronią pobiegać bronił byś kraju itd. Tak jak większość chłopaków w twoim wieku)
jastr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 19:44   #37
Sakis
Użytkownik Forum
 
Sakis's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2004
Lokacja: Nowa Sól
Wiek: 38

Posty: 38
Stan: Na emeryturze
Sakis ma numer GG 4156910
Domyślny

Co do tych astm i uczuleń to powiem jedno - albo mialem pecha, albo ci lekarze na komisji mają każdego w dupie. Ja mam astme, uczulenia na wszystkie możliwe pyłki roślin, a te pajace wpisali mi uwaga najlepsze: "okresowy niezyt nosa( inaczej katar)"....
Wiec jak trafisz na życzliwa komisje to i to, że nie masz nóg ci nie pomoże...
A aby uciec od wojska sa inne sposoby:
Zapisujesz sie do szkoly policealnej, i poporstu do niej nie chodzisz, a papier, że sie uczysz wysyłasz do WKU- i tym sposobem mam spokój do września. I tak mozna robic do 23 roku życia. Wiec przedemną jeszcze 3 szkoły;P.
A potem...trza bedzie ostro kombinować.

I wojsko to zmarnowany rok z życia, juz chyba wolał bym iśćdo wiezienia na rok...przynajmniej caly dzień bym lezał brzuchem do góry i zbijał bąki video jest, telewizor jest przepustki też.
Sumujac to...to wychodzi na to, że wiezienie jest lepsze niz wojsko....O.o
__________________
My heart will die...my soul will fly, and i will live forever...
Sakis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 19:46   #38
Krzesław
Użytkownik Forum
 
Krzesław's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2005
Lokacja: Komórka pod schodami do nieba
Wiek: 33

Posty: 346
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Berylia
Krzesław ma numer GG 5937171
Domyślny

Polecam obeżec skecz Kabaretu Moralnego Niepokoju pt. "Komisja Poborowa Legionowo" prawdziwe i śmieszne Ja zawsze uważałałem, że wojsko to fajna sprawa, strzelanie z prawdziwej broni, biegi przełajowe z przeszkodami itd. Popytajcie się ojców, dziadków, jak to w wojsku było fajnie, jakich super ludzi poznali i jaka była pyszna grochówka
__________________

Powyższy post jest zapewne częścią programu pt. "Chcę zostać naj użytkownikiem w przyszłym roku"
Krzesław jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 19:49   #39
Walekifa
Użytkownik Forum
 
Walekifa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 32

Posty: 1,743
Walekifa ma numer GG 8714993
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jastr
Hehe za dużo gier, bajek, filmów się naoglądałeś Czy ty myślisz że w wojsku czegoś się nauczysz oprócz picia ?? (no i palenia ewentualnie) przykład mój starszy brat był w jednostce rozpoznania czy jakoś tak obsługiwał jakieś rakiety w swoim całym pobycie w wojsku strzelił RAZ tak tylko RAZ bo taka rakieta kosztuje 10000 podobnie jest z amunicją . Powtarzam dorośniesz porozmawiamy jak narazie za dużo filmów pokroju rambo się naoglądałeś i tyle.
Biegać oczywiście będziesz biegał ale po co mi to chcesz pobiegać o 4 rano nie ma sprawy 3.30 pobutka dres nakładaj i biegaj kto ci broni. Sądzę że i tak piszę to nadaremnie bo ty masz swoje zdanie (podświadomie nawet myślisz że chciałbyś żeby wybuchła wojna mógłbyś sobie z bronią pobiegać bronił byś kraju itd. Tak jak większość chłopaków w twoim wieku)

Nah,filmy typu Rambo czy terminator mnie nie rajcóją -.- Wole coś z przekazem,albo coś bardziej Honorowego itp.A Najlebszym scenariuszem filmu Jest Historia,albo książka.

Pozatym niestety nie jestem tym plebsiarskim przedstawicielem "chłopaka" w moim wieku,i o ile jest temat o wojnach na historii,to muszę wszystkich tyrać,że wojna to nie tylko strzelanie do siebie z karabinów.

Kobiety w ciąży były zakłówane bagnetami,a dzieci zabijano stawiając je pod murami w 10-20 osobowch grupach,i rozstrzeliwywano...

NIe zapomne jak w V klasie na histotrii podzieliliśmy isę na dwie grupy,jedna miałą udowodnić że Piastowski byłbohaterem,inne że zdrajcą.byłemw tej drugiej,i o lie wysuneliśmy naprawde mocny argument,oni zaprzeczali to dziecinną błachostką.Kiedy powiedziałem.Przez niego Polacy cierpieli 123 Lata,i przez ten czas Polski nie było na mapie świata,pewien niby inteligentny kolega,bo średnią miał dobrą bardzo powiedział

"Ale jestesmy" i twierdził,że mi przygadał.to myślałem że padnę..


Naprawdę nie rozmawiasz z niedorozwiniętym intelektualnie dzieckiem...Ja w przeciwieństwie do innych wiem co mówie.
__________________
GRUPA TEA TIME REKRUTUJE ; ) OTWARTA DLA WSZYSTKICH FANÓW SPANIAŁEGO NAPARU POSIADAJĄCEGO PONAD DWA TYSIĄCE LAT TRADYCJI.

http://www.forum.tibia.pl/group.php?groupid=126

Jesteś fanem Diablo 2 ,ale gra już ci się znudziła?
http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=187841-
Zapoznaj się z tym tematem,a nie pożałujesz!!!!!!!!

Ostatnio edytowany przez Walekifa - 17-01-2006 o 19:54.
Walekifa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 19:49   #40
Sakis
Użytkownik Forum
 
Sakis's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2004
Lokacja: Nowa Sól
Wiek: 38

Posty: 38
Stan: Na emeryturze
Sakis ma numer GG 4156910
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Krzesław
Polecam obeżec skecz Kabaretu Moralnego Niepokoju pt. "Komisja Poborowa Legionowo" prawdziwe i śmieszne Ja zawsze uważałałem, że wojsko to fajna sprawa, strzelanie z prawdziwej broni, biegi przełajowe z przeszkodami itd. Popytajcie się ojców, dziadków, jak to w wojsku było fajnie, jakich super ludzi poznali i jaka była pyszna grochówka

Grochówka jest blee, pierdzi się po niej, a co do strzelania, to strzelanie sluży tylko i wyłącznie do uśmiercania innych jednostek żywych, a życie to nie tibia i nikt sie nie obudzi w swiatyni...
__________________
My heart will die...my soul will fly, and i will live forever...
Sakis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:11.


Powered by vBulletin 3