Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 04-08-2009, 12:43   #1261
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Druid: 4 możliwości gry (najwięcej): sowa, kot, miś, drzewko. Jako, że to hybryda, we wszystkim radzi sobie średnio. Daje buffa na armor i wszystkie staty, oraz stałego buffa w danej formie.
+łatwy leveling od 20 levela (cat form)
+gdy wejdziesz do outlandu, granie sową to cud miód i orzeszki. Idzie jak burza
+interesująca rotacja kota
+miś charakteryzuje się największą ilością hp i dodge chance, przez co jest na pierwszym miejscu przy niektórych bossach
+hoty, czyli lecz co popadnie
+flight form, przydaje się w wielu sytuacjach
+ptaszek gatherer (up)
+nowe wyglądy form w 3.2

-nie będziesz topował ani w dps, ani w healu (zazwyczaj, ale jeśli jest duży raid dmg to priest i tak cię wyprzedzi) (czasem zdarza się, że kot topuje w dps, np hard mode na XT002-Deconstructor)
-spam wrath / starfire u sowy
-tylko tauren / ne
Grałem druidem przez prawie pół roku, i trochę żałuję. Gdybym wiedział że to będzie tak wyglądało, wybrałbym kogo innego.


Hunter. Podczas levelwania bardzo polega na swoim pecie (tanku). W beast mastery nie ma raczej żadnego problemu.
+ranged, ale nie magic
+na walkach takich jak General Vezzax jest najlepszy
+prawie zawsze topuje w dps
Więcej o nim powiedzieć nie potrafię, bo dobiłem tylko 70 i to pre wotlk.

Mage: typowy ranged dps. Daje buffa do int, serwuje bułeczki. Zazwyczaj dobry dps. Leveluje się go dość nudno i ciężko do jakiegoś 40 lev, kiedy to możesz efektywnie levelować AoE grindem.

Osobiście poleciłbym ci huntera.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-08-2009, 12:50   #1262
Woyas
Użytkownik Forum
 
Woyas's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2005
Wiek: 34

Posty: 127
Domyślny

czyli zwierzaka hunterem musze mieć... Jak to z nim jest? On zdobywa poziom razem ze mną czy musze jakis specjalny trening, czy łapać nowego co lvl?
Woyas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2009, 12:54   #1263
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Woyas Pokaż post
czyli zwierzaka hunterem musze mieć... Jak to z nim jest? On zdobywa poziom razem ze mną czy musze jakis specjalny trening, czy łapać nowego co lvl?
Peta możesz mieć od 10 levela, wtedy robisz questa na możliwość łapania. Pet zdobywa exp za zabijanie mobów, oczywiście potrzebuje go mniej niż ty. Pet może mieć max taki lev jak ty, kiedy ma ten co ty, nie dostaje expa, kiedy dingniesz, dopiero dostaje. Pet co lev dostaje punkty, mozna by powiedziec talentów. Każdy typ peta ma inne drzewko talentów.

Peta możesz mieć tego samego od początku do końca, aczkolwiek im wyższy lev złapanego peta, tym więcej ma umiejętności / wyższy ich poziom.

Ogólnie hunter jest naprawdę prosty, wystarczy że levelujesz w beast mastery.

--- CytrynowySorbet dodał 491 minut i 50 sekund później ---

A tak btw. gra ktoś jeszcze w WoWa i z utęsknieniem czeka na ten nowy raid? Imo to porażka na całego No bo jutro patch.

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 04-08-2009 o 21:06. Powód: Automerged Doublepost
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2009, 21:25   #1264
Woyas
Użytkownik Forum
 
Woyas's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2005
Wiek: 34

Posty: 127
Domyślny

A druidem musze pakować w jakąś konkretną forme, czy sobie zmieniam zależnie od sytuacji w której jestem? Pytałem kolegi, ale stanowczo odradził mi druida i powiedział, że nie połape się co i jak i nie chciał zdradzić szczegółów przy czym, chyba chodziło mu o to, że dużo rzeczy na raz trzeba robić?
Woyas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2009, 21:33   #1265
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Woyas Pokaż post
A druidem musze pakować w jakąś konkretną forme, czy sobie zmieniam zależnie od sytuacji w której jestem? Pytałem kolegi, ale stanowczo odradził mi druida i powiedział, że nie połape się co i jak i nie chciał zdradzić szczegółów przy czym, chyba chodziło mu o to, że dużo rzeczy na raz trzeba robić?
No wiadomo że jak idziesz w kota to bierzesz agility i ewentualnie strenght a nie intellect i spirit...

Formę wybierasz sobie idąc w konkretne drzewko talentów.

Też ci odradzam druida. Jak już mówiłem, ranged dps. Hunter albo ew. mage.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2009, 21:33   #1266
Grue
Użytkownik Forum
 
Grue's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Poznań - Rataje
Wiek: 37

Posty: 886
Grue ma numer GG 8009267
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
A tak btw. gra ktoś jeszcze w WoWa i z utęsknieniem czeka na ten nowy raid? Imo to porażka na całego No bo jutro patch.
Ja juz od tak dawna nie gram, ze nie pamietam jak moj char ma nick ;x heh
__________________
<Take a look inside my head, do you see how I feel, 'cos I'm a freak dirty rocker with sex appeal, 'cos I will take your drugs, and I'll get you high, 'cos I'm a freak dirty rocker, and i'll make you fly>

-- Mitsubishi Eclipse Klub Polska --
www.eclipse.net.pl


Grue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2009, 23:20   #1267
Lord Dreathan
Użytkownik Forum
 
Lord Dreathan's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 4

Posty: 1,520
Stan: Niegrający
Lord Dreathan ma numer GG 5945841
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Woyas Pokaż post
A druidem musze pakować w jakąś konkretną forme, czy sobie zmieniam zależnie od sytuacji w której jestem? Pytałem kolegi, ale stanowczo odradził mi druida i powiedział, że nie połape się co i jak i nie chciał zdradzić szczegółów przy czym, chyba chodziło mu o to, że dużo rzeczy na raz trzeba robić?
Zalezy co masz na mysli.
Talenty dla kota( melee dps) i misia(tank) sie praktyczynie pokrywaja. Ale reszta juz nie.
Do tego kot, misio, moonkin, drzewko, wymagaja innego sprzetu. Co prawda da sie np. uzywac sprzetu od drzewka w moonkinie i na odwrot. Oraz sprzetu misia bedac kotem badz tez na odwrot, ale z reguly to sie robi z koniecznosci.
Gralem druidem. I dosyc latwo sie nim level robilo. Czy polecam to nie wiem. Ale napewno przyjemnie sie nim gralo. A to mozna kotkiem pobiegac, a to misiem. Druidem mozesz poznac wszystkie aspekty gry. (melee dps, tank, ranged dps, healer) Graj kim chcesz, poczytaj troche na stronkach i wybierz sobie kogos. Pamietaj tez ze hunterow jest z reguly za duzo na serverach i maja trudniej o grupe/ miejsce w gildi/ raid spot itp.
__________________
Althunus, Fallen Dark, Harlequin Vito, Gutesco Vito, Acutus and Sinistril - always in my heart.

"We are falling - falling to rise"


Ukryty tekst:
[b] Pomogłem? Wkurzyłem? Mam fajny nick? Zostaw po sobie ślad w postaci NOTKI

Ostatnio edytowany przez Lord Dreathan - 04-08-2009 o 23:22.
Lord Dreathan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2009, 09:17   #1268
KrEmAs KAc
Użytkownik Forum
 
KrEmAs KAc's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Nowe Miasto Lubawskie 53° 25' N 19° 35' E
Wiek: 43

Posty: 1,215
Stan: Niegrający
Świat: ¶♪&#
Poziom: 666
Skille: ↕
Poziom mag.: §§
KrEmAs KAc ma numer GG 8372892
Domyślny

Jeśli będziesz grał druidem to na haj levelu wydasz sporo kasy na reset drzewka
np. jak grałem rogalem to do 70lvla dawałem prawie wszystko w Combat i dopiero od 70lvla zrobiłem build Assassination czyli wydałem chyba 1g (pierwszy res tyle kosztuje jeśli się nie mylę)
KrEmAs KAc jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2009, 09:38   #1269
Frapper
Użytkownik Forum
 
Frapper's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2005
Lokacja: Funreal World
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,580
Frapper ma numer GG 1002880
Domyślny

patrz a arena season sie nie skonczyl, kpina .
__________________

http://mroziak.blogspot.com/
Pierwszy uzytkownik ktory reportuje wlasne posty.

<Tompior> ale najlepsze z kont evana
<Tompior> Rothes_pompowacz_arbuzuw
Frapper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2009, 10:19   #1270
Bluray
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2007
Lokacja: Outland
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,077
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Bluray ma numer GG 9804717
Domyślny

Cytuj:
Grałem druidem przez prawie pół roku, i trochę żałuję. Gdybym wiedział że to będzie tak wyglądało, wybrałbym kogo innego.
Nie rozumiem, druidem szybko zostałem wzięty na ulduar i potrafiłem robić większy heal niż priest (może nie zawsze, ale zwykle się wybijałem). U nas drugi największy dps robi shaman (zaraz po rogue). Jako boomkin też potrafiłem się wybić z dps(ze sprzętem z hc robiłem ok 2,6-3kdps), więc nie uważam, że klasa hybrydowa musi być gorsza.

Co do patcha to jestem zły, bo potwierdzają się zarzuty o casual. Teraz będzie można mieć t8 robiąc hc?! ;/
Bluray jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2009, 11:23   #1271
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bluray Pokaż post
Nie rozumiem, druidem szybko zostałem wzięty na ulduar i potrafiłem robić większy heal niż priest (może nie zawsze, ale zwykle się wybijałem). U nas drugi największy dps robi shaman (zaraz po rogue). Jako boomkin też potrafiłem się wybić z dps(ze sprzętem z hc robiłem ok 2,6-3kdps), więc nie uważam, że klasa hybrydowa musi być gorsza.
Więc może druid nie był po prostu dla mnie. Nudził mnie nie kończący się tekst "ty leczysz raid". Co do heal recount - u mnie priest zawsze lepszy, fakt, bardzo doświadczony gracz, ale na takich walkach jak XT002 ma po prostu easy mode, te swoje PoMy, CoHy, i co tam jeszcze mają. Mój hot nie zdąży nawet raz ticknąć :\
Co do dps, mieliśmy tylko jedną sowę, fakt, dość wysoko był, jednak nigdy nie udało mu się przegonić hunterów i warlocków. Shaman drugi w dps? To trochę dziwne... bardzo dziwne o.o Który spec?
Ale fakt, druida wyróżnia największa różnorodność. W sumie nie było tak źle, ale naprawdę, leczenie przez cały czas raidu nie jest już takie interesujące, jak się to robi 4 miesiące...

Cytuj:
Co do patcha to jestem zły, bo potwierdzają się zarzuty o casual. Teraz będzie można mieć t8 robiąc hc?! ;/
Ba! Nawet t9
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2009, 15:35   #1272
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

to mni zadziwia... na allegro w polsce jest taniej z prepem niz w anglii o jakies 5 zl o.0 no to tylko w sumie wychodzi ze 30 funciakow poleci na prepa i transfer postaci =/
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.
kołbaś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2009, 12:14   #1273
Bluray
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2007
Lokacja: Outland
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,077
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Bluray ma numer GG 9804717
Domyślny

I jak wam się podoba nowy patch? Osobiście mam bardzo mieszane uczucia, raz, że za szybko go wydali (nie ma nowego arena sezon, więc nie ma nowego bossa w VoA, jest tylko trash : o), kilka różnych bugów, ciężko się nieraz wbić na jakąś inste, kolejny nerf restro druida i kolejny boost paladyna, nikt już nie chce iść na ulduar, bo teraz robiąc heroiki można mieć lepsze itemy z drugiej strony, nowa insta jest całkiem fajna (nie wiem jak raid bo jeszcze nie byłem).

Dziwne, że teraz można mieć 100% prędkości mounta na 40 lvl, a kiedyś na tym lvl był 60% : o
Nowy Battleground: Isle of Conquest, trochę nudnawy jakby nie patrzeć (to moje zdanie)

A tu takie coś co znalazłem:
Cytuj:
Rozszerzenie Argent Tournamentu
Dzięki bohaterom Azeroth, w Argent Tournament będą mogły zakończyć się przygotowywania obywateli Argent Coloseum do walki z Królem Liszem! Nowe daily questy, nagrody i ekscytujące przygody na obszarach Argent Tournamentu czekają na graczy.
Nie wiem jak zabijanie, swoich sojuszników, może zwiększyć szanse walki z Lich Kingiem
Bluray jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2009, 13:48   #1274
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Ehh... taka prawda, przed patchem była masa postów paladynów że dostają ogromnego nerfa... kilka godzin po patchu co widzę? Każdy ma minimum 300 dps więcej niż przed patchem...

To teraz pytanie - czy Blizz w następnym patchu doda kolejny raid nie mający absolutnie nic z fabułą, czy da od razu Icecrown Citadel, a w przyszłym roku zawita nowy dodatek. Strzelam, że to drugie.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2009, 14:05   #1275
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

da icecrowna i cos ala sunwell w bc bylo, no i j chetnie w sumie poczekam na swiderek albo emerald dream. no i w nastepnym dodatku na 2lvl bedzie 60% mount a na 5 100% na 20 dostaniemy latajke.. robia ta gre zbyt easy jedynie hard mody sie w sumie teraz licza...
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.

Ostatnio edytowany przez kołbaś - 07-08-2009 o 14:07.
kołbaś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2009, 14:24   #1276
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Tylko czekać aż w Azeroth będzie można latać na flying mouncie... Oh wait, już nad tym przecież pracują o.o
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2009, 14:28   #1277
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

dla mnie super, w*******amy sie do SW na latajkach xD rozpierdol na maxa xDD jebane allychy nie beda znac ani dnia ani godziny.
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.
kołbaś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2009, 16:25   #1278
Tom The Tanner
Użytkownik Forum
 
Tom The Tanner's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2006
Lokacja: Karton se zrobiłem IQ: 4

Posty: 637
Tom The Tanner ma numer GG 5904267
Domyślny

Latanie po Azeroth nigdy nie będzie możliwe (stare tekstury). Nie wiem jak wy takie bajki wymyślacie.
__________________
Hasta lá vista, w toku apokalipsa
strzał w stylu Giggsa, szybki aż w fotel wciska
Ostry zakazany jak ekshibicjonista, który
macha swoim fiutem do taktów partytury
Tom The Tanner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2009, 16:36   #1279
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tom The Tanner Pokaż post
Latanie po Azeroth nigdy nie będzie możliwe (stare tekstury). Nie wiem jak wy takie bajki wymyślacie.
Blizzard aktualnie pracuje nad polepszaniem tych tekstur, łataniem różnych "dziur" na większych wysokościach i takie tam, żeby to jakoś wyglądało. Polecam przestudiować www.mmo-champion.com, najlepiej bluetracker, masz tam cytaty GMów / pracowników Blizza.

SŁYSZELIŚCIE? 31 BOSSÓW W ICECROWN CITADEL

--- CytrynowySorbet dodał 222 minut i 0 sekund później ---

http://i580.photobucket.com/albums/s.../jormungar.jpg i http://i25.tinypic.com/2dv1nw3.jpg

Ci co znają się na WoWie (czasy Tempest Keep no i dzisiejsze), wiedzą o co chodzi. XD

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 11-08-2009 o 20:19. Powód: Automerged Doublepost
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2009, 22:47   #1280
Frapper
Użytkownik Forum
 
Frapper's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2005
Lokacja: Funreal World
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,580
Frapper ma numer GG 1002880
Domyślny

nowe konto, nowy mag na BLu na rafie - Aiy. z pro gildia - Zamknij wieje po okno = D
__________________

http://mroziak.blogspot.com/
Pierwszy uzytkownik ktory reportuje wlasne posty.

<Tompior> ale najlepsze z kont evana
<Tompior> Rothes_pompowacz_arbuzuw
Frapper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:12.


Powered by vBulletin 3