Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Konkursy

Notki

Konkursy To jest forum poświęcone konkursom na tibia.pl
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 13-07-2005, 01:21   #1
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny Regulamin konkursu na zdjecie Tibia in real.

Regulamin Konkursu na zdjecie pod tytulem Tibia in real.

  1. W konkursie biorą udział zdjęcia (nie screeny, tylko zdjęcia!) nadesłane przez użytkowników do dnia 31.07.2005. Zdjęcia mają być zrobione dowolnym aparatem fotograficznym i załączone na forum w formie elektronicznej (czyli zeskanowane w przypadku aparatów nie-cyfrowych).
  2. Zdjęcia mają przedstawiać Tibię przeniesioną do prawdziwego życia. Co to znaczy? Chodzi o to, aby spróbować przenieść Tibię do prawdziwego życia, na przykład możesz się przebrać za postać z Tibii z fire swordem w ręce walczącą ze smokiem, lub możesz urządzić jakieś miejsce, tak aby przypominało znane miejsce z Tibii.
  3. Dozwolone jest manipulowanie zdjęciami, to jest tworzenie fotomontaży, jednak większość zdjęcia ma pozostać prawdziwa. Wstawianie zbyt dużej ilości obiektów z Tibii będzie karane dyskwalifikacją!
  4. W poście, w którym zgłaszacie swoje zdjęcie, należy podać nazwę postaci oraz świat, na którym gra postać, która w razie zwycięstwa ma otrzymać nagrodę.
  5. Wszystkie zdjęcia mają być zgłaszane w odpowiednim temacie(znajdującym się tutaj). W temacie tym nie wolno komentować nadesłanych zdjęć. Jeśli koniecznie chcesz skomentować jakieś zdjęcie, należy to zrobić w specjalnym temacie. W przypadku pojawienia się komentarzy w temacie służącym do zgłaszania zdjęć, komentarze takie będą usuwane, a osoby komentujące będą odpowiednio karane punktami upomnień na forum lub nawet dyskwalifkiacją z konkursu!
  6. W konkursie może brać udział każda osoba zarejestrowana na forum Tibia.pl (polskim lub angielskim), z wyjątkiem osób współtworzących Tibia.pl, czyli moderatorów i administratorów serwisu.
  7. Jedna osoba może zgłosić do konkursu jedno zdjęcie. W przypadku, gdyby ktoś zgłosił więcej, niż jedno zdjęcie, pod uwagę będzie brane pierwsze nadesłane. W przypadku zauważenia próby podmiany zdjęcia zgłoszonego osoba taka zostanie wykluczona całkowicie z konkursu i otrzyma 9 punktowe ostrzeżenie na forum.
  8. Po upłynięciu terminu zgłaszania zdjęć moderatorzy forum w ciągu 7 dni wybiorą we własnym gronie najlepsze ich zdaniem. Głosowanie będzie tajne, decyzja będzie ostateczna i niepodważalna.
  9. Ogłoszenie wyników nastąpi dnia 08.08.2005. Tibia.pl zastrzega sobie jednak, że termin ten może zostać przesunięty bez wcześniejszego informowania użytkowników serwisu. Zastrzegamy sobie też prawo do nie wyłonienia zwyciezcy jeśli nadesłane prace będa na niskim poziomie.
  10. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma Premium Account na 180 dni, zaś zdobywca drugiego miejsca, na 90 dni.
  11. Ze zwycięzcami skontaktujemy się po zakończeniu konkursu przez PW na forum. Jeśli Zwycięzca nie odpowie na PW w ciągu 7 dni, zostanie wybrana inna osoba.

Ostatnio edytowany przez Dr. Omader - 13-07-2005 o 23:45.
Dr. Omader jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-07-2005, 01:04   #2
MatKus
http://tibiaspy.com
 
MatKus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 43

Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Adres Jabbera do MatKus
Domyślny

Mały komentarz :
Jesli ktoś chce robić zdjęcie wspólnie ze znajomym(i), proszę bardzo. W przypadku zdobycia 1 miejsca można wybrać 2x 3 miesiące na 2 rózne konta i w ten sposób podzielić się wygraną.

Oczywiście zdjęcia muszą być zrobione samodzielnie, nie żadne ściągnięte gotowce skąś ewentualnie lekko przerobione. W takim wypadku będzie to traktowane jak zwykły plagiat i tak samo karane (ban).
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz!
Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat!
MatKus jest offline  
stary 14-07-2005, 10:03   #3
Maethi
Zbanowany
 
Maethi's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2005
Lokacja: Polska
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 411
Maethi ma numer GG 4684801
Domyślny

Wydaje mi się, że zdjęcia nie powinny być przerabiane. Osoby , które należą do MTA lub w ogóle mają talent do przerabiania zdjęć na komputerze, mają większy talent i tym samym szanse na wygranie.
Maethi jest offline  
stary 14-07-2005, 10:25   #4
Vaxxia
Użytkownik Forum
 
Vaxxia's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2004
Wiek: 36

Posty: 310
Stan: Tutor
Domyślny

Czy można dodać jakiś krótki komentarz do własnego zdjęcia?

Edit: Już widzę, że można To chyba dobrze, że najpierw czytam regulamin, a dopiero potem przeglądam zdjęcia nie?
__________________
Blank signature.

Ostatnio edytowany przez Vaxxia - 14-07-2005 o 10:31.
Vaxxia jest offline  
stary 14-07-2005, 11:00   #5
Godanek
Użytkownik forum
 
Godanek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Lokacja: Obecnie Góry :P
Wiek: 33

Posty: 16
Godanek ma numer GG 8033713
Evul 7 dni po zakonczeniu konkursu!

Regulamin według mnie jest w porzadku o prócz jednej rzeczy dajcie z 2 tygodnie bo ludzie sa na wakacjach w tym czasie

Robie tez zdjatko moze wygram
Godanek jest offline  
stary 14-07-2005, 11:21   #6
Vormencik
Użytkownik Forum
 
Vormencik's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2004

Posty: 103
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr. Omader
[*]Ze zwycięzcami skontaktujemy się po zakończeniu konkursu przez PW na forum. Jeśli Zwycięzca nie odpowie na PW w ciągu 7 dni, zostanie wybrana inna osoba.[/list]
Taaa ale jak ktos wyjedzie na urlop juz PO wyslaniu zdjecia ? Wezcie pod uwage ze sa wakacje i ludzie chca wypoczac... Nie bede siedzial w miescie tylko dlatego, ze za pare dni okaze sie ze prawie wygralem..
__________________
Prof: Royal Paladin
Lvl&skills:39, 78/63,15mlvl
best solo,team: necromancer,Dragon Lord
nick: Vorment Firefist
Uoch. Stare :S
Prof: No Vocation
lvl:skills:1, 10/10 0mlvl
best solo,team: nie ma/best team RAT
nick: Vorment Firefist

Pozdro dla all hackerow w Tibi no i szczegolne pozdro dla asslickerow takich jak Macho Firefist.
Vormencik jest offline  
stary 14-07-2005, 11:23   #7
Kkwiatek115
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Lokacja: Piła

Posty: 8
Oczko

ja mam juz nawet pomysl ale ja bym wolal gdyby mozna byloby wiecej zdjec przeslac moglbym ukazac wiecej itemkow itp. ale trudno
Kkwiatek115 jest offline  
stary 14-07-2005, 12:03   #8
MiodUs
Użytkownik Forum
 
MiodUs's Avatar
 
Data dołączenia: 21 03 2005
Lokacja: Płock
Wiek: 39

Posty: 111
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
MiodUs ma numer GG 4415412
Pergamin

Tez uwazam, ze ludzie sa na wakacjach, i moga przegapic wygrana... Wiec moze zamiast 7 dni do PW powinno bys 2-3 tygodnie? Zastanowci sie nad tym!
MiodUs jest offline  
stary 14-07-2005, 12:26   #9
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Czy na zdjeciu musze byc ja czy moge sfotografowac kogos innego?
__________________
spider-bialystok jest offline  
stary 14-07-2005, 12:53   #10
Gniew Mroku
Użytkownik Forum
 
Gniew Mroku's Avatar
 
Data dołączenia: 22 02 2004
Wiek: 35

Posty: 292
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr. Omader
Regulamin Konkursu na zdjecie pod tytulem Tibia in real.


7. Jedna osoba może zgłosić do konkursu jedno zdjęcie. W przypadku, gdyby ktoś zgłosił więcej, niż jedno zdjęcie, pod uwagę będzie brane pierwsze nadesłane. W przypadku zauważenia próby podmiany zdjęcia zgłoszonego osoba taka zostanie wykluczona całkowicie z konkursu i otrzyma 9 punktowe ostrzeżenie na forum.
11. Ze zwycięzcami skontaktujemy się po zakończeniu konkursu przez PW na forum. Jeśli Zwycięzca nie odpowie na PW w ciągu 7 dni, zostanie wybrana inna osoba.
7. Czy jeśli tworze swoje zdjęcie to moge pomóc koledze biorąc udział w jego zdjęciu(full PACC dla niego) i dając materiały(np. miecz)??
11. Nie zapominajmy, że mamy wakacje. Czy jeśli zaznacze w zgloszeniu/dam znać Modowi/Adminowi na PW o terminie wyjazdu to mam szanse zdobyć nagrodę jeśli nie odpowiem przez 7 dni?

edit: czemu po [ list=7 ][ * ] text [ /list ] wyświetla "1. text"
__________________

Ostatnio edytowany przez Gniew Mroku - 14-07-2005 o 12:57.
Gniew Mroku jest offline  
stary 14-07-2005, 12:59   #11
Fredrio
Użytkownik Forum
 
Fredrio's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2005
Lokacja: Krakow
Wiek: 31

Posty: 67
Fredrio ma numer GG 5489464
Domyślny

A czy sa jakies ograniczenia w formie czy Zdjecie moze przedstawiac nawet plastelinowego ludka??
__________________
Nick Fredrio
Świat Secura
Sword fighting 58
Shielding 58
Level 18





Moje Opko!!Wbijać i komentowac!
Fredrio jest offline  
stary 14-07-2005, 13:07   #12
Hallabard
Użytkownik Forum
 
Hallabard's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2004
Lokacja: dom (Łódź)
Wiek: 33

Posty: 343
Stan: Niegrający
Profesja: Sorcerer
Świat: Calmera
Poziom: 30
Poziom mag.: 44
Hallabard ma numer GG 9015684
Domyślny

A może zamiast przedłużać termin w którym ma się zgłosić zwycięzca, nie lepiej wybrać jakąś inną forme skontaktowania się ze zwycięzcą niż PW ? Może listownie (lol) albo smsem ? Nic innego nie przychodzi mi do głowy
__________________
kliknij poniżej by zobaczyć więcej...

Hallabard jest offline  
stary 14-07-2005, 13:47   #13
Gtyk
Użytkownik Forum
 
Gtyk's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2003
Lokacja: In a Galaxy Far, Far Away...
Wiek: 36

Posty: 851
Gtyk ma numer GG 2321949
Domyślny

Ja mam pytanie do pkt 3.
Jest tam napisane, ze mozna zrobic fotomontarz... A post nizej Matkus napisal ze jezeli chce zglosic zdjecie, musi ono byc zrobione przeze mnie...
Tak wiec moje pytanie:
Czy mozna zrobic fotomontarz, ze zdjec znalezionych w necie? Nie chodzi mi tu o praktyczie gotowe zdjecia i dodanie do nich grafik z tibii, ale sklejenie calego zdjecia ze znalezionych w necie... np jakies tlo, jakies zdjecie osoby, zdjecie np. pająka jako giant spidera, ale bez robienia zdjecia wlasnego? Czy takie cos jest dopuszczalne?
__________________

Hunt you down without mercy
Hunt you down all nightmare long

Gtyk jest offline  
stary 14-07-2005, 14:19   #14
Pawlos II
Użytkownik Forum
 
Pawlos II's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Lokacja: Gdańsk/Jasień

Posty: 192
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Kyra
Pawlos II ma numer GG 6793058
Domyślny

Ja mam takie pytanie czy można dodać na zdjeciu np. w PAINTcie pasek Hp. Prosze o odpowiedż.
Pawlos II jest offline  
stary 14-07-2005, 14:43   #15
Maethi
Zbanowany
 
Maethi's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2005
Lokacja: Polska
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 411
Maethi ma numer GG 4684801
Domyślny

NIe zgadzam się z jednym. niektóre osoby należą do bractw rycerskich i to wykorzystują. NIe lepiej , żeby każdy wymyślił coś bardziej oryginalnego?
Maethi jest offline  
stary 14-07-2005, 14:46   #16
Dwimenor
Born to Ban
 
Dwimenor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: inny wymiar
Wiek: 37
Wpisy bloga: 7

Posty: 2,783
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Dwimenor ma numer GG 7472583
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gtyk
Czy mozna zrobic fotomontarz, ze zdjec znalezionych w necie? Nie chodzi mi tu o praktyczie gotowe zdjecia i dodanie do nich grafik z tibii, ale sklejenie calego zdjecia ze znalezionych w necie... np jakies tlo, jakies zdjecie osoby, zdjecie np. pająka jako giant spidera, ale bez robienia zdjecia wlasnego? Czy takie cos jest dopuszczalne?
Nie. Zdjęcie trzeba wykonać własnoręcznie

@Maethi
A kto powiedział, że takie zdjęcia mają największe szanse. Liczy się pomysłowość, styl, a nie tylko pójście do teatru z prośbą o wypożyczenie kostiumu

@down
Zakładając czysto hipotetycznie, że wygrasz-wpisz lepiej oba nicki.
__________________
Poniższe zdanie jest fałszywe
Powyższe zdanie jest prawdziwe.

Ostatnio edytowany przez Dwimenor - 14-07-2005 o 17:21.
Dwimenor jest offline  
stary 14-07-2005, 16:51   #17
Pogromca Br
Użytkownik forum
 
Pogromca Br's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2005
Lokacja: Kostrzyn wlkp.
Wiek: 33

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Pogromca Br ma numer GG 6324885
Domyślny

Załóżmy że wygram i wybiore sobie pacca na 3 miechy dla 2 kont. Czy wtedy przed wysłaniem zdjęcia musze podac dwa imiona postaci dla 2 kont czy dopiero 2 imie potem jesli juz wygram?
Pogromca Br jest offline  
stary 14-07-2005, 18:47   #18
MayGyver
eX Moderator
 
MayGyver's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: z zarzecza

Posty: 1,090
Domyślny

1 nagroda to pacc na 180 dni dla jednego konta
po rozstrzygnieciu konkursu mozna zamienic pacc 180-dniowy na 2 pacci po 90 dni
__________________
MayGyver jest offline  
stary 14-07-2005, 18:52   #19
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cos na ten konkurs dzis sporo nowych uzytkownikow sie zarejestrowalo. Moderatorzy powinni sprawdzac czy ktos z jednego komputera nie robi kilku kont by wkleic kilka zdjec.
__________________
spider-bialystok jest offline  
stary 14-07-2005, 18:56   #20
Dwimenor
Born to Ban
 
Dwimenor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: inny wymiar
Wiek: 37
Wpisy bloga: 7

Posty: 2,783
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Dwimenor ma numer GG 7472583
Domyślny

Spokojnie. Myślisz, że o tym nie pomyśleliśmy??
__________________
Poniższe zdanie jest fałszywe
Powyższe zdanie jest prawdziwe.
Dwimenor jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:55.


Powered by vBulletin 3