Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 24-01-2004, 05:32   #41
zerovater
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 11 2003

Posty: 3
Domyślny

a jak mozna nazwac to ze del'toro leja cala isare???
zerovater jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-01-2004, 20:52   #42
Matik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 10 2003

Posty: 84
Matik ma numer GG 1856238
Domyślny

Ja wam powiem tak że teraz coraz bardziej Poalcy nie nawidzą Meksykanów podam przyklad .... wkurza mnie to że nie umieją mówić po angielsku tylko ( hi lub "i Bye firs sword" :/ ) (Polacy też nie umieja czasami gadac po polsku no ale nie oto mi chodzi .... teraz opowiem to co mi się przytrafiło ..... mojim uh makerem na eterni oglaszam sie na trade że zakupię platinum amulet (byłem w Ab na elfach ) [KAŻDY NORMALNY POLAK I INNY GRACZ (OPRÓCZ MEXYKANÓW ) WIE ŻE NA HUNT NIE BIERZE SIE 7 K ] wyobrazcie sobie że zabil mnei bo myślał że na huncie mam kase ( co za łom ;/ pytań nie mam do tych ludzi ) to końiec mojego tematu już się wam wyżaliełem ))
Matik jest offline  
stary 28-01-2004, 21:26   #43
Asieks
Użytkownik Forum
 
Asieks's Avatar
 
Data dołączenia: 12 09 2003
Lokacja: Pustków City
Wiek: 34

Posty: 172
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Asieks
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Lunara
Asieks ma numer GG 2998491
Domyślny

Spiegol@
Ja tez gram na Lunce=]I jest nastepujaca sytulacja;mieszkam sobie w Ab jest oks duzo polaków spox ludzie pomagaja i wogule mila atmosfera.Przyszlam niedawno dk Kaz melinuje sie tam od 2 dni i moja pierwsza mysl jak weszlam do depo to"siedlisko szewdów " wszendzie nawalilo ich tyle ze nie moge.Skompe nawet food nie dadza ;/A co do tej babki co caly czas mówila cze=] na Lunarze szwedy na cienkich lvleach sioedza w Ab i udaja ze sa Anglikami=]
"SWE.? NO ENGLAND!"lol


Asieks-Lunara-Sorc-22lvl
Asiekk-Danubia-Pall-18lvl

P.s Spiegol moze skumamy sie na Lunce powiedz gdzie mieszkasz
Asieks jest offline  
stary 28-01-2004, 22:37   #44
Kael
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 11 2003
Lokacja: Poznań

Posty: 106
Stan: Aktywny gracz
Imię: Top sikret
Profesja: Knight
Gildia: Top sikret
Świat: Galana
Poziom: 81
Skille: duze ;)
Poziom mag.: 6
Kael ma numer GG 7422706
Domyślny

ja nie lubie szwedów kiedy jak istnialo fc (muwie o danOObi) to pakerowali (teraz tez istnieje ale kiedys bylo duuuuuze) i mnie para szwdów zabila 5 razy oto dlaczego:
-w kazz wrucily dwuch szwedów byli na jakims huntcie i bylo tylko 3 k wiec jak szedlem sobie wymienic kase wymeianiam 1 k a oni stoja pewnie cos do siebie gadaja (to siedzieje w kazz ! ) potem zaczeli mnie bic i mnie ubili
- szwed pk
- thief którego chcialem utluc ale przyszedl kolega ..
-gosciu który konczyl gre (mass pk)
-i za nic bo chcialem cos od niego kupic i powiedzial ze to byl spam a ja tylko 1 msg dalem mu na priv .....
Kael jest offline  
stary 06-02-2004, 23:16   #45
Tonick
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 02 2004

Posty: 34
Domyślny

nie mam osobiście nic do szwedów i tez gram na dan00bi, a co do FC to nie wszyscy ludzie z tej guildi są nienormali, chociaż nie którzy są np:
- muj kumpel sprzedawał4bp of uh za 10k
kolo z FC ( 70 elite knight) muwi "ok"
a potem przychodzi do ab z tekstem " i'll buy for 8k or die"
- zakończylo sie na dobiciu targu 9k za uhy :rolleyes:
Tonick jest offline  
stary 06-02-2004, 23:21   #46
zadki
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 10 2003

Posty: 66
zadki ma numer GG 2154385 zadki ma login Tlenu zadki1
Domyślny

Heh jak znam szwedów odkąd gram a gram jusz troche to wszyscy byli idiotami oprucz jednego ( Nituzen )
zadki jest offline  
stary 07-02-2004, 02:39   #47
Bossmanek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2004

Posty: 95
Domyślny

Mojim skromnym zdaniem chodzi o to kto jest silniejszy na tibi tu zadzi prawo "Dżungli" - Silniejszy wygrywa a polacy głupią są bo walcza o pozycje w Hierarhi :O
Bossmanek jest offline  
stary 07-02-2004, 15:48   #48
Kali :D
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 02 2004
Lokacja: Piła

Posty: 353
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: Davemports
Świat: Celesta
Poziom: 111
Poziom mag.: 7
Domyślny

Ja szwedow nie lubie bo wczoraj siedze w ab i patrze idzie 2 szwedow i zaczeli bic ludzi z dopiskiem w nicku na koncu "pl" juz sie we mnie goowalo i chcialem ich ubic gdyby nie to ze mieli wieksze lvl. Wogle niewiem czemu ale ich nie lubie i niemam naarzie zamiaru ich polubic
Kali :D jest offline  
stary 07-02-2004, 18:05   #49
Matheous
Użytkownik Forum
 
Matheous's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2004
Lokacja: Tam, gdzie... Cholera. Tam, gdzie... -Dobranoc.-Powiedzial diabel.
Wiek: 33

Posty: 1,402
Matheous ma numer GG 2872460 Matheous ma login Tlenu emcid@tlen.pl
Domyślny

Jak dotad spotkalem tylko jednego szweda...Tj mysle ze jedyny bo ja sie nie pytam caly czas o narodowosci
Kumpluje sie z nim gram na Eternii jego xywa to Jetuva...
To wszystko sa stereotypy tak jakbyscie powiedzieli ze kurcze wszyscy w wieku 15-18 lat buntuja sie i cpaja a wszyscy szwedzi sa blondynami o niebieskich oczach...
Ale takie wielkie bitwy byly by cool-nie mowie akurat o pol-swe ale np miedzy 6 najwiekszymi gildiami Graliscie keidys w Helbreath?Sama gra gorsza od Tibii ale jest tam jeden fajny pomysl-tam sa tylko 2 miasta i co tydzien jest organizowana Krucjata miedzy nimi Wtedy jest cool Jakby takie cos bylo zorganizowane na Tibii to chyba tylko Thais by przezylo...(najwieksze)Albo moze Carlin(b popularne) no i Edron(PACCowcy to zwykle highlvl)...Reszcie bym wtedy nie worzyl przyszlosci
__________________
I was the perfect warrior, cold and ruthless! I lived by my strength alone, uninhibited by foolish emotions!
Matheous jest offline  
stary 08-02-2004, 01:15   #50
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Matheous
Wtedy jest cool Jakby takie cos bylo zorganizowane na Tibii to chyba tylko Thais by przezylo...(najwieksze)Albo moze Carlin(b popularne) no i Edron(PACCowcy to zwykle highlvl)...Reszcie bym wtedy nie worzyl przyszlosci
Albo Kazordoon - nikt by nie trafil tam

Z doswiadczenia wiem ze wygladalo by to tak:
Kilku high lvl sie bije a za nimi leci grupka 50 kolesi na nastym lvl zeby loot krasc.

Fajnie kiedys bylo jak ktos zlurowal smoka do orkow w ancient temple, 1 knight na 40 go bil a do okola sie grupa kilkunastu low lvl tloczy zeby loot ukrasc.
A smok jak to smok, jak dmuchnie Fwave, GFB to nie tylko w tego kto go bije ale i w cala okolice (duzo ludzi padlo wtedy przez swoja glupote).
__________________
To juz koniec i nie bedzie wiecej.
Gremlin jest offline  
stary 08-02-2004, 20:47   #51
Khayne the dark elf
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 01 2004

Posty: 13
Khayne the dark elf ma numer GG 4057198
Domyślny

Ja mam żonę szwedke
Khayne the dark elf jest offline  
stary 12-02-2004, 00:14   #52
Smeagol
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 02 2004

Posty: 9
Domyślny

Polacy i Szwedzi sie nie lubia? Bzdura Kazdy narod na tibii ma swoich pk, zlodzieji, spammerow itp. Ja jak mieszkam na danubi od wrzesnie widzialem tylko jedna wojne miedzy mocnymi gildiami ale nie poszlo o nacje narodowe. Tylko jeden moj pk byl szwedem(tylko). Skoro nie lubimy Szwedow to za co? Potop szwecki? To zacznijmy tez nielubic Niemcow za wrzesien 1939, Anglikow za niektore mecze, a Amerykanów za wizy
Smeagol jest offline  
stary 14-02-2004, 20:39   #53
sulik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Szwedzi są spoko. No chociaż zdażają się wyjątki. Np. na Liberze w Carlin Szwedzi stoją przed depo (w gromadce 6 osobowej) i się każdego pytają "swe?". Jak ktoś odpowiedział "no" to sru z SDka. I tak przez jakieś pół godziny aż do czasu jak jakiś highlvl podszedl i pierwszego lepszego zatakowal ale zanim zadal 2 już decydujący cios jego kumple już byli już z 10 kratek od "kumpla" . Highlvl nie chciał tych n00bów gonić bo był zajęty lootem.

P.S. : Już nigdy się nie pojawili przed depo w Carlin aby krzyczeć "swe?"
 
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:29.


Powered by vBulletin 3