Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Arcania

Notki

Arcania Wydarzenia ze świata Arcania

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 03-02-2009, 20:20   #21
Notopeczek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 07 2008

Posty: 232
Domyślny

wszystko fajnie ale zbierajcie skulle;p
Notopeczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-02-2009, 20:49   #22
wywiady
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 04 2007

Posty: 50
Domyślny

ludzie, powrocil sw. bialowlosy, patron gląbow i analfabetow !
wywiady jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 20:58   #23
himato
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 04 2007
Lokacja: Wroclaw rulez

Posty: 71
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: brak
Świat: Arcania
Poziom: 95
Domyślny

patron grafomanow tak, analfabetow nie - bo jak widac pisze i czyta. Radze skorzystac ze slownika wyrazow obcych - moze byc Kopalinskiego,

Czaszek mam 89 ale Ci nie dam!

Open openem, kategorie banow sa bardzo ciekawe. Czy elf ma cos wspolnego - raczej nie, bo dostaly osoby bez elfa.

PVP inter - jestescie dobrymi uzytkownikami elfa to fakt i zawsze to podkreslalem, lepiej lamiecie zasady Tibii i dlatego wygrywacie. Nikt, podkreslam nikt, Wam Milosciwie Nam Panujacy nie ma takiego doswiadczenia w uzywaniu ELFA. A pvp od hot-k juz nie ma zadnego znaczenia. Wlasciwie od pierwszego starcia pomiedzy EZ vs DPTF z uzyciem boota pvp przestalo istniec. Pamietajcie tylko, ze ktos z ludzi robiacych "nielegalne oprogramowanie" pomogl DPTF i haki w EZ polecialy na h lvl.
himato jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 21:07   #24
Thornak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 08 2007
Lokacja: Kołobrzeg

Posty: 100
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Gildia: xXx
Świat: Arcania
Poziom: 151
Skille: 101/82
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AtticusDoubleCross Pokaż post
Co do elf bota mielsimy go na tym pseudo openie my (Inter) i wy (IP). Przegraliśmy bo była to tylko nasza wina bo pośpiech i łaszenie się na solo fragi sprawiły że sami podzieliliśmy się na dwa teamy i poprostu popadaliśmy jak szmaty i taka jest prawda.

Co do elf bota będziemy dalej go uzywać bo od niego banów nie ma ;] jesteśmy pewni tego na 10000% Więc do zobaczenia na kolejnym battle tym razem postaramy rozegrać to po naszej myśli. Posty z waszej strony typu "bez elf bota to jesteście lamy" są bez sensu bo dobrze wiecie, że obie strony mialy go na każdym starciu.
Z ip bota miało kilka osób, bo wyraźnie zabronili man korzystania z bota. Ja nie zauważyłem u Was elfa. Wyszedłem z złej strony i wpadłem na was, a poleciało tylko kilka sd i 1 paraliz i to jak już byłem wśród swoich.(normalnie to deske bym miał na 100% bo sam bym sie z comba od was nie uleczyl) Walka była dobra. Ta na yalahar też. Czas pokaże jak się wojna rozwinie.
__________________
16:13 Ames Trucia [229]: ciekawe kiedy sie wyplacisz ;dd
16:13 Ames Trucia [229]: miales byc loyal to the end
16:14 Draknos Torin [132]: ale to juz jest end
Thornak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 22:06   #25
LaRevolution
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 02 2008

Posty: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thornak Pokaż post
Z ip bota miało kilka osób, bo wyraźnie zabronili man korzystania z bota. Ja nie zauważyłem u Was elfa. Wyszedłem z złej strony i wpadłem na was, a poleciało tylko kilka sd i 1 paraliz i to jak już byłem wśród swoich.(normalnie to deske bym miał na 100% bo sam bym sie z comba od was nie uleczyl) Walka była dobra. Ta na yalahar też. Czas pokaże jak się wojna rozwinie.
Bo wyraznie zabronili wam korzystania z bota?, lol co to znaczy, Matka boska czestochowska wam bota zabronila uzywac? xd Jedna i druga strona uzywa boty i takie gadanie osob od was z gildi ze IT przegralo bo elf bota nie ma to jest totalna bzdura, czyli nasuwa sie pytanie czy byl jakis new update ze elf bot nie dziala i trzeba czekac na update bota? Nie wszystko dziala jak dawniej wiec ludzie tego dalej uzywaja. Za elf bota nie banuja tylko za NG i najwiecej za jumpowanie wiec nic dziwnego ze w IT duzo osob dostalo bany bo oni expuja a IP siedzi ciagle w pz.
LaRevolution jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2009, 22:27   #26
Partyzant_Felix
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 12 2008
Lokacja: Polska, Grudziądz Postów: 872
Wiek: 30

Posty: 508
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Betrayed
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^ był
Poziom mag.: 66
Partyzant_Felix ma numer GG 3458037
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LaRevolution Pokaż post
Bo wyraznie zabronili wam korzystania z bota?, lol co to znaczy, Matka boska czestochowska wam bota zabronila uzywac? xd Jedna i druga strona uzywa boty i takie gadanie osob od was z gildi ze IT przegralo bo elf bota nie ma to jest totalna bzdura, czyli nasuwa sie pytanie czy byl jakis new update ze elf bot nie dziala i trzeba czekac na update bota? Nie wszystko dziala jak dawniej wiec ludzie tego dalej uzywaja. Za elf bota nie banuja tylko za NG i najwiecej za jumpowanie wiec nic dziwnego ze w IT duzo osob dostalo bany bo oni expuja a IP siedzi ciagle w pz.
nie matka tylko sam fuhrer... ok to byl zart na poczatek. wiec bylo mówione ze do konca jeszcze nie wiemy i nie włączać botow, chyba ze ktos na wyjebane na to. miały 2 osoby z reka na sercu. ogolnie lipa Musialem sam haste dawać :/
Partyzant_Felix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-02-2009, 00:07   #27
kamsz
Użytkownik Forum
 
kamsz's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 24

Posty: 243
kamsz ma numer GG 1150154 Adres Jabbera do kamsz
Domyślny

ta 2 osoby z reka na sercu ;]] szczegolnie palki z innych servow wcale nie mialy bota i pvp god damóóóóóon ofc tez nie o:
__________________
15:15 <Temper> and this women comes up to me and she says i want double bagging
15:15 <Temper> and i was like wtf double bagging
15:15 <+Rifle> i was lajk wuttafakk wuttfakk! like shit.. shit
15:15 <+Rifle> bnubuahuhuhuh UAuauauABUbuabUABuA =?(
kamsz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-02-2009, 02:57   #28
Notopeczek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 07 2008

Posty: 232
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kamsz Pokaż post
ta 2 osoby z reka na sercu ;]] szczegolnie palki z innych servow wcale nie mialy bota i pvp god damóóóóóon ofc tez nie o:
tak co do pvp to takie pojecie zniklo automatycznie po update cipow z hotkeyami i stzrelaniem na battle

to tak namarginesie
Notopeczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:29.


Powered by vBulletin 3